Zielone w³osy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-28, 18:27   #301
lusianna
Queen Of Darkness
 
Avatar lusianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 601
Dot.: Zielone w³osy

na ¿ó³kniecie w³osów- fioletowa p³ukanka, niebiesk± zrobisz zieleñ, uwa¿aj na naturalne farby - te z 0 po przecinku.
__________________
Mój tumbrl

http://psychodive.tumblr.com
lusianna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-01, 19:24   #302
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomo¶ci: 373
Dot.: Zielone w³osy

Dziêki . Wyczyta³am, ¿e nale¿y nak³adaæ kolor neutralny lub ciep³y. np. farbê cieplejsz± refleksow±. Narazie czytam, chyba brakuje mi odwagi na eksperymenty.
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z t³uszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-25, 19:30   #303
alexandra1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 1
Exclamation Zielone w³osy POMOCY

Uzy³am henny na rozjasnione wlosy (w odstepie ok pó³ roku) niestety wyszed³ miejscami ciemno zielony- taki gloniasty. ponownie uzylam henny s±dz±c ze to pokryje ale gdzie tam- po wyp³ukaniu sie henny po miesiacu plamy nadal s±. Uzylam farby chemicznej i niestety nawet nie ruszy³o to moich zielonych plam. By³am u fryzjera i jeden chce mi robic peeling probuj±c zetrzec t± zielen i polozyc farbe a drugi chce od razu polozyc farbê. Ktory ma racje
alexandra1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-26, 20:36   #304
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: Zielone w³osy POMOCY

Cytat:
Napisane przez alexandra1991 Poka¿ wiadomo¶æ
Uzy³am henny na rozjasnione wlosy (w odstepie ok pó³ roku) niestety wyszed³ miejscami ciemno zielony- taki gloniasty. ponownie uzylam henny s±dz±c ze to pokryje ale gdzie tam- po wyp³ukaniu sie henny po miesiacu plamy nadal s±. Uzylam farby chemicznej i niestety nawet nie ruszy³o to moich zielonych plam. By³am u fryzjera i jeden chce mi robic peeling probuj±c zetrzec t± zielen i polozyc farbe a drugi chce od razu polozyc farbê. Ktory ma racje
Uwazam, ze ten, co chce zrobic wlosom piling, bo henna wlosy oblepia i utrudnia wejscie chemicznego barwnika. Farby chemiczne czesta nie radza sobie z henna i farbuja wlosy na laty. To, czym piling bedzie robiony, inna sprawa. Piling farby chemicznej inaczej wyglada - chodzi o wyjecie sztucznego barwnika z wlosa, a piling henny ma za zadanie zdarcie jej z powierzchni. Zapytaj sie o szczegoly tego pilingu

Czasami udaje sie pokryc henne farba, ale to juz pewnie tajemnica kazdego fryzjera, czego uzywa... Ja nie wiem, ktore farby radza sobie z henna.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2013-03-26 o 20:37
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-06, 19:10   #305
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 1 111
zielone w³osy po hennie? a jednak.

Ratunku!! mam zielone w³osy ..farbowa³am jaki¶ czas jednym kolorem henny - khadi orzechowy braz

Kolor mi siê troche znudzi³ dlatego nalozylam na konce rozjasniacz(chc±c zobaczyc ombre) i boom..glonowate okropne str±ki!

Nastepnie zakupi³am czerwona plukanke flor illum
Probowalam tez koncentratem pomidorowym to juz inwencja dziewczyn znaleziona gdzies w necie..

Nie farbuje juz w³osów 5 tydzien Kolor henny wymyty ciemny blond ale koñce nadal green
Kto siê podejmie Co teraz zrobiæ?

Chcê zakonczyc z henna raz na zawsze!
Mam na oku farbe Chantal kolor koniak 6.2
kierujac sie numerkami wyjdzie ciemny blond z³ocisty
Fryzjerki kochane Czy tylko on mi czasem znów nie wybije zieleni na koñcach w³osów?? chcê przykryæ ten straszny kolor POMOCY
__________________
dbam o w³osy i skóre - naturalnie )

Edytowane przez judge
Czas edycji: 2013-05-06 o 19:12
judge jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-06, 19:52   #306
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: zielone w³osy po hennie? a jednak.

Zielone w³osy masz nie po hennie, tylko po indygo.
Henna to Lawsonia inermis - ma tylko czerwony barwnik. Indygowiec za to zawiera niebieski barwnik, który tak samo ³±czy siê z keratyn± jak lawson zawarty w hennie. U¿ywaj±c rozja¶niacza pozbywasz siê z w³osów pigmentu, który oryginalnie mia³a¶ przed farbowaniem. Pozostaje tylko mieszanka kolorów niebieskiego+czerwonego, co razem czyni zieleñ.
Orzechowy br±z Khadi ma w sk³adzie na pocz±tku indygo, dopiero dalej hennê. Tak¿e nie sta³o siê nic nietypowego, w tym wypadku dziwny kolor to norma.
Aby wymyæ barwnik po³±czony z keratyn± nale¿y zniszczyæ mostki siarczkowe w bia³ku, a to z kolei jest bardzo inwazyjne. Szybciej to przykryjesz innym kolorem ni¿ siê tego pozbêdziesz w 100%.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-06, 23:52   #307
malyszkicownik
Zadomowienie
 
Avatar malyszkicownik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1 048
Dot.: zielone w³osy po hennie? a jednak.

Och, w±tek dla mnie. Zachcia³o mi siê jakie¶ 1,5 miesi±ca temu ombre. Z henn± lubi³am siê pewnie jakie¶ 8 miesiêcy, 9? Generalnie ju¿ sporo, regularnie i zostawia³am to dobrodziejstwo nawet na ca³± noc. Najpierw by³y czerwienie, potem ju¿ klasyka - br±zy wszelakie, podbijane ró¿nymi dodatkami, typu kawa i papryka. Ale zachcia³o mi siê odmiany, wiêc wybra³am siê do fryzjera. Na ca³e, d³ugie (gdzie¶ do ³okci) w³osy na³o¿ono rozja¶niacz.
Oczywi¶cie w³osy koloru glonów, wodorostów i siana, nierówno strasznie, tu i tam ja¶niejsze plamy, gdzie indziej jeszcze inaczej. Generalnie tragedia. Zakryte jakim¶ jasnym br±zem, niby nie widaæ zieleni, ale nie ma te¿ ombre, za które w koñcu zap³aci³am...
Nie po to niszczy³am w³osy, ¿eby nie mieæ efektu, wiêc rozja¶niacz poszed³ jeszcze raz u fryzjera, za parê dni na to z³ocisty blond bodaj¿e z Loreala - NIC. Za³amana, znowu wizyta u fryzjera (za ka¿dym razem inny salon). "K±piel ¶ci±gaj±ca kolor". Fryzjerka zapewnia³a, ¿e wody utlenionej w tej cudownej k±pieli nie ma, ale w³osy oczywi¶cie znowu zielone. Posz³a na to jaka¶ kompletnie nietrwa³a farba w ciemnym br±zie dla uratowania koloru na chwilê i wysz³am. Nigdy wiêcej chemii i fryzjerów.

Tak wiêc wróci³am do henny, w kwietniu po³o¿y³am cassiê+jasny br±z, ale taka mieszanka nie zmieni³a praktycznie koloru. Potem kupi³am Color&Soin jasnoz³ocisty szatyn? Jako¶ tak siê to nazywa³o. Nawet fajnie przykry³o, na dodatek nie zareagowa³o zieleni±. Jaki¶ tydzieñ pó¼niej, na³o¿y³am jeszcze czerwon± Hennê z Aml± i Jatroph±, ale chyba za krótko trzyma³am, jak na tak zniszczone w³osy (3h) pó¼niej jutro/w ¶rodê czeka mnie wiêc ca³a noc z czerwon± henn±. Skoro ju¿ mam ja¶niejszy odcieñ, to zacznê od czerwieni, a gdy mi siê znudzi, wrócê do br±zów, w których mi najlepiej.
Nigdy wiêcej rozja¶niania w³osów chemi± i porad fryzjerów. Co najlepsze, to miêdzy hennami mo¿na jak najbardziej farbowaæ drogeryjnymi farbami, niestety ju¿ blondy odpadaj±.
Jak na 2 dekoloryzacje (w sumie to 3? bo nie wiem, có¿ to za k±piel by³a u ostatniego fryzjera, ale efekt by³ jak po rozja¶niaczu) w ci±gu nieca³ego 1,5 miesi±ca, to moje w³osy i tak nie¼le siê trzymaj±. Niestety, w³osy ciê¿ko przyjmuj± kolor po takich zabiegach i trzeba ostro kombinowaæ. No i od¿ywiaæ, nawil¿aæ... Oleje, maski i delikatne obchodzenie siê z w³osami...

PS: Mi druga fryzjerka w³a¶nie poleci³a na³o¿yæ z³ocisty blond, trochê nawet pomog³o, ale zniszczone w³osy, przynajmniej u mnie, kiepsko reaguj± na zmiany koloru... Po farbie wci±¿ by³y do¶æ widocznie zielone. Ja zdecydowa³am wróciæ do henny, bo w jasnych w³osach mi nie do twarzy, wiêc nie mam tego problemu, ¿e bêdzie mi brakowa³o rozja¶niacza

Edytowane przez malyszkicownik
Czas edycji: 2013-05-06 o 23:55
malyszkicownik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 10:03   #308
ZosiaSssamosia
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: zielone w³osy po hennie? a jednak.

Cytat:
Napisane przez judge Poka¿ wiadomo¶æ
Ratunku!! mam zielone w³osy ..farbowa³am jaki¶ czas jednym kolorem henny - khadi orzechowy braz

Kolor mi siê troche znudzi³ dlatego nalozylam na konce rozjasniacz(chc±c zobaczyc ombre) i boom..glonowate okropne str±ki!

Nastepnie zakupi³am czerwona plukanke flor illum
Probowalam tez koncentratem pomidorowym to juz inwencja dziewczyn znaleziona gdzies w necie..

Nie farbuje juz w³osów 5 tydzien Kolor henny wymyty ciemny blond ale koñce nadal green
Kto siê podejmie Co teraz zrobiæ?

Chcê zakonczyc z henna raz na zawsze!
Mam na oku farbe Chantal kolor koniak 6.2
kierujac sie numerkami wyjdzie ciemny blond z³ocisty
Fryzjerki kochane Czy tylko on mi czasem znów nie wybije zieleni na koñcach w³osów?? chcê przykryæ ten straszny kolor POMOCY
jak ju¿ doprowadzisz w³osy do ³adu to u¿ywaj farb color&soin. ja niestety swego czasu strasznie zniszczy³am sobie w³osy, a jak przerzuci³am siê na nie to od razu lepiej i w dodatku wzmocni³y mi siê i to bardzo. tobie te¿ polecam bo widzê, ¿e nie¼le sobie z w³osami narobi³a¶
ZosiaSssamosia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-07, 17:28   #309
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: zielone w³osy po hennie? a jednak.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;40672082]Zielone w³osy masz nie po hennie, tylko po indygo.
Henna to Lawsonia inermis - ma tylko czerwony barwnik. Indygowiec za to zawiera niebieski barwnik, który tak samo ³±czy siê z keratyn± jak lawson zawarty w hennie. U¿ywaj±c rozja¶niacza pozbywasz siê z w³osów pigmentu, który oryginalnie mia³a¶ przed farbowaniem. Pozostaje tylko mieszanka kolorów niebieskiego+czerwonego, co razem czyni zieleñ.
Orzechowy br±z Khadi ma w sk³adzie na pocz±tku indygo, dopiero dalej hennê. Tak¿e nie sta³o siê nic nietypowego, w tym wypadku dziwny kolor to norma.
Aby wymyæ barwnik po³±czony z keratyn± nale¿y zniszczyæ mostki siarczkowe w bia³ku, a to z kolei jest bardzo inwazyjne. Szybciej to przykryjesz innym kolorem ni¿ siê tego pozbêdziesz w 100%.[/QUOTE]
To siê nazywa fachowa opinia w³a¶nie domy¶la³am siê ze to w g³ownej mierze wina indygo Polozê farbe przykryje kolor Tylko pytanie
JAKI KOLOR?
bo ostatnio k³ad³am kasztan tylko na koñce i s³abo przykry³o t± zieleñ Nie chce czerwieni ani ciemnych br±zów, zle mi w takich kolorach ;(..najwyzej zetne i przysiegam nie tkne henny

Cytat:
Napisane przez malyszkicownik Poka¿ wiadomo¶æ
Och, w±tek dla mnie. Zachcia³o mi siê jakie¶ 1,5 miesi±ca temu ombre. Z henn± lubi³am siê pewnie jakie¶ 8 miesiêcy, 9? Generalnie ju¿ sporo, regularnie i zostawia³am to dobrodziejstwo nawet na ca³± noc. Najpierw by³y czerwienie, potem ju¿ klasyka - br±zy wszelakie, podbijane ró¿nymi dodatkami, typu kawa i papryka. Ale zachcia³o mi siê odmiany, wiêc wybra³am siê do fryzjera. Na ca³e, d³ugie (gdzie¶ do ³okci) w³osy na³o¿ono rozja¶niacz.
Oczywi¶cie w³osy koloru glonów, wodorostów i siana, nierówno strasznie, tu i tam ja¶niejsze plamy, gdzie indziej jeszcze inaczej. Generalnie tragedia. Zakryte jakim¶ jasnym br±zem, niby nie widaæ zieleni, ale nie ma te¿ ombre, za które w koñcu zap³aci³am...
Nie po to niszczy³am w³osy, ¿eby nie mieæ efektu, wiêc rozja¶niacz poszed³ jeszcze raz u fryzjera, za parê dni na to z³ocisty blond bodaj¿e z Loreala - NIC. Za³amana, znowu wizyta u fryzjera (za ka¿dym razem inny salon). "K±piel ¶ci±gaj±ca kolor". Fryzjerka zapewnia³a, ¿e wody utlenionej w tej cudownej k±pieli nie ma, ale w³osy oczywi¶cie znowu zielone. Posz³a na to jaka¶ kompletnie nietrwa³a farba w ciemnym br±zie dla uratowania koloru na chwilê i wysz³am. Nigdy wiêcej chemii i fryzjerów.

Tak wiêc wróci³am do henny, w kwietniu po³o¿y³am cassiê+jasny br±z, ale taka mieszanka nie zmieni³a praktycznie koloru. Potem kupi³am Color&Soin jasnoz³ocisty szatyn? Jako¶ tak siê to nazywa³o. Nawet fajnie przykry³o, na dodatek nie zareagowa³o zieleni±. Jaki¶ tydzieñ pó¼niej, na³o¿y³am jeszcze czerwon± Hennê z Aml± i Jatroph±, ale chyba za krótko trzyma³am, jak na tak zniszczone w³osy (3h) pó¼niej jutro/w ¶rodê czeka mnie wiêc ca³a noc z czerwon± henn±. Skoro ju¿ mam ja¶niejszy odcieñ, to zacznê od czerwieni, a gdy mi siê znudzi, wrócê do br±zów, w których mi najlepiej.
Nigdy wiêcej rozja¶niania w³osów chemi± i porad fryzjerów. Co najlepsze, to miêdzy hennami mo¿na jak najbardziej farbowaæ drogeryjnymi farbami, niestety ju¿ blondy odpadaj±.
Jak na 2 dekoloryzacje (w sumie to 3? bo nie wiem, có¿ to za k±piel by³a u ostatniego fryzjera, ale efekt by³ jak po rozja¶niaczu) w ci±gu nieca³ego 1,5 miesi±ca, to moje w³osy i tak nie¼le siê trzymaj±. Niestety, w³osy ciê¿ko przyjmuj± kolor po takich zabiegach i trzeba ostro kombinowaæ. No i od¿ywiaæ, nawil¿aæ... Oleje, maski i delikatne obchodzenie siê z w³osami...

PS: Mi druga fryzjerka w³a¶nie poleci³a na³o¿yæ z³ocisty blond, trochê nawet pomog³o, ale zniszczone w³osy, przynajmniej u mnie, kiepsko reaguj± na zmiany koloru... Po farbie wci±¿ by³y do¶æ widocznie zielone. Ja zdecydowa³am wróciæ do henny, bo w jasnych w³osach mi nie do twarzy, wiêc nie mam tego problemu, ¿e bêdzie mi brakowa³o rozja¶niacza
³a³! co za przej¶cia...a¿ jestem w szoku ¿e wróci³as do henny Czytaj±c koniec postu wychodzi na to ¿e z³ocisty blond nie wchodzi w gre bo nic nie przyciemni hm fryzjerki których pyta³am jak us³ysza³y has³o rozjasnianie po hennie te¿ robi³y wielkie oczy Jedna powiedzia³a ¿e siê podejmie Stwierdzi³a ¿e normalnie po³o¿ymy farbe fryzjerska z poziomu 6

Cytat:
Napisane przez ZosiaSssamosia Poka¿ wiadomo¶æ
jak ju¿ doprowadzisz w³osy do ³adu to u¿ywaj farb color&soin. ja niestety swego czasu strasznie zniszczy³am sobie w³osy, a jak przerzuci³am siê na nie to od razu lepiej i w dodatku wzmocni³y mi siê i to bardzo. tobie te¿ polecam bo widzê, ¿e nie¼le sobie z w³osami narobi³a¶
no w³a¶nie Pomimo zieleni sa naprawde w dobrym stanie-dbam o nie Dziêki za propozycje
My¶la³am nad ta farb± a potem w opiniach na kwc zrobi³ siê boom na Herbatint; ponoæ tylko br±zy ³adnie wychodz±
__________________
dbam o w³osy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-27, 14:59   #310
ZosiaSssamosia
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: Zielone w³osy

Wiem, s³ysza³am o tym boomie, ale osobi¶cie uwa¿am, ¿e jest bezpodstawny. C&s to naprawdê dobre farby. Znam du¿o osób, które z nich korzystaj±, stosuj± ró¿ne odcienie od blondów po czerñ i bardzo sobie chwal± . Zw³aszcza, ¿e herbatint jest dostêpny g³ównie w internecie, a ja nie wyobra¿am sobie kupiæ farby bez sprawdzenia wzornika kolorów na ¿ywo :/
ZosiaSssamosia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-30, 11:07   #311
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Zielone w³osy

Witajcie
Pisze bo chcia³am zaktualizowaæ swój kolor w³osów:juz nie jest zielony zniwelowa³am go farba zmieszana 6.2 i 7.3 czyli cynamon i koniak Nie kierowa³am sie zupe³nie nazwami lub kolorami na próbniku W³osy j± jasno z³oto br±zowe Chcê te¿ zrecenzowaæ po krótce farbe herbatint Nie polecam jej bardzo bardzo! farba ta nie ma amoniaku ale ma sole !! wysuszy³a mi w³osy na wiór a kolor? przez pierwsze dni trzyma³ siê niesamowicie Wyszed³ ciemniejszy..:/ na to tez przymknelam oko ale to ze po tygodniu zniknal z w³osów!! rêce mi opad³y 50z³ do kosza Nie kupujcie tego dziadostwa!!
__________________
dbam o w³osy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-07, 18:02   #312
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 618
Dot.: Zielone w³osy

Zgadzam siê. Ethanolamina (sól amonowa zamiast amoniaku) z moich w³osów równie¿ robi makabrê .
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-08, 23:59   #313
Azime
Raczkowanie
 
Avatar Azime
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 434
Dot.: Zielone w³osy

Witam, jestem nowa w tym w±tku i szukam porady.
Mój naturalny kolor w³osów to ciemny blond/jasny br±z. Chcia³am przefarbowaæ siê na rudo, ale w obawie przed zniszczeniem w³osów, zamiast chemicznej farby u¿y³am henny.
Farbowa³am siê henn± kilkakrotnie w przeci±gu roku co miesi±c/dwa. Niestety, efekt nie jest zadowalaj±cy- w³osy s± rude jedynie w s³oñcu, farba nie chwyta moich naturalnych, ciemnobr±zowych odrostów na czubku g³owy.
Chcia³abym jednak zafarbowaæ w³osy farb± chemiczn±. Wiem, ¿e nie jest to zalecane, ale wiem, ¿e niektóre dziewczyny tak robi± i nie maj± zielonych w³osów. Kole¿anka, która trochê siedzi w temacie henny powiedzia³a, ¿e spokojnie na rudo mogê siê farbowaæ, problem jest jedynie w farbowanie chemiczn± farb± na blond.
Rozmawia³am z moj± fryzjerk±, powiedzia³a, ¿e podejmie siê farbowania moich pohennowanych w³osów.
Co Wy na to?
Pozdrawiam
Azime jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-09, 20:16   #314
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez Azime Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, jestem nowa w tym w±tku i szukam porady.
Mój naturalny kolor w³osów to ciemny blond/jasny br±z. Chcia³am przefarbowaæ siê na rudo, ale w obawie przed zniszczeniem w³osów, zamiast chemicznej farby u¿y³am henny.
Farbowa³am siê henn± kilkakrotnie w przeci±gu roku co miesi±c/dwa. Niestety, efekt nie jest zadowalaj±cy- w³osy s± rude jedynie w s³oñcu, farba nie chwyta moich naturalnych, ciemnobr±zowych odrostów na czubku g³owy.
Chcia³abym jednak zafarbowaæ w³osy farb± chemiczn±. Wiem, ¿e nie jest to zalecane, ale wiem, ¿e niektóre dziewczyny tak robi± i nie maj± zielonych w³osów. Kole¿anka, która trochê siedzi w temacie henny powiedzia³a, ¿e spokojnie na rudo mogê siê farbowaæ, problem jest jedynie w farbowanie chemiczn± farb± na blond.
Rozmawia³am z moj± fryzjerk±, powiedzia³a, ¿e podejmie siê farbowania moich pohennowanych w³osów.
Co Wy na to?
Pozdrawiam
Po hennie mo¿na normalnie u¿ywaæ farb chemicznych. Pisz±c 'henna' mam na my¶li ro¶linê Lawsonia inermis i nic innego.
Niestety pod nazw± 'henna' wiêkszo¶æ ludzi przemyca jakie¶ badziewia, dlatego napisz czym dok³adnie farbowa³a¶. Je¶li to by³y jakie¶ Venity czy Eldy, to lepiej odczekaj trochê z chemiczn± farb±.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-09, 21:21   #315
Azime
Raczkowanie
 
Avatar Azime
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 434
Dot.: Zielone w³osy

U¿ywa³am Khadi Naturalnej Henny: http://www.khadi.pl/naturalna-henna
Zamierzam odczekaæ jakie¶ 2 miesi±ce, akurat pojawi siê odrost i zamierzam przej¶æ na chemiczn± farbê
Azime jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-10, 14:29   #316
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez Azime Poka¿ wiadomo¶æ
U¿ywa³am Khadi Naturalnej Henny: http://www.khadi.pl/naturalna-henna
Zamierzam odczekaæ jakie¶ 2 miesi±ce, akurat pojawi siê odrost i zamierzam przej¶æ na chemiczn± farbê
Po tym mo¿esz farbowaæ chemi± od razu
Sama henna nie ma w sobie nic, co mog³oby daæ ziolony odcieñ. Po farbowaniu tym zió³kiem we w³osach zostaje tylko barwnik o rudoczerwonym kolorze. Barwnik ten w ¿aden sposób nie reaguje ze sk³adnikami farby chemicznej. Jakie¶ dziwne reakcje mog± wyst±piæ je¶li henna mia³a domieszki soli metalicznych. Ale Khadi nie ma. Jedyne z czym trzeba uwa¿aæ to rozja¶nianie indygo, które ju¿ henn± nie jest, chocia¿ niektórzy tak uwa¿aja
Ja swoje hennowane Khadi w³osy juz traktowa³am rozja¶niaczem i farb± - zieleni brak.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-11, 13:10   #317
Azime
Raczkowanie
 
Avatar Azime
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 434
Dot.: Zielone w³osy

Dziêkujê Ci bardzo!!!
Azime jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-11, 18:58   #318
malyszkicownik
Zadomowienie
 
Avatar malyszkicownik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1 048
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez judge Poka¿ wiadomo¶æ
To siê nazywa fachowa opinia w³a¶nie domy¶la³am siê ze to w g³ownej mierze wina indygo Polozê farbe przykryje kolor Tylko pytanie
JAKI KOLOR?
bo ostatnio k³ad³am kasztan tylko na koñce i s³abo przykry³o t± zieleñ Nie chce czerwieni ani ciemnych br±zów, zle mi w takich kolorach ;(..najwyzej zetne i przysiegam nie tkne henny


³a³! co za przej¶cia...a¿ jestem w szoku ¿e wróci³as do henny Czytaj±c koniec postu wychodzi na to ¿e z³ocisty blond nie wchodzi w gre bo nic nie przyciemni hm fryzjerki których pyta³am jak us³ysza³y has³o rozjasnianie po hennie te¿ robi³y wielkie oczy Jedna powiedzia³a ¿e siê podejmie Stwierdzi³a ¿e normalnie po³o¿ymy farbe fryzjerska z poziomu 6


no w³a¶nie Pomimo zieleni sa naprawde w dobrym stanie-dbam o nie Dziêki za propozycje
My¶la³am nad ta farb± a potem w opiniach na kwc zrobi³ siê boom na Herbatint; ponoæ tylko br±zy ³adnie wychodz±
Tak, wróci³am do henny i ju¿ przy niej zostanê Najlepiej mi w ciemnych kolorach, wiêc to nie problem. A je¶li dodatkowo wzmacniam w³osy i mogê trzymaæ hennê choæby i ca³± noc? Same plusy. Jak kto¶ lubi eksperymentowaæ, to odradzam br±zy i czernie z henny (indygo), ale ja kiedy¶ mia³am do¶æ jasny kolor, jaki¶ taki ciep³y, miodowy i wygl±da³am jak plastik, bez charakteru.

Niedawno ¶ciê³am ponad 20cm w³osów, kolor prawie mi siê wyrówna³, moje odrosty jeszcze nie chc± siê przyciemniæ, ale reszta ju¿ na poziomie ciep³ego br±zu. Zrezygnowa³am jednak z mieszanek Khadi i sama mieszam czyste zio³a - hennê, indygo i amlê.

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;42200053]Po tym mo¿esz farbowaæ chemi± od razu
Sama henna nie ma w sobie nic, co mog³oby daæ ziolony odcieñ. Po farbowaniu tym zió³kiem we w³osach zostaje tylko barwnik o rudoczerwonym kolorze. Barwnik ten w ¿aden sposób nie reaguje ze sk³adnikami farby chemicznej. Jakie¶ dziwne reakcje mog± wyst±piæ je¶li henna mia³a domieszki soli metalicznych. Ale Khadi nie ma. Jedyne z czym trzeba uwa¿aæ to rozja¶nianie indygo, które ju¿ henn± nie jest, chocia¿ niektórzy tak uwa¿aja
Ja swoje hennowane Khadi w³osy juz traktowa³am rozja¶niaczem i farb± - zieleni brak.[/QUOTE]

Po mieszankach równie¿ farby chemiczne nie robi³y mi niespodzianek. Niedawno nak³adam Color&Soin na mieszankê henny, indygo i amli (nie gotowa Khadi) i zero niepo¿±danych reakcji, na br±zowe mieszanki Khadi te¿ zdarza³o mi siê nak³adaæ chemiê, a na to znowu hennê. Dopiero fryzjerzy zrobili krzywdê moim w³osom.
malyszkicownik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-15, 18:29   #319
SoiSoi
Zadomowienie
 
Avatar SoiSoi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 1 134
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez nioniol Poka¿ wiadomo¶æ
witam
te¿ mia³am kilka dni temu problem gloniastych w³osów i ten w±tek mi baaaardzo pomóg³
w prawdzie u mnie nie by³o tragedii, bo nalo¿y³am be¿owy blond na w³osy tydzieñ wczesniej malowane odcieniem popielatym....:at yaty: : atyaty: no i by³a taka zielonkawa po¶wiata, szczególnie w ¶wietle dziennym.
kupi³am 2 szamponetki Palette w Rossmanie /bo akurat by³a promocja/ : s³oneczny blond i czerwieñ granatu. Pomiesza³am oba w miseczce i siup na w³osy, ale tylko na 1 - 2 minuty. A i tak wysz³y mi rudawe te w³osy - od razu umy³am jeszcze raz szamponem i jest ok, po³ysku zielonego niet, w³osy wygl±daj± naturalniej i po³ysk jest delikatnie miedziany, przy czym przy skórze intensywniejszy, ale to nie razi.
My¶lê ¿e ta mied¼ siê szybko zmyje z uwagi na to ¿e tak króciutko trzyma³am , i ciekawi mnie czy to zielone znów wylezie? Dam znaæ.

Zrobi³am podobnie, ale na³o¿y³am sam± czerwon± szamponetkê z Delii na 3 minutki. Efekt nawet niez³y, ale krótkotrwa³y. Po 3 myciu nie by³o ¶ladu, a glon pozosta³ Zielonych w³osów dorobi³am siê po niebieskiej piance z Venity. Macie mo¿e jeszcze jakie¶ pomys³y jak siê tego pozbyæ? Koncentrat u mnie nie dzia³a³.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg venita.jpg (96,2 KB, 139 za³adowañ)
SoiSoi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-15, 18:34   #320
SoiSoi
Zadomowienie
 
Avatar SoiSoi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 1 134
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
fiolet malo da. a czerwien odciepli kolor za mocno.
porób maskê z jajka miodu i oleju mówie Ci ze ona ¶ciaga refleksy które s± niechciane, ostatnio po 2 godzinnym trzymaniu jej pozby³em siê pozosta³o¶ci po niebieskim kolorze który juz by³ zielonkawy.
Kto¶ próbowa³?
SoiSoi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-02, 13:00   #321
lily_jane
Przyczajenie
 
Avatar lily_jane
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 15
Farbowanie w³osów "zielonych"

Witam,
Chcia³abym poprosiæ o radê w sprawie wybrania farby. Mo¿e opiszê na pocz±tku historiê moich w³osów ;] a wiêc jako dziecko mia³am jasne w³osy, ale jak zazwyczaj siê dzieje zaczê³y ciemnieæ i poprzesta³o na ciemnym blondzie. Ze wzglêdu, ¿e mam ciemne brwi i rzêsy oraz mam jasn± cerê zamarzy³y mi siê kontrastuj±ce w³osy. Tak wiêc pierwsz± koloryzacj± by³o na³o¿enie szamponetki Marion- Kasztan. By³am z niej zadowolona, ale potem zakocha³am siê w kolorze Karmelowa Czekolada z Wellaton. Kolor wychodzi³ wyj±tkowo ³adny,a potem wyp³ukiwa³ siê wrêcz na miodowy blond i wszyscy nie wierzyli, ¿e to ta farba tak na mnie dzia³a.
No ale oczywi¶cie nie mo¿e byæ za dobrze stwierdzi³am, ¿e chce spróbowaæ zimnego odcienia i pad³o na Szlachetny Ciemny Blond- Garnier Color Sensation. Kolor mimo blondu w nazwie wyszed³ ciemny, a potem zacz±³ wyp³ukiwaæ siê na zielono szare b³oto na szczê¶cie moje w³osy szybko pozby³y siê tej farby i po oko³o 1 miesi±cu kolor przypomina³ wyp³ukany Wellaton. Ale ja siê ³atwo nie podda³am. Po wizycie u fryzjera i ¶ciêciu w³osów postanowi³am, ¿e pójdê na ca³o¶æ i równie¿ zmieniê ich kolor. Zachwycona kolorem na opakowaniu wziê³am Syoss Jasna Czekolada. I to by³ najwiêkszy b³±d ;[ kolor niedosyæ, ¿e wyszed³ prawie czarny to nie chwyci³ równo i mia³am zielono- czarne wodorosty! By³am za³amana i poprosi³am siostrê by pobieg³a do drogerii po Kasztan z Mariona by przynajmniej wyrównaæ kolor i nie wygl±daæ jak chory skunks. na³o¿enie go poprawi³o trochê sytuacjê, ale w koñcu to tylko szamponetka i wyp³ukuje siê po paru myciach ;[ teraz tam gdzie nadal trzyma siê Syoss(g³ównie z przodu i przy g³owie) w³osy s± ciemne, a reszta zaczyna schodziæ na szaro- ¿ó³to.
Dosz³am do sedna Teraz chcê poczekaæ a¿ w³osy wyp³ucz± siê jeszcze bardziej i zafarbowaæ je (tym razem bez fatalnego skutku!). Chcê w³osy ociepliæ, ¿eby zniwelowaæ zielonkawy odcieñ. Proszê o polecenie konkretnej farby, najlepiej pieni±cej siê, dziêki której mog³abym osi±gn±æ jasny kasztan. Najlepiej podobny to tego ze zdjêcia poni¿ej.
http://www.besthairstyles2013.com/wp...r-colors-1.jpg
Z góry dziêkujê za wszelkie próby pomocy pozdrawiam.
lily_jane jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-27, 16:07   #322
kajazie
Przyczajenie
 
Avatar kajazie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Farbowanie w³osów "zielonych"

Równie¿ mia³am problem z zielonymi w³osami - po dekoloryzacji z czerni do ¶redniego blondu. Po nieudanych próbach zniwelowania zieleni u fryzjera w akcie desperacji uda³am siê do profesjonalnego sklepu fryzjerskiego i wybrano dla mnie pó³farbê, która nie niszczy w³osów i znacznie niweluje zieleñ (moja by³a bardzo intensywna, w dodatku na blond w³osach). Farba to MATRIX COLOR SYNC, mi polecono odcieñ 8M, zawieraj±cy odpowiedni zestaw pigmentów - "jasny blond mokka", który jednak wyszed³ jak ciemny br±z, a dopiero po oko³o dwóch tygodniach wyp³uka³ siê do ciemnego blondu ze znacznie wytêpion± zieleni±, wiêc nie ma co siê przera¿aæ gdy w³osy siê przyciemni± my¶lê, ¿e farba jest do kupienia w ka¿dy sklepie fryzjerskim, nale¿y tylko pamiêtaæ aby kupiæ do niej oryginalny, s³aby oksydant sync 2,7% 9V + jedno opakowanie farby wystarcza na dwie aplikacje nawet dla do¶æ d³ugich w³osów, zap³aci³am 44z³.
kajazie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-27, 21:51   #323
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Farbowanie w³osów "zielonych"

Cytat:
Napisane przez lily_jane Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,
Chcia³abym poprosiæ o radê w sprawie wybrania farby. Mo¿e opiszê na pocz±tku historiê moich w³osów ;] a wiêc jako dziecko mia³am jasne w³osy, ale jak zazwyczaj siê dzieje zaczê³y ciemnieæ i poprzesta³o na ciemnym blondzie. Ze wzglêdu, ¿e mam ciemne brwi i rzêsy oraz mam jasn± cerê zamarzy³y mi siê kontrastuj±ce w³osy. Tak wiêc pierwsz± koloryzacj± by³o na³o¿enie szamponetki Marion- Kasztan. By³am z niej zadowolona, ale potem zakocha³am siê w kolorze Karmelowa Czekolada z Wellaton. Kolor wychodzi³ wyj±tkowo ³adny,a potem wyp³ukiwa³ siê wrêcz na miodowy blond i wszyscy nie wierzyli, ¿e to ta farba tak na mnie dzia³a.
No ale oczywi¶cie nie mo¿e byæ za dobrze stwierdzi³am, ¿e chce spróbowaæ zimnego odcienia i pad³o na Szlachetny Ciemny Blond- Garnier Color Sensation. Kolor mimo blondu w nazwie wyszed³ ciemny, a potem zacz±³ wyp³ukiwaæ siê na zielono szare b³oto na szczê¶cie moje w³osy szybko pozby³y siê tej farby i po oko³o 1 miesi±cu kolor przypomina³ wyp³ukany Wellaton. Ale ja siê ³atwo nie podda³am. Po wizycie u fryzjera i ¶ciêciu w³osów postanowi³am, ¿e pójdê na ca³o¶æ i równie¿ zmieniê ich kolor. Zachwycona kolorem na opakowaniu wziê³am Syoss Jasna Czekolada. I to by³ najwiêkszy b³±d ;[ kolor niedosyæ, ¿e wyszed³ prawie czarny to nie chwyci³ równo i mia³am zielono- czarne wodorosty! By³am za³amana i poprosi³am siostrê by pobieg³a do drogerii po Kasztan z Mariona by przynajmniej wyrównaæ kolor i nie wygl±daæ jak chory skunks. na³o¿enie go poprawi³o trochê sytuacjê, ale w koñcu to tylko szamponetka i wyp³ukuje siê po paru myciach ;[ teraz tam gdzie nadal trzyma siê Syoss(g³ównie z przodu i przy g³owie) w³osy s± ciemne, a reszta zaczyna schodziæ na szaro- ¿ó³to.
Dosz³am do sedna Teraz chcê poczekaæ a¿ w³osy wyp³ucz± siê jeszcze bardziej i zafarbowaæ je (tym razem bez fatalnego skutku!). Chcê w³osy ociepliæ, ¿eby zniwelowaæ zielonkawy odcieñ. Proszê o polecenie konkretnej farby, najlepiej pieni±cej siê, dziêki której mog³abym osi±gn±æ jasny kasztan. Najlepiej podobny to tego ze zdjêcia poni¿ej.
http://www.besthairstyles2013.com/wp...r-colors-1.jpg
Z góry dziêkujê za wszelkie próby pomocy pozdrawiam.
My¶lê, ¿e w miejsach, gdzie w³osy s± szarawe, po na³o¿eniu ciep³ego odcienia znowu mo¿e pojawiæ siê zieleñ.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-28, 15:06   #324
sectumsempra9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 10
Zielone w³osy w mocnym ¶wietle.

Witam Mam do¶æ powa¿ny dla mnie problem, poniewa¿ moje w³osy na mocnym, sztucznym ¶wietle zmieniaj± siê na taki zgni³ozielony. Gdy jestem w domu, przy naturalnym i niemocnym ¶wietle s± one normalne, czyli takie ciemny blond pomiêdzy jasny br±z. Chcê jeszcze powiedzieæ, ¿e wcze¶niej moje w³osy by³y zafarbowane na jasny blond, który pó¼niej zamieni³ siê na taki ¿ó³tawy(1 - 1,5 miesi±ca po farbowaniu), poniewa¿ czeka³am, abym mog³a siê spokojne zafarbowaæ na swój kolor. Tak jak pisa³am, ogólnie kolor jest bardzo dobry, ale w mocnym ¶wietle, s± one po prostu zielonkawe. Czyta³am, ¿e po kilku myciach powinno to zej¶æ, ale nie wiem czy to prawda.
Czyta³am te¿, aby siedzieæ przez 1h z np. przecierem pomidorowym na w³osach, poniewa¿ pomidory maj± w sobie jaki¶ kwas czy co¶, co mo¿e pozbyæ siê tego odcienia, ale bojê siê, ¿e moje w³osy mog± zmieniæ kolor na czerwony czy jaki¶ inny.
sectumsempra9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-28, 16:45   #325
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomo¶ci: 649
Dot.: Zielone w³osy w mocnym ¶wietle.

pomidory zafarbuja wlosy na czerwone to wez czekolade lub kakao i zafarbuj sobie na swoj braz.a tak naprawde to polecam farbe do wlosow.
piniata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-28, 18:15   #326
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Zielone w³osy w mocnym ¶wietle.

Cytat:
Napisane przez sectumsempra9 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Mam do¶æ powa¿ny dla mnie problem, poniewa¿ moje w³osy na mocnym, sztucznym ¶wietle zmieniaj± siê na taki zgni³ozielony. Gdy jestem w domu, przy naturalnym i niemocnym ¶wietle s± one normalne, czyli takie ciemny blond pomiêdzy jasny br±z. Chcê jeszcze powiedzieæ, ¿e wcze¶niej moje w³osy by³y zafarbowane na jasny blond, który pó¼niej zamieni³ siê na taki ¿ó³tawy(1 - 1,5 miesi±ca po farbowaniu), poniewa¿ czeka³am, abym mog³a siê spokojne zafarbowaæ na swój kolor. Tak jak pisa³am, ogólnie kolor jest bardzo dobry, ale w mocnym ¶wietle, s± one po prostu zielonkawe. Czyta³am, ¿e po kilku myciach powinno to zej¶æ, ale nie wiem czy to prawda.
Czyta³am te¿, aby siedzieæ przez 1h z np. przecierem pomidorowym na w³osach, poniewa¿ pomidory maj± w sobie jaki¶ kwas czy co¶, co mo¿e pozbyæ siê tego odcienia, ale bojê siê, ¿e moje w³osy mog± zmieniæ kolor na czerwony czy jaki¶ inny.
Zieleñ raczej sama siê nie wyp³ucze, mo¿e minimalnie. Przecier pomidorowy to bardzo dobra opcja, sama stosowa³am. W³osy nie bêdê czerwone lub w innym kolorze. Zieleñ zniknie, a w³os siê zakwasi, wiêc same plusy.

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez piniata Poka¿ wiadomo¶æ
pomidory zafarbuja wlosy na czerwone to wez czekolade lub kakao i zafarbuj sobie na swoj braz.a tak naprawde to polecam farbe do wlosow.
Co za bzdura z tymi pomidorami... A czekolada w tym momencie wysz³aby prawie czarno.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-29, 16:22   #327
sectumsempra9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Zielone w³osy w mocnym ¶wietle.

A je¶li bym po³o¿y³a trochê ciemniejsz± farbê?
sectumsempra9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-29, 23:24   #328
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Zielone w³osy w mocnym ¶wietle.

Cytat:
Napisane przez sectumsempra9 Poka¿ wiadomo¶æ
A je¶li bym po³o¿y³a trochê ciemniejsz± farbê?
Zale¿y w jakim odcieniu, ale zieleñ zawsze mo¿e wybiæ.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-31, 16:40   #329
AaDdMmIiNn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: okropna zieleñ !!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez kaska222 Poka¿ wiadomo¶æ
spruboj szamponu przeciw lupiezowego np;NIZORAL podobno po kilku myciach farba plowieje,na forumie dosc duzo bylo na ten temat
u¿ywa³am i mi nie wysz³o tak jak bym chcia³a, lepsze s± tonery Joanna
AaDdMmIiNn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-02, 22:16   #330
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Zielone w³osy

Oto moja przygoda z ZIELONYMI W£OSAMI-mo¿e POMOGÊ.

Miesi±c temu...z ³adnego odcienia 9.3 chcia³am przyciemniæ w³osy do 8, bo jak dla mnie...w³osy by³y za jasne, zobaczy³am piêkn± Aniê Przybylsk± i kupi³am GARNIER-8. Oczywi¶cie...wyszed³ GLON! PASKUDNY!

CO MI POMOG£O?

KONCENTRAT POMIDOROWY!!! PO³o¿y³am na suche w³osy i zmoczy³am lekko wod±, potrzyma³am 2 godziny, zabieg powtórzy³am nastêpnego dnia i to by³o niesamowite, jak ta zieleñ siê WYP£UKA£A. Oprócz tego my³am w³osy szamponem przeciw³upie¿owym i po tych dwudniowych zabiegach na³o¿ya³am SZAMPONETKÊ JOANNY-PIASKOWY BLOND...i PO GLONIE.

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

I W£OSY NIE ZROBI¡ SIÊ CZERWONE!
__________________
Muzyka zaczyna siê tam, gdzie s³owo jest bezsilne - nie potrafi oddaæ wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyra¿alnego.


— Adam Neste

Uzale¿niona od muzyki z Pachnid³a...
Ankafanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-02 14:49:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:27.