Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-07, 11:14   #571
krylka
Przyczajenie
 
Avatar krylka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Kochani, a co byscie polecily w Poznaniu jeśli chodzi o zabiegi przedluzania włosów? Great Lenghts czy jeszcze coś innego? Macie jakieś doświadczenia z tym? Siostra bierze ślub i chciałaby sobie taki zabieg przeprowadzić.
krylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 20:13   #572
lakowkaliliowa
Raczkowanie
 
Avatar lakowkaliliowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53
Smile Poznań - fryzjer Carmen na Chrobrego - opinie? Dekoloryzacja!

Hej, jutro idę na dekoloryzację do salonu fryzjerskiego Carmen w Poznaniu na os Chrobrego 12b. Czy ktoś może polecić ten salon? Ktoś tam był? W internecie nie ma żadnych opinii. Możecie może polecić jakieś inne salony w Poznaniu gdzie przeprowadzają udane dekoloryzacje? Mam ciemny brąz a chcę średni brąz.
Pozdrawiam
lakowkaliliowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 10:31   #573
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Poznań - fryzjer Carmen na Chrobrego - opinie? Dekoloryzacja!

Cytat:
Napisane przez lakowkaliliowa Pokaż wiadomość
Hej, jutro idę na dekoloryzację do salonu fryzjerskiego Carmen w Poznaniu na os Chrobrego 12b. Czy ktoś może polecić ten salon? Ktoś tam był? W internecie nie ma żadnych opinii. Możecie może polecić jakieś inne salony w Poznaniu gdzie przeprowadzają udane dekoloryzacje? Mam ciemny brąz a chcę średni brąz.
Pozdrawiam
ja mogę polecić tylko MHD na polance robią świetnie włosy. zadowolona jestem zawsze na 90% ale chyba nie ma takiego kto by mi dal satysfakcję 100%. dużo wymagam od koloryzacji
w każdym razie z czystym sumieniem polecam.
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 19:05   #574
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Poznań - fryzjer Carmen na Chrobrego - opinie? Dekoloryzacja!

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
ja mogę polecić tylko MHD na polance robią świetnie włosy. zadowolona jestem zawsze na 90% ale chyba nie ma takiego kto by mi dal satysfakcję 100%. dużo wymagam od koloryzacji
w każdym razie z czystym sumieniem polecam.

A jakie ceny za koloryzacje na dlugich wlosach ?
Marzy mi sie blond z pieknymi refleksami jak flamboyage,ale nie wiem czy ktorys z fryzjerow w poznaniu to potrafi..
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 22:38   #575
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Poznań - fryzjer Carmen na Chrobrego - opinie? Dekoloryzacja!

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
A jakie ceny za koloryzacje na dlugich wlosach ?
Marzy mi sie blond z pieknymi refleksami jak flamboyage,ale nie wiem czy ktorys z fryzjerow w poznaniu to potrafi..
Wgranicach 260Zl
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 18:26   #576
olastrzalkowska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 12
Unhappy Dobry fryzjer w Poznaniu???!

Czesc, szukam dobrego fryzjera/stylisty fryzur/wizazysty w Poznaniu. Mianowicie mam taki problem, od pewnego czasu (jakies dwa lata) caly czas utlenialam wlosy na platynowy blond.. chyba wiecej nie musze pisac.. moje wlosy to jedno wielkie siano, doslownie 2 kloski siana na krzyz. Odzywki ze sklepu nie pomagaja efektow nie widac, nie wiem jak mam sobie pomoc, zebym znowu wygladala jak czlowiek. Dlatego licze na Wasza pomoc, moze ktos z was miala podobny problem i jakos sobie poradzila sama lub z pomoca specjalisty. Nie licza sie pieniadze, wazne tylko by ktos MI POMOGL, BLAGAM!!!!
olastrzalkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 19:29   #577
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Dobry fryzjer w Poznaniu???!

Cytat:
Napisane przez olastrzalkowska Pokaż wiadomość
Czesc, szukam dobrego fryzjera/stylisty fryzur/wizazysty w Poznaniu. Mianowicie mam taki problem, od pewnego czasu (jakies dwa lata) caly czas utlenialam wlosy na platynowy blond.. chyba wiecej nie musze pisac.. moje wlosy to jedno wielkie siano, doslownie 2 kloski siana na krzyz. Odzywki ze sklepu nie pomagaja efektow nie widac, nie wiem jak mam sobie pomoc, zebym znowu wygladala jak czlowiek. Dlatego licze na Wasza pomoc, moze ktos z was miala podobny problem i jakos sobie poradzila sama lub z pomoca specjalisty. Nie licza sie pieniadze, wazne tylko by ktos MI POMOGL, BLAGAM!!!!
z mojej strony Minimum Hair Design polecam
podejrzewam że pewnie masz ostro zniszczone i trzeba b edzie ściąć sporo
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)

Edytowane przez Gwiazda Wieczorna
Czas edycji: 2015-04-21 o 19:32
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-25, 14:49   #578
Mickey1011
Raczkowanie
 
Avatar Mickey1011
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 370
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Dziewczyny, marzy mi się ciemny blond na wiosnę. Włosy mam długie, cienkie i brązowe (w niektórych miejscach przez domowe rozjaśnianie nawet rudawe). W mojej małej miejscowości za farbę biorą zwykle 200 zł, a nigdy nie wyszłam zadowolona. Chciałabym odwiedzić dobrego fryzjera w Poznaniu. Szukam kogoś wyrozumiałego, któremu będę mogła pokazać zdjęcie koloru na zdjęciu, a on coś podobnego mi wyczaruje.
Mickey1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 23:54   #579
xenia maria zofia bogdan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cześć dziewczyny,
poszukuję fryzjera, który potrafi ścinać cieniutkie, delikatne, lubiące wypadać, falowane (!) włosy. Bez farbowania, modelowania, układania. Z naciskiem na delikatność (już zbyt wiele włosów mi wyrwano i zbyt wiele razy oblano głowę gorącą wodę podczas mycia głowy). Samo cięcie, ale dobre cięcie. Byłoby wspaniale, gdyby cena nie przekraczała 50 zł.
Pozdrawiam.
xenia maria zofia bogdan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 18:56   #580
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Dobry fryzjer w Poznaniu???!

Cytat:
Napisane przez matylda44 Pokaż wiadomość
ja tez kiedys mialam podobna sytuacje, klika wlosow na glowie to jest straszne.. tylko ze kiedys bylo mi wszystko jedno, a teraz jednak zaczelam dbac o wlosy przy pomocy pani Moniki z Samui Spa. Najpierw oczywiscie musialam skrocic "wlosy", potem przeszlam kilka zabiegow regenerujacych JOICO, pozniej lifting wlosow, zakupilam odzywki i maski i po niedlugim czasie juz bylo widac efekty.. Niestety teraz znowu cos mnie kusi zeby powrocic do tego blondu, ale mam nadzieje ze sie powstrzymam, tak bedzie lepiej dla moich wloskow:P
Tez na joico lece. Fajny wspomagacz i cement termiczny z kerastase lubie.
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 22:54   #581
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Polećcie coś poza MHD... chciałam do nich, ale mają kosmiczne terminy, a mi zależy żeby iść a początku czerwca...
Chodziłam tylko do nich od paru lat i nie mam pojęcia gdzie się teraz wybrać ;(
Zależy mi na kimś kto doradzi, będzie profesjonalny i nie zniszczy włosów.
Jakieś pomysły? Bo przeglądam strony salonów fryzjerskich, ale niewiele mi to mówi....
A na wątku króluje od dawna MHD i nic innego nie polecacie..
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-17, 00:22   #582
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Ja polecam salon Frycki na Wierzbiecicach. Bardzo profesjonalne podejście, nigdy nie byłam tak zadowolona po fryzjerze jak pierwszy raz gdy wyszłam z ich salonu mam proste włosy ścinane na prosto i wychodzilam z jasnego blondu do naturalnych włosów (ciemny blond)
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 11:09   #583
sylwiakoppe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry fryzjer w Poznaniu???!

Cytat:
Napisane przez olastrzalkowska Pokaż wiadomość
Czesc, szukam dobrego fryzjera/stylisty fryzur/wizazysty w Poznaniu. Mianowicie mam taki problem, od pewnego czasu (jakies dwa lata) caly czas utlenialam wlosy na platynowy blond.. chyba wiecej nie musze pisac.. moje wlosy to jedno wielkie siano, doslownie 2 kloski siana na krzyz. Odzywki ze sklepu nie pomagaja efektow nie widac, nie wiem jak mam sobie pomoc, zebym znowu wygladala jak czlowiek. Dlatego licze na Wasza pomoc, moze ktos z was miala podobny problem i jakos sobie poradzila sama lub z pomoca specjalisty. Nie licza sie pieniadze, wazne tylko by ktos MI POMOGL, BLAGAM!!!!
Miałam bardzo podobny problem i długo szukałam kogo, kto zrobił porządek z moimi włosami, aż w końcu kumpela poleciła mi stylitów z na Żydowskiej. Powiem Ci, że teraz już ikomu innemu nie oddałabym swoich włosów w ręce! Profesjonaliści, za których warto zapłacić, bo to co robią na głowie to magia

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2015-10-29 o 18:51
sylwiakoppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 22:48   #584
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Polećcie coś poza MHD... chciałam do nich, ale mają kosmiczne terminy, a mi zależy żeby iść a początku czerwca...
Chodziłam tylko do nich od paru lat i nie mam pojęcia gdzie się teraz wybrać ;(
Zależy mi na kimś kto doradzi, będzie profesjonalny i nie zniszczy włosów.
Jakieś pomysły? Bo przeglądam strony salonów fryzjerskich, ale niewiele mi to mówi....
A na wątku króluje od dawna MHD i nic innego nie polecacie..
Nooo te ich terminy.... ale swiadczy o jakosci. Ja bylam ostatnio w le grand na koziej u dawida i nie polecam. Cana 380zl i koloryzacja fatalna. Ale moja kolezanka chodzi tam do Alicji i jest zadowolona.
Bylam jeszcze w hair design na krysiewicza i tez nie polecam.
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 23:47   #585
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez nupcia Pokaż wiadomość
Ja za to nie polecam. Tylko, że ja byłam umówiona do kobiety (blondynka), która: spóźniła się, włosy umyła na odwal się, podcinanie trwało zaledwie 5 minut, stylizacja zajęła wuchte czasu z wuchtą lakieru... w dodatku gro czasu pani spędziła na gadaniu z panem od ubezpieczeń bodajże(przy czym kompletnie zapominając o klientce).
Ja jakby co bylam u Sebastiana
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 20:05   #586
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

a o studiu furora na mateckiego słyszałyście? Bo mają całkiem fajną stronkę i zastanawiam się czy nie iść tam, bo przynajmniej mam blisko...
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 17:53   #587
paolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Rzeszów, Poznań, Zamość
Wiadomości: 71
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
a o studiu furora na mateckiego słyszałyście? Bo mają całkiem fajną stronkę i zastanawiam się czy nie iść tam, bo przynajmniej mam blisko...
podlaczam sie do pytania. tez znalalzlam ich strone (maja dobre pozycjonowanie i jestem ciekawa ich uslug
paolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 19:19   #588
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez paolinka Pokaż wiadomość
podlaczam sie do pytania. tez znalalzlam ich strone (maja dobre pozycjonowanie i jestem ciekawa ich uslug

No właśnie to pozycjonowanie trochę mnie martwi... Bo boję się, że skoro się tak pozycjonują to brak im klientów A z drugiej strony strona naprawdę staranna...

Dam Ci znać po 5 czerwca jak się tam sprawują, bo się do nich umówiłam.
Będą mieli dość trudne zadanie, bo nie wiem co z robić z włosami, a chciałabym dość wyraźnej zmiany i w kolorze i cięciu...

Jedyne co mi się nie podoba to to,że nie znalazłam na ich stronie na jakich farbach pracują
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 07:58   #589
smykel
Raczkowanie
 
Avatar smykel
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Zwickau
Wiadomości: 32
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Moja historia zaczyna się od henny, ciemny brąz pomieszany z amlą... ostatni raz farbowałam z 3 miechy temu, kiedy nagle tydzień temu zapragnęłam być "blądynką" :P Nie wiem dlaczego, wydawało mi się ze sama farba wystarczy, w efekcie czego biegłam z rudymi włosami po dekoloryzator. Niestety jedynie trochę rozjaśnił mi włosy. Wczoraj weszła joanna, przez co mam więcej białego na odroście a na długości soczysta marchewa. Wszystkie zabiegi robiłam w domowym zaciszu, zrażona wcześniejszymi wizytami u fryzjerów - każdy partolił robotę. Parę lat temu z moich grubych pięknych włosów zrobiono takie siano, że myślałam, że dostanę zawału...
Teraz pytanie: czy polecacie kogoś, kto mógłby sprowadzić marchew do pięknego, białego wręcz koloru? Szczerze bardziej się obawiam pójścia do "specjalisty", niż dalszych eksperymentów. Moje włosy są praktycznie w nienaruszonej kondycji, dlatego nie wiem, czy nie lepiej dalej podejmować się dekoloryzacji na własną rękę...
smykel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 08:51   #590
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez smykel Pokaż wiadomość
Moja historia zaczyna się od henny, ciemny brąz pomieszany z amlą... ostatni raz farbowałam z 3 miechy temu, kiedy nagle tydzień temu zapragnęłam być "blądynką" :P Nie wiem dlaczego, wydawało mi się ze sama farba wystarczy, w efekcie czego biegłam z rudymi włosami po dekoloryzator. Niestety jedynie trochę rozjaśnił mi włosy. Wczoraj weszła joanna, przez co mam więcej białego na odroście a na długości soczysta marchewa. Wszystkie zabiegi robiłam w domowym zaciszu, zrażona wcześniejszymi wizytami u fryzjerów - każdy partolił robotę. Parę lat temu z moich grubych pięknych włosów zrobiono takie siano, że myślałam, że dostanę zawału...
Teraz pytanie: czy polecacie kogoś, kto mógłby sprowadzić marchew do pięknego, białego wręcz koloru? Szczerze bardziej się obawiam pójścia do "specjalisty", niż dalszych eksperymentów. Moje włosy są praktycznie w nienaruszonej kondycji, dlatego nie wiem, czy nie lepiej dalej podejmować się dekoloryzacji na własną rękę...
ja mogę tylko polecić Minimum Hair Design
wlasnie wróciłam od nich przedwczoraj i znowu piękny kolor blondu )
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 08:10   #591
paolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Rzeszów, Poznań, Zamość
Wiadomości: 71
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
No właśnie to pozycjonowanie trochę mnie martwi... Bo boję się, że skoro się tak pozycjonują to brak im klientów A z drugiej strony strona naprawdę staranna...

Dam Ci znać po 5 czerwca jak się tam sprawują, bo się do nich umówiłam.
Będą mieli dość trudne zadanie, bo nie wiem co z robić z włosami, a chciałabym dość wyraźnej zmiany i w kolorze i cięciu...

Jedyne co mi się nie podoba to to,że nie znalazłam na ich stronie na jakich farbach pracują
i jak metamorfoza? Jesteś zadowolona?
paolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 21:34   #592
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
ja mogę tylko polecić Minimum Hair Design
wlasnie wróciłam od nich przedwczoraj i znowu piękny kolor blondu )
A dokładnie to kogo?
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 21:49   #593
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
A dokładnie to kogo?
Ja chodze do Tomasza. Jest jeszcze Adrian. Obaj sa rownie swietni.
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 09:32   #594
WilHELLmina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

dziewczyny mam problem, potrzebuje fryzjera na przyszły piątek od dłuższego czasu korzystałam z usług w innym mieście i chciałam się umówić do Mariusza z artystycznej grupy wagnera ale on już tam nie pracuje Jako jedyny fryzjer do tej pory dobrał mi dobry odcień blondu względem mojej karnacji, dzwoniłam do tego salonu który polecacie MHD ale oni mają terminy na wrzesień... dodam że przedłużam włosy są słowiańskie wymiana za tydzień i zostanę z dwoma kolorami na głowie mój farbowany i doczepy natural Myślałam o tym żeby z tych nieśmiganych włosków zrobić atut i nie farbować ich w całości tylko zrobić flambayage. Możecie mi kogoś polecić ??
WilHELLmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 00:07   #595
pirania2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer w Poznaniu???!

Cytat:
Napisane przez olastrzalkowska Pokaż wiadomość
Czesc, szukam dobrego fryzjera/stylisty fryzur/wizazysty w Poznaniu. Mianowicie mam taki problem, od pewnego czasu (jakies dwa lata) caly czas utlenialam wlosy na platynowy blond.. chyba wiecej nie musze pisac.. moje wlosy to jedno wielkie siano, doslownie 2 kloski siana na krzyz. Odzywki ze sklepu nie pomagaja efektow nie widac, nie wiem jak mam sobie pomoc, zebym znowu wygladala jak czlowiek. Dlatego licze na Wasza pomoc, moze ktos z was miala podobny problem i jakos sobie poradzila sama lub z pomoca specjalisty. Nie licza sie pieniadze, wazne tylko by ktos MI POMOGL, BLAGAM!!!!

Ola i Mickey1011
polecam Salon Magia w centrum na Starym Rynku, nie jednokrotnie mi pomogli.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg salglobkuba.jpg (59,1 KB, 50 załadowań)
pirania2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 12:57   #596
Bleuleri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 35
Dot.: Dobry fryzjer w Poznaniu???!

Cytat:
Napisane przez pirania2012 Pokaż wiadomość

Ola i Mickey1011
polecam Salon Magia w centrum na Starym Rynku, nie jednokrotnie mi pomogli.

NIE, NIE, NIE - fryzjerzy z Magii są co najwyżej przeciętni - od kiedy skończyłam studia i stać mnie na lepszego fryzjera, to już się tam nie pokazałam. Nie dajcie się nabrać, bo w necie mają pełno "marketingu szeptanego", ale jak wejdziecie do salonu, to od razu zobaczycie, że jest bida.

Co do ratowania włosów, to czytałam ostatnio o olaplexie, na zdjęciach widać, że daje radę z ujarzmieniem tzw. siana, ale póki co nie znam żadnego fryzjera w Poznaniu, który by go stosował. Ostatnio chodzę do Level X, ale tam o tym specyfiku nie słyszeli
Bleuleri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 16:27   #597
shark34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

szukam dobrego męskiego fryzjera w Poznaniu. Proszę o pomoc.
ps. poza Adamem Szulcem - spore kolejki.
shark34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 14:42   #598
mlekotruskawkowe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Również szukam dobrego fryzjera do strzyżenia męskiego, najlepiej gdzieś na Łazarzu lub Górczynie. Poleci ktoś coś?
mlekotruskawkowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 14:06   #599
elle90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Mam pytanie do Dziewczyn, które chodzą do Mono, jakie są tam mniej więcej terminy oczekiwania i kogo oprócz Bartka byście poleciły? Wcześniej chodziłam do MHD, do Tomka - cięcie naprawdę rewelacja zawsze wychodziłam zadowolona, mogę tylko polecić, ale właśnie te ich terminy, szybciej niż za 2 mies nie ma szans na wizytę
elle90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 11:16   #600
nuala
Raczkowanie
 
Avatar nuala
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 90
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Osobom, które poszukują dobrego, "osiedlowego" salonu, mogę polecić Dominique na os. Batorego 19. Jedna fryzjerka, młoda blondynka, imienia nie znam. Wprawdzie podcinałam tylko końcówki i grzywkę, ale nawet takie proste cięcie wielu fryzjerów potrafiło mi w przeszłości spieprzyć. Tutaj pani słucha i rozumie, co się do niej mówi, potrafi ocenić stan końcówek, podcina tyle, ile trzeba, chciałam na prosto, to miałam na prosto Duży plus za cięcie gorącymi nożyczkami. Z włosami obchodzi się delikatnie, bez szarpania, strzępienia, nie chciałam modelowania, to go nie było (zdarzało mi się, że fryzjerka upierała się przy modelowaniu, żeby zamaskować kiepskie cięcie, skutki było widać po pierwszym myciu).
Zapłaciłam 50 zł, wg mnie dość sporo jak za podcięcie, ale ogólnie oceniam na plus.

Edytowane przez nuala
Czas edycji: 2015-09-18 o 11:17
nuala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-12 10:53:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.