kolorowe soczewki czyli wymarzony kolorek oczu:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-28, 14:16   #1
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em

kolorowe soczewki czyli wymarzony kolorek oczu:)


Chciałabym dowiedzieć sie co sądzicie o kolorowych soczewkach, a przede wszystkim zapytać czy może któraś z Was ma takie soczewki, bądź kiedyś używała, czy można je nosić nawet bez żadnej wady wzroku i czy nie powodują jakiś szkód dla oka i gdzie i za ile mniej wiecej mozna takie kupić, widziałam na allegro po róznych cenach od 40zł do 80zl, ale jakoś nie za bardzo mi sie widzi kupować soczewki na allegro. Dodam, że nie mam żadnej wady wzroku tylko taka zachcianke:P Pytam bo mam błekitne oczy, bardzo mi sie one podobają, ale chciałabym czasami mieć czarne oczki zastanawiam sie własnie nad kupnem takich soczewek tylko nie chce sobie krzywdy zrobic:P
__________________




monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 14:20   #2
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: kolorowe soczewki czyli wymarzony kolorek oczu:)

hmm,ten wątek średnio pasuje na modowy :p

z tego co wiem to takie soczewki może bezpiecznie nosic osoba bez wady wzroku [pytalas czy nie powoduja zadnych szkod], kupisz takie u porządnego optyka - tyle ci potrafie powiedziec na ten temat, moja kolezanka nosi kolorowe,ale ona ma wade wzroku wiec cena jest chyba inna niz takich zwyklych,tak podejrzewam
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 14:22   #3
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em
Dot.: kolorowe soczewki czyli wymarzony kolorek oczu:)

Sorki, ale nie wiedziałam za bardzo gdzie go założyc, bo raczej nie na zdrowie ani na fryzjerke:p ale jeśli sie pomyliłam to przepraszam
__________________




monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 14:27   #4
Masiaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 991
Dot.: kolorowe soczewki czyli wymarzony kolorek oczu:)

ja chciała bym miec takie baaardzo niebieskie oczka -chabrowe (mom niebieskie ale pomieszane z zielonym):rolle yes:: rolleyes: ale nie wiem czy moige bo czasem nosze pokularki (malutka wada wzroku0
chyba najlepiej bedzie takie spoczewki kupic w aptece albo sklepie internetrowym tym sie zajmujacym
__________________

Masiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 14:37   #5
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: kolorowe soczewki czyli wymarzony kolorek oczu:)

kupiłam sobie w te wakacje na all freshlooki zielone, trzytonowe. no i nie byłam zadowolona, bo miały bardzo zbliżony kolor do mojego (piwnozielony oczy), a ja chciałam soczystą zieleń miałam miesięczne, a po 2 tygodniach oczy zaczęły mi się w nich męczyć strasznie. choć przyznam szczerze, że zdażyło mi się je wyciągać na imprezie brudnymi rekami etc. więc mogły się przez to zabrudzić. jeśli masz jasne oczka, pewnie ładniejszy kolorek możesz uzyskać. jest chyba na plotkowym obszerny wątek o kolorowych soczewkach, z fotkami. aha, no i ja nie mam wady wzroku a soczewki nosiłam bez żanych badań:P
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 14:40   #6
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: kolorowe soczewki czyli wymarzony kolorek oczu:)

Są już wątki o kolorowych soczewkach


Czarnych raczej nie dostaniesz, co najwyżej średni szary. Soczewka nie może być ciemna, bo byś nic nie widziała
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 15:10   #7
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: kolorowe soczewki czyli wymarzony kolorek oczu:)

oj, jesli nie masz wady, to nie radzilabym Ci sie bawic w soczewki. Kolorowe nie sa dobre dla oczu, maja bardzo niskie parametry, uwodnienie itp, moga narobic wiele szkód, a oczy mamy przeciez tylko jedne!!!
Każdy rozsądny okulista, któremu nie zależy na zarobku Ci to powie.
Mojej mamy kolezanka jest okulistka, sporo z nia rozmawialam i naprawde odradzam
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-28, 15:26   #8
anega
Wtajemniczenie
 
Avatar anega
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 961
Dot.: kolorowe soczewki czyli wymarzony kolorek oczu:)

Cytat:
Napisane przez radioheadka Pokaż wiadomość
oj, jesli nie masz wady, to nie radzilabym Ci sie bawic w soczewki. Kolorowe nie sa dobre dla oczu, maja bardzo niskie parametry, uwodnienie itp, moga narobic wiele szkód, a oczy mamy przeciez tylko jedne!!!
Każdy rozsądny okulista, któremu nie zależy na zarobku Ci to powie.
Mojej mamy kolezanka jest okulistka, sporo z nia rozmawialam i naprawde odradzam
zgadzam się mam koleżanke kótra używając właśnie takich soczewek tylko popsuła sobie wzrok.
anega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 15:58   #9
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: kolorowe soczewki czyli wymarzony kolorek oczu:)

Dla mnie te soczewki wygladaja okropnie. Po pierwsze od razu widac ze to nienaturalny kolor oczu, dla mnie taka osoba wyglada strasznie i dziko, strach w oczy spojrzec :P raz tylko spotkalam sie z czyms takim, ze takie soczewki wygladaly ladnie i myslalam ze to naturalny kolor bez sensu dla mnie meczyc oczy, bo ma sie fanaberie na inny kolorek
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 20:11   #10
ej_no_nie___
Przyczajenie
 
Avatar ej_no_nie___
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 22
Dot.: kolorowe soczewki czyli wymarzony kolorek oczu:)

hipnotyzujący niebieski, głęboka zieleń albo carne hehe
__________________
'.Wierzę W Nas, Czas W Coś Uwierzyć, Żyjmy taj Jakby Jutra Miało Nie Być. {...} .Czasu Nie Trać, Wez Mnie Za Rękę Przeżyjmy Życie Jak Najpiękniej.'
ej_no_nie___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 09:15   #11
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em
Dot.: kolorowe soczewki czyli wymarzony kolorek oczu:)

a jednak zrezygnowałam:P:P wczoraj, kiedy mój Tż usiadł naprzeciwko mnie popatrzyl mi w oczy i powiedział ze są tak piękne ze chciałby sie w nich utopić to było słooooooodkie;d
__________________




monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 09:24   #12
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: kolorowe soczewki czyli wymarzony kolorek oczu:)

hihi dobrze mieć takiego TŻ-ta

Moje marzenie to turkusowe..
a nie te piwne moje. .
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 18:02   #13
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: kolorowe soczewki czyli wymarzony kolorek oczu:)

A wiecie, ja mam jasne niebieskie oczy i kiedyś z ciekawości przymierzyłam kolorowe soczewki. i -o dziwo- naturalnie na moich oczach wyglądały turkusowe, błękit z zielenią, ale nie takie mocne, intensywne, tylko taki subtelny kolor. Wyglądały supernaturalnie. Natomiast niebieskie, o takim właśnie chabrowym odcieniu wyglądały na (moich JASNYCH) oczach bardzo ciemno, sztucznie i brzydko. A pani powiedziała mi, że wiele osób własnie nosi te turkusowe. A ja głupia juz nieraz myslalam, :"Ale ona/on ma śliczny kolor oczu"
Dodam ,że obie pary soczewek nie były ciemne, tylko miały raczej średnio intensywny kolor, więc efekt ten nie był spowodowany intensywnością tych chabrowych. A w ogóle nieziemsko wprost podobaja mi sie jasne, błękitne oczy, koniecznie o zimnym odcieniu błękitu, z ciemną obwódka. To jest dopiero coś! Nic tylko sie zakochać!
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.