Rzęsy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-09, 19:20   #1
Miyako_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Unhappy

Rzęsy


Witam . Od ok. 4/5 lat jestem chora na łysienie plackowate. Zaczynało się tak, że nie miałam włosów, potem brwi, a na koniec rzęs (górnych i dolnych). Stosowałam różne leki: smarowanie powiek, smarowanie skóry głowy. Wszystko szybko zarosło i cieszyłam się, że to koniec. Ale niestety ponownie wszystko się zaczęło . Ok 3/4 miesiące temu zauważyłam maleńką łysinę z tyłu głowy, później wypadły mi rzęsy z jednego oka (tylko górne), a na końcu z drugiego oka (również górne). Myślałam, że już nic się nie powiększy, ale wczoraj zauważyłam kolejny łysy punkt na mojej głowie . Proszę o poradę odnośnie porostu rzęs.Przez 3 miesiące stosowałam różne suplementy diety, które "pomagają" rosnąć włosom, ale to nie działają. Włosy nie są dla mnie tak ważne jak rzęsy. Dodam jeszcze, że w jednym oku mam trochę więcej rzęs, są gdzie nie gdzie, drugie oko znowu ma takie mikroskopijne (już od 3 miesięcy) .

Bardzo proszę o pomoc .
Miyako_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 18:42   #2
cera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 13
Dot.: Rzęsy

Mi też strasznie wypadają rzęsy, są rzedki ale chyba to nie jest łysienie plackowate. Lekarz Ci to zdiagnozował bo jeśli tak to ja lecę z kolejnym tematem do dermatologa trochę się zaniepokoiłam.
cera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 20:42   #3
Miyako_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Rzęsy

jeśli włosy nie wypadają to sądzę, że nie masz łysienia ;] .
Miyako_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:26   #4
ukraino18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 41
Dot.: Rzęsy

Na wzmocnienie rzęs najlepszy jest olejek rycynowy. Ja smaruję co wieczór nim rzęsy i brwi, dzięki temu są mocne, długie i czarne. Podstawa to systematyczność!!!
ukraino18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 22:14   #5
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Rzęsy

Cytat:
Napisane przez Miyako_ Pokaż wiadomość
Witam . Od ok. 4/5 lat jestem chora na łysienie plackowate. Zaczynało się tak, że nie miałam włosów, potem brwi, a na koniec rzęs (górnych i dolnych). Stosowałam różne leki: smarowanie powiek, smarowanie skóry głowy. Wszystko szybko zarosło i cieszyłam się, że to koniec. Ale niestety ponownie wszystko się zaczęło . Ok 3/4 miesiące temu zauważyłam maleńką łysinę z tyłu głowy, później wypadły mi rzęsy z jednego oka (tylko górne), a na końcu z drugiego oka (również górne). Myślałam, że już nic się nie powiększy, ale wczoraj zauważyłam kolejny łysy punkt na mojej głowie . Proszę o poradę odnośnie porostu rzęs.Przez 3 miesiące stosowałam różne suplementy diety, które "pomagają" rosnąć włosom, ale to nie działają. Włosy nie są dla mnie tak ważne jak rzęsy. Dodam jeszcze, że w jednym oku mam trochę więcej rzęs, są gdzie nie gdzie, drugie oko znowu ma takie mikroskopijne (już od 3 miesięcy) .

Bardzo proszę o pomoc .
W magazynie Twój Styl znalazłam info o takim produkcie: żel stymulujący porost rzęs Lipocils Talika. Znalazłam też link: http://esentia.pl/Talika_Lipocils_Ze...zes_p25270.htm jest to jakaś nowość.
Może dobre? Ale nie wiem nie próbowałam... Ktoś próbował może?
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 18:52   #6
myinspiration_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 25
Dot.: Rzęsy

Ja niecałe dwa lata temu miałam na głowie małą łysą plamkę ... nic mi nie jest włosy nie wypadają ani nic ! Jak myślicie mogę mieć łysienie plackowate ?? Ta plamka mi zarosła juz dawno i wg dlatego nie pójde do lekarza bo nie mam z czym ;/ chciałabym tylk oiwedzić czy moge mieć to lysienie czy nie ?? pomocy ! błagam niech ktoś odpisze
!
myinspiration_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.