Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-22, 16:07   #1
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Wracamy do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)


WitamSerdecznie!!!

Postanowiłam założyć ten wątek tylko i wyłącznie dla:
POWROTU DO NATURALNEGO KOLORU WŁOSÓW

BEZ OFFTOPOWYCH POSTÓW!

Zatem serdecznie zapraszam osoby których tak jak mnie nie interesuje na przykład, że:

  1. pani X chodzi na studia i uczy się tego i tego
  2. pani Y ma problemy z facetem i powiedział jej to i to
  3. pani Z olejuje włosy żeby były gładkie, takie i takie

OD TEGO SĄ INNE WĄTKI

Na tym wątku mile widziane:
  • zdjęcia swoich odrostów
  • porady dotyczące szybkiego powrotu do natury
  • wsparcie potrzebujących w chwilach zwątpienia

Zaczynamy


Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2011-03-22 o 16:16
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 17:12   #2
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Wracamy do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Meadow Ja się piszę do wątku. Jeśli się zbiorę w sobie to w najbliższych dniach zmierzę odrost i pstryknę zdjęcie.
Gorzej jeśli z offtopowego zapuszczania naturalek wygoniła Cię moja paplanina... Jeśli tak to skrobnij pw, usunę subskrybcję z Twojego wątku.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 20:59   #3
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Wracamy do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Hej,
Istnieje już taki wątek -chociaż w tytule widnieje określenie offtopowo.
Myślę,że fajnie jest pogadać o danym temacie jak również o życiu i jego przejawach

W każdym razie - melduję się!

Wkleję swoją wypowiedź z drugiego wątku:

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość

Ja też chciałabym wrócić do naturalnego koloru.
Chociaż fryzjerka mi mówi,że to taki mysi odcień, bez połysku.

Ale chciałabym mieć zdrowe i gęste włosy, jak kiedyś

Jedynym utrudnieniem jest to,że... nienawidzę odrostów. Są dla mnie niechlujne i okropne. Zawsze jak miałam chociaż 1cm odrostu to już musiałam lecieć do fryzjera,żeby natychmiast zakryć różnicę

Boże,ale jestem głupia,że w ogóle zaczęłam farbować

Jak myslicie, co zrobić? Moze zafarbuję długośc włosów (bez odrostu) na taki mysi odcień i pozwolę im odrastać? Wówczas kontrast będzie mniejszy.
Chociaż ja obecnie i tak nie mam dużej różnicy - głównie rzuca się w oczy to,że odrosty są raczej zimne, a kolor na włosach cieplejszy. Eh, niewiem
Zrobiłam pierwszy krok - odwołałam jutrzejsza wizytę u fryzjera.
Teraz mam odrost ok 1,3-1,5cm i już nie moge na niego patrzeć
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 08:26   #4
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Wracamy do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Namietne_Usta jestem pewna, że gdybyś przejrzała ten offtopowy wątek to byś zauważyła, że Meadow przez pewien czas się tam udzielała więc nie ma potrzeby informowania jej o istnieniu drugiego tematu

Co do malowania odrostów na kolor podobny do swojego... Skoro piszesz, że właściwie różnią się tylko odcieniem to zostaw je bez kolejnego farbowania Przecież farba i tak się wypłuka więc po co się wpędzać w błędne koło?


__________________
Znowu henna!
19.10.2013

Edytowane przez Chardon
Czas edycji: 2011-03-23 o 08:33
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 14:36   #5
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

witajcie

ja po prostu nie lubię się przegrzebywać przez tony informacji które mnie nie interesują

Osobiście uważam, że podobny kolor do naturalnego jest jak najbardziej wskazany jeśli ktoś bardzo nie lubi odrostów, tylko problem z wypłukiwaniem farby tworzy z czasem różnicę... Ciężko wynaleźć odpowiednią farbę, ja swoją taką już wynalazłam Właśnie jeśli nie widomo jaka to może być farba to lepiej przecierpieć odrosty i nie babrać się z tym na nowo

Powiedzcie mi jedno... myślicie, że od słońca faktycznie szybciej da radę wrócić do natury?
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 14:44   #6
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi jedno... myślicie, że od słońca faktycznie szybciej da radę wrócić do natury?
Masz na myśli, że słońce przyspieszy wzrost włosa? Mnie to raczej nie przekonuje, bo słońce zazwyczaj rozjaśnia włosy, a odbarwianie wiąże się przecież z osłabieniem Jeśli już to słońce nam tak ogólnie poprawia samopoczucie i to chyba od tego włosy szybciej rosną
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 06:00   #7
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

O to i ja się melduję w tym wątku. Chciałabym w końcu, po długim czasie malowania henną, wrócić do mojego naturalnego jasnego brązu ze złotymi połyskami. Tak mi się już za nim tęskni. Tylko że przy włosach do zapięcia stanika pewnie szybciej niż za 2 lata się to ni stanie . Dodatkowo odkryłam na moich malutkim odroście (nawet nie ma co mu zdjęć robić bo to dopiero 0,5cm) kilka siwych włosków. Nazwijcie mnie wariatką, ale podobają mi się takie idealnie srebrne włoski - jak pajęcze nitki wplecione we włosy
Więc na pewno zostanę tu przez jakiś czas... i to długi.
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 10:57   #8
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
witajcie

ja po prostu nie lubię się przegrzebywać przez tony informacji które mnie nie interesują

Osobiście uważam, że podobny kolor do naturalnego jest jak najbardziej wskazany jeśli ktoś bardzo nie lubi odrostów, tylko problem z wypłukiwaniem farby tworzy z czasem różnicę... Ciężko wynaleźć odpowiednią farbę, ja swoją taką już wynalazłam Właśnie jeśli nie widomo jaka to może być farba to lepiej przecierpieć odrosty i nie babrać się z tym na nowo

Powiedzcie mi jedno... myślicie, że od słońca faktycznie szybciej da radę wrócić do natury?
Ja już sobie wymyśliłam taktykę zapuszczania naturalek - jak odrost sięgnie ok 3-4 cm i będzie już widoczny (Za ok miesiąc) to umówię się do mojej fryzjerki i poproszę,żeby zafarbowała całość na kolor zbliżony do odrostu - chyba uda się to zrobić?

Co do słońca - jest ono jednym z czynników, z powodu których zdecydowałam się na zapuszczanie naturalek.
Słońce rozjaśnia włosy, w tym także odrost naturalek - niewiem, może źle myślę,ale wydaje mi się,że jak ten odrost ujrzy promienie słoneczne to będzie lepiej wyglądał i wszystko będzie się lepiej komponowało
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam

Edytowane przez Namietne_Usta
Czas edycji: 2011-03-25 o 16:48
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 16:21   #9
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

ja już nie wiedziałam co o tym całym słońcu myśleć tyle to się opinii widzi na ten temat

maymay6, moja 17-letnia siostra ma pojedyncze siwe i się z tego śmieje ja mam w planie nawet z siwymi chodzic jak mi kiedyś wyskoczą
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 16:58   #10
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja już nie wiedziałam co o tym całym słońcu myśleć tyle to się opinii widzi na ten temat

maymay6, moja 17-letnia siostra ma pojedyncze siwe i się z tego śmieje ja mam w planie nawet z siwymi chodzic jak mi kiedyś wyskoczą
Hehe, no ja liczę na więcej niż na kilka włosków . Fajnie by było mieć takie siwe pasemka z przodu Prawie jak Rogue z X-mena
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 17:06   #11
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Widziałam taką jedną panią z Francjii w tym tygodniu, która tak miała, naturalnie i oryginalnie w jednym

jeśli chodzi o moje naturalne to mam takie fajne czarne pasemko na grzywce, bo na wielu zdjęciach z dzieciństwa je widać, mam nadzieję, że zostało
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 13:43   #12
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Ludzie co jest taka cisza??? może ktoś wstawi jakieś zdjęcia?
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 14:28   #13
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Heh, ja póki co nawet nie mam się czym chwalić: zaledwie centymetr odrostu. Za to powoli się już łamię. Dzisiaj do słońca, jak zobaczyłam tą różnicę pomiędzy kasztanowo-czerwonym brązem (z henny) a moim naturalnym szarawym brązem... ehhh... jakoś tak mnie to po oczach uderzyło. Gdyby takiej różnicy nie było. Rude odcienie to nie najlepszy u mnie kolor wyjściowy żeby zejść do naturalnego
Waham się pomiędzy przeczekaniem a położeniem khadi orzechowego brązu...


A tak u mnie wyglądał odrost jeszcze w tamtym roku (fragment pomiędzy warkoczami, warkocze po hennie). No ale wtedy postanowiłam znowu hennę na całość nałożyć więc już po odrostach.

Edytowane przez maymay6
Czas edycji: 2011-03-29 o 14:31
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 14:29   #14
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Ooo, to i ja się melduję (choć nie zamierzam rezygnować też z tego drugiego wątku)
Wrzuciłabym zdjęcie, ale nie wiem czy jest sens wrzucać tu to samo zdjęcie co wrzucałam niedawno w grupie wsparcia powrotu do naturalek
Mogę się jedynie pochwalić, że 11 miesięcy zapuszczania naturalek już za mną
__________________
Peace, love, zumba !

Edytowane przez xyolax
Czas edycji: 2011-03-29 o 14:34
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 20:35   #15
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

maymay6, bardzo ładnie takie odrost wyglądał przy cieplejszym kolorze wg mnie a zimny kolor odrostów wcale nie musi dołować - zauważ że bardzo dużo ludzi próbuje uzyskać chłodny na włosach i załamują ręce jak im nie wychodzi

xyolax, nie rozumiem jaki jest sens wspominania o wstawianiu zdjęć w innym wątku, bo mnie interesuje tylko i wyłącznie ten, ale w każdym razie bardzo się cieszę, że dołączyłaś, bo jesteś jedną z osób której mi brakowało

ja gdybym się ani razu nie zawahała to miała bym już 1 rok i 5 miesięcy bez farby no ale cóż...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 05:27   #16
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
maymay6, bardzo ładnie takie odrost wyglądał przy cieplejszym kolorze wg mnie a zimny kolor odrostów wcale nie musi dołować - zauważ że bardzo dużo ludzi próbuje uzyskać chłodny na włosach i załamują ręce jak im nie wychodzi
Pocieszyłaś mnie troszkę . Liczę w sumie, że wiosenno-letnie słońce nada mu złotych refleksów to nie będzie się to tak rzucało w oczka. I jak już naprawdę zaczynam się łamać to szukam moich dwóch siwych włosków - w końcu chcę mieć je długie to jest to dobra motywacja.
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 07:55   #17
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Więc i ja się melduję będę was poczytywać, zdjęc niestety dalej nie mam jak zrobić
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:14   #18
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

ja zrezygnowalam z tamtego watku ze wzgledu na "problemy ogolne" forumowiczek, a tutaj moge sprobowac na nowo sie zaklimatyzowac
mysle ze sloncze nie przyspiesza wzrostu wlosa, ale cieplo wosenno-letnie i powietrze juz tak, moze teraz zaczna nam szybciej rosnac
osobiscie mam 4 cm odrostu, wlosy zafarbowane na niemal identyczny z moim naturalnym, czego nawet nie da sie wychwycic na zdjeciach ale i tak postaram sie je wkrotce dolaczyc
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 15:02   #19
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

bardzo się cieszę, że wątek rośnie

czyli jak narazie z oglądania naturalnych włosów nici, bo ja też nie mam czym zrobić zdjęcia, ale ważne że są chęci

maymay6, moje naturalne włosy od słońca mają rude końcówki, mnie się to akurat nie podoba, ale też nie zraża

Ale fakt faktem naturalne mają bardzo ładne refleksy od słońca
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 21:40   #20
babyvip
Raczkowanie
 
Avatar babyvip
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 269
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Witajcie
Ja również jestem na etapie powrotu do naturalnego koloru... Moje odrosty to ok 4 cm i już mnie skręca, myśle o jakiejś szamponetce bo by je ukryć. Chwile zwątpienia? hmm... od wczoraj mam mega doła gdyż weszła do przypadkowego fryzjera zeby podciąć koncówki i tak wyszłam z wycieniowanymi włosami i z mega skróconymi, więc non stop włosy są związane w kitkę bo patrzeć na siebie nie mogę...
babyvip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 05:19   #21
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez babyvip Pokaż wiadomość
Witajcie
Ja również jestem na etapie powrotu do naturalnego koloru... Moje odrosty to ok 4 cm i już mnie skręca, myśle o jakiejś szamponetce bo by je ukryć. Chwile zwątpienia? hmm... od wczoraj mam mega doła gdyż weszła do przypadkowego fryzjera zeby podciąć koncówki i tak wyszłam z wycieniowanymi włosami i z mega skróconymi, więc non stop włosy są związane w kitkę bo patrzeć na siebie nie mogę...
Współczuję cieniowania Ale nie martw się, włosy szybko odrosną a te co odrosną będą już naturalne i piękne. Zobaczysz, ani się obejrzysz jak znowu będą długie.
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 17:50   #22
babyvip
Raczkowanie
 
Avatar babyvip
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 269
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
Współczuję cieniowania Ale nie martw się, włosy szybko odrosną a te co odrosną będą już naturalne i piękne. Zobaczysz, ani się obejrzysz jak znowu będą długie.
Dzieki za wsparcie
babyvip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 18:24   #23
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

babyvip, dokładnie, nie martw się A ja tak od siebie jeszcze dodam, że ja pocieniowałam właśnie kiedyś mocno żeby górę mieć naturalną, a ostatnio ścięłam włosy na 3 cm około i jest bardzo blisko może podetnę włosy za pół roku z resztkami farby i będę szczęśliwa
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 19:35   #24
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Witajcie!!
Od października zeszłego roku nie farbuje włosów odroscik ma około 7 centymetrów Kolorek jest przepiękny chociaż o każdej porze dnia wydaje mi się inny obecnie włoski mam minimalnie za ramiona. Ale końce są strasznie zniszczone i no nie wyglądają zbyt efektownie Jutro idę do fryzjera chcialam podciąc się "na herbuś" ale dostrzegłam przepiękne włoski i zastanawiam się czy nie obciąc się tak. Mój facet jest zachwycony ale ja jeszcze mam obawy. Ale byłabym już baaaardzo blisko swoich do ślubu jeszcze 3 lata wiec spokojnie by odrosły
uhhh rączki mi się trzesą jak to wszystko pisze
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 20:54   #25
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

moje włosy liczą teraz jakieś 5 cm plus grzywka lekko za brwi i powiem Ci, że na powrót do naturalnych to idealny pomysł
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 20:55   #26
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

A jak sie czujesz z takimi włosami?
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 05:25   #27
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
moje włosy liczą teraz jakieś 5 cm plus grzywka lekko za brwi i powiem Ci, że na powrót do naturalnych to idealny pomysł
Zazdroszczę, że możecie nosić takie fryzurki. Ja niestety w krótkich wyglądam... okropnie (delikatnie mówiąc) Zostaje mi przemęcznie się z moimi aż odrosną. A ja bym chciała juuuuż!
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 06:59   #28
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, że możecie nosić takie fryzurki. Ja niestety w krótkich wyglądam... okropnie (delikatnie mówiąc) Zostaje mi przemęcznie się z moimi aż odrosną. A ja bym chciała juuuuż!
Ja się dzisiaj dowiem czy mogę nosic Jak nie to pewnie będzie katastrofa ale przynajmniej będe miała już swoje
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:50   #29
olusia360
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Mam ogromny problem z włosami. Od jakiegoś roku farbowałam wlosy na rudo, gdy miałam już dość odrostów i ciąglego farbowania w głowie zrodził się pomysł by powrócić do naturalnego koloru. Zatem wybrałam się do fryzjerka, dowiedziałam się że do mojego wymarzonego ciemnego blondu przejść będzie trudno, ponieważ rudy kolor ciężko jest pokryć, jednak podjęłam się tego. Fryzjerka pomalowała mi włosy kolorem ciemny blond z domieszką czerni ( w celu pokrycia koloru) mam teraz bardzo ciemne włosy, wręcz czarne z rudawym połyskiem! jestem przerażona! co robić? fryzjerka stwierdziła, że nalezy odczekać aż farba zacznie sie wypłukiwać i pomalować ciemnym blondem. tak, wiedziałam ze nie będzie łatwo, tylko co zrobić teraz gdy ma się wręcz czarne włosy a ten kolor jest najmniej odpowiedni do mojej cery, urody, tzn po prostu mi nie pasuje. Macie jakies pomysły?
olusia360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 19:16   #30
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez JustCassie Pokaż wiadomość
A jak sie czujesz z takimi włosami?
Powiem tak... ciężko się przyzwyczaić, jak się wstaje rano to często są tak odciśnięte brzydko i sterczą krzywo, że konieczne jest umyć je żeby wyglądały normalnie... ale tak poza tym to wygodnie, wentylacja głowy dobra (), fajnie sie je myje i szybko schną
Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, że możecie nosić takie fryzurki. Ja niestety w krótkich wyglądam... okropnie (delikatnie mówiąc) Zostaje mi przemęcznie się z moimi aż odrosną. A ja bym chciała juuuuż!
oj ja wcale tak korzystnie nie wyglądam jakbym chciała, to było tak: chęć powrotu do natury większa od przejmowania się wyglądem = wyglądam koszmarnie

Cytat:
Napisane przez olusia360 Pokaż wiadomość
Mam ogromny problem z włosami. Od jakiegoś roku farbowałam wlosy na rudo, gdy miałam już dość odrostów i ciąglego farbowania w głowie zrodził się pomysł by powrócić do naturalnego koloru. Zatem wybrałam się do fryzjerka, dowiedziałam się że do mojego wymarzonego ciemnego blondu przejść będzie trudno, ponieważ rudy kolor ciężko jest pokryć, jednak podjęłam się tego. Fryzjerka pomalowała mi włosy kolorem ciemny blond z domieszką czerni ( w celu pokrycia koloru) mam teraz bardzo ciemne włosy, wręcz czarne z rudawym połyskiem! jestem przerażona! co robić? fryzjerka stwierdziła, że nalezy odczekać aż farba zacznie sie wypłukiwać i pomalować ciemnym blondem. tak, wiedziałam ze nie będzie łatwo, tylko co zrobić teraz gdy ma się wręcz czarne włosy a ten kolor jest najmniej odpowiedni do mojej cery, urody, tzn po prostu mi nie pasuje. Macie jakies pomysły?
wiesz co, ja myślę, że szampon do blondów joanny (ten co niweluje żółć po paru myciach) lub jakaś srebrna płukanka by Ci ładnie ochłodziły kolor i nie byłby rudawy, zachęcam zrobić tak i po prostu czekać na swoje
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.