Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-24, 21:55   #2551
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No wlasnie mysle nad tym jasniejszym, juz byłam zdecydowana a tu mi teraz zmacilo w glowie No ale ten 9.13 pewnie ciemno wyjdzie :/
Najwyzej jak bedzie za jasno, i sie bede zle czula to przyciemnie.
Nadal sie boje ze takie jasne blondy typowo to nie dla mnie No i ze mi sie wlosy przerzedza przez to farbowanie Jakis taki strach mam A potem odrosty co chwile. No ale jak patrze na wasze wlosy to mi tylko udowadnia ze mozna miec i baardzo jasne i baaardzo ładne włoski

Chyba ze jakas inna farbka... L'oreal kusi ale na moja kieszen jest na ta chwile troszke drogi... niby tak glupio no ale jednak Zreszta pamietam kiedys farbowałam Excellence to mialam siano kosmiczne na głowie.

A kiedy farbuje... trudno powiedziec. Jakos na poczatku lutego planuje
a czym robiłaś z excellence bo mnie teraz wystraszyłaś mam zamiar właśnie w lutym nim robić no chyba że mi coś odbije do tego czasu i znów coś pokombinuje z inną farbką
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 21:59   #2552
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a czym robiłaś z excellence bo mnie teraz wystraszyłaś mam zamiar właśnie w lutym nim robić no chyba że mi coś odbije do tego czasu i znów coś pokombinuje z inną farbką
Hmm z Excellence robiłam bodajże blondem ;> 7'ką
Ale moja glowa chyba po prostu L'oreali nie lubi
Takze nie masz sie co bac. Mama robiła i nic zniszczonych nie miała

A mi znowu zawsze ten Garnier wychodził tak jak trzeba. Jakies takie zaufanie mam do niego. No ale te sklady zmienione niepokoja
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 22:07   #2553
Ayune
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lineage II
Wiadomości: 25
GG do Ayune
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

fryz5 wina proporcji to nie była.. bo to było takie "uczknięcie" sobie trochę rozjaśniacza jak kto inny nakładał sobie na całą głowę, więc mieszana była całość

ale jak mówisz że wystarczy xxl same to spróbuję
__________________

Ayune jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 22:21   #2554
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Hmm z Excellence robiłam bodajże blondem ;> 7'ką
Ale moja glowa chyba po prostu L'oreali nie lubi
Takze nie masz sie co bac. Mama robiła i nic zniszczonych nie miała

A mi znowu zawsze ten Garnier wychodził tak jak trzeba. Jakies takie zaufanie mam do niego. No ale te sklady zmienione niepokoja
wiesz w sumie garnier nie jest drogi ,a jesli masz takie zaufanie do niego to kup i spróbuj najwyżej na cienkim pasemku i zobaczysz, a może akurat Ci sie spodoba efekt i zdasz nam relacje czy faktycznie jest coś zmienione w składzie może i ja bym go wypróbowała bo kolorki są fajne w palecie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 23:03   #2555
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snowhitee co to za ustalanie terminów farbowania beze mnie
No ale ja i tak w piątek bym chyba nie farbowała bo 9 stycznia farbowałam to nawet miesiąc nie minie. Ja planuję farbowanie na luty, coś około 10 lutego.
Ciekawe jak ten 10,02 Ci wyjdzie, ja myslę że nie będzie większej różnicy. Byleby za ciepło nie wyszło bo ma naturę po przecinku a natura chyba lubi być ciepła.

Princeska widziałaś zdjęcia snowhitee i moje po 10,13 i infatuated po 9,13. Musisz zdecydować, na pewno 9,13 ładniej się prezentuje z refleksami jasniejszymi bo 10,13 jest jasny, choć nie aż tak bardzo.
Nie wiem czy dla Ciebie oba kolory nie będą za ciemne i za ciepłe.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 23:29   #2556
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
hej princesska ja miałabym pytanko jakbyś okresliła kolorek po a10,jest to odcien ciepły czy jaki?mam juz mega odrost i dylemat w wyborze farbki ona ma 12 wode tak?robiłam raz na podkład e20 ale to był mega kurczak moze ta a10 byłaby lepsza i nawet po ochłodzeniu nawet sama ok?
odcień na pewno jest chłodny, wiesz ja go kładłam w sumie na rudawe włosy wiec moze ci sie wydawac,ze mi jakos cieplo wyszlo
tak ona ma 12 %,a E20 tez mi wyszla zoltawa,ale ona taka jest nawet na opakowaniu
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A 9.13 nie bedzie ci za ciemna??

Ja nie wiem czy 9.13 z Garniera czy 10.0
Tragedia z tymi farbami
no tragedia,tragedia
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Jest taka farbka która wychodzi chłodno ale bez żadnej szarej czy innej poświaty - STOCKHOLM Naprawdę ja na Twoim miejscu trzymałabym się jego + oksy 12%



jak już to bierz 10,13
a ja w weekend będę się farbować baby blondem, dokładniej to w piątek
to zobacze najpierw jak Tobie wyjdzie ta 10,02
jak coś to wezme 10,13 albo Stockholm:rolleye s:
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
to zdaj nam relacje jak wyszło

oj a ja miałam ten stockholm w ręce ,a wzięłam hollywood bo miałam kryzys i chciałam trochę przyciemnić a teraz żałuję ale spróbuję go na pewno za jakiś czas jak wykorzystam inne farbki które mi się uzbierały

Princeska 9.13 chyba Ci przyciemni bardzo włoski wez 10.13 na początek

czekoladowo jeżeli już tak bardzo chcesz tego garniera to wez jaśniejszy odcień bo mysia już pisała że coś ze składem pomącili i nie wiadomo co Ci wyjdzie po 9.13 a kiedy farbujesz?
no może faktycznie 10,13 kurde ja już nie wiem

A wogól teraz mnie wkurza,bo mam odrost swój,a pozniej mam odrost taki rudawy po tej londzie,którą trzymałam 20 minut i mi się nie rozjaśniło do końca i nie wiem czy Loreal sobie z tym poradzi

---------- Dopisano o 00:29 ---------- Poprzedni post napisano o 00:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

Princeska widziałaś zdjęcia snowhitee i moje po 10,13 i infatuated po 9,13. Musisz zdecydować, na pewno 9,13 ładniej się prezentuje z refleksami jasniejszymi bo 10,13 jest jasny, choć nie aż tak bardzo.
Nie wiem czy dla Ciebie oba kolory nie będą za ciemne i za ciepłe.
zrujnowałaś moje teorie farbowania
czyli co Stockholm czy znów C12?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 23:36   #2557
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Princeska Tobie te Palette służa, ja bym brała c12.
No chyba że kusi Cię Excelka to próbuj
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 23:39   #2558
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Princeska Tobie te Palette służa, ja bym brała c12.
No chyba że kusi Cię Excelka to próbuj
No tylko widzisz ta Palette jest mocna,a ja nie chciałabym już niszczyć włosów ...
tylko nie wiem czy Stockholm sobie poradzi z moimi włoskami,bo wydaje mi się,że mi zżółciały zachciało mi się londy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 23:52   #2559
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kochane serdecznie wam wszystkim dziękuje za komplementy dla mojego kolorku no i tego uroczego kikuta który wkrótce stanie się pieknym kucykiem

Kreolka, mój właśnie ma problemy z prostatą czasem dostaje leki, ale na razie lekarz powiedział, że nie jest tak źle by konieczny był zabieg. Na szczęście – bo bardzo bym się tego bała – chłopak ma już swoje lata…

Co do farby mnie jedyna jaka przychodzi na myśl to londa Kitkulki i Excell Baby blond Snow.. ale..
Londa może wyjść szaro, a Excellki boję się jednak tych 10 min


No i znów dylemat :/
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 07:15   #2560
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Princeska to wtedy bierz albo Stockholm albo 10.13, jak mowisz ze ci pozolklly to moze lepiej stockholm. Ja bym zrobiła tak, ze jesli faktycznie ci pozolklky to bier Stockholm, jesli nie, to 10.13.


Ja biore tą jasniejsza, lepiej wrazie co przyciemnic niz rozjasniac prawda? Martwi mnie tylko odrost :/ Pamietam ze Safira piasek pustyni mi odrost łapała, co prawda nie tak jak te farbowane włosy ale łapała, niewielka różnica była w kolorze.

Ai blondaski, prosze o trzymanie kciuków dzisiaj
Mam ostatnie 2 zaliczenia, pozniej tylko 2 egzaminy mi zostana
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 07:29   #2561
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jaki mam w sumie Ale jakis albo bardzo ciemny blond albo jasny braz popielaty.



Powiedzcie mi co to jest za kolor?? Poziom jaki? 9'tka chyba prawda??
Idealny
Tylko jaka farba... Ten Garnier 9.13 wydaje mi sie prawie taki sam na opakowaniu, no ale wiadomo ze to jak na opakowaniu nie wyjdzie

http://p.alejka.pl/i2/p/08/18/e580248a907b4_0_b.jpg
Ten kolor to bezowy blond a więc 10.13 lub 9.13 w zalezności od palety i producenta- trzeba sobie testerki obejrzeć i zdecydować.
Ja bym brała 10.13 bo łatwiej leciutko przyciemnic niż potem robić kapiel żeby rozjaśnić.


A w ogóle dziewczyny!
Moja Lola od tygodnia ma cieczkę, chyba wam nie pisałam...
Masakra jaka przylepa z niej sie zrobiła Ciągle wlazi mi na kolana i brudzi mi ubrania.
Ale tak to mieszkania nie brudzi- non stop sie wylizuje a jak jej kapnie na płytki to też od razu sama sprząta Także nie jest tak strasznie jak sie bałam. Spacery są koszmarne bo ciągnie na smyczy i lata jak opętana, wącha psie siuśki i robi cuda, ale o dziwno psy sie nią nie interesują, jeden tylko chciał ją tam lizać...
Tak powinno być? Ona jest jeszcze za młoda czy to w 2 tyg. będzie gorzej, bo zaczna sie amory?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 08:59   #2562
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

blond bunny może być różnie, psy podczas cieczki kilka dni przed i po zalecają się do suki Zależy od psa-mogą być nachalne i spokojne,
cieczka trwa około 3 tyg i może być róznie.
Moja Wiki pierwszą cieczkę miała tak, że trwało to klika dni, psy się nie zalecały, myslalam że koniec cieczki i po 2 tyg przerwy znowu cieczka tyle że 2 tygodnie i tu już psy się zalecały.
Ale spokojnie, 3 tyg i będzie po wszystkim do wakacji
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:02   #2563
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
infatuated piękna długość i kolorek też super
dziekuje

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

bardzo Ci pasuje
i wogóle ślicznie wyglądasz
miłość widać Ci służy

I teraz dziewczyny chcę spróbować Excellki .
i tak mi się podoba kolor Infatuated,taki chlodniutki i teraz nie wiem czy Stockholm czy Excell 9,13 czy 10,13
szykuje się jakieś zbiorowe farbowanko?
dziekuje kochana
mysle, że 9,13 by Ci nie przyciemniło bo ma wodę 9% wiec najwyzej by tonowało kolor. Mowisz, że masz rudawy odrost, ja pamietam, że kiedys też tak miałam po londzie i excellka super to zneutralizowała ale 10,13 może by lepsza dla Ciebie była sama się zastanawiam nad nią na następny raz chociaż w sumie nie wiem po co kombinować, bo 9,13 mi przypasowała i najlepsze jest to, że kogo nowego poznaje to mysli, że to mój naturalny kolor

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Super kolorek


dziekuje

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee co to za ustalanie terminów farbowania beze mnie
No ale ja i tak w piątek bym chyba nie farbowała bo 9 stycznia farbowałam to nawet miesiąc nie minie. Ja planuję farbowanie na luty, coś około 10 lutego.
Ciekawe jak ten 10,02 Ci wyjdzie, ja myslę że nie będzie większej różnicy. Byleby za ciepło nie wyszło bo ma naturę po przecinku a natura chyba lubi być ciepła.

Princeska widziałaś zdjęcia snowhitee i moje po 10,13 i infatuated po 9,13. Musisz zdecydować, na pewno 9,13 ładniej się prezentuje z refleksami jasniejszymi bo 10,13 jest jasny, choć nie aż tak bardzo.
Nie wiem czy dla Ciebie oba kolory nie będą za ciemne i za ciepłe.
oo, ja też planuje farbowanie na luty, mniej wiecej jak Ty, także możemy się umowic na konkretny dzien waham się tylko miedzy 9,13 i 10,13. Jasniejszy sporo wychodzi??

snow- baby blond na pewno ładnie wyjdzie na marginesie-słodka jest nazwa tego odcienia

Dzis zrobiłam sobie wolne od szkoły bo musze się pouczyc ale narazie idę działać z pantene...pokaze potem fotki
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:05   #2564
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

infatuated 10,13 wychodzi troszke jasniej niż 9,13. Tylko po co kombinoać jak dorabiasz jasne refleksy i wychodzi super?

Ja mam od 2 tyg codziennie zaliczenia, już kilka za mną w tym egzaminy, do końca tego tyg. jeszcze 3 zal. Poki co na szczęście wszystko mam zdane więc jestem dobrej myśli

A co do terminu farbowania trzeba nam sie umówić Tylko ja ciagle nie wiem czy robię tym razem sama czy fryzjer

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-01-25 o 09:06
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:13   #2565
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

no własnie, nie wiem po co chce kombinować jak jest dobrze wiec pewnie kolejny raz będzie z 9,13 a co do refleksów to myslę, że tuż przed urodzinami znowu się wybiore do fryzjera, czyli w kwietniu

no to gratuluje, że wszystko do przodu póki co, ja ćw już zaliczyłam i teraz na egz się szykuje na piątek-ostatnia zerówka ;/

a co chcesz na refleksy iść czy na sam odrost??
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:19   #2566
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

bunny
bez silikonow polecane na wizazu i niektore ja uzywalam

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...do-wlosow.html LORYS z bambusem i keratyna odzywka ds -->mam ja
joanna z lnem i rumiankiem swietna bs https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...iu.html&next=1---> mialam ja
elseve ds maska total repair 5 https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ca.html&next=1--> nie mialam ale chwala ja na wizazu
garnier avokado i karite odzywka ds https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...te.html&next=1--> mam ja
gliss kur nowa wersja 7 olejkow jej niestety nie ma na KWC ale duzo dziewczyn ma na tym watku juz ja
zjaja odzywka ds plantica jojoba chwalona na wizazu
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ba.html&next=1

w serii fructisow tych nowych sa tez odzywki bez silikonow
wogole duzo tego nie sposob wymienic teraz wiem ze bez splukiwania sa swietne wszystkie z serii joanna i z apteczki babuni

tylko ze z tego co ja wiem to wszystkie laski na zakreconym uzywaja dodatkowo stylizatora czyli zelu widocznie te odzywki bs nie dziajaja na skret
dlatego ja korzystam od lat prawie z pantena wczesniej z nivea bo dziala i na skret i jako odzywka bs nawilza zabezpiecza wloski
z tego co wiem to chwalony jest zel z rosssmanna najtanszy jakis



a wogole to wklejam link gdzie sa podane odzywki bez silikonow mozna cos znalezc ciekawego https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ez+silikon%F3w
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-01-25 o 09:31
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:22   #2567
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

infatuated robiłabym wtedy już pewnie odrost i refleksy dorabiała choć sama nie wiem, muszę przyjrzec się wlosom i zobaczyć czy refleksy są im już potrzebne.
Ja tez gratuluję że zaliczasz wszystko, od piątku mamy wolne, z tym że ja w piątek 2 zaliczenia.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-01-25 o 09:26
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:35   #2568
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny
bez silikonow polecane na wizazu i niektore ja uzywalam

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...do-wlosow.html LORYS z bambusem i keratyna odzywka ds -->mam ja
joanna z lnem i rumiankiem swietna bs https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...iu.html&next=1---> mialam ja
elseve ds maska total repair 5 https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ca.html&next=1--> nie mialam ale chwala ja na wizazu
garnier avokado i karite odzywka ds https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...te.html&next=1--> mam ja
gliss kur nowa wersja 7 olejkow jej niestety nie ma na KWC ale duzo dziewczyn ma na tym watku juz ja
zjaja odzywka ds plantica jojoba chwalona na wizazu
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ba.html&next=1

w serii fructisow tych nowych sa tez odzywki bez silikonow
wogole duzo tego nie sposob wymienic teraz wiem ze bez splukiwania sa swietne wszystkie z serii joanna i z apteczki babuni

tylko ze z tego co ja wiem to wszystkie laski na zakreconym uzywaja dodatkowo stylizatora czyli zelu widocznie te odzywki bs nie dziajaja na skret
dlatego ja korzystam od lat prawie z pantena wczesniej z nivea bo dziala i na skret i jako odzywka bs nawilza zabezpiecza wloski
z tego co wiem to chwalony jest zel z rosssmanna najtanszy jakis



a wogole to wklejam link gdzie sa podane odzywki bez silikonow mozna cos znalezc ciekawego https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ez+silikon%F3w
Dziękuję caskada!
Tylko ja chcialam jakąś d/s bo chcę zejść ze stosowania masek co mycie bo na 3 dzień po pantene wszystko mi klapie.
Chyba za dużo tego silikonu.
A te z twoich linków ziaja, maska elseve mają silikony i to kilka.
Ja chcę totalnie bez silikonu, szampony też już silikonowe kończę i koniec- silikony tylko w b/s do skrętu. Bo swoją droga ten pantene ma mnóstwo tego badziewia w sobie...


Agatka dzieki za info o psiuchach
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:51   #2569
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

bunny silikony nie wszystkie sa zle trzeba znac ktore sa dobre i czym sie zmywaja ja uwazam na silikony w maskach/odzywkach DS szampony moje sa bez silikonowe i zeby wlosy chronic zbezpieczac przed uszkodzeniami nakladam silikony w odzywce bs pomagaja mi ujarzmic moje wlosy
inaczej wygladalabym jak baran
masek nie uzywam wogole bo wiekszosc jest po prostu za ciezka...i maja niektore taki sam sklad jak odzywka danej firmy...
np gliss kur z 7 olejkami ma tylko jeden silikon dimethicone jest lekki i latwozmywalny ...

dalam wyzej link o odzywkach bez silikonow moze tam cos znajdziesz

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

dziewczyny wstawiam wam jakie silikony czym sie zmywaja ROZPUSZCZLNE W WODZIE
-dimethicone copolyol
-lauryl methicone copolyol
-hydrolyzed wheat protein hydroxypropyl polysiloxane
-kazdy silikon z PEG na poczatku
NIEROZPUSZCZALNE W WODZIE, LATWO USUWANE ZA POMOCA LAGODNYCH SZAMPONOW (np. na bazie coco betaine)
- amodimethicone ( ktory czesto jest laczony z trideceth-12 i cetrimonium chloride co jeszcze bardziej ulatwia zmywanie) - bardzo fajny silikon
-dimethicone
-dimethiconol
-beheonoxy dimethicone
-phenyl trimethicone
NIEROZPUSZCZALNE W WODZIE, CIEZKO USUWANE PRZEZ LAGODNE SZAMPONY (trzeba szampon zostawic na pare minut)
-simethicone
-trimethicone
WYMAGAJACE SULFATES DO USUNIECIA - lepiej sie od nich trzymac z daleka !
-cyclomethicone
-cyclopentasiloxane
-trimethylsilylamodimethic one
- trimethylsiloxysilicates
ja czesto jak kupuje cos patrze na ta rozpiske
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-01-25 o 09:44
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 10:32   #2570
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Caskada
Swietna rozpiska. Od razu wiadomo o co chodzi. Jak bys jeszcze mogla bys napisac korymi szamponami mozna np zmywac te trudne silikony. Mi nic nie mowi szampon z sls itp. Bo ja sie na tym nie znam i to dla mnie czeski film. Najlepiej konkretna nazwa szamponu.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 10:35   #2571
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Princeska to wtedy bierz albo Stockholm albo 10.13, jak mowisz ze ci pozolklly to moze lepiej stockholm. Ja bym zrobiła tak, ze jesli faktycznie ci pozolklky to bier Stockholm, jesli nie, to 10.13.


Ja biore tą jasniejsza, lepiej wrazie co przyciemnic niz rozjasniac prawda? Martwi mnie tylko odrost :/ Pamietam ze Safira piasek pustyni mi odrost łapała, co prawda nie tak jak te farbowane włosy ale łapała, niewielka różnica była w kolorze.

Ai blondaski, prosze o trzymanie kciuków dzisiaj
Mam ostatnie 2 zaliczenia, pozniej tylko 2 egzaminy mi zostana
To chyba jednak wezmę Stockholm on przynajmniej wychodzi tak chłodno
i trzymamy kciuki daj znać jak poszło
ja też mam jeszcze 2 egzaminy w czwartek i piątek i 2 tygodnie wolnego
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ten kolor to bezowy blond a więc 10.13 lub 9.13 w zalezności od palety i producenta- trzeba sobie testerki obejrzeć i zdecydować.
Ja bym brała 10.13 bo łatwiej leciutko przyciemnic niż potem robić kapiel żeby rozjaśnić.


A w ogóle dziewczyny!
Moja Lola od tygodnia ma cieczkę, chyba wam nie pisałam...
Masakra jaka przylepa z niej sie zrobiła Ciągle wlazi mi na kolana i brudzi mi ubrania.
Ale tak to mieszkania nie brudzi- non stop sie wylizuje a jak jej kapnie na płytki to też od razu sama sprząta Także nie jest tak strasznie jak sie bałam. Spacery są koszmarne bo ciągnie na smyczy i lata jak opętana, wącha psie siuśki i robi cuda, ale o dziwno psy sie nią nie interesują, jeden tylko chciał ją tam lizać...
Tak powinno być? Ona jest jeszcze za młoda czy to w 2 tyg. będzie gorzej, bo zaczna sie amory?
Bunny moja miała cieczkę tylko raz, teraz jakoś ją czeka druga,widzę już po jej zachowaniu i psy zaczynają za nią latać
jak miała pierwszą cieczkę to miała jednego adoratora,który czekał na nią pod klatką
i ja jej zawsze zakładam majtki z podpaską, tylko jak wychodzę z nią na dwór to ściągam
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dziekuje
dziekuje kochana
mysle, że 9,13 by Ci nie przyciemniło bo ma wodę 9% wiec najwyzej by tonowało kolor. Mowisz, że masz rudawy odrost, ja pamietam, że kiedys też tak miałam po londzie i excellka super to zneutralizowała ale 10,13 może by lepsza dla Ciebie była sama się zastanawiam nad nią na następny raz chociaż w sumie nie wiem po co kombinować, bo 9,13 mi przypasowała i najlepsze jest to, że kogo nowego poznaje to mysli, że to mój naturalny kolor
oj mieszacie mi,mieszacie,ale chyba jednak postawię na Stockholm

Cascada
dziękujemy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 10:44   #2572
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

adzio zaraz poszukam i zrobie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 11:19   #2573
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kupiłam sobie ten Pantene do loków, wczoraj postanowiłam wypróbować i nie wiem, czy to ja coś źle robię czy to z moimi włosami coś nie tak. Ugniatałam Pantenem aż włosy były prawie suche, a po 0,5h były już niemal proste. Bardziej mi się kręcą jak nic z nimi nie robię po umyciu. Chyba że po prostu źle się za to zabrałam
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 11:25   #2574
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie ten Pantene do loków, wczoraj postanowiłam wypróbować i nie wiem, czy to ja coś źle robię czy to z moimi włosami coś nie tak. Ugniatałam Pantenem aż włosy były prawie suche, a po 0,5h były już niemal proste. Bardziej mi się kręcą jak nic z nimi nie robię po umyciu. Chyba że po prostu źle się za to zabrałam
wiesz ten pantene to nie cudowny srodek co robi loki on poprostu pomaga naturalnie kreconym wydobyc skret bez puszaka napewno nie pomoze on na loki nakrecone na walki bo zwyczajnie wlosy sie rozprostuja moze masz z natury bardzo proste wlosy i ta odzywka spowodowala obciazenie i rozprostowaniea ile nalozylas ?wielkosc orzecha wloskiego?rozprowadzilas rownomiernie na wlosach? a ugniatalas czyms bawelnianym?moze masz cienkie i je pantene obciazyl bo duzo nalozylas?
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-01-25 o 11:30
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 11:28   #2575
ice007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Witam.

Mam pytanko. Czy ktoras z was farbowala wlosy na blad po pasemce z odrostem (odrost szatyn) 5 cm. Chcialabym uzyc farby rozjasniajacej loreal super jasny blad lecz obawiam sie ze wyjda mi 2 kolory czego bym nie chciala :-/ Zalezy mi na rownomiernym kolorze aby odros nie odroznial sie np zoltym kolorem.

Pozdrawiam.

Edytowane przez ice007
Czas edycji: 2011-01-25 o 11:32
ice007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 11:38   #2576
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wiesz ten pantene to nie cudowny srodek co robi loki on poprostu pomaga naturalnie kreconym wydobyc skret bez puszaka napewno nie pomoze on na loki nakrecone na walki bo zwyczajnie wlosy sie rozprostuja moze masz z natury bardzo proste wlosy i ta odzywka spowodowala obciazenie i rozprostowaniea ile nalozylas ?wielkosc orzecha wloskiego?rozprowadzilas rownomiernie na wlosach? a ugniatalas czyms bawelnianym?moze masz cienkie i je pantene obciazyl bo duzo nalozylas?
Ja wiem, że on nie wydobędzie loków z włosów prostych, ale ja mam falowane, po umyciu i nie czesaniu można powiedzieć, że mam nawet lekkie loki. Nałożyłam jak podane na opakowaniu, wielkość orzecha, ugniatałam rękami jakieś 10-12minut. Włosy akurat mam grubaśne Nie wiem co to może być, ja to chyba tylko umiem włosy wyprostować prostownicą i tyle z mojego układania
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 11:59   #2577
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

hej dziewczynki!

princeska zrób stockholmem bo sama jestem ciekawa jak wyjdzie

adzi właśnie o tym samym pomyślałam :jakim szamponem najlepiej zmyć te silikony ? dobre pytanko cascada czekamy na odpowiedz

ja też będę robić włoski koło 10 lutego to może znów zróbmy wspólne farbowanko i podzielimy się zdjęciami i opisami co i jak

dziewczynki dziś chyba ostatni dzień konkursu na uśmiech dziecka więc jeśli jeszcze ktoś może to prosimy o piąteczki
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 12:31   #2578
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Ja wiem, że on nie wydobędzie loków z włosów prostych, ale ja mam falowane, po umyciu i nie czesaniu można powiedzieć, że mam nawet lekkie loki. Nałożyłam jak podane na opakowaniu, wielkość orzecha, ugniatałam rękami jakieś 10-12minut. Włosy akurat mam grubaśne Nie wiem co to może być, ja to chyba tylko umiem włosy wyprostować prostownicą i tyle z mojego układania
ugniatalas rekami
nie wolno dotykac wlosow jak sa mokre reczkami a tym bardziej ugniatac tylko koszulka bawelniana badz pielucha lub recznikiem bawelnianym


dziewczyny momento zaraz podam info bo jest tego tyle ze nie moge ogarnac..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-01-25 o 12:32
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 12:32   #2579
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Caskada dziekuje
Ice007
Nie ma takiego cudu aby wlosy wyszly jednolite przy pasemkach. Musisz zrobic jeszcze 1-2 razy geste pasemka aby wlosy byly jasniejsze i prawie rownomierne a potem bawic sie farbami.

Hoppe Madzia
Ja kiedys przez przypadek kupilam c 10 jest to jak dobrze pamietam platynowy blond. Ale czy poradzi sobie z odrostem. Tam jest woda 9%. U mnie farba wyladowala na polke gdzie stoja wszystkie nie wypaly zakupowe. Jakas zolta na tym opakowaniu ale jeszcze stare op ma.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 12:34   #2580
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ugniatalas rekami
nie wolno dotykac wlosow jak sa mokre reczkami a tym bardziej ugniatac tylko koszulka bawelniana badz pielucha lub recznikiem bawelnianym
.
ja ugniatałam rękoma
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.