zniszczone d³onie - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zamkniête > Fora sponsorowane > Medycyna estetyczna - medycyna przysz³o¶ci

Notka

Medycyna estetyczna - medycyna przysz³o¶ci Jak pozbyæ siê zmarszczek, utrzymaæ m³ody i naturalny wygl±d skóry? Wszystko, co chcia³aby¶ wiedzieæ o medycynie estetycznej. Na Twoje pytania odpowiada Dr Iwona Marycz-Langner.

 
 
Narzêdzia
Stary 2012-06-13, 10:18   #1
basia_kaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1

zniszczone d³onie


Mam bardzo zniszczone d³onie. ¯adne kremy nie pomagaj±. Ostatnio moja kosmetyczna poleci³a mi, ¿ebym zainteresowa³a siê zabiegami medycyny estetycznej. Wydawa³o mi siê, ¿e medycyna estetyczna zajmuje siê raczej twarz± i zmarszczkami, czy siê mylê? Czy s± zabiegi, które mog± wyg³adziæ d³onie?
basia_kaska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-13, 14:57   #2
slonce_1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: zniszczone d³onie

a próbowa³y¶cie zabiegów w gabinetach kosmetologicznych z parafin± i peelingami, mog± byæ nawet skuteczne ja czasami te¿ je robiê zw³aszcza po generalnym sprzataniu w domku bo wtedy moje d³onie s± straszne, wysuszone i popêkane
slonce_1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-14, 21:46   #3
monroe_30
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: zniszczone d³onie

Mój typowo domowy sposób to olejek kokosowy starannie wmasowany w d³onie i na to bawe³niane rêkawiczki.
Taki zabieg do zastosowania na noc. D³onie siê w takim olejku idealnie wygrzej± i zregeneruj±. Proponujê kilka takich zabiegów po rz±d.

Ja swoje rêkawiczki zaczerpnê³am z juracji Paloma
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-paznokci.html

Gor±co polecam
monroe_30 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-15, 08:34   #4
Dr Iwona Marycz-Langner
Raczkowanie
 
Avatar Dr Iwona Marycz-Langner
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: zniszczone d³onie

Cytat:
Napisane przez basia_kaska Poka¿ wiadomo¶æ
Mam bardzo zniszczone d³onie. ¯adne kremy nie pomagaj±. Ostatnio moja kosmetyczna poleci³a mi, ¿ebym zainteresowa³a siê zabiegami medycyny estetycznej. Wydawa³o mi siê, ¿e medycyna estetyczna zajmuje siê raczej twarz± i zmarszczkami, czy siê mylê? Czy s± zabiegi, które mog± wyg³adziæ d³onie?
Oferta medycyny estetycznej nie ogranicza siê tylko do zabiegów na twarz. Mo¿emy je wykorzystywaæ do poprawy wygl±du ca³ego cia³a, w tym równie¿ skóry d³oni. Najlepsze zabiegi poprawiaj±ce wygl±d r±k to peelingi, laser frakcyjny, i ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.
Zabieg, który mogê Pani poleciæ to Hydrobalans. Wyg³adzi on Pani d³onie, przywróci optymalne nawil¿enie, odbuduje ubytki kolagenu, nada im ³adniejszy, zdrowszy wygl±d. W zale¿no¶ci od wieku pacjenta, grubo¶ci skóry czy ilo¶ci fotouszkodzeñ do zabiegu wykorzystujê produkty Restylane Vital lub je¿eli jest potrzebna mocniejsza rewitalizacja Restylane. Zabiegi te polegaj± na wstrzykniêciu pod skórê stabilizowanego kwasu hialuronowego, który naturalnie wystêpuje w naszym organizmie. Nawil¿a on tkanki, przez co zwiêksza ich elastyczno¶æ, rekonstruuje strukturê skóry oraz pobudza produkcjê nowego kolagenu. W efekcie wygl±d d³oni ulega zdecydowanej poprawie, skóra staje siê g³adka, nawil¿ona i ja¶niejsza.
W celu osi±gniecia najlepszych efektów polecam Pani seriê 3 zabiegów wykonywanych co 3-4 tygodnie.
Dr Iwona Marycz-Langner jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-15, 16:55   #5
monroe_30
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: zniszczone d³onie

Cytat:
Napisane przez Dr Iwona Marycz-Langner Poka¿ wiadomo¶æ
Oferta medycyny estetycznej nie ogranicza siê tylko do zabiegów na twarz. Mo¿emy je wykorzystywaæ do poprawy wygl±du ca³ego cia³a, w tym równie¿ skóry d³oni. Najlepsze zabiegi poprawiaj±ce wygl±d r±k to peelingi, laser frakcyjny, i ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.
Zabieg, który mogê Pani poleciæ to Hydrobalans. Wyg³adzi on Pani d³onie, przywróci optymalne nawil¿enie, odbuduje ubytki kolagenu, nada im ³adniejszy, zdrowszy wygl±d. W zale¿no¶ci od wieku pacjenta, grubo¶ci skóry czy ilo¶ci fotouszkodzeñ do zabiegu wykorzystujê produkty Restylane Vital lub je¿eli jest potrzebna mocniejsza rewitalizacja Restylane. Zabiegi te polegaj± na wstrzykniêciu pod skórê stabilizowanego kwasu hialuronowego, który naturalnie wystêpuje w naszym organizmie. Nawil¿a on tkanki, przez co zwiêksza ich elastyczno¶æ, rekonstruuje strukturê skóry oraz pobudza produkcjê nowego kolagenu. W efekcie wygl±d d³oni ulega zdecydowanej poprawie, skóra staje siê g³adka, nawil¿ona i ja¶niejsza.
W celu osi±gniecia najlepszych efektów polecam Pani seriê 3 zabiegów wykonywanych co 3-4 tygodnie.
Pani Doktor. jaki jest koszt takiej 3-zabiegowej serii?
monroe_30 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-22, 09:37   #6
Dr Iwona Marycz-Langner
Raczkowanie
 
Avatar Dr Iwona Marycz-Langner
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: zniszczone d³onie

Cytat:
Napisane przez monroe_30 Poka¿ wiadomo¶æ
Pani Doktor. jaki jest koszt takiej 3-zabiegowej serii?
Koszt zabiegów zale¿y od tego, jak bardzo zniszczona jest skóra d³oni a tak¿e od gabinetu, w którym zdecyduje siê Pani poddaæ zabiegowi. Ceny s± ró¿ne. Przy ma³o zniszczonych rêkach wystarczy zastosowaæ podczas zabiegu 1 strzykawkê, przy zniszczonej skórze –dwie. Cena w mojej klinice to 700 z³ za strzykawkê, ale s± gabinety w których podobno kosztuje nawet 1000z³.
Ka¿dy zabieg w serii jest tak samo p³atny.
Dr Iwona Marycz-Langner jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-25, 15:35   #7
Gabi_Baby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: zniszczone d³onie

Pani Doktor, czy temu zabiegowi mog± siê tak¿e poddaæ mê¿czy¼ni? Czy efekt bêdzie u nich taki sam? Mój narzeczony ma bardzo zniszczone d³onie. Prowadzi firmê z bran¿y budowlanej i wielokrotnie musi wykonywaæ ciê¿kie prace fizyczne. Bierzemy ¶lub we wrze¶niu i chcia³abym, ¿eby ³adnie wygl±da³, a normalnie, czasem nie mogê patrzeæ na jego rêce!

Odpowied¼ eksperta jako uzupe³nienie po zamkniêciu forum:

Oczywi¶cie, zabiegowi mog± poddaæ siê równie¿ mê¿czy¼ni. Skóra mê¿czyzn ró¿ni siê nieco od skóry kobiet - jest grubsza i ma wiêcej w³ókien kolagenowych, jednak równie¿ siê starzeje i je¶li mê¿czyzna chce dobrze wygl±daæ wymaga pielêgnacji. Zniszczone rêce mê¿a dziêki Hydrobalans stan± siê g³adsze i bardziej nawil¿one.
Je¶li bior± Pañstwo ¶lub we wrze¶niu, to zalecam rozpoczêcie terapii ju¿ teraz, poniewa¿ tak jak pisa³am wcze¶niej, najlepsze efekty osi±ga siê po serii 3 zabiegów wykonywanych co 3-4 tygodnie.

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2012-07-05 o 14:59
Gabi_Baby jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 12:40   #8
Littaleya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomo¶ci: 231
Dot.: zniszczone d³onie

Witam a ja przez przypadek odkry³am dobry sposob na zniszczone d³onie . A wiêc pewnego wieczoru skoñczy³ mi sie krem do r±k i w szufladzie mia³am tylko ma¶æ z witamina A , posmarowalam d³onie i posz³am spaæ , ale ze jako¶ tak nie by³o czasu na zakupy nadal nie kupi³am kremu do r±k i nadal smarowalam d³onie t± ma¶cia . I po kilku dniach , po 5-6 u¶wiadomi³am sobie ze moje d³onie s± w super stanie , mialam przebarwienia na grzbietach d³oni , takie jakby piegi i juz ich nie mam , skora sie ujednolici³a a paznokcie sta³y sie twarde i b³yszcz±ce . I nie kupi³am juz kremu tylko kolejn± tubkê ma¶ci i u¿ywam juz na sta³e . Rownie¿ usta smaruje t± ma¶ci± i naprawdê jest to pierwsze smarowid³o , które sobie poradzi³o z moimi wiecznie suchymi ustami. I to wszystko za jedyne 2,99 z³ tyle ostatnio zap³aci³am . Naprawdê polecam ma¶æ z wit. A

Edytowane przez Littaleya
Czas edycji: 2012-06-30 o 12:41
Littaleya jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-30, 22:06   #9
Hasuni
Raczkowanie
 
Avatar Hasuni
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: zniszczone d³onie

Kiedy¶ dopad³o jakie¶ takie "co¶" moje d³onie, co najpierw objawia³o siê nadmiernym wysuszeniem, pó¼niej rozdwajaniem paznokci, wreszcie zaczê³a pêkaæ mi skóra pomiêdzy palcami a paznokcie zesz³y. Nic nie pomaga³o, wreszcie pan dermatolog, jakby ju¿ w ostatnim kroku desperacji poleci³ mi moczenie d³oni w ciep³ym krochmalu. Pomog³o. Teraz gdy tylko moje d³onie choæ trochê robi± siê spierzchniête moczê je przez po kilka-kilkana¶cie minut w krochmalu przez kilka dni. Na noc smarujê d³onie ciep³± oliw± z pestek winogron i zak³adam bawe³niane rêkawiczki. D³onie odzyskuj± g³adko¶æ. Nawet pozadzierane skórki przy paznokciach siê goj±.Wiem, ze to mo¿e wydawaæ siê g³upie, ale na mnie dzia³a ¶wietnie.
__________________
"Sumienie mam czyste nieu¿ywane" - St. Jerzy lec

Edytowane przez Hasuni
Czas edycji: 2012-06-30 o 22:10
Hasuni jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-01, 09:28   #10
Soulfly
Rozeznanie
 
Avatar Soulfly
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomo¶ci: 622
Dot.: zniszczone d³onie

Cytat:
Napisane przez Littaleya Poka¿ wiadomo¶æ
Witam a ja przez przypadek odkry³am dobry sposob na zniszczone d³onie . A wiêc pewnego wieczoru skoñczy³ mi sie krem do r±k i w szufladzie mia³am tylko ma¶æ z witamina A , posmarowalam d³onie i posz³am spaæ , ale ze jako¶ tak nie by³o czasu na zakupy nadal nie kupi³am kremu do r±k i nadal smarowalam d³onie t± ma¶cia . I po kilku dniach , po 5-6 u¶wiadomi³am sobie ze moje d³onie s± w super stanie , mialam przebarwienia na grzbietach d³oni , takie jakby piegi i juz ich nie mam , skora sie ujednolici³a a paznokcie sta³y sie twarde i b³yszcz±ce . I nie kupi³am juz kremu tylko kolejn± tubkê ma¶ci i u¿ywam juz na sta³e . Rownie¿ usta smaruje t± ma¶ci± i naprawdê jest to pierwsze smarowid³o , które sobie poradzi³o z moimi wiecznie suchymi ustami. I to wszystko za jedyne 2,99 z³ tyle ostatnio zap³aci³am . Naprawdê polecam ma¶æ z wit. A
zgadzam siê, ja te¿ u¿ywam ma¶ci z witamin± A na usta i d³onie i jest ¶wietna na takie suche i zniszczone d³onie pomaga te¿ smarowanie d³oni ciep³± oliw± z dodatkiem witaminy A i E a na to bawe³niane rêkawiczki na ca³± noc
__________________

Take me to the magic of the moment...





Soulfly jest offline Zg³o¶ do moderatora  
 

Nowe w±tki na forum Medycyna estetyczna - medycyna przysz³o¶ci


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.