Essence cz. VI - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-25, 19:46   #2281
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

A ja gdzieś słyszałam że KOBO ma być w każdusieńkiej naturze i że będą wpychać na siłę O_o
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 19:48   #2282
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
SexiChic - Ishikawa ma ten róż chyba w każdym razie rzuciła swatche na swatchowy essence. To właśnie ten co ci pisałam, że jest brzoskwiniowy ale bez różu. Tu link do posta: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=87
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Dzięki
dokładnie, dokładnie
Mam jeszcze ten blady róż Adorable, jakby kto pytał...
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 20:03   #2283
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VI

Arianna: no i dobrze, niech wpychają byle nie kosztem Essence i My secret
Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 20:21   #2284
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
Arianna: no i dobrze, niech wpychają byle nie kosztem Essence i My secret
U mnie na pierwszy ogień poleciało Pierre Renee.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 20:26   #2285
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
U mnie na pierwszy ogień poleciało Pierre Renee.
Są jeszcze linery dw w stolicy, nooo? :conf used:

W m.centrum jest kobo na dole. Mam od nich 1 szminkę, ale mnie nie powaliła. Wolę szminki od Catrice.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 20:44   #2286
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Są jeszcze linery dw w stolicy, nooo? :conf used:

W m.centrum jest kobo na dole. Mam od nich 1 szminkę, ale mnie nie powaliła. Wolę szminki od Catrice.
Mieli mieć dokładki w douglasach(przynajmniej w Poznaniu) więc na twoim miejscu bym zadzwoniła i jak mają to poprosiła o odłożenie
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 20:52   #2287
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
są nawet dwie na Teofilowie
ale szczerze mówiąc nie wiem, jakie tam mają szafy, bo to jest huuuu... daaalekkkoo ode mnie.. ale może inne Wizażanki coś wiedzą

super by było gdyby np w GŁ wstawili KObo, a na teofilowie Catrice.
.
Jestem za!!

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Oj tak już dawno nie ma dlatego, że otworzyli na Plantowej.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------


I na Plantowej i na Rydzowej (Teofilów) jest po jednej nowej szafie.Czyli matty, paskowe róże, shimmerki i takie tam.Bez sekcji pazurkowej. A KOBO to chyba, ani tu ani tu nie będzie, bo nie mają gdzie wstawić.
Jest dokładnie tak jak mówi mejaczek. Jeśli chodzi o Naturę na ul. Rydzowej jest obecnie naprawdę dobrze zaopatrzona, zresztą zazwyczaj. Jest trochę na uboczu i może nie mają tam aż tak dużego ruchu więc dlatego. Jak dojdzie tam już limitka to nigdy nie mam problemu z dostaniem tego o czym marzę.

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
U mnie na pierwszy ogień poleciało Pierre Renee.
W Łodzi tak samo. Szafa KOBO będzie w miejscu szafy Pierre Renee. Tamtą likwidują z tego co widziałam w zeszłym tygodniu.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 21:21   #2288
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
z tego co słyszałam, to ten eyeliner z inglota jest beznadziejny, bo strasznie szybko zasycha... sprawdź lepiej opinie, bo on trochę kosztuje a szkoda marnować tyle kasy.




też tak mam albo mówie, że czegoś nie chce i potem zmieniam zdanie ale to już rzadziej często po prostu zdjęcia nie oddają kolorów, albo coś się wydaje fajne ale jest marnej jakości lepiej pomacać i spr
Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
MOim zdaniem jest przeciwnie, tylko trzeba o niego "dbać" - to jest zamykać wieczko, a przy uzywaniu stawiać do góry dnem (wtedy nei wysycha). Jest świetny jako sam liner,a le też i baza pod cienie. Ja mam kilkanaście i nei narzekam
Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Ja też nie narzekam na Inglota mam ten liner już 1,5 roku i wciąż działa, a Essence kupiłam na zapas
Dzięki dziewczyny za opinie .

Jeszcze mam małą recenzję top coata i base coata (białe buteleczki z czarnymi zakretkami). Wreszcie moge sie na ich temat zdecydowanie wypowiedzieć: badziewie! Baza strasznie niszczy paznokcie, schodzi płatami (mimo że efekt po pomalowaniu jest świetny, kilka razy miałam nawet samą bazę: ujednolica paznokcie, wygładza, ale nie tworzy tafli jak lakier bezbarwny). Top nabłyszcza ładnie, efekt fajny, ale co z tego jak ani nie przyśpiesza wysychania, ani nie utwardza, ani nie przedłuża trwałości? A do tego po użyciu (szczególnie obu produktów razem) zauważyłam że lakier... pęka. Nie ściera, ale pęka i odpada, niszcząc płytkę.
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 21:35   #2289
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Macie może ten pędzel do różu? Fajny jest?
Powiem, wam że teraz jak w Douglasie są te dwie szary i nowości to wolę tam kupować Essence
gdzie w Poznaniu jest Douglas z dwoma szafami?
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 21:42   #2290
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Na pewno na malcie jest douglas z dwoma szafami

Co do base coata z tą czarną zakrętką to ja akurat jestem zadowolona. Przedtem niektóre lakiery mi odbarwiały paznokcie a teraz nic. No i u mnie akurat wydłuża żywotność lakieru. Przedtem lakier miałam 1 dzien i od razu odpryski a teraz z top coatem z catrice trzyma się nawet 4 dni i tylko ściera na brzegach paznokcia. Faktem jest że jak się podważy lakier to schodzi płatami - ale jak nie tykam i nie grzebie przy pazurach to trzyma się nieźle. Także ja akurat jestem pozytywnie nastawiona - w każdym razie krzywdy mi na pewno nie robi.
A niszczy paznokcie? Hmmm a nie są zniszczone po tym jak odrywasz bazę płatami? :P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 21:58   #2291
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Ja zawsze jako bazę używam odżywek do paznokci i prawie nigdy się nie odbarwiają a jeszcze odżywiają pazurki. Przeżera je tylko lakier z MAC
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 22:16   #2292
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Macie może ten pędzel do różu? Fajny jest?
Powiem, wam że teraz jak w Douglasie są te dwie szary i nowości to wolę tam kupować Essence

ja tak mam ale jest to głownie podyktowane faktem, że dostaję torsji kiedy widzę 'dupcie' macające wszystkie kosmetyki jakie wpadną im w ręce. A Duglas w przeciwieństwie do Natury dba o to, żeby w użytku były tylko testery a nie wszystkie kosmetyki.

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
MOim zdaniem jest przeciwnie, tylko trzeba o niego "dbać" - to jest zamykać wieczko, a przy uzywaniu stawiać do góry dnem (wtedy nei wysycha). Jest świetny jako sam liner,a le też i baza pod cienie. Ja mam kilkanaście i nei narzekam
dlaczego do góry dnem? aż taka różnica w trwałości jest?
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 22:18   #2293
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Na pewno na malcie jest douglas z dwoma szafami

Co do base coata z tą czarną zakrętką to ja akurat jestem zadowolona. Przedtem niektóre lakiery mi odbarwiały paznokcie a teraz nic. No i u mnie akurat wydłuża żywotność lakieru. Przedtem lakier miałam 1 dzien i od razu odpryski a teraz z top coatem z catrice trzyma się nawet 4 dni i tylko ściera na brzegach paznokcia. Faktem jest że jak się podważy lakier to schodzi płatami - ale jak nie tykam i nie grzebie przy pazurach to trzyma się nieźle. Także ja akurat jestem pozytywnie nastawiona - w każdym razie krzywdy mi na pewno nie robi.
A niszczy paznokcie? Hmmm a nie są zniszczone po tym jak odrywasz bazę płatami? :P

Nie odrywam, a baza kruszy się na paznokciu, istotna różnica.

To, że niszczy paznokcie stwierdziłam po trzech miesiącach użytkowania, to że nie odbarwia - po kilku pierwszych użyciach więc mój przekaz jest chyba jasny - długofalowo paznokcie mogą zacząć się rozdwajać.
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 22:34   #2294
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Hmm dziwne bo ja go używam jakoś miesiąc mniej więcej i różnicy w stanie paznokci żadnej nie widzę a praktycznie codziennie mam go na paznokciach. I to kruszenie się na paznokciu O_o to też trochę dziwne. Może mamy po prostu inne pazury
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 22:47   #2295
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VI

wiadomo czy będą dostawy DW do Douglasów? Bo oczywiście jak byłam, to żaden liner się ie ostał ;(

Widziałam za to resztę [poza częścią lakierów i linerów]. Na nic się nie napaliłam, choć cienie nie są złe. Najbardziej podoba mi się srebrno-granatowy, ale i tak chyba go nie chcę [tak, wiem. Pewnie mi się zachce jak już nie będzie ]

I pytanie do posiadaczek szarego linera- czy on jest ciemno, czy jasno szary [taki bardziej srebrny]?
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 23:46   #2296
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Jednak samo essence mi do szczęścia nie wystarczy...
O matko - rzuciłam tylko okiem na nowości z Catrice... http://chikarina.blogspot.com/2010/1...ggerevent.html normalnie masakra... ja chce wszystko a w Poznaniu nie ma Catrice(dlatego na wyjazdach szaleję i kupuję co mogę :P). Eh niby mogę wysłać koleżankę z wrocławia ale w tej ich szafie nigdy nic nie ma. Czemu każda natura nie ma 2 szaf essence i 1 catrice?
Słusznie A to przecież ten sam producent co Essence, więc mogliby mieć i jedno i drugie w każdej Naturze...

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;2284509 1]ani w środę, ani wczoraj nie było[/QUOTE]

Ani dzisiaj nie było.

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
mnie z tej metalicznej raczej nic nie rajcuje.... może kupię szminkę tak z czystej ciekawości. Liner w kredce jakoś mnie nie przekonuje.. Mam wrażenie, że będzie taki jak z Eclipse. Interesują mnie jeszcze te grube kredki, ale chciałabym zobaczyć swatcha. Jeśli będą takie jak z ITW to biorę ale jakoś nie przyspiesza mi puls na myśl o nowej limitce
Mi też nie przyspiesza Jakoś tak, nic mi nie wpadło w oko. Ale zobaczymy jak będzie na żywo :P

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Powiem szczerze,że czekałam na Matt Topa jak szalona,a teraz zupełnie go nie używam.Ktoś ma podobnie?
A ja od kiedy go mam, maluję za każdym razem I bardzo mi się to podoba Tylko z najjaśniejszym lakierem z Eclipse nie dał rady - efekt był koszmarny...

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
A ja teraz tylko marmurkowy róż z Avonu. Po prostu KWC! Nie wyobrażam sobie nic innego! Myślałam o jednym z róży essence ale normalnie, legalnie się boję, że będę wyglądała jak Piggy...
Hmm, a ja się właśnie będę pozbywać tego różu, bo mi średnio pasuje... Tzn. na początku mi się bardzo podobał, ale teraz jak mam więcej różnych innych róży to tego wcale nie używam Każdemu jak widać pasuje coś innego.

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
MOim zdaniem jest przeciwnie, tylko trzeba o niego "dbać" - to jest zamykać wieczko, a przy uzywaniu stawiać do góry dnem (wtedy nei wysycha). Jest świetny jako sam liner,a le też i baza pod cienie. Ja mam kilkanaście i nei narzekam
Nooo nie wiem, ja kupiłam tego samego dnia linery z DW i liner z Inglota. I tymi z DW maluje mi się super i trwałość jest świetna, a ten z Inglota jest tępy i źle się maluje... Nie wiem od czego to w takim razie zależy.
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 07:02   #2297
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość

dlaczego do góry dnem? aż taka różnica w trwałości jest?
Chodzi o to, by sie powietrze nei dostawało, ajk nie jest zakręcone, w innym wypadku, jak pisza dziewczyny i tu sie zgodzę, twardnieje. Najlepiej widac to w samych Inglotach - tam nie sa pozakręcane i zasychają linery

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość



Nooo nie wiem, ja kupiłam tego samego dnia linery z DW i liner z Inglota. I tymi z DW maluje mi się super i trwałość jest świetna, a ten z Inglota jest tępy i źle się maluje... Nie wiem od czego to w takim razie zależy.

No, tępe są, ale za to mega trwałe. Trzeba się z nimi "polubić", ale jak juz do tego dojdzie, sa super.
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 08:55   #2298
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
W Niemczech jest ju seria Metallics - kupilam 2 lakiery, nothing else metals i metall battle plus magnes. Na tym pierwszym widac lekko efekt, a na tym ciemnym w ogole; jestem rozczarowana.
Z serii Show Off zostaly marne resytki w postaci rozowego cienia i blyszczyka; duzo przecenionego DenimWanted.
Przeciez od poczatku odnosnie Metal Battle bylo zaznaczone, ze nie jest magnetyczny

Edit.
Doczytalam, ze sie zorientowalas

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-10-26 o 09:12
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 08:55   #2299
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
Chodzi o to, by sie powietrze nei dostawało, ajk nie jest zakręcone, w innym wypadku, jak pisza dziewczyny i tu sie zgodzę, twardnieje. Najlepiej widac to w samych Inglotach - tam nie sa pozakręcane i zasychają linery
a już myślałam, ze jakiś cudowny sposób na przedłużenie trwałości masz Ja zawsze zakręcam i nakładam ten plastikowy grzybek, więc chyba wystarczająco zabezpieczam przed powietrzem. (w ogóle wszystkie kosmetyki trzymam popakowane tematycznie w pudełka w szafce, wiec nawet promienie słoneczne im nie straszne )
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 09:19   #2300
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Essence cz. VI

Przy okazji segregowania i ogarniania kosmetyków, postanowiłam obfocić całą moją kolekcję Essence. Brakuje tylko błyszczyka z DW, który musiałam wyrzucić, bo coś się stało z zakrętką i się wylewał Zastanawiam się, czy pojechać po następny.
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 09:37   #2301
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
gdzie w Poznaniu jest Douglas z dwoma szafami?
W Plazie, znaczy tak myślę, bo chyba druga szafa jest po drugiej stronie pierwszej, znaczy sa odwrócone plecami, aczkolwiek nigdy nie zaglądałam - ale z boku wygląda że jest

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
ja tak mam ale jest to głownie podyktowane faktem, że dostaję torsji kiedy widzę 'dupcie' macające wszystkie kosmetyki jakie wpadną im w ręce. A Duglas w przeciwieństwie do Natury dba o to, żeby w użytku były tylko testery a nie wszystkie kosmetyki.

Poza tym powoli zbieram sobie punkty na karcie
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 10:51   #2302
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Essence cz. VI

dziewczyny tradycyjnie proszę o przetłumaczenie.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 11:21   #2303
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Essence cz. VI

Byłam przed chwilą w Astrze obadać czy aby przypadkiem DW się nie pojawiło, oczywiście nie ma
Ale mam lepszego newsa
Podsłuchałam, że niedługo pojawi się druga szafa Essence!
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 11:33   #2304
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Byłam przed chwilą w Astrze obadać czy aby przypadkiem DW się nie pojawiło, oczywiście nie ma
Ale mam lepszego newsa
Podsłuchałam, że niedługo pojawi się druga szafa Essence!

Tylko żeby byłą pełna bo jak widzę ich podejście ostatnio, to mnie zżyma. Zamiast tylko KOBO promować, powinni zając się też Essence jak kiedyś (ok, zawsze były obsuwy w limitowankach,a le teraz to przesada jak dla mnei)
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 11:38   #2305
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Byłam przed chwilą w Astrze obadać czy aby przypadkiem DW się nie pojawiło, oczywiście nie ma
Ale mam lepszego newsa
Podsłuchałam, że niedługo pojawi się druga szafa Essence!
Super wiadomość z tą drugą szafą!
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 13:14   #2306
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Essence cz. VI

a jest już Kobo w Astrze? bo ostatnio jak byłam to była pusta szafa...
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 13:28   #2307
Serekha
zaglądam sobie czasem
 
Avatar Serekha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świątynia Leniwców
Wiadomości: 137
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Super wiadomość z tą drugą szafą!
Druga szafa pojawiła już się w naturze w marino tak samo kobo jest tam już ładny czas

A ja chciałam jeszcze trafić na pędzle do makijażu ale niestety nie było już... A szkoda bo właśnie na nich mi zależało.
__________________
Było 67,5 Jest 55,5BĘDZIE 48

Walczę z lenistwem, pracuję nad zaakceptowaniem siebie i nie poddaję się bez walki.
Serekha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 13:36   #2308
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Essence cz. VI

Byłam dziś w Firlicie na Karmelickiej i wzięłam róż paseczkowy, ten ciemniejszy i szminkę kolor Kiss me. Oba leżały po ostatniej sztuce, czekały na mnie
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 13:41   #2309
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Pokaż wiadomość
a jest już Kobo w Astrze? bo ostatnio jak byłam to była pusta szafa...
Jest
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 13:52   #2310
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Firlicie na Karmelickiej i wzięłam róż paseczkowy, ten ciemniejszy i szminkę kolor Kiss me. Oba leżały po ostatniej sztuce, czekały na mnie
ja kiss you ( czy tam me:P) uwielbiam jedyna szminka ktora nosze przy sobie i maziam bez przerwy , piekny efekt blyszczyka
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.