Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-28, 09:06   #931
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez moniś_xX Pokaż wiadomość
Catherine1980 a widać u Ciebie jakies efekty, z tego co czytałam to jesteś już w trakcie 4opakowania? jak czytam opinie wizażanek to powoli zaczynam wątpić w ten cały inneov;/
właśnie kończę 4 opakowanie chodzę na masaże i efektów nie widzę
jesli jest jakaś zmiana to jest ona mega minimalna że sama jej nie zauważam
mój cellulit jest o tyle ciężki że jestem osobą szczupłą i byc może podłoże jest inne
tym bardziej że sa podobno 2 rodzaje cellulitu - tłuszczowy i wodny
nie znam się na tym
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 09:55   #932
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

myślę, że nie am co się martwić na zapas. Skoro na cellulit pracowałyśmy wiele lat(przynajmniej ja - od 14 roku życia ....czyli 8 lat O_o ) to nie zniknie on po trzech miesiącach...być może wkrótce coś u Ciebie "ruszy". Kto wie, czy Inneov się do tego nie przyczyni. Myślę, że nie warto się poddawać....tylko trochę cierpliwości. Ja zaczęłam walczyć z cellulitem niecałe dwa tygodnie temu...i czuje się o wiele lepiej - lżejsze jedzenie (nie dieta, bo jestem strasznie chuda od pasa w górę), codziennie obowiązkowy spacer,czeste zmiany pozycji przed komputerem, ćwiczenia (z tym najgorzej). No a sam Inneov - piję od 10 dni...ale mam poczucie że robię coś dla swojego ciała...wierzę, ze pomoże choć trochę, nawet jesli niezauważalnie

aha...od kilku dni stosuję balsam firmy Tołpa - jest teraz promocja i dwa rózne balsamy antycell sprzedawane są razem w cenie 35 zł. Na razie bardzo mi odpowiada i jest wydajny

głowa do góry!
pozdrawiam
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 11:04   #933
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

no to pracowałysmy podobnie na Nasz cellulit
tez od około 14 roku
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 18:29   #934
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

tenarr zgadzam się z Tobą odkąd zaczęłam pic inneov zaczęłam również zdrowiej się odżywiać, więcej ruchu, ograniczam alkohol itp..żeby osiagnąć lepszy efekt.. nawet jeśli sam inneov nie przyniesie upragnionych rezultatów, to już fakt ze sie wiecej ruszam i nie jem 'smieciowego' jedzenia korzystnie wplynie na moje cialo
Inneov jest tylko dodatkiem do tego wszystkiego..ale oczywiście głęboko w niego wierzę
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 21:47   #935
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

no właśnie - kiedyś na imprezach szło półtorej piwa, pół butelki czerwonego wina .....

teraz ledwo pół Redsa wypiję i już mam wyrzuty sumienia
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 10:14   #936
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

wczoraj miałam kolejny masaż i znowy całe nogi w siniakach
odechciewa mi się
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 19:10   #937
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

hmmm...to może spróbuj leczyć cellulit sukcesywnie i powoli....?
może nie będzie to tak uciążliwe jak katowanie się wszystkim na raz

btw moja koleżanka, która jest kosmetyczka polecała mi zabieg tzw. zimnych lub gorących bandaży/ w zależności czy skóra jest naczynkowa czy nie/ nasączonych maścią ichtiolową i mentolem. Działanie ujędrniające i antycell oraz wyszczuplanie. Bardzo wysoka lub bardzo zimna temperatura zmuszają organiz do wytwarzania energii i tym samym spalania tłuszczu. "Pacjentki" są mierzone przed i po...rekord to minus 4 cm w pasie - po jednym zabiegu

Szukałam na forum tematu o takich zabiegach, ale nie znalazłam. Aha...to nie jest guam, tylko właśnie mentol i ichtiol.

Siedzi się w takich bandażach jakieś pół godziny...po zimnych przez dwa dni się jeszcze odczuwa zimno
zabieg to koszt około 80 zł/ akurat u niej, podejrzewam ze wszedzie w Krk są ceny podobne/
naprawdę sie zastanawiam czy nie spróbować jednego, dwóch zabiegów jesienią
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 18:41   #938
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

własnie skończyłam pierwsze opakowanie, efektów narazie żadnych nie widzę. mam zakupione jeszcze jedno pudełko i mam nadzieje, że zobacze chociaz minnimalna poprawę
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 19:24   #939
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hmm...producent nie obiecuje usunięcia cellulitu po 15 dniach
Więc może to nie znaczy ze nie działa(mam nadzieję):


ze strony produktu: test przeprowadzony na grupie 65 osób
po 15 dniach
62% kobiet - skóra gładsza i napięta
58% - ocenia sylwetkę jako bardziej wymodelowaną
77% - zadowolonych z produktu

po miesiącu:
mniej nierówności - 71%
gładsza skóra - 79%
bardziej napięta skóra - 75%
wymodelowana sylwetka - 65%

efekty zmniejszenia "brzuszka" i widocznego zmniejszenia cellulitu po 3 miesiącach stosowania - również test konsumencki - już mi się nie chce przepisywać, bo z tej strony nie można kopiować tekstu

Rozpoczęłam drugie opakowanie - równocześnie smaruję się balsamem ujędrniającym Tołpy - skóra jest gładsza, wydaje mi się, ze cellulit jest mniej widoczny na udach, natomiast łydki są nadal w kiepskiej formie
myślę że to zajmie sporo czasu i walka z cellulitem będzie długa i mozolna. Na razie nie rezygnuję z inneovu. Myślę, ze gdybym teraz zrezygnowała, to tym bardziej wyrzuciłabym kasę w błoto. Zobaczymy

Ale dziwia mnie opisy super rezultatów z początku tematu. Wydaje mi się ze ten specyfik działą duużo wolniej Haaa Szczęściary
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 20:04   #940
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

wiem, że nie obiecuje usunięcia cell. ale niby po 15dniach miała być jakaś poprawa a u mnie jej nie ma(przynajmniej tak mi się wydaje)
ja też nie mam zamiaru rezygnować z inneov, na pewno zaopatrze się jeszcze w 2opakowania i będę czekać aż zacznie działać
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 08:34   #941
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

no muszę się jakoś podbudować
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-10, 14:45   #942
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

parę wizażanek wczesniej pisało, że inneov tylko pogłębił ich cellulit.. nie wiem juz czy to moja mania, ale wydaje mi się że ze mna jest podobnie, że mój cell rosnie w siłę mam nadzieję, że to tylko moje urojenia bo większego cell. bym nie zniosła
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 07:45   #943
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

koniec z drenażem limfatycznym
nie dośc że zrobiły mi się nowe popekane naczynka to jeszcze cała masa siniaków
wyglądam jakbym chodziła do 1wszej klasy podstawówki

nie mam juz siły na ten mój cellulit
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 09:46   #944
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ja od dzisiaj, po tygodniowej ponad przerwie wracam do ćwiczeń i lekkiego jedzenia (wczoraj z powodu przedmiesiączkowego dołka zeżarłam prawie dwie paczki czipsów, a od kilku lat jem je baardzo rzadko i staram się unikać ). Wcześniej przyjechała z Irlandii moja siostra z narzeczonym,więc z tej okazji była czterodniowa fiesta - a to szarlotka, pierogi ruskie, placki ziemniaczane, pizza z kawałeczkami fety i oliwkami - moja mama miała zryw kulinarny. Efekt - 1 kg więcej, a moja waga nie zmieniałą si.e od kilku lat(48 kg). I tu się pojawia dylemat - mam chude ramiona, maleńkie piersi i wąska klatkę piersiową...co zjem to idzie mi w pupę i uda a jak jem mniej to chudnie mi twarz i biust
ale w porwnanih do Irlandczyków Polacy odżywiają sie naprawdę zdrowo, bo narzeczony mojej siostry zwykle je tylko frytki i margheritę. Wiele owoców i serów bał się spróbować,sczególnie kontrowersyjne były dla niego maliny

to taki mały duży off top

jestem w połowie drugiego opakowania. Skóra jędrna, szczególnie na pupie, wszystko jakieś takie "zbite", ale cellulit rzeczywiście ostatnio bardziej widoczny, aczkolwiek wydaje sie rozpadac na mniejsze grudki. Mam nadzieje, ze to świadczy o tym, ze inneov działa
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 10:49   #945
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Catherine1980 ja też juz mam dosyc tego cell.wydaje mi się, że tego cholerstwa nie da sie ruszyć, a napewno nie da sie całkowicie go pozbyć

tenarr chociaz na jedną z nas działa inneov bo u siebie żadnej poprawy nie zauważyłam, chociaż codziennie ćwicze, staram się mniej i zdrowiej jeść nawet fajki rzuciłam i dupa!

i teraz mam dylemat co do tego inneov'a, bo jeśli chce dalej go pić to już bym musiała zamówić na allegro(pare dni będzie iśc przesyłka) a nie wiem czy warto bo narazie żadnej różnicy nie widzę, oprócz ubytku w portfelu
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 12:38   #946
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

no cóż...nie chcę też mówić że super działa....ale ufam, że pomoże ROZPOCZAĆ walke z cellulitem takie pierwsze kroczki
to tak jak z Salfazinem/cynk z witaminami/ - dwa razy przez 3 miesiące łykałam salfazin i nie było super efektu oczyszczenia cery - ale muszę przyznać, że wysypuje mnie znacznie mniej, a w wakacje zawsze miałam straszne problemy


największym minusem inneovu jest cena - w zeszłym roku pracowałam w kawiarni i trzymiesieczna kuracja inneovem to byłby wtedy miesiac mojej pracy. A teraz, przez wakacje, za wyjątkiem sezonowej pracy w Niemczech i dorywczego tańczenia z grupą bodypainting to nie pracuję w ogóle :/ Ale pijac inneov wypijam mniej herbat i kaw i nie chce mi się tak bardzo słodyczy...wiec moze oszczędzam na tym. No i i tak musiałabym kupować wapno, bo jestem alergikiem...a glukozaminę musiałam łykać w zeszłym roku, bo miałam dwie kontuzje, a glukozamina wzmacnia stawy.
to tak na pocieszenie sama nie wiem....jeśli teraz zrezygnuję to na 100 procent stracę pieniądze...jesli dokończę kurację, to mogę stracić albo rzeczywiście coś się poprawi. Jak się naczytałam CZYM jest cellulit i o uciskaniu naczyń krwionośnych...to chce go wyleczyć choćby dla zdrowia/ chociaż teoretycznie nie jest niebezpieczny/
dlatego nie namawiam do kontynuowania nikogo, sama mam mieszane uczucia...ale nie chcę sie poddawać


ale to jest ciekawa prawidłowość - zawsze jak się pojawiają opinie na temat jakiegoś leku czy kosmetyku, najpierw są bardzo entuzjastyczne, a następni recenzenci są zawiedzeni...:/
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 21:40   #947
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

ehh.. może jednak zamówie następne opakowania.. fakt, jeśli teraz zaprzestane to na pewno będą to stracone pieniadze. a ja może po prostu potrzebuje czasu żeby inneov zaczął działać... oby!
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 08:42   #948
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Szczerze powiem, że wypiłam dwa opakowania tego truskawkowego świństwa i efekt był marny, a cena zabójcza.

Ostatnio na allegro spotkałam się z algami morskimi - morszczynem konkretnie:
http://www.allegro.pl/item414749107_...a_otylosc.html

kupiłam...

oprócz tego, że go piję/strasznie śmierdzi, ale wystarczy zatkać nos /, to też wlewam do wanny podczas kąpieli i ubyło mnie 2 cm w obwodzie ud i straciłam 2 kg, a sporzywam ten specyfik od 2 tygodni.

Niosę się z zamierem kupna następnego, bo wydatek to żaden, a działa.

Dodoam jeszcze, że próbowała też Dio Drain - kuracja detoksyjąca /120 tabl. ok. 110zł/ i też nie poskutkowało zamiast odchudzić i pozbawić skórę toksyn dodało parę kilo, zdecydowanie nie polecam.
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 12:11   #949
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Suszara a oprócz tego, że straciłaś pare cm to czy cellulit chociaż trochę ruszył? bo ja coraz bardziej zaczynam wątpic w inneov a te algi morskie to nie duży wydatek więc może warto sie w nie zaopatrzyć?
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 13:33   #950
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Szczerze, wypiłam narazie jedną saszetkę, wzięłam na próbę i na mnie działa

nie moge dostać tego specyfiku w pobliskich aptekach, pewnie w zielarskim bym znalazła...

Na allegro kupiłam od użytkownika, co link podałam i teraz się przymierzam do kolejnego zakupu.

Co do cellulitu, to mam dość zaawansowany, ale ruszło, powoli i to mnie cieszy

Oprócz paru kilo jeszcze trochę skórki pomarańczowej gubię, zapach jest okrutny, ja to piję po zaparzeniu i jak trochę ostygnie, zawsze rano, przed śniadaniem, albo zaram po nim! Podobno z rana daje to lepsze efekty. OSTRZEGAM! zapach nie jest ciekawy

Dodam jeszcze, że jak go piję, to nie mam za bardzo ochoty na jedzenie, jem o połowe mniej, waga nie kłamie
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 13:53   #951
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

więc dziś odwiedzę zielarski, tylko jestem ciekawe czy w mojej mieścinie będą mieć takie rzeczy
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 13:59   #952
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ostatecznie zamówiłam:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=415327297

ze względu na tańszą przesyłkę

ja muszę korzystać z allegro, bo u mnie nie ma zielarskiego
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 15:16   #953
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

własnie wróciłam z zielarskiego i niestety nie mieli tam tego, wiec bede musiała zamówić na allegro. Suszara a te algi co zamówiłas tez można pić?
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 15:21   #954
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Moniś - ja robie wszystko co trzeba i nadal jest uporczywy
Nie oczekiwałam ze mi zniknie lub sie zmniejszy po tygodniu
Walczę z nim rok i wielkie NIC

Nie palę, nie opalam się, chodzę na siłownie, spacery, masaże, hektolitry wody niegazowanej, herbatki zielone, jestem szczupła, nigdy nie brałam tabletek anty i nie wiem skąd się przypętało to cholerstwo
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 15:35   #955
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

no to naprawdę Ci się nie dziwie, że masz dosyć może to skłonność genetyczna czy coś? np. moja mam ma cellulit, ja mam cell. nawet moja młodsza siostra, która codziennie trenuje, jeździ na zawody itp. (nie można powiedzieć, że brakuje jej ruchu!) tez ma, coraz bardziej już widoczny cell. ;/
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 15:55   #956
Martinad
Raczkowanie
 
Avatar Martinad
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 63
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hey Dziewczny!

Ja stosowalam Inneov przez ponad pol roku.. do tego bralam CLA, pozniej CLA z zielona herbata itd itp..
Cwicze w domu, chodze na aerobik, jezdze na rolkach a ten cholerny celulit ani drgnie ;(
Nawet probowalam juz Vacu Wellness.... kosztowalo mnie to majatek a mimo to nie widze rezultatow..
Ja osobiscie Inneov odradzam bo to wyrzucone pieniadze :/
Martinad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 08:44   #957
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez moniś_xX Pokaż wiadomość
no to naprawdę Ci się nie dziwie, że masz dosyć może to skłonność genetyczna czy coś? np. moja mam ma cellulit, ja mam cell. nawet moja młodsza siostra, która codziennie trenuje, jeździ na zawody itp. (nie można powiedzieć, że brakuje jej ruchu!) tez ma, coraz bardziej już widoczny cell. ;/
Genetyczne raczej nie bo mama ani jej siostry nie mają
ja tylko dostałam taki pomarszczony prezent
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 10:00   #958
Martinad
Raczkowanie
 
Avatar Martinad
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 63
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ah dziewczyny ja juz trace glowe z powodu tego cellulitu..
Tak naprawde to jest jedan wielka zagadka -- niby wiadomo skad sie bierze a jednak zwalczyc sie go praktycznie nie da..
A porbowalyscie peeling z cynamonem?
Martinad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 10:51   #959
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez Martinad Pokaż wiadomość
Ah dziewczyny ja juz trace glowe z powodu tego cellulitu..
Tak naprawde to jest jedan wielka zagadka -- niby wiadomo skad sie bierze a jednak zwalczyc sie go praktycznie nie da..
A porbowalyscie peeling z cynamonem?
ja robie peeling kawowy, kiedys dodawałam też do tego cynamon i imbir ale teraz używam tylko fusów z kawy.
ehh i masz rację, niestety bardzo trudno jest sie pozbyć cellulitu
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 13:36   #960
Martinad
Raczkowanie
 
Avatar Martinad
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 63
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

MoniS_XX
No ja juz zaczynam miec depresje z tego powodu.. Drogie kremy masaze ciwczenia peeling i jak byl tak jest!!!
Juz mi wszystko jedno ile mam w biodra itd chcialabym jedynie pozbyc sie tego swinstwa i nie potrafie ;(
Martinad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-22 18:06:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.