Trisequens -estrogeny!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-04, 14:58   #1
aram15
Przyczajenie
 
Avatar aram15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 13

Trisequens -estrogeny!!!!


A wiec tak ginekolog przepisał mi Trisequens bo zatrzymała mi się miesiaczka (duzo schudłam) biore go juz 8 miesiecy, ale ostatnio zaczełam nagle tyć i puchnąć(nadmiar wody) czy to moze być spowodowane przez nadmiar przyjmowanych estrogenów? bo moj organizm chyba już wrócił do równowagi i sam produkuję potrzebne hormony do miesiaczki. a lek przyjmowałam dalej. Pomozcie prosze!
aram15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 13:22   #2
hotmaui
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 517
Arrow Dot.: Trisequens -estrogeny!!!!

Poziom estrogenów wpływa na kobiece kształty i krągłości. Wraz z ich wzrostem bedziesz nabierała na wadze ...ale i wróci i okres.
Czy lekarz zlecił Ci najpierw badania by sprawdzić poziom Twoich horomonów? Każe Ci nadal je przyjmować?
hotmaui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 07:20   #3
rutka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 161
Dot.: Trisequens -estrogeny!!!!

Cytat:
Napisane przez aram15 Pokaż wiadomość
A wiec tak ginekolog przepisał mi Trisequens bo zatrzymała mi się miesiaczka (duzo schudłam) biore go juz 8 miesiecy, ale ostatnio zaczełam nagle tyć i puchnąć(nadmiar wody) czy to moze być spowodowane przez nadmiar przyjmowanych estrogenów? bo moj organizm chyba już wrócił do równowagi i sam produkuję potrzebne hormony do miesiaczki. a lek przyjmowałam dalej. Pomozcie prosze!
hej a mam pytanko takie ; ja mam identyczny problem jak Ty mam zespol policystycznych jajnikow i raz w zyciu mialam okres naturalny - bez lekow dsalej caly czas jade na lekach bez ktorych ani rusz ostatnio lekarz przepisal mi triseque3ns jednak obawiam sie o reakcje mojego organizmu czy rzeczywiscie sie po niuch tyje????
prosze Cie o w miare szybka odpowiedz . pozdrowka
rutka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 12:06   #4
aram15
Przyczajenie
 
Avatar aram15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 13
Dot.: Trisequens -estrogeny!!!!

jA NP 8 KILO PRZYTYLAM ALE MAM NADZIEJE ZE MI ZEJDZIE MAM WIZYTE U ENDO NIEDłUGO
aram15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 08:05   #5
rutka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 161
Dot.: Trisequens -estrogeny!!!!

Cytat:
Napisane przez aram15 Pokaż wiadomość
jA NP 8 KILO PRZYTYLAM ALE MAM NADZIEJE ZE MI ZEJDZIE MAM WIZYTE U ENDO NIEDłUGO

A jesli mozna zapytac pomogl cos ?? na jakie dolegliwosci go bierzesz ?? przepraszam ze sie dopytuje ale z tego co wiem to jakos malo znany ten preparat tera biore novofem po nim mam zaczac brac wlasnie te tabsy ..
hmmm.. kurcze a czy to tycie spowodowane jest duzo wiekszym apetytem czy tak samo z siebie . kurde ja nie chce przytyc bo jestem taka w sam raz
rutka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 19:39   #6
aram15
Przyczajenie
 
Avatar aram15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 13
Dot.: Trisequens -estrogeny!!!!

jA CI powiem tak u endo jeszcze nie bylam ale moja mama lekarz mowi ze niedlugo mi przejdzie a z apetytem własnie o to chodzi ze ja zazwyczaj malo jem i teraz nawet jeszcze mniej a i tak tyje ... woda jest zatrzymywana i odklada sie tluszczyk na kobiecych miejscach :P beznadzieja
aram15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 18:08   #7
sweetdream091
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Trisequens -estrogeny!!!!

hej ja wlasnie wczoraj bylam u lekarza i przepisalam mi te tabletki co wam na wywolanie miesiaczki bo nie mialam 6 miesiecy przez odchudzanie. i powiedział mi ginekolog ze po samych hormonach sie nie tyje tylko od hormonow ma sie wiekszy apetyt a ze dziewczyny niechcac sie przyznac zee siedza i jedza to zwalaja wine na homony wiec sie nie zalamujcie tylko mniej jedzcie
sweetdream091 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-23, 15:18   #8
aram15
Przyczajenie
 
Avatar aram15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 13
Dot.: Trisequens -estrogeny!!!!

Szczrze mowie ze sie tyje i nie przez nadmierne jedzenie ! do tego tylko w kobiecych miejscach - pupa i biust :PPP
aram15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 22:22   #9
madziks...
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 215
GG do madziks...
Dot.: Trisequens -estrogeny!!!!

Podbijam watek i zarazem mam pytanko Czy któraś z was bierze te tabletki na problemy zwiazane z nadmiernym owłosieniem i czy jezeli tak to czy pomogły?bede wdzieczna za kazde info Pozdrawiam
__________________
''Otwórz oczy i umysł...Miłość to artystka Jesteś diamentem w piasku różą na blokowiskach.."
JeStEm JaK LsD - ŻyCiE Ze MnĄ NaBiErA BarW I KszTAŁtÓw...
madziks... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 11:55   #10
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Trisequens -estrogeny!!!!

Mi endo przepisała te tabletki, żeby okres wywołać Tylko teraz się waham czy je wykupić bo nie chciałabym przytyć Dała mi na razie 3 opakowania... Po ilu może wszystko wrócić do normy?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 22:18   #11
@Agulka@
Raczkowanie
 
Avatar @Agulka@
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 194
Dot.: Trisequens -estrogeny!!!!

Ja mam tak samo, dzisiaj gin przepisal mi Triseqvens na wywolanie okresu ktorego nie mam juz od ok roku.Bralam wczesniej inne tabsy hormonalne m.in Duphaston po ktorym nie wystapil okres,przytylam 5kg przez ok 2miesiace i woda mi sie zatrzymala w organizmie;/Teraz chce sie pozbyc i wody i 5kg ale mimo to ze jem malo a czesto,nie obiadam sie,to i tak waga stoi w miejscu choc Duphastonu nie biore juz miesiac...Chcialabym miec okres no i nie wiem co z tym Triseqvensem-znowu przytyje,napuchne po nim i okres sie nie pojawi?nie chce przytyc;(Zaznacze ze mam 23 lata a czytalam ze ten lek jest dla osob starszych!!co o tym sadzicie?ktos mial podobnie?
@Agulka@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 19:37   #12
istotka 40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Trisequens -estrogeny!!!!

Brałam podobnie jak Ty najpierw Duphaston ,przy którym miałam wyraźne tendencje do tycia ale je zwalczałam bardzo dużą aktywnością fizyczną( spacer kilkukilometrowy codziennie i bieganie z psem hihi). Najgorsze były bóle głowy przy tych tabletkach...ale minęły z czasem. Od ponad 10 lat biorę Trisequens i czuję się świetnie. NIE TYJĘ !!!! ( pomijając okresu obżarstwa na własne życzenie) Nie mam jak dotęd żadnych dolegliwości i co najważniejsze żadnych problemów z naszymi damskimi sprawami. Pozdrawiam i życzę podobnego samopoczucia
istotka 40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 20:20   #13
moniaannalbn23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Trisequens -estrogeny!!!!

[hej
moniaannalbn23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 13:33   #14
malypuchatek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Trisequens -estrogeny!!!!

wątek dość stary ale mam nadzieję że ktoś odpisze jestem bardzo ciekawa jak się czułyście podczas brania tabletek trisesequens? nie chodzi mi o kwestię wagi (ja mam wrażenie że chudnę ) ale o samopoczucie fizyczne i psychiczne. ja od czasu kiedy je biorę (24dni) czuję się fatalnie ! lekarz zapewniał mnie że będę się czuć świetnie a na pewno lepiej niż przy microgynonie. Niestety nie mam na nic siły, chęci do życia, ciągle jest mi gorąco, nie mam apetytu a czasami robi mi się słabo. Miałyście podobnie? czy to mija kiedy hormony się ustabilizują ? bardzo proszę o odpowiedź
malypuchatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.