Selfridges - ZWROT - JAK ZROBIĆ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-25, 21:02   #1
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Question

Selfridges - ZWROT - JAK ZROBIĆ???


Chcę zrobić zwrot do sklepu internetowego Selfridges. I tutaj zaczyna się problem, bo przeszłam proces zwrotu na swoim koncie, otrzymałam wygenerowaną etykietę zwrotną i zadzwoniłam do dhl, jak piszą na stronie, ale tam poproszono mnie o numer klienta Selfridges, jeśli to ma być zwrot na koszt sklepu. Takiego numeru nie posiadam. Słabo znam angielski, ale na tyle ile zrozumiałam, to w regulaminie przy zwrocie z terenu UE nie ma nic wspomniane, że zwrot jest płatny, a tylko info, że jeśli nie skorzysta się z ich etykiety, a wybierze się przesyłkę pocztową czy inną to koszt pokryje nadawca czyli ja. Z kolei przy warunkach zwrotu z krajów spoza UE jest wyraźnie napisane, że zwrot jest płatny. Z tego wynika, że powinnam mieć zwrot darmowy, tylko dhl chce ode mnie numer klienta Selfridges na przesyłki zwrotne. Podobno to numer 9-cio cyfrowy zaczynający się od 95 lub 96. Na etykiecie zwrotnej, którą wydrukowałam jest tylko adres i długi numer pod kodem kreskowym. Nie ma żadnego innego numeru.

Czy ktoś wie w jaki sposób odesłać towar do tego sklepu??? Będę wdzięczna za pomoc.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 22:02   #2
laktoza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
GG do laktoza
Dot.: Selfridges - ZWROT - JAK ZROBIĆ???

Wydaję mi się, że skoro masz etykietę to może oni już złożyli zlecenie odbioru w Twoim imieniu na swoj koszt i niedługo pojawi się u Ciebie kurier?
laktoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 22:38   #3
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Selfridges - ZWROT - JAK ZROBIĆ???

Cytat:
Napisane przez laktoza Pokaż wiadomość
Wydaję mi się, że skoro masz etykietę to może oni już złożyli zlecenie odbioru w Twoim imieniu na swoj koszt i niedługo pojawi się u Ciebie kurier?
Jest napisane, żeby dzwonić i wezwać kuriera. W paczce podobno powinna być etykieta zwrotna, ale jej nie było. Napisałam do nich i czekam na odpowiedż.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 11:12   #4
aneczkafn
Raczkowanie
 
Avatar aneczkafn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 97
Dot.: Selfridges - ZWROT - JAK ZROBIĆ???

w tym sklepie powinni podać Ci numer nadawczy dzięki czemu wyślesz za darmo. poproś ich o ten numer.
__________________
Moda - to coś co dziś ładne, a za kilka lat będzie brzydkie. Sztuka - to coś co dziś jest brzydkie, a za kilka lat będzie ładne...

modne fryzury
aneczkafn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 12:53   #5
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Selfridges - ZWROT - JAK ZROBIĆ???

Cytat:
Napisane przez aneczkafn Pokaż wiadomość
w tym sklepie powinni podać Ci numer nadawczy dzięki czemu wyślesz za darmo. poproś ich o ten numer.
Właśnie w mojej paczce nie było etykiety zwrotnej z numerem nadawczym, ale już go od nich dostałam i dzisiaj kurier już przesyłkę zabrał
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-28 13:53:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.