Żel Duac - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-07, 17:53   #841
jetaime
Raczkowanie
 
Avatar jetaime
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 379
Dot.: Żel Duac

Ja też mam 20 lat i Duac na poczatku ze 2 tyg temu miał fajne efekty, wszystko mi przygasło, ale teraz wyskoczyło ze zdwojoną siłą. Mam wielką gulę na czole, bolą mnie wokół takie minimalne poskórne krostki. Dosłownie jak główka od szpilki, ale bolą strasznie gdy się dotknie i oczywiście wysmarowałam je Duakiem i nic. Siedzą już ze 3 dni. Ale moja główna gula i tak jest najlepsza, lecą z niej różne rzeczy już parę dni i nic. Duac na noc, Clindacne rano, oczyszczanie, nawilżanie, ból niesamowity nawet jak wklepuję krem czy maść. CHYBA UMRĘ NA PRYSZCZE
jetaime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 23:52   #842
long_braid
Raczkowanie
 
Avatar long_braid
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 168
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez anianka Pokaż wiadomość
wiecie co wam powiem ze ja juz nie wiem wg mnie te wszystkie leki to jedno wielkie g****, smaruje duaciem i tam gdzie mialam ropnego to zostaje gula ja to wycisnelam i co widze ropa z krwia :/ nie chce wam obrzydzac ale to mi ten syf w srodku zostawia i w srodku jest to co napisalam wyzej... kolejna rzecz myslalam ze juz nie ma nic syfka ruszylam i co znow to samo co wyzej, paranoja czy u was tez tak jest ?? o ile wogole probowalyscie to wycisnac... ?? wizyte mam za tydzien wiec ciekawe co bedzie dalej...

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

u mnie to raczej hormonalnie jest cos nie tak a do szpitala na badania ide dopiero pod koniec stycznia

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

moze ktoras z was miala problemy z hormonami z czego wynikal tradzik ?
Ja miałam podobnie jak wycisnęłam to została mi taka jakby gulka i za chwilę kolejne pryszcze robiły się w tym samym miejscu. Jakiś czas temu pisałam, że też już nie mogę wytrzymać z tą moją twarzą bo po stosowaniu Duacu na początku widziałam poprawę a później mnie wysypało dwa razy mocnej, teraz stan mojej cery się poprawił ale trudno mi jest powiedzieć czy to po Duac'u czy po Acne derm bo zaczęłam stosować od ok tygodnia. Wydaję mi się, że po Duacu jest wysyp(zresztą chyba jak po każdym specyfiku) i trzeba go przeboleć żeby wyszło to co siedzi po skórą.
Pamiętam, że stosowałam go jakiś rok temu i pomagał bo dosyć długo go stosowałam dlatego teraz również do niego wróciłam mam nadzieję, że przy połączeniu jeszcze z Acne derm moja skóra za jakiś czas będzie mnie satysfakcjonowała, póki co jestem dobrej myśli
__________________
"Po co się walę młotkiem w głowę? Bo to takie cudowne uczucie kiedy przestaje."
long_braid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 09:28   #843
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez anianka Pokaż wiadomość

moze ktoras z was miala problemy z hormonami z czego wynikal tradzik ?
Tak, ja mam Jeśli chodzi o Duac, u mnie działał średnio, jednak jakieś efekty były widoczne (gdzieś do miesiąca po zakończeniu leczenia przeze mnie). Potem już nie byłam u dermatologa, ponieważ najpierw chcę wyregulować hormony. Mam nadzieję, że wtedy i trądzik nie będzie się pogłębiał.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 13:40   #844
anianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
GG do anianka
Dot.: Żel Duac

kochana a powiedz mi ile masz lat i jaki problem masz z hormonami?
ja wnioskuje ze mam bo od 2 lat mam cos z miesiaczka nie tak momentami nie mialam musialam luteina wywolywac... ide pod koniec stycznia na badania i na pewno cos wyjdzie bo bez powodu nic sie nie dzieje jak masz ochote opisz

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

co do duacu to mi sie ten brud caly zatrzymuje po nim i gula jest i zauwazylam ze jakos wiecej mam wysypu ale nie wiem czy to po nim
nie wychodze na dwor bez pudru a szczerze nie lubie uzywac ale z taka maszkara wyjsc nigdy! zawsze stosowalam podru w kamieniu brazujacego i nic wiecej a teraz musze podklad nakladac:/
nie wiem co mam sadzic o tym duacu , derma wspomniala cos o antybiotyku ale bez badan hormonalnych raczej mi nie da pewnie kolejne mazidlo co g** da a kosztowac bedzie 50 zl
Zjade troche z tematu
czy uzywalyscie LA ROCHE POSAY effeclar duo itp te zele do mycia cos na syfki ?? bo pisza ze niby dobre ale to kolejna kasa aby wyprobowac , tak czaje sie na to i nie wiem...
anianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 15:35   #845
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez anianka Pokaż wiadomość
kochana a powiedz mi ile masz lat i jaki problem masz z hormonami?
ja wnioskuje ze mam bo od 2 lat mam cos z miesiaczka nie tak momentami nie mialam musialam luteina wywolywac... ide pod koniec stycznia na badania i na pewno cos wyjdzie bo bez powodu nic sie nie dzieje jak masz ochote opisz

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

co do duacu to mi sie ten brud caly zatrzymuje po nim i gula jest i zauwazylam ze jakos wiecej mam wysypu ale nie wiem czy to po nim
nie wychodze na dwor bez pudru a szczerze nie lubie uzywac ale z taka maszkara wyjsc nigdy! zawsze stosowalam podru w kamieniu brazujacego i nic wiecej a teraz musze podklad nakladac:/
nie wiem co mam sadzic o tym duacu , derma wspomniala cos o antybiotyku ale bez badan hormonalnych raczej mi nie da pewnie kolejne mazidlo co g** da a kosztowac bedzie 50 zl
Zjade troche z tematu
czy uzywalyscie LA ROCHE POSAY effeclar duo itp te zele do mycia cos na syfki ?? bo pisza ze niby dobre ale to kolejna kasa aby wyprobowac , tak czaje sie na to i nie wiem...
PW
Ja używam produktów z serii Ziaja Nuno. Jak dla mnie są super, delikatne, nie podrażniają i tanie
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 09:28   #846
dziubek027
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Żel Duac

Cześć dziewczyny, czy któraś z was posiada może duac i chciałaby go sprzedac? Proszę o kontakt w razie czego na maila dziubek027@wp.pl
dziubek027 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 20:19   #847
dziubek027
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Żel Duac

I jeszcze jedno mam pytanie, czy istnieje coś typu duac, tzn aby było tak skuteczne, ale na skórę głwy gdyż bardzo przetłuszczają mi sie włosy.Duac mam przepisany od dermatologa na tłustą buzię z pryszczami, pomaga rewelacja, z tym że u mnie to sprawa hormonów, gdyż choruję na tatryczę ( niedoczynność) i hashimoto.Więc jeżeli ktoś ma jakieś pomysły odnośnie mojej tłustej głowy to proszę o ciekawe pomysły.
dziubek027 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 14:59   #848
anianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
GG do anianka
Dot.: Żel Duac

Kobiety!
bylam u dermatologa i dostalam ATREDERM na zluszczanie czy ktoras z was uzywala moze ?? on pon mam ferie i zaczne kuracje
anianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 11:15   #849
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: Żel Duac

Witam, właśnie wróciłam z wizyty z receptą na Duac. Mam go stosować rano i chciałam zapytać tych z Was, które też stosują go rano czy nakładacie na niego makijaż? Wizja wyjścia z domu bez podkładu trochę mnie przeraża w obecnej sytuacji...
Po jakim czasie mogę nałożyć makijaż po zastosowaniu duac?

I jeszcze z innej beczki- możecie polecić dobry krem z filtrem?
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 11:11   #850
anianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
GG do anianka
Dot.: Żel Duac

duac z tego co wiem stosuje sie na noc , nie radze rano bo czasem widac biala powloke po nim, lepiej na noc a rano tylko krem lub podklad

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

znow mam wysyp wczoraj wrocilam ze szpitala , 2 podejrzenia hiperprolaktynemia i zespol policystycznych jajnikow...
leki czytalam bardzo drogie ale moze w koncu te syfy mi zejda jak juz wiadomo konkretna przyczyne... wizyte i ginekologa mam 6go dopiero,
Nie wiem juz co robic mam dosc tej gęby !
anianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 19:15   #851
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: Żel Duac

Na noc stosuję coś innego, Duac na dzień zalecił lekarz...
Jest ktoś kto stosuje ten żel na dzień?
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 20:54   #852
shedub
Raczkowanie
 
Avatar shedub
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 344
Dot.: Żel Duac

Też dostałam Duac na buzię i mam go stosować na noc.
Nawet w ulotce pisze, żeby stosować go na noc
shedub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 21:49   #853
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: Żel Duac

W takim razie muszę wypróbować na własnej skórze
Ewentualnie zamienię: duac na noc a rano ten drugi.
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 10:11   #854
anianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
GG do anianka
Dot.: Żel Duac

no mi lekarz kazała na noc wyłącznie po umyciu dokładnym buzi, ale jak dla mnie on nic nie zdziałał, nadal jest to co było
anianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 12:43   #855
shedub
Raczkowanie
 
Avatar shedub
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 344
Dot.: Żel Duac

Używam tego żelu od środy i dziś widzę, że na czole zaskórniki są jakby mniejsze ;o zobaczymy co będzie po dłuższym używaniu. A powiedzcie mi, czy po nałożeniu tego żelu macie uczucie ściągania cery?
shedub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 12:59   #856
karolinkakrs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 23
Dot.: Żel Duac

Cześć dziewczyny .Czytam ten wątek juz od bardzo dawna .Nigdy w zyciu nie miałam problemów z buzią .Nie miałam żadnych krostek ani nic podobnego. Na początku stycznia wyskoczyły mi na czole okropne krostki ,aż byłam w szoku .Nie mogłam się niczym i w jakikolwiek sposób ich pozbyć .

Zapisałam się do p.dermatolog i przypisałam mi właśnie żel DUAC (na noc) i żel NORMACLIN ( na dzień ) i dodatkowo jeszcze dostałam cynk do łykania 1 tabletkę na dzień .

Wczoraj na wieczór na umyta buzię a raczej tylko na miejsca gdzie mam krostki ,zaaplikowałam DUAC .Nie dużo .Nic nie piekło , nie miałam żadnego podraznienia. Dzisiaj rano także nie miałam ,żadnego podraznienia , troszkę odczuwam jakby swędzenie ale nie duże. Oczywiście NORMACLIN na dzień posmarowałam.

Póki co nie mogę się jeszcze wypowiedzieć konkretnie , no bo wiadomo 1 dzień To przecież nic .Ale będę regularnie tu Was informować kochane .

Mam nadzieję ,że się ich pozbędę , bo nigdy ich nie miałam , i teraz mi się pojawiły i mnie tak zmęczyły ,że już nie mam siły do tego .

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez shedub Pokaż wiadomość
Używam tego żelu od środy i dziś widzę, że na czole zaskórniki są jakby mniejsze ;o zobaczymy co będzie po dłuższym używaniu. A powiedzcie mi, czy po nałożeniu tego żelu macie uczucie ściągania cery?

Ja właśnie wczoraj jak na noc posmarowałam , to mi ściągnęło bardzo , i się przestarszyłam od razu ,że tak mi szybko wysuszyło Ale najwyraźniej on tak robi. Dzisiaj jak go zmyłam to w tych miejscach ładna była skóra.Zobaczymy co będzie przy dalszym stosowaniu .

Edytowane przez karolinkakrs
Czas edycji: 2012-01-27 o 12:57
karolinkakrs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 14:17   #857
shedub
Raczkowanie
 
Avatar shedub
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 344
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez karolinkakrs Pokaż wiadomość
Ja właśnie wczoraj jak na noc posmarowałam , to mi ściągnęło bardzo , i się przestarszyłam od razu ,że tak mi szybko wysuszyło Ale najwyraźniej on tak robi. Dzisiaj jak go zmyłam to w tych miejscach ładna była skóra.Zobaczymy co będzie przy dalszym stosowaniu .
Mi na początku strasznie ściąga, ale po jakimś czasie popuszcza więc jest okej Dodatkowo do tego żelu dermatolog przepisała mi antybiotyk Tetralysal i mam nadzieję, że efekt będzie taki jaki oczekuję
shedub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 19:30   #858
karolinkakrs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 23
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez shedub Pokaż wiadomość
Mi na początku strasznie ściąga, ale po jakimś czasie popuszcza więc jest okej Dodatkowo do tego żelu dermatolog przepisała mi antybiotyk Tetralysal i mam nadzieję, że efekt będzie taki jaki oczekuję
No właśnie ja jakieś 20 minut temu sobie już posmarowałam tak na noc , i właśnie tak jak mówisz na samym początku bardzo ściąga a później popuszcza i jest dobrze Czyli mamy tak samo .Ale dzisiaj mnie bardziej piecze jakoś , tyle samo go posmarowałam , tak nie za dużo .

Trzeba być dobrej myśli , ja na prawdę jestem pozytywnie nastawiona i mam zamiar się tego wyzbyć.Zobaczę jak jutro rano będę miała.
karolinkakrs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 20:04   #859
shedub
Raczkowanie
 
Avatar shedub
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 344
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez karolinkakrs Pokaż wiadomość
No właśnie ja jakieś 20 minut temu sobie już posmarowałam tak na noc , i właśnie tak jak mówisz na samym początku bardzo ściąga a później popuszcza i jest dobrze Czyli mamy tak samo .Ale dzisiaj mnie bardziej piecze jakoś , tyle samo go posmarowałam , tak nie za dużo .

Trzeba być dobrej myśli , ja na prawdę jestem pozytywnie nastawiona i mam zamiar się tego wyzbyć.Zobaczę jak jutro rano będę miała.
Mnie dermatolog uprzedzała że żel może wywoływać podrażnienie i zaczerwienienie skóry bo ma właściwości peelingu (trochę mnie tym zaskoczyła no ale mniejsza), ale mnie nic nie szczypie ani nic z tych rzeczy. Jedyne co zauważyłam, wydaje mi się że ten żel wysusza mi skórę. Nie wiem czy to dobrze czy źle, no ale zobaczymy z czasem
shedub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 08:18   #860
karolinkakrs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 23
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez shedub Pokaż wiadomość
Mnie dermatolog uprzedzała że żel może wywoływać podrażnienie i zaczerwienienie skóry bo ma właściwości peelingu (trochę mnie tym zaskoczyła no ale mniejsza), ale mnie nic nie szczypie ani nic z tych rzeczy. Jedyne co zauważyłam, wydaje mi się że ten żel wysusza mi skórę. Nie wiem czy to dobrze czy źle, no ale zobaczymy z czasem
No to ,że wysusza to prawda , u mnie jest podobnie .Ale dzisiaj byłam zszokowana , jak rano wstałam a na czole połowy krostek nie było , normalnie wygładzone .cZĘŚĆ TYCH GORSZYCH JEST JESZCZE OBECNA .Ale teraz własnie jestem wysmarowana Normaclinem na dzień Jak wrócę z pracy to jeszcze raz na świeżo sobie posmaruje , a jutro niedziela , to podkuruje się w domciu
A u Ciebie jak tam???

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

A jak nam wysuszy skóre DUAC to później jak buźka będzie troszkę bardziej gładka to sobie będę smarować maścią ochronną z wit.A .Bardzo ładnie sie wchłania , i nie jest taka tłusta jak masć witaminowa ta zwykła.
Ja tą maść ochronną z wit.A uzywam do rak , i mam takie mięciutkie
Także aby podkuruje twarz to tez tak na noc sobei posmaruje , rano buzie umyje i bedzie nawilżona . POLECAM.
karolinkakrs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 08:47   #861
shedub
Raczkowanie
 
Avatar shedub
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 344
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez karolinkakrs Pokaż wiadomość
No to ,że wysusza to prawda , u mnie jest podobnie .Ale dzisiaj byłam zszokowana , jak rano wstałam a na czole połowy krostek nie było , normalnie wygładzone .cZĘŚĆ TYCH GORSZYCH JEST JESZCZE OBECNA .Ale teraz własnie jestem wysmarowana Normaclinem na dzień Jak wrócę z pracy to jeszcze raz na świeżo sobie posmaruje , a jutro niedziela , to podkuruje się w domciu
A u Ciebie jak tam???

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

A jak nam wysuszy skóre DUAC to później jak buźka będzie troszkę bardziej gładka to sobie będę smarować maścią ochronną z wit.A .Bardzo ładnie sie wchłania , i nie jest taka tłusta jak masć witaminowa ta zwykła.
Ja tą maść ochronną z wit.A uzywam do rak , i mam takie mięciutkie
Także aby podkuruje twarz to tez tak na noc sobei posmaruje , rano buzie umyje i bedzie nawilżona . POLECAM.
U mnie trudno teraz powiedzieć bo jestem przed okresem i wyskocyły mi 4 cudne diody kurde! Ale mam wrażenie, że zaskórniki na czole stają się mniej widoczne, chociaż pod palcem ciągle je czuję. No zobaczymy po okresie. A i jeszcze wczoraj coś mnie buzia szczypała, delikatnie ale jednak szczypało i chyba dziś odpuszczę smarowanie i posmaruję jutro
shedub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 19:22   #862
karolinkakrs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 23
Dot.: Żel Duac

A ja załamałam się. Po dzisiejszym posmarowaniu na dzień i teraz Duacu wyskoczyło mi sporo krosteczek takich malutkich ,białych.Nie wyglądają groźnie ale są Czytałam wcześniejsze wpisy i dużo osób wypowiadało się ,że wyskakiwało im przy smarowaniu Duac żel, ale ,że trzeba to przeczekać.No ja dpiero 3 raz smaruje na noc więc to jest krótko.Mnie poszczypuje właśnie , ale najwyżej jutro nie posmaruje tylko w poniedziałek dopiero.

Trzeba cierpliwości.ajajaja .Ja już nie chce tego mieć!!!!!!!!!
karolinkakrs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 20:47   #863
shedub
Raczkowanie
 
Avatar shedub
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 344
Dot.: Żel Duac

Ja tak jak pisałam dziś nie smarowałam żelem bo mnie wczoraj szczypało. A efekty zobaczę później gdyż jestem przed okresem i nowi nieprzyjaciele wyskoczyli... ;/
shedub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 17:48   #864
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez anianka Pokaż wiadomość
znow mam wysyp wczoraj wrocilam ze szpitala , 2 podejrzenia hiperprolaktynemia i zespol policystycznych jajnikow...
leki czytalam bardzo drogie ale moze w koncu te syfy mi zejda jak juz wiadomo konkretna przyczyne... wizyte i ginekologa mam 6go dopiero,
Nie wiem juz co robic mam dosc tej gęby !
ehh współczuje
Ja dzisiaj ostatni raz smaruje się Duaciem, bo jutro wizyta u dermatologa Ciekawe co powie
PO 6 tygodniach stosowania (z kilkudniową przerwą) mogę powiedzieć, że moja cera się uspokoiła i w tej chwili wyglądam w końcu normalnie (moja koleżanka tak stwierdziła wczoraj ), ale jestem przekonana, że nie jestem wyleczona do końca Z pewności przed okresem znowu mi wyskoczy pare pryszczy... Chętnie bym stosowała jeszcze przez jakiś czas Duac, ale może poproszę teraz o coś złuszczającego... chciałabym się pozbyć przebariweń z czoła.

A i ja zawsze stosowałam Duac na noc, tak mi kazała dermatolog, ale ja nie stosowałam żadnych innych maści więc może rano tez można stosowac Duac Tyle, że u mnie on troche zasycha więc raczej nieprzyjemnie by się nakładało makijaż :P

A żeby nie było zbyt kolorowo to nabyłam nowy problem, opuchniete powieki... Zawsze coś ale to już taki mały off z mojej strony

Edytowane przez kasiunia0504
Czas edycji: 2012-01-29 o 17:49
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 18:58   #865
anianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
GG do anianka
Dot.: Żel Duac

ja na zluszczanie dostalam ATREDERM 0,025 % jak dobrze pamietam, skora schodzi ale syfy sa, ale przyczyna juz wiem co jest HORMONY :/
anianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 19:44   #866
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez anianka Pokaż wiadomość
ja na zluszczanie dostalam ATREDERM 0,025 % jak dobrze pamietam, skora schodzi ale syfy sa, ale przyczyna juz wiem co jest HORMONY :/
a no widzisz, pewnie jak podleczysz hormony to bedziesz miała spokój. Już się boję co mi jutro przepisze Byle coś taniego
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 11:41   #867
karolinkakrs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 23
Dot.: Żel Duac

Dzisiaj jest mój 5 dzień stosowania Duac zel.W miedzy czasie dostałam wysypu krostek ale teraz jest juz lepiej.Tak procentowo około 60% się zabrało i mam nadzieję że nie wrócą.Głównie mój problem dotyczy czoła i skroni .Czólko prawie gładziutkie ale za to suuuuche.Skronie całe w krosteczkach takich małych ,czerwonych -pewnei od duac podrażnione . Jeden dzień z duacem zrobiłam przerwy bo mnie podraznił , ale to norma .Na buzi miałam tez dosłownie 3 krosteczki i potraktowałam im duacem , a on mnei wysuszył.Mam taka sucha tą skórę , brzydko to wygląda. Wczesniej smarowałam maścią ochronna ,ale teraz jakoś mi nie pomaga za bardzo .
No nic zostaje mi czekac tylko dalej .Napierw muszę się pozbyc wszytkich krostek a później zajmę się pielegnacją i nawilżaniem reszty .

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez shedub Pokaż wiadomość
Ja tak jak pisałam dziś nie smarowałam żelem bo mnie wczoraj szczypało. A efekty zobaczę później gdyż jestem przed okresem i nowi nieprzyjaciele wyskoczyli... ;/
A u Ciebie jak tam kochana ,zeszły te wszystkie paskudy??? Lepiej coś??
karolinkakrs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 11:51   #868
shedub
Raczkowanie
 
Avatar shedub
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 344
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez karolinkakrs Pokaż wiadomość
A u Ciebie jak tam kochana ,zeszły te wszystkie paskudy??? Lepiej coś??
U mnie niby coś się na czole poprawia - zaskórniki pomału znikają. Ale tak jak Tobie wysuszyło mi skórę. No ale widocznie tak to ma być. Na szczęście żel jest bardzo wydajny więc po dłuższym czasie na pewno będą lepsze efekty
shedub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 13:19   #869
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: Żel Duac

No więc byłam dzisiaj u dermatologa i jestem rochę rozczarowana bo dalej każe mi stosować Duac a nie dała nic na przebarwienia... Zużyje do końca małą tubkę i wtedy zobaczę czy jeszcze raz iść do dermatologa
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 14:15   #870
karolinkakrs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 23
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez shedub Pokaż wiadomość
U mnie niby coś się na czole poprawia - zaskórniki pomału znikają. Ale tak jak Tobie wysuszyło mi skórę. No ale widocznie tak to ma być. Na szczęście żel jest bardzo wydajny więc po dłuższym czasie na pewno będą lepsze efekty
No to czekamy na dalsze efekty.Jak miałam duuużo krostek to mówiłam , matko już wole mieć suchą buzię niż te krostki , no to teraz mam suchą buzię , ale to jest bardzo uciążliwe. Jak wylecze całkiem to się skuszę na peeling enzymatyczny .Tylko nie wiem czy można , jak pójdę do p.dermatolog to muszę się zapytać.

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiunia0504 Pokaż wiadomość
No więc byłam dzisiaj u dermatologa i jestem rochę rozczarowana bo dalej każe mi stosować Duac a nie dała nic na przebarwienia... Zużyje do końca małą tubkę i wtedy zobaczę czy jeszcze raz iść do dermatologa
Myślę ,że DUAC z czasem sprosta przebarwieniom.Ja kiedyś ze 4 lata temu to miałam taką maść ACNE na przebarwienia.oNA JEST BEZ RECEPTY DOSTĘPNA. Ale jak p.dermatolog kazała Duac stosować to tak trzeba .Nic na własną rękę .
karolinkakrs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-08 23:45:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.