depilacja laserowa - do p. Doktora - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-21, 08:05   #1
kropelka2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1

depilacja laserowa - do p. Doktora


witam
przeczytałam wszystkie możliwe dyskusje na dostępnych stronach internetowych i mam kilka pytań.
Podejrzewam, że Pan nie jest zbyt pozytywnie nastawiony do tego tematu ale może mi Pan pomoże

Chcę zrobić depilację laserową bikini, mam ciemne mocne włoski.
Do tego typu włosa najlepsze opinie ma laser diodowy firmy coherent LIGHT SHEER

Pojawia się kilka wątpliwości
Wiadomo, że trwałości efektu jeszcze chyba nikt nie sprawdzić bo laser jest za krótko na rynku ale mam nadzieję, że lasery są udoskonalane, technika idzie do przodu.. poza tym jest jednak trochę osób zadowolonych z efektu (nie biorę pod uwagę sztucznie zadowolonych niby klientek czyli właścicielek salonów oferujących tę usługę, to jawnie widać w niektórych wątkach na forach...)

Kilka osób pisało o problemach hormonalnych i z tego powodu o braku pozytywnego efektu.
Zanim się zdecyduję na zabieg chcę zrobić badania czy wszystko jest OK - ktore hormony powinnam sprawdzic?

W jednym z wątków pisał Pan odp. o ciąży i szkodliwości laseru (https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ight=depilacja ) nie wiem czy Pan źle zrozumiał autorkę czy ja :0 ja zrozumiałam, że dopiero planuje ciążę a Pan pisał o skutkach użycia laseru w ciąży.

W związku z tym chciałabym zapytać - planuję ciążę (to dopiero plany ) jednak przed ciążą chcę zrobić kilka zabiegów depilacji. Czy ten zabieg może mieć jakikolwiek negatywny wpływ na starania/dziecko, którego jeszcze nie ma? chciałabym poddać się zabiegowi.
Jeśli zacznę początkiem marca to trzeci zabieg powinien się odbyć pod koniec lipca/początkiem sierpnia. Planujemy starania o dzidziusia zacząć początkiem września.

czy laser może mieć negatywne skutki w moim przypadku?

Bardzo proszę o pomoc
kropelka2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.