Studenci Uniwersytetu Łódzkiego - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-12, 13:39   #931
a_te_na
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

ale chyba każde większe miasto ma swoje ciemne i jasne strony hehe więc Łódź jest w tym przedziale czy może jest zdecydowanie gorzej?
a_te_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 00:08   #932
Misiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 403
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Nie znoszę Łodzi. Za co?
- zaczepiło mnie kiedyś trzech drechów wieczorem na jednej z głównych ulic (oczywiście nikt nie zareagował, na szczęście mieli pokojowe zamiary :P )
- jacyś kibole pobili mojego kuzyna gdy po derbach wracał rano z pracy (bo powiedział, że nie jest "za" żadną drużyną)
- kiedyś ukradli mi telefon w tramwaju (oczywiście ludzie powiedzieli mi że ktoś mnie okradł dopiero, jak złodziej wysiadł z trawmaju, choć widzieli że mnie okrada to nikt nic nie powiedział)
- ostatnio stałam na przystanku, stał sobie jakiś koleś z telefonem w ręce, podbiegło do niego trzech gości, skopali go w mgnieniu oka i uciekli z telefonem
- prawie wszędzie trzeba płacić za parkowanie, a miejsc parkingowych jak na lekarstwo
- pełno ludzi, ludzie są wszędzie, no i często może Cię ktoś zaczepić (latem wychodziłam z salonu ślubnego, który jest w bramie ulicy Jaracza, i w tej bramie zastawili mi drogę jakaś babka z napakowanym facetem, i zarządali 2 złotych... dzięki Bogu, że miałam)
- autobusy i tramwaje są przeważnie okrutnie zatłoczone, no i ciągle się spóźniają...
-ciągle remonty, objazdy, zamknięte ulice, zmiany trasy tramwajów...

Mogłabym tak wymieniać i wymieniać ale nie o tym jest wątek. Ogólnie, gdy skończę studia, z Łodzią nie chcę mieć nic do czyeniania. Dobrze, że tam nie mieszkam i przyjeżdżam tylko czasem na zajęcia.
__________________
Jesteśmy razem
od 10 czerwca 2005 r.

Szczęśliwe Małżeństwo
od 8 maja 2010 r.



Jak wskazówki jednego zegara- mają sens tylko wtedy,
gdy dwie!




Misiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 20:54   #933
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Misiak masz faktycznie pecha z tym zaczepianiem, ale sądzisz, ze np. w Warszawie jest lepiej? ludzie nie zaczepiają, nieznajomi pomagają i jest więcej miejsc parkingowych?
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 21:19   #934
a_te_na
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Właśnie wydaje mi się że wszędzie można się z tym spotkać i to nie tylko w dużych miastach.
Myśle o studiach w Łodzi, tylko, że nigdy tam nie byłam co może wydawać się dziwne Dlatego tez jestem ciekawa jakie odczucia mają ludzie mieszkający w tym mieście licze na to, że szara i brzydka Łódź to tylko stereotyp
a_te_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 06:59   #935
Misiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 403
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
sądzisz, ze np. w Warszawie jest lepiej? ludzie nie zaczepiają, nieznajomi pomagają i jest więcej miejsc parkingowych?
Nie wiem jak jest w Warszawie, bo nie pamiętam kiedy tam ostatnio byłam. Piszę tylko o Łodzi. Może faktycznie miałam pecha.
Osobiście mieszkam w miasteczku niedaleko Łodzi, i nie jestem przyzwyczajona do dzikości wielkiego miasta.
__________________
Jesteśmy razem
od 10 czerwca 2005 r.

Szczęśliwe Małżeństwo
od 8 maja 2010 r.



Jak wskazówki jednego zegara- mają sens tylko wtedy,
gdy dwie!





Edytowane przez Misiak87
Czas edycji: 2010-03-15 o 06:59 Powód: literówka
Misiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 11:30   #936
Turczynka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska/Łódźkie
Wiadomości: 1 212
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Cytat:
Napisane przez Misiak87 Pokaż wiadomość
Nie znoszę Łodzi. Za co?
- zaczepiło mnie kiedyś trzech drechów wieczorem na jednej z głównych ulic (oczywiście nikt nie zareagował, na szczęście mieli pokojowe zamiary :P )
- jacyś kibole pobili mojego kuzyna gdy po derbach wracał rano z pracy (bo powiedział, że nie jest "za" żadną drużyną)
- kiedyś ukradli mi telefon w tramwaju (oczywiście ludzie powiedzieli mi że ktoś mnie okradł dopiero, jak złodziej wysiadł z trawmaju, choć widzieli że mnie okrada to nikt nic nie powiedział)
- ostatnio stałam na przystanku, stał sobie jakiś koleś z telefonem w ręce, podbiegło do niego trzech gości, skopali go w mgnieniu oka i uciekli z telefonem
- prawie wszędzie trzeba płacić za parkowanie, a miejsc parkingowych jak na lekarstwo
- pełno ludzi, ludzie są wszędzie, no i często może Cię ktoś zaczepić (latem wychodziłam z salonu ślubnego, który jest w bramie ulicy Jaracza, i w tej bramie zastawili mi drogę jakaś babka z napakowanym facetem, i zarządali 2 złotych... dzięki Bogu, że miałam)
- autobusy i tramwaje są przeważnie okrutnie zatłoczone, no i ciągle się spóźniają...
-ciągle remonty, objazdy, zamknięte ulice, zmiany trasy tramwajów...

Mogłabym tak wymieniać i wymieniać ale nie o tym jest wątek. Ogólnie, gdy skończę studia, z Łodzią nie chcę mieć nic do czyeniania. Dobrze, że tam nie mieszkam i przyjeżdżam tylko czasem na zajęcia.
Misiak87 wow ale mnie zatkała ilość wypisanych przez Ciebie informacji. Ja wiedziałam że Łódź jest niebezpieczna, jednak niespodziewałam się że tak wiele sytuacji może się na jednego człowieka nawarstwić. Mój kolega też został pobity w biały dzień na bardzo ruchliwej drodze. Ja po nocach raczej nie chodzę, bo fakt bardzo się boję. Jednakże nie można tutaj mówić że tylko ŁÓdź jest taka straszna. Wszystkie wielkie miasta mają taki "klimat" i niestety tego się nie wystrzeże. Wiadomo trzeba na siebie uważać i omijać te "ciemne" miejsca.Choć jak sami się domyslamy i tak czasem omijanie nie pomoże, bo taki jeden z drugim w paradę Ci wejdą ;(
Ja normalnie mieszkam w 40 tysięcznym mieście i nie mam zamiaru zostać w Łodzi. Po studiach wracam do siebie
Turczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 18:35   #937
Cloveer
Rozeznanie
 
Avatar Cloveer
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 565
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

hej, hej odświeżam wątek, jak tam znajdą się tu jeszcze studenci uniwerku?
__________________
"Najgorsza rzecz w życiu kobiety to czekanie, aż mężczyzna rozumu nabierze."
Cloveer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 20:58   #938
pineapple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 210
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Jeśli któraś z was, drogie Wizażanki, ma coś do powiedzenia na temat Uniwersytetu Łódzkiego, a zwłaszcza wydziału zarządzania, konkretniej finanse i rachunkowość, (doświadczenia własne, znajomych, rodziny) to bardzo proszę o PW.
Wiem, że kierunek ten jest także na wydziale ekonomiczno-socjologicznym więc o tym też parę słów się przyda.
Jak dobrze pójdzie do dołącze do waszych spotkań
Jeszcze raz bardzo proszę o kontakt.
pineapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 21:49   #939
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

moge ci pomoc porownac wydzialy. a propo kierunkow to spojrz w siatke godzin na stronach wydzialu.
ek-soc jest moim zdaniem bardziej prestizowy, a zarzadzanie bardziej wyluzowane,
ale na obu jest mnostwo ludzi i czlowiek czuje sie anonimowy, troche wyobcowany.
__________________
Włosomaniaczka



Edytowane przez biia
Czas edycji: 2010-07-12 o 21:51
biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 11:20   #940
julka568
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

HEJ jakie zajęcia polecacie wybrać na w-f? zastanawiałam się nad Yogą, gimnastyką zdrowotną a ćwiczeniamia muz-ruchowymi. Przez ostatnie 6 lat nie ćwiczyłam na w-f-ie. Ktoś uczęszczał na te zajęcia, może napisać jak to dokładnie wygląda, co trzeba zrobić, żeby zaliczyć? Które z tych zajęc są najodpowiedniejsze dla osoby, która nie jest orłem z w-f-u?;d
julka568 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 11:38   #941
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Jeśli nie chcesz się przemęczać i wf traktujesz jak obowiązek, to bierz gimnastykę zdrowotną Wskazaniem do niej są właśnie długotrwałe zwolnienie z wf, problemy zdrowotne typu duża wada wzroku, przebyte niedawno złamania, kontuzje itd. Zajęcia nie sa męczące, to chyba jakieś ogólne rozciagania, ćwiczenia na takiej dużej piłce itd. Dużo zależy od prowadzącego, ale generalnie nikt nie narzekał na zdrowotną.
Joga też nie jest mocno forsowna, ale trzeba być trochę wygimnastykowanym. Niby są to ćwiczenia są dla początkujących, ale z czasem dochodzą różne śmiszne pozycje, które trzeba ogarniać.
Wydaje mi się, ze ćwiczenia muzyczno ruchowe sa najbardziej męczące i to nie tylko dlatego, ze ja na nie chodziłam. 1,5 godziny ćwiczenia układów aerobowych przy muzyce potrafi dać w kość, czasem wychodziłam z zajęć spocona jak mysz i umordowana. Ale co do jogi i muzyczno-ruchowych, z drugiej strony masz tygodniowo 1,5 godz. za darmo tego, za co kobitki w klubach fitness muszą płacić
Na jodze i gimnastyce zdrowotnej zaliczenie polegało chyba na 100% obecności na zajeciach, ale głowy nie dam. Na aerobiku oprócz obecności trzeba zaliczać układy, średnio 3-4 na semestr.
Reasumując, polecam gimnastykę zdrowotną
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 18:47   #942
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego


Od października studentka pedagogiki
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 13:25   #943
Cloveer
Rozeznanie
 
Avatar Cloveer
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 565
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

A ja mam pytanie odnoście stypendiów socjalnych.
Nie studiowałam nigdy wcześniej na uniwerku i nie wiem jak to jest u Was, do kiedy trzeba składać wnioski na stypendium socjalne ? (studenci stacjonarni).
Czy to wszystko będzie nam wyjaśnione jak już rozpocznie się rok akademicki?
__________________
"Najgorsza rzecz w życiu kobiety to czekanie, aż mężczyzna rozumu nabierze."
Cloveer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 13:43   #944
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Cytat:
Napisane przez Cloveer Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie odnoście stypendiów socjalnych.
Nie studiowałam nigdy wcześniej na uniwerku i nie wiem jak to jest u Was, do kiedy trzeba składać wnioski na stypendium socjalne ? (studenci stacjonarni).
Czy to wszystko będzie nam wyjaśnione jak już rozpocznie się rok akademicki?
1 rok? Muszę Cię zmartwić, bo termin składania wniosków minął 31.08
Wszystko jest tu:
http://www.uni.lodz.pl/strefa/sprawy...e,artykul,1627
Socjalne jest przyznawane, jeśli dochód na jednego członka rodziny nie przekracza 572 zł.
No i niestety, na studiach nikt o niczym nie informuje. Takich informacji trzeba szukać samemu
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 21:26   #945
Cloveer
Rozeznanie
 
Avatar Cloveer
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 565
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Ooo ;/ kurcze szkoda.
Na mojej poprzedniej uczelni wszystko było załatwiane w październiku, w czasie trwania roku akademickiego :|
Niestety strona którą mi podałaś nie istnieje, ale już odnalazłam wątek...

A stypendia socjalne są przyznawane na cały rok? czy na 1 semestr?

A jak jest ze stypendium naukowym? termin jest dłuższy? czy też już przegapiłam?
__________________
"Najgorsza rzecz w życiu kobiety to czekanie, aż mężczyzna rozumu nabierze."
Cloveer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 08:36   #946
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Przepraszam z nieistniejącą stroną, coś mi się pokitrasiło
Socjalne jest przyznawane na rok i wypłacane co miesiąc. Naukowe jest przyznawane chyba dopiero na drugim roku, na podstawie wyników z pierwszego, ale mogę się mylić. To jeśli chodzi o studia pierwszego stopnia. Ale z tym stypendium jest nie za bogato, bo dostaje je tylko 17% najlepszych na roku.
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 10:53   #947
Cloveer
Rozeznanie
 
Avatar Cloveer
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 565
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Kurcze szkoda z tym socjalnym, że przegapiłam. Zawsze parę groszy by było :|

Dzięki za wyjaśnienie
__________________
"Najgorsza rzecz w życiu kobiety to czekanie, aż mężczyzna rozumu nabierze."
Cloveer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 22:19   #948
martam_1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Hej
zaczynam pierwszy rok na Informatyce i ekonometrii. Chciałam się spytać kiedy mozna odebrac indeks i legitymację?
martam_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 23:47   #949
Milenaldz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Cytat:
Napisane przez martam_1991 Pokaż wiadomość
Hej
zaczynam pierwszy rok na Informatyce i ekonometrii. Chciałam się spytać kiedy mozna odebrac indeks i legitymację?


Ja również zaczynam od tego roku studia na UŁ. Co do indeksu i legitymacji, to z tego co wiem rozdają na rozpoczęciu 1go października. Natomiast jak wygląda rozdanie indeksów to nie mam pojęcia, czy rozdają każdemu po kolei, czy się po nie do dziekanatu trzeba udać. Trzeba zapytać doświadczonych studentów.

Pozdrawiam!
Milenaldz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 19:45   #950
kaka17ab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 74
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

witam, chcę złożyć dokumenty na UŁ i mam nadzieję, że mnie przyjmą, jak to jest z progami punktowymi, co roku wzrastają czy maleją i o ile? co sądzicie o socjologii? jaka przyszłość po tym? gdzie można robić z tego praktyki w Łodzi? chciałam psychologię, ale w tym roku trzeba było mieć 550pkt, a ja ich nie mam, czy są większe szanse po psychologii niż socjologii? jak to jest z w.f- jakie sporty są do wyboru i co polecacie? jak wygląda z niego zaliczenie? może zna ktoś literaturę obowiązkową na socjologii to bym sobie już czytała, jak wygląda ekonomia na tym kierunku? ze statystyki i logiki ma ktoś może notatki? jak to jest z rozpoczęciem i indeksem i legitymacją-dają na rozpoczęciu?
kaka17ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 08:58   #951
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Oj coś przymiera Wam wątek..

Słuchajcie, czy jest tu ktoś kto kończy na UŁ kierunek związany z finansami/ekonomią i zna francuski w stopniu przynajmniej średniozaawansowanym - albo zna taką osobę?

Szukam dla pewnej dużej firmy osoby na stanowisko Młodszej Księgowej właśnie z językiem francuskim. Doświadczenie nie jest koniecznym warunkiem, za to znajomość francuskiego i angielskiego tak. Jeśli ktoś coś wie, proszę o prywatną wiadomość
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 10:13   #952
*wanilia*
Zadomowienie
 
Avatar *wanilia*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 841
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

A ja mam pytanie czy jest tu jakaś osoba studiująca administrację (dziennie lub zaocznie) i chodząca na rachunkowość do p. Szeligi?

Dajcie znać bo mam pytanko
__________________

"Może możemy być szczęśliwi gdziekolwiek..
Móc zawsze i wszędzie już polegać na sobie.."


http://s4.suwaczek.com/200608254438.png

*wanilia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 22:09   #953
bogini_rapu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Ochrona Środowiska. Wydział Biologii i Ochrony Środowiska.

Plisss, niech ktoś, kto studniuje to samo, się odezwie na pw, bo mam pytanie
bogini_rapu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 23:28   #954
m90ldz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 21
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Witam wszystkie studentki i studentów UŁ
Obecnie studiuję na 3 roku administracji na Wydziale Prawa i Administracji. Od października planuję rozpocząć studia magisterskie zarówno na administracji jak i drugim kierunku - finansach i rachunkowości. I w związku z tym faktem mam kilka pytań:
1) Jak wygląda rekrutacja zarówno na Wydziale Zarządzania jak i Ekonomiczno - Socjologicznym? Czy taki zwykły, szary student jak ja po zupełnie innym kierunku (i zakładając, że na dyplomie będzie dobra ocenka ) ma realną szansę ze studentami, którzy posiadają tytuł licencjata z tego kierunku?
2) Jakie są Wasze subiektywne opinie, który wydział jest lepszy - pod każdym względem: systemu nauczania, wykładowców, studentów, prestiżu?
3) Jeżeli Wydział Zarządzania - to czy po administracji mam możliwość wybrania ścieżki ze specjalizacją (dla absolwentów kierunków ekonomicznych) czy mogę wybrać tylko ścieżkę bez specjalizacji (dla absolwentów kierunków nieekonomicznych)?
4) Jak przedstawia się siatka godzinowa na obu wydziałach? Oczywiście przejrzałam plany zajęć umieszczone na stronach wydziałowych, ale nie orientuję się które zajęcia są obowiązkowe, a które można sobie odpuścić
Dziękuję bardzo za wszelkie wskazówki!
m90ldz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 20:17   #955
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Słabo szukasz skoro nie znalazłaś tych informacji bo wszystko powinno być na stornach wydziałowych. Np. siatka godzin na eksocu http://www.eksoc.uni.lodz.pl/portal/...2_fir_s1_1.pdf
Powodzenia
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 16:22   #956
m90ldz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 21
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

To akurat link do rozkładu zajęć na studiach stacjonarnych pierwszego stopnia, a mnie chodzi o magisterkę Poza tym plany zajęć i siatki godzin przeglądałam, ale faktycznie źle sformułowałam pytanie - bardziej chodziło mi o to, które zajęcia można sobie odpuścić i na nie nie uczęszczać (np. czy nie sprawdzają obecności na wykładach, bo z tym różnie bywa na każdym wydziale).
Ale dziękuję za odzew, pozdrawiam
m90ldz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 18:30   #957
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

na eksocu wykłady nie są obowiązkowe oprócz 1 roku I stopnia.
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 21:05   #958
m90ldz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 21
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Dobra informacja, dzięki wielkie
m90ldz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 17:20   #959
m90ldz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 21
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Mam jeszcze jedno pytanko:
orientujecie się jak to w końcu jest z tym drugim płatnym kierunkiem? Za chwilę zajrzę w ustawę i pewnie będę jeszcze dzwonić w tej sprawie do dziekanatów, ale może Wy wiecie coś konkretnego, bo słyszałam już wieeele wersji Szczególnie mnie interesuje ile ewentualnie będę musiała płacić? Czy tyle samo co za studia zaoczne?

Baaardzo Wam dziękuję za odpowiedzi!

P.S. Przepraszam za post za postem, ale jeszcze do końca nie ogarnęłam całego forum

Edytowane przez m90ldz
Czas edycji: 2012-03-08 o 17:21
m90ldz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 19:46   #960
meggi2334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Studenci Uniwersytetu Łódzkiego

Hej dziewczyny,
Trochę się zdziwiłam że szukając forum UŁ wyszukiwarka mnie tu przekierowała, ale pytam bo z tego co widziałam forum UŁ wygląda biednie.
Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was studiował/studiuje na INTERNATIONAL MARKETING MANAGEMENT (Postgraduate studies) na wydziale Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych? chciałabym złożyć papiery na ten kierunek ale może usłyszę od Was jakieś konstruktywne uwagi np.odnośnie rekrutacji i wymagań oraz samych studiów.
Z góry dzięki za pomoc!
meggi2334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.