Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-21, 15:07   #661
EWA D.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 46
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dziewczyny dzięki za Wasze podpowiedzi. Dwa tyg. dla mnie strasznie długo. Ja się chyba na jesień we wrześniu zdecyduję na walkę z plamiskami.
EWA D. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 17:43   #662
agaqs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 44
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

A ja się pozbyłam plam czuję się rewelacyjnie a stosowałam tylko neostratę a teraz zakupiłam peeling Isis Pharma glyco-A 12%, który też pomaga... Cudne uczucie nie mieć na twarzy plam

Edytowane przez agaqs
Czas edycji: 2010-06-21 o 17:45
agaqs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 18:55   #663
gwiazda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 126
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam Plamiaste

Podczytuje was od dawna,wiwec wypada sie przedstawic.

Mam30 lat, przebarwien dorobilam sie przez Zorac 0,05 % ,nie byly takie straszne.Chcilam sie ich pozbyc i wybralam sie na peeling neoderma -i to byl duzy blad, jestem typem bliznowca,skora goila sie bardzo dlugo, przebarwienia sa jasniejsze ,ale rozlaly sie prawie na calo czolo plus na policzki

Zakupilam juz neostate -bo wyczytalam ze jest super,cosmelanu sie boje,,

Ale ,ze jest w 9 miesiacu ,wiem ze teraz nie moge,+jeszcze karmienie piersia.

I dlatego pytam was doswiadczone co moge stosowac na te plamy ,karmiac piersia.Wyczytylam ,ze jst ok Albucin Maxima

Paraffinum Liquidum, Glycerin, Sucrose Distearate, Tocopheryl Acetate, Sucrose Stearate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Triethanolamine, Alcohol Denat., Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Papain, Carbomer, Allantoin, Niacinamide, Lecithin, Blend of Canadian Rumex species (Rumex occidentalis), BHA, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Dextran, Nonapeptide-1, Phenoxyethanol, Methylparaben, Diazolidinyl Urea, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Parfum

Pani dermatolog z Erisa ,odpowiedzial ,ze wolno ale ja nie znam sie na skladach,blagam pomozcie ,czy to wolno,a jesli nie to co mozna

z gory wielkie dzieki plameczki
gwiazda666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 19:35   #664
OoOoXoOoO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 58
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

hmmm... ja chyba rowniez zostawie to do jesieni

a slyszalyscie moze o Laser Fotona na przebarwienia ?
ogolnie lasery na plamiska sa beeeee ?

boje sie,ze cosmelan jest bardzo bardzo inwazyjny ... a z drugiej strony naczytalam sie,ze po nim nie dosc ze plamki znikaja to i ogolnie ma efekty napinajace ii wygladzajace skore

p.s Witamy Gwiazda666
OoOoXoOoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 19:38   #665
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez agaqs Pokaż wiadomość
A ja się pozbyłam plam czuję się rewelacyjnie a stosowałam tylko neostratę a teraz zakupiłam peeling Isis Pharma glyco-A 12%, który też pomaga... Cudne uczucie nie mieć na twarzy plam
No to wspaniale !
Wyobrazam sobie jak sie czujesz

A powiedz jakiego mialas typu plamy, jak dlugo i czy duze one byly?
Ile czasu uzywalas neostrate?
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 19:39   #666
OoOoXoOoO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 58
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez agaqs Pokaż wiadomość
A ja się pozbyłam plam czuję się rewelacyjnie a stosowałam tylko neostratę a teraz zakupiłam peeling Isis Pharma glyco-A 12%, który też pomaga... Cudne uczucie nie mieć na twarzy plam
a czy mozesz napisac ta neostrata to zel czy krem czy co ? bo widze,ze pod ta nazwa jest kilka kosmetykow a nawet zestaw do zluszczania i jak dlugo to stosowalas i w jakim okresie
jak reaguje na to buzka ?
z gory dziekuje za opowiedz
pozdrawiam
OoOoXoOoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 23:58   #667
EWA D.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 46
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

OoOoXoOoO mi dermatolog powiedział, że cosmelan pomoże mi na inne problemy ze skórą. Mam cerę tłustą, no i wiadomo przy tym różne wypryski (co miesiąc bardziej intensywne) i zaskórniki. A najbardziej mnie to denerwuje, że nawet jak się nie pomaluję to po 3-4 godzinach się błyszczę, z makijażem szybciej no i jak jest ciepło również. Podobno po zabiegu ma mi się poprawić. Czekam na wrzesień, chyba że wcześniej jakaś dodatkowa kasa wpłynie.
EWA D. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 07:53   #668
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez gwiazda666 Pokaż wiadomość


I dlatego pytam was doswiadczone co moge stosowac na te plamy ,karmiac piersia.Wyczytylam ,ze jst ok Albucin Maxima

Pani dermatolog z Erisa ,odpowiedzial ,ze wolno ale ja nie znam sie na skladach,blagam pomozcie ,czy to wolno,a jesli nie to co mozna

z gory wielkie dzieki plameczki
Nie znam sie na składach, ale skoro lekarz powiedział, to chyba wie, co mówi...Na marginesie - albucin jest do kitu...Zastanów się, czy nie lepiej zainwestować w preparaty z wit.C. Działają dobrze na twarz i filtry na niej lepiej leżą...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 08:22   #669
OoOoXoOoO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 58
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez EWA D. Pokaż wiadomość
OoOoXoOoO mi dermatolog powiedział, że cosmelan pomoże mi na inne problemy ze skórą. Mam cerę tłustą, no i wiadomo przy tym różne wypryski (co miesiąc bardziej intensywne) i zaskórniki. A najbardziej mnie to denerwuje, że nawet jak się nie pomaluję to po 3-4 godzinach się błyszczę, z makijażem szybciej no i jak jest ciepło również. Podobno po zabiegu ma mi się poprawić. Czekam na wrzesień, chyba że wcześniej jakaś dodatkowa kasa wpłynie.
moja funfela robila cosmelan wlasnie ze wzgledu na cere tlusta
i byla bardzo bardzo zadowolona z efektow
mowi,ze juz sie tak nie blyszczy no i wypryski poznilaly
takze mysle,ze DASZ RADE !!!

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

dziewczynki a mam jedno pytanie
chcialam isc teraz pozamykac naczynka ale zaczelam sie zastanawiac czy w takie slonce to dobry pomysl bo moge sie nabawic jeszcze wiekszych plamisk niz mam
tym bardziej,ze mam 2 naczynka na krzyz ktore tylko ja widze

a poza tym to lepiej jest je zamknac przed cosmelanem czy po ?
z tego co piszecie w trakcie zabiegu cosmelan moga sie pojawic dodatkowe naczynka prawda ?



pozdrawiam Was goraco i chcialoby sie napisac slonecznie ... ale z tym slonecznie jakos mam problem
OoOoXoOoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 09:01   #670
zona Rumcajsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez OoOoXoOoO Pokaż wiadomość
pozdrawiam Was goraco i chcialoby sie napisac slonecznie ... ale z tym slonecznie jakos mam problem
OoOoXoOoO, aż się uśmiechnęłam pod nosem. Witam Was wszystkie w drugim miesiącu kremowania się Dermamelanem2. Dalej u mnie tak jak było - to znaczy po pierwszym masakrycznym złuszczeniu teraz ewentualnie skórki (jakby łupież, jak któraś w Was napisała wcześniej), kiedy przesadzę z trzymaniem kremu na twarzy (np. 2 razy z rzędu posmaruję się wieczorem i zasnę tak w łóżku). Cera dużo ładniejsza, choć jak pisałam wcześniej - nie jest to jeszcze buzia Śnieżki. Plamy u mnie to chyba melasma, zostały po nich delikatne cienie (pod makijażem kompletnie niewidoczne w przeciwieństwie do przebarwień), ale za to są 3 razy mniejsze niż wcześniejsze przebarwienia. Smaruję całą twarz, bo jak dawałam na same plamy, to wyglądałam jeszcze gorzej niż z plamami (zaczerwienienia miejscowe), to już wolę być cała równo czerwona . Poza tym któraś z Was napisała, że jak się opala inne części ciała, to plamy mogą wyskoczyć na miejscach nie opalanych - jaką mam gwarancję, że nie wyskoczą na niesmarowanej części twarzy?
Poczytałam Wasze wypowiedzi odnośnie filtrów i trochę się przeraziłam możliwością naświetlania buzi nawet przed ekranem komputera, bo dużo czasu zwłaszcza w pracy spędzam w ten sposób. Nie napawa to optymizmem, dlatego postanowiłam zakupić kolejny słoiczek Derm2. Na kobietach producenci kosmetyków to jednak fortuny zbijają...
zona Rumcajsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 10:35   #671
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez gwiazda666 Pokaż wiadomość
Witam Plamiaste

Podczytuje was od dawna,wiwec wypada sie przedstawic.

Mam30 lat, przebarwien dorobilam sie przez Zorac 0,05 % ,nie byly takie straszne.Chcilam sie ich pozbyc i wybralam sie na peeling neoderma -i to byl duzy blad, jestem typem bliznowca,skora goila sie bardzo dlugo, przebarwienia sa jasniejsze ,ale rozlaly sie prawie na calo czolo plus na policzki

Zakupilam juz neostate -bo wyczytalam ze jest super,cosmelanu sie boje,,

Ale ,ze jest w 9 miesiacu ,wiem ze teraz nie moge,+jeszcze karmienie piersia.

I dlatego pytam was doswiadczone co moge stosowac na te plamy ,karmiac piersia.Wyczytylam ,ze jst ok Albucin Maxima

Witaj gwiazda
Dobrze że piszesz o neodermie bo brałam ten zabieg pod uwagę
Jesli chodzi o ciąże radzę za dużo nie kombinować z twarzą. Używaj flavo-c wersja 8% oraz nawilżaczy.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 13:00   #672
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez OoOoXoOoO Pokaż wiadomość
tym bardziej,ze mam 2 naczynka na krzyz ktore tylko ja widze

a poza tym to lepiej jest je zamknac przed cosmelanem czy po ?
z tego co piszecie w trakcie zabiegu cosmelan moga sie pojawic dodatkowe naczynka prawda ?

pozdrawiam Was goraco i chcialoby sie napisac slonecznie ... ale z tym slonecznie jakos mam problem
Taaa...Przed chwila kolezanka radzila mi szczerze mi przez telefon: "zobacz jakie piekne slonce, korzystaj!"
Taaa, pokorzystam sobie, wlasnie kolejna warstwa filtru sie wchlania w twarz

OoOoXoOo,

ja bym poczekala z naczynkami na czasy "pocosmelanowe" - faktycznie moga wyjsc nowe naczynka po zabiegu, a juz na pewno te stare beda bardziej widoczne...

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez zona Rumcajsa Pokaż wiadomość
OoOoXoOoO, Smaruję całą twarz, bo jak dawałam na same plamy, to wyglądałam jeszcze gorzej niż z plamami (zaczerwienienia miejscowe), to już wolę być cała równo czerwona .

Poczytałam Wasze wypowiedzi odnośnie filtrów i trochę się przeraziłam możliwością naświetlania buzi nawet przed ekranem komputera, bo dużo czasu zwłaszcza w pracy spędzam w ten sposób. Nie napawa to optymizmem, dlatego postanowiłam zakupić kolejny słoiczek Derm2. Na kobietach producenci kosmetyków to jednak fortuny zbijają...
Tez wybralam "byc czerwona na calej twarzy" przez pierwsze 2, 3 m-ce.
Potem, jak juz twarz doszla do normy smarowalam same cienie wieczoremm.

Co do ekranu i jarzeniowek: tez bylam przerazona jak to wyczytalam...Niestety tez emituja UVA, na pewno nie tak jak slonce, ale ci co maja problemy ze swiatlem/sloncem/plamami powinni uzywac filtra...
Pozdrawiam Forumowiczki

Edytowane przez Qubis
Czas edycji: 2010-06-23 o 10:12 Powód: zdanie zle zbudowane
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 15:22   #673
OoOoXoOoO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 58
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dziewczynki a powiedzcie jak juz tylko cos2 na noc dajecie to na dzien moglabym kupic 50+ i uzywac jako zwykly krem nawilzajacy ( latem)
a zima krem taki jak zawsze + filtry?
podobno chemia jest beeee po cosmelanie i trzeba kupowac najprostsze kosmetyki w skladzie tak ?

Qubis dziekuje za odpowiedz dotyczaca naczynek
napisalas,ze po cosmelanie stare moga byc bardziej widoczne dlatego mysle zeby je zamknac przed cosmelanem bo ja nie mam tendencji do naczynek, od czasu do czasu jakies peknie (raz na2-3lata) o to,ze popekaja w czasie zabiegu sie nie martwie
bardziej o to jak zareaguje moja skora na cos2 bo w skladzie widzialam aloes na ktory niestety jestem uczulona :/ po aloesie zaraz mam kaszke na twarzy i pelno drobnych pryszczykow
o to sie boje najbardziej !


aaa i jeszcze jedno ! zdania na ten temat sa podzielone ... jedni pisza ze 2tyg a inni,ze nawet 2 miesiace
- po jakim czasie od nalozenia maski cosmelan1 mozna stosowac kosmetyki kolorowe ( nie uzywam podkladu, jedyne co to bronzer i to wszystko )
dziekuje

Edytowane przez OoOoXoOoO
Czas edycji: 2010-06-22 o 16:53
OoOoXoOoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 20:44   #674
Spaczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

zona Rumcajsa - dziś mi mija dokładnie 21 dzień od maski derm 1 w gabinecie, też myślę, że mimo wysokiej ceny zakupię drugi słoiczek derm 2, i tu mam pytanko - na ile Ci starczył/przypuszczasz, że starczy słoiczek. Mój myślę na 3 miesiące (smaruję się raz - na całą noc - 8 h trzymam i zmywam, tak jak zaleciła lekarka, po miesiącu idę do kontroli)

Ja smaruję całą twarz, więc i u mnie jednolity burak

a tusz do rzęs można używac po derm.?
Spaczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:24   #675
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Spaczyna Pokaż wiadomość
z

a tusz do rzęs można używac po derm.?
Możesz
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 17:37   #676
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

OoOoXoOoO

- po jakim czasie od nalozenia maski cosmelan1 mozna stosowac kosmetyki kolorowe ( nie uzywam podkladu, jedyne co to bronzer i to wszystko )
dziekuje
....................

puder sypki mozna stosowac juz po 5 dniach od nalozenia maski ( info od lekarza ), z podkladem trzeba poczekac troszku dluzej ...
...zalezy jeszcze jak kto reaguje , na moim buraku niedalo sie zadnego pudru czy fluidu przez jakies 3 tyg nakladac ...a jak juz sie buziak wygoi to az sie nie che czlowiek pudrowac taka ladna skorka i jasna , kremik tonujacy wystarczy ....po jakim czasie niestety wracam do podkladu ;(

oczka oczywiscie malowac mozna

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-06-23 o 17:41
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 08:05   #677
agaqs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 44
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Qubis Pokaż wiadomość
No to wspaniale !
Wyobrazam sobie jak sie czujesz

A powiedz jakiego mialas typu plamy, jak dlugo i czy duze one byly?
Ile czasu uzywalas neostrate?
Plamy były duże, na czole, policzkach, brodzie...przed zastosowaniem neostraty zrobiłam sobie zdjęcie żeby porównać... Neostratę użwyałam 1,5 miesiąca i wtedy już było widać skutek. Stosuje nadal ale nie codziennie, tak co drugi dzień, na noc się smaruję. Cera nie jest jeszcze tak porcelanowa jak ma być ale nie wstydzę się wyjść bez makijażu

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez OoOoXoOoO Pokaż wiadomość
a czy mozesz napisac ta neostrata to zel czy krem czy co ? bo widze,ze pod ta nazwa jest kilka kosmetykow a nawet zestaw do zluszczania i jak dlugo to stosowalas i w jakim okresie
jak reaguje na to buzka ?
z gory dziekuje za opowiedz
pozdrawiam
Neostrata HQ - żel - smierdzący - stosowałam regukarnie przez 1,5 miesiąca. Na początek twarz piecze, jest czerwona, a potem skóra się lekko łuszczy...
agaqs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 09:08   #678
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Neostrata HQ - żel - smierdzący - stosowałam regukarnie przez 1,5 miesiąca. Na początek twarz piecze, jest czerwona, a potem skóra się lekko łuszczy...[/QUOTE]

Piecze i się łuszczyo kurde

Cati Ty też tak miałaś po neo?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 09:16   #679
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Szatanuś ja stosowałam zaraz po porodzie.
Mnie nic nie piekło i nic sie nie łuszczyło. Któras z dziewczyn stąd miała tak jak ja.

Żel jest lepiący, świecący ale aż tak strasznie nie śmierdzi.
Brązowe plamy zaczęły mi się czerwienić by po 3ech tygodniach zostać różowymi. Różowe lepsze niż ciemny brąz
No i skóra była troszkę przesuszona ale nie tak jak przy cosmelanie. Nie było żadnych sterczących skórek.

No ale wiadomo każda z nas ma inną cere,inny poziom hormonów, ukrwienia skóry itd

Dla mnie i tak jest to namber łan
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 09:55   #680
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Catiś pytam bo ja czerwona i łuszcząca się do pracy łazić nie mogę
Boję sie trochę tego przesuszenia bo wtedy wyłażą zmarchy a ja mam dość swoich i nowych już nie chcę
Pewnie będę musiała wybierać-plamy czy zmarchypozatym nie wiem czy zimą,kiedy grzeją kaloryfery zaczynać neo.Chyba ze będę ją stosowac co drugą noc naprzemian z czymś mega nawilżającym
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 10:34   #681
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

helołek

a ja kupie Noeostrate zaraz po urlopie i zobacze czy na mnie cosik podziala ....

jak nie to cosmelan trza bedzie znow uruchomic

Cati - wystarczy raz dziennie na noc ta Neo stosowac ?

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-06-24 o 10:36
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 11:42   #682
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Catiś pytam bo ja czerwona i łuszcząca się do pracy łazić nie mogę
Boję sie trochę tego przesuszenia bo wtedy wyłażą zmarchy a ja mam dość swoich i nowych już nie chcę
Pewnie będę musiała wybierać-plamy czy zmarchypozatym nie wiem czy zimą,kiedy grzeją kaloryfery zaczynać neo.Chyba ze będę ją stosowac co drugą noc naprzemian z czymś mega nawilżającym
SzatAnka, na mnie neostrata nie podziałała. Ani buraka, ani łuszczenia, ani pieczenia - nic. Plam tez raczej nie rozjaśniło, chociaż one nie są nadmiernie ciemne, ale używam kremów, które też, wg producentów, mają rozjaśniać albo rozświetlać cerę. Używłam przez jakieś 4 m-ce, potem przerwa, zostało mi pół tubki, teraz daję na noc czasami, chociaż normalny krem na tym lepiszczu źle leży, niestety...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 14:47   #683
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez agaqs Pokaż wiadomość
Plamy były duże, na czole, policzkach, brodzie...przed zastosowaniem neostraty zrobiłam sobie zdjęcie żeby porównać... Neostratę użwyałam 1,5 miesiąca i wtedy już było widać skutek. Stosuje nadal ale nie codziennie, tak co drugi dzień, na noc się smaruję. Cera nie jest jeszcze tak porcelanowa jak ma być ale nie wstydzę się wyjść bez makijażu[COLOR="Silver"]
Dzieki agaqs za odpowiedz.
Hm, zastanawiam sie czy nie przerwac zatem cosmelanu i nie sprobowac wywabic cieni na jesien...
Rozumiem ze neo naklada sie na cala twarz, nie tylko na plamy?

Edytowane przez Qubis
Czas edycji: 2010-06-24 o 14:57
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 19:01   #684
ulalala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

http://www.figa.pl/Kremy-przeciwslon...duja-raka-a854

Co o tym myslicie?? ??
__________________
Sola ratio perfecta beatum facit.
ulalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 08:02   #685
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

lapiś ja tylko na noc stosowałam bo w dzien musze mieć pełnym make-up żeby nie straszyć no i podziałało Zresztą to hydrochinon więc nie można przesadzać ze stosowaniem


szatanuś po neo możesz normalnie do ludzi wychodzić Ja tez mam zmarchy i nie było ich widać Buzia się troche rozświetliła i jakby odmłodniała Nawet podczas używania neo dostałam komplement że mam ładną cere po ciązy tylko ten ktos nie wiedział że pod makijazem milion plamisk Neo działa tez rewelacyjnie na zaskórniki
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 08:12   #686
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Catiś przekonałaś mnie tymi zaskórnikamiPlamy łatwiej ukryć niż te cholerne kropkipatrzyłam wczoraj na all i nie ma neo

Beata ja wiem ze nie na każdego wszystko działa ale póki nie sprawdzę nie bedę wiedziałaale to dopiero po lecie zrobie bo teraz mam trochę innych kosmetyków do wykończenia

Ulalala fajny artykuł.Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie i nie wiem czy autorka tego atykułu jest.Niestety są na ten temat różne opinie i nie jestem stwierdzić które są prawdziwe
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-06-25 o 08:18
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:03   #687
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość

Beata ja wiem ze nie na każdego wszystko działa ale póki nie sprawdzę nie bedę wiedziałaale to dopiero po lecie zrobie bo teraz mam trochę innych kosmetyków do wykończenia
Też tak mam, muszę sama spróbować, poza tym, jeśli nie używałaś niczego silnego, to może ta neostrata da radę Twoim plamom
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 10:53   #688
OoOoXoOoO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 58
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

dzien dobry dziewczynki

czy to jest ten zel ?
http://www.sklep.bio-med.pl/go/_info...id=278&lang=pl

czy ten http://www.sklep.bio-med.pl/p/pl/277...niajacy+2.html

milego dnia dla Wszystkich

Edytowane przez OoOoXoOoO
Czas edycji: 2010-06-25 o 10:55
OoOoXoOoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 11:12   #689
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez OoOoXoOoO Pokaż wiadomość
dzien dobry dziewczynki

czy to jest ten zel ?
http://www.sklep.bio-med.pl/go/_info...id=278&lang=pl
Ja używałam tego i jak napisałam powyżej - efekty niespecjalne...Zostało mi z pół tubki, chyba zostawię na jesień jednak
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 14:08   #690
mroweczka77
Przyczajenie
 
Avatar mroweczka77
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

hej dziewczyny! pomóżcie - jakich kosmetyków używacie na wielkie wyjścia, chodzi mi o korektory i podkłady, mam wielkiego, brązowego motyla na czole i ciezko go ukryć, a walkę z plamami odkladam na czas, kiedy skoncze karmic moje malenstwo, pozdrawiam wszystkie walczące z plamami
mroweczka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.