Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-18, 10:02   #391
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Ehhhh wiecie mam problem z byłą mojego tżta ;(
Tyle o tym myślę że dziś mi się śniła
Popsuty humor na cały dzień
Znam różne akcje z byłymi, nie tylko ze swojego doświadczenia - z byłą TŻ się uporałam, ale co się nazadręczałam, to moje Jak chcesz pogadać, to wal śmiało

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ty pływasz a mnie mięśnie brzucha bolą - jak to jest?
Ja "pływam" póki co
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 10:03   #392
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Ehhhh wiecie mam problem z byłą mojego tżta ;(
Tyle o tym myślę że dziś mi się śniła
Popsuty humor na cały dzień
o niee peorth .... przez chwile pomyslalam ze to moje palce same to napisaly (ja tez mam podobny problem i choc juz rozumiem wszystko i sobie tlumacze i chce sie z tego wyleczyc raz na zawsze - to wraca )
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 10:11   #393
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Peorth nie daj się
Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Dominiko mowiłas wczoraj że WinLi ma w podpisie paletkę UD? czy mnie sie cuś pomieszało
no i jak kolory na oku? pstrykniesz fotkę?

Peorth
Nie w podpisie tylko w poście umieściła linka do paletki UD w sklepie Asos. Cena 22 funty (gdzie na klawiaturze jest to dziwne Ł???). Fotek nie zrobię, bo aparat w domu, a jak wrócę to ciemno będzie niestety. A komórka to słabe robi Ale fajne są i mam fiolet dzisiaj i fioletową kreskę do tego i fogle czad A co kusi Cię ?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 10:11   #394
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
trzymam kciuki, żeby ta "Twoja" też się odczepiła...
Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Peorth
Dzięki kochane

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No ale dlaczego o niej myslisz ...chyba nie bez powodu ??? A jeżeli tak, to pamiętaj że Ty tez kogos miałas przed nim może TŻ tez o nim mysli. Szkoda sobie psuć humorku dla kogos kto był Chyba że ten ktos nadal jest to rozumiem bo miałam cos podobnego...
No właśnie sęk w tym że 'nadal jest'

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Znam różne akcje z byłymi, nie tylko ze swojego doświadczenia - z byłą TŻ się uporałam, ale co się nazadręczałam, to moje Jak chcesz pogadać, to wal śmiało
Mogę na gg?

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
o niee peorth .... przez chwile pomyslalam ze to moje palce same to napisaly (ja tez mam podobny problem i choc juz rozumiem wszystko i sobie tlumacze i chce sie z tego wyleczyc raz na zawsze - to wraca )
Beafrance
Dokładnie, ja naprawdę staram się to ogarnąć i zrozumieć i sobie wytłumaczyć, ale się nie da
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 10:22   #395
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Ehhhh wiecie mam problem z byłą mojego tżta ;(
Tyle o tym myślę że dziś mi się śniła
Popsuty humor na cały dzień
ech ale z TŻ wszystko ok? nie mieszał w tym palców? nie ma udzialu w jej atakach na cię .To jak cię nagabuje, dręczy może się pożal mu, albo po prostu jakąś taką gadkę jej strzek,że jej w de pójdzie. Coś wymyślimy.... (też kiedyś musiałam jak nie chciałam się już spotykać z nim a on ze mną tak, ale potem z żalu miał przygodny romans i zadzieciowił i potem błagał mnie nawet w swój kawalerski jadąc za mną 300km, bym wróciła. Laska nie dawała mi żyć przez dlugi czas. Ale... teraz mam spokój i potajemne kontakty telefoniczne z przyjacielem)

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
dzięki Atojka
proszę bardzewicz! sprawdzone wielokrotnie, polecane, cenowo ok. Musze znów się szykować na zakupy u nich, bo mi sie pokończyły otrivin małej, moje witaminy, wit. c. i takie tam. aaa i kremy pharmaceris super tanie mają i inne

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Serio? taki na bateryjki? to przeplaciłam okrutnie
hmmmm, może to nie z takiego sklepu może nie do mleka?
no i ja trzymam mocno kciukasy.

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ja rowniez uwielbiam jasmin, moje ulubione na wiezcor to Jasmin Noir.
zawsze podobał mi się jaśmin choćby z nazwy, dopóty mnie w Tunezji nie zmulało prawie do wymiotów jak przechodzili handlując z kwiatkami w kapeluszach. Pod koniec dowiedziałam się , że to prawdziwy jaśmin

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
normalnie jestem wkurzona
pojechałam odwieźć dzieciaki do przedszkola i wpadłam do McDonalds po kawkę [na darmową mi się uzbierało] a ta pinda w okienku źle ja zamknęła i jak ruszyłam samochodem to mi się wylała na moja nową torebkę, tę turkusową i jest plama
to tak na miły początek dnia


ech... no jak się dzień tak krzywo zacznie... może potem będzie jaka nagroda za poniesione straty????


dzień dobry!!!!!!

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

ooo a z serii ubijaczek, to klasyczny mikser z łopatkami daje nieźle radę. załóż jadno mieszadełko i do kubasa. też powinno być super
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 10:24   #396
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Peorth nie daj się


Nie w podpisie tylko w poście umieściła linka do paletki UD w sklepie Asos. Cena 22 funty (gdzie na klawiaturze jest to dziwne Ł???). Fotek nie zrobię, bo aparat w domu, a jak wrócę to ciemno będzie niestety. A komórka to słabe robi Ale fajne są i mam fiolet dzisiaj i fioletową kreskę do tego i fogle czad A co kusi Cię ?
noooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooo
strasnie
a może PP nie honorują


Peorth szkoda zdrowia, nie zadręczaj się, było minęło, teraz Ty jesteś jego światem (no mam nadzieję )
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 10:24   #397
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
ech ale z TŻ wszystko ok? nie mieszał w tym palców? nie ma udzialu w jej atakach na cię .To jak cię nagabuje, dręczy może się pożal mu, albo po prostu jakąś taką gadkę jej strzek,że jej w de pójdzie. Coś wymyślimy.... (też kiedyś musiałam jak nie chciałam się już spotykać z nim a on ze mną tak, ale potem z żalu miał przygodny romans i zadzieciowił i potem błagał mnie nawet w swój kawalerski jadąc za mną 300km, bym wróciła. Laska nie dawała mi żyć przez dlugi czas. Ale... teraz mam spokój i potajemne kontakty telefoniczne z przyjacielem)
Czegoś nie złapałam chyba To znaczy Ty masz ze swoim byłym potajemnie przed jego żoną?
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 10:25   #398
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
noooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooo
strasnie
a może PP nie honorują
No niestety ale chyba honorują
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 10:27   #399
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
No niestety ale chyba honorują
to niedobrze
bo miałabym wymówkę, a tak już jej nie mam, tylko dzikie podekscytowanie
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 10:27   #400
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Peorth szkoda zdrowia, nie zadręczaj się, było minęło, teraz Ty jesteś jego światem (no mam nadzieję )
Jestem, nie mam co do tego wątpliwości, ale ona się ciągle plącze

Dziewczyny wogóle przepraszam że tak to tutaj wywlekam, to już jest totalny offtop
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 10:28   #401
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No ale dlaczego o niej myslisz ...chyba nie bez powodu ??? A jeżeli tak, to pamiętaj że Ty tez kogos miałas przed nim może TŻ tez o nim mysli. Szkoda sobie psuć humorku dla kogos kto był Chyba że ten ktos nadal jest to rozumiem bo miałam cos podobnego...
Ja tez czasami mam schizy na punkcie EX mojego bylego TZta (spotykamy sie jednak na kawce), ale oni w ogole sie nie spotykaja i ogolnie to ona wyszla za maz, ale jak on mi ciagle mowi ze ona cos tam a jeszcze jego wczesniejsza cos tam.. to mnie to wpienia! Ciagle mnie porównywał, nie moglam tego zniesc doslownie.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 10:29   #402
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Mogę na gg?
Jasne, tylko na gg mogę być wieczorem, w pracy zablokowane

Anecka, i dobrze, że się skończyło
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2009-11-18 o 10:32
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 10:36   #403
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
to niedobrze
bo miałabym wymówkę, a tak już jej nie mam, tylko dzikie podekscytowanie
wiesz jaka ja jestem cały czas podekscytowana tym co przyszło? Kredki są malutkie bo połowa długości normalnych, ale są po prostu cudne. I mi nawet odpowiada ta wielkość, bo ja rzadko kredek używam i ostatnio wyrzuciłam taką 8-letnią Clarinsa zużytą do połowy ledwo
Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Jestem, nie mam co do tego wątpliwości, ale ona się ciągle plącze

Dziewczyny wogóle przepraszam że tak to tutaj wywlekam, to już jest totalny offtop
Tu nie ma offtopów

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja tez czasami mam schizy na punkcie EX mojego bylego TZta (spotykamy sie jednak na kawce), ale oni w ogole sie nie spotykaja i ogolnie to ona wyszla za maz, ale jak on mi ciagle mowi ze ona cos tam a jeszcze jego wczesniejsza cos tam.. to mnie to wpienia! Ciagle mnie porównywał, nie moglam tego zniesc doslownie.
Łomatko Niechby mój spróbował tylko to
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 10:42   #404
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Taki na bateryjki I działa cały czas a kupiony kilka lat temu, chociaż niestety klapka lata i ogólnie tandetnie wygląda Więc moze nie tak źle że masz Tchibo, zawsze to lepsza jakość jednak. A ja sobie właśnie przypomniałam, że nie pomalowałam brwi. To chyba z ekscytacji nowymi cieniami i kredkami
Szkoda, że nie cknęłas fotki, ja chętnie zobaczyłabym ten fiolet na Twoich oczkach.

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
dobry
przytuli mnie ktoś?

potrzebuję sercowej porady
Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Ehhhh wiecie mam problem z byłą mojego tżta ;(
Tyle o tym myślę że dziś mi się śniła
Popsuty humor na cały dzień
Eh, musisz rozmówić sie z TZetem albo się zdystansować. U mnie było tak, że jak exia odwalała jakieś numery (mnie lub jemu) to wiedzieliśmy o tym i mogliśmy razem przeciwdziałać... a teraz to już jestem tak mocno zdystansowana, że mnie wali co robi ta kobieta (dodam, że wzięłam małża z przeszłością i 3 dzieciami, więc eksia ciągle uczestniczy w mniejszym lub większym stopniu w naszym życiu)
Jakbyś chciała się wygadac to pisz PW a ja podam Ci GG

Fanka, ja Ci zazdroszczę rejsu

Edit: Atoja ja tez nie bardzo zajarzyłam osochodzi...

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja tez czasami mam schizy na punkcie EX mojego bylego TZta (spotykamy sie jednak na kawce), ale oni w ogole sie nie spotykaja i ogolnie to ona wyszla za maz, ale jak on mi ciagle mowi ze ona cos tam a jeszcze jego wczesniejsza cos tam.. to mnie to wpienia! Ciagle mnie porównywał, nie moglam tego zniesc doslownie.
To mu odpowiedx, że nie jesteś X czy Y, bo gdybys była to już dawno byście razem nie byli...

Jesteś o wiele lepsza we wszystkim od wszystkich ex i tego sie trzymaj - to moje motto na przetrwanie burzy exowych

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2009-11-18 o 10:40
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 10:49   #405
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Fanka, ja Ci zazdroszczę rejsu
A ja się cieszę jak gupek Może nawet się wypluskam?
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 10:51   #406
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Czegoś nie złapałam chyba To znaczy Ty masz ze swoim byłym potajemnie przed jego żoną?
znaczy się on pewnie się ukrywa jak raz na jakiś czas zadzwoni. tak robił jak odwiedzał moich rodziców - w tajemnicy. Więc domniewam,że tak jest dalej. Jest jedyną nie z rodziny osobą, która od kilkunastu lat (a to prawie połowa mego życia) pamięta ZAWSZE o moich urodzinach i imieninach. Coś w tym jest. Ale.. dla mnie to temat skończony baaaardzo dawno temu. Wcześniej się przyjaźniliśmy, potem bywaliśmy, potem była wieeelka nienawiść, potem koleżeństwo i wspólna pierwsza praca u jego rodziców. jam wymarzona synowa niespełnione, wielokrotnie przez lata o tym informowana. śmieszy mnie to wszystko dziś, ale sami się tak nakręcali i mnie w to wciągali bez mojej zgody. Z perspektywy czasu byłam bardzo młoda i nie umiałam dobrze ocenić syt. ale załapałam. Nie no fajny kolega, ael tylko tyle. dziś śmieszy mnie jak mi czasem próbuje udowodnić przechwałkami jaki on ach i ech i stara się chwalić swą. Gdybym nie znała całej sytuacji... żenada. A małżeństwo jego dodatkowo potęguje te niechlubne ich cechy charakterku. Nie chciałam nigdy mieć coś z tym wspólnego, ale dziś biorę na luz jak się sami nakręcali. A ona nie dawała mi żyć! marudziła i wszystko przekręcała. Aż wreszcie po ślubie ich zrobiła mi u mnie w domu (za jego plecami jak poszłam parzyć herbatę) awanturę i wymówki z kosmosu. Grzecznie i delikatnie oznajmiłam jej,że: "to ostatni raz jak się do mnie w ten sposób odzywasz i nie życzę sobie by mi wmawiała coś, czego nie ma i że powinnaś mi być wdzięczna, bo tylko dzięki mnie masz tego swego ukochanego. A jedno moje słowo X-owi i wracasz sama tak jak stoisz, ale nie do waszego domu a autobusem do swoich rodziców" i zrozumiała chyba...dziś śmie uważać mnie za psiapsółę - ale jednostronnie. nie ten typ ludzi, charakteru i zachowania i stylu życia. A on? znajomość szkolna - ot tyle.
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 10:56   #407
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Co innego jeżeli jakaś laska sie przewija koło TŻ i on na to przystaje. Skoro się koło TŻa kręci to znaczy że jej sie podoba. I tego nie zmienimy ani siłą ani perswazją. Koło mojego tez się niunia kręciała-albo ja albo ona-innej opcji brak. A jak nie to ja sobie innego niuńka znajdę Jeda napisała na NK mojemu TŻowi kiedy ją odwiedzi ??? Wysłałam jej wiadomość , że jeżeli ma zamiar lub jeżeli dojdzie do spotkania to niech będzie tak miła i mi wysle wiadomość a mój TŻ będzie cały jej... Ksiazki bym mogła pisać. Ale tak naprawdę to jest wina tylko i wyłącznie TŻów- jeżeli przyzwalają na flirtowanie lub nie negują-laski będą się kręcić. Jeżeli dadza innym do zrozumienia że są zajęci- my tez mamy spokój. No i ja mam dosyć niepowszechne mniemanie o facetach , więc lepiej zakończę swoje teorię bo widły zaczną lecieć
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 10:56   #408
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

a ja mam ex w czterek literach i tego samego Wam zycze-zwlaszcza Tobie peorth. Nie wiem jaka jest sytuacja dokladnie ale-jesli to ona za nim lata-to tylko sie upokarza, bo on z jakiegos powodu jest z Toba a nie z nia. jesli czujesz sie zagrozona przez nia to pomysl z jakiego powodu-ma cos czego Ty nie masz? nie. Bo on NIE JEST juz z nia. Chodzi i ich staz i wspolne momenty, wspomnienia? jeszcze wiele takich przed Wami.
Nie rozumiem zazdrosci o ex o jakies laski ktore sie kreca wokol przygodne-owszem, wkurzylabym sie. ale o ex??


Moj dzien w pracy mozna opisac jako "komedie omylek" i bedzie to najgorszy dzien w tym roku. Gratulujemy zwyciezcy. Na wszelki wypadek wycofam sie z zycia publicznego i spolecznego bo mam taki humor ze gryze i strzelam.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 10:58   #409
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No i ja mam dosyć niepowszechne mniemanie o facetach , więc lepiej zakończę swoje teorię bo widły zaczną lecieć
mow dalej Selenko

Edytowane przez beafrance
Czas edycji: 2009-11-18 o 11:01
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 11:07   #410
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
mow dalej Selenko
Ja też chętnie posłucham Z tej krótkiej wypowiedzi moge jedynie doniemywać, że są zbliżone do moich
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 11:07   #411
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Sel, dajesz

Kawusia a la Sel i brownie z piekarni szwajcarskiej, mrrrrr, jeszcze gdybym w pracy nie musiała siedzieć
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 11:11   #412
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Sel, dajesz

Kawusia a la Sel i brownie z piekarni szwajcarskiej, mrrrrr, jeszcze gdybym w pracy nie musiała siedzieć
Niektórzy to nawet podwójne brownie moga sobie zafudować ... maja takie rewelacyjne figury )
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 11:22   #413
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

hihihi..nie ma o czym pisać Moje dwie najprostsze teorie o facetach dzisałają na kobiety jak płachta na byka , nauczyłam się je zachowywać dla siebie, bo gromy na siebie juz ściągnęłam. Przy drinkach to najgorzej...modle się żeby nikt tego tematu nie poruszył. No i najważniejsze jest chyba to , co my same myslimy o facetach ogólnie , no i najważniejsze o swoim TŻ.
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 11:24   #414
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Niektórzy to nawet podwójne brownie moga sobie zafudować ... maja takie rewelacyjne figury )
Figura figurą, ja się boję, że to twarzą strawię Ale zjem, może nie będzie zabójczy dla pyszczydła...
A poza tym Ty, Mariolu, nie woaluj tu obaw o swoją figurę, bo nie masz naprawdę powodów
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2009-11-18 o 11:36
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 11:24   #415
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Edit: Atoja ja tez nie bardzo zajarzyłam osochodzi...

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------



To mu odpowiedx, że nie jesteś X czy Y, bo gdybys była to już dawno byście razem nie byli...

Jesteś o wiele lepsza we wszystkim od wszystkich ex i tego sie trzymaj - to moje motto na przetrwanie burzy exowych
Peorth o to to!!!!!!

mariola, a tak żartowałam... ale to zart raczej na po 22 z tym spieniaczem na baterie
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 11:33   #416
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Chyba teraz powinnam do licencjata usiąść ...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 11:35   #417
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

To może zapytam inaczej..czy Red Head ma dobre kosmetyki do włosów ? Pierwszy raz w życiu mam kolor tak długo na włosach jak nowy..ponad 3 tygodnie. Nie wiem czy to nowa farba jogurtowa czy szampon z tej serii , ale nie chcę go sprac jakimś dziadostwem...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 11:39   #418
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Sel, a ten TBS?
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 11:43   #419
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

No tez o ni czytałam, ma dobre opinie. tylko ja nie wiem jak skład...juz się boje cokolwiek nabywać bo się boję niszczących spieraczy , spieniaczy itp....
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 11:56   #420
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Sel, a ten TBS?
Miałam ten, jest bardzo dobry, natomiast zdecydowanie nie polecam TEGO, miałam po nim tak podrażnioną skórę głowy, że aż strupki mi się porobiły
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.