Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-16, 14:09   #3061
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
jakbym swojego słyszała, mój dał mi jeszcze wybór: karalucha lub pająka
nie wiem, co gorsze
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 14:15   #3062
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Zgaduj zgadula - gdzie kończy się koc, a zaczyna się kot?

PS. Przepraszam za ciemne zdjęcie, ale za oknem szaruga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1212.jpg (112,0 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2015-11-16 o 15:30
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 14:24   #3063
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
za przejście na minimalizm może i ja kiedyś do tego dojrzeję

Angela miałam, ale mi zbrzydł niestety od niedawna znowu mam na niego chrapkę

Mnie sie Angel podobał od zawsze, ale na innych. Teraz chyba sie klimat zmienił, bo znowu spróbowałam, 2 próbki wypsikałam i jednak uznałam, że jest mi z nim cudnie I mam swojego, a co

Okazało się, że kupiłam flaszke rozkęcaną do ponownego uzytku. Wyczytałam, że tylko w niektórych D. mozna napełnić, ponoć w SCC. Wiecie może, jaka jest cena takiego napełnienia ?? Czy to ma sens, czy lepiej flaszki całe kupowac ??
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 14:42   #3064
oliwka2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 76
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Dziewczyny, w tv leci reklama, że do zakupu EL w S. dostaje sie miniatury czy kosmetyczke gratis. Kojarzycie co to za cudo i jaki jest próg? Wybieram się po dwa zestawy Daywear, z rabatem 180zl, załapie się?
oliwka2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 14:48   #3065
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Mnie sie Angel podobał od zawsze, ale na innych. Teraz chyba sie klimat zmienił, bo znowu spróbowałam, 2 próbki wypsikałam i jednak uznałam, że jest mi z nim cudnie I mam swojego, a co

Okazało się, że kupiłam flaszke rozkęcaną do ponownego uzytku. Wyczytałam, że tylko w niektórych D. mozna napełnić, ponoć w SCC. Wiecie może, jaka jest cena takiego napełnienia ?? Czy to ma sens, czy lepiej flaszki całe kupowac ??
Uzupełnianie w D. wychodzi taniej niż kupowanie tzw wersji 'refill'. Niestety nie pamiętam teraz ile to kosztowało, ale zawsze możesz przedzwonić do D. i się zapytać. Ze swojego doświadczenie powiem tylko, że trzeba patrzeć pani napełniającej na ręce bo może wlać zły zapach. Raz miałam taka akcję, że przyszłam z butelka Aliena a ta napełniła mi Angelem. Dobrze, że zorientowałam się jeszcze w sklepie, że to nie ten zapach.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 14:48   #3066
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Skoro juz chwalimy sie zwierzatkami to ja mam suczke Sabe oraz papuzke nimfe co sie zwie Ara ta druga papuzka falista na zdjeciu to byla Poly, ale niestety nie mam jej juz wsrod nas
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1447685272111.jpg (233,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1447685298586.jpg (71,2 KB, 25 załadowań)
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 14:52   #3067
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Mozecie polecic jakis dobry krem na noc? Cera mieszana, odwodniona, potrzebuje napiecia i czegos przeciwdzialajacego powstawaniu zmarszczek
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 14:54   #3068
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Dzieki
To jest szansa, że jak dale będe wyrabiać średnią, to dobije za 9 miesięcy Tylko, co ja bedę kupować mam za krótką "chciejliste"
No wiesz pomożemy w zapełnieniu chciejlisty
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Śliczności nie mogę się doczekać, kiedy pomacam swoje
Ja póki co też nie, bo by mi mąż na zawał zszedł
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ale masz fajnie rosi:rosi: ja chyba mam tyle punktów więc duuuużo jeszcze brakuje

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------



Szkoda, że nie było takiej akcji, kiedy zamawiałam kufer
Spoko, ja dopiero co ok 1890 miałam i poszło. Tylko by dali więcej czasu na zbieranie ala:
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Marzy mi się rosyjski.

Moja ukochana rasa - miałam 2 kotki superinteligentne, jedna przeganiała psy z posesji i potrafiła otwierać szafy (nawet przesunąć drzwi z Komandora 2,5m x 1m!), a druga aportowała.

Nasza wczorajsza akcja nie skłoniła ich do żadnej refleksji ala:!
Długo o rusku marzyłam, aż byłam w szoku że się mąż zgodził. On kotów nie lubi.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 14:55   #3069
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

A tak przy okazji macie świetnie zwierzaki przygarnęłabym wszystkie
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 14:55   #3070
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez oliwka2012 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w tv leci reklama, że do zakupu EL w S. dostaje sie miniatury czy kosmetyczke gratis. Kojarzycie co to za cudo i jaki jest próg? Wybieram się po dwa zestawy Daywear, z rabatem 180zl, załapie się?
Kosmetyczka jest od 350 zł

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Mozecie polecic jakis dobry krem na noc? Cera mieszana, odwodniona, potrzebuje napiecia i czegos przeciwdzialajacego powstawaniu zmarszczek
Może Estee Lauder Revitaizing Supreme
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 14:55   #3071
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez oliwka2012 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w tv leci reklama, że do zakupu EL w S. dostaje sie miniatury czy kosmetyczke gratis. Kojarzycie co to za cudo i jaki jest próg? Wybieram się po dwa zestawy Daywear, z rabatem 180zl, załapie się?
Ta kosmetyczka jest od 350zł
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 14:56   #3072
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Mialo byc dla kosmetyczek, nowy zabieg itp. A sa babcie ktore trafiły z "ogloszenia" (?) i dostaly zapro na targach. AA strzelilo sobie trochr w stope. W dodatku marudza ze za duzo chodzenia i gadania
Pewnie liczyły na morze gratisów i darmowe papu

Edytowane przez Malinum
Czas edycji: 2015-11-16 o 15:10
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 14:59   #3073
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cześć dziewczyny!
U Was też taka straszna pogoda? Brrr z domu ciężko wyjść. Ja już chcę, żeby przyszła wiosna...

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mam kufer Estee wszystkie wyrzuty sumienia poszłyyyy
Nie oglądałam dokładnie wszystkiego, bo nie mam czasu, ale pierwsze wrażenia:
Kufer zapakowany w czerwony, błyszczący karton o fakturze jakby skóry węża wygląda to przepięknie sam kuferek bardzo ładny, dość duży (na oko ma ok. 30cm na 20cm)
Mini z kodu listopad zapakowane w pudełeczko kosmetyczka śliczna
Jestem bardzo zadowolona z tego zamówienia wieczorem obejrzę wszystko dokładnie i jutro napisze więcej
Zdjęcia będę mogła zrobić dopiero w weekend, bo musi być światło dzienne (nie mam dobrego oświetlenia w domu i zdjęcia nie wychodzą za dobrze wieczorami)
Super Grunt, żeby nie żałować (jak niektórzy, czyli ja), że się nie skorzystało

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Na szybko robione zdjęcie skarbów. Są cudowne
Super zamówienie i super kotek

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zawsze mozesz zastosowac metodę mojej koleżanki. Przyniosła kota do domu niby tylko na parę dni (tak mężowi powiedziała bo też się nie zgadzał) no i kot już tak mieszka u nich 3 lata teraz jej mąż cały czas nudzi żeby drugiego wzieli bo się tamten czuje samotny jak oni w pracy
Mój Tż też nie chciał. Ja jestem i psiara i kociara ale stanęło na kocie, bo lubimy rano pospać. A zwierzę chciałam, ze względu na syna. Przez pierwsze miesiące Tż obchodził kota wieelkim łukiem (I kot jego też) A teraz? Tak samo jak u Twoich znajomych, też chciałby drugiego

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mój też tak robi. A jak tylko wypakuję coś z kartonu to kot się zaraz do niego pakuje i nie chce za nic wyjść
Karton to najlepsza pułapka na kota

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Mój kocur za to jest obrońca wszystkich ucisnionych, przyprowadzil już kota z rakiem ucha i kotkę, która okocila się u nas w garażu. Masakra jakaś. Sam jest kastratem, muszę zatem bronić jego przed wszystkimi kotami z okolicy
Cudny charakter. Pomiziaj go za uchem ode mnie

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
poczciwe zwierze

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------



ja mam syberyjskiego czyli tez Ruska
Też rozważałam syberyjskiego. Charakterki też mają świetne
Aleee mamy przekrój ras na forum
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 14:59   #3074
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a tak przy okazji to pisałam do D kiedy będzie nowy box. Odpisali mi że przecież jest (ten z Glamglow) a nastepny nie wiedza kiedy będzie cała nadzieja w S
czyli "ale o so chodzi"
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a na pewno na dobrą salę trafilaś? może to zlot Radia Maryja

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------


mój też aportuje. Czasem myślę że mam psa a nie kota
Mój też aportuje I wyje pod drzwiami jak wychodzimy do pracy (na szczęście nie długo). Jak wracamy to biega jak pies. Do tego ma trochę z szopa pracza, bo pierze w miskach z wodą swoje zabawki
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 15:02   #3075
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
czyli "ale o so chodzi"


Mój też aportuje I wyje pod drzwiami jak wychodzimy do pracy (na szczęście nie długo). Jak wracamy to biega jak pies. Do tego ma trochę z szopa pracza, bo pierze w miskach z wodą swoje zabawki
Nie no leżę.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 15:05   #3076
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Uzupełnianie w D. wychodzi taniej niż kupowanie tzw wersji 'refill'. Niestety nie pamiętam teraz ile to kosztowało, ale zawsze możesz przedzwonić do D. i się zapytać. Ze swojego doświadczenie powiem tylko, że trzeba patrzeć pani napełniającej na ręce bo może wlać zły zapach. Raz miałam taka akcję, że przyszłam z butelka Aliena a ta napełniła mi Angelem. Dobrze, że zorientowałam się jeszcze w sklepie, że to nie ten zapach.

Dzięki nie lubię dzwonić, ale jak bede w okolicy D. to zapytam
Domyślałam sie, że te flaszki bez sprajów wychodza drożej, ale z drugiej strony w perfumeriach internetowych mozna taniej kupić normalne butelki albo zestawy. Po wizycie w D. będe wiedziec, co bardziej opłacalne bo coś czuje, że zostane z Angelem na dłużej

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
No wiesz pomożemy w zapełnieniu chciejlisty

Ja póki co też nie, bo by mi mąż na zawał zszedł

Spoko, ja dopiero co ok 1890 miałam i poszło. Tylko by dali więcej czasu na zbieranie ala:

Długo o rusku marzyłam, aż byłam w szoku że się mąż zgodził. On kotów nie lubi.
Takiej pomocy nie wolno odrzucać ale juz sie zaczynam bać o swój portfel.
Wiem, muszę tu częściej zaglądać... chciejstwa zaczną mi się mnożyć
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 15:08   #3077
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
A propos pierwszego wpisu: !

A propos drugiego - sybiraki cudne są, a witanie każdego wchodzącego do domu i towarzyszenie podczas wszystkich czynności jest mega. Po prostu 2 w 1 - kotopies !
No dobrze powiedziane
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
tak to własnie wygląda nawet się w spokoju wykąpac nie można bo kot musi asystować w łazience a spróbuj go nie wpuścić to urządza taki wrzask pod drzwiami jakby go ze skóry obdzierali
Twarde rządy kotów
Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
to się pochwalę swoim...śmietnikowym...
Piękny kocik. Niestety pozostałych kocikow nie widzę na telefonie
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 15:21   #3078
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Przepraszam, że bez zdjęć, ale wizaż nie chce mi odpowiedzi wstawić.
Śliczne zwierzaki dziś na forum! Miło oko nacieszyć takimi pięknościami.
Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
to się pochwalę swoim...śmietnikowym...
Przepiękny! Ma niespotykane umaszczenie.

Cytat:
Napisane przez 11misiu11 Pokaż wiadomość
To ja też się pochwałę znalazłam zdjęcie 2 na telefonie oba zwierzaki zostały porzucone a my nie mogliśmy patrzeć jak to się błąka
Super! Super, że na Was trafiły
Cytat:
Napisane przez dama_z_szynszylem Pokaż wiadomość
Takie 'śmietnikowe' są najukochańsze
Ja całe życie tylko takie dachowce mam i nie zamieniłabym na żadnego rasowego
Też tak kiedyś mówiłam. Jak można kupić, jak tyle znajd czeka na dom? Ale życie czasem weryfikuje nasze decyzje.

Cytat:
Napisane przez dama_z_szynszylem Pokaż wiadomość
takiego rudzielca kiedyś miałam

Jak wszyscy to i ja:
Super!

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
fajowe

no to ja też mojego wrzuce a co tylko to zdjęcie zrobione jak był jeszcze malutki. Teraz jest 2x większa bestia

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie tak beztrosko wyrzucają zwierzęta do lasu, śmietnika albo robia im jeszcze gorsze rzeczy
Nam regularnie podrzucają koty (mieszkamy blisko lasu). Teraz dokarmiam dwa czarne kocurki. Niestety są dzikie. W lecie polowały w lesie. A teraz zdane są na nas. Nie wiem co powinnam teraz zrobić? Może poradzicie coś? Boje się, że jak wyłapią je do schroniska to uśpią. Nie mam czasu, żeby je socjalizować.

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Przedstawiam Wam Pusię 😀 kicia mojego kuzyna 😀

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ale macie cudne zwierzaki
Ja przedstawiam moją Molly

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ale tu dziś zwierzęco ja niestety nie mam żadnego pupila Tż powiedział, że jak chcę zwierzaka, to mogę sobie karalucha przygarnąć o innych nie ma mowy

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------



Pokaż mu swoją determinację i złap jakiegoś owada do słoika
Ja miałam przez 2 lata ślimaka. "Dostaliśmy" go w sałacie i młody nadał mu imię i nie było mowy, żeby go wypuścić. Na szczęście spał po 3 tygodnie Jak chciałam wypuścić to był płacz. Czego to się dla dzieci nie robi
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 15:23   #3079
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez oliwka2012 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w tv leci reklama, że do zakupu EL w S. dostaje sie miniatury czy kosmetyczke gratis. Kojarzycie co to za cudo i jaki jest próg? Wybieram się po dwa zestawy Daywear, z rabatem 180zl, załapie się?
Ja miałam zakupy EL coś na 300 zł i dostałam ten zestaw, pani powiedziała, że jest około 350 zł, więc dostanę. To jest ten sam zestaw co na stronie EL z granatową kosmetyczką.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Przepraszam, że bez zdjęć, ale wizaż nie chce mi odpowiedzi wstawić.
Śliczne zwierzaki dziś na forum! Miło oko nacieszyć takimi pięknościami.


Przepiękny! Ma niespotykane umaszczenie.



Super! Super, że na Was trafiły

Też tak kiedyś mówiłam. Jak można kupić, jak tyle znajd czeka na dom? Ale życie czasem weryfikuje nasze decyzje.



Super!






Nam regularnie podrzucają koty (mieszkamy blisko lasu). Teraz dokarmiam dwa czarne kocurki. Niestety są dzikie. W lecie polowały w lesie. A teraz zdane są na nas. Nie wiem co powinnam teraz zrobić? Może poradzicie coś? Boje się, że jak wyłapią je do schroniska to uśpią. Nie mam czasu, żeby je socjalizować.








Pokaż mu swoją determinację i złap jakiegoś owada do słoika
Ja miałam przez 2 lata ślimaka. "Dostaliśmy" go w sałacie i młody nadał mu imię i nie było mowy, żeby go wypuścić. Na szczęście spał po 3 tygodnie Jak chciałam wypuścić to był płacz. Czego to się dla dzieci nie robi
Ojej Ja dostałam gratisowego ślimaka z mrożonką na zupę jarzynową
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 15:33   #3080
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
to się pochwalę swoim...śmietnikowym...
Jakie oryginalne umaszczenie !
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no to ja też mojego wrzuce a co tylko to zdjęcie zrobione jak był jeszcze malutki. Teraz jest 2x większa bestia
Cudo !
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
:

na razie się udaje. Od soboty nic nie kupiłam


A oto moja Kita.
2015-11-16 03.58.47 1.jpg
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 15:47   #3081
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
czyli niebardzo się opłaca...jest jeszcze opcja, że kiedys sie jeszcze pojawi?
Niestety już nie będzie. Pisałam w tek sprawie do EL i odpowiedziano mi, że to była wersja limitowana i nakład został wyczerpany... :-(
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 15:49   #3082
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Jakie oryginalne umaszczenie !

Cudo !



A oto moja Kita.
Załącznik 6089497
ale cudna to Main Coon?

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Zgaduj zgadula - gdzie kończy się koc, a zaczyna się kot?

PS. Przepraszam za ciemne zdjęcie, ale za oknem szaruga
sliczny
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 15:49   #3083
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Jakie oryginalne umaszczenie !

Cudo !



A oto moja Kita.
Załącznik 6089497
Śliczne te Wasze koty!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 15:49   #3084
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Na szybko robione zdjęcie skarbów. Są cudowne
aaaale piękny kuferek
Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Ja sie zaopatrzyłam w zestaw Biotherm; testuje serum Blue therapy i póki co jestem zachwycona, mini Aquasource tez świetne, więc zachciało mi sie więcej
Ja testuję Aquasourc. Żałuję, że wzięłam w S. tylko jeden zestaw mini, bo już kiedyś miałam ten żel na dzień i się zakochałam. Mogłam brać więcej, jak były

A serum Blue Therapy - miniatura, którą się zamawiało miesiąc temu, jeszcze nie dotarło


PS. dołączam do grona kociar. Po stracie naszej kotki 4 lata temu, w końcu nasz dom znów tętni kocim życiem, bo od 1,5 mca mamy kotkę, która nas sobie wybrała i przywędrowała nie wiemy skąd
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem

Edytowane przez angelikaw
Czas edycji: 2015-11-16 o 15:51
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 15:51   #3085
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Przedstawiam Wam Pusię 😀 kicia mojego kuzyna 😀
fajna

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ale tu dziś zwierzęco ja niestety nie mam żadnego pupila Tż powiedział, że jak chcę zwierzaka, to mogę sobie karalucha przygarnąć o innych nie ma mowy

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------



karaluchy pod poduchy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 15:55   #3086
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale cudna to Main Coon?

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Śliczne te Wasze koty!

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
PS. dołączam do grona kociar. Po stracie naszej kotki 4 lata temu, w końcu nasz dom znów tętni kocim życiem, bo od 1,5 mca mamy kotkę, która nas sobie wybrała i przywędrowała nie wiemy skąd
Super, bo "bezkotni są markotni".
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 15:56   #3087
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Kupiłam róż. Poszłam po marca lub G, a wróciłam z Chanel Mam nadzieję, że jest dobry. W sumie jeszcze nic nigdy nie miałam z kolorówki Chanel.
Poza tym kupiłam sobie pędzel i błyszczyki na prezent dla bratanicy. I nawet dostałam 3 próbki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1493.JPG (74,2 KB, 59 załadowań)
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 15:57   #3088
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
aaaale piękny kuferek

Ja testuję Aquasourc. Żałuję, że wzięłam w S. tylko jeden zestaw mini, bo już kiedyś miałam ten żel na dzień i się zakochałam. Mogłam brać więcej, jak były

A serum Blue Therapy - miniatura, którą się zamawiało miesiąc temu, jeszcze nie dotarło

Też kliknęłam w S. tylko 1 zestaw, ale na szczęście w sobotę udało mi sie w stacjonarnej dorwać kolejny, był ostatni Więc do końca roku jestem zaopatrzona w żel - genialny pod makijaż, bardzo fajnie nawilża tłustą cerę
A serum Blue therapy testuje z Wizażu, się mi raz na coś luksusowego udało załapać I tak zapałałam uczuciem do marki Biotherm
A gdzie mozna było się załapać na miniaturę tego serum ?? Można jeszcze, czy za dużo tego dobrego by było
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 15:58   #3089
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
aaaale piękny kuferek

Ja testuję Aquasourc. Żałuję, że wzięłam w S. tylko jeden zestaw mini, bo już kiedyś miałam ten żel na dzień i się zakochałam. Mogłam brać więcej, jak były

A serum Blue Therapy - miniatura, którą się zamawiało miesiąc temu, jeszcze nie dotarło


PS. dołączam do grona kociar. Po stracie naszej kotki 4 lata temu, w końcu nasz dom znów tętni kocim życiem, bo od 1,5 mca mamy kotkę, która nas sobie wybrała i przywędrowała nie wiemy skąd
Super, niech zdrowo rośnie!
I czekamy na fotkę;-)

Edytowane przez AnoIi
Czas edycji: 2015-11-16 o 15:59
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 15:58   #3090
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Super, bo "bezkotni są markotni".


Kiedyś, jak się tylko wyniesiemy z tej naszej ciasnej kawalerki, planuję mieć dwa Żeby się nie nudziły
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-20 11:34:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.