Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-20, 11:53   #1
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559

Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX


Kolejna czesc wspanialego watku zakupy na Strawberrynet.com - kolorowka, czyli wydaj pieniadze na cos, czego Ci nie trzeba bo:
a) wszyscy mowia, ze to wspaniale, wiec musisz to miec,
b) dawno nic nie kupilas i Ci smutno,
c) musisz to miec bo bez tego zyc sie nie da.

Zapraszam


Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Witam truskawkowe maniaczki i maniaków w kolejnej odsłonie dyskusji o zakupach na www.strawberrynet.com

Poprzednie wątki:
część pierwsza
część druga

Fotografie naszych zdobyczy
Perfumy z Truskawy


Plotki truskawkowe:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...75#post79004 75


Dekalkulatory do łamania kodów (terminy produkcji kosmetyków) w tym również nasz własny, który powstał dzięki Jazmine
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php
http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage


Najważniejsze informacje

Obowiązkiem Truskawkomaniaczki jest stałe zaznajamianie się z zawartością merytoryczną watku , branie udziału w zbiorowych szałach lub uczestniczeniu w grupie wsparcia szlabanowego - tu do wyboru, oraz dązenie do zamieszczania jak największej liczby fotek na "Truskawkowych zdobyczach"(jaz.)
  • Produkty z truskawy są z całą pewnością oryginalne co potwierdza mnóstwo szczęsliwych truskawkomaniaków
  • Serdecznie prosimy nie uświadamiać nas na siłę opowieściami o rzekomych podróbach sprzedawanych na truskawce. Lubimy wydawać własne pieniądze na te właśnie podróby (żart). Nie ma przymusu kupowania tam, drogie perfumerie stacjonarne bardzo chcą zarobić. Tym bardziej, że jako klienci płacimy w PL 100% marżę.
  • Truskawka to sklep internetowy, czyli z mniejszymi kosztami pracowników i bez kosztów wynajmu powierzchni handlowej w przeciwieństwie do klasycznych perfumerii. Hong-Kong jest również rajem podatkowym.
  • Przesyłki z Tru są rejestrowane, mają numer nadania i wymagają naszego podpisu przy odbiorze.
  • Zakupy należy robić z rozwagą. Zdarzają się na truskawce limitowane edycje kosmetyków sprzed kilku lat. Co za tym idzie różne są ich daty produkcji. Czasem warto poszperać na temat danej linii i roku jej wprowadzenia lub wycofania z rynku lub skonsultowac się na wątku aby uniknąć rozczarowania.
  • Nie ma określonych terminów dostaw kosmetyków na truskawce. Towary są wrzucane na stronę o każdej porze. Więc nie znamy dnia ani godziny
  • Wysyłka kolorówki i pielęgnacji jest całkowicie darmowa, nawet jesli zamawiamy przedmiot za 10 zł. Płacimy tylko za wysyłkę perfum - 10 % wartości zamówienia
  • Warto zapoznać się z systemem rabatów na głownej stronie
  • Jak płacić
  • Za zakupy na truskawce zapłacimy wyłącznie kartą kredytową , kartą z opcją e- zakupów i podpiętą do paypal i karta przedpłaconą działającą w paypal. Nie ma możliwości zapłaty przelewem, przekazem, przy odbiorze itp. Nie zapłacimy również zwykłą kartą bankomatową. O detalach - możliwościach naszej karty: jej współpracy z pay-pal i możliwości robienia e-zakupów dowiadujemy się w swoim banku
  • Informacje o paypal dostępne tu: http://www.paypal.pl/pl
  • Płacenie PAYPAL
    1. Zaloguj się na polskiej stronie paypala
    2. Kliknij na "wyślij pieniądze"
    3. Wypełniasz pole formularza do zapłaty:
    4. Klikasz "kontynuuj"
    5. Sprawdzasz szczegóły wypełnionego formularza
    6. Wciśnij na "wyślij pieniądze"
  • Nie ma znaczenia waluta w jakiej dokonujemy transakcji na stronie strawberry, bank i tak pobierze prawidłową kwotę
  • Ostateczną ceną do zapłaty (pomijając rabaty: za ilość zamówień i za kupowanie trzech produktów) jest cena na zielonym polu (oznaczona nett), nie doliczamy do niej nic na etapie zakupów. Jedynie bank może pobrac z konta nieco więcej (o 1 -3 zł) za przewalutowanie i zmianę kursu walut w danym dniu
  • Zdarza się że już po dokonaniu transakcji truskawka prosi nas mailowo o podanie kodu karty w celu potwierdzenia transakcji. Podajemy kod na własną odpowiedzialność i tylko po konsultacji ze swoim bankiem. Ewentualnie nie podajemy i transakcja jest anulowana. Podawanie kodu w sieci na stronach nieszyfrowanych (czyli np mailem) nie jest bezpieczne.
  • Jak zamawiać:
    • Wybierasz produkt i klikasz "add to cart".
    • Gdy dodałaś wszystkie interesujące Cię produkty, klikasz: "check out".
    • Następnie wpisujesz adres email Enter your e-mail address .
    • Później klikasz w "checkout counter".
    • W "billing address" wpisz swoje dane i klikasz "continue to checkout process". Można zmienić adres odbiorcy klikając ptaszek w polu "If You Require Shipping To Another Address" i uzupełniamy w rozwiniętej części adres
    • interesuje nas FREE SHIPPING - Registered Post
    • W gift message.wybiersz czy twój przedmiot ma być wysłany jako prezent czy nie. Gift czy nie-przesyłka jednakowo moze trafić do UC.
    • Następnie klikasz w "verify order information".
    • Jeżeli zamawiasz 1 raz i zamówiłaś na kwotę powyżej 25$ to otrzymasz darmowy prezent
    • Następnie klikasz w " confirm colour option and procceed to countinue"
    • Następnie wybierasz sposób płatności. wypełniasz pola wymagane w danym sposobie i klikasz na authorized payment.
  • Przesyłki ze Strawberry przychodzą zawsze w formie listu poleconego (mimo, że zapakowane w kartoniki jak paczki).
  • Kolorówka i pielęgnacja traktowana jest w deklaracji celnej i korespondencji zawsze jako "skin care". Produkty te przychodzą bezpośrednio z HK, jedynie perfumy dostajemy w przesyłce ze Szwajcarii
  • Przesyłki z HK z kolorówką i pielęgancją „idą” do PL zazwyczaj 4-10 dni
  • Ilość poszczególnych produktów, które są w magazynie sprawdzamy wkładając daną rzecz do koszyka i wpisujemy zamówienie na większą ilość sztuk - np. 1000, akceptujemy wybór i system informuje nas, czy rzeczywiście 1000 sztuk produktu jest w magazynie
  • Jeśli nie dostaliśmy potwierdzenia "Order confirmation" warto zajrzeć do folderu "spam" w naszej poczcie email.
  • W mailu "Order confirmation" dostajemy nasz numer zamówienia. Wpisując ten numer w białe okienko "shipment status" na tytułowej stronie tuż pod truskawką dowiemy się gdzie obecnie jest nasza paczka i jaki ma numer nadania
  • Można zamawiać kosmetyki pod dowolny adres. Dopuszczalne sa różne kombinacje - zamawianie z karty kredytowej (lub innej karty ) na konto różnych adresów e-mail, dla różnych odbiorców pod różnymi adresami, nie ma tu żadnych ograniczeń. Jedynie w przypadku zwrotu cła truskawa przesyła je wyłącznie na kartę, z której realizowana była płatność
  • Przesyłki LOSOWO mogą być zatrzymane przez Urząd Celny w Warszawie i poddane procedurze celnej.
  • Jeśli Warszawa przepuści paczkę i nada jej status "dopuszczenie do obrotu" paczka leci pocztą bezpośrednio do nas
  • "Złapane" czyli objęte procedurą celną paczki ( w Warszawie) kierowane są do kolejnego Urzędu - własciwego dla adresata paczki i tam naliczane są opłaty
  • Nie ma żadnych reguł jeśli chodzi o zatrzymywanie paczek. Kazda może wpaść – i wielka i mała. Nie ma znaczenia kwota wpisana w zielonej deklaracji celnej. Może zostać złapana paczka za 20 zł. Są jednak lokalne Urzędy Celne, które fioletowych wstążeczek nie clą wcale i pszczają je do nas bez żadnych opłat
  • I jeszcze raz: nie ma żadnych reguł w powyższej kwestii -sprawa przewałkowana została na tysiąc sposobów i wiemy, że łapanie paczek to loteria
  • Zdarza sie, że dla paczek o niskiej wartości - do około 50 - 100 zł złapanych przez UC nie są jednak doliczane żadne opłaty (ale nie zawsze i nie jest to praktykowane we wszystkich UC!)
  • Urząd celny nalicza 22% podatku VAT (od tego, co widnieje na rachunku) + opłatę za "przepakowanie i zaglądanie" - około 4- 6 zł. W skrócie o kwocie VATU mówimy tu "cło"
  • Opłaty te uiszczamy u listonosza lub na poczcie odbierając paczkę. Płacąc dostajemy potwierdzenie (podstawę) naliczenia opłat na kartce A4 oraz maleńką karteczkę z opłatami manipulacyjnymi. Obie zachowujemy.
  • Zdarza się, ze pracownik poczty przegapi pobranie od nas cła. Może zdarzyć się, że zapłaci za pomyłkę z własnej kieszeni lub poczta prędzej czy później do nas dotrze i opłatę jednak pobierze
  • Truskawa zawsze zwraca całość poniesionych przez nas opłat (i każdą kwotę) jednak oczywiście to wyłącznie dobra wola sklepu Proces zwracania pięniędzy trwa kilka dni lub tygodni
  • Na awizach dotyczących paczek z tru listonosze często wpisują początek numeru poleconego czyli literki „HK” lub piszą „zagranica”, "pakiet"
  • W celu otrzymania zwrotu kosztów vatu itd od truskawy należy zeskanować i wysłac wszelkie dokumenty mówiące o kosztach dodatkowych, które poniesliśmy
Jeśli mamy mało szczęścia i wezwanie z Urzędu Celnego (polecony ze zwrotką)
UC zazwyczaj precyzyjnie pisze w „laurce” jakich dokumentów i od nas wymaga. Zaznacza także sposób przesłania im dokumentacji: mail, fax, list itp.
Piszemy i załączamy to o czym jest napisane w piśmie. Czyli skan zamówienia przerobiony na worda (lub po prostu załączamy order confirmation) plus bardzo uproszczone tłumaczenie a w tresci maila piszmy ze to sa dokumenty do ich pisma nr.... z dnia ....



  • ogólny numer celno pocztowy alarmowo- reklamacyjny w Wawie (gdy paczka ginie bez wiesci w Polsce) tel. 022 5481199 i 98
  • Paczka zatrzymana w Bytomiu: Bytom przyjmuje maile z zamówieniem z truskawy w pdf lub jako załącznik, w tekscie piszmy parę słów na temat podanej w piśmie pozycji magazynowej, numery przesyłki itp. Na wezwanie Bytomia wysyłamy na adres: mw.bytom@kat.mofnet.gov.p l kopię zamówienia, którą otrzymujemy na maila zaraz po złożeniu zamówienia (order confirmation).Bytom - telefon w sprawie statusu zatrzymanej przesyłki itp
    • tel 032 282 30 80,
    • fax 032 281 50 47
    • pracuja od 7-19 w soboty 7-12
  • Zabrze Poczta Polska SA Centrum Poczty WER Zabrze
    Mielźyńskiego 5, 41-850 Zabrze
  • Urząd Celny w Warszawie. Warszawa wymaga oprócz dokumentów zamówienia kopii dowodu osobistego. Przyjmuje dokumenty wysłane pocztą lub dostarczone osobiście. Oddział Celny I Pocztowy w Warszawie ul. Łączyny 8, 00-949 W-wa
    • Informacja w/s odpraw celnych zatrzymanych przesyłek: tel. (022) 545-16-03, (022) 548-13-44
    • Magazyn Pocztowy: (022) 548-14-42, (022) 548-14-44
    • inne: (022) 548-14-61, fax. (022) 548-14-31

  • Urząd Celny Poznań:
    • telefon dla poznanianek do rozdzielni w Komornikach (obsługuje Poznań):
      061-899-65-65
      (trzeba znać numer paczki)




ZWROT OPłAT
1. Skanujesz dokumenty celne - zazwyczaj dwa, jeden opiewający na 22 % wartości zamówienia i drugi na kilka złotych (ta malutka karteczka)
2. Piszesz maila do truskawki, że zapłaciłaś tyle a tyle i że uprzejmie prosisz o zwrot tej kwoty (w mailu przesyłasz dwa zeskanowane załączniki)
3. Wpisujesz truskawkowy nr zamówienia
4. Odpowiadają szybko, w ciągu 2 tygodni zwracają podana kwotę na konto karty, z której dokonywałaś płatności (sami sobie je odnajdują, nie musisz niczego podawać)

PRZYKłADOWY LIST Z PROśBą O ZWROT OPłAT

Hello,
recently I've been charged with the custom fee.
Please find attached custom confirmation document with short translation.
If you could cover that, it would be great.

Thank you in advance,

ADRESY, NA KTóRE WYSYłAMY MAILE

orders@strawberrynet.com
info@StrawberryNET.com




pozwoliłam sobie powyżej wykorzystać fragmenty cennych uwag truskawkomaniaków z poprzednich wątków. A szczególnie wykorzystałam dor6

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-01-20 o 12:07
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 11:59   #2
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX


wkleiłam w starym wątku tekst, moze teraz sie uda zacytować?...
tylko brak linków do ostatnich wątków
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:03   #3
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

wkleiłam w starym wątku tekst, moze teraz sie uda zacytować?...
tylko brak linków do ostatnich wątków
Pozniej to zrobie .
Wszystko bedzie piekne.
Napisalam PW do Ineski z prosba o zamkniecie tamtego watku .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:12   #4
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

ja się już ładuję a co
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:12   #5
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Melduję się w kolejnej czesci

Ale się nazbierało tych informacji w pierwszym poscie, nic dziwnego że niektore dziewczyny boja się zacząc zamawiać albo co gorsza nie chce im się tego czytać
Ale to tylko tak strasznie wyglada a w rzeczywistosci jest proste jak budowa cepa

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2010-01-20 o 12:16
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:15   #6
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dziwne, ze Majade, moglas , zacytowac siebie choc tamten watek zamkniety. Ciekawe rzeczy. Ciekawsze napewno niz walentynkowa promocja, a raczej "promocja".
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:17   #7
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16586740]Dziwne, ze Majade, moglas , zacytowac siebie choc tamten watek zamkniety. Ciekawe rzeczy. Ciekawsze napewno niz walentynkowa promocja, a raczej "promocja".[/QUOTE]nie cytowałam, skopiowałam i wkleiłam
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 12:18   #8
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dostałam odpowiedź z prośbą o podanie numeru zamówienia i pełną nazwę produktu.Po co im to?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:20   #9
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Dostałam odpowiedź z prośbą o podanie numeru zamówienia i pełną nazwę produktu.Po co im to?
będą udawać, że sprawdzają
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:22   #10
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Melduję się w kolejnej czesci

Ale się nazbierało tych informacji w pierwszym poscie, nic dziwnego że niektore dziewczyny boja się zacząc zamawiać albo co gorsza nie chce im się tego czytać
Ale to tylko tak strasznie wyglada a w rzeczywistosci jest proste jak budowa cepa
A do tego jest chyba parę rzeczy nieaktualnych ale sporo roboty przy tym
Proste, a po setnym zamówieniu - wprawa murowana
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:30   #11
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

jestem!!!!! jakże mogłoby nie być maniakalnie uzależnionej co to wątek truskawkowy otwiera przed zrobieniem śniadania

pryiaa - w sumie masz rację - nie porównałam ze zdjęciami z tru - czyli wygląda na oryginał... a różnica w cenie.... OLBRZYMIA
muszę pomacać te cienie w douglasie i obadać czy warto - a co do kolorów - na awc, na tru i na stronie ysl - kompletnie inna ta 16 - i bądź tu człowieku mądry ....

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
A do tego jest chyba parę rzeczy nieaktualnych ale sporo roboty przy tym
Proste, a po setnym zamówieniu - wprawa murowana
po jakim tam setnym ??
przy dwudziestym byłam już uzależniona
przy trzydziestym spać nie mogę jak nie kupię czegoś co kilka dni
do czterdziestego jeszcze nie dojechałam ale jestem blisko

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

ale jeszcze co mnie zaintrygowało - wszystie inne kolory z pojecynczych ysl mają ten napis na cieniu
tylko ten jeden kolor go nie ma
jakieś to podejrzane ......
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 12:31   #12
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ja się już ładuję a co
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Melduję się w kolejnej czesci

Ale się nazbierało tych informacji w pierwszym poscie, nic dziwnego że niektore dziewczyny boja się zacząc zamawiać albo co gorsza nie chce im się tego czytać
Ale to tylko tak strasznie wyglada a w rzeczywistosci jest proste jak budowa cepa
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
nie cytowałam, skopiowałam i wkleiłam
Dziwne. Jak ja tak zrobilam to tekst sie przekopiowal, ale bez BB codow, czyli linkow, pogubien i innych. Tak czy siak dziekuje za pomoc .

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Dostałam odpowiedź z prośbą o podanie numeru zamówienia i pełną nazwę produktu.Po co im to?
Nr zamowienia jest niezbedny do zwrotu pieniedzy a nazwa produktu do sprawdzenia, ile maja CI zwrocic .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:35   #13
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
jestem!!!!! jakże mogłoby nie być maniakalnie uzależnionej co to wątek truskawkowy otwiera przed zrobieniem śniadania

pryiaa - w sumie masz rację - nie porównałam ze zdjęciami z tru - czyli wygląda na oryginał... a różnica w cenie.... OLBRZYMIA
muszę pomacać te cienie w douglasie i obadać czy warto - a co do kolorów - na awc, na tru i na stronie ysl - kompletnie inna ta 16 - i bądź tu człowieku mądry ....

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------



po jakim tam setnym ??
przy dwudziestym byłam już uzależniona
przy trzydziestym spać nie mogę jak nie kupię czegoś co kilka dni
do czterdziestego jeszcze nie dojechałam ale jestem blisko

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

ale jeszcze co mnie zaintrygowało - wszystie inne kolory z pojecynczych ysl mają ten napis na cieniu
tylko ten jeden kolor go nie ma
jakieś to podejrzane ......
to może być jakieś stare wydanie, czy coś ja mam z tej serii fiolet i też jest bez napisów - coś mi się kojarzy, że jak sprawdzałam czy nie podróba, to w necie znalazłam foty właśnie różnych odcieni bez napisów, nie tylko tej 16stki

a w ogóle też tak macie, że włączacie sobie tru, klikacie w konkretną firmę a włącza się firma zupełnie inna, do tego jeszcze z tych nowych bez żadnych produktów w środku?
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:37   #14
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
jestem!!!!! jakże mogłoby nie być maniakalnie uzależnionej co to wątek truskawkowy otwiera przed zrobieniem śniadania
po jakim tam setnym ??
przy dwudziestym byłam już uzależniona
przy trzydziestym spać nie mogę jak nie kupię czegoś co kilka dni
do czterdziestego jeszcze nie dojechałam ale jestem blisko
no tak po setnym się ma traumy jak biedna Dimiti rozdzielona z nowymi paczkami
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16587161]Dziwne. Jak ja tak zrobilam to tekst sie przekopiowal, ale bez BB codow, czyli linkow, pogubien i innych. Tak czy siak dziekuje za pomoc .

[/QUOTE]
od wczoraj coś mi się chrzani non stop, tylko to się dobrze wkleiło
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:38   #15
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
to może być jakieś stare wydanie, czy coś ja mam z tej serii fiolet i też jest bez napisów - coś mi się kojarzy, że jak sprawdzałam czy nie podróba, to w necie znalazłam foty właśnie różnych odcieni bez napisów, nie tylko tej 16stki

a w ogóle też tak macie, że włączacie sobie tru, klikacie w konkretną firmę a włącza się firma zupełnie inna, do tego jeszcze z tych nowych bez żadnych produktów w środku?
tak, też mi teraz takie dziwne przekierowanie wskakują na nie-wiadommo-co
a jesteś zadowolona z tego pojedynczego cienia?
bo myślę czy przy kolejnym zamówiniu z awc go nie łyknąć... cene ma fajną
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:39   #16
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
a w ogóle też tak macie, że włączacie sobie tru, klikacie w konkretną firmę a włącza się firma zupełnie inna, do tego jeszcze z tych nowych bez żadnych produktów w środku?
tak!!
mam na pasku skrót z truskaweczką i od razu wskakuję na kolorówke Guerlaina i ostatnio otwiera mi się w to miejsce GUY LAROCHE, którego nie lubię bo nic nie ma w ofercie. Myslałam, ze coś popsułam i nawet chciałam poprawiać skrót...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:46   #17
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Ja też się melduję w nowym wątku

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
to może być jakieś stare wydanie, czy coś ja mam z tej serii fiolet i też jest bez napisów - coś mi się kojarzy, że jak sprawdzałam czy nie podróba, to w necie znalazłam foty właśnie różnych odcieni bez napisów, nie tylko tej 16stki

a w ogóle też tak macie, że włączacie sobie tru, klikacie w konkretną firmę a włącza się firma zupełnie inna, do tego jeszcze z tych nowych bez żadnych produktów w środku?
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
tak!!
mam na pasku skrót z truskaweczką i od razu wskakuję na kolorówke Guerlaina i ostatnio otwiera mi się w to miejsce GUY LAROCHE, którego nie lubię bo nic nie ma w ofercie. Myslałam, ze coś popsułam i nawet chciałam poprawiać skrót...
Przedwczoraj też tak miałam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 13:58   #18
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Mnie tez dzis Tru szwankuje. Nie ladowaly mi sie walentynkowe promocje na polskiej stronie a przelaczylam na UK i wszystko pieknie smiga.

BTW: chcialam sie pochwalic, ze udalo mi sie kupic limitowanke meteorytow z 2007 Pucci. Nowiutkie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 14:11   #19
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16589475]Mnie tez dzis Tru szwankuje. Nie ladowaly mi sie walentynkowe promocje na polskiej stronie a przelaczylam na UK i wszystko pieknie smiga.

BTW: chcialam sie pochwalic, ze udalo mi sie kupic limitowanke meteorytow z 2007 Pucci. Nowiutkie .[/QUOTE]

Pokaż
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 14:22   #20
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
Pokaż
Beda za 2 tygodnie.

http://cgi.ebay.pl/Guerlain-by-Emili...item4a9da07bb4 - troche zdjec
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 14:31   #21
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16590055]Beda za 2 tygodnie.

http://cgi.ebay.pl/Guerlain-by-Emili...item4a9da07bb4 - troche zdjec[/QUOTE]

ło matko - ale cena
ale pewnie śliczne będą

moja miłość do meteorytów rodziła się długo - pół roku mam , używam i jakoś nie byłam przekonana ale pokochałam na zabój i nie wyobrażam sobie już ich nie mieć;

może mi ktoś wyjaśnić dlaczego prasowane mythic są tak okropnie drogie???? bo ja bym chętnie nabyła ale w życiu tyle kasy nie dam za puder - nawet meteorytowy

a i jeszcze jedno - macie dziewczyny meteorytki z zestawu miniatur które kupowałyśmy w zeszłym roku na tru ? ja mythic i BChic puściłam w świat na korzyść pełnowymiarówek które zakupiłam później ale zostały mi małe różowe - bo jakoś tak nie mogłam się z nimi rozstać ale też nie zachwyciły mnie na tyle żeby kupić duże - i tak mnie intryguje to że one 1. nie pachną jak duże 2. kompletnie nie "nakładają" się na pędzel - w ogóle nie osypuje sie z nich proszek jak w dużych gdzie łatwo go potem nabrać - tylko są takie sztywne i nijak na twarzy nie lądują - nie wiem już czy je wyrzucić, czy puścić na all za jakieś grosze, czy jednak zostawić i próbować z nimi walczyć.....
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 14:35   #22
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ło matko - ale cena
ale pewnie śliczne będą

moja miłość do meteorytów rodziła się długo - pół roku mam , używam i jakoś nie byłam przekonana ale pokochałam na zabój i nie wyobrażam sobie już ich nie mieć;

może mi ktoś wyjaśnić dlaczego prasowane mythic są tak okropnie drogie???? bo ja bym chętnie nabyła ale w życiu tyle kasy nie dam za puder - nawet meteorytowy

Ja mam tylko Mythic i Pastel White. Prawie nieuzywane, bo mam tylko lekki fluid, ktory nie do konca kryje moje zaczerwienienia a uwazam, ze meteorytowa cera powinna byc idealna. Mam bardzo jasna skore i w POlsce nie ma dla mnie fluidu. Szkoda mi ich bo leza nieuzywane ale sa piekne i nikomu nie oddam.
Prasowane meteoryty sa drogie. To prawda. Glownie placisz za marke i luksus tzn puderniczka z masy perlowej i inne duperele. Ja chcialam kulkowe Imperiale ale mnie rozowia. Na moje nieszczescie pomacalam sie prasowanymi Imperialami i na mnie ne byly rozowe, dawaly piekne zlote rozstwietlenie. Cena 590 jest dla mnie zaporowa, wiec kupie je za rok gdy beda o polowe tansze.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 14:39   #23
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16589475]Mnie tez dzis Tru szwankuje. Nie ladowaly mi sie walentynkowe promocje na polskiej stronie a przelaczylam na UK i wszystko pieknie smiga.

BTW: chcialam sie pochwalic, ze udalo mi sie kupic limitowanke meteorytow z 2007 Pucci. Nowiutkie .[/QUOTE]


no prosze jakie z nas gaduly wsciekle
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 14:41   #24
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Zaraz sie zastrzele. Wybieram sie dzis na Metro i chcialam zrobic sobie jakas porzadniejsza niz zwykle fryzure. Natapirowalam sobie wlosy pieknie jak nigdy i odkrylam, ze nie mam lakieru . Nie wiem jak wlosy wytrzymaja. Na sile woli raczej nie... .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 14:52   #25
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

aaaaaaaaaaaaaaaaa
ratunku
właśnie , głupia, biegałam sobie po all tak bez ładu i składu z nudów po prostu i przypadkiem natknęłam się na cienie które są na mojej wishliście .....
http://www.allegro.pl/item885776691_...sto_z_usa.html
i co tu teraz zrobić?
myslicie że oryginalne??
pójdę z torbami przez YSL
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 15:04   #26
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

niby wyglada wszystko ok, ale z doswiadczenia wiem, ze niektorzy kupuja podrobe i nawet tego nie zauwazaja i sprzedawca ma same pozytywy


widzial ktos te pomadki??

Lancome Fever dewy shine??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 15:27   #27
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
niby wyglada wszystko ok, ale z doswiadczenia wiem, ze niektorzy kupuja podrobe i nawet tego nie zauwazaja i sprzedawca ma same pozytywy


widzial ktos te pomadki??

Lancome Fever dewy shine??
No to żeś mnie pocieszyłaaaaaa
koleś twierdzi niby że sprzedaje tyko oryginalne rzeczy
poprosiłam o podanie kodu - napisał że 8 EC
Tylko dekalkulator nic mi na ten temat nie pokazuje
i co teraz?
sprawdzam że na kosmetykach ysl które mam z tru mam kody z 1 cyfrą i 2 lub 3 literami - też dziwne...
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 15:38   #28
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
No to żeś mnie pocieszyłaaaaaa
koleś twierdzi niby że sprzedaje tyko oryginalne rzeczy
poprosiłam o podanie kodu - napisał że 8 EC
Tylko dekalkulator nic mi na ten temat nie pokazuje
i co teraz?
sprawdzam że na kosmetykach ysl które mam z tru mam kody z 1 cyfrą i 2 lub 3 literami - też dziwne...
a może popros pana o przesyłkę ze sprawdzeniem zawartości? 5 zł i już, myslę ze po kartoniku i wyglądzie ocenisz szybko czy to sie do czegoś nadaje (o ile się zgodzi). Rzeczywicie ma sporo rzeczy: cienie chanel nie wypiekane czyli hamerykańskie.... A wrzuć na wątek Chanel aukcje z cieniami, jest szansa, że jeśli one oryginalne to i ten YSL będzie dobry... Łączę się w obawach, czekam na zamówienie z allegro na którym mi bardzo zależało, a co do którego mam 50% szans, ze to podróba albo jakaś kombinacja, pierwszy raz w allegrowej karierze tak zaryzykowałam

8 w kodzie to pewnie 2008 r , miałam dawno coś z YSL z "5" w kodzie i było też zakupione w okolicach 2005 więc...
no i najwazniejsze, ze kod w ogóle jest. A kombinacja liter i cyfr może być ok, w kliniku np miesiące produkcji leca do 9 czyli września (albo "0"dp paźdz., nie pamiętam już) a potem do grudnia to już litery - może tu analogicznie





Jamestown, Pucci!! Gratulacje!! Pikne są i bardzo je chciałam, ale powstrzymały mnie głosy, ze są ciepłe i w zasadzie dobre na policzki...Napisz jak dolecą jak się prezentują
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2010-01-20 o 15:46
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 15:58   #29
Koszka876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 194
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Zastanawiam się nad tymi błyszczykami :

http://pl.strawberrynet.com/makeup/l.../36210/#DETAIL

http://pl.strawberrynet.com/makeup/l.../34242/#DETAIL

http://pl.strawberrynet.com/makeup/l.../58388/#DETAIL

Jak myślicie, który najładniejszy?

Chyba też pojawiły się te cienie? Czy warto?

http://pl.strawberrynet.com/makeup/c.../96781/#DETAIL

Edytowane przez Koszka876
Czas edycji: 2010-01-20 o 16:03
Koszka876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 16:30   #30
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaaa
ratunku
właśnie , głupia, biegałam sobie po all tak bez ładu i składu z nudów po prostu i przypadkiem natknęłam się na cienie które są na mojej wishliście .....
http://www.allegro.pl/item885776691_...sto_z_usa.html
i co tu teraz zrobić?
myslicie że oryginalne??
pójdę z torbami przez YSL
ja kupowałam od tego sprzedającego czwórki Chanel Murano amerykańską wersję i z całą pewnością są oryginalne

więc jest duże prawdopodobieństwo, ze te cienie też
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.