Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-15, 21:00   #1141
FireWire
Raczkowanie
 
Avatar FireWire
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 113
GG do FireWire
Dot.: Kosmetyki mineralne a cera trądzikowa

Nie wiem czemu, ale fluidy itp. w płynie, wydają mi się.. kojarzą mi się z zapychającym czymś. Nie lepsze są delikatne pudry? W sensie, w kamieniu itd.?
FireWire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 19:09   #1142
Renia92i
Zadomowienie
 
Avatar Renia92i
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 1 050
Dot.: Kosmetyki mineralne a cera trądzikowa

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz podleczyć trądzik i jednocześnie go zakryć to słyszałam wiele dobrego o BB kremach
BB mają często okropny skład - naładowane chemią Nie polecałabym do cery trądzikowej
Renia92i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 20:13   #1143
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki mineralne a cera trądzikowa

Nie napiszę nic odkrywczego, ale... jeśli nie spróbujesz kosmetyków mineralnych, to nie przekonasz się, czy są dla ciebie odpowiednie. Minerały mają różne zalety, jednak warto pamiętać, że służą przede wszystkim do makijażu, a nie do "leczenia" cery. Ze swojej strony radzę unikać kosmetyków "mineralnych" z drogerii. Sypki mineralny podkład jest nie mniej skuteczny, niż tradycyjna kolorówka. Jeśli ktoś do tej pory stosował jedynie płynne podkłady, to po prostu musi się przestawić i przyzwyczaić
Co zaś do opozycji fluid vs puder - to każdy niestety ma swoje jasne i ciemne strony. Ja uwielbiam kosmetyki sypkie, ale po kilku ładnych latach stosowania wiem np., że mogą przesuszać cerę.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2012-08-16 o 20:16
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 10:37   #1144
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki mineralne a cera trądzikowa

ja już stosuję minerały od 2lat, i mimo tego, że nie dają takiego efektu jak podkłady płynne, to nie zrezygnuję z nich lubię ten naturalny efekt, a uprzedzam że pięknej cery nie mam, korektor to w moim przypadku podstawa. Po prostu nie wyobrażam już sobie nosić podkładu płynnego, jak widzę dziewczyny w takiej tapecie, to mam czasem ochotę podejść i paznokciem to wszystko zdrapać haha
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 09:25   #1145
magda_lena123
Raczkowanie
 
Avatar magda_lena123
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: Album Mineralny i Nasze Kolekcje Minerałów

Dziewczyny, jestem mineralnym amatorem, dopiero początkującym. Ostatnio zakupiłam Clinique Almost Powder Makeup SPF 15. Czy ma to coś wspólnego z minerałami, czy jest to czysty chwyt marketingowy ??
__________________
Z butów sterczy słoma, literaturę zna z opracowań lektur, buraczana dama. Kto rodzi się prostakiem, prostakiem przemija, choćby słoma w butach ze złota była.





Była plama, nie ma bluzki, bo ten proszek był od ruskich
magda_lena123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 11:00   #1146
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Album Mineralny i Nasze Kolekcje Minerałów

Cytat:
Napisane przez magda_lena123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem mineralnym amatorem, dopiero początkującym. Ostatnio zakupiłam Clinique Almost Powder Makeup SPF 15. Czy ma to coś wspólnego z minerałami, czy jest to czysty chwyt marketingowy ??
jest to podkład, który zawiera w swoim składzie minerały, ale czystym podkładem mineralnym nie jest. Jakbyś zobaczyła na skład tego podkładu znajdziesz tam substancje, które minerałami nie są, np. dimetikon, talk, etc.

Niestety wiele znanych marek robi takiego wała z tymi minerałami i ludzie się nabierają. Jeśli chcesz kupić prawdziwy podkład mineralny - składa się on tylko i wyłącznie z tlenków i miki i ma postać sypką, a nie prasowaną. Nakłada się go pędzlem jak puder sypki.
Przykładowe firmy:
-lucy minerals
-everyday minerals
-lily lolo
-meow

i tak dalej i tak dalej
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 11:23   #1147
assia_j
Przyczajenie
 
Avatar assia_j
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 19
Dot.: Album Mineralny i Nasze Kolekcje Minerałów

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
jest to podkład, który zawiera w swoim składzie minerały, ale czystym podkładem mineralnym nie jest. Jakbyś zobaczyła na skład tego podkładu znajdziesz tam substancje, które minerałami nie są, np. dimetikon, talk, etc.

Niestety wiele znanych marek robi takiego wała z tymi minerałami i ludzie się nabierają. Jeśli chcesz kupić prawdziwy podkład mineralny - składa się on tylko i wyłącznie z tlenków i miki i ma postać sypką, a nie prasowaną. Nakłada się go pędzlem jak puder sypki.
Przykładowe firmy:
-lucy minerals
-everyday minerals
-lily lolo
-meow

i tak dalej i tak dalej
Powinni zabronić nazywania kosmetyków z chemią "mineralnymi".

magda_lena123 i dołączam się: patrz sobie na skład, aki dobry i podstawowy to zaledwie 4-5 składników/minerałów, najczęściej to np.: Mika (CI 77019), Lauroyl Lysine, dwutlenek Tytanu (CI 77891), Tlenek Cynku (CI 77947), Tlenek Żelaza (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Ultramaryna (CI 77007). Ostatnio coraz częściej jojoba..[COLOR="Silver"]

[edycja modertora]

Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2012-09-01 o 12:15
assia_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 11:44   #1148
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

A jeszcze jeśli chodzi o to ''podrabianie minerałów'' przez renomowane marki. Na zajęciach w pracowni robiłysmy makijaż i temat zszedł właśnie na podkłady i z koleżanką (która jest uświaodmiona ) wymieniałyśmy poglądy na ten temat - babka która prowadziła zajęcia (kosmetyczka) nie miała pojęcia co to jest a pozniej stwierdzila ze to rozszerza pory, inne koleżanki wymieniały "podkłady mineralne " firm takich jak wlasnie l'oreal, clinique itp.

o wizażu dzięki Ci za uświadomienie w tej kwestii mineralnej
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 13:27   #1149
magda_lena123
Raczkowanie
 
Avatar magda_lena123
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dzięki za tak szybką odpowiedź, co do Clinique to tak podejrzewałam, no ale trudno. Chciałam się jeszcze dowiedzieć gdzie kupić kosmetyki mineralne tych firm o których wspomniała _Sarenka_ ?? Bo jak mniemam, jest to możliwe tylko za granicą, bądź przez internet... W takim razie jak nie dać się oszukać podróbkom i dobrać odpowiedni odcień ??
__________________
Z butów sterczy słoma, literaturę zna z opracowań lektur, buraczana dama. Kto rodzi się prostakiem, prostakiem przemija, choćby słoma w butach ze złota była.





Była plama, nie ma bluzki, bo ten proszek był od ruskich
magda_lena123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 13:53   #1150
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena123 Pokaż wiadomość
Dzięki za tak szybką odpowiedź, co do Clinique to tak podejrzewałam, no ale trudno. Chciałam się jeszcze dowiedzieć gdzie kupić kosmetyki mineralne tych firm o których wspomniała _Sarenka_ ?? Bo jak mniemam, jest to możliwe tylko za granicą, bądź przez internet... W takim razie jak nie dać się oszukać podróbkom i dobrać odpowiedni odcień ??
Np. tu
Na forum mineralnym są wątki WSPOLNE ZAKUPY na których przeprowadzane są wspolne zamówienia z zagranicy.

Na początek kup sobie próbki i testuj.
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 20:16   #1151
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez assia_j Pokaż wiadomość
Powinni zabronić nazywania kosmetyków z chemią "mineralnymi".


Swoją drogą w kwestii leczenia.. niektóre minerały mają wpływ na skórę. Na przykład Jojoba (ma ją teraz EDM) wpływa na sebum skóry.. sama tego doświadczyłam, po paru użyciach reguluje strefę T, po prostu przez 2-3 pierwsze użycia miałam wrażenie, że lekko złuszcza naskórek.. po 2 tygodniach odłożyłam puder na bok i wystarczył mi podkład

Popieram. Z tego co obiło mi się o uszy, to L'oreal swój podkład zaczęło już później reklamować jako "z dodatkiem minerałów" i podawali procent tych minerałów (o ile to znów prawda). Czyli jakieś upomnienie chyba ZNÓW było dla nich. Tylko, że chyba dalej przekłamują te reklamy i pokazują te cuda niewidy z doklejonymi rzęsami, które niby tusz stworzył.

Bo olejek jojoba jest ponoć bardzo podobny do ludzkiego sebum . Podobno właśnie suche partie nawilża, a te przetłuszczające reguluje. Jak się w kosmetykach kolorowych sprawdza nie wiem, miałam go jedynie jako jeden ze składników w olejku, był tam bazą.


Cytat:
Napisane przez magda_lena123 Pokaż wiadomość
Dzięki za tak szybką odpowiedź, co do Clinique to tak podejrzewałam, no ale trudno. Chciałam się jeszcze dowiedzieć gdzie kupić kosmetyki mineralne tych firm o których wspomniała _Sarenka_ ?? Bo jak mniemam, jest to możliwe tylko za granicą, bądź przez internet... W takim razie jak nie dać się oszukać podróbkom i dobrać odpowiedni odcień ??
Tu jest całe podforum mineralne, czytać, czytać klik . Można się rozeznać w firmach, popytać na konkretnym wątku o kolory, poczytać mniej więcej opinie (choć jak wiadomo, każda cera jest inna i trzeba testować na sobie).

Tu podstawy: klik1 (właśnie o składach), klik2

I już będziesz bardziej uświadomiona i nie dasz się zrobić w bambuko koncernom na ich "minerały"
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 20:30   #1152
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

z bb kremami jest podobna historia jak z minerałami, takiemu maybelline raczej daleko do azjatyckich kosmetyków
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 20:34   #1153
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ale BB (te i te) to przynajmniej też chemia No, może mają sporo wyciągów co poniektóre, ale jest dużo silikonów itp.

W ogóle ciekawa jestem, czy ten BB (azjatycki) serio kogoś trochę "uleczył". Póki co tylko czytałam o fajnym delikatnym efekcie na twarzy, albo o zapchaniu.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 21:26   #1154
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

mnie właśnie też coś zaczęły kusić te kremy BB, ale musiałyby nie zapychać.
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 10:35   #1155
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

ja po obejrzeniu składu BB kremów, nawet tych azjatyckich, wiem że nic mnie nie skusi do używania ich aktualnie mam wrażenie że tylko olej+HA mi służy, po każdym kremie na noc wyskakuje mi jakiś duży pryszcz... i weź tu się spakuj na wakacje, jak nie możesz wziąć biochemii z sobą :/
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 06:57   #1156
Love Fruits
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 16
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Mam sama krem BB i nie jestem zadowolona, niedawno dostałam minerałki od koleżanki na urodziny, wcześniej w ogóle nie słyszałam o takich kosmetykach ale z nich się naprawdę cieszę. Właśnie odkrywam ich zalety
Love Fruits jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 13:12   #1157
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny, ja po prosbie

idealem mineralnym dla mnie jest EDM Pressed Powder
niestety, wycofany zostal ten podklad, a ja zostalam mineralna sierota - nie mam czym tego podkladu zastapic
od roku wesze tu i tam, sprawdzam, testuje - zaden praswaniec nie daje takiego efektu jak ten EDM ( pomimo, ze pudrowy, to ma delikatnie kremowa, nie pylista konsystencje, daje lekko rozswietlony efekt, a przy tym naprawde porzadne krycie )

mozecie polecic prasowany puder mineralny, o podobnych wlasciwosciach do tego nieszczesnego EDM ... ?
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 12:35   #1158
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

prasowańce the Conservatorie, niestety wysyłka b. droga ale może na zbiorowych się uda upolować. Ja mam jeden i jest lepszy niż EDM dla mnie bo lekko mniej tłusty a bardziej satynowy, poza tym są prawie identyczne.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 15:43   #1159
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny, jaka jest zasada wybierania odcieni do podkreślania kości policzkowych? O ile taka jest. Tzn chodzi mi o miejsce pod kością, by ją zaznaczyć, tak delikatnie, a nie na sporą część policzka (jak oglądałam w googlach u niektórych gwiazd, gdy wpisywałam wyrażenie "konturowanie")... Zależy mi by wytworzyć tylko taką linię, gdyż kość mam widoczną, ale chciałam ją podkreślić, bo przy nałożeniu podkładu staje się mniej widoczna. Odcienie zbyt pomarańczowawe tworzyły u mnie brzydką plamę jakby za ciemnego podkładu, teraz użyłam wczoraj koloru, który okazał się zbyt żółty i też nie wyszło fajnie, wcale nie podkreśliłam kości tak, jak chciałam. Nie była widoczna. Te odcienie które testowałam to Meow Skinny Dippers albo Sunsplashery. Odcienie zbyt chłodne (szarewe) podkreślały ładnie kośc, ale sprawiały trochę wrażenie smutnej czy wychudzonej twarzy... O tak ładne i wyraźne podkreślenie mi właśnie chodzi, tylko te odcienie to nie to... A może mi się wydaje tylko? Może właśnie odcień podkreślający kość powinien być chłodniejszy? Poradzi ktoś?

Podkładów używam w odcieniach złocistych (Light Golden, Light Medium Golden zmieszany z LG lub sam LMG z Lumiere).
Mam nadzieję, że ktoś zrozumie o co mi chodzi
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 08:31   #1160
Minerals
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja konturuje twarz broznerem, najczęściej używam tego Everyday bronzer EM, uwielbiam efekt konturowania wyszczupla mi troche twarz. Potem muśniecie kości różem i dla mnie taki efekt wystarcza
Minerals jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 11:29   #1161
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Minerals Pokaż wiadomość
Ja konturuje twarz broznerem, najczęściej używam tego Everyday bronzer EM, uwielbiam efekt konturowania wyszczupla mi troche twarz. Potem muśniecie kości różem i dla mnie taki efekt wystarcza

Też chyba zastosuję coś bardziej brązowego (znalazłam fotki i ten z EDM taki mi się wydaje) . Wypróbuję bronzer SN w tym celu (stosowałam go jedynie czasem na nos i brodę, by musnąć, pod kość jeszcze nie), a jak nie, to poszukam innego. Za żółty lub za pomarańczowy odcień wydaje mi się, że nie da takiego efektu podkreślenia kości, jak właśnie lekko brązowy.

Dzięki za odp
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 08:48   #1162
Minerals
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Nie ma problemu, mnie koleżanka "zaraziła" bronzerem i już tak mam Z tego obecnego jestem naprawdę zadowolona! Chętnie zawsze podziele się moim zdaniem i opiniami
Minerals jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 08:51   #1163
Love Fruits
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 16
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja również używam bronzera, już od dawna i jest to dla mnie normalne w codziennym makijażu. Właśnie kończy mi się mój obecny, więc pora rozejrzeć się za nowym. Może jakiś z minerałków właśnie
Love Fruits jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 08:27   #1164
Minerals
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja polecam te EDM-u uwielbiam je!
Minerals jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 15:05   #1165
assia_j
Przyczajenie
 
Avatar assia_j
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 19
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Capuccino, z tym konturowaniem to trochę jak na tym zdjęciu
Jak dla mnie równie ważny co bronzer jest też puder roświetlający.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg konturowanie.jpg (18,9 KB, 37 załadowań)
assia_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 23:43   #1166
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez assia_j Pokaż wiadomość
Capuccino, z tym konturowaniem to trochę jak na tym zdjęciu
Jak dla mnie równie ważny co bronzer jest też puder roświetlający.
Wiem, mam gdzieś na kompie podobną fotkę. Ja w sumie nie chcę zbytnio konturować twarzy, co po prostu delikatnie zaznaczyć linię pod kością. Fakt, to niby też konturowanie, ale dla mnie takie "tyćkę". Chodziło mi o znalezienie odpowiedniego koloru jakiegoś proszku do zaznaczenia tego miejsca, a nie wyszukania miejsc, do konturowania. Tak jak wspomniałam, nie wszystkie kolory się nadawały, stąd moja prośba o naprowadzenie na jakiś trop.

Rozświetlacz daję w jedno miejsce tylko.

Postanowiłam dać szansę jednemu ze Skinny Dippersów (Meow). Mam nadzieję, że nie dostanę słoiczka z innym kolorem proszku, niż w woreczku samplowym...

Napiszę niedługo, jak wrażenia.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 19:31   #1167
Minerals
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

No fajna ta fotka Ja też zazwyczaj tylko muśniecie pod kośćmi ale widzę, fachowców tu To dobrze, miło się dowiedzieć czegoś nowego.
Minerals jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 20:38   #1168
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja mam drobną twarz, także nie mam potrzeby jej jakoś wyszczuplać , bo znikłabym . Zaznaczenie pod kością jednak fajnie wygląda Mam nadzieję, że jutro mój słoiczek dotrze...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 22:04   #1169
Love Fruits
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 16
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja też lubie bronzerki dodają twarzy zawsze trochę opalenizny, stosuje je do każdego makijażu
Love Fruits jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 00:35   #1170
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja nie lubię dla nadania opalenizny . Choć jestem jaśniutka, to wolę jednak róże, nadają takiej fajnej świeżości, dziewczęcości.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.