Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-23, 18:37   #2281
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość

Ajm91 -> Dobrze, że przeczytałaś wątek (wiem ile Ci to zajęło) i wyciągnęłaś dobre wnioski! 4 tyg to naprawdę za mało i nabijanie kasy (Chyba, że to Twoja decyzja -jak pewnego razu w moim przypadku). Ale 7 min nogi? Nie wyobrażam sobie tego
Pociesze Cię, że w moim salonie za same łydki płaci się 400zł, więc... może "tylko" w Twoim przypadku, chociaż analizując ilość zostawionych włosków.... ehhhh
ZMIENIAJ SALON !
To nie była moja decyzja :/ A w tym salonie też za łydki płaci się 400zł tylko akurat trafiłam na taką promocję, że pachy gratis. No, ale dobrze, że w porę się ogarnęłam - dzięki wam oczywiście
__________________
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 21:44   #2282
parisienka90
Raczkowanie
 
Avatar parisienka90
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 32
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
Aaaaaaa.... skasowała mi się wiadomość w momencie wysyłania No cóż, raz jeszcze:

parisienka90 ->
Póki co sam wąsik. Włoski na brodzie dostrzelę sobie przy następnej wizycie.
Ja wąsik tylko golę, ale staram się to robić rzadko (naprawdę), tylko w razie jakiś większych spotkań/wyjść/wydarzeń.
Wychodzę z założenia, że pęseta różni się od golenia tylko tym, że uszkadza cebulkę (która przy laserze jest najważniejsza), lecz:
"Niestety takie wyrywanie ma jeden minus. Kiedy włos odrasta, to za każdym razem staje się ciemniejszy i twardszy. "
Więc... po goleniu włosy się wzmacniają. Wiem po innych partiach, że im częściej gole tym częściej potrzebuje je golić...
Pisałaś o znajomych... ciesz się, że nie odstajesz od nich wąsikiem, że jest nierzucający się tak w oczy tak bardzo... łatwiej Ci przejść ten dyskomfort.
Ja mam włoski uporczywe. Ostatnio miałam możliwość lepszego przyjrzenia się kobietą w mojej rodzinie. Niestety wszystkie mamy takie ciemne, mocne, grube włosy. Dlatego nasz wąsik jest widoczny. Przez to będę musiała mieć więcej zabiegów niż inne z nas.
Dawniej nic z nim nie robiłam. Wychodziłam z założenia, że jak zacznę cokolwiek robić to on będzie się wzmacniał, będzie ciągle z nim zabawa i ciągle coś nie tak. Trudno było go akceptować. Dyskomfort duży, czasem kryzysy. Ale ucieszyłam się jak usłyszałam o takiej możliwości. Bałam się : laser+ twarz, ale jakoś to przemogłam...
Znajome mogą nie wiedzieć o takiej możliwości, przyzwyczaiły się do wąsika bądź po prostu zaakceptowały się takie jakie są, a nikt z tego tytułu nie robił im problemów. Więc jak jest dobrze, to po co zmieniać jak nie wiadomo czy będzie lepiej? Boją się? Często takie założenie jest prawidłowe...

W necie łatwiej znajdziesz informacje o owłosieniu na piersiach, a jedno z drugim może być powiązane. Większość kobiet może wstydzić się TAKIEGO problemu, który tak naprawdę może okazać się zupełnie normalny dla innych

Także przypominam - spytaj o moc. Zależne jest od odcienia karnacji, koloru włoska... Ale u mnie wąsik i moc 33J, 34J,32J nie zdziałały cudów tylko malutkie przerzedzenie z jednej strony... (Długa przerwa + zmiana salonu)
Teraz zaczynam z mocą 36J.
Może się jednak okazać że miałaś większą mocą... Ciekawa jestem zagadki
A teraz poluje na nóżki...
@Skrzacik3 no ja wlasnie dlatego się boję golenia...wiem sama co mam na nogach po tym, zresztą bikini i pachy też...dlatego jak skończę te najbardziej problemowe w codziennej depilacji części (wasik i brodawki), przekonam się do efektów i odłożę trochę więcej kasy to na pewno się skuszę na resztę, bo woskowanie też ma swoje minusy. Ja np. po woskowaniu wąsika zaczęłam dopiero mieć na jego punkcie paranoje - wczesniej miałam kilka włosków w kącikach ust i tyle, a przez to, że zaczęłam woskować to te włosy mi się tylko bardziej rozsiały i tak "nastroszyły", że przez to miałam wrażenie że są jeszcze bardziej widoczne;/ Więc chyba faktycznie lepiej byłoby mieć podejście - dam sobie spokój i nic nie ruszam skoro i tak odrośnie...No, ale już za późno

Co do tej widoczności to współczuje, bo niestety z genami się nie wygra Chociaż ja mam akurat tak, że jestem jedyna z "taką urodą" w rodzinie. Mama mimo, że ciemna brunetka nie ma nawet jednego włoska na rękach, a siostra z kolei jest ciemną blondynką i też żadnych takich "anomalii", nawet na nogach ma rzadkie i jasne włosy. Za to ja chyba mam ilość za je obie... Chyba też przegrałam tę loterię genową

No nic trzeba próbować tego lasera...będę czujna i najwyżej następnym razem zmienię klinikę. No i za tym 2-gim razem koniecznie podpytam o tą moc, także dziękuję za inf!

Edytowane przez parisienka90
Czas edycji: 2014-03-23 o 21:46
parisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 07:19   #2283
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

parisienka90 ->
Rozumiem doskonale! Paranoja to się zaczyna jak zwracamy na coś coraz większą uwagę... a potem każdego dnia szukamy włoska...
Dlatego staram się nie golić Ale czasem chce się poczuć idealnie (Zawsze przy tym mam obawe że się zatnę, hmm nie wiem czemu)
Czekam na okazje żeby nóżki zacząć przed wakacjami, ale chce spróbować na polecanym Vectus'ie

Na brodzie to mam takie śmieszne urwisy -jak są mini, mini, pyci, ledwo widoczne punkty -to mogę je "wycisnąć" i wyskoczą. A jak są dłuższe to tylko pęseta w ruch (I w ten sposób są coraz grubsze i za 1,5tyg znów są. Taka zabawa z nimi).

Co do włosków na rękach mamy -zazdroszczę i ja! Niestety ktoś wyjątkiem w rodzinie jakimś musi być.
W końcu każda z nas na swój sposób jest wyjątkowa!

Pozdrawiam i pytaj, pytaj, pytaj... Za pierwszym razem też za mało pytałam i myślałam że taka moc u mnie musi być, ale przekonałam się że jednak nie. W końcu próby nie miałam żadnej. Salon zmieniłam tylko ze względu na utrudniony dojazd w tą część Polski. Może jednak byśmy się dogadały później z tą mocą Jestem tego pewna
Proszę Od wymiany poglądów jesteśmy wszystkie.
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 18:10   #2284
Smaki lata
Przyczajenie
 
Avatar Smaki lata
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gwercia Pokaż wiadomość
No wkońcu się zdecydowałam na laser, bede miała LS Duo w Gdańsku w Laser Delux, na razie pachy i linia brzucha. W przyszły piątek konsultacja, a w sobote zabieg.

Troszeczkę wystraszyła się czytając co parisienka90 napisała, ale chyba u mnie nie może być gorzej w moim przypadku.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz
Hej, ja też robię depilację w Laser Delux w Gdańsku, jakbyś miała jakies pytania to śmiało... A może skorzystałybyśmy z promocji "dla znajomych"?
Smaki lata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 18:28   #2285
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez parisienka90 Pokaż wiadomość
Co do tej widoczności to współczuje, bo niestety z genami się nie wygra
To po co ta cała depilacja?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 23:01   #2286
parisienka90
Raczkowanie
 
Avatar parisienka90
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 32
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
To po co ta cała depilacja?
No właśnie po to, żeby próbować z nimi wygrać...Chodziło mi po prostu o to, że inni dzięki nazwijmy to "wygranej w loterii genowej" nie muszą jej robić, bo nie mają takiego problemu Przeczytaj kontekst całej rozmowy Pozdrawiam!


P.S Zeby nie było, nikogo tutaj nie zniechęcam do depilacji laserowej, po prostu podzieliłam się tutaj swoimi wątpliwościami i póki co niestety brakiem efektów...Ale tak jak pisałam, jestem po pierwszym zabiegu i przy kolejnym będę już bardziej dociekliwa jesli chodzi o moc
Tyle, że ja mam robione zabiegi na "dość trudnych obszarach", wiec trudno tu mówić o takich efektach jakie zwykle są na bikini, pachach czy nogach

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
parisienka90 ->
Rozumiem doskonale! Paranoja to się zaczyna jak zwracamy na coś coraz większą uwagę... a potem każdego dnia szukamy włoska...
Dlatego staram się nie golić Ale czasem chce się poczuć idealnie (Zawsze przy tym mam obawe że się zatnę, hmm nie wiem czemu)
Czekam na okazje żeby nóżki zacząć przed wakacjami, ale chce spróbować na polecanym Vectus'ie

Na brodzie to mam takie śmieszne urwisy -jak są mini, mini, pyci, ledwo widoczne punkty -to mogę je "wycisnąć" i wyskoczą. A jak są dłuższe to tylko pęseta w ruch (I w ten sposób są coraz grubsze i za 1,5tyg znów są. Taka zabawa z nimi).

Co do włosków na rękach mamy -zazdroszczę i ja! Niestety ktoś wyjątkiem w rodzinie jakimś musi być.
W końcu każda z nas na swój sposób jest wyjątkowa!

Pozdrawiam i pytaj, pytaj, pytaj... Za pierwszym razem też za mało pytałam i myślałam że taka moc u mnie musi być, ale przekonałam się że jednak nie. W końcu próby nie miałam żadnej. Salon zmieniłam tylko ze względu na utrudniony dojazd w tą część Polski. Może jednak byśmy się dogadały później z tą mocą Jestem tego pewna
Proszę Od wymiany poglądów jesteśmy wszystkie.

@Skrzacik3
, raz jeszcze dziękuję Ja z wątku póki co nie planuję znikać, więc na pewno tu jeszcze napiszę co i jak
Pozdrawiam!
parisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 00:33   #2287
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez parisienka90 Pokaż wiadomość
No właśnie po to, żeby próbować z nimi wygrać...Chodziło mi po prostu o to, że inni dzięki nazwijmy to "wygranej w loterii genowej" nie muszą jej robić, bo nie mają takiego problemu Przeczytaj kontekst całej rozmowy Pozdrawiam!
Po prostu trochę ogólnie napisałaś, że "z genami się nie wygra", bo jeśli to hirsutyzm, to i owszem, może być ciężko. Przy normalnym, nadmiernym owłosieniu nie będzie (nie powinno) być aż takich problemów. EOT.

A czy ktoś mógłby odpowiedzieć na pytanie, czy włosy, które już wypadły mogę uznać za unicestwione? Nie powinny już odrosnąć?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 11:02   #2288
gwercia
Raczkowanie
 
Avatar gwercia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 265
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Smaki lata Pokaż wiadomość
Hej, ja też robię depilację w Laser Delux w Gdańsku, jakbyś miała jakies pytania to śmiało... A może skorzystałybyśmy z promocji "dla znajomych"?

Bardzo chetnie ^^ odezwij sie do mnie na priv w sprawie promocji "dla znajomych"?
Na razie to nawet nie wiem i co pytac ^^
Czy jakos trzeba sie przygotowac


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz
gwercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 14:03   #2289
distriction
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny proszę powiedzcie mi jak od strony praktycznej wygląda zabieg brazylijskiego bikini? To znaczy, jak się leży, i czy całkiem nago "tam" czy w jakichś jednorazowych gatkach? Czy depilowany jest obszar pomiędzy pośladkami, przy odbycie? sorry za głupie pytania
W następnym tygodniu mam zabieg, ale wstydzę się jakoś
Please odpowiedzcie mi
distriction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 15:13   #2290
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez distriction Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę powiedzcie mi jak od strony praktycznej wygląda zabieg brazylijskiego bikini? To znaczy, jak się leży, i czy całkiem nago "tam" czy w jakichś jednorazowych gatkach? Czy depilowany jest obszar pomiędzy pośladkami, przy odbycie? sorry za głupie pytania
W następnym tygodniu mam zabieg, ale wstydzę się jakoś
Please odpowiedzcie mi
nie masz się czego wstydzić, te kobiety już niejeden tyłek widziały. Idziesz tam jak do lekarza. Dostaniesz jednorazowe stringi. Jeśli wybrałaś opcję bikini głębokiego to tak, tam też będziesz miała depilowane.
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 11:25   #2291
sasha_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

distriction nic się nie stresuj zwykle rozbierasz się już w gabinecie i kładziesz tak na pół siedząco na takim wygodnym łóżku, ja akurat nie dostałam żadnych majtek, a to pewnie dlatego, że robię bikini głębokie- w niektórych gabinetach jest rozgraniczenie(cenowe też) na bikini głębokie i szparę międzypośladkową - jeśli chcesz to wszystko depilować, to tak odpowiadając na Twoje pytanie wszędzie tam tzn. między pośladkami, przy odbycie, wargi sromowe- wszystko to będzie traktowane laserem.
sasha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-27, 13:47   #2292
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez distriction Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę powiedzcie mi jak od strony praktycznej wygląda zabieg brazylijskiego bikini? To znaczy, jak się leży, i czy całkiem nago "tam" czy w jakichś jednorazowych gatkach? Czy depilowany jest obszar pomiędzy pośladkami, przy odbycie? sorry za głupie pytania
W następnym tygodniu mam zabieg, ale wstydzę się jakoś
Please odpowiedzcie mi
U mnie nie dają jednorazowych majtek, jedynie taką spódnicę i jednorazowe japonki, żeby przejść z łazienki do gabinetu. Tak jak mówiły dziewczyny - kładziesz się na takiej leżance (czasem miałam podniesioną do pozycji półleżącej, czasem nie).

To, czy będziesz mieć depilowaną szparę zależy od salonu. Musisz się dopytać, czy w ramach bikini głębokiego jest też szpara. U mnie wygląda to tak, że do bikini jest szpara gratis, ale jeśli nie robisz tam bikini, to szpara kosztuje 100 zł.

Jeśli będziesz miała robioną szparę międzypośladkową, to są różne metody w zależności od salonu. Ja po prostu odwracam się na brzuch i sądzę, że to najwygodniejsze i najmniej krępujące Słyszałam też, że czasem kosmetyczki każą zrobić "żabkę" leżąc na plecach, czasami zgiąć złączone nogi w kolanach (coś jakbyś siedziała na krześle leżąc na plecach ). Ogólnie wszystko zależy od widzimisie kosmetyczki, ale nie ma się co wstydzić. Też myślałam przed pierwszym zabiegiem, że to krępujące, a już w trakcie nie było żadnego problemu.

Edytowane przez zlooosnica89
Czas edycji: 2014-03-27 o 13:48
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 07:55   #2293
distriction
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
U mnie nie dają jednorazowych majtek, jedynie taką spódnicę i jednorazowe japonki, żeby przejść z łazienki do gabinetu. Tak jak mówiły dziewczyny - kładziesz się na takiej leżance (czasem miałam podniesioną do pozycji półleżącej, czasem nie).

To, czy będziesz mieć depilowaną szparę zależy od salonu. Musisz się dopytać, czy w ramach bikini głębokiego jest też szpara. U mnie wygląda to tak, że do bikini jest szpara gratis, ale jeśli nie robisz tam bikini, to szpara kosztuje 100 zł.

Jeśli będziesz miała robioną szparę międzypośladkową, to są różne metody w zależności od salonu. Ja po prostu odwracam się na brzuch i sądzę, że to najwygodniejsze i najmniej krępujące Słyszałam też, że czasem kosmetyczki każą zrobić "żabkę" leżąc na plecach, czasami zgiąć złączone nogi w kolanach (coś jakbyś siedziała na krześle leżąc na plecach ). Ogólnie wszystko zależy od widzimisie kosmetyczki, ale nie ma się co wstydzić. Też myślałam przed pierwszym zabiegiem, że to krępujące, a już w trakcie nie było żadnego problemu.
Zaczynam żałować że się zapisałam myślałam że jednorazowe majtki ala spodenki to standard (koleżanka w takich miała depilację), a widzę że nie, wstydzę się tak po prostu rozkraczyć zwłaszcza że nie jestem zadowolona z mojego wyglądu "tam"
distriction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 16:19   #2294
parisienka90
Raczkowanie
 
Avatar parisienka90
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 32
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez distriction Pokaż wiadomość
Zaczynam żałować że się zapisałam myślałam że jednorazowe majtki ala spodenki to standard (koleżanka w takich miała depilację), a widzę że nie, wstydzę się tak po prostu rozkraczyć zwłaszcza że nie jestem zadowolona z mojego wyglądu "tam"
Pozwolę się trochę wtrącić do dyskusji. W prawdzie nie miałam wykonywanej depilacji laserowej na bikini i z jednej strony odrobinę rozumiem Twoje obawy i wątpliwości, ale z drugiej strony trochę się Tobie dziwię. Skoro zdecydowałaś się na depilację tej strefy to jak to sobie wyobrażasz bez "rozkraczenia" się?

Przecież dla tych kobiet, które wykonują takie zabiegi to część ciała jak każda inna i zaręczam Ci, że na pewno na nich nie robi to żadnego "wrażenia", a ty nie będziesz pierwszą osoba, którą będą w takim "stanie" oglądać Tym bardziej na plus jest to, że raczej mężczyźni w takich salonach nie pracują, tylko kobiety, więc przynajmniej unikniesz takiej niezręczności
Skoro nie jesteś zadowolona z wyglądu tej strefy, to chyba właśnie po to tam idziesz, żeby to zmienić prawda?

A jak chodzisz do gina to też tak się przejmujesz? Przecież to ich praca, a Ty czego masz się wstydzić, własnego ciała? Wstydzić to się powinno jak się kradnie...
To jest zupełnie ludzka rzecz i chyba głupio byłoby ryzykować z takiego zabiegu z tak błahego powodu!Teraz się trochę "przemęczysz", może będziesz na początku nieco skrępowana, ale pomyśl o efektach jakie mozesz mieć

Ja sama miałam depilację na dość "wstydliwej" okolicy, bo na brodawkach sutkowych...i też początkowo czułam lekkie skepowanie, bo musiałam to pokazać aż trzem - bądz co bądź - obcym kobietom, a i sama nie lubię tego oglądać.Tyle, że to skrępowanie trwało może max. minutę bo ja zawsze w takich sytuacjach tłumaczę sobie, że to ich zawód i dla nich absolutna norma Uszy do góry i zastanów się jeszcze czy warto ryzykować z takiego powodu...? Myślę, że chyba nie

A w ostateczności może najlepiej zadzwon do salonu i spytaj jak dokladnie będzie ten zabieg wyglądał itp. Będziesz przynajmniej wiedziała czego się spodziewać

Pozdrawiam!
parisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 21:18   #2295
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Distriction ja miałam robione w 3 różnch salonach bikini głębokie razem ze szparą i naprawdę jest różnie, raz dają od razu a innym razem pytają czy chce w majteczach czy bez

potrafią to robić z majtkami bo sobie Pani odsuwa część gdzie są wargi i tyle

Możesz sobie kupić takie jednorazowe majteczki - stringi, takich ala spodenki nie spotkałam

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

co do szpary międzypośladkowej to ja kładę się na brzuchu a Pani sobie "odsuwa" pośladek i szczela
czytałam gdzieś tu na wątku że czasem to robią w pozycji "na pieska"
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 15:56   #2296
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez distriction Pokaż wiadomość
Zaczynam żałować że się zapisałam myślałam że jednorazowe majtki ala spodenki to standard (koleżanka w takich miała depilację), a widzę że nie, wstydzę się tak po prostu rozkraczyć zwłaszcza że nie jestem zadowolona z mojego wyglądu "tam"
Eee tam, nie przejmuj się tak. Tak jak dziewczyny radzą możesz zadzwonić do salonu i zapytać, jak ten zabieg u nich wygląda. Zapytaj wtedy o te jednorazowe stringi, czy są albo czy możesz wziąć swoje.

I to nie jest takie straszne jak się wydaje - ja nie musiałam się 'rozkraczać', po prostu lekko odchylasz nogi i tyle. Przecież kosmetyczka wykonuje takie zabiegi często, więc dla niej to nie jest wielka sprawa. Jeśli zachowuje się higienę (co jest oczywistą sprawą), to naprawdę to nic strasznego.

Więc odwagi i zobaczysz, że przed kolejnym zabiegiem będziesz się śmiała z tych obaw

PS. nigdy nie słyszałam o 'jednorazowych spodenkach' na taki zabieg, tylko ewentualnie o stringach. Przecież to by było strasznie niepraktyczne...

Edytowane przez zlooosnica89
Czas edycji: 2014-03-29 o 15:58
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 15:46   #2297
kamcia1611
Raczkowanie
 
Avatar kamcia1611
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 119
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja ze swojej strony nie polecam Ars Estetica we Wrocławiu, zabiegi wykonywane na szybcika, mało dokładnie, po 6 zabiegach na pachy i bikini zostało mi sporo włosków

Teraz chodzę na nogi do laser delux we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona! Pani wykonuje zabieg dość długo (ponad 3 godziny) ale naprawdę dokładnie
kamcia1611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 08:46   #2298
distriction
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Pierwszy zabieg brazylijskiego bikini za mną Faktycznie nie ma się czym stresować, owszem jest lekki wstyd ale po chwili mija bo człowiek skupia się na bólu powiem szczerze że spodziewałam się mniejszego bólu, ale aż podskakiwałam przy strzałach, tak czy inaczej przeżyłam. Teraz czekam na efekty.
distriction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 22:40   #2299
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam, po pozbyciu się owłosienia z łydek laserem LS, zdecydowałam się na bikini, tym razem wybrałam Vectus w MediDerm. Bolało jak to laser, ale muszę przyznać, że spodziewałam się większego bólu w tym rejonie. Już się nie mogę doczekać następnej wizyty
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 08:01   #2300
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Witam, po pozbyciu się owłosienia z łydek laserem LS, zdecydowałam się na bikini, tym razem wybrałam Vectus w MediDerm. Bolało jak to laser, ale muszę przyznać, że spodziewałam się większego bólu w tym rejonie. Już się nie mogę doczekać następnej wizyty
Jakie maja ceny? Wygooglowalam kliniki ziemlewski i w cenniku maja pakiet 4 zabiegow vectusem, bikini plus szpara za 1100zl, pojedynczy zabieg 350zl to dobra okazja?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 19:51   #2301
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wydaję mi się, że to dobra okazja, ja za głębokie bikini płaciłam 450zł.
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 20:37   #2302
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Pytanie tylko czy za te 350 jest głębokie bikini, bo w cenniku nazywa się to "bikini całość plus szczelina pośladkowa gratis"
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 07:48   #2303
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej, j A zdecydowalam sie na depilacje laserowa wasika i brody. Wczoraj byłam na konsultacji i pani kazala mi sie ogolic! Jestem przerażona troche... bo jak laser nie zadziała to co.. beda mi rosly grube wąsika? Tez tak mialyscie?
__________________
postanowienia poszły na marne ... zaczynam od nowa xD

satie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 10:30   #2304
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez satie Pokaż wiadomość
Hej, j A zdecydowalam sie na depilacje laserowa wasika i brody. Wczoraj byłam na konsultacji i pani kazala mi sie ogolic! Jestem przerażona troche... bo jak laser nie zadziała to co.. beda mi rosly grube wąsika? Tez tak mialyscie?
Jak ogolisz sobie raz przed zabiegiem to nie urosną Ci nagle grube wąsiska :P A jak depilowałaś to do tej pory?
__________________
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 18:59   #2305
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wcale, czasem wybielałam sobie Sally Halsen, a na brodzie wyrywałam, ale mam golić nie raz a kilka razy. Więc na pewno się wzmocnią... Ogólnie mój wąsik tragiczny nie jest ale są takie małe czarne włoski które mnie rażą... za to broda to tragedia... wyrastają mi takie grube mocne włosy ;/
__________________
postanowienia poszły na marne ... zaczynam od nowa xD

satie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 19:04   #2306
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez satie Pokaż wiadomość
Hej, j A zdecydowalam sie na depilacje laserowa wasika i brody. Wczoraj byłam na konsultacji i pani kazala mi sie ogolic! Jestem przerażona troche... bo jak laser nie zadziała to co.. beda mi rosly grube wąsika? Tez tak mialyscie?
....
spokojnie,zadziała..trzeb a ogolić żeby nie poparzyć skóry
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 19:32   #2307
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

pierwszy zabieg we wtorek o 19 :P ojojojjjj
__________________
postanowienia poszły na marne ... zaczynam od nowa xD

satie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 19:04   #2308
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja już po pierwszym laserze

nie mogę doczekać się efektów miałam robiony wąsik i brodę... Bolało ale tragedii nie było
__________________
postanowienia poszły na marne ... zaczynam od nowa xD

satie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 08:39   #2309
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

satie - > gratuluje, że dołączyłaś do nas ;-) Obyś potrzebowała jak najmniej zabiegów.
Przyznam, że zrobiłaś mały błąd, jak ja w ubiegłym roku -że dopiero teraz zdecydowałaś się zacząć serie zabiegów.
Chyba, że nie masz bezpośredniego kontaktu ze słońcem i nie będziesz musiała się pilnować i smarować co jakiś czas filtrem to jaknajbardziej OK. Przyznam, że da się ale uciążliwe jest to w sezonie który się nam zaczyna Mówię z doświadczenia.
Pisałaś o problemie golenia wąsika kilka razy, może właśnie chodzi o to aby się wzmocnił -by laser mógł je złapać, bo niektóre są za jasne? Wiem, że się boisz. Też się bałam. Co prawda staram się nie golić (ja nie miałam takiego 'polecenia').
Jeśli wcześniej nie goliłaś, to teraz nie ciesz się za wcześnie jak bardzo długo nie będą Ci odrastać włoski po zabiegu. Ja cieszyłam się takim gładkim efektem po- 3 i 5 tygodni. Co prawda najpierw myślałam że takie cuda... Ale włoski odrosły, potem też odrosły... Ale są słabsze i mniej ich faktycznie - mniej rzucają się w oczy.

parisienka90 - > miałaś już kolejny zabieg? Wspomniany miesiąc już mija. Chyba, że po świętach robisz Odezwij się i powiedz co i jak! Zainteresowana jestem.
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 19:42   #2310
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mam mieć teraz 3 zabiegi a później po wakacjach. Krem z filtrem i dam rade. I tak całe dnie w pracy siedzę :P
Na brodzie mi dzis zaczely odrastac. Co robicie z tym? Golicie czy kremem depilujecie?
__________________
postanowienia poszły na marne ... zaczynam od nowa xD

satie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.