10 świętych przykazań skórnych aby pozbyć się trądziku i zaskórnikow! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-23, 16:19   #1
dombrowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6

10 świętych przykazań skórnych aby pozbyć się trądziku i zaskórnikow!


Witam was te wszystkie z doskonałą i niedoskonałą cerą!
Mam 30 lat z niedoskonałościami borykam się odkąd skończyłam naście lat. Początkowo miałam trądzik związany z dorastaniem, leczony u dermatologa antybiotykami zewnetrznymi i wewnętrznymi. Kuracja hormonalna pozwoliła pozbyć się bardziej czerwonym ropnych grudek ale nieprzyjemne zaskórniki otwarte i zamknięte zmieniające się w stany zapalne i rozszerzone pory zostały ze mną na bardzo długo aż do pewnego czasu.... i tu następuje WIELKI przełom- zmiana pielęgnacji skóry!!
I. Przede wszystkim zrezygnowałam z WSZYSTKICH kosmetyków drogeryjnych i aptecznych do pielęgnacji twarzy, mają one w sobie wiele składników niepotrzebnych -zapychających i podrażniających moją twarz.
Nie męczę swojej twarzy wysuszającymi preparatami do mycia twarzy, które tylko napinały moją skórę tworząc efekt suchych nieestetycznych skórek pod makijażem i rozregulowywały produkcję sebum lecz tworzę swoje własne naturalne kompozycje do mycia buzi które w połączeniu z metodą OCM nie tylko DOGŁĘBNIE ją oczyszczają ale także zdrowo nawilżają, naprawdę 2w1. Oto mój przepis na olejek do mycia twarzy.

butelka 300ml(ja wykorzystałam puste przezroczyste opakowanie po żelu do mycia ciała z biedronki, z zatrzaskiem zamykanym na górze, następnym razem zamierzam kupić buteleczkę z dozownikiem )
DO TEJ BUTELECZKI:
olej słonecznikowy nierafinowany(pół butelki)
olej rycynowy )25ml butelki
oliwka hipp (wypełniam nią do końca buteleczkę)
kilkanaście kropel olejku z drzewa herbacianego
kilka kropel olejku pichtowego
i tak na oko mi chyba wyszło 3 łyżeczki KORUNDU kosmetycznego zawsze można dodać więcej dla lepszego efektu peelingu enzymatycznego

Zamykam buteleczkę i żwawo potrząsam do połączenia się składników.Ta kompozycja którą podałam sprawdza się przy mojej zaskórnikowej cerze z tendencją do suchych skórek ponieważ nawilża i peelinguje jednocześnie przy użyciu korundu.
Gdy taką mieszankę mamy gotową wtedy zmywamy makijaż TYLKO oczu za pomocą jakiegoś micela, żeby nie rozmazać sobie tuszu na cała twarz.Następnie w garnku zagotowujemy wodę można bez dodatków lub z nimi ja czasami dodaję jedną torebkę bratka kilka kropel jakiegoś olejku np. pichtowego,herbacianego,e ukaliptusowego. Kiedy woda nam się zagotuje ważne żeby było DUŻO pary zaczynamy.... ja garnek stawiam na deseczkę do krojenia, na łepek zakładam kosmetyczny czepek i z wcześniej wykonaną mieszanką olejków na twarzy(wylewam odrobinę na dłoń i wmasowywuję w buzię, robię delikatny masaż) trzymam głowę nakrytą ręcznikiem nad gorącym garnkiem czyli robie tzw.parówkę około 1,2 minut MAKS, następnie wycieram ręcznikiem kuchennym całodniowy makijaż, brut i stres tą czynność powtarzam kilka razy tak z 3 aż ręcznik stanie się czysty. Mam też zakupioną w drogerii taką nie wiem jak to nazwać okrągłą myjkę do mycia twarzy ( z dodatkiem lnu ) ją zanurzam w tej gorącej wodzie i lekko pacam nią twarz na sam koniec zmywając resztę olejków z twarzy jednocześnie sprawdzając czy żaden brud nie został, na tej myjce widać to lepiej niż na ręcznikach ale to robie już na sam koniec po zmyciu pierwszych warstw makijażu. Cały "zabieg" trwa jakieś 15 minut ,ale naprawdę warto poświęcić ten czas bo efekty są o niebo lepsze niż nad kranem 3 minuty. Posiadaczki cery z rozszerzonymi porami mogą obawiać się dodatkowego ich rozszerzania przez parówkę, ale to kolejny złudny lęk. Korund zawarty w tej mieszance tworzy nam zabieg mikrodermabrazji, która przecież stosowana regularnie powoduje ich zmniejszenie. Tylko przed każdym użyciem trzeba buteleczka porządnie wstrząsnąć aby korund oderwał się od dna bo lubi przywierać ja buteleczkę trzymam położoną do góry nogami w łazience cały czas tak jest łatwiej. Poza tym po takim myciu twarzy stosuję dalszą pielęgnację, która już oczyszczone pory ma właśnie zamknąć.
Dodam jeszcze że mieszanka olejów jest naprawdę ruchoma i względna. Zanim się ją wykona trzeba dokonać oceny swojej cery, które z olejów będą do niej pasować. Wiem, że do cer problematycznych zalecane są tez np.olejki tamanu, krokosza jako dodatki do słonecznikowego oleju bazowego ,który w moim przypadku sprawdza się dobrze.
Wiem też, że dziewczyny z tłustą cerą dodają o wiele więcej olejku rycynowego, który ma właściwości wysuszające ja na początek proponuję zacząć od mniejszej ilości i obserwować jak działa na naszą twarz jeśli efekt nas nie zadowala zawsze można dodać go więcej. Ja skóry bardzo tłustej nie mam dlatego taka ilość mi wystarczy. A i wodę z garnka wymieniam tak co drugi dzień
II. Tak umyta twarz przemywam też samodzielnie wykonanym tonikiem, który trzymam w lodówce ze względu na brak konserwantów i wymieniam co dwa tygodnie. Zamierzam w najbliższym czasie wypróbować jakiś tonik i micel z e-naturalne.
TONIK:
Pół szklanki wody mineralnej
2,3 tabletki aspiryny
Kilkanaście kropel cytryny i olejku najlepiej przeciwzapalnego, przeciwtrądzikowego. Ja używam pichtowego Lu z drzewa herbacianego.


III. Następnie w formie maseczki na pół godziny nakładam krem przeciwtrądzikowy BREVOXYL następnie zmywam wyżej zrobionym tonikiem i nakładam na kolejne pół godziny krem ACNE DERM jeśli moja cera z jest w opłakanym stanie na koniec po zmyciu ACNE DERMU już micelem biedronkowym nakładam na godzinę AVENE TRIACNEAL który ŚWIETNIE ŚCIĄGA I ZMNIEJSZA PORY jak ostatnio zauważyłam nałożony tuż po umyciu twarzy metodą OCM ( czyli tą mieszanką olejów).Kremy te nakładane przed odkryciem mieszanki olejów niemiłosiernie ją wysuszały teraz połączone z metodą OCM działają cuda. Każdy z nich zmywam po jakimś czasie micelem bądź tonikiem i daje skórze odpocząć.



IV.A na NOC nakładam lekki krem nawilżający na bazie bez gliceryny kupiony na E-NATURALNE i zrobiony w domu. Wykonanie takiego kremu jest banalnie proste i zajmuje około 5 minut. Krem ten NIE ZAWIERA GLICERYNY przez co zapychanie porów jest niemożliwe.


V. 2,3 razy w tygodniu robię maseczki z ZIELONEJ GLINKI I MORSKICH ALG Z ALOESEM kupuje te sproszkowane tez naturalne. 2 razy w tygodniu nakładam też sporą warstwę do wchłonięcia kremu z MIEDŹIĄ I CYNKIEM Z LA ROCHE POSAY o nazwie CICAPLAST ja obecnie posiadam balsam b5. Ma w składzie glicerynę gdzieś na końcu póki co nie zauważyłam zapychania może dlatego że używam właśnie 2,3 razy w tygodniu w formie maseczki do wchłonięcia.


VI. Raz na miesiąc przemywam twarz wacikiem nasączonym moim specjalnym płynem.
NAFTA KOSMETYCZNA WYMIESZANA Z OLEJKIEM PICHTOWYM. Chyba zrobiłam sobie tą mieszankę troszkę za mocną(40ml nafty i 10ml olejku) bo po 48godzinach występuje u mnie silna wylinka którą muszę zwalczać przez następne 4 dni. Następnym razem gdy będę ją przygotowywać dam trochę mniej olejku.


VII.REZYGNACJA z WSZYSTKICH DROGERYJNYCH I APTECZNYCH kosmetyków KOLOROWYCH.
Kupuję na kolorówce bądź na e-naturalne gotowe mineralne produkty do wykonania w domu i tym sposobem dorobiłam się:
1.Rozświetlający puder w musie średnio-kryjący z e-naturalnie( Może służyć jako krem bb jest lekko kryjący i wyrównuje koloryt twarzy nie zapychając bo NIE POSIADA SILIKONÓW).
2. podkład mineralny do cery tłustej i mieszanej z kolorówki
3. korektor mineralny (gotowa baza) też z kolorówki
Wykonanie tych produktów nie jest trudne lecz pracochłonne gdyż pigmenty do uzyskania pożądanego koloru miesza się długo za to satysfakcja jest pierwszorzędna kiedy na twarzy ma się makijaż z idealnie dobranym kolorem do szyi i dekoltu. Jak zrobić taki podkład idealnie pokazuje arsenic na youtube tytuł filmu to JAK ZROBIĆ PODKŁAD MINERALNY.
4. Jako bazę pod makijaż nakładam ŻEL HIALURONOWY ANTI ANCE Z AZELOGLICYNĄ z e-naturalne aczkolwiek też nie zawsze, robię to często na przemian z rozświetlającym pudrem w musie gdyż żel zostawia świecącą powłokę i puder też jest tłustawy. Ta kombinacja ich obu razem sprawdza się tylko w zimie na lato wymyślę coś innego może jakieś serum zamiast żelu i pudru w musie też z e-naturalne nie wiem jeszcze ale na pewno coś wybiorę.


VIII. SUPLEMENTY DIETY do ustnie. Obecnie używam, jednocześnie wciąż szukając i eksperymentując:
NORMATABS 30 TALBLETEK W MOJEJ APTECE 20ZL
LIŚĆ OLIWNY W TABLETKACH 60 TABLETEK 40ZŁ NA ALLEGRO TANIEJ
TRAN W TABLETKACH DO 10 ZŁ
WITAMINA A+E DO 10 ZŁ


IX. Częste spacery na SWIEŻYM POWIETRZU z ukochanym .Ja mam możliwość spacerować bez makijażu z daleka od ludzi, które nie tylko odstresowują ale także fanastycznie wpływają na stan skóry. Nie bez przyczyny utarło się słynne przysłowie ruch to zdrowie!


X. I ostatni ze świętych przykazań skórnych –MNIEJ SŁODYCZY PRZETWORZONYCH WIECEJ SŁODYCZY NATURALNYCH W DESERACH Z WARZYW I OWOCÓW

WYŻEJ WYMIENIONĄ PIELĘGNACJĘ STOSUJĘ JUŻ MIESIĄC I NA TWARZY ZOSTAŁO MI MOŻE KILKA ZASKÓRNIKÓW OTWARTYCH. ZAMIERZAM STOSOWAĆ JĄ DALEJ GDYŻ NIC WCZEŚNIEJ W TAK KRÓTKIM CZASIE NIE POPRAWIŁO MI WYGLĄDU MOJEJ CERY. ZACHĘCAM DO WYPRÓBOWANIA MOJEGO SPOSOBU TE WSZYSTKIE DZIEWCZYNY KTÓRE SĄ ZDETERMINOWANE WYLECZYĆ SOBIE TWARZ JEDNOCZEŚNIE NIE NISZCZĄC NARZĄDÓW WEWNĘTRZNYCH SILNYMI LEKAMI DERMATOLOGICZNYMI JAK NP. IZOTEK. ZAPRASZAM I ZACHĘCAM.
PS. PISZCIE CO WAM POMAGA I CZY MÓJ SPOSÓB KOMUŚ JESZCZE ODPOWIADA, POZDRAWIAM I POWODZENIA!

Edytowane przez dombrowska
Czas edycji: 2014-01-23 o 16:32
dombrowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 00:17   #2
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: 10 świętych przykazań skórnych aby pozbyć się trądziku i zaskórnikow!

Przeczytałam do końca. Nie wierzę że w ciągu miesiąca wyleczyłaś się z trądzika. Moglaś co najwyżej uspokoić ale nie zaleczysz i nie wyleczysz w tak krotkim czasie. Chociaż jeszcze raz przeczytałam i jestem pewna nie mogłaś się wyleczyć, mogłaś co najwyżej pogorszyć ostro stan skóry... Piszesz o niestosowaniu świństw, a jednocześnie polecasz naftę czyli...pochodną ropy naftowej i jedno z gorszych świństw wlaśnie przy trądziku. Używasz acne-dermu, który zmywasz i na to kładziesz triacneal, czyli nakladasz kwas, który zmywasz i dajesz na to retinoid? przepraszam codziennie??skorę sobie możesz tym wypalić. Pomijam przebarwienia bo jakoś o filtrach nie wspominasz. Do OCM dodajesz korund-tylko pytanie po co? tak jak nie rozumiem po co Ci OCM w tak dużej butli, mieszanki olejowe tzw samoróbki nie przechowuje się dłużej niż 10 max 14 dni, no chyba ze zuzywasz 300 ml w tym czasie... Suplementy diety wybrałaś sobie sama? na jakiej podstawie-piszesz o mądrej diecie a po wybranych przez Ciebie suplementach to wychodzi ze masz nieźle wyjałowiony organizm i brak Ci kwasów Omega, które próbujesz natychmiastowo uzupełnić, dodałaś nawet witaminę A, którą masz w każdym suplemencie. A dlaczego woda z garnka zmieniasz co 2 dzień???chcialam wypunktować wszystko ale sie nie da, brakuje elementarnej wiedzy i nic dziwnego, ze do tej pory mialas problem z trądzikiem...Cud, ze nie schladzajac twarzy po tym pokracznym OCM wymieszanym z parowka i jakimś pacaniem nie dorobilaś się jeszcze naczynek.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 07:40   #3
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: 10 świętych przykazań skórnych aby pozbyć się trądziku i zaskórnikow!

również pomyślalam o naczynkach. Jak nie ma ich teraz to będzie miala za kilka lat. Kto gorącą gąbką przemywa sobie twarz?? nie dosc ze ostra gabka to jeszcze goraca woda. I mnie by szczerze bardziej chyba uczulily te wszystkie olejki niż kosmetyki z drogerii. Przy cerze trądzikowej raczej nie powinno się stosować olejków, one są cieżkie, tłuste i latwo mogą zapychać. i jeszcze 3 kremy przeciwtrądzikowe pod rząd. Skąd wiesz który Ci wyleczył tradzik? I jak mozesz mi poradzik który krem jest najlepszy ?
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 11:29   #4
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: 10 świętych przykazań skórnych aby pozbyć się trądziku i zaskórnikow!

A ja wierzę, że pozbyła się trądziku, bo naprawdę każdemu pomaga co innego, ale wiem, że to nie dla mnie.

A co do kwasów z retinoidami to można łączyć, ale z rozwagą, ja sama przy Atre robię sobie co jakiś czas też peeling drobnoziarnisty z kwasami z Bielendy (efekt mikrodermabrazji), ale rzadko, na razie to tylko dwa razy w ciągu trzech tygodni i nic złego się nie dzieje. Wręcz przeciwnie, łatwiej wągry poschodziły.

Co do nafty to większość osób stosuje w ten sposób olejek pichtowy. Ja bym wolała solo, ale co kto już tam woli.

Zaś oleje... Dla każdego może być dobry inny i założę się, że każdy kto ma skórę trądzikową stosuje chociaż jeden, który ma w kremie. Mi pory zapycha arganowy, kokosowy, z wiesiołka i pewnie jeszcze jakiś, ale są osoby, które twierdzą, że kokosowy i arganowy wyleczyły ich z trądziku.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 11:37   #5
frania97
Raczkowanie
 
Avatar frania97
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 404
Dot.: 10 świętych przykazań skórnych aby pozbyć się trądziku i zaskórnikow!

hahah, najlepsze nakładanie 3 silnych kremów po sobie i ich zmywanie po pół godzinie Przez pół godziny to taki brevoxyl zdąży co najwyżej podrażnić bo w efekt leczniczy po pół godzinie nie wierzę Biedna jest ta Twoja skóra, moja po takiej mieszance chyba by odpadła, zresztą podejrzewam ,że większość skór by zareagowała co najmniej podrażnieniem Ja bym zmieniła tytuł wątku bo ktoś kierując się Twoimi świętymi przykazaniami może sobie narobić niezłego bałaganu na twarzy.
__________________
"Uczciwy idealista dąży do forsy. Pieniądze to wytłoczona w monecie wolność. A wolność to życie."- Erich Maria Remarque

68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58 kg
frania97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 19:16   #6
dombrowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: 10 świętych przykazań skórnych aby pozbyć się trądziku i zaskórnikow!

nie rozumiem skąd te cięte odpowiedzi napisałam tylko to co mi pomogło
1. skóra nie została podrażniona gdyż OCM idealnie ją nawilża była podrażniona gdy stosowałam zwykłe żele myjące i nakładałam krem na wiele godzin jak radzi jedna z dziewczyn. Krem po wchłonięciu które zajmuje mu jakieś 10 minut zaczyna spełniać swoją rolę i nie widzę przeszkód aby zmyć jego wierzchnią warstwę po 30 minutach.
Avene z retinolem stosuje tylko co jakiś czas teraz juz coraz rzadziej bo stan cery sie polepszył. Nie przemywam twarzy gorącą gąbką dodam że nie jest ona jak pisze jedna z dziewczyn szorstka to mięciutka gąbeczka wyciskam ją z nadmiaru wody i odczekuje aby troszkę przestygła, gorąca woda jest mi potrzebna tylko do parówki. Odpowiednie dobranie do cery olejów nigdy ci nie zapcha twarzy więcej miałam zaskórników stosując przeciwtrądzikowe żele. Moja mieszanka jest idealnie dobrana do potrzeb cery a korund ją tylko delikatnie peelinguje. Pierwszy raz słyszę że dieta plus suplementy to co nieodpowiedniego dla organizmu, dobrałam sobie takie które mają przy okazji polepszyć stan skóry. Każdy z produktów mineralnych które wykonałam w domu zawierał dwutlenek tytanu który jest bardzo dobrym filtrem UV a więc mając na twarzy te trzy produkty plus zel hialuronowy który tez ma w składzie filtr myślę że przed słońcem mnie ochronią. MASC ICHTIOLOWA ktora ma w składzie ROPE NAFTOWA jest mascia przeciwtradzikową która świetnie wyciąga na wierzch wszystkie twarde bolące długo dojrzewające gule takze błędna jest twoja wiedzo koleżanko że jest to najgorsze świństwo na trądzik. Dla wszystkich ZAZDROŚNIC I ZAWISTNYCH cerę mam delikatną oczyszczoną NIEPODRAŻNIONĄ i bez niespodzianek!!Zyczę aby każda z was znalazła sposób na idealną cerę narodzie krytyczny!

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

a i jeszcze na jedno pytanie nie odpowiedziłam wodę zmieniam aby byla świeża to chyba normalne gromadzą się w niej oleje z twarzy
dombrowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 19:32   #7
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: 10 świętych przykazań skórnych aby pozbyć się trądziku i zaskórnikow!

[QUOTE=dombrowska;44785731]od lat nie mam problemów z trądzikiem więc nie mam Ci czego zazdrościć, wyleczyłam go w krótszym czasie niż Ty więc nie wiem kto tu jest zazdrośnicą i zawistnicą....Brak wiedzy kosmetycznej elementarny, więc pokaż mi, że nie mam racji i pokaż twarz sprzed miesiąca i teraz-zobaczymy jak to naprawdę jest u Ciebie
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 21:42   #8
dombrowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: 10 świętych przykazań skórnych aby pozbyć się trądziku i zaskórnikow!

< wstaw własne zdjecia>

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------
nowych niespodzianek nie ma mysle ze za niedlugo bedzie calkowicie gladka i ładna, jedno zdjecie w swietle dziennym drugie zrobione wieczorem, mam nadzieje ze zamkne ci tym gębe bo jak widac brak wiedzy masz ty i nie wiem jakim syfem sobie twarz wyleczyłas ale powinnaś tez wyleczyc sobie mozg!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-01-25 o 21:25 Powód: zdjecia
dombrowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 21:42   #9
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: 10 świętych przykazań skórnych aby pozbyć się trądziku i zaskórnikow!

No fajnie, ze nalozylas ciemniejszy podklad, ale pod tym dalej jest tradzik i to nie wyleczony...i niezła rana nad ustami w lewo. Przypaliłaś czymś.
Nie będę pouczała 30paroletniej kobiety na temat kultury, ale jeszcze jedna wycieczka pod moim adresem i zgłaszam do moderacji

Edytowane przez 201605090958
Czas edycji: 2014-01-24 o 21:46
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 21:52   #10
dombrowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: 10 świętych przykazań skórnych aby pozbyć się trądziku i zaskórnikow!

piszę to do innych dziewczyn czytajacych i odwiedzajacych ten post PODKŁADU nie mam ,nie twierdze ze twarz jest wyleczona ale wierze ze nie dlugo juz bedzie a teraz moze kolezanka pokaze jak sobie wyleczyla po miesiacu stosowania swoja chemią? masz jaja i odwage czy tylko potrafisz papleć bez sensu

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

co cie tak oburzyło ?mylisz sie w zeznaniach raz piszesz ze nie wierzysz ze miesiac można sobie wyleczyć twarz potem piszesz ze sama w krócej niż miesiąc sobie wyleczyłaś coś ściemniasz.
dombrowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 22:39   #11
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: 10 świętych przykazań skórnych aby pozbyć się trądziku i zaskórnikow!

Cytat:
Napisane przez dombrowska Pokaż wiadomość
piszę to do innych dziewczyn czytajacych i odwiedzajacych ten post PODKŁADU nie mam ,nie twierdze ze twarz jest wyleczona ale wierze ze nie dlugo juz bedzie a teraz moze kolezanka pokaze jak sobie wyleczyla po miesiacu stosowania swoja chemią? masz jaja i odwage czy tylko potrafisz papleć bez sensu

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

co cie tak oburzyło ?mylisz sie w zeznaniach raz piszesz ze nie wierzysz ze miesiac można sobie wyleczyć twarz potem piszesz ze sama w krócej niż miesiąc sobie wyleczyłaś coś ściemniasz.
No wlasnie Ty sie mylisz w zeznaniach- napisałaś w 1 poscie "WYŻEJ WYMIENIONĄ PIELĘGNACJĘ STOSUJĘ JUŻ MIESIĄC I NA TWARZY ZOSTAŁO MI MOŻE KILKA ZASKÓRNIKÓW OTWARTYCH" na tym zdjęciu widać dużo więcej i nie tylko zaskornikow otwartych. Zacytuj, gdzie napisałam, ze wyleczylam w miesiąc i gdzie napisalam, ze leczylam chemią? napisalam ze wyleczylam szybciej, bo majac 22 lata sladu po tradziku nie mialam. Dla mnie koniec dyskusji-zdjecia powiedzialy az nadto co masz na twarzy i jak genialna jest Twoja metoda. Pozdrawiam
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-25, 09:24   #12
italiana89
Raczkowanie
 
Avatar italiana89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Lublin/Warszawa
Wiadomości: 189
Dot.: 10 świętych przykazań skórnych aby pozbyć się trądziku i zaskórnikow!

Cytat:
Napisane przez dombrowska Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

nowych niespodzianek nie ma mysle ze za niedlugo bedzie calkowicie gladka i ładna, jedno zdjecie w swietle dziennym drugie zrobione wieczorem, mam nadzieje ze zamkne ci tym gębe bo jak widac brak wiedzy masz ty i nie wiem jakim syfem sobie twarz wyleczyłas ale powinnaś tez wyleczyc sobie mozg!

Bardzo fajnie, że pożyczasz sobie moje zdjęcia, dziewczyno. Gdzie powinnam to zgłosić? Zdjęcie pochodzi z mojego bloga (btw teraz buźkę mam już ładniejszą)

http://www.italianablog.com/2012/07/...tosowania.html
__________________
Biochemiczny blog - własne kosmetyki krok po kroku, zapraszam

naturalnapielegnacja.blog spot.com
italiana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 09:31   #13
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: 10 świętych przykazań skórnych aby pozbyć się trądziku i zaskórnikow!

Italiano przepraszam, nie wiedziałam, ze oceniam zdjecia nie bedace wlasnoscia osoby, ktora je udostepnila
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 09:45   #14
italiana89
Raczkowanie
 
Avatar italiana89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Lublin/Warszawa
Wiadomości: 189
Dot.: 10 świętych przykazań skórnych aby pozbyć się trądziku i zaskórnikow!

Ależ nie ma problemu Danusiu Chciałam po prostu naprostować tę dziewczynę, żeby nie oszukiwała innych. Bardzo nieładnie
__________________
Biochemiczny blog - własne kosmetyki krok po kroku, zapraszam

naturalnapielegnacja.blog spot.com
italiana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 11:05   #15
dombrowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: 10 świętych przykazań skórnych aby pozbyć się trądziku i zaskórnikow!

może i twarz nie jest moja ale właścicielka stosuje prawie identyczne metody do opisanych powyżej i jak widać i jak sama przyznaje jej cera wygląda o niebo lepiej niż kiedyś a więc to wszystko działa OCM metodą parówkową, naturalne kosmetyki i kremy przeciwtrądzikowe. Teraz włazisz italianie danusiu w tyłek po jechałaś po jej twarzy i to ostro
napisałaś cytuje "Nie wierzę że w ciągu miesiąca wyleczyłaś się z trądzika. Moglaś co najwyżej uspokoić ale nie zaleczysz i nie wyleczysz w tak krotkim czasie" a następnie stwierdzasz cytuję " od lat nie mam problemów z trądzikiem więc nie mam Ci czego zazdrościć, wyleczyłam go w krótszym czasie niż Ty " a więc pytam czym w tak krótkim czasie wyleczyłaś sobie twarz? skoro tak szybko krócej niż w miesiąc to zapewne jakś chemią, antybiotykami i innym syfem. Italianę przepraszam za wypożyczenie jej zdjęcia ale jej buzia jest IDEALNYM dowodem na to że powyższe metody działają. Gdybym miała zdjęcia swojej twarzy przed stosowaniem tych metod to opublikowałabym ale niestety nie zrobiłam sobie fotki przed rozpoczęciem tych kuracji.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

i jeszcze jedn0 nie twierdze ze w miesiac mozna sobie twarz wyleczyc takimi sposobami ale bardzo poprawic jej stan, natomiast jestem pewna że w ciągu kilku miesięcy stosowania powyższych metod buzia bedzie calkowicie wyleczona
dombrowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 14:01   #16
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: 10 świętych przykazań skórnych aby pozbyć się trądziku i zaskórnikow!

nas nie obchodzi czym kolezanka wyleczyla sobie twarz, to jest jej sprawa ale tym zdjęciem naruszylas prywatnosc czyjejs osoby i nam klamiesz ze to twoja buzia i jest taka idealna. Przeprosisz kolezanke i wstawisz swoje zdjecie? Czy konczysz ten durny i bezsensowny wątek ?

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

i jeszcze piszesz że " drugie zrobione wieczorem" Skąd możesz to wiedzieć kłamczucho ?
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 21:35   #17
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: 10 świętych przykazań skórnych aby pozbyć się trądziku i zaskórnikow!

Z tego, co wiem, właścicielka zdjęcia stosuje całkiem inne metody, a obecnie jej buźka jest o wiele ładniejsza, niż na zdjęciach.

Trochę chce mi się śmiać przez podejście autorki do gliceryny. Używa kremu bez gliceryny, bo gliceryna zapycha, ale używa drugiego z gliceryną i jej nie zapycha.

Mnie zapychają niektóre krzemionki będące składnikiem podkładów mineralnych i to zapychają bardzo. Ale znalazłam taki, który mi odpowiada.
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 18:01   #18
flooo89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: 10 świętych przykazań skórnych aby pozbyć się trądziku i zaskórnikow!

Witam, piszę pracę magisterską na temat suplementów diety stosowanych w terapii trądziku. Jeżeli znajdują się tu osoby, które stosują takie suplementy bądź stosowały proszę bardzo o wiadomość prywatną. W odpowiedzi prześlę Pani/Panu ankietę, która zawiera tylko 17 pytań, jest całkowicie anonimowa a jej wyniki posłużą mi do przeprowadzenia badań w mojej pracy magisterskiej. Nie ukrywam, że jest mi bardzo ciężko znaleźć takie osoby i będę niezmiernie wdzięczna za odzew z Państwa strony.
flooo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 21:36   #19
RomantiQ
Przyczajenie
 
Avatar RomantiQ
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 15
Dot.: 10 świętych przykazań skórnych aby pozbyć się trądziku i zaskórnikow!

Abstrahując od reszty komentarzy i niezłego bałaganu jaki się wywiązał w tym wątku jeżeli pozwolisz dorzucę swoje trzy gorsze w sprawie przedstawionej przez Ciebie pielęgnacji. Nigdy nie ciągnęło mni do O.C.M. ze wzgledu na to ze zmagasz sie z tradzikiem polecalabym Tobie zamiast tego mydla allep - rowniez sa w stu procentach naturalne i bezpieczne dla każdego rodzaju cery. Jako toniki zdecydowanie polecam hydrolaty. Co do kremu bez gliceryny o którym piszesz.. Miałam nieprzyjemnosc go stosowac gdy pojawiło się u mnie uczulenie na ten składnik. Spowodował straszna wysypke i ściągnięcie skóry później doczytalam dokładny skład bazy na ktorej jest robiony i jak pewnie się domyślasz nie byłam zachwycona. Do nawilżania twarzy - nawet tej trądzikowej doskonale nadaja się olejki szczególnie w parze z żelem hialuronowym w ktorym dodatkowo można rozpuścić substancje czynne. Co do diety oczywiście się zgadzam ale co do suplementow nie do konca. Organizm wchlania tak naprawdę niewielka część witamin i składników mineralnych z suplementow a dodatkowo jakby nie patrzeć zawieraja chemie . Przy dobrej zdrowej diecie suplementacja jest zbędna.
RomantiQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-31 22:36:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.