Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-10, 10:47   #2491
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
biotyna to witamina rozpuszczalna w wodzie wiec nadmiar i tak wysikasz. tylko teraz pytanie po co farsowac dodatkowo nerki skoro dawka 5000mcg to i tak ponad 10000% dziennego zapotrzebowania na biotyne.
No właśnie wiem ze pokrzywę wysikasz jesli jest w nadmiarze, nie bylam pewna jak jest z biotyną.
Wiec ciekawi mnie po co taka dawka jest w 1 tabletce - 7,5 mg

dzięki Ci za odpowiedź, wezmę tą 5
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 13:32   #2492
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
No właśnie wiem ze pokrzywę wysikasz jesli jest w nadmiarze, nie bylam pewna jak jest z biotyną.
Wiec ciekawi mnie po co taka dawka jest w 1 tabletce - 7,5 mg

dzięki Ci za odpowiedź, wezmę tą 5
to dla osob z bardzo duzym niedoborem np po dlugotrwalej antybiotykoterapii, po radio- czy chemioterapii

jednak jak bys wziela 7,5g to nic by ci sie nie stalo jednak takie forsowanie nerek nie jest potrzebne. pamietaj by pic co najmniej 1,5l wody dziennie by wyplukiwac ta witamine. inaczej moze pojawic sie na twarzy tradzik grudkowaty.

sama bralam 5g przez okres 3 miesiecy (pytalam sie lekarza - dluzej nie mozna brac; z reszta sama zauwazysz bol brzucha, biegunki, nudnosci). mam tez biotyne tej samej firmy - puritan's pride, jest lepsza bo dodatkowo zawiera krzemionke i kupywalam ja na allegro. jest godna polecenia bo po przekalkulowaniu - biotebal - polska biotyna o takiej dawce kosztuje ok 30 zl starcza na miesiac, a na aukcji kupilam 120 tabletek za jakies 45zl lacznie z przesylka.

zastanawiam sie czy nie wrocic do kuracji. chociaz jak na razie pije skrzyp i bratka, wiec sobie daruje
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 15:37   #2493
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
to dla osob z bardzo duzym niedoborem np po dlugotrwalej antybiotykoterapii, po radio- czy chemioterapii

jednak jak bys wziela 7,5g to nic by ci sie nie stalo jednak takie forsowanie nerek nie jest potrzebne. pamietaj by pic co najmniej 1,5l wody dziennie by wyplukiwac ta witamine. inaczej moze pojawic sie na twarzy tradzik grudkowaty.

sama bralam 5g przez okres 3 miesiecy (pytalam sie lekarza - dluzej nie mozna brac; z reszta sama zauwazysz bol brzucha, biegunki, nudnosci). mam tez biotyne tej samej firmy - puritan's pride, jest lepsza bo dodatkowo zawiera krzemionke i kupywalam ja na allegro. jest godna polecenia bo po przekalkulowaniu - biotebal - polska biotyna o takiej dawce kosztuje ok 30 zl starcza na miesiac, a na aukcji kupilam 120 tabletek za jakies 45zl lacznie z przesylka.

zastanawiam sie czy nie wrocic do kuracji. chociaz jak na razie pije skrzyp i bratka, wiec sobie daruje
Nie można dłużej niż 3 miesiące?
Aaa ja chciałam wrócić na stałe do niej. Hm.

Właśnie ta puritan pride jest rewelacyjna, po niej miałam takie mocne paznokcie, włosy rosły jak szalone.

A jeśli 3 miesiace będę brała i zrobię przerwę na 1 miesiac - to za krótka przerwa?


Teraz szukam sobie jakichś suplementów na porost włosów z drożdżami, bo picie drożdży - nie mogęę.

Co wpływa, jakie witaminy najbardziej na porost włosów? suplementy?

drożdże, skrzyp, pokrzywa, biotyna, cynk?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 17:00   #2494
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Nie można dłużej niż 3 miesiące?
Aaa ja chciałam wrócić na stałe do niej. Hm.

Właśnie ta puritan pride jest rewelacyjna, po niej miałam takie mocne paznokcie, włosy rosły jak szalone.

A jeśli 3 miesiace będę brała i zrobię przerwę na 1 miesiac - to za krótka przerwa?


Teraz szukam sobie jakichś suplementów na porost włosów z drożdżami, bo picie drożdży - nie mogęę.

Co wpływa, jakie witaminy najbardziej na porost włosów? suplementy?

drożdże, skrzyp, pokrzywa, biotyna, cynk?
rozmawialam o tym ze swoim lekarzem i powiedzial, ze w takiej dawce - 5g biotyne mozna przyjmowac tylko 3 miesiace. z reszta nie wiem czy dluzej bys 'pocisnela' bo mi po 2,5miesiaca tak niedobrze bylo to przetrzymalam, ale jak mialam biegunki to wtedy odstawilam niestety nie zapytalam sie ile ma wynosic ta optymalna przerwa pomiedzy braniem tego suplementu. u mnie miesiac minal i poki co nie biore ale to z powodow o ktorych pisalam wczesniej (ziolka).

najbardziej na porost wplywaja wlasnie te rzeczy, o ktorych napisalas. tylko w cynkiem trzeba uwazac bo z nim co za duzo to niezdrowo.

drozdze sa bardzo skuteczne - bralam i te w tabletkach i te w kostce. skutecznosc taka sama tylko latwiej jest je brac w formie tabletek bez tego babrania sie i zatykania nosa przy piciu

no i teraz jak juz wspomnialam testuje skrzyp (+bratek - ale to na tradzik). zauwazylam ze przydalby mi sie kompleks witamin B bo wyplukalam go skrzypem (przy dlugim jego piciu trzeba lykac wit.B)
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 23:10   #2495
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
rozmawialam o tym ze swoim lekarzem i powiedzial, ze w takiej dawce - 5g biotyne mozna przyjmowac tylko 3 miesiace. z reszta nie wiem czy dluzej bys 'pocisnela' bo mi po 2,5miesiaca tak niedobrze bylo to przetrzymalam, ale jak mialam biegunki to wtedy odstawilam niestety nie zapytalam sie ile ma wynosic ta optymalna przerwa pomiedzy braniem tego suplementu. u mnie miesiac minal i poki co nie biore ale to z powodow o ktorych pisalam wczesniej (ziolka).

najbardziej na porost wplywaja wlasnie te rzeczy, o ktorych napisalas. tylko w cynkiem trzeba uwazac bo z nim co za duzo to niezdrowo.

drozdze sa bardzo skuteczne - bralam i te w tabletkach i te w kostce. skutecznosc taka sama tylko latwiej jest je brac w formie tabletek bez tego babrania sie i zatykania nosa przy piciu

no i teraz jak juz wspomnialam testuje skrzyp (+bratek - ale to na tradzik). zauwazylam ze przydalby mi sie kompleks witamin B bo wyplukalam go skrzypem (przy dlugim jego piciu trzeba lykac wit.B)
Polecisz mi jakieś drożdże?

Bo przeglądam składy i tak:
Humawit Z PLUS - 526 mg drożdży
Drovit - 400 mg
Colfarm, Drozdze z pokrzywą - 450 mg
Dromin - 400 mg


i teraz nie wiem co wybrać


Jeszcze jedno:
wiecie GDZIE znajdę najwięcej suplementu: L-cysteina i L-metionina ?
http://www.witaminy-mineraly.pl/cate...taminy-a-uroda

Czytalam ze wielu osobm bardzo przyspieszaja wlosy po tym, ale dokladnie jaka nazwa preparatu?
mi po sufrinie (jeśli o to chodzi) nie zadziałało się nic super przyspieszającego.. chyba ze za mały skład.

__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 11:34   #2496
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość


Polecisz mi jakieś drożdże?

Bo przeglądam składy i tak:
Humawit Z PLUS - 526 mg drożdży
Drovit - 400 mg
Colfarm, Drozdze z pokrzywą - 450 mg
Dromin - 400 mg


i teraz nie wiem co wybrać


Jeszcze jedno:
wiecie GDZIE znajdę najwięcej suplementu: L-cysteina i L-metionina ?
http://www.witaminy-mineraly.pl/cate...taminy-a-uroda

Czytalam ze wielu osobm bardzo przyspieszaja wlosy po tym, ale dokladnie jaka nazwa preparatu?
mi po sufrinie (jeśli o to chodzi) nie zadziałało się nic super przyspieszającego.. chyba ze za mały skład.

z tego co patrzylam to wszystkie z tych preparatow drozdzowych sa dobre bo tanie a przede wszystkim zawieraja drozdze piwne, a te sa lepsze od tych piekarskich. ja osobiscie wzielabym humavit bo duzo slyszy sie o jego skutecznosci.

znalazlam preparaty zawierajace l-metionine i l-cysteine (podaje w kolejnosci nazwa, ilosc l-met, ilosc l-cyst, itd):
- velostin - 5mg, 10mg + inne, cena ok 17 zl za 30kaps
- vita miner dieta - 5mg, 5 mg +inne, ok 15 zl za 60kaps
- nivellum - 10mg, 10mg + inne, ok 17 zl za 30 kaps
- revial retard - 250mg, 50mg + inne, ok 38zl za 30 kaps

ostatni preparat najlepszy ale i najdrozszy. przy czym warto przejrzec ich sklady bo wiekszosc z nich zawiera biotyne i wtedy nie trzeba faszerowac sie nie oddzielnie
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 11:55   #2497
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
z tego co patrzylam to wszystkie z tych preparatow drozdzowych sa dobre bo tanie a przede wszystkim zawieraja drozdze piwne, a te sa lepsze od tych piekarskich. ja osobiscie wzielabym humavit bo duzo slyszy sie o jego skutecznosci.

znalazlam preparaty zawierajace l-metionine i l-cysteine (podaje w kolejnosci nazwa, ilosc l-met, ilosc l-cyst, itd):
- velostin - 5mg, 10mg + inne, cena ok 17 zl za 30kaps
- vita miner dieta - 5mg, 5 mg +inne, ok 15 zl za 60kaps
- nivellum - 10mg, 10mg + inne, ok 17 zl za 30 kaps
- revial retard - 250mg, 50mg + inne, ok 38zl za 30 kaps

ostatni preparat najlepszy ale i najdrozszy. przy czym warto przejrzec ich sklady bo wiekszosc z nich zawiera biotyne i wtedy nie trzeba faszerowac sie nie oddzielnie
O dziękuję Ci bardzo za tą ściągę!
Wiesz co, ja miałąm Revial Retard - stosowałam jakieś 2 miesiące i zero poprawy... hmm.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 13:07   #2498
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dopiero co podawałam suplement z aminokwasami siarkowymi - poprzednia strona. ;]

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Wpisz w Doz:
Skrzyp Naturkaps Witaminy i Minerały
Ma metioninę i cystynę w rozsądnych ilościach oraz nie kosztuje kroci (niecałe 15zł).

Droższe są kapsułki Novophane.
Naturkaps - 100mg metioniny, 50mg cysteiny Nie ma lepszej relacji ceny do zawartości
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 13:47   #2499
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Dopiero co podawałam suplement z aminokwasami siarkowymi - poprzednia strona. ;]



Naturkaps - 100mg metioniny, 50mg cysteiny Nie ma lepszej relacji ceny do zawartości
o dziękuję Ci bardzo!
zaopatrzę się. Chcę żeby włosy rosły szybciej niż ten 1 cm na miesiąc i szukam i szukam ciągle.

Na pewno biotyna puritan's pride.


A vitapil bralam 60 kaps - i nic. zero poprawy. nawet 0,5 cm więcej nie urosły.
tak samo SUFRIN - brałam 60 kaps i nic..
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 14:14   #2500
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
o dziękuję Ci bardzo!
zaopatrzę się. Chcę żeby włosy rosły szybciej niż ten 1 cm na miesiąc i szukam i szukam ciągle.

Na pewno biotyna puritan's pride.


A vitapil bralam 60 kaps - i nic. zero poprawy. nawet 0,5 cm więcej nie urosły.
tak samo SUFRIN - brałam 60 kaps i nic..
hmmm zwykle poprawa powinna pojawic sie do 2 miesiecy od rozpoczecia kuracji.. jesli nie widzisz poprawy to byc moze wiekszosc skladnikow dostarczasz w codziennej diecie wiec to, czego dostarczasz organizmowi to nadmiar, ktory po prostu wywala (pisze o witaminach z grupy rozpuszczalnych w wodzie)

pamietaj tez, ze wlosy zima zwalniaja swoje tempo wzrostu. najszybciej rosna latem, wiosna zaczynaja powoli przyspieszac
jesli zalezy ci na szybkim poroscie to polecam produkty - wcierki z czarnej rzepy. ja sama ja stosowalam (kupywalam w warzywniaku, ale wiem ze sa tez gotowe preparaty) i mam teraz spora grzywke z nowych wloskow
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 14:44   #2501
sunflower4387
Raczkowanie
 
Avatar sunflower4387
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 55
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
biorę od dawna już omega3 i całą zimę wytrwałam bez przeziębienia
mam nadzieję, że na Ciebie prolady też zadziała jeśli zdecydujesz się
cena jest ok
jesteś blondynką? jeśli zaintrygował Cię to zapraszam na wątek "włoski rozjaśniamy..."
Wrrr, teraz mam przed sobą jeszcze ok 50 tabletek znienawidzinej belissy. Znalazłam w domu tran zamierzam go brać jak wyjem to zakupie omega3
Jestem blondynka. Podczytuję was od czasu do czasu na tym wątku ale piszecie w takim tempie, że zupełnie nie nadążam, hehe
sunflower4387 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 16:39   #2502
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
hmmm zwykle poprawa powinna pojawic sie do 2 miesiecy od rozpoczecia kuracji.. jesli nie widzisz poprawy to byc moze wiekszosc skladnikow dostarczasz w codziennej diecie wiec to, czego dostarczasz organizmowi to nadmiar, ktory po prostu wywala (pisze o witaminach z grupy rozpuszczalnych w wodzie)

pamietaj tez, ze wlosy zima zwalniaja swoje tempo wzrostu. najszybciej rosna latem, wiosna zaczynaja powoli przyspieszac
jesli zalezy ci na szybkim poroscie to polecam produkty - wcierki z czarnej rzepy. ja sama ja stosowalam (kupywalam w warzywniaku, ale wiem ze sa tez gotowe preparaty) i mam teraz spora grzywke z nowych wloskow
Robie wcierkę z lioton seboradin plus 40 kropel olejku eterycznego rozmarynowego ityle samo etrycznego lawendowego

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

la figa i eiri dziękuję Wam pięknie, pomogłyście mi stworzyć kurację, którą teraz będę stosowała
Tutaj ją sobie opisałam, na moim blogu ciekawe jakie będą efekty
.. Moja kuracja / klik /

Gdybyście chciały mi pomóc,coś jeszcze dorzucić, jakieś wcierki albo mazidła (o tym nie mam pojęcia) to będę wdzięczna
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 17:00   #2503
StayInShape
Rozeznanie
 
Avatar StayInShape
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 569
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Robie wcierkę z lioton seboradin plus 40 kropel olejku eterycznego rozmarynowego ityle samo etrycznego lawendowego

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

la figa i eiri dziękuję Wam pięknie, pomogłyście mi stworzyć kurację, którą teraz będę stosowała
Tutaj ją sobie opisałam, na moim blogu ciekawe jakie będą efekty
.. Moja kuracja / klik /

Gdybyście chciały mi pomóc,coś jeszcze dorzucić, jakieś wcierki albo mazidła (o tym nie mam pojęcia) to będę wdzięczna
Chcialam Ci polecić dromin Intenso, bo zawiera 800mg drożdży do tego wit z gr. B i cynk, ale widze, ze już znalazłś tabletki, które wiecej zawierają drożdży.

Jeżeli chodzi o wcierki, dużo osób chwali Jantar, ja też, ale mi nie przyśpiesza porostu.

Możesż spróbować jak jeszcze nie używalaś, wody pokrzywowej albo brzozowej z alko. Ja nie probowałam ze względu na alko, ale znalazłam co innego odżywkę pokrzywową w aptece, do skóry głowy

I oczywiście osławiony olej rycynowy, chociaż u mnie tez bez efektów.
Z tym, że na mnie nic praktycznie eni dziala. Ale wiekszość dziewczyn jest zadowolona .
__________________
I hate it but I love it!
StayInShape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 20:12   #2504
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez StayInShape Pokaż wiadomość
Chcialam Ci polecić dromin Intenso, bo zawiera 800mg drożdży do tego wit z gr. B i cynk, ale widze, ze już znalazłś tabletki, które wiecej zawierają drożdży.

Jeżeli chodzi o wcierki, dużo osób chwali Jantar, ja też, ale mi nie przyśpiesza porostu.

Możesż spróbować jak jeszcze nie używalaś, wody pokrzywowej albo brzozowej z alko. Ja nie probowałam ze względu na alko, ale znalazłam co innego odżywkę pokrzywową w aptece, do skóry głowy

I oczywiście osławiony olej rycynowy, chociaż u mnie tez bez efektów.
Z tym, że na mnie nic praktycznie eni dziala. Ale wiekszość dziewczyn jest zadowolona .
dziękuję Ci pięknie za rady
Jantar kidyś używałam, 2 butelki bo wiem że szybko się zużywął ale jakoś bez większych efektów.
woda brzozowa taka z rosmanna stoi u mnie niezaczęta
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 11:33   #2505
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

nie ma za co
tylko nie zapomnij o piciu duzej ilosci wody przy biotynie. widze ze pozniej wskakujesz na 7,5g
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 12:28   #2506
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Robie wcierkę z lioton seboradin plus 40 kropel olejku eterycznego rozmarynowego ityle samo etrycznego lawendowego

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

la figa i eiri dziękuję Wam pięknie, pomogłyście mi stworzyć kurację, którą teraz będę stosowała
Tutaj ją sobie opisałam, na moim blogu ciekawe jakie będą efekty
.. Moja kuracja / klik /

Gdybyście chciały mi pomóc,coś jeszcze dorzucić, jakieś wcierki albo mazidła (o tym nie mam pojęcia) to będę wdzięczna
Czekaj, czekaj, te kapsułki polecone przeze mnie mają także inne składniki prócz aminokwasów - porównaj składy wszystkich planowanych suplementów i zobacz, czy przypadkiem nie będzie czegoś za dużo
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 13:36   #2507
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Witajcie musze się was zapytać o poradę j czytalam poczatki i nic ciekawego nie znalazlam jakie tabletki witaminy powinnam łykac chciałąm kupic vitapil bo mam włosy oslabione wypadające i do tego cienkie jak nitka
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 14:04   #2508
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Witajcie musze się was zapytać o poradę j czytalam poczatki i nic ciekawego nie znalazlam jakie tabletki witaminy powinnam łykac chciałąm kupic vitapil bo mam włosy oslabione wypadające i do tego cienkie jak nitka
to ze masz cienkie to nic na nie nie poradzisz bo to genetyka

a ze wypadajace to lepiej znalezc przyczyne wypadania. napisz o tym cos wiecej.. kiedy zaczely wypadac, postaraj sie okreslic ilosc wypadajacych wlosow, czy farbujesz/prostujesz wlosy, czy moze w ostatnim czasie zmienilas szampon/odzywke, przeszlas jakis zabieg chirurgiczny, czy bierzesz hormony (tabletki anty) lub je niedawno rzucilas?

zrob wyniki badan krwi w szczegolnosci na elektrolity. wtedy bedziesz miala jasno napisane czego masz deficyt. polecam merz special. mi pomogl ale dopiero po 2 opakowaniu. bardzo pomaga tez biotyna na szybszy porost wlosow
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 22:22   #2509
Julianna007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 28
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Zdecydowanie polecam "Vitapil" moim zdaniem niema nic lepszego
Julianna007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 11:29   #2510
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sunflower4387 Pokaż wiadomość
Wrrr, teraz mam przed sobą jeszcze ok 50 tabletek znienawidzinej belissy. Znalazłam w domu tran zamierzam go brać jak wyjem to zakupie omega3
Jestem blondynka. Podczytuję was od czasu do czasu na tym wątku ale piszecie w takim tempie, że zupełnie nie nadążam, hehe
szybko zleci
ja kończę jutro drugie opakowanie prolady i zaczynam trzecie
skusiłaś się na wellaton?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 23:26   #2511
sunflower4387
Raczkowanie
 
Avatar sunflower4387
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 55
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
szybko zleci
ja kończę jutro drugie opakowanie prolady i zaczynam trzecie
skusiłaś się na wellaton?
Właśnie albo mi sie wydaje albo stan moich paznokci troszkę sie poprawił. Chyba jednak faktycznie dobrze zrobiłam ze drugie opakowanie belissy wsuwam )
Farbowałam włosy jakieś 2 tyg. temu więc jeszcze wellatonu nie próbowałam, ostatnio kusi mnie aby troszkę przyciemnić (straszne siano mam po tych farbach rozjaśniających). Ale pewnie do lata poczekam z przyciemnianiem, teraz przetestuję wellaton
sunflower4387 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 23:47   #2512
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Julianna007 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie polecam "Vitapil" moim zdaniem niema nic lepszego
A ja brałam Vitapil 60 kaps - i nic a nic się nie zmieniło w stanie moich włosów, paznokci, cery. Wyrzucone pieniądze. Nie miałam nic mniej efektywnego.

Brałam za to biotynę puritans pride 5 mcg + humwitz z => efekt: to nie 1 cm a ok. 3 cm długości włosów w miesiąc. No i mocne paznokcie, i włoski na ciele szybciej rosły i były mocne (nogi, bikini, pachy)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2012-02-14 o 23:48
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 18:20   #2513
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja polecam Humavit
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 22:16   #2514
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

napisze jeszcze tutaj bo jesteście obeznane w tabletkach

Otóż, od 2 miechów brałam Vitapil na wypadanie włosów , dziś kupiłam nowe opakowanie i te tabletki wygladają inaczej... Wcześniejsze był jasno zielone z takimi kropeczkami a te teraz są bardzo ciemno zielone ! Czyżby zmienili skład ??? :/

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

a tak poza tym to nadal nie widze poprawy po tym vitapilu...
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 23:13   #2515
shewild
Recenzentka Miesiąca - Wrzesień 2022
 
Avatar shewild
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 228
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
napisze jeszcze tutaj bo jesteście obeznane w tabletkach

Otóż, od 2 miechów brałam Vitapil na wypadanie włosów , dziś kupiłam nowe opakowanie i te tabletki wygladają inaczej... Wcześniejsze był jasno zielone z takimi kropeczkami a te teraz są bardzo ciemno zielone ! Czyżby zmienili skład ??? :/

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

a tak poza tym to nadal nie widze poprawy po tym vitapilu...
Skład jest ten sam, zmienili tylko otoczkę tabletek na ciemnozieloną. Zresztą na opakowaniu masz informację na ten temat.
shewild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 10:51   #2516
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

dzięki ślepa jestem ...
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 12:01   #2517
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Zdecydowanie najlepszy specyfik przeciw wypadaniu/ na przyspieszenie porostu/ poprawienie kondycji to MerzSpecial. 2x dziennie po jednej tabletce przez miesiac i już są widoczne efekty. Wlosy nie tylko przestaja wypadać, ale szybciej rosną i są bardziej błyszczące. Ale chyba niewiele osób zna jego właściwości, może dlatego, że nie jest reklamowany. Według mnie nie ma nic lepszego. A wiem co mówię, bo przez kilka lat borykałam się z wypadającymi włosami, testowałam wiele specyfików. Przeciętnie efekty były po jakiś trzech miesiącach,, tylko w postaci zahamowania wypadania. Teraz biorę go regularnie dwa razy w roku (przy nagłych zmianach temperatur - przed i po zimie, moje włosy maja skłonność do wypadania). Po co się męczyć z piciem drożdży, pokrzywy czy innych świnstewek. Absolutnie odradzam rzeczy typu belissa. Efekty przynosi też branie skrzypu, ale trzeba trochę cierpliwości.
Poza tym z rzeczy bardziej naturalnych, polecam jedzenie zmielonego lnu, np jako dodatek do jogurtów itp. Efekty widoczne po jakiś 2 miesiącach,.Swego czasu jadłam go regularnie po 2 łyżki dziennie, a moja skóra odwdzięczyła się gładkością, świetnym nawilżeniem i byłą widocznie odżywiona. Podobnie włosy i paznokcie. Można też zrobić mieszankę różnych zmielonych przez siebie ziarenek na cały tydzień i dodawać do różnych potraw. Najlepsze efekty przynosi mieszanka len, pestki dyni, słonecznik, z przewagą lnu. Od dawna wiadomo, że wszelkie tłuszcze roślinne, zarówno stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie są zbawienne dla wyglądu naszej skóry, włosów i paznokci.
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 12:04   #2518
BandB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 341
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kakasia33 Pokaż wiadomość
Biorę już Revalid od kilku dni i na szczęście nic się nie dzieję z żołądkiem, wymogiem jest oczywiście łykanie tabletki podczas jedzenia. Chętnie podzielę się z wami efektami po jakimś czasie, póki co słyszałam super opinie nie tylko z internetu, więc jestem dobrej myśli
Dziękuję Wam jeszcze raz dziewczyny!
Ja też zaczęłam brać Revalid. Jutro minie pierwszy tydzień kuracji wewnętrznej połączonej z kosmetykami do włosów z tej samej serii, ale jeszcze sporo czasu przede mną zanim można będzie obiektywnie ocenić efekt kuracji. Z pewnością włosy stały się o wiele delikatniejsze, ale to prawdopodobnie zasługa kosmetyków.

A czy któraś z Was wie, czy Revalid może być łączony z biotyną?
BandB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 14:10   #2519
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Można też zrobić mieszankę różnych zmielonych przez siebie ziarenek na cały tydzień i dodawać do różnych potraw. Najlepsze efekty przynosi mieszanka len, pestki dyni, słonecznik, z przewagą lnu.

Nie na cały tydzień, ale każdorazowo, codziennie mielić bo świeżo zmielona mieszanka zawiera najwięcej wartościowych składników, które z czasem traci.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 22:19   #2520
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez BandB Pokaż wiadomość
Ja też zaczęłam brać Revalid. Jutro minie pierwszy tydzień kuracji wewnętrznej połączonej z kosmetykami do włosów z tej samej serii, ale jeszcze sporo czasu przede mną zanim można będzie obiektywnie ocenić efekt kuracji. Z pewnością włosy stały się o wiele delikatniejsze, ale to prawdopodobnie zasługa kosmetyków.

A czy któraś z Was wie, czy Revalid może być łączony z biotyną?
Może być.
Stosowałam Revalid z biotyną 5 mcg.

Dzienna dawka to 2 mcg biotyny.
ja bralam 5 mcg i bylo wszystko w porządku.

nie ryzykowalabym dawki wiekszej niz 5 mcg.


ale spokojnie z revalidem bierz, a jaką chcesz dawkę biotyny brać?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.