Szczotka do wlosow Tangle teezer. - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-28, 22:09   #421
SexPistols
Raczkowanie
 
Avatar SexPistols
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 179
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Dzięki
SexPistols jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 17:49   #422
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Dziewczyny, czy w użytkowaniu zwykła wersja różni się czymś od kompaktowej? Poza wielkością no i możliwością noszenia tej drugiej w torebce
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 10:01   #423
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Ze szczotki TT - jak już pisałam - nie byłam zadowolona
Teraz kupiłam na próbę Detangle Brush http://allegro.pl/tuft-detangle-brus...746445706.html czekam na przesyłkę, zobaczymy jak się będzie sprawowała
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 07:39   #424
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w użytkowaniu zwykła wersja różni się czymś od kompaktowej? Poza wielkością no i możliwością noszenia tej drugiej w torebce
Ja wole zwykla, nie wiem czemu

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Ze szczotki TT - jak już pisałam - nie byłam zadowolona
Teraz kupiłam na próbę Detangle Brush http://allegro.pl/tuft-detangle-brus...746445706.html czekam na przesyłkę, zobaczymy jak się będzie sprawowała
Ale cudo

roznice:
- TUFT posiada ergonomiczny uchwyt, który ułatwia czesanie (dla mnie duży plus)
- TUFT ma dłuższe wypustki (ząbki) do czesania, przez co jest lepszy Np. dla gęstszych włosów

MI jakos TT pasuje zwykła, to mi sie wydaje chwyt marketingowy...no chyba ze te dluższa zabki rzeczywiście wpływaja na włosy dobroczynnie:P
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 17:19   #425
Adanna
Raczkowanie
 
Avatar Adanna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 138
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Hej dziewczyny, czy któraś z Was mogłaby tu podać dokładne wymiary kompaktowej wersji TT? Dużo osób pisze, że jest malutka, wypada z dłoni, itp...
I jeszcze chciałam zapytać, czy noszenie w torebce klasycznej TT wyrządzi jej naprawde aż tak wielką szkode? Zastanawia mnie to, bo w sumie zawsze szczotki nosiłam w torebce, a żadnych nakładek jak TT nie potrzebowały. Więc teraz nie wiem czy TT to taki badziew czy ma jakieś super delikatne te ząbki czy co

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Ze szczotki TT - jak już pisałam - nie byłam zadowolona
Teraz kupiłam na próbę Detangle Brush http://allegro.pl/tuft-detangle-brus...746445706.html czekam na przesyłkę, zobaczymy jak się będzie sprawowała
Agatka koniecznie napisz jak ta szczotka się sprawuje! Ja czytałam o niej wiele dobrego
Adanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 15:45   #426
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Według mnie klasyczna TT nie nadaję się do noszenia w torebce, ząbki bardzo szybko się powyginają (nie są bardzo twarde, ale to właśnie jest plusem przy czesaniu) i trzeba będzie kupić nową. Kompaktowa jest mniejsza, ale nie jakoś super mała, może 3/4 wielkości tradycyjnej.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 07:52   #427
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Adanna Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy któraś z Was mogłaby tu podać dokładne wymiary kompaktowej wersji TT? Dużo osób pisze, że jest malutka, wypada z dłoni, itp...
I jeszcze chciałam zapytać, czy noszenie w torebce klasycznej TT wyrządzi jej naprawde aż tak wielką szkode?
Mam kompaktową wersję i nigdy mi nie wypadła z dłoni i wcale nie jest taka malutka, chyba że dla kogoś kto ma duże dłonie.
Nie ryzykowałabym, na bank ząbki się uszkodzą, nie są twarde jak w zwykłej szczotce.
__________________


Edytowane przez calliope86
Czas edycji: 2012-11-26 o 07:53
calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 20:44   #428
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Zrobilam recenzję TT, kurczę jest naprawdę świetna. Teraz nie potrafię się czesać inną szczotką, wyrywają mi włosy i rzucam je w kąt. Dobrze wydana kasa! KIedyś na pewno kupię tą kompaktową, chyba jest tak samo dobra.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 12:04   #429
Magonia_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Sadzicie że to oryginał, bo właśnie zastanawiam się nad kupnem http://allegro.pl/nowosc-tangle-teez...834914223.html
Magonia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 22:45   #430
lepakkomies
Przyczajenie
 
Avatar lepakkomies
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 14
Wyślij wiadomość przez ICQ do lepakkomies GG do lepakkomies
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Magonia_85 Pokaż wiadomość
Sadzicie że to oryginał, bo właśnie zastanawiam się nad kupnem http://allegro.pl/nowosc-tangle-teez...834914223.html
To jest wersja z Salon Elite, wersja oryginalna to ta sygnowana nazwiskiem twórcy czyli Shaun P., do tego ma bardziej wyprofilowany, anatomiczny kształt.

Ja natomiast mam takie pytanie, bo widzę, że ta wersja z Elite jest dużo bardziej dostępna, ale z kolei czy mam rozumieć, że jest to "podróbka" tej oryginalnej czy jest tak samo oryginalna jak ta z wygrawerowanym nazwiskiem twórcy, tylko w ulepszonej wersji... Jest w ogóle między nimi jakaś znacząca różnica (poza wyglądem)? Pomóżcie
__________________
"(...) Miłość i wolność to dwie nici,
które wzajemnie się przeplatają
i wiążą człowieka z rzeczywistością.(...)"
lepakkomies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 07:12   #431
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez lepakkomies Pokaż wiadomość
To jest wersja z Salon Elite, wersja oryginalna to ta sygnowana nazwiskiem twórcy czyli Shaun P., do tego ma bardziej wyprofilowany, anatomiczny kształt.

Ja natomiast mam takie pytanie, bo widzę, że ta wersja z Elite jest dużo bardziej dostępna, ale z kolei czy mam rozumieć, że jest to "podróbka" tej oryginalnej czy jest tak samo oryginalna jak ta z wygrawerowanym nazwiskiem twórcy, tylko w ulepszonej wersji... Jest w ogóle między nimi jakaś znacząca różnica (poza wyglądem)? Pomóżcie
To nie jest podróbka, tylko jej nowa wersja więc jest tak samo oryginalna jak pierwowzór Czy jest lepsza czy gorsza, ciężko mi oceniać, bo nie mam porównania, ale ze swojej Salon Elite jestem zadowolona
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-25, 18:32   #432
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Ja też jestem fanką szczotki TT Mam różową klasyczną i czarną kompaktową- do torebki i na podróż Szkoda mi było wozić tą normalną, chuchałam na nią i dmuchałam. Świetnie sprawdzają się na moich włosach, niestety mam tendencje do plątania włosów, a przy niej wszystko mi się rozczesuje. Kompaktowa jest mniej wygodna, bo mniejsza, ale akurat do torebki. Ja kupowałam swoje na all.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 10:38   #433
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Dziewczyny, proszę o radę.
Mam dosyć krótkie włosy, powiedzmy że to długość na najzwyczajniejszego boba... Nie mam problemów z rozczesywaniem, ale mam ambicję zadbać o włosy i stąd moje pytanie-czy jest sens bym kupowała sobie TT? Nie chcę niszczyc dodatkowo włosów czesaniem nieodpowiednią szczotką, ale cena TT jest dla mnie trochę zaporowa, a do końca nie jestem przekonana, że jej potrzebuję...
Może polecicie coś innego?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 10:39   #434
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Muszę pochwalić się że od jakiegoś czasu jestem w posiadaniu szczotki Tangle Teezer i jestem nią zachwycona, świetnie sprawdza się w każdej sytuacji, mogę szczerze ją polecić
__________________
.
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 16:18   #435
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o radę.
Mam dosyć krótkie włosy, powiedzmy że to długość na najzwyczajniejszego boba... Nie mam problemów z rozczesywaniem, ale mam ambicję zadbać o włosy i stąd moje pytanie-czy jest sens bym kupowała sobie TT? Nie chcę niszczyc dodatkowo włosów czesaniem nieodpowiednią szczotką, ale cena TT jest dla mnie trochę zaporowa, a do końca nie jestem przekonana, że jej potrzebuję...
Może polecicie coś innego?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
to może grzebień z szeroko rozstawionymi zębami ? Powinien być wykonany z naturalnego tworzywa, np. drewna. Poza tym dla ułatwienia rozczesywania włosy powinny po każdym myciu zostać odżywione przez kika minut
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 23:01   #436
vico7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2
GG do vico7
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Czy któraś z Was ma TANGLE TEEZER AQUA SPLASH GREEN MARINE? Wygląda na to, że jest ona większa od klasycznej. Interesuje mnie przede wszystkim to, czy jest wygodna w użyciu, jak się układa w ręce.


http://sklep.tangle-teezer.pl/pl/p/T...BLACK-PEARL/95

Edytowane przez vico7
Czas edycji: 2012-12-28 o 23:05
vico7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 20:48   #437
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

TT jak dla mnie hit roku 2012 mam klasyczna a teraz czas na wersje do torebki
używam ja od maja i zauważyłam ,mniejsze wypadanie i łamanie włosów podczas czesania, super sprawdza się nawet do czesania na mokro
spowodowała że nie musze uzywać okrągłych szczotek a o prostownicy zapomniałam bo w połaczeniu z odzywkami wygładzajacymi moje włosy sa proste

moje włoski umyte, rozczesane TT, wysuszone, rozczesane TT

szczotka uzależnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07539.jpg (117,7 KB, 132 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 18:49   #438
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cześc dziewczyny.
Ja swoją szczotkę mam już prawie rok. Powiem Wam, że na przestrzeni czasu moje włosy są w o niebo lepszej kondycji ! Mam ten problem, że po umyciu (zawsze nakładam odżywkę) aby je rozczesac to musiałam się nieźle nagimnastykować a i tak je szarpałam. Z TT jest zupełnie inaczej ! Rozczesuje moje włoski rewelacyjnie.
Sama się zastanawiam nad tą wersją kompaktową... bo o ile w domu używam TT o tyle w ciągu dnia jedynie zwykłą. Oj chyba sobie sprawię kompaktowego Jaguara
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 16:38   #439
SexPistols
Raczkowanie
 
Avatar SexPistols
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 179
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Zdecydowałam się na zakup Tangle Teezer. Jeszcze kilka postów wcześniej pytałam czy warto. Przyznam, ze byłam nastawiona trochę sceptycznie. Postanowiłam jednak zaryzykować i na początku grudnia zakupiłam wersję Salon Elite.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Szczotka bardzo pomaga rozczesać poplątane włosy. Cudów nie ma, czasami trochę ciągnie ale czesanie trwa o wiele krócej, o wiele sprawniej a włosy pozostają śliczne i błyszczące. Przestałam wnikać jak ona to robi PO PROSTU ROBI
W tej chwili jestem już właścicielką obu wersji. Dokupiłam kompakt i powiem szczerze: było warto.
Obie wersje są dla mnie poręczne i wygodne, salon elite jest odrobinę większy, za to kompakt wykonany jest jakby z twardszego, lepszej jakości tworzywa, no i ma zamknięcie. Obie rozczesują doskonale i nabłyszczają włosy. Jestem posiadaczka naprawdę gęstych, długich włosów. Po czesaniu nie mam żadnego elektryzowania, włosy są porządnie rozczesane, pięknie się błyszczą. Jeżeli ktoś by zapytał tak jak ja pytałam jeszcze niedawno: "Czy warto?" śmiało odpowiadam: WARTO!
Jakby w tej chwili ta szczotka mi gdzieś przepadła bez wahania kupiłabym nową. Powtarzam - cudów nie ma ale szczotka jest najlepszą jakiej kiedykolwiek używałam i bardzo mi pomaga/ułatwia i zostawia włosy ładniejsze.
A gdyby zginęły mi obie myślę, ze tym razem pierwszy kupiłabym kompakt, jest odrobinę mniejszy ale mi to nie przeszkadza, czesze identycznie za to ma dodatkowe funkcje (zamknięcie) i jednak ma ciut ładniejszy design.
Kupiłam obie na oryginalnej stronie polskiego dystrybutora. Przesyłka jest za darmo. Salon elite kosztował 55 zł, kompakt 65 zł. Bałam się, że odrobinę tańszy produkt z allegro może okazać się podróbką.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tangle teezer.jpg (152,0 KB, 118 załadowań)

Edytowane przez SexPistols
Czas edycji: 2013-01-02 o 16:46
SexPistols jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 07:41   #440
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Adanna Pokaż wiadomość

Agatka koniecznie napisz jak ta szczotka się sprawuje! Ja czytałam o niej wiele dobrego
Szczotka sprawuje się średnio prawie w ogóle jej nie używam. Trudno mi uczesać nią włosy, rozczesuje tylko po wierzchu i szarpie bardziej niż TT. Może to moje włosy nie nadają się do tego typu szczotek
Na moich włosach najlepiej sprawuje się grzebień z szeroko rozstawionymi zębami i szczotka z metalowymi igiełkami zakończona kulkami z plastiku. Mam taką z firmy AnnCo i bardzo ja lubię http://www.ceneo.pl/3428855
Plusem szczotki TUFT jest to, że ząbki są masywniejsze/grubsze i nie wyginają się

Chętnie wymieniłabym tą szczotkę na grzebień drewniany z szerokimi zębami. Jeśli są chętne zapraszam na PW
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 18:02   #441
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

hej czy ktoś zna hasło rabatowe dzięki któremu można taniej kupić tangle teezer z ich strony?
__________________
life is brutal and full of zasadzkas



enlevé jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 21:55   #442
kadanama
Przyczajenie
 
Avatar kadanama
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Ruda śląska
Wiadomości: 15
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Zdecydowanie ta szczotka to madonna pośród szczotek do włosów
__________________
Interesujesz się nietuzinkową, ręcznie robioną biżuterią? Tak? A więc mój blog to świetne miejsce dla Ciebie! Zapraszam


>>>>www.niqa.blog.pl<<< <
kadanama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 09:58   #443
Kiciowata
Raczkowanie
 
Avatar Kiciowata
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 95
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

hej, na mnie aż takiego wrażenia nie robi ok fajna na mokre włosy, ale tylko dojdzie do jakiegoś kołtuna to zaraz mi z rąk wypada na podłogę. Czy to taki szał to nie wiem Używam jej raz po raz już wolę szczotki z naturalnego włosia
__________________
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą"
Jantar - 04.01
Kiciowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 22:14   #444
Fuzelka
Rozeznanie
 
Avatar Fuzelka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa / Płock
Wiadomości: 982
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Hej, chciałabym kupić wersję kompaktową, bo nadaje się do torby, a poza tym jest w owieczki

Zastanawiam się, czy kuppić na stronie dystrybutora (65zł + darmowa przesyłka) czy w sklepie internetowym (43,62 zł + odbiór osobisty w Wawie) http://www.iperfumy.pl/kosmetyka/tan...irbrush-1-pcs/.

Co mi radzicie? Trochę mnie zastanawia tak duża różnica w cenie, ale na wizażowym wątku o perfumeriach ten sklep jest zaliczony do 'sprawdzonych'.

Czy te szczotki w ogóle ktoś podrabia, czy nikomu się nie opłaca i nie ma ryzyka zakupu bubla?

Będę wdzięczna za pomoc.
__________________
Dziewczyny na Politechniki!

Think positively
Exercise daily
Eat healthy
Work hard
Stay strong
Worry less
Dance more
Love often
Be happy
Fuzelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 08:24   #445
Marcelina_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 13
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Mam te szczotkę ponad miesiąc. Nie szarpie włosów, ładnie masuje głowę, mniej zostaje na niej włosów.
Czy jest aż tak rewelacyjna?
Nie wiem.. ale na pewno jest dobra.
Zamówiłam czarną na allegro. Za 55 zł.
mam włosy za ramiona
Marcelina_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 02:18   #446
thecieniu
Raczkowanie
 
Avatar thecieniu
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Trójmiasto i okolice
Wiadomości: 64
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Od jakiegoś czasu zbieram się, żeby kupić sobie TT. Mam długie włosy, dość mocno się plączą i przydałoby mi się coś, czym bym ich nie katowała podczas rozczesywania Niestety szczotki z naturalnego włosia i grzebienie z szeroko rozstawionymi zębami totalnie się u mnie nie sprawdzają :/
Zastanawiam się tylko czy wybrać klasyczną czy aqua splash - czy ktoś miał tą drugą? Jak wrażenia? Zawsze czeszę moje włosy na mokro, czesto jeszcze pod prysznicem, gdy są pokryte grubą warstwą odżywki do spłukiwania. Może rzeczywiście taka opcja "aqua" byłaby lepsza?
__________________
nail art & nail style blogger cienistość.pl
thecieniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 02:28   #447
MiaColucci
Rozeznanie
 
Avatar MiaColucci
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 544
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez thecieniu Pokaż wiadomość
Zastanawiam się tylko czy wybrać klasyczną czy aqua splash - czy ktoś miał tą drugą? Jak wrażenia? Zawsze czeszę moje włosy na mokro, czesto jeszcze pod prysznicem, gdy są pokryte grubą warstwą odżywki do spłukiwania. Może rzeczywiście taka opcja "aqua" byłaby lepsza?
Posiadam TT compact. Teraz właśnie zbieram się do zamówienia Aqua splash bo włosy rozczesuje zawsze na mokro. I wlasnie szczotke zamierzam również trzymać pod prysznicem.
Kompaktowa jest ok ale strasznie niewygodnie mi sie ją trzyma, moze dlatego że jest mała.
__________________
Keep calm and love animals
MiaColucci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 12:44   #448
Fuzelka
Rozeznanie
 
Avatar Fuzelka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa / Płock
Wiadomości: 982
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Też mam w planach kupienie tej aqua, ale może bliżej wakacji.
__________________
Dziewczyny na Politechniki!

Think positively
Exercise daily
Eat healthy
Work hard
Stay strong
Worry less
Dance more
Love often
Be happy
Fuzelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 19:23   #449
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Fuzelka Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym kupić wersję kompaktową, bo nadaje się do torby, a poza tym jest w owieczki

Zastanawiam się, czy kuppić na stronie dystrybutora (65zł + darmowa przesyłka) czy w sklepie internetowym (43,62 zł + odbiór osobisty w Wawie) http://www.iperfumy.pl/kosmetyka/tan...irbrush-1-pcs/.

Co mi radzicie? Trochę mnie zastanawia tak duża różnica w cenie, ale na wizażowym wątku o perfumeriach ten sklep jest zaliczony do 'sprawdzonych'.

Czy te szczotki w ogóle ktoś podrabia, czy nikomu się nie opłaca i nie ma ryzyka zakupu bubla?

Będę wdzięczna za pomoc.
Ja kupowałam w tej perfumerii i wszystko było ok Nie wydaje mi się, żeby TT było podrabiane
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 14:19   #450
peearl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 906
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez SexPistols Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na zakup Tangle Teezer. Jeszcze kilka postów wcześniej pytałam czy warto. Przyznam, ze byłam nastawiona trochę sceptycznie. Postanowiłam jednak zaryzykować i na początku grudnia zakupiłam wersję Salon Elite.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Szczotka bardzo pomaga rozczesać poplątane włosy. Cudów nie ma, czasami trochę ciągnie ale czesanie trwa o wiele krócej, o wiele sprawniej a włosy pozostają śliczne i błyszczące. Przestałam wnikać jak ona to robi PO PROSTU ROBI
W tej chwili jestem już właścicielką obu wersji. Dokupiłam kompakt i powiem szczerze: było warto.
Obie wersje są dla mnie poręczne i wygodne, salon elite jest odrobinę większy, za to kompakt wykonany jest jakby z twardszego, lepszej jakości tworzywa, no i ma zamknięcie. Obie rozczesują doskonale i nabłyszczają włosy. Jestem posiadaczka naprawdę gęstych, długich włosów. Po czesaniu nie mam żadnego elektryzowania, włosy są porządnie rozczesane, pięknie się błyszczą. Jeżeli ktoś by zapytał tak jak ja pytałam jeszcze niedawno: "Czy warto?" śmiało odpowiadam: WARTO!
Jakby w tej chwili ta szczotka mi gdzieś przepadła bez wahania kupiłabym nową. Powtarzam - cudów nie ma ale szczotka jest najlepszą jakiej kiedykolwiek używałam i bardzo mi pomaga/ułatwia i zostawia włosy ładniejsze.
A gdyby zginęły mi obie myślę, ze tym razem pierwszy kupiłabym kompakt, jest odrobinę mniejszy ale mi to nie przeszkadza, czesze identycznie za to ma dodatkowe funkcje (zamknięcie) i jednak ma ciut ładniejszy design.
Kupiłam obie na oryginalnej stronie polskiego dystrybutora. Przesyłka jest za darmo. Salon elite kosztował 55 zł, kompakt 65 zł. Bałam się, że odrobinę tańszy produkt z allegro może okazać się podróbką.
Mogłabyś podać tą stronę ? Też się zastanawiam nad kupnem kompaktu
peearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-11 21:47:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.