Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: ciemny czy jasny
jasny 2 50,00%
ciemny 2 50,00%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-29, 15:30   #871
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Tragicznie ścięte włosy, mogę żądać zwrotu pieniędzy?

ej ale pytanie nie jest o to czy fryzjerka nie zrozumiała bo klient źle tłumaczył. Zawsze można dopytać. Zresztą to nieważne. Wszystko zależy od klienta i do fryzjerki.

Jeśli się czujesz zawiedziona i zła to idź i spytaj czy Ci kasę zwróci - ja na jej miejscu pewnie bym zwróciła,żeby się smród mojej porażki dalej nie roznosił. To zależy od człowieka i od podejścia. Od tego jak Ty się zachowałaś też pewnie zależy bo jak by klient mi pyskował to pewnie bym kasy nie oddała dla zasady.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 15:31   #872
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Tragicznie ścięte włosy, mogę żądać zwrotu pieniędzy?

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;46646849]
to tak jak jajecznicę w restauracji Ci posolą bo tak się robi a ty jesteś klientką, która prosi aby ją posłodzić a nie posolić..[/QUOTE]

dokładnie
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 15:37   #873
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Tragicznie ścięte włosy, mogę żądać zwrotu pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
dokładnie
ej nie kumam przykładu tej jajecznicy! no jak bym poprosiła posłodzoną to mi mają posłodzić i już! co najwyżej mogą mnie ostrzec,że będzie niedobra...ale jak ja tak chcę to w czym problem? . Często zamawiam coś z karty ale inaczej i nigdy nie było problemu ( w ciąży to już w ogóle był sajgon )
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 15:46   #874
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Tragicznie ścięte włosy, mogę żądać zwrotu pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
uważam,że w dobrej restauracji powinni się jedynie spytać ile łyżeczek mi ją posłodzić
dokładnie w końcu klient nasz pan i klient ma zawsze rację a nie odwrotnie.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 15:55   #875
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Tragicznie ścięte włosy, mogę żądać zwrotu pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
dokładnie w końcu klient nasz pan i klient ma zawsze rację a nie odwrotnie.
no..już myśłałam,że tylko ja mam taki defekt raz pamiętam jak zamawiałam jakiś deser w restauracji i poprosiłam o lody waniliowe zamiast jakiś tam. Nawet się nie zająknęli,że nie mają a potem przez okno widziałam jak pomocnik kucharza biegnie z lodami ze sklepu przez ulicę aż mi się głupio zrobiło..ale nie powiem...zapunktowali

więc ,żeby nie było OT jak bym komuś spaprała fryzurę to bym zwróciła kasę...żeby klient był zadowolony.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 16:10   #876
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Tragicznie ścięte włosy, mogę żądać zwrotu pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no..już myśłałam,że tylko ja mam taki defekt raz pamiętam jak zamawiałam jakiś deser w restauracji i poprosiłam o lody waniliowe zamiast jakiś tam. Nawet się nie zająknęli,że nie mają a potem przez okno widziałam jak pomocnik kucharza biegnie z lodami ze sklepu przez ulicę aż mi się głupio zrobiło..ale nie powiem...zapunktowali

więc ,żeby nie było OT jak bym komuś spaprała fryzurę to bym zwróciła kasę...żeby klient był zadowolony.
ja kiedyś zamówiłam danie spoza karty (no taką miałam chęć choroba) i też nie było problemu, żeby zrobić ale to już zależy od klasy rzemieślnika (bo fryzjer i kucharz to jakby nie było rzemieślnicy) a nie od tego czy coś się da czy nie da, wszystko się da, tylko nie każdy umie.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 17:12   #877
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Tragicznie ścięte włosy, mogę żądać zwrotu pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez interpretacja Pokaż wiadomość
od brody w dół włosy mają być równej długości
Cytat:
Napisane przez interpretacja Pokaż wiadomość
Na wysokości głowy LEKKO postrzępione
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura-lata-80-35565695.jpg (37,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury-z-lat-80-11836947.jpg (41,9 KB, 20 załadowań)
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 17:16   #878
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Tragicznie ścięte włosy, mogę żądać zwrotu pieniędzy?

No nie wiem ja jako fryzjerka nie zrobiłabym klientce mega wielkiego schoda tak jak jako kucharka nikomu bym nie podała posłodzonej jajecznicy bo według mnie albo robię coś dobrego albo nie robię tego wcale.. wolałabym stracić klientkę, która będzie chodziła na głowie z mega schodem jako wizytówką mojego salonu
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 17:23   #879
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Tragicznie ścięte włosy, mogę żądać zwrotu pieniędzy?

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;46666068]No nie wiem ja jako fryzjerka nie zrobiłabym klientce mega wielkiego schoda tak jak jako kucharka nikomu bym nie podała posłodzonej jajecznicy bo według mnie albo robię coś dobrego albo nie robię tego wcale.. wolałabym stracić klientkę, która będzie chodziła na głowie z mega schodem jako wizytówką mojego salonu [/QUOTE]

niektórzy po prostu lubią takie a nie inne łączenie smaków, wystarczy spojrzeć na niektóre potrawy w Norwegii, dla nas np. jest to obrzydliwe a oni to uwielbiają.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 17:33   #880
Natt1992
Zakorzenienie
 
Avatar Natt1992
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 028
Dot.: Tragicznie ścięte włosy, mogę żądać zwrotu pieniędzy?

rousse - właśnie coś takiego sobie wyobraziłam

interpretacja - czy możesz zaspokoić naszą ciekawość i pokazać jaki efekt chciałaś uzyskać?
__________________
aktualna wymiana
Natt1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 19:40   #881
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Tragicznie ścięte włosy, mogę żądać zwrotu pieniędzy?

Hahaha, ja też. Świetnie mnie rozbawiłaś tymi zdjęciami
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 07:27   #882
Virtuallady
Przyczajenie
 
Avatar Virtuallady
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Witam, mam taki problem, mój naturalny kolor włosów to taki:



dwa lata temu pomalowałam na taki:



rok temu była dekoloryzacja i zmiana na taki:



a przedwczoraj (środa) strzeliło mnie żeby wrócić do blondu i wyszedł taki:



nie spodobało mi się to i pofarbowałam jeszcze farbą palette perfect mousse pralina 750.

Wyszło tak:



i nadal się sobie nie podobam


Pytanie co robić ? myć? Pofarbować farba ciemniejszą w zimnej tonacji? Czy czekać, funkcjonować i udawać że wyglądam świetnie?
Virtuallady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 07:54   #883
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Virtuallady Pokaż wiadomość
Witam, mam taki problem, mój naturalny kolor włosów to taki:



dwa lata temu pomalowałam na taki:



rok temu była dekoloryzacja i zmiana na taki:



a przedwczoraj (środa) strzeliło mnie żeby wrócić do blondu i wyszedł taki:



nie spodobało mi się to i pofarbowałam jeszcze farbą palette perfect mousse pralina 750.

Wyszło tak:



i nadal się sobie nie podobam


Pytanie co robić ? myć? Pofarbować farba ciemniejszą w zimnej tonacji? Czy czekać, funkcjonować i udawać że wyglądam świetnie?
Prawdę mówiąc to nie wiemy jak wyglądasz, bo na wszystkich fotkach zakryłaś twarz...Natomiast sam kolor włosów najbardziej podoba mi się na drugim zdjęciu- dwa lata temu.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 10:05   #884
Virtuallady
Przyczajenie
 
Avatar Virtuallady
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

no to po kolei:

natura



2 lata temu



rok temu



środa



dziś

Virtuallady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 10:24   #885
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Virtuallady Pokaż wiadomość
no to po kolei:

natura



2 lata temu



rok temu



środa



dziś

Natura najlepiej. chociaż inna fryzura powinna być
W środę przed nałożeniem blondu nie zrobiłaś dekoloryzacji to jest ciemno
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 10:30   #886
Virtuallady
Przyczajenie
 
Avatar Virtuallady
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Dekoloryzacja była i wyszły rude. A ja nie chcę rudych i tu jest problem.
Virtuallady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 11:34   #887
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Moim zdaniem pasowałby Ci jasny, karmelowy brąz, wpadający lekko w blond.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 12:24   #888
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Natura najlepiej. chociaż inna fryzura powinna być
W środę przed nałożeniem blondu nie zrobiłaś dekoloryzacji to jest ciemno
O właśnie, teraz widzimy jak wyglądasz na poszczególnych zdjęciach. Rok temu i z prostą grzywką- najkorzystniej, zdecydowanie
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 12:46   #889
Virtuallady
Przyczajenie
 
Avatar Virtuallady
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Dzięki za odpowiedzi i podpowiedzi. Właśnie taki jasny brąz chciałabym mieć ale jak go teraz osiągnąć kiedy jestem teraz taka złotowłosa?
Virtuallady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 14:32   #890
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Wyszedł mi kiedyś taki idealny po Palette deluxe 555.
Wystarczyłoby, że położyłabyś coś w stylu 6/3 lub 5/3; taki miodowy jasny brąz.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 15:28   #891
interpretacja
Raczkowanie
 
Avatar interpretacja
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
Dot.: Tragicznie ścięte włosy, mogę żądać zwrotu pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Co to znaczy na wysokości głowy lekko postrzępione? "Jak się postrzępi na samej górze" ? Ja nie rozumiem , fryzjerka pewnie też . Jak wycieniuje się tylko przy twarzy to przy twarzy będą wycieniowane - jak masz lekko falujące to po umyciu wyjdą "postrzępione" , a reszta przyklapnie. Tak juz jest.

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------



Bo cieniowane jeśli się "wywijają" (=mają skręt, to wina włosów , nie fryzjera) trzeba modelować, albo inaczej podciąć. Zażyczyłaś sobie cięcie niedostosowane do twoich włosów. Nie jest twoja wina (bo się nie znasz ) ale i nie fryzjerki ( bo zrobiła tak jak chciałaś) .
Skoro fryzjerka nie rozumie, to niech nie robi, albo się upewni dokładnie zanim zacznie robić. A jak tłumaczę, że zależy mi, żebym nie musiała ich prostować, bo już są zniszczone i żeby końcówek nie cieniowała to tutaj chyba nie ma nic do rozumienia ja nie mówię, że to wina fryzjera, że się wywijają. Ja znam swoje włosy i wiem, że się wywijają. Dlatego prosiłam i upomniałam po raz kolejny jak fryzjerka zaczęła ścinać w ten sposób, żeby końcówki były równe. Mówiłam, że nie chcę już prostować, dlatego o to poprosiłam. Ona zamiast tego zaproponowała mi trwałe prostowanie włosów za 300 zł i na pół roku spokój A wystarczyło tylko nie strzępić końcówek. I nie kazałam się nikomu domyślać, o co mi chodzi, bo tłumaczyłam. Ale do niektórych można jak grochem o ścianę, powiedzą, że rozumieją, a i tak zrobią swoje Ja sobie zażyczyłam ścięcie właśnie dopasowane do moich włosów. Fryzjerka zrobiła coś zupełnie odwrotnego, o co ją prosiłam, a nawet zrobiła to, o co prosiłam, żeby nie robiła. Naprawdę tłumaczyłam dokładnie. Skoro nie chciała robić tak jak prosiłam to mogła podciąć tylko końce, powiedzieć, że tak jak chce nie potrafi i już. A nie robić tak jak jej się zrobi to będzie. Tak jak już ktoś napisał, jeśli nie zrozumiała, mogła dopytać.



Do fryzjerki nie pyskowałam, tłumaczyłam cierpliwie aż powiedziała, że rozumie. A jeżeli ktoś mówi, że rozumie, to z jakiego powodu mam mu nie wierzyć, zwłaszcza jeśli jest fryzjerem?


I tak rousse jak większość dziewczyn napisała, jeśli chcę posłodzoną jajecznicę, to dlaczego mam takiej nie dostać skoro płacę?


Piszecie, że powinnam się wybrać i poprosić o zwrot pieniędzy. Akurat teraz nie będzie mnie w moim mieście, ale może po weekendzie się wybiorę. Wiadomo nie mogę żądać zwrotu pieniędzy, najwyżej powiem, że powinna mi ją zwrócić, a czy to zrobi zależy od fryzjerki. Po prostu pójdę do niej i jej pokażę co mi zrobiła, bez modelowania włosów, bo nie mam zamiaru już dłużej niszczyć włosów, bo już długo się staram, żeby wrócił do dawnej formy. Będzie czarno na białym widać jak wyglądam.



Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
ja kiedyś zamówiłam danie spoza karty (no taką miałam chęć choroba) i też nie było problemu, żeby zrobić ale to już zależy od klasy rzemieślnika (bo fryzjer i kucharz to jakby nie było rzemieślnicy) a nie od tego czy coś się da czy nie da, wszystko się da, tylko nie każdy umie.

Dokładnie Wszystko się DA, tylko nie każdy umie. A jak nie umie, to niech się przyzna i już, a nie robi na odwal się, bo włosy aż tak szybko nie rosną, potem ktoś musi czekać rok na powrót do własnej fryzury.



Rousse zdjęciami mnie rozbawiłaś Nie wiem czy nie rozumiesz słowa LEKKO, czy bardzo chcesz coś komuś udowodnić, bo Twoje posty widzę sypią się jak szalone



Natt1992 Oczywiście zaspokoję Waszą ciekawość, bo widzę, że trudno jest sobie wyobrazić o co mi chodzi. Fryzury takiej o jaką dokładnie mi chodzi niestety nie znalazłam, ale znalazłam coś podobnego. Włosy od brody w dół jednej długości, u góry lekko postrzępione. Załączam zdjęcie. Co prawda nie jest to idealnie tak jak ja bym chciała, bo mnie chodziło jedynie o takie lekkie postrzępienie jak ta dziewczyna ma na wysokości oczu i tyle. Grzywkę też tam, ale nie tak obfitą



Na koniec nie wiem, czemu ten wątek trafił do wątku zbiorczego o nieudanym farbowaniu włosów Wątek opuszczam, czy się wybiorę do fryzjera, czy nie zadecyduję po weekendzie. Ale szczerze mówiąc, nie wiem czy jest to warte moich nerwów. Bo włosów mi przecież nie zwrócą. Choć chętnie bym to zrobiła, choćby pokazać, jak wyglądam.


Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. I też wyciągam lekcję z tej sytuacji, że od razu trzeba dokładnie przyglądać się swoim włosom, nawet jeśli na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się być okej. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura-emo-05.jpg_542.jpg (9,5 KB, 34 załadowań)
interpretacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 17:59   #892
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Źle ścięte włosy, mogę żądać zwrotu pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez interpretacja Pokaż wiadomość
że od brody w dół włosy mają być równej długości
Nie rozumiem. Jak włosy nad brodą wobec tego miałyby być nierówne, skoro rosną od góry?
Od brody w dół równe rozumiem jako włosy do brody, równo obcięte. Postrzępienie na wysokości oczu i nosa też jest dla mnie niejasne. Chodzi o taką stopniowaną grzywkę z włosów przy twarzy? A może o taką wierzchnią warstwę krótszą?
Fryzjerka powinna dopytać, jeśli Twoje polecenia wydały się jej dziwne, ale niewątpliwie instrukcje były zawiłe. Żądania rekompensaty możesz wystosować zaraz po strzyżeniu, teraz już po ptokach. Przyklepałaś sprawę płacąc, czyli akceptując fryzurę.

Co do jajecznicy- moim zdaniem powinni zasugerować, że to niemodne/może źle wyglądać tudzież taka jajecznica będzie mi nie do twarzy ewentualnie zapytać: może chodzi pani o omlet? W końcu są profesjonalistami i nie chcą wypuszczać dzieł, do których nie chcieliby się przyznać, po drugie to oni są kucharzami i wiedzą, że mogą potem usłyszeć "przecież to jest ohydne", czego nie chcą.
Jeśli mimo to nalegam, a kucharz nie jest mistrzem, który może sobie pozwolić na dyktowanie warunków, pyta ile posłodzić.

rousse, wygrałaś internet

Virtuallady najbardziej podoba mi się "środa", ale zdjęcia tak małe, że ciężko powiedzieć. Na żadnym nie ma tragedii, ale ciemne najmniej mi się podobają.

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2014-05-30 o 18:03
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 18:01   #893
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Źle ścięte włosy, mogę żądać zwrotu pieniędzy?

A ja się dalej co ten wątek szuka w temacie 'nieudane farbowanie'
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 18:07   #894
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Tragicznie ścięte włosy, mogę żądać zwrotu pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez interpretacja Pokaż wiadomość
Rousse zdjęciami mnie rozbawiłaś Nie wiem czy nie rozumiesz słowa LEKKO, czy bardzo chcesz coś komuś udowodnić, bo Twoje posty widzę sypią się jak szalone
To co dałaś w załączniku, to są mocno wycieniowane włosy od brody w dół To fryzurka "na emo", albo inna nazwa "scene queen" Fryzjerka na pewno umie tak obciąć. Czyli ewidentnie po prostu nie dogadałaś się z fryzjerką, nie fryzjerki wina, bo my też nie zrozumiałyśmy o co ci chodziło. Czasem prościej pokazać fryzjerce zdjęcie

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2014-05-30 o 18:08
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 18:08   #895
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Tragicznie ścięte włosy, mogę żądać zwrotu pieniędzy?

Jako przeszła pasjonatka tegoż stylu potwierdzam
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 18:13   #896
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Tragicznie ścięte włosy, mogę żądać zwrotu pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez interpretacja Pokaż wiadomość
Dlatego prosiłam i upomniałam po raz kolejny jak fryzjerka zaczęła ścinać w ten sposób, żeby końcówki były równe.

...
Piszecie, że powinnam się wybrać i poprosić o zwrot pieniędzy.
Ale takiego efektu jak chcesz tak nie osiągniesz prędzej taki jak ja wkleiłam , taką fryzurkę emo jaką chcesz trzeba prostować.

Ale kto ci mówił, że masz iść . Moim zdaniem wcale nie wina fryzjerki I z trwałym prostowaniem też dobrze ci poradziła. A jak nie, to musisz wybrać inną fryzurę, bo włosy falujace same się nie wyprostują niezależnie od cięcia!
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 19:34   #897
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Tragicznie ścięte włosy, mogę żądać zwrotu pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Jako przeszła pasjonatka tegoż stylu potwierdzam
Powiem szczerze, że właśnie w tym momencie dowiedziałam się o nazwie tej fryzury i rozumiem też skąd Twój nick Wizaż kształci
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 19:51   #898
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Tragicznie ścięte włosy, mogę żądać zwrotu pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że właśnie w tym momencie dowiedziałam się o nazwie tej fryzury i rozumiem też skąd Twój nick Wizaż kształci
Haha, zdecydowanie. Jak się tutaj rejestrowałam dawno temu byłam zafascynowana tą subkulturą a potem mój nick stał się po prostu dość popularny i z przyzwyczajenia przeszedł na inne portale.

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Ale takiego efektu jak chcesz tak nie osiągniesz prędzej taki jak ja wkleiłam , taką fryzurkę emo jaką chcesz trzeba prostować.

Ale kto ci mówił, że masz iść . Moim zdaniem wcale nie wina fryzjerki I z trwałym prostowaniem też dobrze ci poradziła. A jak nie, to musisz wybrać inną fryzurę, bo włosy falujace same się nie wyprostują niezależnie od cięcia!
Prawda.
Btw, jeśliby przyszedł do mnie ktoś z reklamacją na takiej podstawie... co jedyne wybuchnęłabym śmiechem.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 19:57   #899
Virtuallady
Przyczajenie
 
Avatar Virtuallady
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Wyszedł mi kiedyś taki idealny po Palette deluxe 555.
Wystarczyłoby, że położyłabyś coś w stylu 6/3 lub 5/3; taki miodowy jasny brąz.
A to mogłabym teraz zaraz tak na świeżo sobie tą farbą pofarbować czy odczekać trochę?

A co znaczy 6/3 czy 5/3? Pewnie coś mega oczywistego czego załapać nie mogę
Virtuallady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 20:00   #900
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Kliknij sobie do mnie w podpis na FAQ- tam masz wytłumaczone oznaczenia numerów farb. Jeśli kolor przyciemniasz, już po kilku dniach możesz próbować. Przy rozjaśnianiu potrzeba więcej czasu.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-16 17:07:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.