ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Szeroko pojęta kultura, sztuka, teatr, film, literatura, bieżące wydarzenia z życia politycznego itp.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-10-11, 08:47   #4171
srebrnykot
jednooki dachowiec

Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Pomarancza9101 Pokaż wiadomość
Może zostałabym oceniona podobnie jak Agata, ale nigdy nie wyszłabym z takim nawet na kawę (a tacy zapraszają najchętniej).
Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Mnie tacy faceci odrzucają tak samo, co najwyżej mógłby być kolegą mojego męża wtedy bym zniosla takie ciągle "żarty".
Tak, dla mnie też M. nie jest typem, z którym chciałabym iść na randkę. Dlatego nie piszę, że musi rzucać mu się na szyję, uwodzić czy na siłę robić z tego związek. Tylko że drugi aspekt jest taki, że to też jest człowiek, też w tym z nią przez jakiś czas, przynajmniej na tej Majorce siedzi, na swój sposób się stara (kupił tę bransoletkę czy coś, zagaduje), więc mogłaby nawet powiedzieć mu prywatnie, że nic z tego nie będzie, ale cieszym się urlopem, i później normalnie, jak człowiek, z nim rozmawiać.

Albo w ogóle - rozmawiać, czysto koleżeńsko. Powiedzieć: poróbmy coś innego, denerwują mnie twoje żarty, zapytać o cokolwiek.

Wiadomo, winą może być montaż, ale tak zakładając, ciężko też cokolwiek pokomentować, bo zawsze może być kwestią montażu, wszystkie edycje

Cytat:
Napisane przez Popcorn_Lady Pokaż wiadomość
Ale serio nawet byście z takim typem nie gadały jak z każdym innym człowiekiem tylko "aha", "uhm" lub cisza?

Maciek jest specyficzny, Agata też, ale nosz kurcze nie wyobrażam sobie żeby nic nie mówić: albo opieprzyc, albo coś chociaż odpowiedzieć, albo w ogóle z facetem nie przebywać nawet xdddd
Dokładnie o to mi chodzi

Cytat:
Napisane przez Popcorn_Lady Pokaż wiadomość
No ja też bym nie dała rady wysiedzieć z taką osobą.
No właśnie ja bym dała radę wysiedzieć, mimo że jego żarty mnie nie bawią, na stopie luźnej znajomości. Więcej nic z tego by się nie wykrzesało, ale można byłoby przynajmniej w bardziej ludzkiej atmosferze skorzystać z tej Majorki.

Już nie mówię, że ja bym do tego basenu pierwsza wlazła, połaziła gdzieś, pozwiedzała, cokolwiek aktywnego, nie gazeta i cisza

Cytat:
Napisane przez Leany Pokaż wiadomość
Tak poza tym. Naiwność Martyny i Agaty na temat męża wybranego przez ekspertów męża porażająca. Myślały, że upieczą dwie pieczenie na jednym ogniu - hajs za program i książę na białym koniu, a tu klops. Nie wiem na ile to robienie show, ale możliwe, że eksperci w ogóle nie mieli innych kandydatów. Raczej nikt z moich kolegów by się do czegoś takiego nie zgłosił
To swoją drogą. Generalnie mężczyźni śmiali, względnie ogarnięci i bezproblemowi nie potrzebują tego typu programów. Jak tutaj idą, to albo w kontaktach z kobietami są patologicznie nieśmiali (ale gdyby byli superprzystojni, to mimo to daliby radę), albo właśnie, jest jakiś inny problem.
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. (...) żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. A. Sapkowski
srebrnykot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 08:47   #4172
Ania0392
Przyczajenie

Musze nadrobić to co piszecie, ale zanim to podrzucam link https://www.wirtualnemedia.pl/artyku...iepski-produkt

tu cytują Miszaczaka z jakiejś konferencji i mówi, ze Ślubu nikt nie ogląda xD jestesmy nikim hahaha xd
"Jako ciekawostkę o przyzwyczajeniach widzów dyrektor programowy TVN Discovery opowiedział panelistom o badaniach na temat „Milionerów” i „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. - Gdybyśmy podejmowali decyzję o produkcji „Milionerów” na podstawie badań to należało tego programu nie robić, bo wszyscy go skreślili. Zrobiliśmy badania o „Ślubie od pierwszego wejrzenia” i wyszło nam, że tego nikt nie ogląda. Teraz wiem, że Nielsen naprawdę fałszuje, bo skąd się bierze te 22 proc.? - żartuje Miszczak. "
Ania0392 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 08:50   #4173
Angel7891
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Leany Pokaż wiadomość
Jak dla mnie Agata jest kopią mamusi. Zamknięta i fałszywa osoba co sama siebie unieszczęśliwia. Ma kompleksy, więc w ramach postawy obronnej wszystkich bierze z góry. Wcale bym się nie zdziwiła jakby naprawdę była samotna. Ludzie wyczuwają takie osoby, choćby nie wiem jak próbowały się kontrolować. A te zdjęcia z insta wcale nie muszą świadczyć o bujnym życiu towarzyskim. Można podczepić się do imprezy czy wycieczki ze znajomymi, a wciąż być samotnym. Mam wrażenie, że akurat w jej przypadku nie trzeba było dużo reżyserować. A że wzięła nazwisko męża i śpi z nim w jednym łóżku to tylko potwierdza jak nieudolnie próbuje się dostosować do społeczeństwa. Jak dla mnie to wygląda na problem z podejmowaniem własnych decyzji, a bardziej na robienie tego co ludzie oczekują.
Nie rozumcie mnie źle. Maciek mi się bardzo nie podoba, ale ze zwykłej życzliwości powinna do niego wyciągnąć rękę jak tak się produkuje przed kamerami albo zrezygnować z eksperymentu.

Tak poza tym. Naiwność Martyny i Agaty na temat męża wybranego przez ekspertów męża porażająca. Myślały, że upieczą dwie pieczenie na jednym ogniu - hajs za program i książę na białym koniu, a tu klops. Nie wiem na ile to robienie show, ale możliwe, że eksperci w ogóle nie mieli innych kandydatów. Raczej nikt z moich kolegów by się do czegoś takiego nie zgłosił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może i tak, może powinna być bardziej miła. Na zapowiedziach było, że jakieś sygnały daje Mackowi xd może nie ma jej co skreślać, narazie pokazali ją w złym świetle.

Ale co do tego, że obie były naiwne co do mężów no to tak.. To poraża.

Przemek wydaje się w porządku z charakteru ale no ten akademik.. Kurcze jak ktoś chce zakładać rodzinę to nie traktuje akademika jako mieszkania. Trochę bym się czuła oszukana

Angel7891 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 10:13   #4174
Pomarancza9101
Raczkowanie

Angel, widzę, że się zgadzamy

To nie jest tak, że jestem jakąś jej fanką, ale po prostu jestem w stanie zrozumieć, dlaczego się tak zachowuje. Myślę, że gdyby trafił jej się chłopak bardziej w jej typie, niekoniecznie od razu książę z bajki, to nie byłoby tak źle, nawet jeśli ma wymagania. Tak szczerze to i tak zdziwiła mnie jej reakcja na próbę wrzucenia do basenu, śmiała się itd., a trochę bałam się, że zareaguje raczej obrazą i stwierdzi, że przesadził xD

Widocznie mam jakieś zbieżne cechy charakteru, bo też do obcych jestem raczej zamknięta, otwieram się po czasie chyba, że od razu poczuję wspólny punkt widzenia. Jak widzę, że jesteśmy przeciwieństwami to głównie potakuję, jestem miła, ale sama nie wyrywam się z tematami, nawet nie potrafię ich znaleźć. Więc myślę, że kwestia ciszy to niekoniecznie foch, tylko po prostu nawet nie wie o czym z nim gadać. Chociaż też uważam, że mogłaby się nieco otworzyć i jednak podpytać co robi na codzień itd., to z pogodą rzeczywiście było słabe. Ale widziałam w tym duże zawstydzenie sytuacją. Nie dość, że jesteś z gościem totalnie nie w Twoim typie, to jeszcze z kamerami. Ona jest osobą zamkniętą, nie chce dużo o sobie mówić, widocznie nie każdy to zrozumie, wiem, że ludzie wolą ludzi tryskających energią. Osobiście lubię się bawić i też śmieszyła mnie jej reakcja na weselu, ale jednak jestem raczej introwertykiem i wiedziałabym od razu, że taki facet mnie nie zrozumie. Będzie ciągle próbował rozweselić, a mnie by to tylko irytowało.

Też śmieszy mnie ta opinia ekspertów, że ona jest tą aktywną, która wyciągnie go z lenistwa, podczas gdy sama nawet przyznała, że to on jest tym energicznym 😂 nie wiem, może podczas tych testów ciężko odrazu poznać charakter, no ale to, co mówią, okazuje się totalną bzdurą, a to psycholodzy...

Ja nie oceniam tego tak, że jeden jest super, a drugi okropny. Myślę, że są po prostu różnymi ludźmi, nie postrzegam tego tak zero-jedynkowo.

Pomarancza9101 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 11:32   #4175
zakalec
Zadomowienie

Co do mieszkania w akademiku - ja bym tego tak nie wytykała. Rozumiem go, że w momencie gdy nie ma kobiety, poza pracą nic go nie trzyma w tym Krakowie, nie ma sensu inwestować w mieszkanie. Kupowanie na pewno nie wchodzi w grę, akademik jest też sporo tańszy niż wynajem chociażby pokoju. Może dzięki temu chłopak ma oszczędności.

Ale fakt faktem, mógł ten pokój bardziej ogarnąć do tv pochować gdzieś te ciuchy, które ma na otwartych półkach, te worki i pudełka z jedzeniem. Od razu lepiej by to wszystko wyglądało.
zakalec jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 11:44   #4176
Angel7891
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Co do mieszkania w akademiku - ja bym tego tak nie wytykała. Rozumiem go, że w momencie gdy nie ma kobiety, poza pracą nic go nie trzyma w tym Krakowie, nie ma sensu inwestować w mieszkanie. Kupowanie na pewno nie wchodzi w grę, akademik jest też sporo tańszy niż wynajem chociażby pokoju. Może dzięki temu chłopak ma oszczędności.

Ale fakt faktem, mógł ten pokój bardziej ogarnąć do tv pochować gdzieś te ciuchy, które ma na otwartych półkach, te worki i pudełka z jedzeniem. Od razu lepiej by to wszystko wyglądało.
No ten bałagan to już swoją drogą . Hmm no nie wiem, może jest to jakieś tłumaczenie. Jednak no, to nie jest tylko luźne spotykanie się a ślub. I teraz weź tu żonę przyprowadz do akademika. No chyba, że stać go tylko najzwyczajniej w świecie bardziej opłaca mu się akademik. Narazie z tej perspektywy nie jest przedstawiony zbyt dobrze, bo pierwsze wrażenie to jakby był niezaradny życiowo, ale charakter wydaje się, że ma super.

Może to głupie ale wiecie co mnie dziwi? Maciek i Przemek pracują na basenie, czyli ćwiczą, są związani ze sportem a jakoś tak po nich nie widać. zawsze wyobrażałam sobie mięśniaków jako ratowników czy trenerów

Stary 2018-10-11, 12:59   #4177
sh3girl
Przyczajenie

W przypadku Agaty nieśmiałość nieśmiałością ale gdy on zapytał czy chciałaby coś o nim wiedzieć odpowiedziała: nie w tej chwili nie chce nic wiedzieć. Uważam że bylo to po prostu lekceważące i przykre. Mogła już od czapy zapytać o hobby, rodzine czy cokolwiek.
sh3girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 14:22   #4178
czekooczekolada
Zakorzenienie

Ja bym mu pewnie wprost powiedziała że No niestety zle nas dobrali ale możemy spędzić fajnie czas jako kumple. Ale żeby siedzieć jak gbur i słowem się nie odzywać. Niestety to właśnie o niej zle świadczy A nie o nim, że glupimi zarcikami sypie. Przynajmniej nie siedzą w milczeniu, niech się chociaż chłopak sam do siebie pousmiecha

55 ----->53

czekooczekolada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 18:36   #4179
luks_baba
Raczkowanie

Dla mnie Agata ma jakiś duży problem ze sobą, i podejrzewam, że to dzięki jej matce. Ta dziewczyna wygląda i zachowuje się tak, jakby uważała, że mężczyźni są źli, jednak dobrze byłoby jakiegoś mieć. Nie mówię o tym, że facet może jej się nie podobać, ale o zwykłej międzyludzkiej relacji, o jakiejś normalnej rozmowie, o zadaniu pytania. Tak, jakby nie chciała z nim gadać, bo potem mama ją ochrzani.
Stary 2018-10-11, 18:41   #4180
Ania0392
Przyczajenie

no dobra, ja nie mogę się doczekać kolejnego odcinka xd będzie "Nie" martyny jak nic...
u herbacianych jest zwiastun:
https://www.facebook.com/EarlGreyfil..._=-R&ref=tahoe
Stary 2018-10-11, 18:43   #4181
Angel7891
Raczkowanie

Agata płakała czy co?

Stary 2018-10-11, 18:51   #4182
Popcorn_Lady
Teresa Załóż – Taczapka

w tym zwiastunie w ogóle lektor popłynął, kto mu dał ten tekst i kto to puszcza w świat XD "podróż poślubna to wielka radość, ale nie dla Agaty i PIOTRA" kogo? XD
Stary 2018-10-11, 19:03   #4183
annav22
Rozeznanie

Faktycznie Piotr, no jak oni tak im małożnków byle jak dobieraja jak robia te zwiastuny to sie nie dziwię ze tak wychodzi...
annav22 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 19:07   #4184
Angel7891
Raczkowanie

O ile dobrze kojarzę to ostatnio też był taki błąd z imieniem. a montują to trochę wcześniej więc pewnie tak będziemy słyszeć teraz ciągle o tym Piotrze.

Stary 2018-10-11, 19:08   #4185
Ania0392
Przyczajenie

hahaha a ja kompletnie nie zwróciłam na to uwagi xd
Stary 2018-10-11, 19:29   #4186
Cordiane
Raczkowanie

Dżizas, jak ja to słyszę "To nie kobieta powinna się starać o mężczyznę..." Dziewczyno, zjedź na ziemię! Bierzesz udział w programie telewizyjnym, wiedziałaś, że wyjdziesz za obcego gościa i myślisz, że masz przez miesiąc siedzieć na lewym pośladku a on ma wokół Ciebie skakać?!
Może i Maciej nie jest jakiś WOW (no dla mnie nie jest - są różne gusta), ale w przypadku takiego ślubu to obie strony powinny się poznawać, a nie mamy powtórkę z rozrywki Natalia-Jacek, gdzie księżniczka nie robi nic, a oczekuje, że facet będzie robił wszystko. Maciej bardzo starał się zagajać rozmową, rozładowywać napięcie (nieudolnie, bo nieudolnie, ale jednak!), a ta pani jakiego jeszcze zdobywania oczekuje? Oboje są na tej samej pozycji. To nie program "Zdobądź mnie!" a "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kiedy ja spotykałabym się z taką ignorancją i z wiecznie niezadowoloną twarzą jak ta Agaty, to też bym spasowała.

Edytowane przez Cordiane
Czas edycji: 2018-10-11 o 19:30
Cordiane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 19:35   #4187
Angel7891
Raczkowanie

No Agata była z kółkiem wzajemnej adoracji na tych rowerkach wodnych więc jasnym jest, że nie wyszło jednak. Martyna też się bawiła i to aż za bardzo z Krzyśkiem więc też nic z tego. A tamci chyba zostali razem.

Stary 2018-10-11, 20:02   #4188
Cordiane
Raczkowanie

Ta Martyna z Krzyśkiem się "obściskiwali" według Was. Ale, że co? Przytulanki i teksty typu "nowa żonka" czy całowali się?
Cordiane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 20:08   #4189
sh3girl
Przyczajenie

Czy gdzieś można znaleźć screeny z tej słynnej imprezy Krzyśka i Martyny?
sh3girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 20:13   #4190
Evel_Le
Przyczajenie

Wkurza mnie jak przedstawili Macka i Agate w pierwszym odcinku. Gdy Maciek miał być tym nudym domatorem wypada na całkiem fajnego faceta z pozytywną energią a Agata... tragedia.
Evel_Le jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 20:20   #4191
Timon i Pumba
hakuna matata

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość

Wypominali mu to jego rodzice nawet, więc na to czepianie się bym przymknęła oko mocno jest podkreślone to czepianie się o akademik, ekspertka też z tym dowalila dość szybko. A tu tak naprawdę największe wrażenie robi to co piszesz - bajzel. Chocby mieszkał w apartamentowcu, to wygladaloby tak samo.

Stary 2018-10-11, 20:21   #4192
lulka19
Zakorzenienie

Dzięki za zwiastun. Od razu wylapalam tego Piotra No nie powiem, imię tez pasuje
Przemka bardzo mi szkoda . Widać, że Martyna jest zdegustowana , no ale ona tez nie jest pięknością, no kurcze. Szkoda mi chłopa bardzo

" 9 miesięcy noszenia, całe życie kochania"
Bartosz 11.04.2016<3
lulka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 20:28   #4193
Timon i Pumba
hakuna matata

Ja do Agaty z racji przynależności do klubu złamanych serc mam w jakiś sposób negatywne podejście, no ale... Maciej gadał takie rzeczy i w taki sposób, ze ja bym się wystraszyła. Czasem jak mi się trafi jakiś natret na przykład przystanku jak czekam na tramwaj to zachowuje się zwykle podobnie a ja myślę czy ten ktoś jest normalny i ze nie mam dokąd uciec, a takie jednostki jak się próbuje odejść to ruszają tez Do tej kategorii balabym się że Maciej należy jakby zagadal do mnie na mieście jak do Agaty przy piwie. Może on się nawalil tym jednym piwem?

Stary 2018-10-11, 20:35   #4194
Angel7891
Raczkowanie

Haha no chyba, że sie nawalił no właśnie mam to samo co ty, że przed takim bym uciekala, tak wyglądał po tym odcinku dla mnie.

Co do tej sytuacji z Krzyśkiem, ja jej nie widziałam, nie szukałam nawet tego, czytałam tylko jak ludzie znajomi im pisali, że przez to był jakiś kryzys w małżeństwie i że kontakty ucięto z kółkiem wzajemnej adoracji.

Stary 2018-10-11, 20:35   #4195
LadyI
Zakorzenienie

Ciekawe co Maryna na to jak zobaczyła Przemka i jego reakcje w Tv :P

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 20:40   #4196
Ania0392
Przyczajenie

Martyna ewidentnie przerażona, nie chciała rudego i grubego, a tu na wejściu ruda broda i brzuch xD
także może byc pierwsze nie xd i wted to przeciąganie mialoby sens, teraz na 3 odcinki to jak ich rodziny pocieszaja, troche u niej i u niego po niedoszłym ślubie i bedzie na 12 odcinkow xd
Stary 2018-10-11, 21:07   #4197
monicka_
Zakorzenienie

Dziewczyny pomocy dopiero obejrzałam najnowszy odcinek, kompletnie nie rozumiem co Maciek mówi do Agaty w jednym momencie, mimo że przewijalam kilka razy xD

Najpierw do kamery mówił, że jest zawsze szczery. Potem siedzą przy tym stoliku we dwoje i on coś tam zaczyna, że przykro mu, ale coś tam coś tam... a ona niby się tam zasmiala i nie skomentowała. Potem Maciek mówi, że mogłaby się też więcej usmiechac i zaczynają gadkę o pogodzie.

O co chodziło, co było w tym miejscu, gdzie napisałam coś tam coś tam? Czy to niewyraźnie mówi, czy słabe udźwiękowienie?

monicka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 22:18   #4198
blablaaa
Przyczajenie

Na pudlu napisali, ze Anita poinformowala na swoim facebooku, ze rozstala sie ze swoim partnerem tanecznym...
blablaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 22:33   #4199
Icannotfly
Zakorzenienie

GG do Icannotfly

Ciekawe dlaczego przecież byli jak rodzeństwo
Cisza, ja i czas...

Icannotfly jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 22:41   #4200
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam czy jestem jedyną, która nie rozpatruje mieszkania w akademiku przez tego chłopaka jako życiowej porażki. Facet jest sam, pokój w akademiku traktuje prawdopodobnie jedynie jako jakieś miejsce, które musi mieć żeby gdzieś spać, czasem coś zjeść i trzymać swoje rzeczy. Pracuje po 16 godzin i w weekendy, koszty życia ma niewielkie, prawdopodobnie większość tego co zarobi odkłada. Nie pamiętam ile on pracuje już, 10 lat? Z takim podejściem może już mieć kasy odłożone na małe mieszkanie bez kredytu. I co? Mniej to dorosłe niż życie w mieszkaniu, które de facto należy do banku i płacenie za nie 1,5 wartości?

Zastanawiam się też czy na wizażu są same miss world, bo macie niesamowicie wyśrubowane kryteria co do wyglądu. Ludzie w programie wyglądają normalnie, jakich wiele po ulicach chodzi, wychodzi na to, że większość świata powinna chodzić w papierowych torbach na głowie, by nie obrażać waszych spojrzeń.
Mam takie samo zdanie.
ZamyslonaRoztargniona jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)

Ten wątek obecnie przeglądają: 6 (2 użytkowników i 4 gości)
onaa, WillowTree
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości