Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-21, 12:03   #3481
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie się wtrącić Ja również używam Effaclar Duo [+] (co prawda nie codziennie), ale sprawdza się naprawdę dobrze. Poza u mnie pod minerałami dobrze spisuje się:

1. Filtr Vichy 50 (wersja matująca).
2. La Roche Posay, Hydraphase Legere (Krem intensywnie nawilżający o lekkiej konsystencji).
3. Żel aloesowy Gorvita wymieszany z kropelką oleju (stosuje rożne) – ogólnie to mój nawilżający HIT
Filtr Vichy - o nie nie nie nie U mnie się nie sprawdzał, uważałbym na niego. Matujący to on jest tylko z nazwy.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 12:13   #3482
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Każdemu pasuje coś innego, trzeba próbować na własnej skórze :P
Spróbuję z Effaclar' em + dobry nawilżacz na noc, na razie kupię tylko próbki na spróbowanie i zobaczę, jak działa u mnie. Z tym to też taka loteria, kiedyś stosowałam np. krem z kwasem migdałowym Pharmacerisa i jakbym nic nie nakładała :P Gdy stosowałam retinoid, musiałam go stosować prawie codziennie, żeby też cokolwiek złuszczało, inaczej efekty były słabo widoczne.

Dzisiaj mam podkład na nagą skórę (tak sobie testuje...) i tak jak pamiętam, nie dość, że proszek nie chciał się 'przykleić' do mojej facjaty, to podkład schodzi szybciej, niż zwykle :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 12:46   #3483
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Każdemu pasuje coś innego, trzeba próbować na własnej skórze :P
Spróbuję z Effaclar' em + dobry nawilżacz na noc, na razie kupię tylko próbki na spróbowanie i zobaczę, jak działa u mnie. Z tym to też taka loteria, kiedyś stosowałam np. krem z kwasem migdałowym Pharmacerisa i jakbym nic nie nakładała :P Gdy stosowałam retinoid, musiałam go stosować prawie codziennie, żeby też cokolwiek złuszczało, inaczej efekty były słabo widoczne.

Dzisiaj mam podkład na nagą skórę (tak sobie testuje...) i tak jak pamiętam, nie dość, że proszek nie chciał się 'przykleić' do mojej facjaty, to podkład schodzi szybciej, niż zwykle :P
No właśnie, niestety ale Każdy jest inny i nie zawsze co dobre u jednej jest dobre dla drugiej. Jak już wspominałam, wieczne eksperymenty

Lubie wykonywać makijaż, ale czasem przychodzi taki kryzys i ma się ochotę rzucić wszystko w "cholerę" i nic ze sobą nie robić. Taki kryzys przychodzi przeważnie jak wszystko na cerze zaczyna się buntować: krem nie chce się wchłaniać, podkład się ciastoli i jeszcze na dodatek trafisz sobie spiralką od tuszu w oko Wszystko jest możliwe
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 16:09   #3484
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, ostatni raz offtop, ale muszę coś Wam powiedzieć :P OD wczoraj męczę z tymi postami o kremach i postawiłam na ten Effaclar. Planowałam zakup miniatury jakoś pod koniec tygodnia, żeby potem ewentualnie kupić pełnowymiarowe opakowanie.
No i dzisiaj odbieram pocztę, a tam jakaś dziwna paczka. Otwieram, a tam Effaclar Myślę sobie - ki czort, ktoś mnie śledzi na wizażu? A tu okazało się, że zakwalifikowałam się do drugiego etapu jakiegoś wielkiego testowania, do którego zgłaszałam się jakiś miesiąc temu bez większych nadziei :P Głupi ma zawsze szczęście!
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 16:41   #3485
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ostatni raz offtop, ale muszę coś Wam powiedzieć :P OD wczoraj męczę z tymi postami o kremach i postawiłam na ten Effaclar. Planowałam zakup miniatury jakoś pod koniec tygodnia, żeby potem ewentualnie kupić pełnowymiarowe opakowanie.
No i dzisiaj odbieram pocztę, a tam jakaś dziwna paczka. Otwieram, a tam Effaclar Myślę sobie - ki czort, ktoś mnie śledzi na wizażu? A tu okazało się, że zakwalifikowałam się do drugiego etapu jakiegoś wielkiego testowania, do którego zgłaszałam się jakiś miesiąc temu bez większych nadziei :P Głupi ma zawsze szczęście!
No proszę, co za wyczucie czasu Gratulacje
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 08:41   #3486
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Filtr Vichy - o nie nie nie nie U mnie się nie sprawdzał, uważałbym na niego. Matujący to on jest tylko z nazwy.
O widzisz! A ja kocham ten filtr (zużywam aktualnie drugą tubkę) i dla mnie fantastycznie matuje
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 16:52   #3487
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ostatni raz offtop, ale muszę coś Wam powiedzieć :P OD wczoraj męczę z tymi postami o kremach i postawiłam na ten Effaclar. Planowałam zakup miniatury jakoś pod koniec tygodnia, żeby potem ewentualnie kupić pełnowymiarowe opakowanie.
No i dzisiaj odbieram pocztę, a tam jakaś dziwna paczka. Otwieram, a tam Effaclar Myślę sobie - ki czort, ktoś mnie śledzi na wizażu? A tu okazało się, że zakwalifikowałam się do drugiego etapu jakiegoś wielkiego testowania, do którego zgłaszałam się jakiś miesiąc temu bez większych nadziei :P Głupi ma zawsze szczęście!
Ale masz farta Gratuluję

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
O widzisz! A ja kocham ten filtr (zużywam aktualnie drugą tubkę) i dla mnie fantastycznie matuje
No to dobrze, bo w przyszłym miesiącu mam zamiar kupić i zastanawiałam się, jak się sprawdzi pod minerałami Szukałam go dzisiaj w Super Pharm, ale nie widziałam. Inna sprawa, że był taki tłum ludzi, że szukanie czegokolwiek to była droga przez mękę, każdy się przeciskał i co chwilę szturchał. Szybko wzięłam to, co musiałam i zmykałam do kasy, istny survival

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2014-10-22 o 17:14
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-22, 17:13   #3488
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
No i dzisiaj odbieram pocztę, a tam jakaś dziwna paczka. Otwieram, a tam Effaclar Myślę sobie - ki czort, ktoś mnie śledzi na wizażu? A tu okazało się, że zakwalifikowałam się do drugiego etapu jakiegoś wielkiego testowania, do którego zgłaszałam się jakiś miesiąc temu bez większych nadziei :P Głupi ma zawsze szczęście!
dobre!
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 18:35   #3489
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ostatni raz offtop, ale muszę coś Wam powiedzieć :P OD wczoraj męczę z tymi postami o kremach i postawiłam na ten Effaclar. Planowałam zakup miniatury jakoś pod koniec tygodnia, żeby potem ewentualnie kupić pełnowymiarowe opakowanie.
No i dzisiaj odbieram pocztę, a tam jakaś dziwna paczka. Otwieram, a tam Effaclar Myślę sobie - ki czort, ktoś mnie śledzi na wizażu? A tu okazało się, że zakwalifikowałam się do drugiego etapu jakiegoś wielkiego testowania, do którego zgłaszałam się jakiś miesiąc temu bez większych nadziei :P Głupi ma zawsze szczęście!
Gratulacje! Mi tym razem nie udało się, ale nie narzekam bo łącznie wygrałam już na profilu LRP jakieś 4-5 razy. Najlepszą nagrodą była darmowa wizyta u dermatologa za 150zł + 1000zł na kosmetyki LRP Także warto próbować!
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 19:34   #3490
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;48596013]Ja niestety nie potrafię doradzić, bo na co dzień jestem skazana na filtr

Udało mi się dokopać do posta z rozbiórką opakowania
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2273

Zajęło sporo, bo musiałam przewertować wszystkie posty Noodle Soup, ale się udało Żadne z wyszukiwanych przeze mnie słów kluczowych nie było zawarte w tekście [/QUOTE]
Kobitki może by ten post jakoś podpiąć na początek wątku? Przyda się dla potomnych.

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
(...)
Zastanawiam się, czy może nakładała któraś z Was minerały na Effaclair Duo? Myślę, czy przy moich problemach skórnych nie zafundować sobie nim kuracji i czy sprawdzi się pod makijaż.
Ja bardzo lubię Effaclar pod minerały. Z tego co pamiętam on ma w składzie silikon, dimethicone bodajże, który ułatwia rozprowadzanie się kosmetyku i wygładza cerę. Dlatego właśnie używam go pod minerały, bo przyjemnie mi się je potem nakłada. A ja muszę mieć w miarę gładko i nielepiąco żeby mi one dobrze wyglądały.

Albo pamiętam też, że przez długi czas używałam pod minerały kremu intensywnie nawilżającego z Johnson's Baby klik Bardzo dobrze go wspominam.

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Gratulacje! Mi tym razem nie udało się, ale nie narzekam bo łącznie wygrałam już na profilu LRP jakieś 4-5 razy. Najlepszą nagrodą była darmowa wizyta u dermatologa za 150zł + 1000zł na kosmetyki LRP Także warto próbować!
O ja pierdzielę, tysiak na kosmetyki LRP, brawo!
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 19:54   #3491
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Czy odcien golden fairest kryjacy ma taki sam odcien jak golder fairest matujący? Czy ktorys wypada jaśniejszy/ciemniejszy?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-22, 20:07   #3492
Madzia94
Rozeznanie
 
Avatar Madzia94
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 519
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Czy odcien golden fairest kryjacy ma taki sam odcien jak golder fairest matujący? Czy ktorys wypada jaśniejszy/ciemniejszy?
Moim zdaniem są identyczne. Mam końcówkę kryjącego i nowy matujący i nie zauważyłam różnicy. Przed chwilą sprawdziłam jeszcze na ręce i też wypadają dokładnie tak samo.
Madzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 19:11   #3493
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Moim zdaniem Goldeny fairest są identyczne.


A wracając jeszcze do offtopa o kremach . Używała któraś z Was kremu Oillan Balance hydro aktywny krem nawilżający?
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."

Edytowane przez Almodis
Czas edycji: 2014-10-23 o 19:13
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 19:29   #3494
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Zaczęłam lepiej nawilżać buźkę (d-pantenol, olejek arganowy, serum babuszki agafii.. myślę, że i kwas hialuronowy przyczynił się do poprawy) i teraz po nałożeniu podkładu AM znaaacznie zmniejszył się u mnie problem uwydatnionych porów. Nie jest idealnie, ale i tak sukces - stwierdzam poprawę, podkład wygląda lepiej. I jakby dłużej się trzyma,ale to zasługa pudru bambusowego. Zobaczymy jak to dalej będzie.

A co do formuły kryjącej, któraś wizażanka pisała, że Jej bardziej odpowiadała właśnie kryjąca niż matująca... Kurczę, nie pamiętam dlaczego, a bardzo mnie to ciekawi bo mam ochotę na próbkę kryjącego.

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2014-10-25 o 19:33
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 17:33   #3495
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny,

Była któraś z Was w nowym sklepie? Jeżeli tak, to jaka jest cena podkładu 10g po podwyżce?
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 23:12   #3496
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Była któraś z Was w nowym sklepie? Jeżeli tak, to jaka jest cena podkładu 10g po podwyżce?
też jestem ciekawa jaka jest cena

Uzywacie kremów bb/cc albo lekkich podkładów pod minerały?
zastanawiam się czy to dobry pomysł, czy to przedłuży trwałość co myślicie?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 11:32   #3497
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
też jestem ciekawa jaka jest cena

Uzywacie kremów bb/cc albo lekkich podkładów pod minerały?
zastanawiam się czy to dobry pomysł, czy to przedłuży trwałość co myślicie?

Ja aktualnie przestałam używać podkładu mineralnego, dokonałam małej zdrady i przerzuciłam się na normalny podkład. Aktualnie ten który teraz używam nie należy do ciężkich, i nie jest mocno kryjący. Dlatego jak go nałożę i przypudruje, to na miejsca potrzebujące specjalnego krycia dokładam małym pędzelkiem podkład mineralny i jest super
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 15:52   #3498
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Ja aktualnie przestałam używać podkładu mineralnego, dokonałam małej zdrady i przerzuciłam się na normalny podkład. Aktualnie ten który teraz używam nie należy do ciężkich, i nie jest mocno kryjący. Dlatego jak go nałożę i przypudruje, to na miejsca potrzebujące specjalnego krycia dokładam małym pędzelkiem podkład mineralny i jest super
a jakiego podkładu używasz?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 16:23   #3499
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja dzisiaj też zdradziłam minerały, ale jednorazowo. Stwierdziłam, że muszę w międzyczasie zużywać zapasy, bo w przeciwnym razie większość podkładów wyląduje w koszu. Ale muszę przyznać, że czuję się fatalnie :/ Tuż po aplikacji czułam się podekscytowana, że cienką warstwą podkładu udało mi się uzyskać świetne krycie, efekt dosłownie idealnej skóry (a bardzo daleko jej nawet do przyzwoitości) i gdyby nie dziurki po trądziku, to wcale nie byłoby widać, że z moją skórą jest coś nie tak. Ale po przypudrowaniu zobaczyłam taką "pękającą" maskę przy każdym ruchu twarzy, że masakra, po chwili moja idealna twarz zmieniła się w okropną marchewę, a do tego mam poczucie, że brudzę wszystko wokół Żałuję, że malowałam się tuż przed wyjściem i nie miałam czasu zmyć tego wszystkiego w cholerę. Całe szczęście, że jadę na korepetycje do siedmiolatka, przynajmniej nie będę miała poczucia obserwowanej szpachli na twarzy no i w komunikacji miejskiej szalik zasłania odcięcie na linii żuchwy

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2014-10-27 o 16:25
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 17:49   #3500
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Uzywacie kremów bb/cc albo lekkich podkładów pod minerały?
zastanawiam się czy to dobry pomysł, czy to przedłuży trwałość co myślicie?
Kiedyś próbowałam, ale robiła się szpachla. Moja skóra źle reaguje na emolienty, czy to w kremach, czy silikony w podkładach - właściwie nie ma różnicy.

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Ja aktualnie przestałam używać podkładu mineralnego, dokonałam małej zdrady i przerzuciłam się na normalny podkład. Aktualnie ten który teraz używam nie należy do ciężkich, i nie jest mocno kryjący. Dlatego jak go nałożę i przypudruje, to na miejsca potrzebujące specjalnego krycia dokładam małym pędzelkiem podkład mineralny i jest super
U mnie minęło pół roku odkąd nie używam podkładów, ani mineralnych ani żadnych innych, i nic nie wskazuje, żebym miała na stałe do nich wrócić. Dzisiaj nałożyłam Amilie i prawie od razu zrobiła się truskawa na policzkach, paskudny efekt
Najbardziej smuci mnie używanie filtrów - muszę to robić (kwasy), a jak chcę położyć róż to mogę użyć tylko Romantic, każdy inny zmienia kolor i wychodzi z niego pomarańcza. Ale dobrze, że chociaż ten jeden się nadaje
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 17:50   #3501
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
a jakiego podkładu używasz?
Gordani Gold Mineral Therapy

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;48694448]Ja dzisiaj też zdradziłam minerały, ale jednorazowo. Stwierdziłam, że muszę w międzyczasie zużywać zapasy, bo w przeciwnym razie większość podkładów wyląduje w koszu. Ale muszę przyznać, że czuję się fatalnie :/ Tuż po aplikacji czułam się podekscytowana, że cienką warstwą podkładu udało mi się uzyskać świetne krycie, efekt dosłownie idealnej skóry (a bardzo daleko jej nawet do przyzwoitości) i gdyby nie dziurki po trądziku, to wcale nie byłoby widać, że z moją skórą jest coś nie tak. Ale po przypudrowaniu zobaczyłam taką "pękającą" maskę przy każdym ruchu twarzy, że masakra, po chwili moja idealna twarz zmieniła się w okropną marchewę, a do tego mam poczucie, że brudzę wszystko wokół Żałuję, że malowałam się tuż przed wyjściem i nie miałam czasu zmyć tego wszystkiego w cholerę. Całe szczęście, że jadę na korepetycje do siedmiolatka, przynajmniej nie będę miała poczucia obserwowanej szpachli na twarzy no i w komunikacji miejskiej szalik zasłania odcięcie na linii żuchwy[/QUOTE]

Może ten podkład nie był dla Ciebie :P
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 17:54   #3502
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Istnieje takie duże prawdopodobieństwo Ale wspominałam go raczej miło, więc myślałam że będzie dobrze. Naturalnego wyglądu minerałów chyba nic nie przebije
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 18:09   #3503
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;48695629]Istnieje takie duże prawdopodobieństwo Ale wspominałam go raczej miło, więc myślałam że będzie dobrze. Naturalnego wyglądu minerałów chyba nic nie przebije [/QUOTE]

To fakt minerały wyglądają naturalniej. Ale może być tak, że wcześniej podkład miło wspominałaś, a teraz po minerałach zmieniła się cera i już ni pasuje. Ale to tylko gdybanie

Ja jak na razie myślę caly czas o tym jaki krem na dzień kupić i zaraz oszaleje :P
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 18:12   #3504
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;48695629]Naturalnego wyglądu minerałów chyba nic nie przebije [/QUOTE]

Z tym się zgodzę, nie ma chyba płynnego podkładu, który przy takim kryciu, które oferuje AM, wyglądałby tak naturalnie.

Ja za to od kilku dni nakładam Effaclar jako bazę i się sprawdza. Świecenie jest ograniczone, jeszcze nie w 100%, ale o wiele bardziej, niż wcześniej. W dodatku zainwestowałam w wodę termalną (jakąś z Rossa) i na prawdę spryskanie nią twarzy działa cuda. Wszystko się scala, wygląda ultra naturalnie, a przede wszystkim trwałość podkładu jest o wiele większa. Dzisiaj po około 10 godzinach podkład wyglądał na prawdę dobrze - o wiele lepiej, niż kiedyś zaledwie po 3-4 h - a tylko raz przypudrowałam się w międzyczasie. Jest nadzieja
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 18:12   #3505
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Istnieje też szansa, że chodziłam z pomarańczową tapetą i myślałam, że dobrze wyglądam W doborze kremu na dzień nie umiem pomóc, u mnie tylko filtr
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 18:51   #3506
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Z tym się zgodzę, nie ma chyba płynnego podkładu, który przy takim kryciu, które oferuje AM, wyglądałby tak naturalnie.
U mnie się tak nie dzieje. Dlatego ja się czuję trochę oszukana obietnicami naturalnego makijażu, który jest jak druga skóra, idealnie się wtapia itd. U mnie jest tak czy siak błyszcząca tapeta i nikt patrząc na to nie zgadłby, że to makijaż mineralny, bo wygląda jak zwykły, źle leżący podkład Po prostu niektórzy mają to szczęście, że akurat ich cera na minerały reaguje dobrze i ten efekt naturalności rzeczywiście jest.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 19:38   #3507
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A może to kwestia aplikacji? Czego już próbowałaś? U mnie najwięcej dała zmiana pędzla, najbardziej naturalny efekt wychodzi mi za pomocą sporego pędzla typu Hakuro H55 (ja mam akurat z zestawu Sunshade minerals), taka cieniutka warstwa prawie jakbym chciała się przypudrować A potem tam gdzie potrzeba jeszcze dokładam. I ostatnio wolę na sucho, ewentualnie spryskuję twarz już na koniec, ale nie zawsze. No i koniecznie nakładam na przypudrowaną twarz (u mnie primer prelude matte), a nie bezpośrednio na filtr. Flat top na mokro lubi u mnie zrobić tapetę
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 20:26   #3508
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;48697236]A może to kwestia aplikacji? Czego już próbowałaś? U mnie najwięcej dała zmiana pędzla, najbardziej naturalny efekt wychodzi mi za pomocą sporego pędzla typu Hakuro H55 (ja mam akurat z zestawu Sunshade minerals), taka cieniutka warstwa prawie jakbym chciała się przypudrować A potem tam gdzie potrzeba jeszcze dokładam. I ostatnio wolę na sucho, ewentualnie spryskuję twarz już na koniec, ale nie zawsze. No i koniecznie nakładam na przypudrowaną twarz (u mnie primer prelude matte), a nie bezpośrednio na filtr. Flat top na mokro lubi u mnie zrobić tapetę [/QUOTE]

Z pędzli mam: Bdellium Tools, Hakuro, EDM, Pixie, Lily Lolo
(flaty i kabuki).
Nakładałam też jak puder pędzlem do pudru, oraz rozrzedzone skrobią (taki puder koloryzowany).
Aplikacja: na mokro podkład wchodził w pory i robiły się kropki, musiałam na sucho.
Jako primery i jako finishery : Dry-Flo, różne rodzaje krzemionki, Hauschka, dodatki mikrosfer silikonowych i jedwabiu, miałam tez próbki Kryolana, Angel Dust Amilie.
Pod: filtr (nie da rady), kremy lżejsze, cięższe, sera, nic.
Efekt był raz gorszy, raz lepszy, ale naturalnie wyglądało to tylko przez pierwszą godzinę - dwie. Potem zwyczajna tapeta, na pewno nie naturalny makijaż. Zresztą najlepiej widać na zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kolaż po 5 godzinach.jpg (51,8 KB, 75 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 21:01   #3509
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Tapeta kojarzy mi sie z efektem w ktorym nie widac w ogole skory. U Ciebie efekt z podkladem ( przynajmniej na moim monitorku ), to raczej brak podkladu. Po boku widac zaczerwienienia, no z przodu zrobil sie troche za ciemny i moze sie zwazyl? a moze bylo go za malo.

Wzielabym jasniejszy podklad, nakladalabym na sucho a rozszerzone pory przyklepywala jak goss


Mi annabellik robi efekt photoshopa ( wiem, ze zdjecie kiepskiej jakosci ). A uzywam codziennie filtru 30 i na to tylko skrobia + annabell i puder najzwyklejszy. Nie czuje sie jak w tapecie. Postaram sie zrobic lepsze zdjecie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 010.jpg (11,2 KB, 57 załadowań)
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 21:54   #3510
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Tapeta kojarzy mi sie z efektem w ktorym nie widac w ogole skory. U Ciebie efekt z podkladem ( przynajmniej na moim monitorku ), to raczej brak podkladu. Po boku widac zaczerwienienia, no z przodu zrobil sie troche za ciemny i moze sie zwazyl? a moze bylo go za malo.

Wzielabym jasniejszy podklad, nakladalabym na sucho a rozszerzone pory przyklepywala jak goss


Mi annabellik robi efekt photoshopa ( wiem, ze zdjecie kiepskiej jakosci ). A uzywam codziennie filtru 30 i na to tylko skrobia + annabell i puder najzwyklejszy. Nie czuje sie jak w tapecie. Postaram sie zrobic lepsze zdjecie.

Dla mnie to jest tapeta, a najbardziej nienawidziłam tego efektu, kiedy facet przytulając się do mojej twarzy miał całe okulary upaćkane tym klajstrem.
Specjalnie dałam zdjęcie z lewej, żeby było widać, że bez podkładu moja skóra nie ma tak rozszerzonych porów i nie wygląda na taką zmęczoną. Nakładałam zawsze na sucho, na mokro robiły się kropki w porach. Kolor dobrany dobrze, może tu akurat tak wyszedł, czasem nawet koleżanka zwracała mi uwagę, że mam tendencję do wybierania za jasnego odcienia, który mnie ciut pobiela. A różowość to po pierwsze róż, po drugie naturalny odcień mojej skóry, którego nie chcę ukrywać.

Ale było minęło, do minerałów na pewno nie wrócę, tym bardziej, że muszę się filtrować, a filtr + minerały to u mnie mission imposible, wklejałam kiedyś na wątku filtrowym fotkę, to dziewczyny jednomyślnie uznały, że szpachla konkretna, więc musicie uwierzyć na słowo

Ale przynajmniej zobaczyłam jakąś nieznaną mi sztuczkę makijażową, na pewno wykorzystam (tylko nie z minerałami), więc dziękuję za filmik
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.