Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-13, 22:49   #541
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
Mi też podobają się czerwone/ bordowe suknie ślubne, ale moje babcie, teściowa i ciotki dostałyby zawału (byłyby ploty, że nie dziewica, albo, że w ciąży itp.) więc wybrałam białą.

To okropne jaki wpływ na czyjeś życie mogą mieć zabobony. Ja tam bym walczyła o swoje...
A na marginesie.... Gratuluję
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 23:13   #542
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Według mnie suknia ślubna powinna być śnieżnobiała i szlus , ale to decyzja państwa młodych, a nie babć i cioć.

Kuleczki Ruby Rose z Allegro (te srebrno - fioletowe) są całkiem fajne, brokat nie jest duży i nie osypuje się.
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 23:17   #543
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez wredziulek Pokaż wiadomość
Kuleczki Ruby Rose z Allegro (te srebrno - fioletowe) są całkiem fajne, brokat nie jest duży i nie osypuje się.
Zgadzam się co do tych kuleczek Są bardzo fajne, rozjaśniają, ale niestety nie nadają się na całą twarz. Natomiast na kościach policzkowych wygladają bosko, nadają mroźny efekt "ośnieżonych" kości policzkowych
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 23:27   #544
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie odnośnie podkładu - zadałam je już w wątku o jasnych podkładach, ale mam wrażenie, że mało kto tam zagląda Dlatego wkleję posta jeszcze raz tutaj, może któraś z Was będzie tak miła i coś mi doradzi

Czy orientujecie się może który podkład jest kolorystycznie porównywalny do podkładu NYX w odcieniu "Pale"?

Chodzi mi o podkłady dostępne w Polsce - NYX "pale" jest dla mnie idealny - bardzo jasny, bez różowego/żółtego/pomarańczowego odcienia. Jednak musiałabym go za każdym razem zamawiać z USA, a wolałabym jednak mieć na wszelki wypadek możliwość łatwiejszego dostępu do podkładu, czyli zakupu w kraju (także na allegro).

Zależy mi, żeby był jak najbardziej zbliżony do "Pale" NYXA - będę wdzięczna za porady - w gre wchodzą oczywiście również podkłady mineralne, a także te "wysokopółkowe" - Diora, Lancome itp. Podkład to dla mnie ważny kosmetyk i wolę zainwestować w niego więcej, ale być zadowolona z rezultatu

Do tej pory najlepszy z tych stosunkowo łatwo dostępnych Revlon Colorstay "Ivory" -odpowiadał mi -znacznie lepszy niż te "drogeryjne", z "Natury" czy "Rossmana", jednak jest trochę za ciemny i za różowy. NYX za to jest świetny i dlatego chciałabym się upewnić czy istnieje jakiś dostępny u nas jego odpowiednik

Z góry dziękuję
a na allegro czasami patrzysz? ja raz widzialam wlasnie pale za niecale 50 zł, ale ktoś mi go sprzed nosa zwinal

Dziewczyny ja tez mam do Was pytanie Znacie moze jakies dość lekkie jasne, chłodne podkłady? Bo ja co sobie jakiś kupie to okazuje sie za ciężki - na drugi dzien budze sie z buzia cala w krostach nie wiem już co mam robic.. po pudrach jest tak samo
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 23:30   #545
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Zgadzam się co do tych kuleczek Są bardzo fajne, rozjaśniają, ale niestety nie nadają się na całą twarz. Natomiast na kościach policzkowych wygladają bosko, nadają mroźny efekt "ośnieżonych" kości policzkowych
To mi teraz narobiłaś smaka na te kuleczki Od dawna przymierzam się do zakupu czegoś, co daje taki efekt - myślałam, że dają go tylko meteorytki Guerlaina z tej limitowanej zimowej serii Ale ciężko dostać wersję Winter Radiance, no i ta cena...
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 23:30   #546
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

dodam jeszcze ze cery nie mam tłustej tylko mieszaną.. ostatnio myslalam duzo nad revlonem ivory, ale czuje ze tez moze byc za ciezki boje sie troche tyle kasy wyrzucic w bloto...
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 08:41   #547
zuczang
Raczkowanie
 
Avatar zuczang
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 307
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Wiesz,ja mam cerę suchą,kupiłam revlona do suchej,bałam się,że będzie za cięzki i stworzy maskę.Daję go niedużo i jest naprawdę super.Jest jasny(szkoda tylko,że wpada w róż...),dobrze kryje,ale nie tworzy maski.No i na mojej twarzy świetnie się trzyma,ostatnio przyszłam po godzinie tenisa i zdziwiona patrzę,że moja twarz w ogóle się nie świeci,a podkład nie spłynął
__________________


zuczang jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 08:57   #548
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez zuczang Pokaż wiadomość
Wiesz,ja mam cerę suchą,kupiłam revlona do suchej,bałam się,że będzie za cięzki i stworzy maskę.Daję go niedużo i jest naprawdę super.Jest jasny(szkoda tylko,że wpada w róż...),dobrze kryje,ale nie tworzy maski.No i na mojej twarzy świetnie się trzyma,ostatnio przyszłam po godzinie tenisa i zdziwiona patrzę,że moja twarz w ogóle się nie świeci,a podkład nie spłynął
Też mam suchą skórę, a Revlon jeszcze bardziej mi tą suchość podkreślił Tworzy na mojej twarzy tapetę, a ja lubię gdy podkład jest drugą skórą.
Pewnie mam bardziej wysuszoną skórę od Twojej
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 09:10   #549
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
Firma Glazel ma też fajne kuleczki i też można je mieszać (tak piszą).
http://www.glazel.pl/index.php/pol/O...er-w-perelkach

http://www.glazel.pl/index.php/pol/O...ze-w-perelkach

widzę też jakiś ładny jasny puder sypki
http://www.glazel.pl/index.php/pol/O...e/Pudry-sypkie
Ta paleta jest cudna

Ja mam białe kuleczki firmy Cantare- dorwałam na bazarku za 5 zł Wg, mnie nadają się na całą twarz, mają malutkie drobinki i fajnie rozświetlają
Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
dodam jeszcze ze cery nie mam tłustej tylko mieszaną.. ostatnio myslalam duzo nad revlonem ivory, ale czuje ze tez moze byc za ciezki boje sie troche tyle kasy wyrzucic w bloto...
Ja nie polecam tego revlona do tłustej/mieszanej jeśli masz suche miejsca, baardzo podkreśla suchość

Ostatnio w końcu się zdobyłam na odwagę i nie użyłam podkładu tylko sam puder i w końcu miałam jasną cerę Więc póki co muszę dobry korektor znaleźć + kryjący puder, może i mi to na zdrowie pójdzie
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 09:59   #550
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
A ja 23 maja wychodzę za mąż, więc wszyscy (rodzice, koleżanki, teściowie) mówią mi, że mam się opalić, bo będę wyglądała brzydko i dziwacznie, już mnie to tak denerwuje, że niedługo zacznę być wredna dla wszystkich, bo mam już tego dosyć.
Na szczęście mój przyszły mąż jest wielbicielem jasnej skóry i zawsze staje w mojej obronie, ale i tak jest mi przykro jak ludzie wytykają mi moją bladość. Mi nie podoba się opalenizna, ale jeszcze nikomu tego nie wytknęłam, chyba bym się wstydziła.
Byłam na niewielu ślubach co prawda... ale wszystkie panny młode były zawsze po ostrej solarce Nie podoba mi sie to. Ty będziesz za to pięknie wyglądać Biała albo kremowa suknia... Boskoooo Będę z niecierpliwością czekać na fotki I pamiętaj, nie daj sie skusić nawet na puder brązujący!!!!!
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 10:27   #551
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

I co, dowiedziałyście się może gdzie można kupić te kosmetyki Glazel? Bo ja się tylko doczytałam na stronie, że wkrótce podadzą listę gabinetów kosmetycznych współpracujących z nimi i tam będzie prowadzona sprzedaż detaliczna- już to sobie wyobrażam, pewnie będzie dwa razy drożej
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 12:16   #552
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A pomimo różu ma on chłodny czy ciepły odcien? nie mam raczej przesuszonych miejsc, kiedys troche policzki ale nauczylam sie z tym walczyc ale martwi mnie strefa T, na ogol nie mam problemów z cerą, krostki pojawiaja sie sporadzycznie, ale po uzyciu podkładu czy pudru pojawia mi się ich mnostwo :/ chcialabym troche bardziej podreslic moja bladość i sprawic zeby byla jednolita - bo wiadomo ze przy jasnejcerze widac wszystko, ale jak narazie nie znalazlam nic co by mi pomoglo. Próbowalam ten jaśniutki puder z oriflame, wiekszosc fluidow oriflame, lirene city matt, i pare innych i zawsze to samo. Pomyslalam zeby zamówic na all probke revlona ale nigdzie nie ma odcienia ivory
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 12:24   #553
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
A pomimo różu ma on chłodny czy ciepły odcien? nie mam raczej przesuszonych miejsc, kiedys troche policzki ale nauczylam sie z tym walczyc ale martwi mnie strefa T, na ogol nie mam problemów z cerą, krostki pojawiaja sie sporadzycznie, ale po uzyciu podkładu czy pudru pojawia mi się ich mnostwo :/ chcialabym troche bardziej podreslic moja bladość i sprawic zeby byla jednolita - bo wiadomo ze przy jasnejcerze widac wszystko, ale jak narazie nie znalazlam nic co by mi pomoglo. Próbowalam ten jaśniutki puder z oriflame, wiekszosc fluidow oriflame, lirene city matt, i pare innych i zawsze to samo. Pomyslalam zeby zamówic na all probke revlona ale nigdzie nie ma odcienia ivory
Revlon Ivory jest idealny dla chłodnej karnacji, zdecydowanie wpada w róż, ale niestety może ciemnieć na twarzy.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 13:43   #554
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Lola a mogłabyś podać linka do tej amerykańskiej strony gdzie zamawiasz nyxa? bede wdzieczna
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 18:11   #555
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Lola a mogłabyś podać linka do tej amerykańskiej strony gdzie zamawiasz nyxa? bede wdzieczna
Ja nie Lola, ale pomogę http://www.cherryculture.com/cosmeti...cat=287&page=1
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 19:11   #556
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja myslalam nad Revlonem Colorstay ale ivory za rozowy buff za zolty a poza tym nie lubie ciezkich podkladow. Czy wiecie jakie kolorki ma np Revlon Natural?? Albo najjasniejszy Custom Creations??
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 22:29   #557
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Zgadzam się co do tych kuleczek Są bardzo fajne, rozjaśniają, ale niestety nie nadają się na całą twarz. Natomiast na kościach policzkowych wygladają bosko, nadają mroźny efekt "ośnieżonych" kości policzkowych

Ja stosuję jeszcze pod łuki brwiowe.
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 22:38   #558
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Hm coś ciekawego pojawiło się na kwc podobno dla bladolicych
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27895
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 18:19   #559
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Byłam dziś w superpharm i patrzę, a tam cały regalik z podkładami Revlon... niestety nie było testera ivory, tylko normalny i to jedna sztuka :/ A u Was są? Bo nie wiem czy jechać jeszcze kiedyś, czy w ogóle nie ma szans na tester tego odcienia.... wszystkie inne były.
sprawdziłam buff i jest straszny! Użylam na dloni i od razu bardziej bylo widać moje żyły- a normalnie prawie nie są widoczne, z tym podkładem miałam obleśnie pożółkłą dłoń z zielonymi żyłami, a fe xD Ale coś mi sie widzi, że ivory byłby ok.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 18:24   #560
ilustrowana inaczej
Rozeznanie
 
Avatar ilustrowana inaczej
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 620
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

a powiedzcie, od czego to zależy, czy widać żyły, czy nie? bo sama naturalnie mam bardzo widoczne, a używając podkładu nie chciałabym tego efektu wzmocnić wiecie na co zwracać uwagę, żeby nie kupić "felernego" podkładu?
__________________
mogę zrobić wszystko. tak, przyznaję, cholernie mi zależy. jak nigdy.

<3
ilustrowana inaczej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 16:10   #561
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Podniescie mnie na duchu..
Ostatnio slysze (z ironia i tak chamsko) ze jestem blada jak dupa..
Chlopak kolezanki mi to ciagle mowi i pyta kiedy pojde na solarium(nie wybieram sie)
I jak jechalismy na dyskoteke to mowil ze takich bialych tam nie wpuszczaja(kolezanka chodzi duzo na solarke)
Nie zamierzam sie opalac ale czuje sie jak odludek.. i tak chamsko mi to mowia..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 16:25   #562
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Podniescie mnie na duchu..
Ostatnio slysze (z ironia i tak chamsko) ze jestem blada jak dupa..
Chlopak kolezanki mi to ciagle mowi i pyta kiedy pojde na solarium(nie wybieram sie)
I jak jechalismy na dyskoteke to mowil ze takich bialych tam nie wpuszczaja(kolezanka chodzi duzo na solarke)
Nie zamierzam sie opalac ale czuje sie jak odludek.. i tak chamsko mi to mowia..
Współczuję znajomych... nie chcę ich obrażać, ale dla mnie ludzie którzy myślą i mówią takie rzeczy są na wyjątkowo niskim poziomie intelektualnym i w ogóle(tak, to się jakoś tajemniczo łączy z jaraniem się na kolor kupy w solarium )
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 16:28   #563
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Współczuję znajomych... nie chcę ich obrażać, ale dla mnie ludzie którzy myślą i mówią takie rzeczy są na wyjątkowo niskim poziomie intelektualnym i w ogóle(tak, to się jakoś tajemniczo łączy z jaraniem się na kolor kupy w solarium )
No nie dawno byla studniowka-mialam czarna kiecke i wtedy to sie nasluchalam o bladosci..inne dziewczyny tez mialy czarne ale byly brazowe jak po wakacjach w Hiszpani..
( tylko co im odpowiedziec jak mi mowia:blada jak dupa)??
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 16:31   #564
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
( tylko co im odpowiedziec jak mi mowia:blada jak dupa)??
ciemna jak dupa murzyna?
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 16:34   #565
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
ciemna jak dupa murzyna?
Haha
DObre

Ale staraja sie na mnie wplynac presja ale ja i tak nie pojde na solarium(ostatnio przyciemnilam wlosy i juz w ogole zbladlam i na grzywce(z boku) mam czarne
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 16:48   #566
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja bym chyba dała w twarz za taki chamski tekst... albo bym powiedziała, że lepiej mieć kolor śniegu/mleka czy czegoś innego fajnego, niż kupy. tudzież gówn* oczywiście
Nie mam nic do opalonych, ale jak ktoś jedzie Tobie, to sie nie hamuj
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 17:00   #567
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Ja bym chyba dała w twarz za taki chamski tekst... albo bym powiedziała, że lepiej mieć kolor śniegu/mleka czy czegoś innego fajnego, niż kupy. tudzież gówn* oczywiście
Nie mam nic do opalonych, ale jak ktoś jedzie Tobie, to sie nie hamuj
Ale kto wie czy jakbym tamtemu z liscia pojechala czy by mi nie oddal
Jak widze jak on traktuje kolezanke(pewnie psa lepiej)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 17:24   #568
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Byłam dziś w superpharm i patrzę, a tam cały regalik z podkładami Revlon... niestety nie było testera ivory, tylko normalny i to jedna sztuka :/ A u Was są? Bo nie wiem czy jechać jeszcze kiedyś, czy w ogóle nie ma szans na tester tego odcienia.... wszystkie inne były.
Przejdź się na Garbary, do takiej drogerii, nazywa się Magda czy jakoś tak, ma oczoczepnie różowy szyld Tam jest Colorstay (i to tanio), tester ivory też.
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 17:44   #569
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez wredziulek Pokaż wiadomość
Przejdź się na Garbary, do takiej drogerii, nazywa się Magda czy jakoś tak, ma oczoczepnie różowy szyld Tam jest Colorstay (i to tanio), tester ivory też.
Dziękuję!! Byłam już pewna, że nie dopadnę tego testera, chyba od razu jutro tam pojadę



Eh, to ja już nie komentuje, jak to taki gość... biedna ta Twoja koleżanka.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 17:51   #570
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Dziękuję!! Byłam już pewna, że nie dopadnę tego testera, chyba od razu jutro tam pojadę



Eh, to ja już nie komentuje, jak to taki gość... biedna ta Twoja koleżanka.
Ona twierdzi ze jest szczesliwa- jej sprawa w sumie
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.