Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek! - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-13, 07:49   #3211
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Widziałam właśnie U mnie kawa chyba nie zdążyła jeszcze zneutralizować poziomu jadu w organizmie, więc mi się ulało

No zdecydowanie
O kurcze... aż tak to było jasne?

Czasem przydatny taki jadzik. W końcu to nie personalne wycieczki były.
Ankua90 ma potencjał na pazurki wywołujące śliniotok i natychmiastowy obs. Fajnie by było jakby posłuchała rad
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 13:51   #3212
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
takie coś zrobiłam korzystając z wolnego czasu wczoraj
Ładne
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

Post tasiemiec - ewolucja kształtu i pierwsze hybrydy - matulu kochana, jak to się trzyma, niby o tym wiedziałam, ale wiedzieć, a widzieć, to co innego jak komuś się lakier trzyma normalny, to zazdroszczę, ale to jest nie do zdarcia

Piękne hybrydy
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 14:02   #3213
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
z okrągłej małej z born pretty BP - 02

super jest


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
przejrzałam 10 stron do tyłu, a co to za rewolucje kształtowe?

zmiany, kochana, zmiany!


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
W grudniu chyba będę zmieniać. Młody namawia mnie na samsunga i nie wiem, ja tak do tej mojej nokii jestem przyzwyczajona, wiem gdzie co jest a tu zmiana i uczenie się na nowo ale kusi mnie lepszy aparat

No wiem ale mi szkoda kwadracików, jakoś mi się ich tak żal zrobiło
chcesz zdradzić Lumię?

no patrz, a ja się tak nie rozczulałam


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Post tasiemiec - ewolucja kształtu i pierwsze hybrydy - matulu kochana, jak to się trzyma, niby o tym wiedziałam, ale wiedzieć, a widzieć, to co innego jak komuś się lakier trzyma normalny, to zazdroszczę, ale to jest nie do zdarcia

już pisałam na insta co myślę, jest bosko! sama podołałaś z Hardem? jeśli tak, to jeszcze bardziej chcę swój własny zestaw


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Widziałam właśnie U mnie kawa chyba nie zdążyła jeszcze zneutralizować poziomu jadu w organizmie, więc mi się ulało

dobrze, że ulało się Tobie, a nie mi, bo ja taka delikatna nie jestem


ode mnie mani, nie jestem zadowolona ze zdjęć... ale powiedzmy sobie szczerze, chodziło mi o ujęcie efektu, a nie kształtu (po czasie stwierdzam, że zbyt szybko je wtedy zmigdaliłam i wyglądają, jak kupa ) ostatnie zdjęcie w macie

__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 14:12   #3214
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie mani, nie jestem zadowolona ze zdjęć... ale powiedzmy sobie szczerze, chodziło mi o ujęcie efektu, a nie kształtu (po czasie stwierdzam, że zbyt szybko je wtedy zmigdaliłam i wyglądają, jak kupa ) ostatnie zdjęcie w macie
Ok, to kształtu nie komentuję.

Mani....
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 14:19   #3215
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ok, to kształtu nie komentuję.

Mani....

no wiem, wiem, była kupa chyba za szybko podjęłam decyzję o migdaleniu i stąd taki efekt, ale już podrosły i nie są takimi bułami. jeszcze trochę i wrócę do swojej ulubionej długości i smukłości

__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 14:22   #3216
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no wiem, wiem, była kupa chyba za szybko podjęłam decyzję o migdaleniu i stąd taki efekt, ale już podrosły i nie są takimi bułami. jeszcze trochę i wrócę do swojej ulubionej długości i smukłości

No kupami to zdecydowanie za dużo powiedziane. Troszkę niekształtne i już.
Zauważyłam, że jak są tak krótkie, to powinny być mniej ostre na końcach bo wtedy się robią trójkąty. U mnie przynajmniej
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 14:26   #3217
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No kupami to zdecydowanie za dużo powiedziane. Troszkę niekształtne i już.
Zauważyłam, że jak są tak krótkie, to powinny być mniej ostre na końcach bo wtedy się robią trójkąty. U mnie przynajmniej

no właśnie chyba ten błąd popełniłam ale na szczęście paznokcie odrastają i takie błędy są do naprawienia
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 14:27   #3218
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
piękna kanapka i kształt


śliczna

a u mnie bardzo szklisty granat
Dziękuje podwójnie

Bardzo ładny kolorek
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Oj tak, pasuje idealnie! Śliczne mani i kształt

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jeju... ten kolor jest taki fajny, ciepły, otulający w wyobraźni widzę, jak się otulasz kocykiem z kubkiem herbaty/kakao/czekolady
Hehe też mi się tak kojarzy
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
czekoladowy budyń śliczny kształt
Dziękuje
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Omnomnom
Dobre było ?
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Post tasiemiec - ewolucja kształtu i pierwsze hybrydy - matulu kochana, jak to się trzyma, niby o tym wiedziałam, ale wiedzieć, a widzieć, to co innego jak komuś się lakier trzyma normalny, to zazdroszczę, ale to jest nie do zdarcia
Świetne hybrydy
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie mani, nie jestem zadowolona ze zdjęć... ale powiedzmy sobie szczerze, chodziło mi o ujęcie efektu, a nie kształtu (po czasie stwierdzam, że zbyt szybko je wtedy zmigdaliłam i wyglądają, jak kupa ) ostatnie zdjęcie w macie
W obu wydaniach wygląda rewelacyjnie
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 14:29   #3219
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no właśnie chyba ten błąd popełniłam ale na szczęście paznokcie odrastają i takie błędy są do naprawienia
Dokładnie Kilka dni i będą super
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 14:36   #3220
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

ode mnie mani, nie jestem zadowolona ze zdjęć... ale powiedzmy sobie szczerze, chodziło mi o ujęcie efektu, a nie kształtu (po czasie stwierdzam, że zbyt szybko je wtedy zmigdaliłam i wyglądają, jak kupa ) ostatnie zdjęcie w macie
piękne mani

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

ode mnie mani, nie jestem zadowolona ze zdjęć... ale powiedzmy sobie szczerze, chodziło mi o ujęcie efektu, a nie kształtu (po czasie stwierdzam, że zbyt szybko je wtedy zmigdaliłam i wyglądają, jak kupa ) ostatnie zdjęcie w macie
piękne mani
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 15:40   #3221
_cup of tea_
Zakorzenienie
 
Avatar _cup of tea_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 832
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

meeow przepiękna czerń zdobienie śliczne a to brokatem robiłaś czy to lakiery?
_cup of tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 16:39   #3222
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53420787]Mani mam,idealnie pasuję do obecnej pogody:[/QUOTE]

kolor nie mój, ale pazurki masz cudne

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a u mnie bardzo szklisty granat
ojesu, cuda panie, cuda

Cytat:
Napisane przez ankua90 Pokaż wiadomość
Hej
Dziękuje bardzo za konstruktywną krytykę
Jeśli chodzi o piłowanie i rozprowadzanie lakieru to faktycznie nie przykładałam do tego wagi. Będę musiała to zmienić. Całe szczęście takie rzeczy zauważają tylko kobiety. Z piłowaniem mam problem, bo nigdy nie wychodzi mi prosto. Jakieś rady?

Jeśli chodzi o długość to już jest raczej rzecz gustu. Osobiście wolę długie paznokcie, bo mam wrażenie, że dłonie piękniej się w nich prezentują
hej od siebie dodam tak: długie paznokcie upiększają dłoń, jeśli są odpowiednio wypiłowane i zadbane. to żaden problem zapuścić sobie szpony. wiele z nas ma długie paznokcie, ale odpowiedni kształt i umiar w długości powoduje, że ludzie się zachwycają i zgadzam się z Viv - zdjęcia które pokazałaś mają się nijak do rzeczywistości. pierwsze zdjęcie to sztuczne paznokcie, za długie i moim zdaniem brzydkie. ale spójrz choćby kilka stron przed na paznokcie Meeow, jakie miała piękne długie migdałki. zaś drugie zdjęcie kwadratów nie przypomina Twoich, takie musisz wypiłować sama masz ogromny potencjał, by zachwycić płytką i kształtem. wymaga to jednak odpowiedniej pracy nikt nie chce Ci zaszkodzić ani żadna nie zazdrości długości (takie zarzuty w naszą stronę też się pojawiały), bo to nie problem zapuścić szpony ponad normę ale i tak zrobisz jak zechcesz

Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
takie coś zrobiłam korzystając z wolnego czasu wczoraj
no, no, pięknie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Post tasiemiec - ewolucja kształtu i pierwsze hybrydy - matulu kochana, jak to się trzyma, niby o tym wiedziałam, ale wiedzieć, a widzieć, to co innego jak komuś się lakier trzyma normalny, to zazdroszczę, ale to jest nie do zdarcia

2 połowa sierpnia

2 połowa października

7 listopada - przedłużyłam hybrydą na formie

12 listopada - z tuningiem - tak, to ten sam kolor, ale światło sztuczne, ogólnie to taki różo-fiolet piękny, biskupi, nie oddają go zdjęcia
o matko, ten biskupi kolor jest obłędny ja też chcę zestaw do hybryd, w końcu by mi się kolor trzymał dłużej niż 3 dni

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie mani, nie jestem zadowolona ze zdjęć... ale powiedzmy sobie szczerze, chodziło mi o ujęcie efektu, a nie kształtu (po czasie stwierdzam, że zbyt szybko je wtedy zmigdaliłam i wyglądają, jak kupa ) ostatnie zdjęcie w macie

muszę nabyć czarny i flejki (bo się skończyły) i zgapić
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 16:52   #3223
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53446511]W obu wydaniach wygląda rewelacyjnie [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
piękne mani

dziękuję


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dokładnie Kilka dni i będą super

już jest dużo lepiej


Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
meeow przepiękna czerń zdobienie śliczne a to brokatem robiłaś czy to lakiery?

dziękuję ten brokat to flakies, po naszemu flejki z Pierre Rene - KLIK, ale Essence ma je w swojej ofercie, My Secret również
a co do aplikacji to nakładałam za pomocą gąbeczki

btw. za każdym razem, jak czytam Twój nick, to mam ochotę iść zrobić sobie kolejną herbatę


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
(...)ale spójrz choćby kilka stron przed na paznokcie Meeow, jakie miała piękne długie migdałki.


muszę nabyć czarny i flejki (bo się skończyły) i zgapić

o pani, ale żeś mi posłodziła! ale co do mojego kształtu to chyba mi się najbardziej podobały te wydania: KLIK, KLIK, KLIK, wtedy naprawdę byłam baaardzo zadowolona z kształtu i długości. czasami żałuję, że nie jestem maszyną, bo ciężko jest chwilami wypiłować tak samo paznokcie


jak to się skończyły? moich zostało jeszcze 2/3 buteleczki, rzadko używam
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 17:13   #3224
_cup of tea_
Zakorzenienie
 
Avatar _cup of tea_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 832
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
no, no, pięknie
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość


btw. za każdym razem, jak czytam Twój nick, to mam ochotę iść zrobić sobie kolejną herbatę

Dziękuje
a to chyba dobrze ze takie herbaciane chęci się pojawiają co? Ja przynajmniej uwielbiam herbatę różniste gatunki choć największą słabość mam do czarnej aromatyzowanej płatkami kwiatów i przyprawami
_cup of tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 19:17   #3225
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość

Świetny ten granat


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
on jest kryjący po 3-4 warstwach... u mnie najbardziej manekinowy efekt dała Eveline MiniMax 929, no chyba żaden lakier tak dobrze nie współgrał z moją skórą i teraz jak na złość go nie widuję w swoim Rossie, muszę popatrzeć w innej drogerii, może tam będzie...


dziękuję podobał mi się ten kształt, ale powiem Ci, że jak trochę podrosły to już nie wyglądały tak korzystnie. miałam wrażenie, że wyglądają jak łopaty do przerzucania śniegu, więc je wyostrzyłam, ale jako kształt przejściowy mają coś w sobie zdecydowanie
no właśnie, czyli bardziej transparentny :/ się okaże na pazurach. Hmm Evelinka kojarzy mi się z takim kolorem, który nie może oddawać koloru skóry tzn to, że współgra, pasuje to owszem, ale ja bym chciała taki żeby się maksymalnie zlał z kolorem mojej skóry, ale właśnie chyba takiego nie mam

no to możliwe w sumie ciekawa jestem na ile je wyostrzyłaś, bo to też może być różnie, tzn inaczej niż w starszych migdałach

Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
takie coś zrobiłam korzystając z wolnego czasu wczoraj
bardzo fajne

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość


piękny, bardzo mi się podobają granatowe paznokcie, sama nie wiem czemu tak rzadko noszę
a wiesz, że ja też tak mam, niestety

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Kurcze obawiam się, że jednak to lakier . WOW-ki noszę już tyle dni na tej odżywce i zero odprysku . Na jednym fakierze tylko lekkie pęknięcie. Kurcze spróbuję na innej bazie i z innym utwardzaczem po się zakochałam i jest mi jej szkoda

Taki żelkowaty
no to chyba faktycznie lakier szkoda, chyba faktycznie masz jakiegoś pecha z chinkami

nom

Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość

coś mi nie wszystko zacytowało.... AnulaPPP granat przepiękny
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

Post tasiemiec - ewolucja kształtu i pierwsze hybrydy - matulu kochana, jak to się trzyma, niby o tym wiedziałam, ale wiedzieć, a widzieć, to co innego jak komuś się lakier trzyma normalny, to zazdroszczę, ale to jest nie do zdarcia
mańki super z hybrydami chyba sie wyłamię niezbyt mi się podobają, jakoś wyglądają ciężko dla mnie i mam wrażenie, że za dlugie w stosunku do Twojej płytki

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie mani, nie jestem zadowolona ze zdjęć... ale powiedzmy sobie szczerze, chodziło mi o ujęcie efektu, a nie kształtu (po czasie stwierdzam, że zbyt szybko je wtedy zmigdaliłam i wyglądają, jak kupa ) ostatnie zdjęcie w macie
mani super kształt nie taki zły, ale błąd chyba leży w tym, że za bardzo podpiłowałaś boczki tzn od miejsca gdzie wolny brzeg jest z boku w stronę czubka, a nie sam czubek. Wydaje mi się, że możesz mieć minimalnie szersze na boczkach, a wysotrzać bardziej samym czubkiem - wtedy powinny być mniej kanciaste

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53446511]

Bardzo ładny kolorek
[/QUOTE]

__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:04   #3226
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
a to chyba dobrze ze takie herbaciane chęci się pojawiają co? Ja przynajmniej uwielbiam herbatę różniste gatunki choć największą słabość mam do czarnej aromatyzowanej płatkami kwiatów i przyprawami

nie narzekam, lubię herbatę i ostatnio piję ciągle


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no właśnie, czyli bardziej transparentny :/ się okaże na pazurach. Hmm Evelinka kojarzy mi się z takim kolorem, który nie może oddawać koloru skóry tzn to, że współgra, pasuje to owszem, ale ja bym chciała taki żeby się maksymalnie zlał z kolorem mojej skóry, ale właśnie chyba takiego nie mam

mani super kształt nie taki zły, ale błąd chyba leży w tym, że za bardzo podpiłowałaś boczki tzn od miejsca gdzie wolny brzeg jest z boku w stronę czubka, a nie sam czubek. Wydaje mi się, że możesz mieć minimalnie szersze na boczkach, a wysotrzać bardziej samym czubkiem - wtedy powinny być mniej kanciaste

jak się kiedyś doczekam, to się okaże, jak wygląda na Twoich dłoniach. na moich wygląda słabo, ale pod jakieś zdobienia, stemple się nada albo wydam go w świat takiego idealnie zlewającego się to jeszcze nie znalazłam... może kiedyś się uda.

dziękuję no właśnie to chyba był ten błąd, po bokach były strasznie szerokie, chociaż na zdjęciach wyszły takie łopaty, na żywo nie było takiej tragedii ale już sytuacja opanowana, całe szczęście
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:57   #3227
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
o pani, ale żeś mi posłodziła! ale co do mojego kształtu to chyba mi się najbardziej podobały te wydania: KLIK, KLIK, KLIK, wtedy naprawdę byłam baaardzo zadowolona z kształtu i długości. czasami żałuję, że nie jestem maszyną, bo ciężko jest chwilami wypiłować tak samo paznokcie


jak to się skończyły? moich zostało jeszcze 2/3 buteleczki, rzadko używam
haha bo zwykle nosisz długie migdałki, tak samo Yen czy Amelka - też boskie wydanie długich migdałków i chciałam porównać, że długie (ale bez przesady) są też piękne a nie ujowe ja to się jeszcze nie zaliczam, bo właśnie upitoliłam wszystkie u dupy znowu, bo rozdwojony wskaźnik mi padł (co było do przewidzenia i wiedziałam, że padnie, ale chciałam nacieszyć się dłuższymi pazurami w końcu XD) ja juz nie pamiętam jak się migdały piłuje

no z początków mojego lakieromaniactwa bardzo często go używałam, potem mniej, aż zostało 1/3 buteleczki, która zastygła na amen
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.

Edytowane przez Hanan26
Czas edycji: 2015-11-13 o 20:58
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 21:42   #3228
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a to nie jesteśmy?

Post tasiemiec - ewolucja kształtu i pierwsze hybrydy - matulu kochana, jak to się trzyma, niby o tym wiedziałam, ale wiedzieć, a widzieć, to co innego jak komuś się lakier trzyma normalny, to zazdroszczę, ale to jest nie do zdarcia

2 połowa sierpnia


2 połowa października


7 listopada - przedłużyłam hybrydą na formie

12 listopada - z tuningiem - tak, to ten sam kolor, ale światło sztuczne, ogólnie to taki różo-fiolet piękny, biskupi, nie oddają go zdjęcia
Wygląda na to, żejednakżeśmy
Kolorek hybrydy faktycznie piękny ale samo przedłużenie- sorki ale jakoś mi do Ciebie nie pasuje. Ja cały czas mam przed oczami te Twoje króciaczki

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Tryb HDR

Mam samsunga s4 I9500.
Zadowolona jestem.
Szczęście ostatnio dosłał służbowego samsunga, chyba ace4 (miał wcześniej soniaka), i twierdził, ze następny prywatnie kupi także samsunga.
Jednak z tego co kojarzę, to właśnie chyba nokie mają najlepsze aparaty (choćby stara pureviev) KLIK
Nic mi to nie mówi
Młody mnie namawia - sam ma i Natalia też, wszystko im śmiga, nic sie nie wiesza itd tylko boję sie androida
Pokazałam Młodemu, mówi, ża aparat ma wywalony w kosmos- od niektórych lustrzanek jest lepsza ta nokia ale system to jakas porażka, żadne aplikacje nie będą działały, ram tyle co kot napłakał



Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
To ja będę tą przepisową wizażową czepialską i powiem dosadnie:

Tak, kwadraty, które pokazałaś są sto razy ładniejsze od pokazanych migdałów, ale Twoje kwadraty ani trochę nie wyglądają jak te ze zdjęcia
Wzoruj się na zdjęciu i doprowadź je do ładu, to każdy się będzie zachwycał.
Dodam tylko, że te piękne kwadraty tez już za długie- widać po wskaźniku, zaczyna sie zawijać co nie zmienia faktu, że śliczne, migdałki za to, to jakiś dramat

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ankua90 ma potencjał na pazurki wywołujące śliniotok i natychmiastowy obs. Fajnie by było jakby posłuchała rad


[QUOTE=meeow;53446211]

chcesz zdradzić Lumię?

ode mnie mani, nie jestem zadowolona ze zdjęć... ale powiedzmy sobie szczerze, chodziło mi o ujęcie efektu, a nie kształtu (po czasie stwierdzam, że zbyt szybko je wtedy zmigdaliłam i wyglądają, jak kupa ) ostatnie


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

o pani, ale żeś mi posłodziła! ale co do mojego kształtu to chyba mi się najbardziej podobały te wydania: KLIK, KLIK, KLIK, wtedy naprawdę byłam baaardzo zadowolona z kształtu i długości. czasami żałuję, że nie jestem maszyną, bo ciężko jest chwilami wypiłować tak samo paznokcie
Faktycznie cudne

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no to chyba faktycznie lakier szkoda, chyba faktycznie masz jakiegoś pecha z chinkami
Pokombinuję bo śliczna jest
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 22:57   #3229
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To u mnie kochany zdecydowanie

O kurcze, u Ciebie faktycznie ma to sens, zero odrostu w zasadzie. Bomba!
Genialnie przedłużyłaś je i nadałaś piękny kształt.
to dobrze

mały odrost, bo wycięłam skórki i trochę narosły przez tydzień no i bardzo bliziutko malowałam
za to ta trwałość, nie mogę tego ogarnąć, że nic się z nimi nie dzieje nawet ryski
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Maaaaaaalina, migdałki!
Sama hybrydowałaś? Wyglądają świetnie!

sama wszystko, przełużenie na formie i hybrydka myślałam, że to trudniejsze w sumie
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ładne

Piękne hybrydy
dziękuję
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
zmiany, kochana, zmiany!

już pisałam na insta co myślę, jest bosko! sama podołałaś z Hardem? jeśli tak, to jeszcze bardziej chcę swój własny zestaw

ode mnie mani, nie jestem zadowolona ze zdjęć... ale powiedzmy sobie szczerze, chodziło mi o ujęcie efektu, a nie kształtu (po czasie stwierdzam, że zbyt szybko je wtedy zmigdaliłam i wyglądają, jak kupa ) ostatnie zdjęcie w macie
no widzę, i oczom nie wierzę

a dziękuję, samiuśka, łatwizna obejrzałam dwa tutki na jutubie, kupiłam najzwyklejsze szablony na allegro, o takie:

Kocham flejki w macie
a tak na marginesie, długo wytrzymałaś z kwadratami
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53446511]Świetne hybrydy
[/QUOTE]
dzięki
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
o matko, ten biskupi kolor jest obłędny ja też chcę zestaw do hybryd, w końcu by mi się kolor trzymał dłużej niż 3 dni
on na żywo jest taki
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2015-11-13 o 22:59
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 23:16   #3230
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a wiesz, że ja też tak mam, niestety

mańki super z hybrydami chyba sie wyłamię niezbyt mi się podobają, jakoś wyglądają ciężko dla mnie i mam wrażenie, że za dlugie w stosunku do Twojej płytki
czasem widzę mani i myślę sobie, ale super to wygląda, a otem u siebie nie robię, bo znowu jakieś jasne kolory

rozumiem, mogą wyglądać masywnie, bo to już 7 warstw w sumie
Długości:
mały 1,7
serdeczny 1,9
faker 1,9
wskazujący 1,8
kciuk 2

wydaje mi się, że wyszły takiej długości i w podobnym kształcie jak piłowałam w migdałki naturalnie:



Sama nie wiem teraz co myśleć, dobrze się w nich czuję w sumie
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Kolorek hybrydy faktycznie piękny ale samo przedłużenie- sorki ale jakoś mi do Ciebie nie pasuje. Ja cały czas mam przed oczami te Twoje króciaczki
Rozumiem Aguś ale co zrobić, jak się zachciało w końcu mieć paznokcie, a nie kikuty całe życie
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 10:31   #3231
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Postanowiłam, że ponadrabiam i pochwalę Wasze mani jeszcze z końca października Jedziem:
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Witam się mańkiem solo i z topem.

Vivv mam dla Ciebie w końcu test białego burżujka.
Jak widać nie pokrywa całkowicie bazy, nie jest snieżnobiały, ale wzorki są dość dobrze widoczne (nie mam porównania z typowo stemplowymi). Na pewno sporo zależy od rodzaju wzoru, czy szerszy, czy drobny, od ilości zebranego lakieru zdrapką, mocą nacisku stempla i tym podobnych detali, ale to już wiadomo wyższy level rozkiminiania stempli także ten swatch to taki ogólny jest, jakies tam rozeznanie daje. Prawda, że ładnie trafiam stemplem?

A przy okazji porównanie tych neonów co pisałam kiedyś, na tym zdjęciu akurat te różnice dość dobrze wyszły
Góra od lewej: ChG FFF, Orly Push The Limit, ChG Shell O
i dół - CC East Austin i chinka Sun of
Dzięki Ania, raz jeszcze za testy No muszę powiedzieć, że całkiem fajnie się spisał, szczególnie na tych najdrobniejszych wzorkach. Jednak go nie kupiłam, ale to raczej wynikało ze stanu paznokci i niechęci do malowania :x Skoro dobrze spisuje się na paznokciach i do stempli, to i tak kiedyś będzie mój

Neony
A Orlik z topem wymiata
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję moimi bardzo strasznymi helołinowymi pająkami
Strasznie mi lakier się pościerał (na 2 dzień już :/)
Malowane w piątek.
Amelka Ty + pająki? Ale trzeba im oddać - to chyba najbardziej urocze pająki na świecie
Mam nadzieję, że przeczytam dalej, co to za absolutnie-genialny-ciemniuch z drobinkami
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
A cudo to Girly Bits- Into the night
Przeczytałam i oklapłam, że drogie i z zagramanicy
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to ode mnie pierwsze mani na kwadratach
Na pipkach raczej
Ale na czym by nie było, wyglądało cudownie
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
mam różowego cudaczka
Oooo taaaak
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Mani mam


Dodaję i w poście i w załączniku, bo nie wiem jak się doda
Przepisowo wampowe, rewelacja No i kształt piękny
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53298276]Też mam mani:[/QUOTE]
To czysta czerń czy ma jakieś brązowo-bordowe podbicia?
Zachwycający kształt
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
i ode mnie, żadne zaskoczenie... nowe mani!
Dooobre Krew i spokojna baza
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 11:43   #3232
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
kolor nie mój, ale pazurki masz cudne
Rozumiem i dziękuje
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
To czysta czerń czy ma jakieś brązowo-bordowe podbicia?
Zachwycający kształt
Nie,to nie jest czysta czerń.Ma w sobie duuużo ciemnego brązu,ale ja nie jestem dobra w opisywaniu kolorów KLIK tutaj jest dobry swatch
Dziękuje

Mani mam.Nie jestem zadowolona,ale skoro zrobiłam zdjęcia to pokazuje.
Specjalnie zatopowałam ten lakier i mi się podobał,a po całkowitym wyschnięciu nie przypomina "normalnego" lakieru ani piaska Drobinki też nie chciały współpracować.

5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 11:48   #3233
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Pobieżnie przeleciałam

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

Post tasiemiec - ewolucja kształtu i pierwsze hybrydy - matulu kochana, jak to się trzyma, niby o tym wiedziałam, ale wiedzieć, a widzieć, to co innego jak komuś się lakier trzyma normalny, to zazdroszczę, ale to jest nie do zdarcia

2 połowa sierpnia



2 połowa października


7 listopada - przedłużyłam hybrydą na formie


12 listopada - z tuningiem - tak, to ten sam kolor, ale światło sztuczne, ogólnie to taki różo-fiolet piękny, biskupi, nie oddają go zdjęcia
bardzo ładnie wszystko wygląda

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie mani, nie jestem zadowolona ze zdjęć... ale powiedzmy sobie szczerze, chodziło mi o ujęcie efektu, a nie kształtu (po czasie stwierdzam, że zbyt szybko je wtedy zmigdaliłam i wyglądają, jak kupa ) ostatnie zdjęcie w macie
ale to piękne



---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53455851]
Mani mam.Nie jestem zadowolona,ale skoro zrobiłam zdjęcia to pokazuje.
Specjalnie zatopowałam ten lakier i mi się podobał,a po całkowitym wyschnięciu nie przypomina "normalnego" lakieru ani piaska Drobinki też nie chciały współpracować.

[/QUOTE]

kolor ma piękny ale faktycznie jakoś z tym topem ni w te ni w wew te.

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 12:32   #3234
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
kolor ma piękny ale faktycznie jakoś z tym topem ni w te ni w wew te.
No kolor cudny niestety się trochę zawiodłam :/ Może bez topa byłby lepszy.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 12:47   #3235
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam CC na blogu też jest, ale foto jakieś kiepskie wyszły :/
To Jewel, tak? Pięknie sobie z nim poradziłaś, w butelce wyglądał na shimmer wpadający nawet we frost, a tu żadnych pociągnięć pędzla
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
I zaległe mani ode mnie. Kto ma dość halloweenowych mani - zamykac oczy!
Wszystkie mani mi się podobają, super pomysły Ale najbardziej uwiodła mnie czerwień z pierwszego foto
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
I mam nowe mani. Manhattan. Nie pałam do niego jakąś miłością, ale w świetle dziennym na żywo był całkiem atrakcyjny.
Hmm, no nie
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53329928]Maniek:[/QUOTE]
O matko, jak ja kocham takie krwawe kolory
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Słodkopierdząco z naklejkami wodnymi
Wintydż
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mani mam i ja.
Idealna aplikacja. Totalny jednowarstwowiec
Hłehłe, Ja pierniczę, od razu wiedziałam
Szkoda, że takie ładne holo pokazuje tylko w mocnym świetle, ale i tak jest piękny
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie zaległy maniek, z nieaktualnym kształtem
OMG! Ten brokat
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ps. paznokieć u stopy nie wytrzymał i postanowił się odseparować xD
Smutna piątka :/
Całe miejsce na paznokciu palucha, gdzie miałam siniaka/krwiaka, po odmoczeniu, po prostu odkleiło się od skóry A tam, gdzie siniak zahaczał o macierz mam głęboką bruzdę... odcisnęłam pod koniec sierpnia, na razie odrosło ze dwa milimetry
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53368316]Mani -taka trochę kanapka [/QUOTE]
Genialna ta kanapka
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
No to ja wrzucę rozdziewiczone WOW-ki od GR- cudna są te maleństwa, idealne pędzelki mają i konsystencja boska- chyba będę musiała nową szufladę zorganizować
Tadam
Twoja płytka wydaje się coooraz dłuższa!
Chyba połączenie kolorów w mani mi nie pasuje, ale każdy z osobna jest świetny
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Ja tez mam mani na blogu też jest
Niby wszystkiego (za) dużo, ale i tak mi się mega podoba
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A ja mam piasek. Dzięki Malince.
Pamiętam mój obłęd, kiedy go pierwszy raz zobaczyłam, totalny muszmieć Jakoś się nie złożyło, ale wygląda świetnie
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 13:32   #3236
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ja to się jeszcze nie zaliczam, bo właśnie upitoliłam wszystkie u dupy znowu, bo rozdwojony wskaźnik mi padł (co było do przewidzenia i wiedziałam, że padnie, ale chciałam nacieszyć się dłuższymi pazurami w końcu XD) ja juz nie pamiętam jak się migdały piłuje

no z początków mojego lakieromaniactwa bardzo często go używałam, potem mniej, aż zostało 1/3 buteleczki, która zastygła na amen

a w dzień mi pisałaś, że nie masz już rozdwojeń?

to ja swojego aż tak nie maltretowałam widzę


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a dziękuję, samiuśka, łatwizna obejrzałam dwa tutki na jutubie, kupiłam najzwyklejsze szablony na allegro, o takie:

Kocham flejki w macie
a tak na marginesie, długo wytrzymałaś z kwadratami

no ja właśnie widziałam kilka tutków i nie wygląda to jakoś arcy skomplikowanie na pewno pochłania sporo czasu, ale... dla efektu warto

ja teeż, wtedy zyskują bardzo
no ja chyba na następny dzień po spiłowaniu stwierdziłam, że pie*dolę, zapuszczam


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że wyszły takiej długości i w podobnym kształcie jak piłowałam w migdałki naturalnie:

wydaje mi się, że są porównywalnej długości


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Na pipkach raczej
Ale na czym by nie było, wyglądało cudownie

Dooobre Krew i spokojna baza

o matko kochana, ale starocia odkopałaś
dziękuję podwójnie!


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53455851]Mani mam.Nie jestem zadowolona,ale skoro zrobiłam zdjęcia to pokazuje.
Specjalnie zatopowałam ten lakier i mi się podobał,a po całkowitym wyschnięciu nie przypomina "normalnego" lakieru ani piaska Drobinki też nie chciały współpracować.[/QUOTE]


kurde, mam mieszane uczucia do tych lakierów. piękne są, ale dlaczego do cholery zrobili z nich piaski, czy tam piasko-skórki, mogli zrobić satynę/mat i byłoby urwanie dupiszczy, a tak tutaj się człowieku gimnastykuj z topowaniem to mnie trochę zniechęca do ich kupna, niestety...
bosko wygląda ten kolor u Ciebie na łapce


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ale to piękne




Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
OMG! Ten brokat

to Salon Perfect - Ocean Treasure Dmka mówi, że w buteleczkach SP i Atlantis identyczne, ale jak patrzę na swatche to wydaje mi się, że to inny typ drobinek ale nawet nie mam jak porównać
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 13:48   #3237
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Bry

Słuchajcie w ciężkim szoku jestem.
Zrobiłam zamówienie w środę na Ladymakeup, w czwartek Pani do mnie napisała, że nie mają pełnego adresu więc podałam. Dzisiaj rano- o 9, dzwoni do mnie kurier czy może paczkę podrzucić W sobotę !!!!!!!!!!!!

Z zakupami w tym miesiącu zaszalałam za mocno

Cytat:
Napisane przez Maliniarka;53452732


Sama nie wiem teraz co myśleć, dobrze się w nich czuję w sumie :)

Rozumiem Aguś :D ale co zrobić, jak się zachciało w końcu mieć paznokcie, a nie kikuty całe życie :cojest:[/QUOTE
Maliś faktycznie dokładnie taki sam kształt- to chyba jedak w moim przypadku, uprzedzenie no i fakt , że kocham Twoje króciutkie kwadraty

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53455851]Rozumiem i dziękuje

Nie,to nie jest czysta czerń.Ma w sobie duuużo ciemnego brązu,ale ja nie jestem dobra w opisywaniu kolorów KLIK tutaj jest dobry swatch
Dziękuje

Mani mam.Nie jestem zadowolona,ale skoro zrobiłam zdjęcia to pokazuje.
Specjalnie zatopowałam ten lakier i mi się podobał,a po całkowitym wyschnięciu nie przypomina "normalnego" lakieru ani piaska Drobinki też nie chciały współpracować.
Kolorek piękny, kształt ojesukochany ale faktura faktycznie od czapy Chu może matem go

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Twoja płytka wydaje się coooraz dłuższa!
Chyba połączenie kolorów w mani mi nie pasuje, ale każdy z osobna jest świetny
Bym chciała
Oba są śliczne i razem wcale wcale wyglądaja ale chyba ten granat to nie był najszczęśliwszy pomysł

Miałciu- cos mi popierniczyło odpowiedź w poprzednim poście.
Stanęło na tym, że nokia zostaje do grudnia przyszłego roku, zmieniamy operatora na Play- zjeżdżam z abonamentu 80 zł na 35 i do tego no limit na wszystko. W plusie to jednak zdzierstwo
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 14:07   #3238
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
Hej
no to wstawię to co mam teraz na pazurkach i proszę o wyrozumiałość

Pozdrawiam wszystkich
Cześć!
Ogarnij tylko następnym razem lakier przy skórkach i będzie wszystko cacy Ten bałagan na wskazówce i serdaku całkiem uroczy
Płytkę masz świetną
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Też mam mani, choć mi nie wyszło, ale zrobiłam zdjęcia, to pokażę. Pokochałam ten nowy lakier lovely
Kształt marzenie Ten lakier z drobinkami też, co to?
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie zaległe mani przyjemnie mi się nosiło ten zestaw, będzie powtórka
Łaał, ekstra
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Lovely Luxe Girl, ale solo jest matowy, dopiero po zatopowaniu wydobywa się piękny blask
I do tego jeszcze matowy
A który numerek? Muszę mieć wszystko czarno na białym, bo w tych nowych kolekcjach zupełnie się nie orientuję, nie wiem które to pisaki, matowe, kremowe czy zwykłe
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53420787]Mani mam,idealnie pasuję do obecnej pogody:[/QUOTE]
Piękny
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a u mnie bardzo szklisty granat
Milusi, że tak powiem
Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
takie coś zrobiłam korzystając z wolnego czasu wczoraj
Fajne, przy skórkach sto razy lepiej
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O kurcze... aż tak to było jasne?

Czasem przydatny taki jadzik. W końcu to nie personalne wycieczki były.
Ankua90 ma potencjał na pazurki wywołujące śliniotok i natychmiastowy obs. Fajnie by było jakby posłuchała rad
Odpowiedziałaś na wszystkie posty oprócz tego jednego, więc tak - całkiem jasne


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dobrze, że ulało się Tobie, a nie mi, bo ja taka delikatna nie jestem


ode mnie mani, nie jestem zadowolona ze zdjęć... ale powiedzmy sobie szczerze, chodziło mi o ujęcie efektu, a nie kształtu (po czasie stwierdzam, że zbyt szybko je wtedy zmigdaliłam i wyglądają, jak kupa) ostatnie zdjęcie w macie


Fleeeejki
Nie wyglądają jak kupa, tylko trójkąciki
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dodam tylko, że te piękne kwadraty tez już za długie- widać po wskaźniku, zaczyna sie zawijać co nie zmienia faktu, że śliczne, migdałki za to, to jakiś dramat
Są po prostu karykaturalne, bo za długie. W sumie to nie wiem czy to jeszcze migdały czy już jakieś szpice? Także umiar, jeśli chodzi o paznokcie, zawsze w cenie
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

sama wszystko, przełużenie na formie i hybrydka myślałam, że to trudniejsze w sumie
Zdolniacha
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53455851]Nie,to nie jest czysta czerń.Ma w sobie duuużo ciemnego brązu,ale ja nie jestem dobra w opisywaniu kolorów KLIK tutaj jest dobry swatch
Dziękuje

Mani mam.Nie jestem zadowolona,ale skoro zrobiłam zdjęcia to pokazuje.
Specjalnie zatopowałam ten lakier i mi się podobał,a po całkowitym wyschnięciu nie przypomina "normalnego" lakieru ani piaska Drobinki też nie chciały współpracować.[/QUOTE]
Czyli dobrze widziałam

Hah, nie zgadłabym, że jest strukturalny. Coś w okolicach tych Leather?
Tak czy siak, kolor jest rewelacyjny
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to Salon Perfect - Ocean Treasure Dmka mówi, że w buteleczkach SP i Atlantis identyczne, ale jak patrzę na swatche to wydaje mi się, że to inny typ drobinek ale nawet nie mam jak porównać
Wiedziałam, że to SP, tylko zapomniałam jak się nazywa - ciągle mi siedzi w myślach, już chyba czas przejechać się do Hebe i zobaczyć czy na mnie czeka To znaczy, jak skołuję jaką kasę
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 14:33   #3239
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53455851]
Mani mam.Nie jestem zadowolona,ale skoro zrobiłam zdjęcia to pokazuje.
Specjalnie zatopowałam ten lakier i mi się podobał,a po całkowitym wyschnięciu nie przypomina "normalnego" lakieru ani piaska Drobinki też nie chciały współpracować.
[/QUOTE]
odcień ma prześliczny ale jak się trzeba tak męczyć, hmmm...
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
bardzo ładnie wszystko wygląda
dziękuję
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no ja właśnie widziałam kilka tutków i nie wygląda to jakoś arcy skomplikowanie na pewno pochłania sporo czasu, ale... dla efektu warto
no właśnie nie jest czasu zabiera z pewnością, bo utwardzanie i jest trochę zabawy pilnikiem, bo się tego równo nie da nałożyć chyba za jednym zamachem
Cytat:
no ja chyba na następny dzień po spiłowaniu stwierdziłam, że pie*dolę, zapuszczam
ja tak miałam jak zrobiłam jajka (krótkie kółka?) nie mogłam na nie patrzeć
Cytat:
wydaje mi się, że są porównywalnej długości
a nawet się nie sugerowałam foto, a patrzę i niemal identyko właśnie
Cytat:
kurde, mam mieszane uczucia do tych lakierów. piękne są, ale dlaczego do cholery zrobili z nich piaski, czy tam piasko-skórki, mogli zrobić satynę/mat i byłoby urwanie dupiszczy, a tak tutaj się człowieku gimnastykuj z topowaniem to mnie trochę zniechęca do ich kupna, niestety...
zawsze muszą coś przedobrzyć
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Słuchajcie w ciężkim szoku jestem.
Zrobiłam zamówienie w środę na Ladymakeup, w czwartek Pani do mnie napisała, że nie mają pełnego adresu więc podałam. Dzisiaj rano- o 9, dzwoni do mnie kurier czy może paczkę podrzucić W sobotę !!!!!!!!!!!!
wow! ja zawsze narzekam na kurierstwo
Cytat:
Maliś faktycznie dokładnie taki sam kształt- to chyba jedak w moim przypadku, uprzedzenie no i fakt , że kocham Twoje króciutkie kwadraty
a ja kocham Twoje smukłe płyteczki
Cytat:
zmieniamy operatora na Play- zjeżdżam z abonamentu 80 zł na 35 i do tego no limit na wszystko. W plusie to jednak zdzierstwo
masz rację, jestem 9 lat w plusie i jest coraz gorzej zamiast lepiej
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Zdolniacha
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 17:03   #3240
_cup of tea_
Zakorzenienie
 
Avatar _cup of tea_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 832
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Cześć!
Ogarnij tylko następnym razem lakier przy skórkach i będzie wszystko cacy Ten bałagan na wskazówce i serdaku całkiem uroczy
Płytkę masz świetną


Fajne, przy skórkach sto razy lepiej
Dzięki za miłe słowa co do ogarnięcia przy skórkach to muszę powiedzieć, że ten biały lakier (Avon kolor trend) który był bazą tego jak to fajnie ujęłaś "bałaganu" zdobieniowego strasznie się mazał i przy czyszczeniu przy skórkach miałam wrażenie ze jest coraz gorzej zamiast coraz lepiej. Więc nigdy więcej na całe płytki go nie użyję.
_cup of tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 07:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.