PCO a ciąża - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-27, 21:03   #61
aguska_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 12
Dot.: PCO a ciąża

Witam wszystkich.. niestety ja chyba mam podobny problem. Od maja mam bardzo skąp miesiączki więc wybrałam sie do gina,który skierował mnie na badania hormonalne. Ze wstepnych badań wynika ze podejrzewją u mnie pco w sumie czekam na reszte badań które maja byc dopiero za 3tyg a co jest najlepsze, ze z zewnątrz nie mam objawów pco, nie jestem otyła a wrecz przeciwnie za szczypła nie mam włosków ani na twarzy ani na brzuchu,a więc mam pytanie czy któras z was miała podobny problem? bardzo prosze o odpowiedz. pozdrawiam..
aguska_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 07:28   #62
Diana_93
Raczkowanie
 
Avatar Diana_93
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 77
GG do Diana_93
Dot.: PCO a ciąża

Aga, ja też mam pco i jestem szczupła. Ciesz się że chociaż dostajesz te miesiączki, ja od samego początku biorę luteinę na wywołanie bo za mało mam jakiegoś hormonu. Teraz gin zastanawia się czy mi nie zmienic na anty. Bo juz jestem w takim wieku... Choć mi ten pomysł się nie podoba bo to są hormony
Diana_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 19:50   #63
aguska_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 12
Dot.: PCO a ciąża

A przepraszam, ze zapytam ile masz lat? i czy masz juz dzieci? Ja sie najgorzej tego boję,ze nie bede mogła ich miec.. niby do końca nie jest to potwierdzone ale sie boje.. Za rok zamierzamy wziąć ślub z narzeczonym i starac się o dzidzie,nie wiem co z tego wyjdzie..
aguska_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 09:22   #64
Diana_93
Raczkowanie
 
Avatar Diana_93
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 77
GG do Diana_93
Dot.: PCO a ciąża

mam 21 lat i nie mam dzieci, moja ginekolog powiedziała żebym nie martwiła się na zapas bo w razie czego podaje się jakieś zastrzyki wspomagające zajście w ciążę, powiedziała mi jeszcze że mam tyłozgięcie macicy więc może być trudniej (moja mama też to ma ale bez problemu zaszła w ciążę) - chodzi o to że plemniki mają utrudnione dojście do macicy
Diana_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 11:55   #65
aguska_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 12
Dot.: PCO a ciąża

A ja sie martwię juz.. a moja macica jest w przodozgięciu... to może jakoś sie uda... dzieki za pomoc
aguska_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 22:26   #66
intrygacja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: PCO a ciąża

A miałyście taką sytuację, że pęcherzyki na Waszych jajnikach, przestały się pokazywać na USG? Za każdym razem było ich pełno, za dwoma ostatnimi razami, lekarze mieli co do tego wątpliści, czy mam w ogóle PCO... Biorę już 1,5 roku hormony anty na wyregulowanie okresu. Chociaż nie słyszałam, żeby u kogolowiek PCO się mogło cofnąć, to jednak nadzieja na jakąś poprawę jest... Miałyście taką historię?
intrygacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.