Jasny brąz na blond włoskach ... Jakiego efektu się spodziewać ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-18, 18:58   #1
CandyGirl
Przyczajenie
 
Avatar CandyGirl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1
Question

Jasny brąz na blond włoskach ... Jakiego efektu się spodziewać ???


Moje włoski wyglądają jakbym miała balejaż (jest to efekt nieudanego rozjaśniania) ... Ale generalnie są jasne. Próbowalam ujednolicić kolorek różnymi farbami i odcieniami blondu, jednak po paru myciach wracałam do punktu wyjścia Oczywiście odrosty pozostawały ciemniejsze (mój naturalny kolor włosów to ciemny blond). Już chyba znudził mi się blond (chociaż wszyscy mówią,że lepiej mi w jasnych włosach,ale ja już jestem tym wszystkim zmęczona) i chciałabym przede wszystkim ujednolicić kolor. Chętnie poszłabym do fryzjera,ale troche marnie z siankiem :/ Myślałam o jakimś raczej ciepłym odcieniu brązu (np.farba Marion jasny brąz,kiedyś używałam tych farb i byłam raczej zadowolona),ale boję się,że po tej farbce moje włosy staną się rude,a tego zdecydowanie wolałabym uniknąć. Używałyście kiedyś tego odcienia ? Jak myślicie,czego się spodziewać ? A może polecicie mi coś innego ? Mam raczej jasną karnacje (ale obecnie jestem opalona na brzoskwiniowy odcień),troche jasnych piegów,szaro-niebieskie oczka i niestety cienie pod oczami. Licze na Was!

PS. Myślałam też nad moim naturalnym kolorem,czyli ciemnym blondem (prościej mówiąc "myszatym"),ale nie czuje się w nim zbyt dobrze. Poza tym jestem raczej wesołą,energiczną osóbką i ten kolorek po prostu do mnie nie pasuje Pozdrowionka!
CandyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 11:45   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jasny brąz na blond włoskach ... Jakiego efektu się spodziewać ???

Cięzko jest ocenic jak to wyjdzie na rozjasnianych wczesniej włosach - napewno , jak juz zauwazyłas kolr bedzie sie szybciej zmywał. Jesli mas zjuż odrosty musisz liczyc sie z tym, że nie będzie to ich juz dotyczyło.Na Twoim miejscu wybrałabym zdecydowanie zimny odcień, bo to pomoze uniknąć rudości przy szybszym schodzeniu farby. Dodatkowo przy farbowaniu ( jesli stan włosów na to pozwala) dobrze byłoby nieco przetrzymac farbę, by na rozjasnionych włosach barwnik miał większe szanse. Kolor pewnie wyjdzie intensywniejszy ,ale przeziec się nieco spłucze. No i własnie- na rozjasnionych włosach kolory wychodza często znacznie intensywniej dlatego nie głupi to pomysł by wybrac ciemny blond i nieco przetrzymać- może z tego wyjśc ciekawy brązik.
Natomiast szczerze polecam jednak poczeka, pozbierac nieco kasy i udac się do fryzjera, on będzie wiedział jakim odcieniem pokryc , w jaki sposób.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.