Tabletki/kapsułki z kwasem hialuronowym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-20, 12:18   #1
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797

Tabletki/kapsułki z kwasem hialuronowym


Dziewczyny, zainteresowały mnie te tabletki, skład chyba niezły
Czy któraś już z Was stosuje te tabletki ?



RELASTAN - tabletki powlekane

Kwas hialuronowy
Beta-karoten
Witamina E
Witamina C

Kompleksowe działanie na skórę poprzez:
••odpowiednie jej nawilżanie i odżywianie
••utrzymanie napięcia i elastyczności naskórka
••wzmocnienie wewnętrznych struktur skóry
••zapewnienie optymalnego poziomu jędrności i gęstości skóry
••neutralizację działania wolnych rodników.

RELASTAN dzięki unikalnemu i precyzyjnemu doborowi substancji czynnych stanowi uzupełnienie
codziennej diety w składniki niezbędne do podtrzymania optymalnej kondycji skóry. Unikalne
połączenie kwasu hialuronowego, witaminy C i E oraz beta-karotenu, pomaga utrzymać jędrność
skóry, jej gładkość i elastyczność.
Kwas hialuronowy (HA) to mukopolisacharyd, który jest fizjologicznym składnikiem tkanek. Występuje
głównie pod skórą. Posiada właściwości wiązania wody i znacząco wpływa na utrzymanie prawidłowego
poziomu nawilżenia w skórze i tkance łącznej. Jego zadaniem jest również łączenie włókien kolagenowych
w skórze właściwej, które odpowiadają za utrzymanie prawidłowej elastyczności skóry. W młodej
skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem - co zapewnia jej sprężystość i brak zmarszczek. Z wiekiem
jednak ilość HA maleje, a skóra ulega starzeniu, tracąc tym samym zdolność wiązania wody, przez
co powstają zmarszczki. Witaminy C i E wykazują silne właściwości antyoksydacyjne, neutralizują i usuwają
wolne rodniki przyśpieszające starzenie się organizmu. Beta-karoten to prekursor witaminy A, która
ma znaczący wpływ na opóźnianie procesów starzenia się skóry i zachowanie jej prawidłowej struktury.
Ponadto beta-karoten nadaje skórze atrakcyjny, ładny koloryt.
Skład preparatu: kwas hialuronowy, witamina C (kwas L-askorbinowy), beta-karoten, witamina E (octan
D-alfa-tokoferylu), wodorowęglan sodowy (substancja wypełniająca), celuloza mikrokrystaliczna (substancja
wypełniająca), sorbitol (substancja wypełniająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), stearynian
magnezu (substancja przeciwzbrylająca), palminitynian askorbylu (przeciwutleniacz), hydroxypropylometylocelul oza
(substancja glazurująca), dwutlenek tytanu (barwnik), talk (wypełniacz), propylenowy glikol
(plastyfikator), indygokarmina lak (barwnik), karmosynowy lak (barwnik).
Opis działania preparatu: kluczowym czynnikiem dla zachowania zdrowego i młodego wyglądu skóry
(w tym przede wszystkim skóry twarzy) jest odpowiedni poziom jej nawilżenia. Skóra nie nawadniana „od
wewnątrz”, w miarę upływu czasu staje się przesuszona i wiotka, co prowadzi do powstawania zmarszczek
i tym samym utraty przez nią elastyczności i witalności. Na skórę przypada 20% zawartości wody całego
organizmu, w tym 70% wody znajduje się w skórze właściwej, a ok. 13% w zewnętrznych warstwach
naskórka. Woda zmagazynowana w głębszych partiach skóry przy optymalnym nawilżeniu dociera do
naskórka. Uzupełniając codzienną dietę w kwas hialuronowy, który jest głównym czynnikiem odpowiedzialnym
za właściwe nawilżenie skóry, RELASTAN dba o zachowanie jej młodego wyglądu i witalności
na dłużej. Aby wzmocnić działanie kwasu hialuronowego preparat został wzbogacony o profesjonalnie
skomponowany skład efektywnych antyutleniaczy - witamin C i E oraz beta-karotenu, z którego organizm
syntetyzuje wspomagającą odbudowę komórek - witaminę A. Dostarczając skórze od wewnątrz witaminę
E, RELASTAN nasila działanie kwasu hialuronowego, chroniąc dodatkowo skórę przed działaniem wolnych
rodników tlenu, które szkodzą strukturom komórkowym organizmu. Witamina E wykazuje również
działanie ochronne przed nadmierną oksydacją powstającej z beta-karotenu witaminy A. Z kolei zawarta
w preparacie RELASTAN witamina C przyczynia się do odbudowy witaminy E, która ulega rozpadowi po
wchłonięciu wolnego rodnika. Ma także wpływ na intensywną odbudowę naskórka oraz jego rozświetlenie.
Wszystkie składniki preparatu RELASTAN zostały tak dobrane, aby wzajemnie uzupełniać swoje
dobroczynne działanie na skórę i przez to zapewnić jej wzmocnioną wewnętrzną ochronę przed utratą
należytego poziomu nawilżenia oraz negatywnym wpływem wolnych rodników. RELASTAN znacząco
wpływa na wzmocnienie ochrony skóry przed przedwczesnym starzeniem się.
Tabletki powlekane 688 mg

RELASTAN polecany jest osobom:
••u których następuje naturalne obniżenie poziomu nawilżenia skóry
••z tzw. suchą skórą
••narażonym na nadmierne wysuszenie skóry w związku z długim przebywaniem na słońcu, w pomieszczeniach
klimatyzowanych lub korzystającym z basenów z wodą chlorowaną, także osobom
często korzystającym z solarium
••dojrzałym, u których następuje zmniejszenie elastyczności skóry

Opis działania kwasu hialuronowego: jest naturalnym składnikiem występującym we wszystkich organizmach
żywych i najsilniejszą substancją nawilżającą, ponieważ potrafi związać od 1000 do 4000 tysięcy
razy więcej wody niż wynosi jego masa, tworząc z nią gęsty śluz lub żel. HA jest zaliczany do grupy polisacharydów,
należy do glukozaminoglikanów (GAG) zwanych mukopolisacharydami. Jego największe
ilości (ok. 50%) znajdują się w skórze, z tym że jego zawartość maleje wraz z wiekiem. W wyniku tego
skóra staje się pozbawiona odpowiedniego nawilżenia, przez co łatwiej wysusza się i robi podatna na
zmarszczki. To właśnie kwas hialuronowy dba o odpowiednie nawilżenie tkanek, łączy włókna elastynowe
i kolagenowe w skórze właściwej tworząc proteoglikan, odpowiadający za elastyczność oraz odpowiednie
napięcie skóry.
Opis działania beta-karotenu: jest prowitaminą witaminy A, czyli substancją, z której organizm może syntetyzować
witaminę A. Należy do antyutleniaczy i z racji tej właściwości wspólnie z witaminą E i C opóźnia
procesy starzenia wzmacniając barierę antyoksydacyjną organizmu. Chroni przed negatywnym wpływem
promieni ultrafioletowych na skórę. Wpływa na zachowanie naturalnego, atrakcyjnego kolorytu skóry.
Opis działania witaminy E: jest uważana za najsilniejszy przeciwutleniacz, skutecznie neutralizujący
wolne rodniki odpowiadające za procesy przedwczesnego starzenia się skóry. W wyniku ich działania traci
ona odpowiedni poziom nawilżenia, a co za tym idzie, elastyczność i wytrzymałość. Dodatek witaminy E
może wpływać na zmniejszenie widocznych już zmarszczek a także wyraźnie poprawia strukturę i koloryt
skóry. Chroni naskórek przed wysuszeniem i utratą elastyczności. Jej działanie antyutleniające wzmacnia
się poprzez współwystępowanie z witaminą C.
Opis działania witaminy C: tak samo jak witamina E należy do najważniejszych antyutleniaczy. Chroni
tkanki przed działaniem wolnych rodników tlenu, które odpowiadają za uszkodzenia komórek i tym samym
przyspieszają starzenie się organizmu. Uczestniczy w syntezie kwasu hialuronowego, który jest niezbędny
w procesie nawilżania skóry a także regeneruje witaminę E oraz chroni skórę przed nadmiernym
działaniem promieniowania słonecznego.

Zalecana do spożycia dzienna porcja preparatu: 1 tabletka powlekana dziennie podczas posiłku.
Skład zalecanej dziennej porcji:
Składnik Zawartość w 1 tabletce powlekanej % RDA*
Kwas hialuronowy 22 mg **
Witamina C 30 mg 50
Witamina E 5,0 mg 50
Beta-karoten 2,4 mg **
*RDA- zalecane dzienne spożycie.
**- brak ustalonej normy zalecanego dziennego spożycia.
Przechowywanie: preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25OC), w suchym miejscu
niedostępnym dla małych dzieci.
Ostrzeżenie: nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości
na któryś ze składników preparatu oraz w okresie ciąży i karmienia piersią. Preparat nie może
być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Dostępne opakowania: kartonik zawierający 15 tabletek powlekanych, kartonik zawierający 30 tabletek
powlekanych, kartonik zawierający 60 tabletek powlekanych.
Producent:
Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.
ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2009-09-20 o 12:23
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 09:46   #2
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

nikt nie łyka ich ?
chyba się na nie skuszę i będę pierwsza
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 21:23   #3
fyolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zachodnipomorskie
Wiadomości: 23
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

hej Gonia zaciekawiły mnie te tabletki
napisz cos jak ich zjesz troche
czekam i pozdrawiam
fyolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 08:34   #4
asiunia0078
Raczkowanie
 
Avatar asiunia0078
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

Ja używam tych tabletek od trzech tygodni. Miałam strasznie przesuszoną skórę po lecie tak, że żadne kremy nie mogły sobie dać z tym rady. A teraz widzę, że skóra jest nawilżona i delikatna. Już jestem fanką tego suplementu.
asiunia0078 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 16:48   #5
fyolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zachodnipomorskie
Wiadomości: 23
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

hmm to tzrba zakupić zwłaszcza po lecie taka suplementacja się przyda
fyolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 20:49   #6
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

a ile te cuda kosztuja...?
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 09:44   #7
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
a ile te cuda kosztuja...?
O ile pamietam... za 30 tabl. ok. 30 zł
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-30, 18:47   #8
asiunia0078
Raczkowanie
 
Avatar asiunia0078
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

Ja za 60 tabletek zapłaciłam około 31 zł.
asiunia0078 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 07:50   #9
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

Cytat:
Napisane przez asiunia0078 Pokaż wiadomość
Ja za 60 tabletek zapłaciłam około 31 zł.
ooo.... to jeszzce lepiej
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 15:04   #10
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

Jest teraz tyle tablet z kwasem hialuronowym ze nie wiadomo co wybrac. Ja kupiłam nowość Age Limit ale dopiero drugi dzień łykam więc nie wiem jak działa.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 12:41   #11
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

Hmm... ciekawe
nawilżenie i wzmocnienie (zimowe naczynka ) by się przydało...

A skutki uboczne ?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 18:57   #12
aneczka2305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

hej ja kupiłam relastan jakies 2 tyg. temu i od tego czasu uzywam efekty sa cera promienista i ma ładny koloryt i jakby zmarszki pod oczami mniej widoczne, mam 24 lata a zmarszki pod oczami juz powoli zaczyna byc widac kupiłam w aptece 60 tabletek za 45 zł czyli na 2 miesiace wiec mysle ze sie opłaca. Pani w aptece powiedziała ze skład maja fajny Info o relastanie znalałam w gazecie i sie skusilam Polecam aha skutków ubocznych brak (jak narazie ) Pozdrawiam
aneczka2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 19:54   #13
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

a moglabys wrzucic sklad? plisss
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 20:24   #14
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

no więc łykam 2 opakowanie i jestem zadowolona.
Mam cerę mieszaną , skłonną do wysuszeń, po 30
Większość tabletek, które łykałam , żeby nawilzyć skórę wypryszzcała mnie, te nie
Skóra, jest dobrze nawilżona , ma ładniejszy kolor, zmniejszzcenia zmarszzcek nie zauważyłąm ale może po kilku opakowaniach.....
Generalnie jestem bardzo zadowolona
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 21:11   #15
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

oo, ciekawe

W ogóle szkoda, że w KWC nie ma tego typu suplementów do oceny w katalogu

Ja używam ostatnio kwasu hialuronowego z Mazideł i sobie go chwalę.

Co do zmarszczek pod oczami - to ja mam 20 lat i niestety, ale skóra pod oczami "nie na moje lata". Może i bez tragedii, ale szybko doczekam się poważniejszych zmarszczek.... echh.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 21:14   #16
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
oo, ciekawe

W ogóle szkoda, że w KWC nie ma tego typu suplementów do oceny w katalogu
.
masz rację, też mi tego w KWC brakuje.... łatwiej byłoby szukać i oceniać
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2009-12-27 o 21:17
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 17:26   #17
aneczka2305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

Skład Gonia podała w pierwszym poscie
aneczka2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 20:02   #18
lieft
Przyczajenie
 
Avatar lieft
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 15
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

relastan itp środki nie są nic warte, mówi za siebie sama cena, ale przede wszystkim łykanie witamin nie jest wskazane, nie pomaga w niczym, jest jedynie skarbonką dla firm farmaceutycznych i niczym więcej.
Jeżeli chodzi o kwas hiaruonowy, to owszem, ale w zastrzykach, jest bardzo skuteczny i polecam, natomiast nigdy w pastylkach. Nie wierzcie w ulotki, cudowne, tanie preparaty. Dobry kosmetyk nie kosztuje kilkadziesiąt złotych, a jeśli do tego mają być w miarę długie i dobre efekty, to musi to być w formie zastrzyków powtarzanych regularnie, wykonywanych w dobrych gabinetach. To tyle w skrócie.
Jeżeli kogoś nie stać na 400-600 zł, to niech sobie kupi takie witaminki, być może podzialają na wyobraźnię, podobno niektórzy tak mają.

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

nie ma sensu

Edytowane przez lieft
Czas edycji: 2010-01-19 o 20:03
lieft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 13:52   #19
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

Ostatnio zainteresował mnie temat suplementów, ponieważ słyszę coraz więcej opinii na temat wpływu diety na skórę. Niektórzy twierdzą wręcz, że żadne kremy nie pomogają na dłużą metę... jedynie gruntowna zmiana diety jest w stanie trwale poprawić stan skóry.

Relastan jest reklamowany w wielu czasopismach, rzeczywiscie skład fajny. Po jak dlugim czasie stosowania można oczekiwac na efekty?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 20:44   #20
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Ostatnio zainteresował mnie temat suplementów, ponieważ słyszę coraz więcej opinii na temat wpływu diety na skórę. Niektórzy twierdzą wręcz, że żadne kremy nie pomogają na dłużą metę... jedynie gruntowna zmiana diety jest w stanie trwale poprawić stan skóry.

Relastan jest reklamowany w wielu czasopismach, rzeczywiscie skład fajny. Po jak dlugim czasie stosowania można oczekiwac na efekty?
kończę 3 opakowanie i jestem zachwycona , dołączyłam jeszce do tego łykanie cynku w tabletkach.
Efekt :
- skóra dobrze nawilzona, ale nie przetłuszczająca się
- kolor zdecydowanie zdrowszy
- pryszzcy brak
- cera naprawdę zyskała na wygądzie....

polecam kupowanie ich na all, za 60 tabl. + 15 gratis - zapłaciłam około 40 zł
a dodam,że łayka się 1 tabletkę dziennie
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 15:32   #21
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

Cytat:
Napisane przez lieft Pokaż wiadomość
relastan itp środki nie są nic warte, mówi za siebie sama cena, ale przede wszystkim łykanie witamin nie jest wskazane, nie pomaga w niczym, jest jedynie skarbonką dla firm farmaceutycznych i niczym więcej.
Jeżeli chodzi o kwas hiaruonowy, to owszem, ale w zastrzykach, jest bardzo skuteczny i polecam, natomiast nigdy w pastylkach. Nie wierzcie w ulotki, cudowne, tanie preparaty. Dobry kosmetyk nie kosztuje kilkadziesiąt złotych, a jeśli do tego mają być w miarę długie i dobre efekty, to musi to być w formie zastrzyków powtarzanych regularnie, wykonywanych w dobrych gabinetach. To tyle w skrócie.
Jeżeli kogoś nie stać na 400-600 zł, to niech sobie kupi takie witaminki, być może podzialają na wyobraźnię, podobno niektórzy tak mają.

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

nie ma sensu


heh a jak mam ogolna i alergiczna suchosc skory i nic nie pomaga to co?jak uzywac wtedy zastrzykow?

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
oo, ciekawe

W ogóle szkoda, że w KWC nie ma tego typu suplementów do oceny w katalogu

Ja używam ostatnio kwasu hialuronowego z Mazideł i sobie go chwalę.

Co do zmarszczek pod oczami - to ja mam 20 lat i niestety, ale skóra pod oczami "nie na moje lata". Może i bez tragedii, ale szybko doczekam się poważniejszych zmarszczek.... echh.
Insane nie Ty jedna,nie Ty jedna ale ja mam gorsza na czole i od daawna mam zamrszki ;/ i uwzam,ze jak na te moje 21 lat to jest zdecydowanie zagleboka! ale to mimiczna i mam oglna sychosc skory wiec chyba nic by mi nie pomoglo...a jakos te wszytskie ostrzykiwania i inne cuda mnie nie przekonuja...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 20:46   #22
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 233
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

Ale pachnie reklamą .o matko...
klara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 22:14   #23
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

Moja mama i ciotka używaja od kilku miesięcy AGELIMIT - mamie bardzo sie buzka poprawiła - wszyscy ja chwlą. Moim zdaniem agelimit ma lepszy skład niż ten relastan - wlasnie zamierzam sama go zacząć łykać.
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 11:14   #24
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

Zainteresowały mnie te tabletki agelimit czy ktoś jeszcze je tu stosuje? Po jakim czasie widać pierwsze efekty? Muszę powiedzieć,że skład mają całkiem atrakcyjny
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 10:34   #25
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

Cytat:
Napisane przez klara01 Pokaż wiadomość
Ale pachnie reklamą .o matko...

chyba coś Ci sie kobieto pomieszało.... gdzie tu reklama z mojej strony ?

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez daphne81 Pokaż wiadomość
Moja mama i ciotka używaja od kilku miesięcy AGELIMIT - mamie bardzo sie buzka poprawiła - wszyscy ja chwlą. Moim zdaniem agelimit ma lepszy skład niż ten relastan - wlasnie zamierzam sama go zacząć łykać.

tak potwerdzam Agelimit ma lepszy sklad i Relastam sobie odpuściałam na rzecz Agelimitu

Co do wstrzykiwania kwasu tez od niedawna stosuje, ale nigdy nie zaszkodzi troszkę sobie wspomóc, tym bardziej że widziałam różnice, przez wstzryknieciem botoksu i kwasu hial.
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 13:17   #26
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

Ja skuszona wypowiedziami o relastan kupiłam go też, ale żadnych efektów nie widzę. Na mnie już lepiej działa zwykły capivit bez kwasu. Co do stosowania kwasu hialuronowego to lepsze i skuteczniejsze są zabiegi z ich wykorzystaniem np. mezoterapia preparatem Mesolis itp.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 21:05   #27
izyrek
Raczkowanie
 
Avatar izyrek
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 76
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

to w końcu który jest lepszy? sprawdziłyście i jak efekty?
izyrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 23:51   #28
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

też jestem ciekawa jak efekty?
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 09:55   #29
Viotynka
Przyczajenie
 
Avatar Viotynka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

RELASTAN uzywam od 2-3tyg i mogę powiedzieć że jest fajny.Na pewno nawilża skórę.Zawsze po goleniu czy depilacji miałam suchą skórę na nogach.Teraz nawet gdy zapomnę czy z lenistwa nie chce mi się nasmarować ciała mam miękkie jak bym nawilżyła dobrym balsamem.Jestem zadowolona i mogę szczerze polecić.Skład jest fajny i cena przystępna a dziennie to tylko 1 kapsułka.WARTO!

Edytowane przez Viotynka
Czas edycji: 2011-10-31 o 09:56
Viotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 11:38   #30
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Relastan - tabletki z kwasem hialuronowym

Ja Relastan łykam już naprawde długo, od dobrych 8 miesięcy codziennie Relastan i vitapil i powiem Wam, że wg mnie działa, miałam delikatne zmarszczki na czole ( mam 30 lat) i obecnie prawie ich nie widać, do tego stopnia, że jak poszłam do mojej dermatolog estetycznej na kwas migdałowy i zaczęlam jej się pytać czy ten kwas też coś podziała na te moje pierwsze zmarszczki czy moze coś innego to mi odpowiedziała, że nie mam na razie nic silnego w siebie ładować bo wcale zmarszczek nie widzi
Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-09 15:46:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.