Londyn, szukam taniego hotelu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-06, 17:37   #1
katrin1234765
Raczkowanie
 
Avatar katrin1234765
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 86

Londyn, szukam taniego hotelu


Hej! Kilka razy na wakacjach byłam z rodzinką w Londynie (m.in. w okolicach Hammersmith, Hanslow, Sheperds Bush), ale wtedy mieszkaliśmy u znajomych moich rodziców. W tym roku chcemy znowu jechać, ale tylko na kilka dni, może na 4 czy 5 i wolelibyśmy mieszkać w hotelu, z tym, że zależy nam na tym, by było dosyć tanio. Zwykły, tani hotel, bez żadnych posiłków czy czegoś, tylko prosty hotelik, żeby było gdzie spać , najlepiej we wcześniej wspomnianych okolicach.
Czyli mówiąc krótko, szukam zwykłego, taniego hotelu, wyżywienie we własnym zakresie, żeby mało (do 300zł) płaciło się za noc.
Czekam na odpowiedzi

Edytowane przez katrin1234765
Czas edycji: 2010-04-06 o 17:41
katrin1234765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 19:05   #2
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Londyn, szukam taniego hotelu

http://www.booking.com/city/gb/london.pl.html moze to coś pomoże?
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 10:00   #3
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Londyn, szukam taniego hotelu

Podbijam! Może ktoś ma jakieś doświadczenia?
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 10:26   #4
kowalskalucy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Londyn, szukam taniego hotelu

Witam, właśnie wróciłam z Londynu i mogę polecić tani hotel: Stanley Ten niedrogi i schludny hotel znajduje się niedaleko dworca Victoria Station (200m) - doskonała lokalizacja. 60 funtów za pokój 2-osobowy z łazienką i śniadaniem bardzo obfitym angielskim
__________________
<ciach reklama>
kowalskalucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 20:37   #5
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Londyn, szukam taniego hotelu

kiedyś z koleżankami spałyśmy w Astor Queensway Hostel: http://www.astorhostels.com/, fajnie, czysto, polecam ALE pokoje są wieloosobowe, koedukacyjne -> my byłyśmy w 5 osób i nas rozdzielili, 3 dziewczyny dali do jednego pokoju razem z tróją obcych, a mnie z kumpelą do 8-osobowego. Generalnie jednak klimat na +, wróciłabym tam.

Byłam też kiedyś z mamą i siostrą i rezerwowałyśmy sobie pokój z prywatną łazienką w Euro Hotel http://www.euro-hotel.co.uk/ moim zdaniem wystrój brzydszy niż w powyższym, hotel starszy, ale generalnie byłyśmy zadowolone.

W Londynie ciężko znaleźć coś w dobrej cenie i blisko centrum
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 23:37   #6
absurdalna4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Question Tanie spanie w Londynie?

Hej, pod koniec kwietnia planuję wyjazd do Londynu na kilka dni. W związku z tym potrzebuję znaleźć jakiś nocleg, możliwie najtańszy - studencki budżet nie rozpieszcza .
Nocleg u znajomych myślę, że byłby możliwy, ale wiadomo jak to jest... Dawno z kim się nie widziałam, nie rozmawiałam i teraz głupio tak się wpraszać do kogoś na chama... także tylko w ostateczności.
Może couchsurfing? W sumie nigdy nie korzystałam chociaż konto mam. Dużo czytałam na ten temat i ile ludzi tyle opini...
Hostele? Schroniska młodzieżowe? Ceny są w miarę przystępne, lokalizacja także, ale perspektywa spania w kilkunastoosobowym pokoju trochę mnie przeraża... Dodam, że jadę sama.

Jakieś porady, miejsca godne polecenia?
absurdalna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 20:19   #7
InesInes
Raczkowanie
 
Avatar InesInes
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 86
Dot.: Londyn, szukam taniego hotelu

Jak byłam 2 lata temu w Londynie to zatrzymałam się tutaj http://www.family-house.com.pl . Cena była przystępna, pokój ok i bardzo miły właściciel. Polecam!
__________________
Bilingual Blog for English Learners
InesInes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-05, 15:39   #8
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Londyn, szukam taniego hotelu

Podłączam się, bo też szukam Lecę pod koniec kwietnia i już jestem załamana, bo nie ma kompletnie nic. Oferta z linka powyżej fajna, ale oczywiście już brak wolnych terminów

Może ktoś jeszcze coś doradzi? Nie musi być hotel, równie dobrze pokój prywatnie u kogoś, pensjonat czy cokolwiek.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 15:51   #9
absurdalna4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Dot.: Londyn, szukam taniego hotelu

Ja już znalazłam rozwiązanie, zarezerwowałam miejsce w schronisku młodzieżowym czy hostelu jak kto woli... Sa blisko centrum i całkiem niedrogo, wada - pokoje wieloosobowe...
absurdalna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:34   #10
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Londyn, szukam taniego hotelu

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Podłączam się, bo też szukam Lecę pod koniec kwietnia i już jestem załamana, bo nie ma kompletnie nic. Oferta z linka powyżej fajna, ale oczywiście już brak wolnych terminów

Może ktoś jeszcze coś doradzi? Nie musi być hotel, równie dobrze pokój prywatnie u kogoś, pensjonat czy cokolwiek.
Poszukaj na airbnb. Są tam oferty prywatnych osób oferujących pokoje do wynajęcia, można znaleźć tanie oferty. Najtaniej jeśli chodzi o hotele wychodzi Travelodge lub Ibis budget.
Szukałam dla siebie i na 3 osoby na 5 dni koszt oscylował w granicach 1400- 1700 zł. [hotele b&b]
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 21:44   #11
Truskawka0126
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 196
Dot.: Londyn, szukam taniego hotelu

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Podłączam się, bo też szukam Lecę pod koniec kwietnia i już jestem załamana, bo nie ma kompletnie nic. Oferta z linka powyżej fajna, ale oczywiście już brak wolnych terminów

Może ktoś jeszcze coś doradzi? Nie musi być hotel, równie dobrze pokój prywatnie u kogoś, pensjonat czy cokolwiek.

Ja polecam hostel New Cross Inn. Co prawda pół godziny jazdy metrem od centrum ale stacja przy hostelu . Czysto, śniadanie w cenie (mleko, chleb, dżem, chrupki itd.), pokoje łączone ale można też wynająć prywatne.
Ale w tych pokojach, w których się mieszka z obcymi ludźmi to największa frajda jest. My się zakumplowałyśmy z ludźmi z Ameryki Pd., Chin, Stanów, Anglii, Niemiec.....
Cena to jakieś 80 zeta w tygodniu, w weekend 100
Te wspólne śniadania i kolacje w kuchni są najlepsze
Truskawka0126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 23:28   #12
kate501
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 74
Noclegi w Londynie

Chciałabym zabrać dzieci (8 - letnie) na parę dni do Londynu podczas wakacji. Czy jesteście w stanie polecić jakieś niedrogie zakwaterowanie w tym mieście? Z tego co wiem, w hostelach mogą tylko być osoby od 18 roku życia. Znajomych w Londynie niestety nie mam, na wygodach mi nie zależy, a wycieczki objazdowe to też nie dla mnie.
kate501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-06 00:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.