Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy. - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, smartfony, tablety > Gry komputerowe

Notka

Gry komputerowe Grasz? Nie wiesz w co grać? Co kupić? Która gra jest fajna? Pytaj, czytaj! :)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-09-02, 12:08   #781
ifublackorwhite
Raczkowanie

Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Po zrobieniu mini maratonu z Finalami (bogowie, jaka 13 była zła!) zrobiłam całkowitą zmianę klimatu - Two Point Hospital. Trip nostalgiczny do lat gówniarskich i grania w Theme Hospital. Jest póki co bosko - zabawnie, absurdalnie i w klimacie pierwotnego dzieła Bullfroga. Mam tylko nadzieję, że nie będzie hektolitrów wymiocin na podłodze jak w pierwowzorze

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Gram od daty premiery i wciągnęło mnie mocno Rzeczywiście klimatem przypomina swojego duchowego spadkobiercę Theme Hospital. Czekałam na tę premierę mocno
ifublackorwhite jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 17:26   #782
Bajglowa
Przyczajenie

Aktualnie cisnę w A Hat in Time, w oczekiwaniu aż przyjdzie mi Mario Kart 8 na Switcha
Bajglowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 17:39   #783
Cersa
Raczkowanie

Dragon Age II. Wszyscy psioczą strasznie na tę grę, ale nawet mi się podoba. Fabuła i muzyka są znakomite, a relacje z towarzyszami wciągają. Tylko graficznie gra się zestarzała, ale bardzo mi to nie przeszkadza.
Cersa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 17:47   #784
Atavish
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Cersa Pokaż wiadomość
Dragon Age II. Wszyscy psioczą strasznie na tę grę, ale nawet mi się podoba. Fabuła i muzyka są znakomite, a relacje z towarzyszami wciągają. Tylko graficznie gra się zestarzała, ale bardzo mi to nie przeszkadza.
Właśnie też mimo psioczenia ludzi strasznie dwójkę lubiłam. Relacje z towarzyszami nadrabiały za nudne i powtarzające się mocno lokacje. I nadal jest to moim zdaniem gra lepsza niż DA Inkwizycja

A u mnie teraz jest Pathfinder grany. Od dnia premiery. Póki co nie ma dużo bugów, graficznie i fabularnie jest spoko. Zarządzanie królestwem też ładnie im wyszło. Jedyne ale jakie mam to nadmiar ekranów ładowania przy ogarnianiu królestwa (np że z sali tronowej nie można od razu wyjść na mapę) i brak rozmów towarzyszy podczas eksploracji. Wymieniają tylko po jednym zdaniu przy obozie. I w związku z tym trudniej mi poczuć do nich sympatię, bo nie są tak wyraźni.
Ale gra i tak moim zdaniem dobra

Atavish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 07:24   #785
FreeAngel94
Przyczajenie

Question Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Hej dziewczyny, to mój pierwszy post, ale potrzebuję pomocy. Mój chłopak ma niedługo urodziny i jak zwykle kupię mu grę na komputer. Osobiście gram raczej w luźne gierki (lubię na przykład Bastion) a mój chłopak w bardziej wymagające (ciągle gra w serię Dark Souls). Myślę czy mu nie kupić Monster Hunter World na komputer. Myślę też czy nie kupić jemu czegoś nowszego, jak na przykład Assassin's Creed Odyssey. Może coś polecicie? Ten Monster Hunter to wygląda zachęcająco, recenzje ma fajne, chociaż jak oglądam filmiki to ludzie grają najczęściej z kimś, a mój chłopak woli grać sam bo mówi że tak odpoczywa od ludzi po pracy Z drugiej jednak strony, ten Assassin to kiedyś słyszałam że ciągle co rok albo dwa robią to samo, to nie wiem czy jest sens kupować tą grę. A może jeszcze coś innego? On woli gry trudne i raczej gra sam. Jakieś propozycje?
FreeAngel94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 08:46   #786
Atavish
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez FreeAngel94 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, to mój pierwszy post, ale potrzebuję pomocy. Mój chłopak ma niedługo urodziny i jak zwykle kupię mu grę na komputer. Osobiście gram raczej w luźne gierki (lubię na przykład Bastion) a mój chłopak w bardziej wymagające (ciągle gra w serię Dark Souls). Myślę czy mu nie kupić Monster Hunter World na komputer. Myślę też czy nie kupić jemu czegoś nowszego, jak na przykład Assassin's Creed Odyssey. Może coś polecicie? Ten Monster Hunter to wygląda zachęcająco, recenzje ma fajne, chociaż jak oglądam filmiki to ludzie grają najczęściej z kimś, a mój chłopak woli grać sam bo mówi że tak odpoczywa od ludzi po pracy Z drugiej jednak strony, ten Assassin to kiedyś słyszałam że ciągle co rok albo dwa robią to samo, to nie wiem czy jest sens kupować tą grę. A może jeszcze coś innego? On woli gry trudne i raczej gra sam. Jakieś propozycje?
Żebyśmy mogły coś polecić tu musimy znać trochę więcej szczegółów. Bo "lubi Dark Souls" to trochę mało. Bo oprócz tego jakie gatunki? Musi mieć bogatą fabułę, czy ważniejsze aby gra powalała wizualnie? A jeśli coś nowszego - to jaki to komputer i co uciągnie?

Atavish jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry komputerowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości