Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-08, 13:29   #2701
NAasia91
Raczkowanie
 
Avatar NAasia91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny a wiecie czy można Humavit skrzyp i pokrzywa równocześnie zażywać z Vitapil?
NAasia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 10:22   #2702
MjakMarzena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 55
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Proponuje abyś przeczytała skład obu preparatów, porównała czy któreś składniki się dublują.. jeśli dzienna dawka któregoś składnika wyjdzie ci np 200% to na pewno ci nie grozi przedawkowanie ;-), ale nadmiar zostanie wydalony albo sie wchłonie, ale nie znaczy że efektem będzie skuteczniejsze działanie. Reasumując wg mnie nadmiar supli stosowanych jednocześnie (o podobnym składzie) to wyrzucanie kasy w błoto..

Edytowane przez MjakMarzena
Czas edycji: 2013-01-09 o 10:25
MjakMarzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 12:57   #2703
Groszkowa87
Przyczajenie
 
Avatar Groszkowa87
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez NAasia91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a wiecie czy można Humavit skrzyp i pokrzywa równocześnie zażywać z Vitapil?
Ja brałam te preparaty łącznie i wszystko było ok
Groszkowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 18:20   #2704
NAasia91
Raczkowanie
 
Avatar NAasia91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Groszkowa87 Pokaż wiadomość
Ja brałam te preparaty łącznie i wszystko było ok
i jakie miałaś efekty?
NAasia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 13:11   #2705
Groszkowa87
Przyczajenie
 
Avatar Groszkowa87
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez NAasia91 Pokaż wiadomość
i jakie miałaś efekty?
Vitapil należy brać przez 3 miesiące, ja brałam tylko przez dwa, bo tak jak już pisałam w jednym poście wyżej zawiera jod.
Ale wydaje mi się, że stan włosów się trochę poprawił, wyglądają na zdrowsze, "żywsze",mocniejsze.

Natomiast drożdże chyba coś tam zadziałały na skórę, bo mimo, że nie miałam z nią jakichś wielkich kłopotów to wydaje mi się jakaś taka ładniejsza. Właśnie kończę opakowanie Humavitu i wybieram się do apteki po kolejne.
Groszkowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 10:57   #2706
jabuuszko
Raczkowanie
 
Avatar jabuuszko
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: CrazyWorld
Wiadomości: 95
Skrzyp optimal.

Hej chciałam zapytać czy któraś z Was używała tych tabletek (skrzyp optimal) ? ja jeszcze nie zaczęłam bo kończę belissę,która na wypadające włosy nic a nic nie pomogła .

Czy coś pomogły? I czy to prawda że .... waga może pójść w górę? Bo szczerze nie chciałabym tego,gdyż dbam o figurę .




"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód". -
jabuuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 13:07   #2707
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Skrzyp optimal.

Cytat:
Napisane przez jabuuszko Pokaż wiadomość
[B] Hej chciałam zapytać czy któraś z Was używała tych tabletek (skrzyp optimal) ? ja jeszcze nie zaczęłam bo kończę belissę,która na wypadające włosy nic a nic nie pomogła .

Czy coś pomogły? I czy to prawda że .... waga może pójść w górę? Bo szczerze nie chciałabym tego,gdyż dbam o figurę .
akurat tych nie używałam ale nie ma opcji żeby waga poszła po nich w górę, bo niby czemu by miała? ani nie są kaloryczne, ani nie zwiększają apetytu
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 13:23   #2708
Groszkowa87
Przyczajenie
 
Avatar Groszkowa87
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny, jaką dawkę CP przyjmujecie dziennie? Ja na razie biorę 2 tabletki na dzień, wg ulotki można do 6 tabletek.
Groszkowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 13:46   #2709
Soulfly
Rozeznanie
 
Avatar Soulfly
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 622
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja ostatnio biore Fitoval i jestem zadowolona, włosy rosną szybciej i nie wypadają nadmiernie, natomiast znalazłam w składzie taki barwnik azorubine, która może wywoływać działanie kancerogenne... więc uwazałabym z przyjmowaniem takich suplementów przez długi okres...bo nie są do końca takie bezpieczne
__________________

Take me to the magic of the moment...





Soulfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 08:51   #2710
MjakMarzena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 55
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Osobiście jestem ogromnie zadowolona z działania vitapilu i revalidu Łykam także olej z wiesiołka i sufrin, jednak ten ostatni wprowadziłam całkiem niedawno, toteż o działaniu sie nie wypowiem.
Hej, a dajesz jakoś radę z tym odbijaniem po sufrinie ;-)
MjakMarzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 16:11   #2711
19martyna95
Raczkowanie
 
Avatar 19martyna95
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 120
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ok. 2 tygodni temu kupiłam sobie skrzyp optima w biedronce. Używała któraś z Was ? Działa? : D
19martyna95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 19:41   #2712
bonitkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 10
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Hej! A co sądzicie o tabletkach Revalid? Kupiałam dzisiaj zachęcona przez farmaceutkę hmmm ale nie znam tych tabletek i nie wiem czego mogę sie po nich spodziewać.....czy one działają?????
bonitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 01:07   #2713
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Groszkowa87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaką dawkę CP przyjmujecie dziennie? Ja na razie biorę 2 tabletki na dzień, wg ulotki można do 6 tabletek.
ja 2 razy dziennie po 2 tabletki czyli łącznie 4
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 08:30   #2714
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez bonitkaa Pokaż wiadomość
Hej! A co sądzicie o tabletkach Revalid? Kupiałam dzisiaj zachęcona przez farmaceutkę hmmm ale nie znam tych tabletek i nie wiem czego mogę sie po nich spodziewać.....czy one działają?????
sporo tu pisałyśmy o revalidzie dla mnie to chyba najlepsze tabsy ever, a czy działają? DZIAŁAJĄ
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 14:31   #2715
Katrina_88
Przyczajenie
 
Avatar Katrina_88
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 18
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny brala moze ktoras z Was taka biotyne?

http://allegro.pl/biotyna-7500-mcg-5...819235487.html

Rzeczywiscie tak szybko rosna po niej wlosy?

U mnie biotyna w ogóle się nie sprawdziła:/ nie widziałam jej żadnego pozytywnego działania, a co więcej tabletki do ssania (chyba o smaku anansowym) wywołały u mnie zgagę. Wolę wit A+E, drożdże, ewentualnie skrzypowitę i CP, ale te tabletki z kolei wywołały na mojej twrzy niezłą rozpustę:/

Edytowane przez Katrina_88
Czas edycji: 2013-02-22 o 14:33
Katrina_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 16:24   #2716
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Katrina_88 Pokaż wiadomość
U mnie biotyna w ogóle się nie sprawdziła:/ nie widziałam jej żadnego pozytywnego działania, a co więcej tabletki do ssania (chyba o smaku anansowym) wywołały u mnie zgagę. Wolę wit A+E, drożdże, ewentualnie skrzypowitę i CP, ale te tabletki z kolei wywołały na mojej twrzy niezłą rozpustę:/

no u mnie chyba tez ... wybralam cale opakowanie ( chyba 50 sztuk) i zadnej poprawy czy przyspieszonego wzrotu nie zauwazylam,wrecz przeciwnie - przez ostatnie 1,5 miesiaca wlosy prawie wcale mi nie urosly .
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 18:02   #2717
rudypotwor
Przyczajenie
 
Avatar rudypotwor
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja polecam tylko i wyłącznie Włosy, Skóra, Paznokcie firmy Solgar, z resztą polecam wszystkie produkty tej firmy. Uprzedzam, nie są tanie, ale działają, dosłownie, a nie jako efekt placebo. Mój brat farmaceuta zaczął je brać, przewertował chyba wszystkie składy takich suplementów i ten wyglądał na najmniej "oszukany", jak niebezpiecznie zakola zaczęły się mu powiększać i jest tak samo zadowolony jak ja (: Wyleczyłam przy okazji nimi skórę na twarzy, dokładnie na czole, kiedy naskórek schodził jakby wiórkami i nikt nie wiedział dlaczego, a peelingi nie pomagały i nawilżanie. Włosy kręcone i suche, pomimo farbowania, przestały wypadać garściami po zakończeniu pierwszej kuracji (3 tabletki dziennie), czyli ok. miesiąc, skóra też jest w lepszej kondycji. Nie należy spodziewać się oczywiście cudownych efektów po tygodniu Koszt jest do przeżycia (ok 70zł opakowanie 90 tabletek). Nie wiem czy są wszędzie dostępne, bo u mnie w mieście ma je jedna apteka tylko. Moja mama chwali sobie też ich kwas hialuronowy.
rudypotwor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 23:16   #2718
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez rudypotwor Pokaż wiadomość
Ja polecam tylko i wyłącznie Włosy, Skóra, Paznokcie firmy Solgar, z resztą polecam wszystkie produkty tej firmy. Uprzedzam, nie są tanie, ale działają, dosłownie, a nie jako efekt placebo. Mój brat farmaceuta zaczął je brać, przewertował chyba wszystkie składy takich suplementów i ten wyglądał na najmniej "oszukany", jak niebezpiecznie zakola zaczęły się mu powiększać i jest tak samo zadowolony jak ja (: Wyleczyłam przy okazji nimi skórę na twarzy, dokładnie na czole, kiedy naskórek schodził jakby wiórkami i nikt nie wiedział dlaczego, a peelingi nie pomagały i nawilżanie. Włosy kręcone i suche, pomimo farbowania, przestały wypadać garściami po zakończeniu pierwszej kuracji (3 tabletki dziennie), czyli ok. miesiąc, skóra też jest w lepszej kondycji. Nie należy spodziewać się oczywiście cudownych efektów po tygodniu Koszt jest do przeżycia (ok 70zł opakowanie 90 tabletek). Nie wiem czy są wszędzie dostępne, bo u mnie w mieście ma je jedna apteka tylko. Moja mama chwali sobie też ich kwas hialuronowy.
mogłabyś troszkę przybliżyć historię tych zakoli u brata?
właśnie szukam czegoś co pomoże mojemu chłopakowi pogłebiania się tej przypadłości męskiej
zapytałam na innym forum o wcierkę Jantar czy będzie dobra dla niego (ma włosy 3mm) czy też doradzić mu jakiś specyfik, ale wiadomo jak to z facetami, nie są regularni w braniu tabletek, szukam czegoś dla wiadomości
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 13:36   #2719
rudypotwor
Przyczajenie
 
Avatar rudypotwor
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Włosy zrobiły mu się bardzo słabe w tamtym miejscu, cienkie i takie przyklapnięte/wytarte, nie wiem jak to określić i zaczęły wypadać, widać było przerzedzenie, gdzie z tyłu głowy były w bardzo dobrej kondycji, lśniące i mocne. Zrobił dwie kuracje i był zadowolony, dodatkowo obcina się nieco krócej. Jak się facet zaprze, że nie chce stracic włosów, to i tabletki będzie brał (;
rudypotwor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 17:37   #2720
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

dokladnie wszystko zalezy od nich samych hehehe. odbede z nim rozmowe i zobaczymy czy tabletki czy wcierka jantar jak mu powiem ze lomoglo jakiemus facetowi to uwierzy
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 09:55   #2721
MjakMarzena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 55
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez rudypotwor Pokaż wiadomość
Ja polecam tylko i wyłącznie Włosy, Skóra, Paznokcie firmy Solgar, z resztą polecam wszystkie produkty tej firmy. Uprzedzam, nie są tanie, ale działają, dosłownie, a nie jako efekt placebo. Mój brat farmaceuta zaczął je brać, przewertował chyba wszystkie składy takich suplementów i ten wyglądał na najmniej "oszukany", jak niebezpiecznie zakola zaczęły się mu powiększać i jest tak samo zadowolony jak ja (: Wyleczyłam przy okazji nimi skórę na twarzy, dokładnie na czole, kiedy naskórek schodził jakby wiórkami i nikt nie wiedział dlaczego, a peelingi nie pomagały i nawilżanie. Włosy kręcone i suche, pomimo farbowania, przestały wypadać garściami po zakończeniu pierwszej kuracji (3 tabletki dziennie), czyli ok. miesiąc, skóra też jest w lepszej kondycji. Nie należy spodziewać się oczywiście cudownych efektów po tygodniu Koszt jest do przeżycia (ok 70zł opakowanie 90 tabletek). Nie wiem czy są wszędzie dostępne, bo u mnie w mieście ma je jedna apteka tylko. Moja mama chwali sobie też ich kwas hialuronowy.

...., że twój brat jest farmaceutą to nie znaczy, że pod wpływem oględzin składu każdego preparatu na aptecznej półce jest w stanie wydać diagnozę co jest dobre a co nie. To indywidualna sprawa każdego organizmu, na jednego działa to na innego tamto. Co do kwestii "oszukanych" preparatów to zachęcam do czytania składu i tam widać owe oszustwo, chodzi o dzienne zapotrzebowanie na daną witamine czy minerały. Jest wiele suplementów które mają skład danej witaminy w skali 15-20% dziennego zapotrzebowania... wieć należy sobie odpowiedzić ile takich tabletek nalezy łyknać by uzupełnić ten niedobór..... i to jest oszustwo..
MjakMarzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 10:33   #2722
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Która z Was brała Merz Special i jakie efekty (oraz kiedy pierwsze)? Biorę dopiero drugi tydzień i jestem ciekawa opinii, włosy mam suche i zniszczone rozjaśnianiem.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 09:16   #2723
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MjakMarzena Pokaż wiadomość
...., że twój brat jest farmaceutą to nie znaczy, że pod wpływem oględzin składu każdego preparatu na aptecznej półce jest w stanie wydać diagnozę co jest dobre a co nie. To indywidualna sprawa każdego organizmu, na jednego działa to na innego tamto. Co do kwestii "oszukanych" preparatów to zachęcam do czytania składu i tam widać owe oszustwo, chodzi o dzienne zapotrzebowanie na daną witamine czy minerały. Jest wiele suplementów które mają skład danej witaminy w skali 15-20% dziennego zapotrzebowania... wieć należy sobie odpowiedzić ile takich tabletek nalezy łyknać by uzupełnić ten niedobór..... i to jest oszustwo..
zgadzam się w całej rozciągłości
Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Która z Was brała Merz Special i jakie efekty (oraz kiedy pierwsze)? Biorę dopiero drugi tydzień i jestem ciekawa opinii, włosy mam suche i zniszczone rozjaśnianiem.
ja kiedyś brałam , ale efektów niestety nie zauważyłam przerzuciłam się na coś innego. Ale ja je brałam na wypadanie, włosy mam niefarbowane i w dobrej kondycji, także trochę inny przypadek
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 10:06   #2724
martynka18__
Raczkowanie
 
Avatar martynka18__
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: USA / UK / PL
Wiadomości: 397
GG do martynka18__ Send a message via Skype™ to martynka18__
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez rudypotwor Pokaż wiadomość
Ja polecam tylko i wyłącznie Włosy, Skóra, Paznokcie firmy Solgar, z resztą polecam wszystkie produkty tej firmy. Uprzedzam, nie są tanie, ale działają, dosłownie, a nie jako efekt placebo. Mój brat ...

Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie - SOLGAR

Każda tabletka zawiera:

MSM (metylosulfonylometan) 500 mg
Krzem (krzemionka, proszek z czerwonych alg (L.cordlioides)) 75 mg
Witamina C (kwas l-askorbinowy) 60 mg
L-Lizyna (L-Lizyna HCl) 25 mg
L-Prolina 25 mg
Cynk (cytrynian cynku) 7,5 mg
Miedź (glicynian miedzi) 1 mg



Nie widzę tu nic nadzwyczajnego...
martynka18__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 12:18   #2725
jabuuszko
Raczkowanie
 
Avatar jabuuszko
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: CrazyWorld
Wiadomości: 95
Używał ktoś?

Witam szukałam na necie ale nic nie znalazłam.
Mam pytanie czy ktoś używał tabletek olimp skrzyp plus. Chodzi mi o to czy były jakieś efekty? w szczególności chodzi mi o włosy.
No i mam nadzieję że żadnych skutków ubocznych nie było .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg olimp skrzyp plus.jpg (17,1 KB, 3 załadowań)
jabuuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 14:44   #2726
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Używał ktoś?

ja brałam ten skrzyp z olimpu, włosy rosły szybko, dodatkowo bralam też drożdże z humavitu wieczorem, polecam ci bo dobry skład ma, na pewno wzmocni ci włosy i paznokcie
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 21:33   #2727
rudypotwor
Przyczajenie
 
Avatar rudypotwor
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez martynka18__ Pokaż wiadomość
Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie - SOLGAR

Każda tabletka zawiera:

MSM (metylosulfonylometan) 500 mg
Krzem (krzemionka, proszek z czerwonych alg (L.cordlioides)) 75 mg
Witamina C (kwas l-askorbinowy) 60 mg
L-Lizyna (L-Lizyna HCl) 25 mg
L-Prolina 25 mg
Cynk (cytrynian cynku) 7,5 mg
Miedź (glicynian miedzi) 1 mg



Nie widzę tu nic nadzwyczajnego...
A już poleciały na mnie gromy! Matko, spokojnie, ja wiem, że to jest indywidualna sprawa, nikogo tutaj nie zmuszam do zakupu, nie napisałam, że to jest jedyny słuszny specyfik "bo mój brat tak powiedział". Wyraźnie napisałam, że ten był najmniej oszukany, czyli dokładnie to samo, co napisałaś MjakMarzena. Jednak z racji swojego zawodu może facet dużo powiedzieć na temat składu, bo cynk cynkowi nie równy na przykład, wszystko zależy od postaci w jakiej znajduje się w danym preparacie i właśnie od ilości substancji w jednej tabletce, z tym się zgodzę. Wydaje mi się jednak, że jest to wiarygodna ocena. Ja wiem, że z reguły nie lubi się farmaceutów, bo przecież podają tylko leki z półek i rozczytują recepty Napisałam, co mogę polecić i co podziałało, jak również co według niego i jego stanu wiedzy wydawało się dobre. Po prostu przetestowałam już kilka preparatów tej firmy, moja rodzina też i uważam, że są warte swojej ceny. Wydaje mi się, że od tego jest ten wątek i że oceniłam preparat tak jak każdy tutaj to, co testował.

Edytowane przez rudypotwor
Czas edycji: 2013-02-27 o 21:44 Powód: uzupełnienie
rudypotwor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 22:02   #2728
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MjakMarzena Pokaż wiadomość
...., że twój brat jest farmaceutą to nie znaczy, że pod wpływem oględzin składu każdego preparatu na aptecznej półce jest w stanie wydać diagnozę co jest dobre a co nie. To indywidualna sprawa każdego organizmu, na jednego działa to na innego tamto. Co do kwestii "oszukanych" preparatów to zachęcam do czytania składu i tam widać owe oszustwo, chodzi o dzienne zapotrzebowanie na daną witamine czy minerały. Jest wiele suplementów które mają skład danej witaminy w skali 15-20% dziennego zapotrzebowania... wieć należy sobie odpowiedzić ile takich tabletek nalezy łyknać by uzupełnić ten niedobór..... i to jest oszustwo..
Największe oszustwo to sugerowanie przez producenta, że te procenty się wchłoną. Do tego dochodzą interakcje między składnikami, często w formach ciężko lub prawie wcale nie przyswajalnych. Dużo substancji też wchłania się lepiej podawane w kilku małych porcjach, nie w jednej dużej. A informacji o tym ani widu, ani słychu na pudełku... Nie wspominając o tym, że wszystko z napisem "suplement" prawdopodobnie nie zawiera takich ilości substancji, które są deklarowane na opakowaniu. Tak więc zaznajomienie się z informacją producenta (który może sobie napisać co mu się podoba, również bajki wyssane z palca) niekoniecznie jest drogą do sukcesu, przy takich - podłych - praktykach firm.
Moim zdaniem pozostaje tylko testowanie na sobie - co na nas działa, a co nie.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 08:06   #2729
MjakMarzena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 55
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Zgadzam sie z wami dziewczyny, pozostaje nam tylko testowanie na sobie ;-)
MjakMarzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 13:30   #2730
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez rudypotwor Pokaż wiadomość
A już poleciały na mnie gromy! Matko, spokojnie, ja wiem, że to jest indywidualna sprawa, nikogo tutaj nie zmuszam do zakupu, nie napisałam, że to jest jedyny słuszny specyfik "bo mój brat tak powiedział". Wyraźnie napisałam, że ten był najmniej oszukany, czyli dokładnie to samo, co napisałaś MjakMarzena. Jednak z racji swojego zawodu może facet dużo powiedzieć na temat składu, bo cynk cynkowi nie równy na przykład, wszystko zależy od postaci w jakiej znajduje się w danym preparacie i właśnie od ilości substancji w jednej tabletce, z tym się zgodzę. Wydaje mi się jednak, że jest to wiarygodna ocena. Ja wiem, że z reguły nie lubi się farmaceutów, bo przecież podają tylko leki z półek i rozczytują recepty Napisałam, co mogę polecić i co podziałało, jak również co według niego i jego stanu wiedzy wydawało się dobre. Po prostu przetestowałam już kilka preparatów tej firmy, moja rodzina też i uważam, że są warte swojej ceny. Wydaje mi się, że od tego jest ten wątek i że oceniłam preparat tak jak każdy tutaj to, co testował.
ale jakie gromy, spokojnie sobie rozmawiamy a propos sqadu i fachowej wiedzy farmaceuty - w tym preparacie znajdują się jednocześnie cynk i miedź, których nie powinno przyjmować się razem, gdyż działają antagonistycznie, abstrahując już od tego że cynk powinno się przyjmować "sam jeden", oddzielnie, na czczo między posiłkami, bo łatwo wchodzi w reakcje z różnymi sqadnikami pożywienia
to tak gwoli informacji

no, ale n p. MSM jest si
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.