Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-04, 16:26   #3571
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A na liście mam kilka produktów z serii Med (balsam do ciała, krem łagodzący, krem nawilżający, płyn do h.i., żel do mycia twarzy), mleczko i tonik z serii dla naczynkowców, oliwkę witaminową do masażu, żel + masło z serii Sopot Spa, balsam czekoladowy do ust i coś tam jeszcze ale zapomniałam w tym momencie.
Ja nie jestem zadowolona z płynu do h.i. Med. Znacznie lepszy jest kupiony przeze mnie ostatnio Facelle Sensitiv z Rossmanna.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 16:26   #3572
bubble_gum
Raczkowanie
 
Avatar bubble_gum
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 123
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Spróbuję posiedzieć dzisiaj nad tą prośbą do Ziaji Jutro pokażę Wam efekty i razem pomyślimy czego brakuje a co trzeba zmienić
bubble_gum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 16:30   #3573
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja nie jestem zadowolona z płynu do h.i. Med. Znacznie lepszy jest kupiony przeze mnie ostatnio Facelle Sensitiv z Rossmanna.
A jaką wersję Med masz?
U mnie w aptece jest promocja, że do 2 zakupionych produktów dostaje się żel do h.i., więc nic nie stracę, a mimo wszystko chciałabym przetestować.

bubble gum, super. Jak wrzucisz tutaj pierwszą wersję to obiecuję pomóc w ewentualnej korekcie.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 16:32   #3574
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A jaką wersję Med masz?
U mnie w aptece jest promocja, że do 2 zakupionych produktów dostaje się żel do h.i., więc nic nie stracę, a mimo wszystko chciałabym przetestować.
Nie jestem pewna, bo wyrzuciłam rozwalone opakowanie, ale chyba nawilżającą. Zużyję do końca, ale na pewno nie kupię drugi raz.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 18:18   #3575
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez bubble_gum Pokaż wiadomość
Spróbuję posiedzieć dzisiaj nad tą prośbą do Ziaji Jutro pokażę Wam efekty i razem pomyślimy czego brakuje a co trzeba zmienić


Myślę co Ziaja wypuści nowego z serii oliwkowej... Peeling enzymatyczny i tonik?
Jak zdam poprawkę to kupię sobie jakąś całą serię hmm może Kozę, a jak nie zdam to też kupię na poprawę nastroju
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 19:34   #3576
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A na liście mam kilka produktów z serii Med (balsam do ciała, krem łagodzący, krem nawilżający, płyn do h.i., żel do mycia twarzy), mleczko i tonik z serii dla naczynkowców, oliwkę witaminową do masażu, żel + masło z serii Sopot Spa, balsam czekoladowy do ust i coś tam jeszcze ale zapomniałam w tym momencie.

nie za dużo tego? wczoraj po wizycie w super-pharm doszłam do wniosku, że Ziaja Med jakością nie ustępuje zagranicznym kosmetykom aptecznym pod względem składów mogliby tylko wprowadzić jakąś serię z dużą ilością kwasów, np. taki polski glyco-A(czy tam ZiajA-A) z 12% kwasem i do tego balsam do ciała z kwasami



Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A jaką wersję Med masz?
U mnie w aptece jest promocja, że do 2 zakupionych produktów dostaje się żel do h.i., więc nic nie stracę, a mimo wszystko chciałabym przetestować.

to czekam na porównanie z klasycznymi żelami Intima(bo chyba miałaś wcześniej jakiś zielony/niebieski czy czerwony)


i kiedy dokładnie się pojawi ta seria jubileuszowa? w październiku?
myślę tak na marginesie, że mogliby wymyślić produkty podobne do serii oliwkowej w Avonie-jakiś olejek i odżywka do włosów, peeling do ciała(jak sopot spa), maseczka nawilżająca, peeling do rąk, serum do szyi....
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 19:55   #3577
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
to czekam na porównanie z klasycznymi żelami Intima(bo chyba miałaś wcześniej jakiś zielony/niebieski czy czerwony)
Ja bardzo lubiłam zielone wersje.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 19:55   #3578
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
tak jako gratis-pisze na nim,ze jest to produktnie do sprzedazy detalicznej i jest w takim opakowaniu jak np.zele pod prysznic aquina
W witrynie pewnej apteki widziałam kiedys plakat, ze przy zakupie jakiś określonych produktów Ziaji (nie pamiętam jakich) jest żel pod prysznic gratis i na zdjęciu był fioletowy blubel w opakowaniu 200 ml (takim jak np. szampony czy balsamy)
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 08:37   #3579
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Kończy mi się blubel na usta i chyba się skuszę na pomarańczę. Tylko kurcze, dlaczego w sklepach nic nie ma
bardzo polecam jeśli lubisz tłuściochy dla mnie o wiele lepsze niż blubelki - świetnie nawilża, delikatnie nabłyszcza i ten zapach!

czy żele blubel, i nie tylko nadają się jako płyny do kąpieli? (pianka? )
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 09:32   #3580
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
bardzo polecam jeśli lubisz tłuściochy dla mnie o wiele lepsze niż blubelki - świetnie nawilża, delikatnie nabłyszcza i ten zapach!

czy żele blubel, i nie tylko nadają się jako płyny do kąpieli? (pianka? )
Blubelek pomarańczowy smakuje jak delicje.-zdanie mojego Tż. Tym bym się jednak nie kierowała bo szampon Syoss pachnie dla Niego ciasteczkami
A żele Blubel pienią się, ale piana szybciutko znika i nie jest taka sztywna, zbita. Takie moje zdanie. Chociaż i tak wlewam do kąpieli stosuję jako żel pod prysznic i mydło do rąk. Jak i raz dolałam do odświeżacza wc
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 07:23   #3581
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość
Blubelek pomarańczowy smakuje jak delicje.-zdanie mojego Tż. Tym bym się jednak nie kierowała bo szampon Syoss pachnie dla Niego ciasteczkami
A żele Blubel pienią się, ale piana szybciutko znika i nie jest taka sztywna, zbita. Takie moje zdanie. Chociaż i tak wlewam do kąpieli stosuję jako żel pod prysznic i mydło do rąk. Jak i raz dolałam do odświeżacza wc
dziękuję.
ja ogólnie nie trawię serii blubelkowej, jeśli chodzi o kremy i żele pod prysznic i ich składy. Natomiast mogłabym chyba spróbować zabawić się w zamienienie żelu pod prysznic (na dekoldzie i plecach sls mnie zapycha) jako płynu do kąpieli. bo brakuje mi pianki w kąpieli, od kilku lat
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 13:43   #3582
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość

czy żele blubel, i nie tylko nadają się jako płyny do kąpieli? (pianka? )
Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość
A żele Blubel pienią się, ale piana szybciutko znika i nie jest taka sztywna, zbita. Takie moje zdanie. Chociaż i tak wlewam do kąpieli stosuję jako żel pod prysznic i mydło do rąk. Jak i raz dolałam do odświeżacza wc
Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
dziękuję.
ja ogólnie nie trawię serii blubelkowej, jeśli chodzi o kremy i żele pod prysznic i ich składy. Natomiast mogłabym chyba spróbować zabawić się w zamienienie żelu pod prysznic (na dekoldzie i plecach sls mnie zapycha) jako płynu do kąpieli. bo brakuje mi pianki w kąpieli, od kilku lat
też czasami wlewam żele pod prysznic do wanny ale zdecydowanie nie polecam Blubelków jako płynów do kąpieli-w ogóle się nie pienią, nie zmiękczają wody, nie robią z nią nic

jeśli już, to lepsze są Maziajki-mam wersję coca-cola i jest świetna jako żel i jak płyn do kąpieli aczkolwiek nie daje jakiejś ogromnej piany(pamiętam dawno temu, że jako dziecko zawsze miałam górę piany, ale teraz producenci doszli do wniosku, że takie mocno pieniące się płyny wysuszają skórę) ale dość przyzwoitą ilość trwałej i mięciutkiej piany(3-4 zakrętki płynu na wannę)
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 16:44   #3583
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Moja ziajowa mini-kolekcja. Strasznie się cieszę z pomarańczy Ziai, długo na nią czekałam. I żel, i masło pachną jak masło z Mineral Care o zapachu kumkwatu (kumkwata?)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg KORTWOWO 2009 098.jpg (38,2 KB, 89 załadowań)
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 17:44   #3584
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

do kąpieli to ja polecam sobie dodać oliwkę ja mam akurat Lipocell.
skóra jest super miękka po takiej kąpieli i nawte nei ma potrzeby się smarować jakimś balsemem później
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 19:21   #3585
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Moja ziajowa mini-kolekcja. Strasznie się cieszę z pomarańczy Ziai, długo na nią czekałam. I żel, i masło pachną jak masło z Mineral Care o zapachu kumkwatu (kumkwata?)

świetny zbiorek zastanawiam się, czy jakościowo żel Sopotu jest podobny do Blubelków

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
do kąpieli to ja polecam sobie dodać oliwkę ja mam akurat Lipocell.
skóra jest super miękka po takiej kąpieli i nawte nei ma potrzeby się smarować jakimś balsemem później
moja koleżanka używa do kąpieli oliwki i płynu do kąpieli jednocześnie,bo tak jej poleciła kosmetyczka z resztą, coś podobnego oferuje Joanna(olejki do kąpieli ale skład to oliwka+płyn) ale to nie ten wątek
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 19:26   #3586
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

kąpiele są niehigieniczne...
chyba, że w kolejności prysznic>wanna
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 19:54   #3587
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość
kąpiele są niehigieniczne...
chyba, że w kolejności prysznic>wanna
czemu niehigieniczne są na to jakieś badania?
po prysznicu nie ma potrzeby włażenia do wanny-po co tak wysuszać skórę
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 19:58   #3588
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Oliwkę Rebiuld też mam (była w zestawie z koncentratem) i baardzo lubię, ale ja generalnie lubię masaże, relaksuje mnie to, więc u mnie się sprawdza. I działa.

A na liście mam kilka produktów z serii Med (balsam do ciała, krem łagodzący, krem nawilżający, płyn do h.i., żel do mycia twarzy), mleczko i tonik z serii dla naczynkowców, oliwkę witaminową do masażu, żel + masło z serii Sopot Spa, balsam czekoladowy do ust i coś tam jeszcze ale zapomniałam w tym momencie. No, generalnie sporo.
Dobrze, że ziajka taka tania jest.
Ten balsam to dla mnie największy kosmetyczny zawód ostatnich lat. W smaku tragedia (nie to, żebym go jadła, ale jak się człowiek obliże to już czuć smak), zapach - plastik (mało kakaowy), działanie bardzo marne.
Szukam peelingu, ale na razie nie ma nigdzie
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 20:13   #3589
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Oliwki używam zamiast żelu Durexa, bo tamte mi nie leżą, za to oliwka sprawdza się bosko!
Raz nalałam oliwki do wanny i później miałam problem żeby z niej wyjść Teraz mam tylko prysznic. Używałam blubelków ale zamieniłam je na Sopot SPA. Różnicy w pianie nie widzę, ale bardziej mi blubelki pasują jako mydło do rąk...
Chcę masełko do ust pomarańczowe bo podobno pachnie i smakuje jak Mamba
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 20:36   #3590
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Dla mnie hitem jest plyn micealrny Ziaja SPA czy jakos tak.. Kupilam wczoraj wlasnie buteleczke nową i widze ze troszke ma zmieniony sklad w porownaniu do mojej poprzedniej butelki. Mianowice ma poprzestawiane skladniki w kolejnosci i jakis jeden skladnik "bonusowo" Dobrze zmywa, nie zapycha mi porow, genialny jest. Dobrze ze go odkrylam i nie musze wydawac na micela Biodermy.
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 21:20   #3591
marg0tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 42
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Kochane ! Znalazłam serię pomarańczową i to calusieńką ! Właśnie testuję, ale jestem zachwycona mydłem pod prysznic i masełkiem.

Przy okazji powiem, że pełny asortyment Ziaji, ze wszystkim co sobie tylko możecie wyobrazić jest w Międzyzdrojach, w takiej małej drogeryjce. Jeśli ktoś zainteresowany, podeślę dokładniejsze namiary.
marg0tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 21:37   #3592
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Szukam peelingu, ale na razie nie ma nigdzie
Co za peeling? Maslo kakaowe? Hmmmm?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 22:49   #3593
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość
kąpiele są niehigieniczne...
chyba, że w kolejności prysznic>wanna
Ale to chyba nie temat na ten wątek.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 07:59   #3594
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

A propos nowości - ile z was dorwało balsam rozświetlający? Ja go mam chyba od czerwca, jeśli mnie pamięc nie myli. Otóż bodajże wClaudii, numer wrześniowy (!), balsam rozświetlający jest jako premiera miesiąca! Skoro to numer wrześniowy, to chyba premiera września? To co ja mam od czerwca w łazience?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 08:37   #3595
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A propos nowości - ile z was dorwało balsam rozświetlający? Ja go mam chyba od czerwca, jeśli mnie pamięc nie myli. Otóż bodajże wClaudii, numer wrześniowy (!), balsam rozświetlający jest jako premiera miesiąca! Skoro to numer wrześniowy, to chyba premiera września? To co ja mam od czerwca w łazience?
Ja go szukałam, ale jak na razie tylko na zdjęciu widziałam
Kupiłam natomiast ten balsam do twarzy i ciała poprawiający koloryt i jestem zachwycona nie wiem czy to zasługa tego balsamu czy betakarotenu, który łykam ale od półtora miesiąca nie wystawiałam ciała na słońce a opalenizna w ogóle nie schodzi i w ogóle kolorek skóry taki apetyczny jest
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 08:46   #3596
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
świetny zbiorek zastanawiam się, czy jakościowo żel Sopotu jest podobny do Blubelków



moja koleżanka używa do kąpieli oliwki i płynu do kąpieli jednocześnie,bo tak jej poleciła kosmetyczka z resztą, coś podobnego oferuje Joanna(olejki do kąpieli ale skład to oliwka+płyn) ale to nie ten wątek
Danke
Ja tam różnicy nie widzę, ale Blubel miałam dawno, ledwo zużyłam. Zapach mi nie podpasował
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 12:08   #3597
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Moja ziajowa mini-kolekcja. Strasznie się cieszę z pomarańczy Ziai, długo na nią czekałam. I żel, i masło pachną jak masło z Mineral Care o zapachu kumkwatu (kumkwata?)
Zadowolona jesteś z kremu do twarzy HerbikaPlant Krem odżywczo - kojący olej awokado (też go używam i jestem nim oczarowana) i Calma HLC?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 13:52   #3598
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Dziewczyny, a jaka jest różnica między oliwką a oliwką lekka formuła? Różnią sie tylko konsystencją? Szukam czegoś super nawilżającego na suche stopy i łokcie, ten krem wydaje mi się okej, szczególnie na nadchodzące chłody - co myślicie?
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:09   #3599
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Konsystencja, trochę zapach (przynajmniej dla mojego nosa). No i oliwka klasyczna bardziej natłuszcza skórę.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:13   #3600
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jaka jest różnica między oliwką a oliwką lekka formuła? Różnią sie tylko konsystencją? Szukam czegoś super nawilżającego na suche stopy i łokcie, ten krem wydaje mi się okej, szczególnie na nadchodzące chłody - co myślicie?
Proponowałabym zwykłą oliwkę - zwłaszcza że planujesz ją użyć na przesuszone miejsca i bierzesz pod uwagę nadciągające chłody.

Na zimę to chyba się zaopatrzę znów w biolipidową Calmę, jednak na mróz jest bezkonkurencyjna. Potem zapudruje się krzemionką i można spokojnie nakładać makijaż mineralny - przetestowane na mnie

A lekka formula masla kakaowego idzie u mnie już tylko na cialko - jednak coś mi w tym kremie nie pasuje na twarz, sama nie wiem co, ale moja skóra nie przepada. Tak samo było z przeciwzmarszczkowym, za to klasyczne masło kakaowe moja skóra kooocha...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.