Endermologia - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Tematy związane z masażami wyszczuplającym, zdrowotnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-07-11, 12:44   #361
ankaskala
Przyczajenie

Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez kamimi29 Pokaż wiadomość
znacie jakąś dobrą klinikę w trójmieście? Moja mama chce zrobić sobie zabieg ale za bardzo nie korzysta z komputera więc pomagam jej wybrać dobre miejsce

od miesiąca chodzę na endermologię do Clinica Cosmetologica w Gdańsku i nie narzekam. Świetne podejście do pacjenta, co jest dla mnie bardzo ważne, nowoczesne urządzenia i konsultacje macie za darmo - ja nie byłam zdecydowana, bo kompletnie się nie znam na tych wszystkich zabiegach, ale rozwiano moje wątpliwości.
ankaskala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 11:33   #362
fanta1992
Rozeznanie

Ja mogę od siebie polecić Cell body lifting, w celu ujędrnienia ciała, bo miałam przed ślubem. Właściwie to zaczęłam od terapii ketogenicznej w celu spadku masy ciała i jednocześnie właśnie tych cell body liftingów które przyśpieszają metabolizm komórkowy i ujędrniają ciało. To jest taka endermologia ale z podczerwienią i falami radiowymi, no i oczywiście stosuje się kosmetyki które pozwalają tym falom głębiej wniknąć. Mnie w szczególności zależało na "motylkach" bo po spadku masy ciała wisiała mi trochę skóra na rekach a miałam suknię bez rękawów z odsłoniętymi plecami. Czasami miałam lekkie zaczerwienienia po zabiegu, ale to przez podczerwień i fale radiowe które stymulowały nowy kolagen, więc stwierdziłam że przecierpię nosząc bluzki 3/4, ale finalnie byłam bardzo zadowolona z efektu końcowego.
fanta1992 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 18:57   #363
anuska9111
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez fanta1992 Pokaż wiadomość
Ja mogę od siebie polecić Cell body lifting, w celu ujędrnienia ciała, bo miałam przed ślubem. Właściwie to zaczęłam od terapii ketogenicznej w celu spadku masy ciała i jednocześnie właśnie tych cell body liftingów które przyśpieszają metabolizm komórkowy i ujędrniają ciało. To jest taka endermologia ale z podczerwienią i falami radiowymi, no i oczywiście stosuje się kosmetyki które pozwalają tym falom głębiej wniknąć. Mnie w szczególności zależało na "motylkach" bo po spadku masy ciała wisiała mi trochę skóra na rekach a miałam suknię bez rękawów z odsłoniętymi plecami. Czasami miałam lekkie zaczerwienienia po zabiegu, ale to przez podczerwień i fale radiowe które stymulowały nowy kolagen, więc stwierdziłam że przecierpię nosząc bluzki 3/4, ale finalnie byłam bardzo zadowolona z efektu końcowego.
Ja też mam taki problem, więc pomyślę nad tym zabiegiem.
anuska9111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 12:01   #364
MartynaWr
Przyczajenie

Sama wykonywałam u siebie zabiegi endermologii alliance w salonie Laser Delux w Łodzi. To najnowocześniejsza endermologia, bo przede wszystkim nie rozciąga skóry. Miałam wykonanych łącznie 10 zabiegów i i całkowicie pozbyłam się cellulitu, moja skóra jest jędrna a ja wreszcie pozbyłam się kompleksów
MartynaWr jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości