Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-18, 11:40   #301
Fantazola
Raczkowanie
 
Avatar Fantazola
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 206
Dot.: Poznań - fryzjer, który podejmie się takiej fryzury

A możecie polecić jakiegoś fryzjera/fryzjerkę, gdzie uczeszą mnie fajnie na wesele? Włosy falowane prawie do zapięcia od stanika - w zależności od pogody na sobotę chciałabym albo jakieś lekkie upięcie, albo rozpuszczone lekkie (takie jakby niedbałe) loki/fale. Do Swarzędza mi troche daleko Pomocy!
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie... <3
Fantazola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 09:15   #302
agatapok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
GG do agatapok
Dot.: Poznań - fryzjer, który podejmie się takiej fryzury

Marika_1987 bardzo dziękuję
__________________


Zapraszam do mojej galerii SCRAPBOOKING
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=377310
agatapok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 16:52   #303
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Treść usunięta
madabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 17:43   #304
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez madabell Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To jest ten Farouk, słowiańska 53B
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 17:49   #305
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Treść usunięta
madabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 07:38   #306
xWybitnax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez madabell Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Na to wygląda ;P.

Byłam ostatnio w Farouk'u i jestem bardzo zadowolona, chyba w końcu znalazłam odpowiedniego fryzjera ! Wszystkie jednak mówicie o tej Sylwii, a ja nie mam pojęcia u kogo byłam ;P ( na pewno nie u Magdy ) : kobieta jest blondynką, wydaje się, że ma ok 40, ma grzywkę, a włosy miała spięte w kitkę.
xWybitnax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 09:50   #307
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

A kojarzycie pana Zbigniewa Hanysza? Ktoś był, może coś napisać?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 10:19   #308
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez xWybitnax Pokaż wiadomość
Na to wygląda ;P.

Byłam ostatnio w Farouk'u i jestem bardzo zadowolona, chyba w końcu znalazłam odpowiedniego fryzjera ! Wszystkie jednak mówicie o tej Sylwii, a ja nie mam pojęcia u kogo byłam ;P ( na pewno nie u Magdy ) : kobieta jest blondynką, wydaje się, że ma ok 40, ma grzywkę, a włosy miała spięte w kitkę.
No to... chyba byłaś u Sylwii

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Fantazola Pokaż wiadomość
A możecie polecić jakiegoś fryzjera/fryzjerkę, gdzie uczeszą mnie fajnie na wesele? Włosy falowane prawie do zapięcia od stanika - w zależności od pogody na sobotę chciałabym albo jakieś lekkie upięcie, albo rozpuszczone lekkie (takie jakby niedbałe) loki/fale. Do Swarzędza mi troche daleko Pomocy!
Magda z Farouka Zrobiła mi właśnie takie niedbałe loki, efekt super i długo się trzymał Zresztą: chciałam wtedy iść do Sylwii, ale miała akurat wolny weekend, więc ją poprosiłam żeby wybrała osobę, która mnie dobrze uczesze i bez wahania na Magdę wskazała. Włosy mam tak długie jak Ty, płaciłam około 60 zł.
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 11:02   #309
Fantazola
Raczkowanie
 
Avatar Fantazola
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 206
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Dzięki, zapisze sobie na przyszłość, bo już się umówiłam w poleconym przez koleżankę miejscu Trochę mnie czas gonił, a przespalam temat i ciężko się tak na ostatnią chwilę gdzieś wstrzelić...
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie... <3
Fantazola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 11:08   #310
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Treść usunięta

Edytowane przez madabell
Czas edycji: 2012-07-20 o 12:14
madabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 10:11   #311
inaAssitalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cześć dziewczyny Kłaniam się nisko, bo to mój pierwszy post tutaj Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi i postanowiłam też podzielić się swoim doświadczeniem Od zawsze miałam długie włosy, ciemny blond niby, ale kolor dość nijaki.. Dwa lata temu ostatecznie zdecydowałam się na lekkie rozjaśnienie. Moja fryzjerka (maleńki salon w mojej miejscowości) na dobry początek poleciła mi pasemka. Zadowolona byłam bardziej z siebie że się zdecydowałam na jakąś zmianę, niż z efektu końcowego (żaden z fryzjerów u których byłam później nie stosował gumowego czepka :/:/:/ ). Odrosty, z polecenia koleżanki, poszłam zrobić do Lovely Look w M1- w sumie byłam tam trzy razy, nie licząc ostatniego też nie miałabym nic do zarzucenia (z uwagi na to że nie ma opcji "umówienia się" wcześniej z konkretną fryzjerką, tylko przychodzisz, czekasz na kolejkę i która akurat sie zwolni, ta sie Tobą zajmuje-irytujące :/)- trafiłam na jakąś młodą siksę (Karolina) która nie miała pojęcia o obsłudze klienta. Wyszłam niezadowolona i raczej już tam nie wrócę. A potem trafiłam na Lindę (salon "U Lindy" w Luboniu). Nie żebym robiła reklamę, miałam okazję poznać ją przy okazji pracy (Linda pracuje też jako instruktor nauki zawodu w szkole fryzjerskiej, gdzie i ja pracuję). Babeczka z ogromną wiedzą i intuicją-doradzi, a jak trzeba, odradzi i wyjaśni, dlaczego to co wymyśliłam, niekoniecznie wyjdzie fajnie :p Jakkolwiek banalnie to brzmi, znalazłam to czego szukałam, niesamowicie pozytywna osoba i niesamowity fryzjer z rzadko spotykaną pasją i zamiłowaniem i Wam też życzę
inaAssitalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 11:50   #312
Fantazola
Raczkowanie
 
Avatar Fantazola
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 206
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez madabell Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Pewnie namiary były Ci potrzebne na niedzielę, ale ja już nie byłam przy kompie, sorry

W każdym razie z czystym sumieniem mogę polecić salon Chic na os. Przyjaźni - mnie czesała p. Emilia, przyszłam ze zdjęciami loków, chodziło mi o takie luźne i takie też miałam Nic przesadzonego ani sztucznego.
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie... <3
Fantazola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 22:07   #313
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Treść usunięta

Edytowane przez madabell
Czas edycji: 2012-07-23 o 22:08
madabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 11:15   #314
Fantazola
Raczkowanie
 
Avatar Fantazola
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 206
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Nie mam pojęcia, czy w niedzielę tez pracują... Ale na pewno mają www, bo sprawdzałam tam cennik.
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie... <3
Fantazola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 18:28   #315
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

a ja dziś po wizycie u p. Bartka w mono. Co do fryzury - jeszcze nie wiem, wyjdzie w praniu (ale mam naprawdę krótkie włosy). Sam Bartek - bardzo pozytywne wrażenie, miły, ale nie nachalny, taki.. normalny wizyta zdecydowanie przyjemna
za jakiś czas dam znać, co z moimi lokami.
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 07:58   #316
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
a ja dziś po wizycie u p. Bartka w mono. Co do fryzury - jeszcze nie wiem, wyjdzie w praniu (ale mam naprawdę krótkie włosy). Sam Bartek - bardzo pozytywne wrażenie, miły, ale nie nachalny, taki.. normalny wizyta zdecydowanie przyjemna
za jakiś czas dam znać, co z moimi lokami.
orenda

No patrz, Ty byłaś wczoraj u Bartka , a ja przedwczoraj
Cieszę się, że pozytywne wrażenia masz, zgadzam się całkowicie z Tobą )
Ja od kilku mcy regularnie ( bo wcześniej to co 3 mce )odwiedzam Mono, z racji tego, że skróciłam włosy do bardzo bardzo krótkich.
Mam nadzieję, że Twoja fryzura będzie układać się bez zastrzeżeń
Pozdrawiam Cię serdecznie !
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 08:44   #317
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
orenda

No patrz, Ty byłaś wczoraj u Bartka , a ja przedwczoraj
Cieszę się, że pozytywne wrażenia masz, zgadzam się całkowicie z Tobą )
Ja od kilku mcy regularnie ( bo wcześniej to co 3 mce )odwiedzam Mono, z racji tego, że skróciłam włosy do bardzo bardzo krótkich.
Mam nadzieję, że Twoja fryzura będzie układać się bez zastrzeżeń
Pozdrawiam Cię serdecznie !
ruda

a to właśnie "przez Ciebie" w końcu się do Bartka wybrałam bo Twoja fryzura była przepiękna (kolor zresztą też), no ale na razie tylko cięłam choć już zaczynam myśleć i o farbie

mam nadzieję, że u Ciebie ok wszystko, nie tylko fryzurowo, ale .. ogólnie. Ściskam mooocno
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 00:30   #318
onekinga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Post Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Hej dziewczyny,
Od bardzo dawna robię balejaż na włosach, nawet udało mi się je zapuścić.
Ale niestety rozjaśnianie robi swoje;-( Chciałabym ufarbować je całe na blond. Ale tu powstaje problem, bo mam strasznie jasna karnację, piegi i widoczne sińce pod oczami. I potrzebuję naprawdę fajnego, naturalnego blondu-by zapuszczać dalej włosy. Ale nie mam pojęcia, gdzie znajdę świetnego fryzjera w poznaniu. Cena nie jest aż tak ważna;-)

Mam złe przejścia z farbowaniem. Dlatego potrzebuję b.dobre fryzjera, kogoś kto z blond przeszedł na cały blond.

Z góry dziękuję za pomoc.
onekinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 21:52   #319
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Hej ja przeszłam z koszmarnego, ciemnego brązu na ciepły blond u Krzysztofa Potrykusa. Uważam ,że jeśli chodzi o koloryzację radzi sobie świetnie i ma o tym wiedzę na ten temat.
Po wielu nieudanych przeżyciach z fryzjerami chodzę od 8 miesięcy tylko do niego, niestety jest wg mnie bardzo drogi
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 08:41   #320
MAGIC 74
Przyczajenie
 
Avatar MAGIC 74
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
GG do MAGIC 74
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Hej dziewczyny

Ja po długich poszukiwaniach dobrego fryzjera wreszcie trafiłam na tego właściwego a konkretnie do Pani Agnieszki, która fachowo podeszła do sprawy. Jej salon "Kącik fryzjerski" mieści się przy ulicy Kramarskiej 21. Gdyby ktoś był zainteresowany mogę podać nr telefonu.
Oprócz fachowej obsługi możecie liczyć na przesympatyczne towarzystwo oraz pyszną kawusię
Zapytajcie wcześniej o ceny, żeby potem nie było rozczarowań przy płaceniu za usługę
MAGIC 74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 09:26   #321
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Na stronie 8 możecie zobaczyć jak wyglądała moja fryzura po wyjściu od innych fryzjerów a potem trafienie w ręce Le Grand Partners Akademia.

Ciął pan Bartek. Wówczas miałam przykrótkie włosy po działaniach poprzednich fryzjerów. Wyregulował mi ile mógł to co zostało, przyciął, ocenił że fryzura do swojego kształtu dojdzie dopiero w sierpniu a na ten czas zrobił mi co mógł i kazał się zgłosić gdzieś teraz.

Do tego czasu zmieniłam nieco koncepcję fryzury i kiedy przyszłam poprosiłam o przycięcie boku "ala Kukulska" ale już taka odrośnięta, a nie do żywej skóry

Ciął któryś z fryzjerów (mężczyzna) z Koziej, który akurat był tam na weekendzie. Ani pan Bartek ani pan Mateusz, zapomniałam spytać o imię, ale da się to ustalić w salonie po wykluczeniu już dwóch osób

Zaproponował mi "tuning" fryzury ponieważ ta którą przyniosłam miała na oko 2 lata już. Ustaliliśmy dokładnie ile może mi obciąć na całych włosach z końcówek (<3 !) i do jakiej długości tniemy przy skórze.

Efekty poniżej.

Jestem zachwycona Czuję się po raz pierwszy od nie wiadomo kiedy z fryzurą jakbym miała ją od zawsze i była moją "drugą skórą".

Koszt: 75zł. Warte swojej ceny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 293292_3829470608921_1540272559_n.jpg (34,3 KB, 216 załadowań)
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 13:31   #322
jana_matute
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

witam, od jakiegos czasu posilkuje sie wizazem w wielu sprawach ale teraz no coz..sprawa jest powazna.
od dawna raze z mama chodzimy do fryzjera do salonu lafayette najpierw w plazie teraz w pestce..natrafilysmy tam na Pawła, ktory niestety odszedl i zostawil nas w rekach Sebastiana, z ktorego przyznam szczerze bylam bardziej zadowolona. no i dowiedzialam sie wlasnie ze Sebastian rowniez odszedl ale bez zadnego uprzedzenia..pani w recepcji powiedziala mi ze otwiera wlasny salon na wierzbiecicach 18..prawda ze cos sie tam kroi ale kiedy bedzie otwarcie i czy to faktycznie jego nie wiem.
jako ze kupilam groupon do lafayette to jeszcze go tam wykorzystam..czy ktos moze sie orientuje czy to prawda? nie wiem czy ktos jeszcze korzystal z uslug Sebastiana w lafayette..
jana_matute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 17:28   #323
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

no i mam teraz dylemat.
potrzebuję cięcia, a własciwie podcięcia plus kolor
i nie wiem czy faoruk na slowiańskiej, czy le grande czy minimum hair designe na polance. Gdzie najlepiej farbują, chcę w koncu ładny blond pasujący do mnie. Żeby żółty nie wychodził. Jakieś delikatne rozświetlone pasemka, takie naturalne jak ombre
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 20:38   #324
Echino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Czy ktoś wie, co się stało z Karoliną Liberą? Pracowała w Diamante, tam mnie obcięła bardzo dobrze, potem ponoć w Arkas, ale gdy dzwoniłam, to powiedzieli, że już tam nie pracuje Tylko ona potrafiła ściąć moją grzywkę
Mam długie włosy, postopniowane i właśnie największym problemem jest grzywka, którą noszę na bok i która się bardzo trudno układa. Doradzicie mi jakiegoś fryzjera, który sobie z tym poradzi?
Echino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 00:58   #325
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

"i tu też sie raczę nie zgodzić, zapraszam na zakręcone forum i się przekonasz ze właśnie te pojedyńcze osoby czeszą włosy i to nie szczotką a grzebieniem z szerokim rozstawem
Owszem my zakręcone tez czeszemy je ( a jakże ) tylko właśnie takim wspomnianym grzebieniem i tylko na mokro z nałożoną na włosy odżywką.
Zapewne wiesz jak wyglądają fale rozczesane na sucho i do tego szczotką nie trzeba mieć do tego jakiejś wybujałej wyobraźni "


Nie będę się wykłócała o to jakimi szczotami się czesać bo to każdy ze swoim fryzjerem powinien omówić jaka pasuje do jego typu włosów. Ja z moimi włosami problemów nie mam, wręcz z odpowiednią pielęgnacją, stylizacją są bliskie ideału o jakim zawsze marzyłam, a do którego było im daleko zanim zaczęłam zajmować się fryzjerstwem. Moje klientki z kręciołkami też z płaczem nie wracają po moich poradach a raczej z uśmiechem więc coś tam chyba jednak wiem o włosach kręconych

Nie wiem, może ktoś skorzysta z tej porady ale najprzyjemniejszy sposób na kręcone włosy to wyczesanie ich przed myciem (ale tylko i wyłącznie szczotką z elastycznymi igiełkami, rewelacyjne są typu tangle teezer chociaż można kupić tańsze mające te same funkcje). Wówczas po nałożeniu odżywki włosy już się nie plączą i nie trzeba ich rozczesywać, a najładniejsze są właśnie loki jak nie rozczeszemy włosów po myciu. Poza tym czesanie mokrych włosów nie służy im, a mycie rozczesanych włosów jest dokładniejsze i przyjemniejsze.


"Większość z nas zna się na składach i wiemy co służy naszym włosom" Hehe....marzenie każdego fryzjera by klientki wybierały świadomie produkty, niestety 99% kobiet wybiera je po zapachu i ściemach na opakowaniu...i cenie. Kupują odżywki z silikonami i łudzą się, że odżywka tak "odżywiła" włosy, że aż są gładkie
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 17:48   #326
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez jana_matute Pokaż wiadomość
witam, od jakiegos czasu posilkuje sie wizazem w wielu sprawach ale teraz no coz..sprawa jest powazna.
od dawna raze z mama chodzimy do fryzjera do salonu lafayette najpierw w plazie teraz w pestce..natrafilysmy tam na Pawła, ktory niestety odszedl i zostawil nas w rekach Sebastiana, z ktorego przyznam szczerze bylam bardziej zadowolona. no i dowiedzialam sie wlasnie ze Sebastian rowniez odszedl ale bez zadnego uprzedzenia..pani w recepcji powiedziala mi ze otwiera wlasny salon na wierzbiecicach 18..prawda ze cos sie tam kroi ale kiedy bedzie otwarcie i czy to faktycznie jego nie wiem.
jako ze kupilam groupon do lafayette to jeszcze go tam wykorzystam..czy ktos moze sie orientuje czy to prawda? nie wiem czy ktos jeszcze korzystal z uslug Sebastiana w lafayette..
nei wiem, o co pytasz? jesli chodzi o lafayette, to ja chodzę do ROMKA, ktory tnie naprawdę świetnie i jego polecam- spokojnie wykorzystaj u niego ten kupon.

Co do Sebastiana, to nie znam
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 11:21   #327
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Anq - a nie znalazłabyś chwili na czasu na obcięcie komuś grzywki?
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 09:08   #328
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Super Fryzjer w Poznaniu:)

Ja jeszcze w czasach kiedy mieszkałam w Poznaniu chodziłam na ul. Wilczak 12a. Trochę najpierw do Krissa, ale potem przerzuciłam się na Dominikę. Baaardzo mi odpowiadała jako fryzjerka. Raz poszłam właśnie do niej a nie do Krissa, bo chciałam przedłużyć sobie włosy, a ona ponoć robi to świetnie - i tak faktycznie było. Byłam bardzo zadowolona. Potem przedłużać już przestałam i wtedy Dominika zaczęła mnie ścinać - zawsze miała jakąś ciekawą koncepcję na mnie
Z Poznania się wyprowadziłam a tu gdzie teraz mieszkam nie znalazłam jeszcze fryzjera który by mi tak odpowiadał szukam dalej....
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 01:27   #329
ula_34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Witam Was serdecznie dziewczyny,
pogrzebałam troszkę w wątku, ale bardzo, bardzo rzadko wchodzę na forum i nie za bardzo sobie radzę :/ więc nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie..więc bardzo prosze Was o pomoc...Szukam dobrego fryzjera w Poznaniu, który zrobi mi trwałą ondulację - chcę dosłownie barana - afro
ale szczerego, który doradzi czy przy mojej kondycji włosów i dosyć słabej gęstości będę dobrze wyglądać i czy włosy mi całkowicie nie wypadną..W grudniu zeszłego roku miałam robioną dekoloryzacje i położoną farbę trzykrotnie jednego dnia...tak...przez Panią fryzjerkę.. od tego czasu włosy farbuję sama na średni brąz, nawilżam, odżywiam i dbam - choć widze, że końcówki się rozdwajają... pomożecie mi znależć kogoś uczciwego? Dziękuję z góry! Pozdrawiam.
ula_34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 14:36   #330
Ramzetia
Raczkowanie
 
Avatar Ramzetia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 64
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

ula, a także inne forumowiczki:

Od lat korzystam z usług Pani Danki, która ma teraz salon (maleńki salonik, pewnie niegdyś były nazwany zakładem) Aleksandra na Górnej Wildzie. I szczerze- uważam, że jest to najlepszy fryzjer, a przynajmniej jeden z lepszych, w Poznaniu. Zwłaszcza, jeśli chodzi o cięcie i koloryzację.
Kilkanaście lat korzystam z jej usług, z przerwami na eksperymenty u różnych fryzjerów, stylistów, w różnych salonach oraz oryginalnych miejscach.
I jeśli mam być szczera, za każdym razem ratuje mnie z presji mało profesjonalnych na tym rynku "fachowców". Zawsze doradzi, czy jest sens znów rozjaśniać, kłaść pasemka (czy jak ktoś woli ballejage), jak ciąć i ile. Nie zdarzyło się, żebym była niezadowolona, a dodatkowo- nie zdarzyło się, abym zrujnowała się tam finansowo...
Za cięcię z wymodelowaniem (nikt mi tak włosów moich kręconych nie wyciągnie na szczotce, jak P. Danka) włosy półdługie płacę 35zł...

Jeśli interesuje was efekt, a nie przerost formy nad treścią (czyli stylista, który za samo zerknięcie bierze 250zł), to serio polecam.
Ramzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-12 10:53:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.