Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-10-01, 16:50   #2041
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2 480
Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
chyba nie, ale moim zdaniem bardzo zbliżony. w 8.21 byłoby mniej 1 niż 2, a jeśli zmieszasz 1:1 8.2 i 8.1, to 2 i 1 będziesz mieć w proporcji pół na pół
Dziękuję jeszcze raz za pomoc ostecznie kupiłam 8.2 i 7.1 z montibello, bo nie było u mnie alfaparfu. Może dam trochę więcej 8.2 niż 7.1. Zaraz farbuję, zobaczymy co z tego wyjdzie
soulie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-01, 18:25   #2042
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cze¶æ Dziewczyny,

podczytujê Was od jakiego¶ czasu i w koñcu postanowi³am napisaæ z pro¶b± o radê.

Przez ostatnich kilka lat farbowa³am w³osy farb± Alfaparf 5.01 (Light Ash Brown), pó¼niej wycofali j± z "mojej" hurtowni fryzjerskiej, wiêc przerzuci³am siê na farbê Yellow, równie¿ 5.01 (Light Ash Brown). Na wakacje rozja¶ni³am je sobie delikatnym baleja¿em, na odrostach do¶æ dobrze widaæ ju¿ mój naturalny kolor w³osów. Efekty widoczne na zdjêciach:

1,2 - zdjêcia przy oknie, od pó³nocnej strony
3,4 - w³osy w pe³nym s³oñcu
5 - w³osy przy normalnym ¶wietle, najbardziej zbli¿one do rzeczywisto¶ci
6 - kolor, o którym marzê

Z obu farb nie by³am nigdy w 100% zadowolona bo pomimo popielu w nazwie w³osy spiera³y siê do z³otego br±zu. Postanowi³am wiêc spróbawaæ czego¶ innego, ale nie mam ¿adnego pomys³u, co kupiæ, aby uzyskaæ zimny odcieñ br±zu, taki jak mam naturalnie.

Podoba mi siê efekt, który uzyska³a caate po mieszance 1:1 londy 6.1+7.1 z 15cm mixtonem niebieskim na oxy3% - pytanie tylko, czy jest szansa, aby na moich w³osach kolor wyszed³ podobnie..? Przez ten baleja¿ mam na w³osach teraz zarówno z³oty jaki i rudy odcieñ...

Co radzicie Dziewczyny?


Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
zdaje relacje po mieszance 1:1 londy 6.1+7.1 z 15cm mixtonem niebieskim na oxy3%.

znowu jakos srodek glowy mam jasniejszy, ale na zywo tego nie widze, moze to tak swiatlo pada na zdj... farby nie nakladalam sama, wiec watpie aby to byla wina niedbalstwa

1zdj - normalne swiatlo
nastepne - przy oknie w pelni slonca

edit:
dwa ostatnie w lokach - przed farbowaniem
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ca³o¶æ bez s³oñca.jpg (59,4 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg odrosty bez s³oñca.jpg (67,6 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ca³o¶æ w s³oñcu.jpg (97,0 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg odrosty w s³oñcu.jpg (98,9 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ca³o¶æ normalne ¶wiat³o.jpg (38,1 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (33,9 KB, 21 za³adowañ)
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-01, 18:53   #2043
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laity Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny,

podczytujê Was od jakiego¶ czasu i w koñcu postanowi³am napisaæ z pro¶b± o radê.

Przez ostatnich kilka lat farbowa³am w³osy farb± Alfaparf 5.01 (Light Ash Brown), pó¼niej wycofali j± z "mojej" hurtowni fryzjerskiej, wiêc przerzuci³am siê na farbê Yellow, równie¿ 5.01 (Light Ash Brown). Na wakacje rozja¶ni³am je sobie delikatnym baleja¿em, na odrostach do¶æ dobrze widaæ ju¿ mój naturalny kolor w³osów. Efekty widoczne na zdjêciach:

1,2 - zdjêcia przy oknie, od pó³nocnej strony
3,4 - w³osy w pe³nym s³oñcu
5 - w³osy przy normalnym ¶wietle, najbardziej zbli¿one do rzeczywisto¶ci
6 - kolor, o którym marzê

Z obu farb nie by³am nigdy w 100% zadowolona bo pomimo popielu w nazwie w³osy spiera³y siê do z³otego br±zu. Postanowi³am wiêc spróbawaæ czego¶ innego, ale nie mam ¿adnego pomys³u, co kupiæ, aby uzyskaæ zimny odcieñ br±zu, taki jak mam naturalnie.

Podoba mi siê efekt, który uzyska³a caate po mieszance 1:1 londy 6.1+7.1 z 15cm mixtonem niebieskim na oxy3% - pytanie tylko, czy jest szansa, aby na moich w³osach kolor wyszed³ podobnie..? Przez ten baleja¿ mam na w³osach teraz zarówno z³oty jaki i rudy odcieñ...

Co radzicie Dziewczyny?
Nie skomentujê Twojego pytania bo siê nie znam na tyle, ¿eby doradzaæ, ale chcia³am tylko powiedzieæ, ¿e zdjêcie, które wklei³a¶ jako cel to chyba jaki¶ wiza¿owy ¶wiêty graal Sama d±¿ê do takiego koloru.

Ja ju¿ po farbowaniu. Widzê z³ote przeb³yski w sztucznym ¶wietle
Kolor wyszed³ do¶æ ciemny. Wygl±da na bliski 6, ale poczekam z ocen± na naturalne ¶wiat³o.
soulie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-01, 18:59   #2044
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez soulie Poka¿ wiadomo¶æ
Nie skomentujê Twojego pytania bo siê nie znam na tyle, ¿eby doradzaæ, ale chcia³am tylko powiedzieæ, ¿e zdjêcie, które wklei³a¶ jako cel to chyba jaki¶ wiza¿owy ¶wiêty graal Sama d±¿ê do takiego koloru.

Ja ju¿ po farbowaniu. Widzê z³ote przeb³yski w sztucznym ¶wietle
Kolor wyszed³ do¶æ ciemny. Wygl±da na bliski 6, ale poczekam z ocen± na naturalne ¶wiat³o.
po 2 myciach bêdzie ju¿ ja¶niejszy a z³ote przeb³yski mo¿e próbowaæ neutralizowaæ p³ukank± z gencjany b±d¼ srebrzykiem. w moim odczuciu z³oto lepsze ni¿ czerwieñ, czy mied¼
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-01, 19:13   #2045
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
po 2 myciach bêdzie ju¿ ja¶niejszy a z³ote przeb³yski mo¿e próbowaæ neutralizowaæ p³ukank± z gencjany b±d¼ srebrzykiem. w moim odczuciu z³oto lepsze ni¿ czerwieñ, czy mied¼
Chyba jednak w ciemniejszych mi lepiej ni¿ w jasnych wiêc specjalnie mnie to nie martwi Jutro wybieram siê po p³ukankê
soulie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-01, 23:53   #2046
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ja dzi¶ mia³am wieczór w³osowy... strasznie siê namêczy³am wiêc musze sie "wy¿aliæ" mimo ¿e nie na temat.. z góry za to przepraszam..

1. Na³o¿y³am olejek Sesa na 2 godziny
2. Umy³am w³osy szamponem Pharmaceris i na³ozy³am na 10 minut maskê Sleek Line
3. Potem trzyma³am przez 30 minut maskê z siemienia lnianego chyba bêdzie moim hitem..
4. Na koniec zrobi³am p³ukankê z gencjany (ostatnio wysz³a SUPER! wiêc pozostanê przy niej na d³u¿ej) w³osy po niej mia³y refleks niby bardzo ja¶niutki ró¿owy niby srebrny??? bardzo mi sie to podoba³o. Genialnie zgasi³a rudo¶ci i ¿ó³cie
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-02, 02:03   #2047
madzius_88
Raczkowanie
 
Avatar madzius_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja dzi¶ mia³am wieczór w³osowy... strasznie siê namêczy³am wiêc musze sie "wy¿aliæ" mimo ¿e nie na temat.. z góry za to przepraszam..

1. Na³o¿y³am olejek Sesa na 2 godziny
2. Umy³am w³osy szamponem Pharmaceris i na³ozy³am na 10 minut maskê Sleek Line
3. Potem trzyma³am przez 30 minut maskê z siemienia lnianego chyba bêdzie moim hitem..
4. Na koniec zrobi³am p³ukankê z gencjany (ostatnio wysz³a SUPER! wiêc pozostanê przy niej na d³u¿ej) w³osy po niej mia³y refleks niby bardzo ja¶niutki ró¿owy niby srebrny??? bardzo mi sie to podoba³o. Genialnie zgasi³a rudo¶ci i ¿ó³cie
Veroniqe czekam na obiecane w ostatnim poscie zdjecia chwile juz sledze Twoja koloryzacyjna przemiane i bardzo jestem ciekawa efektow

---------- Dopisano o 02:03 ---------- Poprzedni post napisano o 01:56 ----------

a tak przy okazji.... moj naturalny kolor wlosow <fotka w awatarze> juz mi sie znudzil jasny popielaty braz postanowilam zamienic na ciemny gleboki braz popedzilam do drogeri zakupilam szampon koloryzujacy ciemny braz i.... rewelacja zmiana jakiej potrzebowalam od dawna tylko.... po kilku myciach zaczela wychodzic rudo-czerwona poswiata co mnie malo do szalu nie doprowadza bo zalezalo mi wlasnie na zimnym odcieniu brazu.... oczywiscie podczytuje Was dziewczyny od jakiegos czasu + inne fora z podobnymi problemami jak moj i bardzo duzo dziewczyn chwalilo sobie gencjane.. wiec postanowilam sprobowac plukanka 9 kropelek na litr + 2 krople do odzywki po plukance.. efekt powiem Wam ze poki co zadawalajacy ale w sztucznym swietle gdzies tam te rudosci jeszcze przebijaja.... napewno nie jest to ten efekt idealnie popielatego zimnego odcienia.. i tak tytulem zakonczenia.. moglybyscie mi cos poradzic na te paskudne rudoscio-czerwienie??

Edytowane przez madzius_88
Czas edycji: 2012-10-02 o 02:06
madzius_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 10:15   #2048
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laity Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny,

podczytujê Was od jakiego¶ czasu i w koñcu postanowi³am napisaæ z pro¶b± o radê.

Przez ostatnich kilka lat farbowa³am w³osy farb± Alfaparf 5.01 (Light Ash Brown), pó¼niej wycofali j± z "mojej" hurtowni fryzjerskiej, wiêc przerzuci³am siê na farbê Yellow, równie¿ 5.01 (Light Ash Brown). Na wakacje rozja¶ni³am je sobie delikatnym baleja¿em, na odrostach do¶æ dobrze widaæ ju¿ mój naturalny kolor w³osów. Efekty widoczne na zdjêciach:

1,2 - zdjêcia przy oknie, od pó³nocnej strony
3,4 - w³osy w pe³nym s³oñcu
5 - w³osy przy normalnym ¶wietle, najbardziej zbli¿one do rzeczywisto¶ci
6 - kolor, o którym marzê

Z obu farb nie by³am nigdy w 100% zadowolona bo pomimo popielu w nazwie w³osy spiera³y siê do z³otego br±zu. Postanowi³am wiêc spróbawaæ czego¶ innego, ale nie mam ¿adnego pomys³u, co kupiæ, aby uzyskaæ zimny odcieñ br±zu, taki jak mam naturalnie.

Podoba mi siê efekt, który uzyska³a caate po mieszance 1:1 londy 6.1+7.1 z 15cm mixtonem niebieskim na oxy3% - pytanie tylko, czy jest szansa, aby na moich w³osach kolor wyszed³ podobnie..? Przez ten baleja¿ mam na w³osach teraz zarówno z³oty jaki i rudy odcieñ...

Co radzicie Dziewczyny?


Nie dziwie siê ¿e nie by³a¶ w 100% zadowolona bo przecie¿ 5.01 to jest natura z LEKKIM popielatym refleksem a nie popielaty br±z.
Je¶li po przecinku s± dwie cyferki, to odcieñ jest mieszanin± dwóch refleksów z przewag± tego pierwszego czyli u Ciebie by³a przewaga natury czyli ni to ciep³ego ni ch³odnego refleksu.

Je¿eli masz rudy refleks to mieszanka naszej caate nada³a by siê ale za pierwszym razem NIE radzê dodawaæ mixa bo on przyciemni Ci strasznie w³osy... A je¿eli masz zó³ty refleks to we¿ co¶ z .2 po przecinku... ALE skoro masz ten i ten refleks to ja bym zmiesza³a odpowiedni odcieñ .. .2 z ... .1 LUB .. .1 z .. .21
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-03, 17:24   #2049
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie dziwie siê ¿e nie by³a¶ w 100% zadowolona bo przecie¿ 5.01 to jest natura z LEKKIM popielatym refleksem a nie popielaty br±z.
Je¶li po przecinku s± dwie cyferki, to odcieñ jest mieszanin± dwóch refleksów z przewag± tego pierwszego czyli u Ciebie by³a przewaga natury czyli ni to ciep³ego ni ch³odnego refleksu.

Je¿eli masz rudy refleks to mieszanka naszej caate nada³a by siê ale za pierwszym razem NIE radzê dodawaæ mixa bo on przyciemni Ci strasznie w³osy... A je¿eli masz zó³ty refleks to we¿ co¶ z .2 po przecinku... ALE skoro masz ten i ten refleks to ja bym zmiesza³a odpowiedni odcieñ .. .2 z ... .1 LUB .. .1 z .. .21
Dziêki Veroniqe22

Zdecydowanie mam wiêcej z³otego/¿ó³tego refleksu, wiêc rozejrzê siê za 6.2, 6.21 i 6.1 w sklepach fryzjerskich. Wrócê mo¿e do Alfaparfu bo widzê, ¿e na wiza¿u cieszy siê sporym powodzeniem. Bojê siê tylko o sam kolor bo farby na poziomie 6 i 7 to ciemny blond i blond prawda..? Nie chcia³abym, ¿eby w³osy wysz³y szare.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-03, 20:37   #2050
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laity Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki Veroniqe22

Zdecydowanie mam wiêcej z³otego/¿ó³tego refleksu, wiêc rozejrzê siê za 6.2, 6.21 i 6.1 w sklepach fryzjerskich. Wrócê mo¿e do Alfaparfu bo widzê, ¿e na wiza¿u cieszy siê sporym powodzeniem. Bojê siê tylko o sam kolor bo farby na poziomie 6 i 7 to ciemny blond i blond prawda..? Nie chcia³abym, ¿eby w³osy wysz³y szare.
nie martw siê wcale nie tak ³atwo o szare w³osy ;] gdyby by³o tak ³atwo to naszej reszty nie by³oby na tym w±tku jezeli masz wiecej z³ota to uwa¿aj z farbami .1(niebieski) bo zó³ty + niebieski = zielony.
Parê postów wy¿ej masz moje w³osy po alfaparfie 7.1 + 7.21 podoba³ mi siê ale jak dla mnie to za jasny kolor... lepiej czuje sie w jasnych br±zach ni¿ blondach...

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

swojego czasu ubolewa³am ¿e z alfaparfu nie ma 6.21 ... bo miesza³abym sobie z 6.1... i myslê ¿e z czasem by³oby super... natomiast z poziomu 5 jest 5.21 ale bojê sie tej 5tki ¿e wyszed³by czarny... mimo ¿e moje w³osy wychodz± do¶æ jasno nawet na poziomie 6..
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-03, 22:03   #2051
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
nie martw siê wcale nie tak ³atwo o szare w³osy ;] gdyby by³o tak ³atwo to naszej reszty nie by³oby na tym w±tku jezeli masz wiecej z³ota to uwa¿aj z farbami .1(niebieski) bo zó³ty + niebieski = zielony.
Parê postów wy¿ej masz moje w³osy po alfaparfie 7.1 + 7.21 podoba³ mi siê ale jak dla mnie to za jasny kolor... lepiej czuje sie w jasnych br±zach ni¿ blondach...

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

swojego czasu ubolewa³am ¿e z alfaparfu nie ma 6.21 ... bo miesza³abym sobie z 6.1... i myslê ¿e z czasem by³oby super... natomiast z poziomu 5 jest 5.21 ale bojê sie tej 5tki ¿e wyszed³by czarny... mimo ¿e moje w³osy wychodz± do¶æ jasno nawet na poziomie 6..
zmieszaj sobie 6.1 z 5.21, na wodzie 3% po 3 myciach bêdzie jasno. zw³aszcza, ¿e teraz masz do¶æ jasne w³osy. alfaparf wychodzi du¿o ja¶niej ni¿ l'oreal. z l'oreala by³am prawie ¿e czarna po farbowaniu 5, natomiast w alfaparfie tylko po farbowaniu jest ciemno, ale te¿ nie czarno
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 23:21   #2052
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
nie martw siê wcale nie tak ³atwo o szare w³osy ;] gdyby by³o tak ³atwo to naszej reszty nie by³oby na tym w±tku jezeli masz wiecej z³ota to uwa¿aj z farbami .1(niebieski) bo zó³ty + niebieski = zielony.
Parê postów wy¿ej masz moje w³osy po alfaparfie 7.1 + 7.21 podoba³ mi siê ale jak dla mnie to za jasny kolor... lepiej czuje sie w jasnych br±zach ni¿ blondach...

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

swojego czasu ubolewa³am ¿e z alfaparfu nie ma 6.21 ... bo miesza³abym sobie z 6.1... i myslê ¿e z czasem by³oby super... natomiast z poziomu 5 jest 5.21 ale bojê sie tej 5tki ¿e wyszed³by czarny... mimo ¿e moje w³osy wychodz± do¶æ jasno nawet na poziomie 6..
O d¿izas, piêkne masz w³osy

Dla mnie kolor na poziomie 7 te¿ bêdzie za jasny, spróbujê poziomu 6. Nie mogê znale¼æ nigdzie jakie numery farb s± dostêpne z Alfaparfu, 6.2 istnieje?
Je¶li nie to mo¿e spróbowaæ pomys³u endorfiny123 - 6.1 z 5.21, na wodzie 3%?
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-04, 02:13   #2053
madzius_88
Raczkowanie
 
Avatar madzius_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

dziewczyny mozecie mi poradzic co polozyc na ciemny braz z czerwono-rudawa poswiata zeby uzyskac ten sam ciemny braz ale w zimnym odcieniu ??
madzius_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-04, 09:45   #2054
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
zmieszaj sobie 6.1 z 5.21, na wodzie 3% po 3 myciach bêdzie jasno. zw³aszcza, ¿e teraz masz do¶æ jasne w³osy. alfaparf wychodzi du¿o ja¶niej ni¿ l'oreal. z l'oreala by³am prawie ¿e czarna po farbowaniu 5, natomiast w alfaparfie tylko po farbowaniu jest ciemno, ale te¿ nie czarno
tak te¿ zrobiê za 2 miesi±ce bo teraz za 2 tygodnie robiê goldwellem 6BS który juz czeka na mnie 3 tygodnie i patrzy i patrzy
TYLKO jest jeden problem... nie widzê teraz na necie 5.21 ... A dobrze pamiêtam w hurtowni jak kupowa³am 7.21 od razu patrzy³am na ciemniejsze bo od razu wiedzia³am ¿e ten ¶redni blond to nie bedzie to... i by³a tylko 5.21 wycofali??? :O
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-04, 10:01   #2055
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laity Poka¿ wiadomo¶æ
O d¿izas, piêkne masz w³osy

Dla mnie kolor na poziomie 7 te¿ bêdzie za jasny, spróbujê poziomu 6. Nie mogê znale¼æ nigdzie jakie numery farb s± dostêpne z Alfaparfu, 6.2 istnieje?
Je¶li nie to mo¿e spróbowaæ pomys³u endorfiny123 - 6.1 z 5.21, na wodzie 3%?
dziekujê
6.2 nie istnieje... obawiam siê ¿e nici z naszych planów... bo 5.21 te¿ nigdzie nie mogê znale¼æ
wklejam palety.. jest co¶ takiego jak 5.22 ale nie wiem czy bym sie odwa¿y³a...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg evolution2.jpg (56,1 KB, 46 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 30be712169b5bbe51b00f67a126e.jpg (42,8 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 76cd85ca42faa6ae3e03405d5ec8.jpg (37,3 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 8230_3.jpg (25,7 KB, 24 za³adowañ)
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-04, 14:20   #2056
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
dziekujê
6.2 nie istnieje... obawiam siê ¿e nici z naszych planów... bo 5.21 te¿ nigdzie nie mogê znale¼æ
wklejam palety.. jest co¶ takiego jak 5.22 ale nie wiem czy bym sie odwa¿y³a...
To moze 5.1 z 7.21? Wyjdzie poziom 6.
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-05, 16:23   #2057
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny mozecie mi poradzic co polozyc na ciemny braz z czerwono-rudawa poswiata zeby uzyskac ten sam ciemny braz ale w zimnym odcieniu ??
¿eby zneutralizowaæ czerwieñ potrzeba zieleni, wiêc mat .7 po kropce czy przecinku, ale czasem uwaga bo 7 to br±z a zieleñ to .11, ale .11 to czêsto te¿ popielaty popiel (niebieski niebieski).
Rud¶ci neutralizuje popiel. Je¶li masz czerwono rude to mieszanka endorfiy my¶lê co¶ z .7 + .1 na odpowiednich poziomach by siê dobrze spisa³±, oczywi¶cie w zale¿no¶ci od tego czy czerwieni masz wiêcej czy rudego to mo¿esz wzi±æ jak±¶ .71 je¶li s± bardziej czerwone ni¿ rude a .17 je¶li bardziej rude ni¿ czerwone.
Pamiêtaj, ¿e lepiej najpierw zrobiæ ja¶niejszym poziomem i pó¼niej przyciemniaæ, no chyba, ¿e tak jak dziewczyny pisz± Alparaf wychodzi ja¶niej lub zmieszaæ np poziom 7 i 6.

Veroniqe - cieszê siê ¿e wesz³a¶ w temat i z przyjemno¶ci± czytam Twoje odpowiedzi, widzê, ¿e siê "materia³y" przyda³y p.s. genicjana jest fioletowa i zneutralizuje z³oto to powinno siê mieniæ na czerwono

edorfina - Twój kolor po tej .1 .7 to mistrzostwo

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-05 o 22:01
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-06, 12:35   #2058
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

jakie tutaj poruszenie sie zrobilo
trzymam kciuki za Was dziewczyny

ja sie chyba wypalilam, w walce o popielaty braz. moj naturalny kolor jest tak piekny, a zaledwie go 3cm na odroscie, reszta znowu trudna do okreslenia

narazie jestem na odwyku, chce jak najdluzszy odrost zapuscic, aby tylko te farbowane tonowac. jednak na sama mysl, juz mi sie odechciewa

1 - w sloncu
2 - z lampa
3 - naturalne swiatlo

misz-masz jak nie wiem
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10071-001.jpg (146,1 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg cats3.jpg (81,9 KB, 45 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC10729.jpg (109,0 KB, 39 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-06, 12:36   #2059
madzius_88
Raczkowanie
 
Avatar madzius_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

[QUOTE=zyta82;36924963]¿eby zneutralizowaæ czerwieñ potrzeba zieleni, wiêc mat .7 po kropce czy przecinku, ale czasem uwaga bo 7 to br±z a zieleñ to .11, ale .11 to czêsto te¿ popielaty popiel (niebieski niebieski).
Rud¶ci neutralizuje popiel. Je¶li masz czerwono rude to mieszanka endorfiy my¶lê co¶ z .7 + .1 na odpowiednich poziomach by siê dobrze spisa³±, oczywi¶cie w zale¿no¶ci od tego czy czerwieni masz wiêcej czy rudego to mo¿esz wzi±æ jak±¶ .71 je¶li s± bardziej czerwone ni¿ rude a .17 je¶li bardziej rude ni¿ czerwone.
Pamiêtaj, ¿e lepiej najpierw zrobiæ ja¶niejszym poziomem i pó¼niej przyciemniaæ, no chyba, ¿e tak jak dziewczyny pisz± Alparaf wychodzi ja¶niej lub zmieszaæ np poziom 7 i 6.

dziekuje Ci bardzo za odpowiedz ! szperalam troche w farbach majirel i alfaparf ale z tej pierwszej jest tylko 7,11 nie ma zadnego odcienia z .7 i tak samo z alfaparf.. a tak w ogole to mi nie przeszkadza "za ciemny" kolor bo mam teraz na wlosach dosc ciemny braz i dobrze sie w nim czuje wiec moglabym nawet zaryzykowac poziom 5 ale co jak nie moge znalesc tego co mi zneutralizuje ta poswiate.. a po glebszym przyjrzeniu sie tym moim wlosom stwierdzam ze jednak wiecej w nich czerwieni niz rudosci
Zyta gdzie jeszcze moge poszukac ??
madzius_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 12:54   #2060
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
jakie tutaj poruszenie sie zrobilo
trzymam kciuki za Was dziewczyny

ja sie chyba wypalilam, w walce o popielaty braz. moj naturalny kolor jest tak piekny, a zaledwie go 3cm na odroscie, reszta znowu trudna do okreslenia

narazie jestem na odwyku, chce jak najdluzszy odrost zapuscic, aby tylko te farbowane tonowac. jednak na sama mysl, juz mi sie odechciewa

1 - w sloncu
2 - z lampa
3 - naturalne swiatlo

misz-masz jak nie wiem
tez mialam taki plan, ale stwierdzilam, ze nie poradze sobie farbujac tylko dol bez odrostu, ale zycze powodzenia! tez wolalabym swoje naturalne
Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
¿eby zneutralizowaæ czerwieñ potrzeba zieleni, wiêc mat .7 po kropce czy przecinku, ale czasem uwaga bo 7 to br±z a zieleñ to .11, ale .11 to czêsto te¿ popielaty popiel (niebieski niebieski).
Rud¶ci neutralizuje popiel. Je¶li masz czerwono rude to mieszanka endorfiy my¶lê co¶ z .7 + .1 na odpowiednich poziomach by siê dobrze spisa³±, oczywi¶cie w zale¿no¶ci od tego czy czerwieni masz wiêcej czy rudego to mo¿esz wzi±æ jak±¶ .71 je¶li s± bardziej czerwone ni¿ rude a .17 je¶li bardziej rude ni¿ czerwone.
Pamiêtaj, ¿e lepiej najpierw zrobiæ ja¶niejszym poziomem i pó¼niej przyciemniaæ, no chyba, ¿e tak jak dziewczyny pisz± Alparaf wychodzi ja¶niej lub zmieszaæ np poziom 7 i 6.

Veroniqe - cieszê siê ¿e wesz³a¶ w temat i z przyjemno¶ci± czytam Twoje odpowiedzi, widzê, ¿e siê "materia³y" przyda³y p.s. genicjana jest fioletowa i zneutralizuje z³oto to powinno siê mieniæ na czerwono

edorfina - Twój kolor po tej .1 .7 to mistrzostwo
dziekuje z alfaparfem zostane na dluzej
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-06, 13:03   #2061
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
tez mialam taki plan, ale stwierdzilam, ze nie poradze sobie farbujac tylko dol bez odrostu, ale zycze powodzenia! tez wolalabym swoje naturalne

dziekuje z alfaparfem zostane na dluzej
z kazdym myciem sa bardziej "zywe"
dobijaja mnie strasznie, ale nie mam pomyslu na nie, nawet nie wiem co bym miala teraz polozyc, po prostu zwatpilam, a nie chce przyciemniac znowu do prawie czarnego, a takie efekty dawaly mi mixy
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-06, 14:28   #2062
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
z kazdym myciem sa bardziej "zywe"
dobijaja mnie strasznie, ale nie mam pomyslu na nie, nawet nie wiem co bym miala teraz polozyc, po prostu zwatpilam, a nie chce przyciemniac znowu do prawie czarnego, a takie efekty dawaly mi mixy
Hej! W³osy skróci³a¶? Takie gêste zdrowe teraz wygl±daj±...no z kolorem znów widzê problem Na fiolet, zieleñ z niebieskim, wiêc mo¿e te¿ co¶ z .7 i .1 by siê co¶ zda³o, ale kurcze, najpierw trzebaby rozja¶niæ, ¿eby ciemno nie by³o.
A na dekolor siê nie piszesz? W jakim s± stanie W³oski? Mo¿e jaka¶ k±piel rozja¶niaj±ca na 3% + H&S + proszek rozja¶ñaj±cy ¿eby delikatnie rozja¶ñiæ?
Ja te¿ co¶ muszê po³o¿yæ na moj± d³ugo¶æ w po³owie, bo mi siê do z³ota wyp³uka³y... a ju¿ mam 2 letni odrost i jakos powoli rosn±...

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-06 o 14:35
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-06, 14:34   #2063
madzius_88
Raczkowanie
 
Avatar madzius_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

[QUOTE=zyta82;36924963]¿eby zneutralizowaæ czerwieñ potrzeba zieleni, wiêc mat .7 po kropce czy przecinku, ale czasem uwaga bo 7 to br±z a zieleñ to .11, ale .11 to czêsto te¿ popielaty popiel (niebieski niebieski).
Rud¶ci neutralizuje popiel. Je¶li masz czerwono rude to mieszanka endorfiy my¶lê co¶ z .7 + .1 na odpowiednich poziomach by siê dobrze spisa³±, oczywi¶cie w zale¿no¶ci od tego czy czerwieni masz wiêcej czy rudego to mo¿esz wzi±æ jak±¶ .71 je¶li s± bardziej czerwone ni¿ rude a .17 je¶li bardziej rude ni¿ czerwone.
Pamiêtaj, ¿e lepiej najpierw zrobiæ ja¶niejszym poziomem i pó¼niej przyciemniaæ, no chyba, ¿e tak jak dziewczyny pisz± Alparaf wychodzi ja¶niej lub zmieszaæ np poziom 7 i 6.

dziekuje Ci bardzo za odpowiedz ! szperalam troche w farbach majirel i alfaparf ale z tej pierwszej jest tylko 7,11 nie ma zadnego odcienia z .7 i tak samo z alfaparf.. a tak w ogole to mi nie przeszkadza "za ciemny" kolor bo mam teraz na wlosach dosc ciemny braz i dobrze sie w nim czuje wiec moglabym nawet zaryzykowac poziom 5 ale co jak nie moge znalesc tego co mi zneutralizuje ta poswiate.. a po glebszym przyjrzeniu sie tym moim wlosom stwierdzam ze jednak wiecej w nich czerwieni niz rudosci
Zyta gdzie jeszcze moge poszukac ??
madzius_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-06, 15:46   #2064
madzius_88
Raczkowanie
 
Avatar madzius_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

nie wiem dlaczego nie moge cytowac postow innych forumowiczek ale..
ZYTA82 : dziekuje Ci bardzo za odpowiedz wg Twoich sugesti poszperalam troche w farbach majirel & alfaparf i nie ma zadnego odcienia .7 jezeli chodzi o .11 to jest 7.11 ale mysle ze na moje wlosy bedzie to zbyt jasny kolor, bo teraz mam polozony ciemny braz i przy takim chcialabym zostac, wiec zaryzykowalabym nawet poziom 5.. wiec Zyta82 moglabys mi poradzic gdzie jeszcze szukac ??
ps. a jakie macie zdanie co do plukanek ?? ja naczytalam sie mnóstwo o tym ze czerwone odcienie gasi plukanka ze swiezej pokrzywy wlasnie ide wyprobowac
madzius_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-06, 16:00   #2065
Bonney
Przyczajenie
 
Avatar Bonney
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: I³¿a
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Zacznê od tego, ¿e strasznie mi zale¿y na typowo popielatym, ch³odnym, w miarê ciemnym kolorze w³osów. Zale¿y mi na czasie. Wiadomo¶ci w tym w±tku jest strasznie du¿o, czytanie tego zajê³oby mi mnóstwo czasu, a s± ju¿ tutaj kobiety, które od pocz±tku ¶ledz± w±tek i z pewno¶ci± odpowiedz± mi w jednej wiadomo¶ci na moje pytanie, które brzmi:

Co mogê zrobiæ, by pozbyæ siê rudych refleksów na w³osach i otrzymaæ typowo popielaty kolor w³osów? Poni¿ej zdjêcie moich w³osów i kolor, jaki chcia³abym mieæ (popielaty).
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy-1.jpg (43,9 KB, 30 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2661901538_5.jpg (80,0 KB, 23 za³adowañ)
Bonney jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-06, 20:04   #2066
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka¿ wiadomo¶æ
nie wiem dlaczego nie moge cytowac postow innych forumowiczek ale..
ZYTA82 : dziekuje Ci bardzo za odpowiedz wg Twoich sugesti poszperalam troche w farbach majirel & alfaparf i nie ma zadnego odcienia .7 jezeli chodzi o .11 to jest 7.11 ale mysle ze na moje wlosy bedzie to zbyt jasny kolor, bo teraz mam polozony ciemny braz i przy takim chcialabym zostac, wiec zaryzykowalabym nawet poziom 5.. wiec Zyta82 moglabys mi poradzic gdzie jeszcze szukac ??
ps. a jakie macie zdanie co do plukanek ?? ja naczytalam sie mnóstwo o tym ze czerwone odcienie gasi plukanka ze swiezej pokrzywy wlasnie ide wyprobowac
Ale¿ proszê Ciê bardzo P³ukankê z pokrzywy jasne, ¿e mo¿esz spróbowaæ, bo to w³a¶nie zostawia zielony kolor na w³osach wiêc zneutralizuje czerwieñ, choæ nie wiem co wtedy z rudo¶ci±, ale sama zobaczysz, najwy¿ej zmyjesz.
No w³a¶nie endorfina robi³a 5.7, pewnie tobie by ta mieszanka te¿ tak wysz³a, jej fotki na 2 stronie...cytujê...
Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
polecam Wam farby Alfaparf, do tej pory moim faworytem by³ Goldwell. Alfaparf nie podra¿nia skóry g³owy, w³osy po niej s± miêkkie, b³yszcz±ce, nie ¶mierdzi i nie wypiera siê w tempie b³yskawicznym. dzi¶ minê³y 2 tyg. odk±d na³o¿y³am mieszankê 6.1 i 5.7, kolor pocz±tkowo ciemnawy, ale nie tak ciemny jak chocia¿by w przypadku L'oreal, obecnie w³osy wygl±daj± bardzo naturalnie i ch³odno.
Farby Ci nie polecê bo ja ju¿ od 2 lat nie farbowa³am w³osów, wiêc nie jestem na bie¿±co, Majirel siê na rudo wyp³ukuje, w Gldwellu jest 5 i 6MB zielony br±z to mo¿e go zmieszaæ z popielem 6.1? Ale goldwell siê bardzo szybko te¿ wyp³ukuje.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Bonney Poka¿ wiadomo¶æ
Zacznê od tego, ¿e strasznie mi zale¿y na typowo popielatym, ch³odnym, w miarê ciemnym kolorze w³osów. Zale¿y mi na czasie. Wiadomo¶ci w tym w±tku jest strasznie du¿o, czytanie tego zajê³oby mi mnóstwo czasu, a s± ju¿ tutaj kobiety, które od pocz±tku ¶ledz± w±tek i z pewno¶ci± odpowiedz± mi w jednej wiadomo¶ci na moje pytanie, które brzmi:

Co mogê zrobiæ, by pozbyæ siê rudych refleksów na w³osach i otrzymaæ typowo popielaty kolor w³osów? Poni¿ej zdjêcie moich w³osów i kolor, jaki chcia³abym mieæ (popielaty).
Rudy refleks neutralizuje do neutralnego br±zu kolor niebieski, czyli popiel po przecinku .1, g³êboki popiel to .11, ale uwaga bo czasem te¿ .11 to zieleñ. Na odro¶cie nie trzymaj za d³ugo na 6% bo Ci rozja¶ni i zrudzieje. Sam mix niebieski te¿ mo¿esz po³o¿yæ z oxydantem, albo wymieszaæ naturê np na poziomie 6 czyli 6.0 z mixem. Lub do 6.1 dodaæ mixu niebieskiego, w ka¿dym razie niebieski Ci bêdzie potrzebny. Uwaga nie k³ad¿ niebieskiego na z³oty refleks, bo zieleñ gotowa.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-06, 20:28   #2067
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
z kazdym myciem sa bardziej "zywe"
dobijaja mnie strasznie, ale nie mam pomyslu na nie, nawet nie wiem co bym miala teraz polozyc, po prostu zwatpilam, a nie chce przyciemniac znowu do prawie czarnego, a takie efekty dawaly mi mixy
rozumiem i ¿yczê wytrwa³o¶ci! sama bardzo chcia³abym znów moje naturalne w³osy, ale cz³owiek g³upi i eksperymentowa³. pamiêtam jak fryzjerzy pytali, czy to mój naturalny kolor, bo jest niesamowity, mówili, ¿ebym absolutnie nie farbowa³a, bo szkoda, ale kobieta zmienn± jest...

równie¿ przestajê walczyæ o totalny popiel, szczerze przyznam, ¿e bezpo¶rednio po farbowaniu czujê siê nawet za ch³odno. przesta³am siê sobie podobaæ w totalnie popielatych w³osach, lekkie ocieplenie w trakcie ju¿ tak bardzo mi nie przeszkadza.
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-07, 02:15   #2068
madzius_88
Raczkowanie
 
Avatar madzius_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

ZYTA82 : zrobilam plukanke.. nawet dluzsza chwile przytrzymalam w niej wlosy ale jakiegos spektakularnego efektu niestety nie ma.. za kazdym razem kiedy patrze w lustro mam inne odczucia co do poswiaty.. raz sie wydaje czerwona a raz ruda.... zaluje ze w ogole przed pierwszym farbowaniem moich naturalnych wlosow nie zajrzalam tutaj po porade tylko pokusilam sie o farbe drogeryjna :/ ale coz juz po ptakach jak to sie mowi ale wracajac do tematu.. przesledzilam watek endorfiny i przyszla mi na mysl jeszcze inna opcja.. 2 farby to i tak dla moich gestych i dlugich wlosow za malo.. wiec jakby tak zmieszac 3 inne ? tzn .7 .1 no i cos jeszcze na te rudosci?? jak myslisz ??
madzius_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-07, 10:34   #2069
Bonney
Przyczajenie
 
Avatar Bonney
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: I³¿a
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Rudy refleks neutralizuje do neutralnego br±zu kolor niebieski, czyli popiel po przecinku .1, g³êboki popiel to .11, ale uwaga bo czasem te¿ .11 to zieleñ. Na odro¶cie nie trzymaj za d³ugo na 6% bo Ci rozja¶ni i zrudzieje. Sam mix niebieski te¿ mo¿esz po³o¿yæ z oxydantem, albo wymieszaæ naturê np na poziomie 6 czyli 6.0 z mixem. Lub do 6.1 dodaæ mixu niebieskiego, w ka¿dym razie niebieski Ci bêdzie potrzebny. Uwaga nie k³ad¿ niebieskiego na z³oty refleks, bo zieleñ gotowa.
Niestety, dopiero zaczynam przygodê z farbowaniem 'niedrogeryjnym' i nie mam pojêcia od czego zale¿y dobór oxydantu, oraz nie za bardzo rozumiem tego mixowania z niebieskim.
Bonney jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-07, 16:34   #2070
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ

Veroniqe - cieszê siê ¿e wesz³a¶ w temat i z przyjemno¶ci± czytam Twoje odpowiedzi, widzê, ¿e siê "materia³y" przyda³y p.s. genicjana jest fioletowa i zneutralizuje z³oto to powinno siê mieniæ na czerwono
Zytu¶ naczyta³am siê od groma... obecnie nakrêci³am sobie fazê na p³ukanki, maski, pó³produkty i inne i odwlekam to farbowanie i odwlekam Nawe stwierdzi³am ¿e za³o¿e sobie BLOGA bo kiedy¶ jak pozapominam co mi dobrze robi³a na w³osy to bêde mia³a pigu³kê wiedzy ale dopiero poczatki i zaczynam go tworzyæ wieæ adresu jeszcze nie podaje :P

co do tej gencjany w³a¶nie za pierwszym razem wysz³a super... ale juz za drugim razem (chyba przedobrzy³am) w³osy mi przyciemni³a i mieni± sie na czerwono ró¿owo?? wiec aktualnie zajmujê sie powolnym wyp³ukiwaniem

Moje w³osy na dzieñ dzisiejszy po 2 myciach od p³ukania w gencjanie wygl±daj± tak: (kolor troche wyszed³ ciemniejszy ni¿ normalnie bo mia³am naolejowane w³osy 16 godzin i zaplecione w warkocz - WIÊC prosze nie patrzec na koñcówki i "³ój")
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06454.jpg (90,0 KB, 96 za³adowañ)
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.