Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-22, 15:58   #31
Anisia90
Przyczajenie
 
Avatar Anisia90
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

Cześć paccxyz!

W końcu jest tutaj ktoś, kto brał już udział w tym programie i może coś powiedzieć Gdzie byłaś dokładnie? I jak wrażenia z pobytu? Może jakieś rady, wskazówki dla jadących po raz pierwszy?
__________________
We travel not to escape life,
But for life not to escape us.
Anisia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 21:57   #32
Natalka93_Bydgoszcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

Hej! Jestem studentką Chemii II roku w Toruniu, ale pochodzę z Bydgoszczy.
W tym roku narodził się pomysł wyjazdu do USA poprzez program Work and Travel w wakacje 2014, zaczęłam dość intensywnie interesować się tym tematem. To moje marzenie i jestem dosyć zdeterminowana
Chciałabym wyjechać jak najwcześniej, ponieważ wtedy są najlepsze oferty pracy - czyli koniec Maja bądź początek Czerwca.
Ze względu na to, że znajomi, którzy początkowo deklarowali się co do wyjazdu, teraz nie są 100% pewni, szukam osoby/ najlepiej miłej dziewczyny, która chciałaby towarzyszyć mi w tej przygodzie. Sama niestety trochę się boję, a razem zawsze raźniej.
Pojawiły się już fajne oferty, co do miejsca: zdecydowanie interesuje mnie New Jersey, nie zamierzam się tam obijać i nie należę do ludzi leniwych, ponieważ chcę zarobić jak najwięcej $. Wszystko po to, aby po cięzkiej pracy zwiedzić cały New York i koniecznie popłynąć promem na Bahamy i Jamajkę (znajomi rok temu byli w New Jersey i zapłacili za taką 7dniową wycieczkę promem 500$)
Jeśli znajdzie się jakaś bratnia duszyczka, która ma podobne marzenia i stać ją na wyłożenie około 6tys przed wyjazdem (które pózniej i tak się zwróci z dużą nawiązką) to proszę odezwij się do mnie !
Pozdrawiam!
kontakt mailowy: natalia.rubach@onet.pl
Natalka93_Bydgoszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 13:53   #33
Patryq93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

Cześć wszystkim! Wesołych Świąt! Również zainteresowałem się tym forum ze względu na W&T. Studiuję we Wrocławiu i podobnie jak część osób tutaj, planuję wyjazd do USA w najbliższe wakacje ze znajomym, który, z tego co widzę, prawdopodobnie zrezygnuje...
Sesja nieco mnie opóźnia, ale wstępnie myślałem o wylocie na początku 2. połowy czerwca. Zastanawiałem się między biurami The Best Way i Almatur.
Kierunek - raczej okolice Nowego Jorku, ale nie mam póki co szczególnych preferencji.

paccxyz, orientujesz się może, jakie są perspektywy na znalezienie na miejscu drugiej pracy?
Patryq93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 11:37   #34
miles91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

WItam
Studiuję w Gdyni (IV rok) . Szukam osoby chętnej na wyjazd WAT14
Umowę podpisałem z firmą 1Globe, z siedzibą w Szczecinie.
Niestety moi znajomi sie wykruszyli i zostałem sam.
Wiem, że będą targi w Szczecinie lub Gdyni w lutym, na których można poznać osoby, które samemu jadą i tez szukają innych samotnych osób :P ale już wcześniej chciałbym poznać osobe, najlepiej z 1Globe, która też bierze udział w programie i podobnie jak ja szuka osoby chętnej na wyjazd.
Miejsca pracy jeszcze nie znam. Także wszystko do uzgodnienia. Pozdrawiam
miles91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 10:40   #35
paccxyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

Wrażenia jak najbardziej pozytywne, jeśli chodzi o koszty, to nie ma pewności, że wyjazd zwróci się z nadwyżką, to zależy ile planuje się wydać na wakacje / zakupy itd.

Ja trafiłam do niedużej miejscowości, do większego miasta - Minneapolis miałyśmy 50km. Szanse na znalezienie drugiej pracy były minimalne (pracowałyśmy po 10-12 h dziennie, a w pobliskiej okolicy ciężko było z innym pracodawcą).
Jeśli jedzie się do większego miasta i jest czas, żeby znaleźć drugą robotę, to powinno się to udać
paccxyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 14:04   #36
darwin2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

Hej

ponieważ pisze do mnie sporo osób z forum z tamtego roku postanowiłam wkleić mojego posta także tutaj.


Byłam w zeszłym roku na W&T i wróciłam bardzo zadowolona, ale co do powtarzających się pytań:

Na wyjazd trzeba mieć przynajmniej 10 000 zł ( ok 6500-7000 zł opłaty + min. 1000 $ żeby się spokojnie i bez stresów utrzymać do pierwszej wypłaty która jest po 2-3 tygodniach, opłacić dojazd z lotniska do miejsca pracy, depozyt za mieszkanie, który jest wymagany nawet tam gdzie mieszkanie daje pracodawca itp. Pamiętajcie że zawsze wyskoczą jeszcze jakieś niespodziewane wydatki, także to 10 000 zł to jest abolutne minimum moim zdaniem.

Nie są to w żadnym wypadku wyjazdy zarobkowe, można wyjść lekko na plusie jak się nie podróżuje i dobrze trafi z pracą, ale jak ktoś chce zarobić to lepiej poszukać pracy w Europie. Ja pracowałam ponad 50h tygodniowo przez 11 tygodni, później sporo podróżowałam i wróciłam ponad 6000 zł w plecy. Pamiętajcie że od wysokości wynagrodzenia trzeba odliczyc podatek. Warto też zwrócić uwagę na to ile godzin w tygodniu minimum oferuje pracowadca bo to że wy chcecie pracować wcale nie znaczy, że będzie dla was tyle pracy. Zwykle tam gdzie są większe stawki jest mniej godzin pracy.

Także jeżeli chcecie wyjechać to przyszykujcie się na spore wydatki i ciężką pracę, ale i niezapomniane wrażenia, poznanie wspaniałych ludzi i odwiedzenie niesamowitych miejsc
darwin2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 23:44   #37
marselia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

Hej wszystkim!

Też szukam osób które chcą jechać na W&T w wakacje 2014. Jestem bardzo zainteresowana wyjazdem, na początku miałam jechać z koleżanką,ale się "wykruszyła" niestety. Zastanawiam się nad programem BTC, bo moja znajoma była w zeszłym roku i była zadowolona. Chcę jechać w drugiej połowie czerwca albo pod koniec, nie wiem jeszcze jak się wyrobie z sesją. Chcę celować w rejony NY, Florydy itp
Jeśli ktoś również chcę jechać z BTC i jest zainteresowany tymi miejscami to piszcie! Oczywiście jak ktoś ma jakieś info z innych programów to chętnie się dowiem, każde info się przyda.
Pozdrawiam!
marselia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 11:11   #38
bett22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 13
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

marselia Ja chyba też będę jechać w czerwcu ze względu na sesje. Co do biura to jeszcze się nie zdecydowałam z którym będę jechać.. Napisz proszę skąd jesteś
bett22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 13:04   #39
marselia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

Studiuję w Trójmieście, ale dla mnie to nie problem jakby ktoś był z innego, zależy mi żeby nie lecieć samej i potem podróżować w grupie ludzi , chcących odkryć kilka ciekawych miejsc a Wy z jakich miast jesteście? Chcecie też pozwiedzać czy tylko zarobić i wrócić do Polski?
marselia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 13:44   #40
bett22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 13
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

Ja jestem z Rzeszowa. A wybieram się na program właśnie ze względu na to, że zawsze chciałam pozwiedzać USA i myśle że to jest właśnie fajne rozwiązanie bo można zarobić i pozwiedzać od razu. Jakoś nie nastawiam się na to że przywiozę coś do PL byleby nie wyjść za bardzo na minusie i zobaczyć ile się da
bett22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 17:03   #41
Anisia90
Przyczajenie
 
Avatar Anisia90
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

Ja również jechałabym głównie po to, aby pozwiedzać, poznać życie w innym kraju i zdobyć nowe doświadczenia. Ale jak koleżanka wyżej napisała, że potrzeba 10 000 zł na wyjazd, to troszkę się przeraziłam. Moja znajoma, która brała udział w tym programie dwa lata temu wydała łączenie 7 000zł (wliczając w to kieszonkowe na życie przez pierwsze tygodnie do wypłaty w USA)

Jednak może teraz ceny podskoczyły. Ja również chciałbym wyjechać w połowie czerwca, żeby jakoś sesję ogarnąć
__________________
We travel not to escape life,
But for life not to escape us.
Anisia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 23:53   #42
darwin2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

Anisia90 nie ma opcji za 7000zł zobacz sobie pierwsze lepsze biuro ile bierze i zauważ, że musisz dopłacić za wize 500zł + bilet lotniczy ( biura zwykle daja droższe bilety niż te które możesz sama znaleźć, ale np. w BTC jak sama kupujesz bilet to musisz im 150$ zapłacić) + na miejscu depozyt za mieszkanie ok 100$ +czasami za szkolenie lub strój roboczy trzeba dopłacić. Polecam przed wyjazdem sprawdzić choćby ceny jedzenia w stanach i odsyłam do wątku z zeszłego roku gdzie wypowiadają się osoby które już były na W&T https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=659145

P.S. przed wyjazdem odejmijcie od tego co planujecie zarobić 1/3 i pomnóżcie planowane koszty zwiedzania razy dwa oraz przygotujcie się na wspomnienia warte każdych pieniędzy
darwin2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 09:21   #43
Anisia90
Przyczajenie
 
Avatar Anisia90
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

darwin2003 pewnie masz rację. Jak przychodzi do organizacji i wyjazdu, zawsze dochodzą jakieś nieprzewidziane koszty, albo coś jest droższe niż się wydawało...

Ale nadal uważam, że w podróże warto inwestować. Zdobywamy doświadczenia i wspomnienia których nikt nam nie odbierze Choć te koszty trochę odstraszają...
__________________
We travel not to escape life,
But for life not to escape us.
Anisia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 11:46   #44
miles91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

hej ja też jestem z Trojmiasta
MOja kuzynka była rok temu na Florydzie. Mówiła, że wspomnienia bezcenne!
Jej to kosztowało ok. 8000 jednak nie była dla jej to wycieczka zarobkowa, dużo straciła. Podróżowała ok 2 tygodnie, po całych Stanach. Przyleciała do Nowego Jorku a odlatywała z Kalifornii . Pracowała w hotelu ok 20h tygodniowo. Trzeba zwracać uwage na wysokość depozytu i na ilość godzin jaką oferuje dana frima (zeby było powyżej 30h).
Kiedyś tez kuzyni byli w miami (pracowali na basenie) to było 5 lat temu i też mnie nakręcają w ich przypadku mieszkali u Polaków za darmo więc nie płacili za mieszkanie, i po podróżowaniu wrócili jeszcze z nawiązką. Myślę ze to jest bardzo dobra okazja, zwłaszcza, kiedy studiujemy i można sobie na to pozwolić :P Jestem zdecydowany w 99% a ten jeden procent to znaleźć jeszcze kogoś zeby bylo raźniej. :P wgl sobie nie wyobrażam, żeby np. po pracy wypożyczyć rower i jeździć po miami jakaś masakra pozdrawiam.
miles91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 16:28   #45
marselia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

miles91 Hej, a jakim programem chcesz jechać? i czy możesz mi napisać w jakim hotelu dokładnie pracowała twoja kuzynka i czy jakąś kaske przywiozła/wyszła na zero oprócz wspaniałych wspomnień? A załatwienie sobie samemu mieszkania to super opcja, na pewno by taniej wyszło ale to już raczej trzeba mieć znajomości żeby to ogarnąć
marselia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 16:42   #46
Bartek_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

Jako facet trochę dziwnie się czuję rejestrując się na tym serwisie, ale wywiązała się ciekawa dyskusja więc czemu nie

Również biorę udział w programie Work & Travel USA, dzisiaj podpisałem umowę z biurem BTC w Warszawie.

Data wylotu jest uzależniona od sesji, ale prawdopodobnie będzie to ostatni tydzień czerwca. Wylot z wawy

Miejsce pracy jeszcze nieznane, planuję pracować jako ratownik w aquaparku gdzieś na wschodnim wybrzeżu, w jednym z takich miejsc jak Dorney, Cedar Point, Moreys Piers czy Splish Splash.

Pozdrawiam wszystkich uczestników programu

Bartek
Bartek_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 18:59   #47
mijamija20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

Hej. Ja również jestem zainteresowana wyjazdem Work&travel do USA, jeszcze nie zdecydowałam się na żadne biuro, ogólnie jestem z Wrocławia, ale biuro niekoniecznie musi być właśnie stąd. Jest ktoś w ogóle z Wrocławia?? Niestety nikt ze znajomych nie chce jechać, także jestem zainteresowana poznaniem fajnych ludzi, z którymi da się wyjechać no i później zwiedzić przepiękne Stany Jak ktoś ma jakieś propozycje odnośnie sprawdzonych biur chętnie się z nimi zapoznam
mijamija20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 21:09   #48
Patryq93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

mijamija20, ja studiuję we Wrocławiu i na dniach będę podpisywał umowę z którymś biurem, do tej pory myślałem o The Best Way/Almatur/foster i z tego co sam zdążyłem sprawdzić, te biura mają generalnie dobrą opinię (a przynajmniej nie mają złej ). Jeżeli planujesz w najbliższym czasie wybrać coś konkretnego, to możemy się dogadać, wtedy łatwiej będzie dograć niektóre sprawy związane z przygotowaniem do wylotu.
Patryq93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 08:45   #49
Anisia90
Przyczajenie
 
Avatar Anisia90
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

Widzę, że już niektórzy pozapisywani są do biur. No tak, wtedy można dostać lepszą ofertę pracy. Z tego co czytałam, to właśnie Almatur, The Best Way i Foster mają najlepsze opinie. Ja sama zastanawiam się nad którymś z powyższych.
Jednak nadal czekam, aż ktoś ze znajomych się zdecyduje na wyjazd. Niestety, jak na razie cisza...
__________________
We travel not to escape life,
But for life not to escape us.
Anisia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-31, 11:04   #50
mijamija20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

Patryq93 , ja przeglądając oferty biur zwróciłam uwagę na the best way, foster i one globe. Te chyba mi najbardziej odpowiadają, a kiedy planujesz wyjechać? Początek czy raczej koniec czerwca??
mijamija20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 11:07   #51
Bartek_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

Anisia90, ja bym radził nie czekać na znajomych bo tak naprawdę trudno kogoś namówić na tak poważny wyjazd, a im szybciej się zdecydujesz tym większa szansa na fajną pracę

I tak na pewno poznasz ludzi z W&T jeszcze przed wylotem do USA.
Bartek_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 11:29   #52
Patryq93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

mijamija20, gdyby to było możliwe, to najchętniej wyjechałbym na początku czerwca, ale chyba nie uda mi się przyspieszyć sesji :/ A w tej sytuacji najwcześniej będę w stanie wylecieć 18-19 czerwca.
Patryq93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 12:31   #53
mijamija20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

Ja pewnie podobnie, chociaż dopiero będę mogła coś powiedzieć jak się zacznie semestr letni. Wiesz już jaki charakter pracy Cię mniej więcej interesuje? I później masz zamiar zostać na 30 dni w Stanach ?
mijamija20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 13:22   #54
Patryq93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

Nad konkretną pracą się nie zastanawiałem, choć fajnie by było, żeby wymagała jak najwięcej kontaktu z Amerykanami - więc może kelner lub coś podobnego?
A co do zostania w Stanach - jestem gotów wrócić choćby przed samym początkiem roku akademickiego, żeby jak najwięcej skorzystać na tym wyjeździe
Patryq93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 13:40   #55
Anisia90
Przyczajenie
 
Avatar Anisia90
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

Bartek_90 masz rację, lepiej nie czekać na innych, bo w końcu jak przychodzi co do czego, to większość rezygnuje. Tylko wiadomo jak jest, zawsze to raźniej z kimś jechać i przynajmniej na początku razem wszystko załatwiać. Ale może się odważę i pojadę sama

Podziwiam osoby, którym udaje się tak szybko pozaliczać egzaminy i wyjechać pod koniec maja czy na początku czerwca. Na mojej uczelni takie wczesne zaliczenie sesji jest prawie niemożliwe :/ Więc gdybym wyjeżdżała, to pewnie też pod koniec czerwca.
__________________
We travel not to escape life,
But for life not to escape us.
Anisia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 15:20   #56
mijamija20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

Ja także myślałam właśnie o jakiejś kelnerce itp. najbardziej to bym chciała właśnie na początku czerwca wyjechać, żeby jak najwięcej czasu zostało po zakończeniu pracy, ale na mojej uczelni to również jest bardzo mało prawdopodobne, aby się zgodzili na wcześniejszą sesję:/ Masz jakieś konkretne miejsca, które planujesz zobaczyć czy raczej spontan?
mijamija20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 15:28   #57
Patryq93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

Raczej spontan :P chociaż nie ukrywam, że chętnie zajrzałbym np. do LA
Patryq93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 15:53   #58
mijamija20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

czy wiesz kiedy są mniej więcej spotkania z pracodawcami w poszczególnych miejscach?
mijamija20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 16:09   #59
Patryq93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

Targi pracy to głównie luty/marzec, dokładniejsze daty możesz znaleźć np. na stronie tbw bezpośrednio przy ofertach. Ale osobiście nie radziłbym czekać tak długo, żeby konkurencja nie gwizdnęła Ci posady sprzed nosa
Patryq93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 16:17   #60
mijamija20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Work and Travel USA 2014 -szukam chętnych do wspólnego wyjazdu :)

tak myślę, że lepiej wcześniej coś załatwić niż czekać, ale zawsze wtedy jest opcja ta w marcu, Na razie szukam jeszcze chętnych, żeby jechać w większej grupie, żeby później można było podróżować razem, a nawet, żeby jechać z kimś na początek, bo zawsze z kimś raźniej
mijamija20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-11 16:54:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.