prysznic walk-in - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Tu dowiesz się gdzie kupić dom lub mieszkanie, jakie dokumenty są niezbędne, ile kosztuje notariusz - a jak już kupisz, to dowiesz się, jak urządzić pokój, przemeblować kuchnię, nakryć do stołu, zreperować krzesło, odnowić szafę, wywiercić dziurę w ścianie i jak pielęgnować fikusa.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-08-21, 14:22   #1
0livvka
Zadomowienie

prysznic walk-in

hej co myślicie o prysznicach tego typu jak na zdjęciu
chce coś takiego u siebie w mieszkaniu zrobić
jedna ścianka ze szkła i do widzenia wydaje się proste i wygodne
ale może ktoś ma i nie jest zadowolony?
+ zaskoczyły mnie oczywiście ceny:/ całość wychodzi sporo drożej niż zwykła kabina,, może ktoś ma jakieś pomysły sprawdzone jak zrobić to taniej, na czym można zaoszczędzić? lepiej kupić gotowe rozwiązanie czy np poszczególne elementy a szybę robić na zamównie u szklarza?
będę wdzięczna za wszystkie wskazówki,namiary i opinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fine-looking-walk-shower-screen-3Elj1.jpg (60,7 KB, 84 załadowań)

Stary 2015-08-26, 09:47   #2
madzix170
Raczkowanie

Dot.: prysznic walk-in

Mieliśmy z TŻ w poprzednim mieszkaniu. To była taka moja fanaberia która później kosztowała mnie mnóstwo nerwów. Mieliśmy kabinę bez brodzika tylko listwa odpływowa. Pomimo spadku większego niż przewidywał producent woda radośnie rozlewała się po podłodze w całej łazience. Szyba niestety perfekcyjnie wyglądała tylko do pierwszego mycia. Bardzo twarda woda zostawiała osady pomimo każdorazowej zabawy ściągaczką. Czy da się oszczędzić na tym systemie? Można zrezygnować z brodzika i zastosować kratki odpływowe ale jeśli chodzi o tafle szklaną to ja bym nie zaryzykowała. To jest specjalna hartowana szyba i tutaj należy pamiętać że chodzi o nasze bezpieczeństwo. Będzie narażona na opieranie, zmiany temperatury, drgania itp. Na nowym mieszkaniu wymurowaliśmy dużą kabinę i wstawiliśmy szklane drzwi ( dzięki ci panie za systemy zmiękczające wodę).
madzix170 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 17:24   #3
pauladebska
Przyczajenie

A ja mam w mieszkaniu dwa takie prysznice i jestem zadowolona. Woda nie rozlewa się po łazience, poza tym nie ma efektu kabiny kiedy wychodzimy spod prysznica i w łazience poza kabiną jest zimniej niż w kabinie. Ja jestem zadowolona z tego rozwiązania.
pauladebska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 17:09   #4
Elfir
Zakorzenienie

ja mam prysznic we wnęce, wyłożony cały płytkami, ale zamykany firanką prysznicową.

Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 16:15   #5
Inka1982
Raczkowanie

Ja za radą fachowca zrezygnowałam z walk-in. Nie życzę nikomu by z miał z odpływem jakieś problemy, trzeba rozbijać płytki i koszty są nieporównywalnie wyższe. Ale ładnie wyglądają, nie przeczę, u mnie wygrał niski brodzik, jak się wchodzi do łazienki to prawie niewidoczny, Roca Malaga i nie sądzę by minimalizm nie został zachowany, ponieważ kabina ma brodzik.
Inka1982 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-07, 15:22   #6
Martaaaaaaass
Przyczajenie

Hm... Ja się trochę obawiam problemów z odpływem. Ale podobno są też kabiny walk in z brodzikiem... Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
Stary 2018-12-07, 19:15   #7
kaledonia
Moderator

Cytat:
Napisane przez Martaaaaaaass Pokaż wiadomość
Hm... Ja się trochę obawiam problemów z odpływem. Ale podobno są też kabiny walk in z brodzikiem... Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
U mnie jest bez brodzika i ważne jest przy układaniu podłogi kąt nachylenia, by się woda nie wylewała.

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości