Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-05, 12:16   #3511
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez raspberry88 Pokaż wiadomość
tzn? Moge w takim razie poprosic o stronke? Juz sie calkowicie pogubilam....
Proszę.Oficjalna dystrybucja edm w Polsce:
http://kosmetyki-mineralne.com/Kolory-Bezowe-c3713.html
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 13:26   #3512
ane8
Raczkowanie
 
Avatar ane8
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez piniacolada Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki

Który kolorek podkładu jest ciemniejszy - golden medium, czy neutral
Golden medium jest ciemniejszy
ane8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 13:50   #3513
piniacolada
Przyczajenie
 
Avatar piniacolada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziękuję
piniacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:15   #3514
raspberry88
Raczkowanie
 
Avatar raspberry88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 161
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

quench dziekuje slicznie za stronkę

zarazilam sie od was miloscia do mineralow i nie mogac sie powstrzymac zamowilam dzisiaj zestaw 5 probek Nie wiem czy kolory beda wlasciwe... mam nadzieje, ze tak!

Mam tylko jedna watpliwosc; co z pedzlem? trzeba go osobno zamowic, cos zaznaczyc czy wyraznie zanotowac ze sie go potrzebuje? Nie wiem juz sama... pierwszy raz zamawiam z tej strony... a pedzla oczywiscie nie mam i nie napisalam, ze go chcę Mam nadzieje, ze sami go dołącza do zestawu......

Edytowane przez raspberry88
Czas edycji: 2010-12-08 o 22:17
raspberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 13:48   #3515
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Pedzle kupuje sie osobno
http://kosmetyki-mineralne.com/pedzle-c3711.html

Jest tez masa pedzli na Allegro, polecam zajrzec
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 16:07   #3516
raspberry88
Raczkowanie
 
Avatar raspberry88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 161
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziekuje slicznie vril

tak myslalam, ze trzeba osobno dokupic... teraz sie musze zastanowic dobrze nad wyborem. Namietnie czytam wasze posty i widze, ze pedzlem bardziej uniwersalnym jest zdecydowanie Kabuki a bardziej kryjacym Flat Top.... hmmmmmmm mam dylemat
raspberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 16:13   #3517
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez raspberry88 Pokaż wiadomość
Dziekuje slicznie vril

tak myslalam, ze trzeba osobno dokupic... teraz sie musze zastanowic dobrze nad wyborem. Namietnie czytam wasze posty i widze, ze pedzlem bardziej uniwersalnym jest zdecydowanie Kabuki a bardziej kryjacym Flat Top.... hmmmmmmm mam dylemat
Jeśli wkręcisz się w minerały to z pewnością zapragniesz obu pędzli.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 16:39   #3518
raspberry88
Raczkowanie
 
Avatar raspberry88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 161
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Tez tak sadze

Narazie jednak kupie 1 do nakladania podkldu i 1 do nakladania korektora... bo nie mam nic Zabewne jest to, ze tydzien temu nie mialam pojecia jak wazny jest pedzel w wykonaniu makijazu ani tym bardziej, ze istnieje cos takiego jak podklady mineralne Dzieki wam juz sie troche nauczylam ale dalej nie mam za bardzo pojecia co i jak. Swietne jest to forum!!
raspberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 17:33   #3519
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Już dotarły do mnie moje testerki. 7 właściwie. W weekend wielkie testy
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 17:51   #3520
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Pedzle kupuje sie osobno
http://kosmetyki-mineralne.com/pedzle-c3711.html

Jest tez masa pedzli na Allegro, polecam zajrzec
Byłyśmy niezle napalone na ten pędzel Large,kliknełaś go może? Jak jesteś już jego posiadaczką to się pochwal czy jest wart swojej ceny,strasznie mnie kusi
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 19:12   #3521
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cześć dziewczyny.
Chciałabym zacząć używać podkładów mineralnych EDM, po lekturze wątku jestem już zdecydowana zamówić próbki w tonacji neutralnej, bo wydają się najbardziej pasować do mojej cery. Nie mogę się tylko zdecydować co do formuły.
Byłaby któraj z was tak miła i doradziła mi, która formuła jest najlepsza do cery przetłuszczającej się tylko lekko (w zasadzie normalnie w strefie T), bez przebarwień i z tylko sporadycznymi, pojedynczymi przypadkami wyprysków. Ile próbek wziąść na początek?
I jeśli to nie problem to czy mogłaby mi któraj z was doradzić w kwestii pędzli. Narazie nie posiadam żadnego pedzla do mineralnych. Chciałabym zamówić Flat Topa, Long Handled Kabuki i może jeszcze Dome Blush ale raczej na Allegro, bo na stronie polskiego dystrybutora są o wiele droższe. Nie wiem czy na początek to nie za dużo. Czy pędzle na Allegro są orginalne? Próbki podkładów zamówię raczej od dystrybutora. Czy testery są pakowane w mniejsze wersje opakowań biga, czy sa jak na allegro przesypywane do jakiś zwykłych przezroczystych pojemniczków? Aaa jeszcze jedno: czy były kiedyś wersje testowe cieni, bo mam ich tyle (niemineralnych), że nie wiem kiedy je zużyje, więc nie bardzo mi pasuje kupowanie takich dużych opakowań.

Z góry dziękuję za pomoc
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 19:17   #3522
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

hooliganka184
Co do pędzli dobrze kombinujesz,jeżeli chodzi o formuły to ja radziłabym wziąć wszystkie ponieważ jest to sprawa bardzo indywidualna,ja najbardziej lubiłam mix oglo/intensive, pół na pół
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 19:29   #3523
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

O jaka szybka odpowiedź. Też tak właśnie kombinowałam żeby zamówić testery z różnych formuł, tylko teraz nie wiem ile odcieni wziąźć. Lepiej mniej odcieni więcej formuł czy na odwrót. Nie ukrywam, że nie chciałabym zamawiać np. 20 opakowań, bo co z nimi zrobię jak mi nie podpasują (wiem ,że można odsprzedać na allegro lub dać na wymiankę, ale nie wiem czy będzie mi się chciało w to bawić)
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 21:12   #3524
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Byłyśmy niezle napalone na ten pędzel Large,kliknełaś go może? Jak jesteś już jego posiadaczką to się pochwal czy jest wart swojej ceny,strasznie mnie kusi
Nie mam Chyba podswiadomie czekam az ktos napisze, ze sa do kitu
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 21:25   #3525
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Chyba podswiadomie czekam az ktos napisze, ze sa do kitu


też mnie ciekawią te nowe pędzle, ale ceny u polskiego dystrybutora skutecznie studzą ciekawość
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 22:16   #3526
piwcior
Raczkowanie
 
Avatar piwcior
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 85
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
O jaka szybka odpowiedź. Też tak właśnie kombinowałam żeby zamówić testery z różnych formuł, tylko teraz nie wiem ile odcieni wziąźć. Lepiej mniej odcieni więcej formuł czy na odwrót. Nie ukrywam, że nie chciałabym zamawiać np. 20 opakowań, bo co z nimi zrobię jak mi nie podpasują (wiem ,że można odsprzedać na allegro lub dać na wymiankę, ale nie wiem czy będzie mi się chciało w to bawić)
Na wymiankach raczej dziewczyny się pozbywają próbek EDM, więc może (jeśli masz coś do zaoferowania) zaglądnij i zapytaj. Wyjdzie taniej niż kupienie wielu próbek, z którymi i tak nie będziesz miała co zrobić jeśli nie trafisz z kolorem lub formułą. Ja swoich chętnie się pozbędę nawet za drobiazg, taki, żeby mnie zachęcił do wyjścia z domu na pocztę .
A jeszcze wracając do sprawy pędzli. EDM zaopatruje się u chińczyków, tak jak większość innych firm, też tych sprzedających na allegro, więc nie ma znaczenia gdzie kupisz, to są dokładnie te same pędzle (piszę o tych klasycznych z bambusową rączką). Kup po prostu tańsze.
__________________
Wymiana próbek minerałów:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=347781

Edytowane przez piwcior
Czas edycji: 2010-12-09 o 22:19
piwcior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:23   #3527
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

no nawet niezła ta promocja dwa pedzle wychodzą za 1oozł. Gdybym miała jakieś luzy w funduszach to tez bym kliknęła... buuu.

Myszka czekam na opinię
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 13:03   #3528
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dzis lub jutro będe robić zamówienie testerów EDM u dystrybutora a na allegro pędzli ale mam teraz dylemat, bo początkowo chciałam zamówić pędzle LHK, Flat Top i Dome Blush Brush a teraz zastanawiam się czy nie wiąść zamiast któregoś z tych wcześniej wymienionych Large Mineral Brush. Wiem, że jeszcze prawdopodobnie żadna z was nie ma tego dużego pędzla ale może któraś z was ma taki duży pędzel z innej firmy. Da się nim ładnie nałożyć np róż? Czy jest do tego celu za duży? Cena trochę wysoka mimo zniżki weekendowej (zwłaszcza gdy ktoś odrazu kupuje 3 pędzle i trochę próbek), więc chciałabym wiedzieć do nakładania czego się sprawdzi.
Dziękuję za wszelkie rady
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 15:43   #3529
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Byłyśmy niezle napalone na ten pędzel Large,kliknełaś go może? Jak jesteś już jego posiadaczką to się pochwal czy jest wart swojej ceny,strasznie mnie kusi
Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
Dzis lub jutro będe robić zamówienie testerów EDM u dystrybutora a na allegro pędzli ale mam teraz dylemat, bo początkowo chciałam zamówić pędzle LHK, Flat Top i Dome Blush Brush a teraz zastanawiam się czy nie wiąść zamiast któregoś z tych wcześniej wymienionych Large Mineral Brush. Wiem, że jeszcze prawdopodobnie żadna z was nie ma tego dużego pędzla ale może któraś z was ma taki duży pędzel z innej firmy. Da się nim ładnie nałożyć np róż? Czy jest do tego celu za duży? Cena trochę wysoka mimo zniżki weekendowej (zwłaszcza gdy ktoś odrazu kupuje 3 pędzle i trochę próbek), więc chciałabym wiedzieć do nakładania czego się sprawdzi.
Dziękuję za wszelkie rady
Ja kupiłam pędzel Large z EDM i ten drugi nowy Tapered Sculpting. Large jak dla mnie zbyt "zbity" do pudru sypkiego, a jest duży więc do czego innego nie bardzo wiem jak mogłabym go użyć. Poza tym trafił mi się chyba felerny egzemplarz, bo okropnie wypadają z niego włosy Za to pędzel Tapered bardzo mi się podoba Cudowny do różu. Nakładam nim róż, a do wykończenia policzków jeszcze używam Dome. To mój ulubiony zestaw. Do pudru sypkiego zdecydowanie wolę duży pędzel Inglota - cudownie miękki i odpowiednio gęsty do celu
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 16:24   #3530
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam pędzel Large z EDM i ten drugi nowy Tapered Sculpting. Large jak dla mnie zbyt "zbity" do pudru sypkiego, a jest duży więc do czego innego nie bardzo wiem jak mogłabym go użyć. Poza tym trafił mi się chyba felerny egzemplarz, bo okropnie wypadają z niego włosy Za to pędzel Tapered bardzo mi się podoba Cudowny do różu. Nakładam nim róż, a do wykończenia policzków jeszcze używam Dome. To mój ulubiony zestaw. Do pudru sypkiego zdecydowanie wolę duży pędzel Inglota - cudownie miękki i odpowiednio gęsty do celu
Dziękuję ci bardzo,to na razie dam sobie spokój z Large,zwłaszcza że pędzli mam naprawde sporo
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 16:28   #3531
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Dziękuję ci bardzo,to na razie dam sobie spokój z Large,zwłaszcza że pędzli mam naprawde sporo
Też mam sporo - kilka osób można by nimi obdzielić
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 12:47   #3532
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Po przetestowaniu 7 próbek z EDM, stwierdzam, że niestety nie są dla mnie :-( Zbyt "pisakowa" konsystencja. Kupiłam biga Pixie.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 23:18   #3533
raspberry88
Raczkowanie
 
Avatar raspberry88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 161
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
O jaka szybka odpowiedź. Też tak właśnie kombinowałam żeby zamówić testery z różnych formuł, tylko teraz nie wiem ile odcieni wziąźć. Lepiej mniej odcieni więcej formuł czy na odwrót. Nie ukrywam, że nie chciałabym zamawiać np. 20 opakowań, bo co z nimi zrobię jak mi nie podpasują (wiem ,że można odsprzedać na allegro lub dać na wymiankę, ale nie wiem czy będzie mi się chciało w to bawić)
hej!

Pare dni temu, przed zamowieniem testerow, mialam dokladnie ten sam dylemat. Ja zrobilam tak, ze zamowilam 5 kolorow mniej wiecej w jednej tonacji ale wszystkie z roznych formul W ten sposob mam nadzieje trafic na odpowiedni dla mnie odcien i przy okazji sprawdzic w ktorej forumle czuje sie i wygladam lepiej

Juz nie mogę sie doczekac paczuszki!! Teraz tylko zostalo mi zmierzyc sie z pedzlami..... Wyczytalam gdzies, ze w miare dobre i tanie sa te z sephory... dodatkowo zblizają się swięta wiec byc moze dojdą do tego jakies male przeceny A jak nie to kupię zestaw z EDM i juz... Co mi tam, raz sie zyje

Buziak!

Edytowane przez raspberry88
Czas edycji: 2010-12-13 o 08:10
raspberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 18:01   #3534
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez raspberry88 Pokaż wiadomość
hej!

Pare dni temu, przed zamowieniem testerow, mialam dokladnie ten sam dylemat. Ja zrobilam tak, ze zamowilam 5 kolorow mniej wiecej w jednej tonacji ale wszystkie z roznych formul W ten sposob mam nadzieje trafic na odpowiedni dla mnie odcien i przy okazji sprawdzic w ktorej forumle czuje sie i wygladam lepiej

Juz nie mogę sie doczekac paczuszki!! Teraz tylko zostalo mi zmierzyc sie z pedzlami..... Wyczytalam gdzies, ze w miare dobre i tanie sa te z sephory... dodatkowo zblizają się swięta wiec byc moze dojdą do tego jakies male przeceny A jak nie to kupię zestaw z EDM i juz... Co mi tam, raz sie zyje

Buziak!
z sephory nie kupowałabym pędzla do podkładu
i w ogóle taniej mozesz kupic pędzle pixie, sunshade minerals (to te same co EDM, poczytaj wątek pędzlowy)
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 18:49   #3535
raspberry88
Raczkowanie
 
Avatar raspberry88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 161
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
z sephory nie kupowałabym pędzla do podkładu
i w ogóle taniej mozesz kupic pędzle pixie, sunshade minerals (to te same co EDM, poczytaj wątek pędzlowy)
dzięki wlasnie dzisiaj nabylam swoj pierwszy pedzel z pixie (dzieki wspomnianemu watkowi o pedzlach ) flat top. Jest sliczny wizualnie, dziołchy piszą, że dobry i cena jest nizsza od tej z EDM. Jestem zdecydowanie zadowolona

P.S
Musze troche uspokoic z tymi mineralami bo zaledwie w ciagu tygodnia nabylam 6 probek podkladow, 2 probki korektorow, 1 pedzel i planuje zakupy na 100 zlotych z BU a tu idą swieta i trzeba mysleć o prezentach ahaha

buzka
raspberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 00:51   #3536
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

wiecie może który z Olivek zastąpił Sweet Almond? Light Olive czy Neutral? Który jest najbardziej do SA podobny?

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2010-12-14 o 00:55
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 09:39   #3537
jotta
Raczkowanie
 
Avatar jotta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
wiecie może który z Olivek zastąpił Sweet Almond? Light Olive czy Neutral? Który jest najbardziej do SA podobny?
Zdecydowanie Neutral, Light Olive jest ciemniejszy i pomarańczowy. Jak chcesz mogę spróbować zrobić swatche, ale tylko w starej formule matte bez lauroyl lysine.

Edit:
Jednak pokusiłam się o swatche, żeby sobie przypomnieć te kolory, niestety nic z nich nie wyszło ale wstawiam, może coś to da.
Neutral jest jednak ciut ciemniejszy od Sweet Almond ale nie aż tak jak to wyszło na zdjęciach (chyba się zrobił cień), poza tym przy cienkiej warstwie są bardziej podobne. Ja mogłam je stosować zamiennie a w Light Olive czułam się jakbym uciekła z solarium
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EDM oliwki_01.jpg (48,6 KB, 74 załadowań)

Edytowane przez jotta
Czas edycji: 2010-12-14 o 11:33
jotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 19:04   #3538
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

ja mam light olive intensive ale nowy z LL ale dla mnie jest za jasny i mi sie wydaje ze wpada troche w roz i nie ma nic wspolnego z oliwka dlatego wystawilam na sprzedaz
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 01:37   #3539
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez jotta Pokaż wiadomość
Zdecydowanie Neutral, Light Olive jest ciemniejszy i pomarańczowy. Jak chcesz mogę spróbować zrobić swatche, ale tylko w starej formule matte bez lauroyl lysine.

Edit:
Jednak pokusiłam się o swatche, żeby sobie przypomnieć te kolory, niestety nic z nich nie wyszło ale wstawiam, może coś to da.
Neutral jest jednak ciut ciemniejszy od Sweet Almond ale nie aż tak jak to wyszło na zdjęciach (chyba się zrobił cień), poza tym przy cienkiej warstwie są bardziej podobne. Ja mogłam je stosować zamiennie a w Light Olive czułam się jakbym uciekła z solarium
dziękuję Ci za odpowiedź
Szkoda że wycofali ten Sweet Almond. Swoją drogą co to za nowa formuła "LL"?
Ostatni raz zamawiałam w tamtym roku, więc jestem sporo do tyłu.
Jaką mamy teraz możliwosć zamówienia na EDM? Tylko przez kogos kto mieszka w USA i wysle nam paczuszkę?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 09:49   #3540
jotta
Raczkowanie
 
Avatar jotta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
dziękuję Ci za odpowiedź
Szkoda że wycofali ten Sweet Almond. Swoją drogą co to za nowa formuła "LL"?
Ostatni raz zamawiałam w tamtym roku, więc jestem sporo do tyłu.
Jaką mamy teraz możliwosć zamówienia na EDM? Tylko przez kogos kto mieszka w USA i wysle nam paczuszkę?
LL to nie formuła tylko lauroyl lysine - składnik, który EDM jakoś na początku roku zaczęło dodawać do wszystkich kosmetyków, formuły pozostały takie same. Niektórym te zmienione pasują bardziej a niektórym szkodzą więc najlepiej sprawdzić na próbce przed zamówieniem biga.
link do postu Malinn: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1458
najlepiej przeszukaj ten wątek wpisując lauroyl lysine
jotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.