Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-05, 19:07   #4081
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Chyba lepiej robić większą przerwę między zabiegami, niż mniejsza. Nie?
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 19:12   #4082
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Bita godzina wystarczy, nie ma potrzeby siedzieć z tym dłużej i nie nakładaj zbyt dużo maści, bo jak usiądziesz to się wszędzie rozpłynie Cienka warstwa wystarczy, nie tak żeby się całkiem wchłonęła jak np. balsam do ciała ale zbyt duża ilość nie wzmocni efektu a maść droga.
dzięki, zaczynam ponownie bikini w tym tyogdniu, ale tym razem już z Emlą
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 19:15   #4083
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Pytanie do bardziej doświadczonych dziewczyn. Czy to możliwe, że depilacja laserowa na mnie nie działa?
Swego czasu chodziłam na IPL. Teraz wiem, że to było wywalenie kasy w błoto. Dermatolog polecił mi Light Sheer, byłam przed wakacjami na 3 zabiegach, potem na okres lata przerwałam. Na początku faktycznie- włoski ładnie powypadały, były cieńsze. Teraz, po ponad 3 miesiącach przerwy na lato widzę jednak, że mam ich tyle samo, co i miałam.
Czy konieczne jest chodzenie na Vectusa, a Light Sheer nie jest skuteczny?
Dodam, że zmagam się z hirsytuzmem i chcę pozbyć się włosków z twarzy (broda przede wszystkim). Miałam badania hormonalne i w tym zakresie wszystko jest w porządku. Włoski mam ciemne i grube, więc no kurcze, powinno brać. Co jest nie tak? Nie wymagam tego, żeby po 3 zabiegach pozbyć się wszystkiego, ale jakaś różnica być powinna.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 20:01   #4084
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Pytanie do bardziej doświadczonych dziewczyn. Czy to możliwe, że depilacja laserowa na mnie nie działa?
Swego czasu chodziłam na IPL. Teraz wiem, że to było wywalenie kasy w błoto. Dermatolog polecił mi Light Sheer, byłam przed wakacjami na 3 zabiegach, potem na okres lata przerwałam. Na początku faktycznie- włoski ładnie powypadały, były cieńsze. Teraz, po ponad 3 miesiącach przerwy na lato widzę jednak, że mam ich tyle samo, co i miałam.
Czy konieczne jest chodzenie na Vectusa, a Light Sheer nie jest skuteczny?
Dodam, że zmagam się z hirsytuzmem i chcę pozbyć się włosków z twarzy (broda przede wszystkim). Miałam badania hormonalne i w tym zakresie wszystko jest w porządku. Włoski mam ciemne i grube, więc no kurcze, powinno brać. Co jest nie tak? Nie wymagam tego, żeby po 3 zabiegach pozbyć się wszystkiego, ale jakaś różnica być powinna.
u mnie tez tak było. Zaczęłam, zrobiłam 2 zabiegi, a potem musiałam przerwać. Minął rok i włosków mam tyle samo co przed depilacją. I zaczynam od nowa.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 21:04   #4085
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja też idę jutro na bikini. Tym razem bez emli i to nie będzie przyjemne Prędzej robię makijaż permanentny brwi więc nie mogę tam siedzieć z maścią przez 2 godziny.
Co do bikini, ostatnim razem robiłam 19.05, ponad 2,5 miesiąca i znowu jakieś niedobitki wylazły! Ale mnie to wkurza, to już 7 zabieg

Bass Lepiej robić rzadziej niż za szybko, takie moje zdanie. Jeszcze 2 tygodnie temu się cieszyłam, że po wszystkie a tu klops. Teraz na kolejne partie będę chodziła co 2,5 miesiąca, wtedy dopiero wszystko odrasta (u mnie ).

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
u mnie tez tak było. Zaczęłam, zrobiłam 2 zabiegi, a potem musiałam przerwać. Minął rok i włosków mam tyle samo co przed depilacją. I zaczynam od nowa.
Nie wiem, u każdego pewnie jest inaczej ale jak ja zrobiłam 2 zabiegi na łydkach w 2012 tak do tej pory ich nie ruszałam a włoski są mocno przerzedzone. Nie mam wątpliwości, że efekt się utrzymał ale w jakim stopniu to nie wiem.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 18:32   #4086
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jestem po. Moc zwiekszona byla. Skakalam na fotelu, chcialam uciekac.
Atmosfera super fajna, kobieta porzadnie strzelala i nie musialam mowic gdzie jeszcze - robila sama z siebie, lepiej niz poprzedniczka (ten sam gabinet, inna kosmetolog).
Smiech, lzy i boooool...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 19:39   #4087
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

czy któraś z Was ma porównanie Vectusa i Light Sheer?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-07, 11:19   #4088
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
czy któraś z Was ma porównanie Vectusa i Light Sheer?
Jakis czas temu dziewczyny pisaly.
Moja kolezanka tez robila dwoma i wolala vectusa (brunetka).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 12:07   #4089
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ktoś poleci vectusa w Warszawie?

Może bym się na łydki na niego przeszła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 15:45   #4090
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Jakis czas temu dziewczyny pisaly.
Moja kolezanka tez robila dwoma i wolala vectusa (brunetka).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja sie wlasnie zastanawiam czy nie pojsc na bikini vectusem, ogolnie jestem po LS ale całkiem na dole sporo zostalo...
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 15:57   #4091
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Też będę robiła VECTUSEM Lydki. Bo jestem po LS i jednak dobiję.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-07, 17:22   #4092
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

a vectus boli tak samo?
jestem dziś po bikini głębokim z emlą i... niebo a ziemia. Prawie nie bolało, mega!

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

z tego co patrze, to vectus chyba droższy i jest w bardziej renomowanych salonach
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 21:58   #4093
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
a vectus boli tak samo?
jestem dziś po bikini głębokim z emlą i... niebo a ziemia. Prawie nie bolało, mega!

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

z tego co patrze, to vectus chyba droższy i jest w bardziej renomowanych salonach
Bo nowszy. Firma i tak ta sama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 23:48   #4094
bim bam bom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A może ktoś polecić dobry salon z Vectusem w Warszawie?
bim bam bom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 20:55   #4095
dynamitka
Raczkowanie
 
Avatar dynamitka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Mielec/ Rzeszów
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja dziś miałam 5 zabieg na bikini, z czego drugi na zwykłym LS(poprzednie 3 na duecie). Pani zwiększyła mi moc na 38J i myślałam, że umrę tak bolało!!!! Oby efekty były

A te dziewczyny, które pisały wcześniej, że nie zadowolone z Light Sheer- co ile tygodni miałyście robione zabiegi? Bo jak za szybko to mógł faktycznie nie zadziałać. No i pytanie też jaką mocą.
dynamitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 09:19   #4096
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja miałam robiony zabieg na łydki zawsze co 6 tygodni. I pewnie dlatego włosy odrastały. Zastanawiam się czy specjalnie kazała mi babka przychodzić co 6 tyg. żeby było więcej zabiegów czy też się nie zna.

Teraz pójdę dopiero za tydzień- a to będzie 9 tydzień od zabiegu, tak jak mi poradziłyście
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 10:37   #4097
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ech, mnie ciekawi jaki efekt uzyskam chodzsc na bikini co 3 msce zamiast co 4-6 tyg. Ale biorac pod uwage fakt, ze fo tego czasu ostatnio nawet mi wlosy nie wypadly, to pocieszam sie, ze moze faktycznie cos to da. Zobaczymy ile wlosow teraz wyleci.

Robilyscie jakies peelingi bikini czy cos?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 12:10   #4098
Martamcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
a vectus boli tak samo?
jestem dziś po bikini głębokim z emlą i... niebo a ziemia. Prawie nie bolało, mega!

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

z tego co patrze, to vectus chyba droższy i jest w bardziej renomowanych salonach
Ja tez ostatnio byłam na tej depilacji i potwierdzam, depilacja praktycznie bezbolesna i efekt o wiele lepszy. Co do ceny chyba normalne tu xxx macie ceny jak to wyglada w salonie gdzie chodzę.

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-09-15 o 18:52 Powód: link
Martamcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 12:15   #4099
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

vectus nie boli??
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-09, 13:31   #4100
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja łydki - pierwsze 3 zabiegi, miałam co 6 tygodni,a następne tak co 8. Wydaje mi się, że pewnie to za krótkie odstępy cholera.
Teraz jak będę dobijała, to jednak sobie ogarnę co 10 tygodni.

Bikini i pachy też stwierdziłam, że jednak tak co 10 tygodni będę robiła, bo to będę miała za miesiąc 5 zabieg.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 14:52   #4101
dynamitka
Raczkowanie
 
Avatar dynamitka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Mielec/ Rzeszów
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

no niestety 6tyg to za krótko... ja to niby wiedziałam z tego forum, a też dałam się zwieść pani w salonie i pierwsze 2 czy 3( już nie pamieatm) zabiegi robiłam co 6tyg :// a na bikini minimum to 10! po 6 nawet dobrze nie odrosły włoski..
dynamitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 15:18   #4102
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dynamitka Pokaż wiadomość
no niestety 6tyg to za krótko... ja to niby wiedziałam z tego forum, a też dałam się zwieść pani w salonie i pierwsze 2 czy 3( już nie pamieatm) zabiegi robiłam co 6tyg :// a na bikini minimum to 10! po 6 nawet dobrze nie odrosły włoski..
No wlasnie. Czemu wiec takie kity wciskaja? Mi w pelni zagescily sie dopiero tak po 2,5 msca. Po 4-6 tyg jak w dalonie mowili, to by mi laserowali te same wlosy drugi raz.
Mam nadzieje tylko, ze efekty beda ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 17:35   #4103
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No ja własnie też głupia trochę, na początku tak chodziła co 6 właściwie i żałuję. Teraz między 4 a 5 zabiegiem na pachy i bikini głębokie, mam jakieś 14 tygodni chyba, czy jakoś tak. Ale widzę, że jest git. Także teraz będę raczej odczekiwała więcej czasu.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 19:56   #4104
martha66
Przyczajenie
 
Avatar martha66
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez malyniak Pokaż wiadomość
^^Znam ten "ból"z niewydepilowanymi plamami i z całą stanowczością odradzam ten "salon". Wykupiłem tam pakiet na całe ciało i każdy zabieg był wykonany "w kratkę", czy wręcz z pominiętymi obszarami kilka cm x kilka cm, pomimo tego że za każdym razem dopominałem się żeby "gęściej", "jeszcze tu", itd. (dość powiedzieć, że czasem 45 minut wystarczało pani kosmetolog na ogarnięcie ośmiu części ciała, pomimo że pani obsługująca rezerwację telefoniczną rezerwowała 2 godziny - ciekawe czy przez pozostałe 1h15min pani kosmetolog po prostu siedziała na fejsie, czy może przyjmowała na boku jakichś "swoich" klientów). Jak już się udało jakąś panią kosmetolog odpowiednio "ułożyć", to za następną wizytą okazywało się, że już nie pracuje (jest tam duża rotacja personelu).

Poza osobą wykonującą zabieg, nie bardzo jest się do kogo "pożalić" na niezadowalającą jakość usług, bo cała koncepcja firmy to niewielkie pomieszczenie wynajęte w klinice medycyny estetycznej (niejako podpierają się renomą tych klinik), a właściciel czy szef całego nieporządku znajduje się nie wiadomo gdzie (z perspektywy czasu oceniam, że to i tak duże szczęście, że nie zwinęli się z pieniędzmi zainkasowanymi z góry za pakiet zabiegów). Z kolei jedyne co ma do powiedzenia pani telefonistka, to "proszę przekazać uwagi osobie wykonującej zabieg".
Firma startowała z trzema takimi punktami w różnych klinikach, teraz zostały dwa (na Domaniewskiej i na Topiel), przy czym chyba jest pomiędzy nimi transportowany jeden i ten sam laser, bo jak są dostępne terminy w jednym punkcie, to nie ma w drugim. To powoduje gigantyczne kolejki, czasami 2 miesiące to zbyt małe wyprzedzenie, by dostać termin na godzinę popołudniową. Nie mówiąc o tym, że decydując się na te zabiegi wybierałem punkt 3 minuty od miejsca zamieszkania, a okazało się, że większość razy musiałem jeździć przez całe miasto na Domaniewską, bo akurat tam udawało się złapać termin.

Generalnie należy ocenić, że efekt jest proporcjonalny do pieniędzy, bo za 2-letni pakiet (10 zabiegów) zapłaciłem tyle co za ~3 zabiegi w normalnym salonie i efekt jest taki, jaki powinien być po trzech zabiegach, tj. 50-60% włosów mniej. Także mniej niż straconych pieniędzy, szkoda mi straconego czasu.

Jako że już chyba rozeszła się fama o "jakości" usług Epilira, to teraz ci sami ludzie uruchamiają ten sam koncept (klitka w klinice medycyny estetycznej ze wstawionym laserem, a w razie problemów szukaj wiatru w polu) pod inną nazwą, tj. Epilove. Jest podobny cennik, podobna strona internetowa, promowanie się przez blogerki i duża ilość opinii zadowolonych klientek w pierwszym tygodniu działalności (na fejsie itp.). Wątpliwości że to ten sam biznes nie pozostawia KRS (patrzeć na występujące osoby):
KRS Epilira:
KRS firmy, w ramach której działa m.in. marka Epilove:
Mają też jakiś biznes z wybielaniem zębów (Smilespa), pewnie takie samo dziadostwo.
Szukając informacji o xxx trafiłam na Twój post. Od zawsze zmagam się z wrastającymi włoskami . Czasem wstyd mi pokazać sie w bikini. Praktycznie podjełam już decyzję o wykupieniu pakietu ale lepiej zawsze zasięgnąć opinii postronnych osób. Wkońcu kilka złotych trzeba wydać . Moja znajoma chodzi (mniej więcej od roku) na zabiegi do Epilira na Domaniewskiej. Jest zadowolona i namawia mnie do wykupienia pakietu. Zwykle po zabiegu zapisuje się odrazu na kolejny. Ceny mają atrakcyjne. Można znaleźć tańsze ale nie ufam takim ofertom. Z tego co piszesz, abstrachując od problemów z umówieniem terminu w Epilira, jesteś zadowolony z efektów?

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-09-15 o 18:58 Powód: linki
martha66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 11:38   #4105
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
No ja własnie też głupia trochę, na początku tak chodziła co 6 właściwie i żałuję. Teraz między 4 a 5 zabiegiem na pachy i bikini głębokie, mam jakieś 14 tygodni chyba, czy jakoś tak. Ale widzę, że jest git. Także teraz będę raczej odczekiwała więcej czasu.
Wciaz sie zastanawiam, jaki jest sens wciskac kit co 4-6 tyg? W moim przypadku to ewidentnie kit.

Na sobie sprawdze czy takie dluzsze przerwy i zwiekszana moc na vrctusie cos da.


Macie pomysly na peelingi skory bikini? Poki co uzywam siateczkowej myjki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 19:37   #4106
pola223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej, mam do Was pytanie. Jestem po 5 zabiegu depilacji laserowej laserem diodowym. Przez pierwsze trzy zabiegi (poza bólem, ktory podobno jest kwestią indywidualną) nic sie nie działo złego . Po 4 zabiegu i tera po 5 pojawiały mi się dwa dni po zabiegu pojedyncze krostki, ropne, bardzo bardzo bardzo swedzące i zostawiajace potem takie male przebarwienia, ktore teoretycznie schodza po regularnym peelingowaniu, ale sam fakt, ze sie pojawiaja. Pani kosmetyczna sama nie wie co to moze byc, bo to nie jest typowe uczulenie na laser, zwlaszcza ze po pierwszych trzech zabiegach nic sie nie działo. Robilysmy tez probe laserowa i nic zlego sie nie dzialo. Czy ktos z Was mial moze podobna sytuacje? Mysle, ze jeszcze 2 razy bede musiala isc, bo moje wlosy na nogach sa bardzo uparte...
pola223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 01:40   #4107
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Wciaz sie zastanawiam, jaki jest sens wciskac kit co 4-6 tyg? W moim przypadku to ewidentnie kit.

Na sobie sprawdze czy takie dluzsze przerwy i zwiekszana moc na vrctusie cos da.


Macie pomysly na peelingi skory bikini? Poki co uzywam siateczkowej myjki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tzn. ja miałam 6-8, ale jakoś zawsze wychodziło, że przychodziłam tak po 6 i pół tygodnia.
No i jednak teraz uważam, że trzeba wybierać termin ten bardziej odległy.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 05:56   #4108
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Tzn. ja miałam 6-8, ale jakoś zawsze wychodziło, że przychodziłam tak po 6 i pół tygodnia.
No i jednak teraz uważam, że trzeba wybierać termin ten bardziej odległy.
Nie umawiam się po zabiegu tylko dzwonię tak tydzień przed chcianym, jak widzę, że wzrost się wyrównuje
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 10:04   #4109
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez pola223 Pokaż wiadomość
Hej, mam do Was pytanie. Jestem po 5 zabiegu depilacji laserowej laserem diodowym. Przez pierwsze trzy zabiegi (poza bólem, ktory podobno jest kwestią indywidualną) nic sie nie działo złego . Po 4 zabiegu i tera po 5 pojawiały mi się dwa dni po zabiegu pojedyncze krostki, ropne, bardzo bardzo bardzo swedzące i zostawiajace potem takie male przebarwienia, ktore teoretycznie schodza po regularnym peelingowaniu, ale sam fakt, ze sie pojawiaja. Pani kosmetyczna sama nie wie co to moze byc, bo to nie jest typowe uczulenie na laser, zwlaszcza ze po pierwszych trzech zabiegach nic sie nie działo. Robilysmy tez probe laserowa i nic zlego sie nie dzialo. Czy ktos z Was mial moze podobna sytuacje? Mysle, ze jeszcze 2 razy bede musiala isc, bo moje wlosy na nogach sa bardzo uparte...
Mam to prawie po każdym zabiegu, a depiluję twarz, więc dla mnie to bardzo niekomfortowe.
Na pewno nie wolno przekłuwać ani wyciskać! Najlepiej też nie drapać.
Mi kosmetyczka zaleciła balsam la roche-posay cicaplast baume z wit. B5. U mnie się nie sprawdził- zauważyłam, że jeszcze mocniej mnie wysypało.
Punktowo stosuję maść tribiotic oraz zasypkę alantan (sypię na wacik i się tym pudruję). Z tego, co przetestowałam, chyba najlepiej działa (przynajmniej na mnie) ten alantan- nie przesusza skóry, to, co wyskoczyło, szybko ginie i nie nie wyskakuje nic nowego. Stwierdziłam, że skoro sypałam tym dekolt po zdjęciu gipsu z obojczyka (5 tygodni w gipsie, a pod nim potówka na potówce i całe mnóstwo ropnych krost!) i nie zostały mi w ogóle po tym ślady, to czemu nie spróbować tego na twarzy.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 11:13   #4110
ann_adamczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja korzystałam z zabiegów depilacji laserowej w pewnym gabinecie w Łodzi, ale już zaprzestałam. Byłam na naprawdę wielu zabiegach bo około 20. Wydałam bardzo dużo pieniędzy i nie pozbyłam się problemu. Oczywiście jest o niebo lepiej, ale nie widzę sensu tego dalej kontynuować. Dodam, że zabiegi były wykonywane laserem light sheer, a nie IPL.
ann_adamczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.