młoda mężatka czuje się brzydka, pomozecie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-29, 19:04   #1
ciumek
Raczkowanie
 
Avatar ciumek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 218

młoda mężatka czuje się brzydka, pomozecie?


wiec jak w tytule - od sierpnia szczęśliwa mężatka, od zawsze mało pewna siebie i zakompleksiona. Ostatnio coraz bardziej

Mam 160 cm wzrostu, figurę podobno typu klepsydra choć wg mnie to gruszka - waga 52 kg - krótkie krzywe nogi, a ostatnio moją zmorą są grube uda i biodra. Zaczęłam chyba zmieniać kształty "na starość" ... tak czy tak źle czuje się sama ze sobą. Na dodatek nie potrafię nic znaleźć na siebie w sklepach, bo wydaje mi się, że wszystko źle na mnie leży.

Jutro wybieram się do fryzjera - może choć w tej kwestii coś poprawię po waszych radach I napiszcie proszę - jak się ubierać żeby wyglądać proporcjonalnie???

Dodaje zdjęcia przepraszam za goliznę - chodzi o moją sylwetkę
__________________
"Jesteś moim najlepszym snem, snem, który przyszło mi teraz śnić. Snem na same pogodne dni"
ciumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 19:27   #2
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: młoda mężatka czuje się brzydka, pomozecie?

Weź Kobieto nie narzekaj na swoją figurę, bo ja i moje anorektyczne ciało dalibyśmy się z uśmiechem posiekać za taką Gdybym tak wyglądała, to robiłabym wszystko, żeby swoje walory podkreślić, a jest ich sporo:uda, tyłek, talia... takie kobiece i seksowne! A niektórzy się muszą męczyć z wizerunkiem wieszaka
Co do włosów, to ekspertem nie jestem, ale na Twoim miejscu zrezygnowałabym z tej grzywki. Ewentualnie zrobiłabym taką grzywkę "na bok", a najlepiej to zapuściła ją aż za brodę i czesała przedziałek lekko z boku. Ale poczekajmy co inni napiszą...
karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 19:54   #3
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: młoda mężatka czuje się brzydka, pomozecie?

Nie mam pojęcia skąd te kompleksy. Jesteś śliczna! Niejedna kobitka pozazdrościłaby Ci figury. Jeśli chodzi o fryzurkę to może faktycznie ukośna grzyweczka bardziej by Ci pasowała, ale na pewno fryzjer coś Ci doradzi. Dodaj zdjęcia, koniecznie. Żadnych grubych nóg i ud nie widzę, ale jeśli się z tym źle czujesz to zacznij ćwiczyć. Zawsze będę to polecać, ponieważ ćwiczenia świetnie rzeźbią ciało i poprawiają samopoczucie psychiczne . Kobiety mają tendencję do wmawiania sobie jakie to nie są brzydkie i grube, a potem we wszystkim czują się źle mimo, że w rzeczywistości wyglądają świetnie. Masz piękne, kobiece kształty i powinnaś je podkreślać strojami. Według mnie dobrze będą na Tobie wyglądały sukienki i bluzki dopasowane w talii i głębokie dekolty Przegoń te wstrętne myśli i pozbądź się kompleksów, bo szkoda czasu na zamartwianie się. Jesteś piękna i najwyższa byś uwierzyła w siebie.
kiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 23:22   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: młoda mężatka czuje się brzydka, pomozecie?

koniecznie rozjaśnij włosy. czarny Cie przytłacza i robi taką "szarą" cerę. figura bardzo ładna. nie rozumiem twojego problemu
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 08:07   #5
ciumek
Raczkowanie
 
Avatar ciumek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 218
Dot.: młoda mężatka czuje się brzydka, pomozecie?

dziewczyny jesteście kochane!!! naprawdę nie spodziewałam się tak miłych słów zwłaszcza odnośnie mojej figury

Co do fryzury - miałam już włosy z przedziałkiem bez grzywki (wyglądałam nijak) a teraz mam właśnie grzywkę na bok i chyba wcale nie wyglądam lepiej. zdj. w załączniku - trochę jestem zaspana, bo niedawno wstałam Jeśli chodzi o kolor - zaczęłam farbować włosy na czarno, bo mimo, że mam dopiero 27 lat!!! to mam juz bardzo dużo siwych włosów, które chciałam przykryć. Faktycznie stwierdziłam ostatnio, że pora dążyć do jasnego - moze brąz, moze pasemka jakies, ale to trochę potrwa!!

Jeszcze jedna prośba - jak cwiczyc zeby wysmuklic uda i co ubrac zeby podreślic te moje kobiecości?? dziekuje
__________________
"Jesteś moim najlepszym snem, snem, który przyszło mi teraz śnić. Snem na same pogodne dni"
ciumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 09:43   #6
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: młoda mężatka czuje się brzydka, pomozecie?

Na pewno ślicznie Ci będzie w brązie, ale fakt trochę to potrwa.
Jak już pisałam do podkreślenia kobiecych kształtów idealne są bluzki z dekoltami , talie możesz podkreślać paskiem, a bioderka i pupę obcisłymi spodniami i spódniczkami.
Jeśli chodzi o ćwiczenia to poszperaj na wizażu w dziale Fitness. Dodaję kilka linków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=69152&highlight
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311525
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=77094
kiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 13:29   #7
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: młoda mężatka czuje się brzydka, pomozecie?

A mnie się podoba ta grzywka prosta, zwłaszcza na drugim zdjęciu Wyglądasz ślicznie!
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 13:51   #8
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: młoda mężatka czuje się brzydka, pomozecie?

Ja nic Ci nie doradzę, bo się nie znam ale jedno muszę napisać - masz świetną figurę Więc nie narzekaj, bo grzeszysz
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 13:58   #9
niewyspana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 324
Dot.: młoda mężatka czuje się brzydka, pomozecie?

Masz ładne niebieskie oczka i proste, białe zęby.. Tego chyba najbardziej ci zazdroszczę... Jesteś na prawde ładna kobieta. Uśmiechaj się dużo, podkreślaj kolor oczu, na internecie pełno jest propozycji makijażów dla ciebie. Ładniej ci z grzywką na bok, jakiś jaśniejszy kolorek brąz i będzie idealnie! Figurę też masz ładną, powinnaś podkreślać biust i pupę, jak już pisała koleżanka wyżej. Więcej pewności siebie! Nawet nie masz pojęcia ile bym dała, żeby wyglądać choć w połowie jak ty. Pozdrawiam buziaki
__________________
DBaM o Się
*zapuszczam włosy
*wybielam kły
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem
niewyspana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 19:03   #10
ada9122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 156
Dot.: młoda mężatka czuje się brzydka, pomozecie?

Cytat:
Napisane przez niewyspana91 Pokaż wiadomość
Masz ładne niebieskie oczka i proste, białe zęby.. Tego chyba najbardziej ci zazdroszczę... Jesteś na prawde ładna kobieta. Uśmiechaj się dużo, podkreślaj kolor oczu, na internecie pełno jest propozycji makijażów dla ciebie. Ładniej ci z grzywką na bok, jakiś jaśniejszy kolorek brąz i będzie idealnie! Figurę też masz ładną, powinnaś podkreślać biust i pupę, jak już pisała koleżanka wyżej. Więcej pewności siebie! Nawet nie masz pojęcia ile bym dała, żeby wyglądać choć w połowie jak ty. Pozdrawiam buziaki
Własnie też tak sądzę, że lepiej będzie Ci w jaśniejszych kolorach bo masz ładną oprawę oczu i to naprawe łądną. Piękne zęby masz aż CI zazdroszcze tych ząbków:rolleyes : jasną cerę masz i w czekoladowym brązie widzę Cię ale takim pare tonów jaśnijszych http://forum.szafa.pl/upload/foto_ca...7a_500x640.jpg może cos takiego to byś naprawdę bosko wyglądała, a co do figury masz ją super i powinnaś podkreslac może pupe obcislymi rurkami tak ja sądze bo naprawde jest super
ada9122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 20:39   #11
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: młoda mężatka czuje się brzydka, pomozecie?

śliczna z Ciebie kobieta i dałabym się pokroić za taką figurę, mega kobiecą i proporcjonalną. dziwię sie z czego wynikają Twoje kompleksy. powinnaś chodzić z podniesioną głową
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 20:47   #12
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: młoda mężatka czuje się brzydka, pomozecie?

rzeczywiście Twoim atutem jest promienny uśmiech i piękne oczy. je powinnaś bardziej podkreślać.
ogólnie to masz bardzo dziewczęcą urodę czego powinna Ci zazdrościć każda kobieta bo zawsze będziesz wyglądała młodo i świeżo.
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 23:56   #13
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: młoda mężatka czuje się brzydka, pomozecie?

masz 27 lat? dałabym ci tak 23-24
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 07:25   #14
ciumek
Raczkowanie
 
Avatar ciumek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 218
Dot.: młoda mężatka czuje się brzydka, pomozecie?

Dziękuję jeszcze raz za wszystkie dobre słowa! Czasem fajnie gdy ktoś obcy i obiektywny powie nam coś czego sami nie zauważamy.

Wklejam fotki z wczorajszej wizyty u fryzjera. Prosta grzywka pozostała (siła przyzwyczajenia, no i w takiej czuje się najlepiej póki nie wymyślę czegoś innego). Czarny kolor zastąpię brązem, muszę tylko z tej czerni "zejść". Przyznam, że po pocieniowaniu i skróceniu włosów czuję się lżejsza i młodsza!!

Za ćwiczenia się wezmę, może poprawią mi humor i samopoczucie.
A może któraś z Was jest z Rzeszowa i poszłaby ze mną na zakupy. Obcisła spódniczka i bluzka z dekoltem to rzeczy, których nie zauważam na półkach. W rurkach czuję się nieestetycznie, a do mini nie mam nóg.

p.s. jesteście bardzo kochane
__________________
"Jesteś moim najlepszym snem, snem, który przyszło mi teraz śnić. Snem na same pogodne dni"
ciumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 08:45   #15
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: młoda mężatka czuje się brzydka, pomozecie?

Ślicznie wyglądasz, nowa fryzurka nadała Ci świeżości. Mężuś na pewno zachwycony . Skarbie masz śliczne nogi i skończ narzekać na swoją figurę, bo jest świetna. Ja niestety z Krakowa, a chętnie bym się z Tobą wybrała. Zabierz męża na zakupy, faceci zawsze pierwsze zauważają ogromne dekolty i spódniczki mini . Wydaję mi się, że rurki dobrze będą na Tobie leżały, ale jeśli źle się czujesz to spróbuj nosić spodenki opięte na górze, a na dole proste, może z czasem przekonasz się do rurek. Ćwiczenia na pewno poprawią Twoje samopoczucie, gwarantuję
kiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 15:42   #16
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: młoda mężatka czuje się brzydka, pomozecie?

Ło matko, dziewczyno, jestem w podobnym wieku i myslę że gorszej figurze a i tak pokazuję nogi w mini, noszę rurki itd. To ostatnie 10 lat kiedy można sobie pozwolić na mini A poważnie, wyregulowałabym troszkę brewki, lekki makijaż, fajne ciuszki i... przedewszystkim więcej wiary w siebie!
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 15:52   #17
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: młoda mężatka czuje się brzydka, pomozecie?

Cóż mogę powiedzieć właściwie tylko to, co już dziewczyny ci powiedziały. Masz śliczną figurę nic tylko podkreślić ją i na miasto. Poza tym bardzo ci zazdroszczę białych ząbków (moje marzenie). I jeszcze jedno. Koniecznie wyjdź z czarnego na inny kolor włosów, ale to też już ci dziewczyny pisały. Nie mam pojęcia skąd twoje kompleksy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 16:29   #18
robaczek41
Raczkowanie
 
Avatar robaczek41
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: dalekoooo
Wiadomości: 268
Dot.: młoda mężatka czuje się brzydka, pomozecie?

matko boska !!
dziewczyno. jesteś piękna i absolutnie nie wyglądasz na 27 lat. figurę masz idealną. świetne, zgrabne nogi i cudowne kobiece krągłości
masz piękne oczy, uśmiech i twarz
zdrowe włosy, to też plus. tylko zmień kolor z czerni na brąz, uśmiechnij się do odbicia w lustrze i dajesz !

dałabym się pokroić za takie ciało. wierz mi
nie powinnaś mieć żadnych kompleksów, absolutnie żadnych

pozdrawiam
__________________
Jakiekolwiek byłoby źródło mej głupoty, jeszcze się nie wyczerpało

robaczek41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 22:45   #19
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: młoda mężatka czuje się brzydka, pomozecie?

Cytat:
Napisane przez robaczek41 Pokaż wiadomość
matko boska !!
dziewczyno. jesteś piękna i absolutnie nie wyglądasz na 27 lat. figurę masz idealną. świetne, zgrabne nogi i cudowne kobiece krągłości
masz piękne oczy, uśmiech i twarz
zdrowe włosy, to też plus. tylko zmień kolor z czerni na brąz, uśmiechnij się do odbicia w lustrze i dajesz !

dałabym się pokroić za takie ciało. wierz mi
nie powinnaś mieć żadnych kompleksów, absolutnie żadnych

pozdrawiam
Dziewczyny wiedzą, co mówią.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-01, 23:27   #20
gemmini29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 210
Dot.: młoda mężatka czuje się brzydka, pomozecie?

śliczna jesteś
gemmini29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 18:04   #21
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: młoda mężatka czuje się brzydka, pomozecie?

Ja bym ci poleciła zakupić sobie gumowy młotek Wybacz tą ironię, ale mas na prawdę fajne ciało, męża który cię kocha właśnie taką, i mam wrażenie że cierpisz na nadmiar wolnego czasu, bo za dużo myślisz nad tym jaka to jesteś okropna. Dla odmiany pomyśl że jesteś fajna laska i znajdź sobie jakieś zajęcie
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 09:29   #22
Martitta85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 19
Dot.: młoda mężatka czuje się brzydka, pomozecie?

wygladasz bardzo fajnie. powinnas zaczac sie delikatnie malowac. skruć troszke grzywkę. moim zdaniem fajnie ci w czarnym. tylko wyreguluj brwi, nałóż maskare na rzesy i delikatny bezowy błyszczyk. mozesz nzaczac smarowac sie jakims balsamem brazujacym bo czarne wlosy wymagaja niecfo ciemniejszej karnacji. balsam z garniera jest fajny mozna nakladac na twarz. ja tak robie i jest OK. a figure sama bym chciala taka miec. mąż ci nie mowi ze jestes idealna??
Martitta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.