Czy używanie kremu do depilacji sprawia że włoski są słabsze i jest ich coraz mniej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-17, 15:52   #1
escapethefaterulez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 12
Question

Czy używanie kremu do depilacji sprawia że włoski są słabsze i jest ich coraz mniej?


chodzi mi o używanie kremu do depilacji pod pachami i w miejscach intymnych.
escapethefaterulez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 22:33   #2
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Czy używanie kremu do depilacji sprawia że włoski są słabsze i jest ich coraz m

nie
jedynie używanie pasty cukrowej lub depilacja laserem osłabia/likwiduje włosy
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 22:58   #3
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Czy używanie kremu do depilacji sprawia że włoski są słabsze i jest ich coraz m

Kremy do depilacji rozpuszczają włosy za pomocą substancji chemicznych zawartych w ich składzie. Nie ingerują jednak w cebulki włosa. Efekt podobny jest do golenia maszynką. Owłosienie pojawia się bardzo szybko. Do tego kremy są niewydajne, a zabieg związany w ich nakładaniem zbyt czasochłonny. Ja wybieram maszynkę ; ))
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 09:51   #4
shaloon
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 24
Dot.: Czy używanie kremu do depilacji sprawia że włoski są słabsze i jest ich coraz m

Właśnie jeśli chodzi o krem i maszynkę na mojej skórze efekty są takie same, no może delikatnie gładsza jest moja skóra po kremie. Próbowałam depilatora, ale po jego użyciu wyskakują mi krostki i wygląda to nie estetycznie. Zastanawiam się teraz czy nie zdecydować się na laserowe usunięcie włosków, by mieć spokój na dłużej. Ktoś z was był na takim zabiegu? Ile potrzeb serii?
shaloon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 10:10   #5
Breezy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13
Dot.: Czy używanie kremu do depilacji sprawia że włoski są słabsze i jest ich coraz m

Jest to kwestia lasera. Najlepszy mówią jest na chwilę obecną na rynku light sheer. Miałam nim robiony wąsik i pachy, po 2 zabiegach jeszcze są włoski, ale duuuużo cieńsze i połowa tylko z tego , co była A mam niestety sporo i ciemnych włosków.
Jeśli chodzi o kremy po depilacji to moim zdaniem mogą jakoś osłabiać wzrost włosków, ale nie ma co się spodziewać cudów.
Breezy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 17:21   #6
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy używanie kremu do depilacji sprawia że włoski są słabsze i jest ich coraz m

Cytat:
Napisane przez shaloon Pokaż wiadomość
Zastanawiam się teraz czy nie zdecydować się na laserowe usunięcie włosków, by mieć spokój na dłużej. Ktoś z was był na takim zabiegu? Ile potrzeb serii?
Zazwyczaj potrzeba ok 5 lub więcej razy żeby trwale usunąć wszystkie włoski.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.