Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-04, 17:59   #1501
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43561835]Ja miałam kiedyś zestaw próbek w woreczkach strunowych z minejo, ale żaden kolor mi nie pasował, ponadto świeciłam się strasznie wkrótce po aplikacji (mam mieszaną cerę). Napisz może do sklepu, bo nie wiem, czy te próbki są jeszcze dostępne (oprócz podkładów mają jeszcze rozświetlacz i krem tonujący, ale one słabo raczej kryją )[/QUOTE]

Ok, dzięki

A tak btw - używacie na codzień naturalnych kosmetyków do makijażu?
Bo powiem szczerze, że próbowałam, ale dałam sobie siana, np. z tuszem do rzęs, czy cieniami do powiek (bo co z tego, że będę uzywać cienie eko, skoro bazę mam z syfami). Teraz z kolei mam problem z podkładem, używałam przez jakiś czas mineralnych, ale ze względu na ich pudrowość, wyglądałam jak stara pudernica ze szpachlą na twarzy. Więc chyba im podziękuję. Teraz szukam naturalnych w płynie, ale jak nie znajdę nic odpowiedniego, to chyba też sobie dam spokój, bo w totka nie wygrałam i nie będę wiecznie inwestować w kosmetyki, które potem leżą.
Jak wy sobie z tym radzicie? A może sie nie malujecie?
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 18:02   #1502
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Cześć, wybaczcie, że tak z butami włażę w wasz wątek, ale jestem w desperacji
Czy szczęśliwe posiadaczki podkładu z Lavery, Living Nature, BB z So Bio lub innych podkładów eko mogłyby się podzielić maleńką próbką do testów? Nie chcę już nic kupować w ciemno, bo moja skóra jest dość kapryśna i potem nie mam co z tym zrobić.
W zamian mogę zaoferować odlewki kremów eco - Sylveco, Korres, Babuszka agafia. Baikal Herbals, tajskiej firmy Oscent (mogę wstawić zdjęcie składu), ewentualnie odsypki minerałów Annabelle Minerals.
Może któras z Was zdecyduje się na mini-wymianę?
Niestety nie mam ani jednego podkładu płynnego z naturalnych, nie przepadam za nimi, zapychają pory, z kolei minerały uczulają mi oczy, ale na pewno nie przestanę ich testować

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
witam nową koleżankę

ale tu wysyp propozycji żeli aloesowych...od siebie dodam, że stanowczo nie polecam lily of the desert z iherba http://www.iherb.com/Lily-of-the-Des...oz-342-g/23422

Beets za pięknie pachnące nabytki

Cay mam próbkę podkładu lavery, napisz mi adres na pw

zużyłam próbki ze zdjęcia
tonik do cery tłustej http://www.stenders-cosmetics.pl/gen...-for-oily-skin jest bardzo dobrym wstępnym nawilżaczem

krem do twarzy jest właściwie lekkim fluidem, bardzo dobrze się wchłania pozostawiając matową twarz, w moim przypadku mat utrzymuje się do 4 godzin czyli dość standardowo, lekkość tego kremu powoduje, że bardziej będzie się nadawał na lato niż na nadchodzącą zimę, ogólne wrażenia pozytywne, mogłabym go nabyć jak będzie w promocji

najmniej udany jest balsam pod oczy...użyty z tonikiem i kremem jakoś dawał radę...użyty solo jest za lekki - wchłania się zupełnie i ściąga skórę (niby ją liftinguje) ale takie uczucie na skórze pod oczami nie jest u mnie mile widziane, podobnie zachowuje się krem plante system https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...x-liftant.html,
krem pod oczy jest jedynym kosmetykiem, który lubię aby pozostawiał na skórze ochronną powłoczkę, może być nawet tłustawa i zdecydowanie musi wygładzać linie, które niestety robią się coraz bardziej widoczne - krem stenders w ogóle nie spełnia moich oczekiwań
Ciekawe masz nowinki, tonik brzmi super. Dzięki za cynk o żelu

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Byłam dziś w TK Maxx i pod okiem TŻta za bardzo nie miałam czasu na przeglądanie każdego składu po kolei, może jakaś podpowiedź jak się tam odnaleźć? Na jakie firmy oprócz Neobio można spojrzeć? I co ewentualnie z Neobio oprócz kremów do twarzy polecicie ?
Z tym to ciężko, bo w tk maxxx nie ma stałych marek, tylko rzuty przeróżnych firm, których zazwyczaj nigdy wcześniej, ani później nie było, jednak trzeba oblukać składy, chociażby dlatego, że są takie nieznane marki w pięknych opakowaniach i z nimi trzeba najbardziej uważać, bo nie są naturalne z reguły i zawsze wszystko jest przemieszane na półkach, a najmniej jest takich perełek. Często po prostu nie ma niczego naturalnego, może trafiłaś właśnie na pustki. Ja pamiętam dr schellera, organic surge, be save i neobio właśnie, ale Beeets sporo innych marek wymieniała.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 18:04   #1503
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Ok, dzięki

A tak btw - używacie na codzień naturalnych kosmetyków do makijażu?
Bo powiem szczerze, że próbowałam, ale dałam sobie siana, np. z tuszem do rzęs, czy cieniami do powiek (bo co z tego, że będę uzywać cienie eko, skoro bazę mam z syfami). Teraz z kolei mam problem z podkładem, używałam przez jakiś czas mineralnych, ale ze względu na ich pudrowość, wyglądałam jak stara pudernica ze szpachlą na twarzy. Więc chyba im podziękuję. Teraz szukam naturalnych w płynie, ale jak nie znajdę nic odpowiedniego, to chyba też sobie dam spokój, bo w totka nie wygrałam i nie będę wiecznie inwestować w kosmetyki, które potem leżą.
Jak wy sobie z tym radzicie? A może sie nie malujecie?
u mnie świetnie sprawdza się eyeliner naturalny dr Hauschka poza tym makijaż wykonuję kosmetykami mineralnymi, tusz nienaturalny niestety.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 18:13   #1504
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

Beets za pięknie pachnące nabytki


---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Niestety nie mam ani jednego podkładu płynnego z naturalnych, nie przepadam za nimi, zapychają pory, z kolei minerały uczulają mi oczy, ale na pewno nie przestanę ich testować
to masz same nienaturalne podkłady
naturalne podkłady cię zapychają
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 18:26   #1505
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43559941]
Podrażnił Cię ten żel aloesowy
No popatrz- nie spodziewałabym się tego po tym składzie kremu pod oczy; sama miałam na niego chrapkę, ale też nie lubię tego uczucia ściągnięcia skóry pod oczami ; a tonik- proszę;- alko na dzień dobry, a dobrze nawilża - jak to dobrze jest wszystko wcześniej wypróbować [/QUOTE]
żel aloesowy mnie nie podrażnił ale nie spełnia swojego podstawowego zadania - nie nawilża, wręcz sciąga mi skórę, skład tez nie jest najczyściejszy
ja za to zaliczyłam poważnego zonka...chyba będę musiała obalić teorie na temat upodobań swoich włosów...użyłam wczoraj kokosowej odżywki dr organic...i okazała się tak samo dobra jak skończona właśnie i bardzo lubiana różana lavera...użyłam dopiero raz i sama nie wiem co myśleć...czy to efekt pierwszego razu (włosy nie wiedzą jak się zachować i zachowują się dobrze) czy może jeszcze utrzymuje się dobra kondycja po laverze na szczęście próbka wystarczy mi na kolejne użycie...
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 18:27   #1506
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
to masz same nienaturalne podkłady
naturalne podkłady cię zapychają
Beeets, żaden naturalny podkład się u mnie nie sprawdził. Więc od lat trzymam się jednego sprawdzonego drogeryjnego Nie maluję się jednak często.

Mnie wszystko zapycha, co gęstsze A dlaczego Cię to dziwi
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 18:33   #1507
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

hej Dziewczyny
dołączam jeśli można

niedługo dzień darmowej dostawy, sporo sklepów z naturalnymi kosmetykami bierze udział http://www.dziendarmowejdostawy.pl/kategoria/uroda/

szkoda tylko, że biochemii urody czy zrób sobie krem znaleźć nie mogę, więc chyba nie biorą udziału chyba że jeszcze dołączą
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 18:34   #1508
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Beeets, żaden naturalny podkład się u mnie nie sprawdził. Więc od lat trzymam się jednego sprawdzonego drogeryjnego Nie maluję się jednak często.

Mnie wszystko zapycha, co gęstsze A dlaczego Cię to dziwi

dziwi mnie, bo jednak obstawiałam, że naturalne będą was mniej zapychać niż te nienaturalne a który podkład ci tak służy?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 18:35   #1509
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
właśnie miałam wstawiać link do minejo, że mają próbki living nature za 2 zł.
ale czy nadal to też nie wiem
za to odkryłam, że minejo reklamuje recenzję naszej margo przed danymi technicznymi jest recenzje do zielonego koszyczka
http://www.minejo.home.pl/pl/p/LIVIN...-Mineralny/215

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------



najpierw trzeba pozbyć się tż a jak już będziesz tylko ty i tk maxx, to możesz buszować do woli
Nasza Margolcia kochana wymiata
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 18:36   #1510
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny
dołączam jeśli można

niedługo dzień darmowej dostawy, sporo sklepów z naturalnymi kosmetykami bierze udział http://www.dziendarmowejdostawy.pl/kategoria/uroda/

szkoda tylko, że biochemii urody czy zrób sobie krem znaleźć nie mogę, więc chyba nie biorą udziału chyba że jeszcze dołączą

pochwal się, co najbardziej lubisz z naturalnych?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 18:45   #1511
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Ok, dzięki

A tak btw - używacie na codzień naturalnych kosmetyków do makijażu?
Bo powiem szczerze, że próbowałam, ale dałam sobie siana, np. z tuszem do rzęs, czy cieniami do powiek (bo co z tego, że będę uzywać cienie eko, skoro bazę mam z syfami). Teraz z kolei mam problem z podkładem, używałam przez jakiś czas mineralnych, ale ze względu na ich pudrowość, wyglądałam jak stara pudernica ze szpachlą na twarzy. Więc chyba im podziękuję. Teraz szukam naturalnych w płynie, ale jak nie znajdę nic odpowiedniego, to chyba też sobie dam spokój, bo w totka nie wygrałam i nie będę wiecznie inwestować w kosmetyki, które potem leżą.
Jak wy sobie z tym radzicie? A może sie nie malujecie?

ja używam podkładu mineralnego lauressa i pudru jedwabnego hauschki.
tusz nienaturalny.

a ile stosowałaś podkładu mineralnego? bo skoro wyglądałaś jak cytuje "stara pudernica" to podejrzewam, że nakładałaś go za dużo.
jeśli kolor jest dobrze dobrany to minerałów nie widać na twarzy i nie ma pudrowego efektu.
ja przetestowałam wszystkie płynne podkłady, które mogłam dostać, ale żaden nie umywa się do minerałów.
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
żel aloesowy mnie nie podrażnił ale nie spełnia swojego podstawowego zadania - nie nawilża, wręcz sciąga mi skórę, skład tez nie jest najczyściejszy
ja za to zaliczyłam poważnego zonka...chyba będę musiała obalić teorie na temat upodobań swoich włosów...użyłam wczoraj kokosowej odżywki dr organic...i okazała się tak samo dobra jak skończona właśnie i bardzo lubiana różana lavera...użyłam dopiero raz i sama nie wiem co myśleć...czy to efekt pierwszego razu (włosy nie wiedzą jak się zachować i zachowują się dobrze) czy może jeszcze utrzymuje się dobra kondycja po laverze na szczęście próbka wystarczy mi na kolejne użycie...
kokos jest cudny bajecznie nawilża!
Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny
dołączam jeśli można

niedługo dzień darmowej dostawy, sporo sklepów z naturalnymi kosmetykami bierze udział http://www.dziendarmowejdostawy.pl/kategoria/uroda/

szkoda tylko, że biochemii urody czy zrób sobie krem znaleźć nie mogę, więc chyba nie biorą udziału chyba że jeszcze dołączą
hello, hello
ach ta darmowa dostawa...
co roku te same rozterki i kuszenie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 18:48   #1512
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Ok, dzięki

A tak btw - używacie na codzień naturalnych kosmetyków do makijażu?
Bo powiem szczerze, że próbowałam, ale dałam sobie siana, np. z tuszem do rzęs, czy cieniami do powiek (bo co z tego, że będę uzywać cienie eko, skoro bazę mam z syfami). Teraz z kolei mam problem z podkładem, używałam przez jakiś czas mineralnych, ale ze względu na ich pudrowość, wyglądałam jak stara pudernica ze szpachlą na twarzy. Więc chyba im podziękuję. Teraz szukam naturalnych w płynie, ale jak nie znajdę nic odpowiedniego, to chyba też sobie dam spokój, bo w totka nie wygrałam i nie będę wiecznie inwestować w kosmetyki, które potem leżą.
Jak wy sobie z tym radzicie? A może sie nie malujecie?
jakich minerałów używasz obecnie?
proponuje zwrócić uwagę na dwa szczegóły
- nabierać na pędzel mniej proszku
- spróbować podkład z innym kremem bo np. do kremów, które zostawiają na twarzy ochronną powłoczkę zazwyczaj przyczepia się więcej proszku

ważny jest też odpowiedni pędzel, najlepiej syntetyczna kabuka

spróbuj też podkładów mniej kryjących np.
http://www.costasy.pl/menu,13,podkla...alny_lily_lolo
http://everydaycosmetics.pl/podklady/jojoba-base.html
obie firmy oferują próbki
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 18:52   #1513
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
jakich minerałów używasz obecnie?
proponuje zwrócić uwagę na dwa szczegóły
- nabierać na pędzel mniej proszku
- spróbować podkład z innym kremem bo np. do kremów, które zostawiają na twarzy ochronną powłoczkę zazwyczaj przyczepia się więcej proszku

ważny jest też odpowiedni pędzel, najlepiej syntetyczna kabuka

spróbuj też podkładów mniej kryjących np.
http://www.costasy.pl/menu,13,podkla...alny_lily_lolo
http://everydaycosmetics.pl/podklady/jojoba-base.html
obie firmy oferują próbki

i pamiętaj o primerze - minerały nałożone bezpośrednio na krem mogą kiepsko wyglądać.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 18:55   #1514
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Z podkładów testowałam Lily Lolo, Pixie, Lumiere - najbardziej naturalny efekt dawał Lily Lolo, ale trochę za słabe krycie ma jak dla mnie.
Potem wpadłam w zachwyt nad AM, kupiłam biga i niestety, ale wygląda nieciekawie na mojej twarzy.
Nakładam flat topem z Pixie, wydaje mi się, że cienkimi warstwami, nakładam 2-3 takie warstwy, bo jedna nie kryje tak jakbym chciała, a 2-3 już dają efekt dużej pudrowości.
Nakładałam na różne kremy, na kazdym wygląda to tak samo Jako primer stosuję puder jedwabny Hauschki.
Czytałam własnie, że podkłady mineralne to jak druga skóra, super krycie, niewidoczne, a u mnie każdy był widoczny. A jak przypudrowałam to już w ogóle. Włazi w zmarszczki, uwydatnia wszystkie włoski na twarzy, rozszerzone pory itd Dlatego w desperacji szukam teraz naturalnego płynnego...

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
u mnie świetnie sprawdza się eyeliner naturalny dr Hauschka poza tym makijaż wykonuję kosmetykami mineralnymi, tusz nienaturalny niestety.
Niedawno zanabyłam liner MAP, ale jak mi się skończy, to może skuszę się na tego Hauschkę
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391

Edytowane przez Cay
Czas edycji: 2013-11-04 o 18:56
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 18:57   #1515
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

pochwal się, co najbardziej lubisz z naturalnych?
jestem najświeższym świeżakiem, więc jeszcze niewiele mogę napisać zaczęłam od rosyjskich kosmetyków - z tego względu, że dostępne są u mnie stacjonarnie, no i cenowo wypadają korzystnie. a nie ukrywam, że wymiana większości kosmetyków na raz pochłania trochę pieniędzy przeczytałam 2 ostatnie części wątku i moja wish lista ma chyba z 200 pozycji

dzisiaj w rossmanie spędziłam trochę czasu przy półce z mydłami... tak się Wami zainspirowałam kupiłam takie: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...bursztynu.html i teraz się zastanawiam, czy ono aby na pewno jest naturalne może lepiej było wziąć tę alterrę... kusi mnie jeszcze to śnieżne z natura siberica: http://agulkowepole.blogspot.com/201...-siberica.html

a i w promocji jest woda termalna Caramance: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...y-rozanej.html. skusiłam się
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 18:57   #1516
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

dziwi mnie, bo jednak obstawiałam, że naturalne będą was mniej zapychać niż te nienaturalne a który podkład ci tak służy?
Jest to Gosh x-ceptional wear.
Powiem tak, zapychają mnie na tym samym poziomie, bo syntetyczne są na silikonach, a naturalne na olejach, poza tym łączy je to, że i tak mają w składzie obciążające moją skórę emulgatory, ale jednak sam efekt utrzymywania matu, krycia, trwałości, po prostu wykończenia i efektu upiększającego nie jest dla mnie zadowalający jeśli chodzi o naturały, tu zdecydowanie wygrywają silikonowe, a wychodzę z założenia, że jeśli już nakładam makijaż, to chcę o nim zapomnieć, a nie co chwila spoglądać w lusterko, czy nic mi nie spłynęło, nie zważyło się etc
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 19:16   #1517
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Z podkładów testowałam Lily Lolo, Pixie, Lumiere - najbardziej naturalny efekt dawał Lily Lolo, ale trochę za słabe krycie ma jak dla mnie.
Potem wpadłam w zachwyt nad AM, kupiłam biga i niestety, ale wygląda nieciekawie na mojej twarzy.
Nakładam flat topem z Pixie, wydaje mi się, że cienkimi warstwami, nakładam 2-3 takie warstwy, bo jedna nie kryje tak jakbym chciała, a 2-3 już dają efekt dużej pudrowości.
Nakładałam na różne kremy, na kazdym wygląda to tak samo Jako primer stosuję puder jedwabny Hauschki.
Czytałam własnie, że podkłady mineralne to jak druga skóra, super krycie, niewidoczne, a u mnie każdy był widoczny. A jak przypudrowałam to już w ogóle. Włazi w zmarszczki, uwydatnia wszystkie włoski na twarzy, rozszerzone pory itd Dlatego w desperacji szukam teraz naturalnego płynnego...

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------


Niedawno zanabyłam liner MAP, ale jak mi się skończy, to może skuszę się na tego Hauschkę
na jedną warstwę używam niedużą szczyptę proszku, tyle co soli można złapać dwoma palcami bez naporu na jej dużą ilość.
ja bez żalu pożegnałam podkłady płynne, więc nie pomogę
Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
jestem najświeższym świeżakiem, więc jeszcze niewiele mogę napisać zaczęłam od rosyjskich kosmetyków - z tego względu, że dostępne są u mnie stacjonarnie, no i cenowo wypadają korzystnie. a nie ukrywam, że wymiana większości kosmetyków na raz pochłania trochę pieniędzy przeczytałam 2 ostatnie części wątku i moja wish lista ma chyba z 200 pozycji

dzisiaj w rossmanie spędziłam trochę czasu przy półce z mydłami... tak się Wami zainspirowałam kupiłam takie: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...bursztynu.html i teraz się zastanawiam, czy ono aby na pewno jest naturalne może lepiej było wziąć tę alterrę... kusi mnie jeszcze to śnieżne z natura siberica: http://agulkowepole.blogspot.com/201...-siberica.html

a i w promocji jest woda termalna Caramance: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...y-rozanej.html. skusiłam się
hej
tylko 200? chyba niedokładnie czytałas żartuję
biały jeleń składowo nienajlepszy, ja osobiście nie lubię też przez to, że ich mydła są na bazie łoju. Nie chcę wnikać co to za łój.....
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-11-04 o 19:17
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 19:21   #1518
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
n
hej
tylko 200? chyba niedokładnie czytałas żartuję
biały jeleń składowo nienajlepszy, ja osobiście nie lubię też przez to, że ich mydła są na bazie łoju. Nie chcę wnikać co to za łój.....
zgadzam się, zabrakło jednego zera

lepiej nie wiedzieć
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 19:23   #1519
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Wklejam zakupy z ostatnich dni.
Brakuje na zdjęciu mydełka różanego urtekram, ale jest już używane i pomadki różanej, która gdzieś mi się zawieruszyła

lovea, zielona glinka
urtekram, szampon różany
omia, szampon z olejkiem z orzecha makadamia
alteya organics, woda z białej róży
weleda, balsam do twarzy na wiatr i niepogodę dla dzieci
hesh, maseczka różana
lass naturals, balsam do ust z brzoskwinią i morelą
lass naturals, mydło mango
mydło różane tradycyjne
mydło pomarańcza i cynamon tradycyjne, ręcznie robione
Niczego nie znam. Chyba już wypadłam z obiegu...

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
witam nową koleżankę

ale tu wysyp propozycji żeli aloesowych...od siebie dodam, że stanowczo nie polecam lily of the desert z iherba http://www.iherb.com/Lily-of-the-Des...oz-342-g/23422

Beets za pięknie pachnące nabytki

Cay mam próbkę podkładu lavery, napisz mi adres na pw

zużyłam próbki ze zdjęcia
tonik do cery tłustej http://www.stenders-cosmetics.pl/gen...-for-oily-skin jest bardzo dobrym wstępnym nawilżaczem

krem do twarzy jest właściwie lekkim fluidem, bardzo dobrze się wchłania pozostawiając matową twarz, w moim przypadku mat utrzymuje się do 4 godzin czyli dość standardowo, lekkość tego kremu powoduje, że bardziej będzie się nadawał na lato niż na nadchodzącą zimę, ogólne wrażenia pozytywne, mogłabym go nabyć jak będzie w promocji

najmniej udany jest balsam pod oczy...użyty z tonikiem i kremem jakoś dawał radę...użyty solo jest za lekki - wchłania się zupełnie i ściąga skórę (niby ją liftinguje) ale takie uczucie na skórze pod oczami nie jest u mnie mile widziane, podobnie zachowuje się krem plante system https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...x-liftant.html,
krem pod oczy jest jedynym kosmetykiem, który lubię aby pozostawiał na skórze ochronną powłoczkę, może być nawet tłustawa i zdecydowanie musi wygładzać linie, które niestety robią się coraz bardziej widoczne - krem stenders w ogóle nie spełnia moich oczekiwań
To mamy takie same odczucia. Minerały stosowane pod oczy zbytnio wysuszyły mi skórę i powstała siateczka zmarszczek. Dwa miesiące zajęło mi przywrócenia to jako takiego stanu (na szczęście to tylko wynik przesuszenia). Szukam za to coś mega odżywczego i natłuszczającego.
p.s. Jak będziesz chciała jeszcze kokosa to daj znać.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

ja używam podkładu mineralnego lauressa i pudru jedwabnego hauschki.
tusz nienaturalny.

a ile stosowałaś podkładu mineralnego? bo skoro wyglądałaś jak cytuje "stara pudernica" to podejrzewam, że nakładałaś go za dużo.
jeśli kolor jest dobrze dobrany to minerałów nie widać na twarzy i nie ma pudrowego efektu.
ja przetestowałam wszystkie płynne podkłady, które mogłam dostać, ale żaden nie umywa się do minerałów.

kokos jest cudny bajecznie nawilża!

hello, hello
ach ta darmowa dostawa...
co roku te same rozterki i kuszenie
Zgadzam się. Kokosik naprawdę fajniutki. Jednak przypasowała mi bardziej odżywka arganowa.


Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Z podkładów testowałam Lily Lolo, Pixie, Lumiere - najbardziej naturalny efekt dawał Lily Lolo, ale trochę za słabe krycie ma jak dla mnie.
Potem wpadłam w zachwyt nad AM, kupiłam biga i niestety, ale wygląda nieciekawie na mojej twarzy.
Nakładam flat topem z Pixie, wydaje mi się, że cienkimi warstwami, nakładam 2-3 takie warstwy, bo jedna nie kryje tak jakbym chciała, a 2-3 już dają efekt dużej pudrowości.
Nakładałam na różne kremy, na kazdym wygląda to tak samo Jako primer stosuję puder jedwabny Hauschki.
Czytałam własnie, że podkłady mineralne to jak druga skóra, super krycie, niewidoczne, a u mnie każdy był widoczny. A jak przypudrowałam to już w ogóle. Włazi w zmarszczki, uwydatnia wszystkie włoski na twarzy, rozszerzone pory itd Dlatego w desperacji szukam teraz naturalnego płynnego...

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------



Niedawno zanabyłam liner MAP, ale jak mi się skończy, to może skuszę się na tego Hauschkę
Witam koleżankę
Jeśli chodzi o minerałki to po ich nałożeniu proponuję spryskać twarz termalką lub jakimś hydrolatem, tonikiem. Efekt pudrowości znika i zostaje piękna, zdrowo wyglądająca skóra.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 19:36   #1520
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
bardziej odżywka arganowa.

Witam koleżankę
Jeśli chodzi o minerałki to po ich nałożeniu proponuję spryskać twarz termalką lub jakimś hydrolatem, tonikiem. Efekt pudrowości znika i zostaje piękna, zdrowo wyglądająca skóra.
Próbowałam, ale porobiły mi się plamy Ale być może to wina rozpylacza była, jakos za grube krople były, zamiast mgiełki.

Tak sie teraz zastanawiam, że może bym spróbowała raz jeszcze z Lily Lolo i najwyżej wspomogła się korektorem - największym moim problemem są popękane naczynka i rumień, zeby to zakryć muszę niestety miec nieźle kryjący podkład.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 19:47   #1521
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Beeets lecę pod prysznic, bo wyjęłam mydełko le petit herbaciane i strasznie mi spieszno do kąpieli
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 19:49   #1522
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dziewczyny a gdzie w Wawie można dorwać ten wychwalany puder Hauschki po w miarę przystępnej cenie?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 19:54   #1523
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

On chyba wszędzie kosztuje podobnie, musiałabyś polować na jakieś promocje.
Ale warto w niego zainwestować, jest baaaaardzo wydajny, ja używam na spółkę z siostrą i jedno opakowanie starcza nam na +/- rok codziennego stosowania.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:03   #1524
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
hej
tylko 200? chyba niedokładnie czytałas żartuję
biały jeleń składowo nienajlepszy, ja osobiście nie lubię też przez to, że ich mydła są na bazie łoju. Nie chcę wnikać co to za łój.....
ech no coś czułam, że będzie jednak bubel no nic, majątku nie kosztował, więc póki co zaopatrzę się w alterrę

a z listą staram się ograniczać, żeby mi tirem kurier nie przyjechał a jak to się skończy to zobaczymy
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:07   #1525
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Niczego nie znam. Chyba już wypadłam z obiegu...

nie wypadłaś z obiegu

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Beeets lecę pod prysznic, bo wyjęłam mydełko le petit herbaciane i strasznie mi spieszno do kąpieli
a to jestem strasznie ciakawa twojej opinii. i też lecę pod prysznic

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
ech no coś czułam, że będzie jednak bubel no nic, majątku nie kosztował, więc póki co zaopatrzę się w alterrę

a z listą staram się ograniczać, żeby mi tirem kurier nie przyjechał a jak to się skończy to zobaczymy
polecam ci wkuć na pamięć pierwszy post wątku, te zakazane składniki i świat będzie piękniejszy

susabee, również zaobserwowałam różne "sztuczki" sklepów w czasie dnia darmowej dostawy. ale niestety tylko szkodzą sami sobie, bo są klientki (np. takie jak my), które mają sokoli wzrok i pamięć słonia
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2013-11-04 o 20:12
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:21   #1526
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny a gdzie w Wawie można dorwać ten wychwalany puder Hauschki po w miarę przystępnej cenie?
hauschka miał salon firmowy niedaleko mostu poniatowskiego, byłam u nich, ale potem go przenieśli - zajrzyj na stronę producenta jeśli Cię interesuje. jak się upomnisz o próbki to dadzą no i wszystko można obmacać!
popytaj też w aptekach
Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
ech no coś czułam, że będzie jednak bubel no nic, majątku nie kosztował, więc póki co zaopatrzę się w alterrę

a z listą staram się ograniczać, żeby mi tirem kurier nie przyjechał a jak to się skończy to zobaczymy
skończy się pewnie jak zwykle, czyli...... tirem pod drzwiami

jeleń do stóp!
alterra ok składowo, bardzo sympatyczne mydełka, ale do twarzy ja nie za bardzo bym polecała - do łapek i do ciała .
ja uwielbiam mydłami myć paszczę
Ty używasz mydeł do twarzy?


Beeets - mydełko baaardzo przyjemne pachnie świeżo, zielona herbata o mydlanej nucie fajna, nie za duża kostka, dobrze leży w łapce do ciała świetny wybór! Dziękuję, że przez Ciebie je kupiłam
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-11-04 o 20:22
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:29   #1527
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Próbowałam, ale porobiły mi się plamy Ale być może to wina rozpylacza była, jakos za grube krople były, zamiast mgiełki.

Tak sie teraz zastanawiam, że może bym spróbowała raz jeszcze z Lily Lolo i najwyżej wspomogła się korektorem - największym moim problemem są popękane naczynka i rumień, zeby to zakryć muszę niestety miec nieźle kryjący podkład.
Naczynka to moja zmora. Najgorzej na nosie. Wyglądam jak pijak
Najmocniejszy korektor jest z Annabelle Minerals. Testowałam EDM, Amilie, Pixie, Meow i Lumiere lub Lauress. Delikatnie wklepuje i potem nakładam podkład. Również bardzo delikatnie, aby nie zetrzeć korektora. Odwrotna kolejność niestety robi plamy.
Jak grube krople to tu masz odpowiedź.
Teraz minerały stosuje od czasu do czasu. Wróciłam do paru pewniaków, ale to już nie na ten wątek. Niestety mój make up musi dość często wytrzymać 10-11h i tu jest pies pogrzebany. Z minerałami nie daję radę dłużej niż 7-8h.
Jeśli chodzi o super rozpylacz to polecam wodę Caramance z Rossmana. Mają chyba dwie lub trzy wersje.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:30   #1528
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Martina z awokado jest fajna i mocno odżywcza, tłusta, miałam dużą próbkę.
Dzięki Anulko Może się skuszę na tą Martinę - nawet nie jest bardzo droga Ktoś ma jeszcze jakieś typy na fajny kremik pod oczy (na noc)?? Na razie w tym celu używam balsamu piękności herb farmacy, który uwielbiam (tu kolejny buziak dla Anuli, bo dzięki niej go poznałam ), ale chciałabym coś konkretnie pod oczy.

PS. Anula - bardzo fajny blog
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:50   #1529
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Ok, dzięki

A tak btw - używacie na codzień naturalnych kosmetyków do makijażu?
Bo powiem szczerze, że próbowałam, ale dałam sobie siana, np. z tuszem do rzęs, czy cieniami do powiek (bo co z tego, że będę uzywać cienie eko, skoro bazę mam z syfami). Teraz z kolei mam problem z podkładem, używałam przez jakiś czas mineralnych, ale ze względu na ich pudrowość, wyglądałam jak stara pudernica ze szpachlą na twarzy. Więc chyba im podziękuję. Teraz szukam naturalnych w płynie, ale jak nie znajdę nic odpowiedniego, to chyba też sobie dam spokój, bo w totka nie wygrałam i nie będę wiecznie inwestować w kosmetyki, które potem leżą.
Jak wy sobie z tym radzicie? A może sie nie malujecie?
Sądzę, że mogą Ci pasować podkłady So Bio, bo mają niezłe krycie, Logona i Lavera też nienajgorsze, a z minerałów najlepiej i najnaturalniej kryje Lauress- niestety trzeba zamawiać z USA
Bazę naturalną pod cienie ma Alverde- nie wiem, jak ją ocenić, bo ja z kolei nienaturalnej nigdy nie miałam, ale cienie się trzymają fajnie
Tusz to jest niestety najmniej wdzięczny kosmetyk naturalny- przetestowałam już chyba wszystkie (Living Nature tylko nie miałam) i najlepiej wypadły So Bio, ale niektóre nienaturalne tez mają niezłe składy- ten o którym pisze Korah jest całkiem fajny
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
żel aloesowy mnie nie podrażnił ale nie spełnia swojego podstawowego zadania - nie nawilża, wręcz sciąga mi skórę, skład tez nie jest najczyściejszy
ja za to zaliczyłam poważnego zonka...chyba będę musiała obalić teorie na temat upodobań swoich włosów...użyłam wczoraj kokosowej odżywki dr organic...i okazała się tak samo dobra jak skończona właśnie i bardzo lubiana różana lavera...użyłam dopiero raz i sama nie wiem co myśleć...czy to efekt pierwszego razu (włosy nie wiedzą jak się zachować i zachowują się dobrze) czy może jeszcze utrzymuje się dobra kondycja po laverze na szczęście próbka wystarczy mi na kolejne użycie...
Ja dostałam kiedyś gratis do zamówienia maseczke aloesową chyba z tego sklepu http://kokardi.pl/maseczki/39-organi...z-aloesem.html
i bardzo ją lubię, bo nie zostawia klejącej warstwy i czasem używam jej jak kremu
Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny
dołączam jeśli można

niedługo dzień darmowej dostawy, sporo sklepów z naturalnymi kosmetykami bierze udział http://www.dziendarmowejdostawy.pl/kategoria/uroda/

szkoda tylko, że biochemii urody czy zrób sobie krem znaleźć nie mogę, więc chyba nie biorą udziału chyba że jeszcze dołączą
Witaj
Jesteś w dobrym punkcie, bo nie masz jeszcze dużo rzeczy i tak trzymaj- ja wiem, że chciałabyś spróbować wszystkiego, ale nie kupuj tego naraz, bo nawet nie będziesz wiedziała, co Ci służy, a co nie

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-11-04 o 21:29
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:53   #1530
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dzięki Anulko Może się skuszę na tą Martinę - nawet nie jest bardzo droga Ktoś ma jeszcze jakieś typy na fajny kremik pod oczy (na noc)?? Na razie w tym celu używam balsamu piękności herb farmacy, który uwielbiam (tu kolejny buziak dla Anuli, bo dzięki niej go poznałam ), ale chciałabym coś konkretnie pod oczy.

PS. Anula - bardzo fajny blog
dziękuje Ci strasznie

a ile buziaków zebrałam

jeszcze krem bio2you jest dobry - lżejszy od martiny, da radę stosować go też na dzień, ale konkretnie odżywia i bardzo dobrze pielęgnuje
a fajne ceny bio2you są tu
http://www.bio2you.com.pl/shop/outlet-bio2you
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-11-04 o 20:54
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.