Zapachy zwierząt w perfumach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-29, 07:13   #31
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Zapachy zwierząt w perfumach

Cytat:
Napisane przez mirela76 Pokaż wiadomość
Tekst będzie hardkorowy ale co tam ...
Przy obcinaniu pazurów mojego kota wygrzebałam paznokciem (swoim) taki brązowawy nalot z pazurka kociaka (dorwałam go zanim nie został wylizany (ten nalot)) i ... to jest zapach łapek. To po prostu pot koci z brudem zapewne. Ale wania fajnie, to po prostu esencja kociego zapachu łapek - taki ekstrakt
Ale jak z konia takowy pozyskać ?
A czy przypadkiem wcześniej Twoje futro nie zagrzebywało czegoś brązowego i mocno woniejącego w kuwecie? Owszem, koty mają gruczoły potowe na poduszeczkach łap, ale na pazurach raczej nic się nie osadza. Szczerze mówiąc obwąchiwanie łapiąt, zwłaszcza przednich naszych futer może być dość ryzykowne
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 07:58   #32
mirela76
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: pszczyna/katowice
Wiadomości: 560
GG do mirela76
Dot.: Zapachy zwierząt w perfumach

Nieee, to nie to. Odsuń taką białą błonkę z której wychodzą pazurki. To miejsce jest ciągle zakrytą tą właśnie błonką. Jak wyciągniesz kotu całe pazurki to zobaczysz.
Poza tym aż tak zboczona nie jestem żeby się zachwycać zapachami kuwetkowymi . jeszcze je rozpoznaję .
__________________
"Modlić się - to prosić o to, by prawa natury zostały na pewien czas zawieszone w interesie osobnika wnoszącego o modły , który jak sam przyznaje, nie jest tego godzien" Ambrose Bierce
mirela76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 08:10   #33
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Zapachy zwierząt w perfumach

Cytat:
Napisane przez mirela76 Pokaż wiadomość
Nieee, to nie to. Odsuń taką białą błonkę z której wychodzą pazurki. To miejsce jest ciągle zakrytą tą właśnie błonką. Jak wyciągniesz kotu całe pazurki to zobaczysz.
Poza tym aż tak zboczona nie jestem żeby się zachwycać zapachami kuwetkowymi . jeszcze je rozpoznaję .
Wiesz, u nas pefumomaniaków to wszystko możliwe - nic mnie już nie zdziwi A swoją drogą to faktycznie obejrzę sobie te pazurki. Rzadko tam zaglądam bo Fiodor nie znosi jakichkolwiek zabiegów w obrębie łap i od razu je wyrywa. No, ale jakby nie było koty znaczą teren wydzieliną z opuszek przednich łapek (między innymi), więc to może być to
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 20:07   #34
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Zapachy zwierząt w perfumach

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
łapki mojej , pachną kurzem trochę Edenowo
Ah, ten kurz, moja kicia pachniała jak moje Fragile edt, też tak miło, z lekka kurzowo.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 21:20   #35
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Zapachy zwierząt w perfumach

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Ah, ten kurz, moja kicia pachniała jak moje Fragile edt, też tak miło, z lekka kurzowo.
Nie znam tego , trzeba się zapoznać
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 22:45   #36
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Zapachy zwierząt w perfumach

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Nie znam tego , trzeba się zapoznać
Tylko nie pomyl edp z edt, bo to całkiem inne zapachy. I poczekaj, aż zapach dobrze "umości" się na skórze. Zajrzyj do Superpharm, tam chyba jeszcze jest, bo zawitał tam, aczkolwiek w innych perfumeriach jest już niedostępny.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 10:12   #37
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Dot.: Zapachy zwierząt w perfumach

Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
EDP znam tylko z próbki ale planuję zaprzyjaźnić się z tą wersją bliżej- teraz to postanowienie ugruntowało się we mnie jeszcze mocniej; EDT noszę z ogromną przyjemnością.
Swoją drogą- niesamowite jak subiektywnym zmysłem jest zmysł powonienia, jak różnie odbieramy ten sam zapach, jak odmiennie go kojarzymy. Wciąż zachwyca mnie to i zadziwia.
Taaaak! Po stokroć tak!
Każdy ma inną historię zapachową w głowie, każdy ma inne prototypy zapachów, inne skojarzenia. Dlatego tak bardzo lubię wąchać i układać sobie bajki w głowie . Wącham wszystko, ale raczej, co pachnie

W Dzingu! mogłabym się doszukać mokrego siana ze stajni, zapachu konia prawdopodobnie nigdy nie poznam, bo panicznie boję się spotkania z koniem (po tym, jak jeden użarł mnie w bark, zostawił sińca od obojczyka do łopatki, zeżarł sweter i sprawił, że ze strachu prawie zeszłam na zawał ). Natomiast MKK na mnie to zgniła woda z kwiatków i krowie wymię, jak to ktoś ładnie przyrównał

A w temacie futrzaków, to moja psiczka pachniała kredkami świecowymi i miodem gryczanym, na karczychu.
__________________
Wymiany kosmetyczne?

Edytowane przez Twitter
Czas edycji: 2011-06-30 o 10:14
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 09:39   #38
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Zapachy zwierząt w perfumach

Cytat:
Napisane przez mirela76 Pokaż wiadomość
A mój pachnie moim płynem do płukania tkanin (tylko te łapki waniają inaczej).
AAAA to Twój kot przejmuje zapach z płynu ale cwaniak
Mój tym she wood tak sam z siebie, nie zakupiłam tych perfum bo nie podoba mi się początek i środek, zachwycam mnie tylko koci koniec

morelle dzięki za sugestie

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2011-07-01 o 13:37
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 12:35   #39
mirela76
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: pszczyna/katowice
Wiadomości: 560
GG do mirela76
Dot.: Zapachy zwierząt w perfumach

Ale to nie jego zapach , bo on po prostu ciagle leży w garderobie na wypranych ciuchach. Sam z siebie nie pachnie (tylko te łapki, a wyczaiłam wczoraj, że to pazury dokłądnie), jak się do mnie tuli to pachnie moim perfumem. Jak zje to mordka pachnie jedzeniem. JA go namiętnie wąchał (zresztą reszę rodziny także ) To zboczenie moje takie małe.
__________________
"Modlić się - to prosić o to, by prawa natury zostały na pewien czas zawieszone w interesie osobnika wnoszącego o modły , który jak sam przyznaje, nie jest tego godzien" Ambrose Bierce
mirela76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.