Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-04-26, 14:04   #721
oleffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 119
Dot.: Jaki odcieñ rudo¶ci?

Moim zdaniem najlepszy jest baaardzo ciep³y odcieñ rudego, bo wygl±da najbardziej naturalnie. Nie daj sobie zrobiæ niczego mahoniowego ani czerwonego, bo to wygl±da sztucznie, dodaje lat i w¿era siê we w³osy na dobre, niczym siê tego pó¼niej nie pozbêdziesz
oleffka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:42   #722
praszczur
Raczkowanie
 
Avatar praszczur
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 120
Dot.: Jaki odcieñ rudo¶ci?

W³a¶nie waham siê na odcieniami z pierwszych trzech zdjêæ, bo s± bardziej miedziane i wydaj± siê byæ naturalniejsze
Mo¿ecie mi powiedzieæ jak bêd± siê nazywa³y odcienie z trzech pierwszych zdjêæ? Wydaje mi siê, ¿e pierwsze i trzecie zdjêcie to ten sam kolor w³osów tylko inne ¶wiat³o...szukam podobnych kolorów na paletach farb i nie mogê nic podobnego znale¼æ

Edytowane przez praszczur
Czas edycji: 2010-04-27 o 16:19
praszczur jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-26, 15:49   #723
gingerbabe
Raczkowanie
 
Avatar gingerbabe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Zrobi³am sobie dzi¶ t± p³ukankê z ³upin cebuli, od¿ywi³a kolor w³osy siê b³yszcz± mo¿e to nie ten sam efekt jak po farbowaniu ale nie jest ¼le.
Resztki wywaru wla³am do ma³ej butelki po nastêpnym myciu w³osów te¿ u¿yjê
gingerbabe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-26, 22:33   #724
MiGuSiEnKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

hej dziewczêta kupi³am wczoraj w sklepie plomienna iskre z joanny i mam dylemat czy wyjdzie mi na moich w³oskach w za³aczniku dodaje fotke od razu mowie ze wczesniej na wlosach mialam kladziona 3 miesiace temu farbe casting mro¼ny kasztan ale nie zabardzo podobal mi sie ten kolor i zdecydowalam sie po miesiacu na bursztyn równiez z castinga ale kolor mnie nie powalil zabardzo wyszed³ ciemny a marzy mi sie rudy doradzcie kobietki licze na wasza pomoc
Ps: zdjecie pierwsze w dniu koloryzacji castingiem bursztyn :/
zdjecie drugie tydzien po koloryzacji
MiGuSiEnKa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-27, 08:03   #725
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Wed³ug mnie musisz rozja¶niæ. Mia³am taki sam kolor w³osów i je rozja¶ni³am do orzecha laskowego/rudego.
Dzi¶ wieczorem farbujê iskr±.
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamiêci legnie rok
Serce mnie nie boli, rêce ci±gle zdolne do po¶wiêceñ s±
Oczy trochê senne, wszystkie moje drogi wiod± w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-27, 17:21   #726
ania2o5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Wiecie mo¿e jakiej u¿yæ mam farby, a najlepiej szamponetki ¿eby uzyskaæ taki efekt jak na zdjêciach? Wiem, ¿e to 2 inne odcienie. W³a¶nie o nie pytam .
__________________
gubiê kilogramy: 7 kg down! .

zdrowemu od¿ywianiu mówiê tak.

szpagat zrobiê i koniec!
ania2o5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-28, 13:27   #727
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka¿ wiadomo¶æ
witam
ja osobicie plomiennej iskry z Joanny nie polecam - wyszla mi zbytnia marchewka.. ale dalo sie przezyc.
Farbowalam L`oreal'em feria preference 74 mango intensywna miedz.
Ostatni raz nakladalam to na glowe 4,5 tygodnia temu (mam lekki odrost ale sie nie gryzie z wlosami) i sie zastanawiam nad farbowaniem na karmelowy braz..
Nie uzywam szamponu do wlosow farbowanych (bo chcialam zeby mi sie kolor spral do bardziej matowego.. ale widac jak jest)
zdjecie z rana (do rudego schodzilam z czarnych - jedno rozjasnianie proszkiem rozjasniajacym na pomaranczowo (firma Leo, 35 zl 250g tego.. zostala ponad polowa tego specyfiku a wlosy mialam do lopatek) + plomienna iskra + drugie wymuszone rozjasnianie.. kolor tamten byl za ciemny dla mnie.. wrocilam do punktu wyjscia + loreal, z ktorego jestem zadowolona)
taki kolor bardzo lubie, zlocisty rudy. sliczny
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 15:51   #728
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 1 692
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dziewczyny, a robi³a która¶ z Was w³osy Majirouge 740 ? Jak to wychodzi? Bo na palecie wygl±da nieziemsko!
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-28, 16:05   #729
plecki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Mo¿e farba Majirel?
Znalaz³am palete rudo¶ci i jest tam co¶ podobnego do tego co poszukujesz.
Zacze³am kupowaæ farby w sklepie fryzjerskim bo te zwyk³e sklepowe to bardziej niszcz± a i kolorki jakies takie nie bardzo jak dla mnie.
__________________
"- Ale ja nie chcia³abym mieæ do czynienia z wariatami - rzek³a Alicja.
- O, na to nie ma ju¿ rady - odpar³ Kot. - Wszyscy mamy tutaj bzika Ja mam bzika, ty masz bzika.
- Sk±d mo¿e pan wiedzieæ, ¿e ja mam bzika? - zapyta³a Alicja.
- Musisz mieæ. Inaczej nie przysz³aby¶ tutaj."

Edytowane przez plecki
Czas edycji: 2010-04-28 o 17:14
plecki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-28, 16:43   #730
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ¦wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Mam jasno br±zowe w³osy, chcia³abym uzyskaæ taki kolor jak w za³±czniku( Bardziej ten 1). Chce spróbowaæ najpierw jak bêdê wygl±daæ wiec planujê u¿yæ Balsam koloryzuj±cy Henna Venity. Który polecacie? u¿ywa³y¶cie kiedy¶?
__________________
MOJE W£OSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-28, 19:18   #731
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 1 692
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez plecki Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e farba Majirel?
Znalaz³am palete rudo¶ci i jest tam co¶ podobnego do tego co poszukujesz.
Zacze³am kupowaæ farby w sklepie fryzjerskim bo te zwyk³e sklepowe to bardziej niszcz± a i kolorki jakies takie nie bardzo jak dla mnie.
No tak, chodzi w³a¶nie o Majirel, rudo¶ci s± pod nazw± Majirouge. Zastanawiam siê, czy kto¶ robi³ sobie ten odcieñ i mo¿e co¶ na jego temat powiedzieæ, albo pokazaæ zdjêcie
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 20:25   #732
gingerbabe
Raczkowanie
 
Avatar gingerbabe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

...

Edytowane przez gingerbabe
Czas edycji: 2010-04-29 o 11:45
gingerbabe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-30, 21:45   #733
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dziewczyny, ³adne macie te rudo¶ci. Zafarbowa³am siê dzisiaj feniksem. W³a¶ciwie to siostra mnie ufarbowa³a. Kolorek wyszed³ ³adny (choæ nie tak intensywny jak siê spodziewa³am). Jutro zrobiê jakie¶ zdjêcia i Wam wrzucê.
Jutro te¿ mam zamiar wybraæ siê do miasta i kupiæ jaki¶ naturalny szampon (wspomina³y¶cie o tym wcze¶niej). Przyda³aby siê te¿ od¿ywka.
__________________
http://www.lastfm.pl/user/blue_chameleon
http://chomikuj. pl/blue_chameleon/Zachomikowane
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-01, 08:56   #734
Mystica23
Raczkowanie
 
Avatar Mystica23
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 318
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

feniks nie wyszed³ ci intensywnie? ja by³am w szoku jak siê zobaczy³am po farbowaniu, kolor by³ BARDZO intensywny choæ siê szybko wyp³uka³
__________________
We are linked in every way
And we're strong as our weakest fragment
Every word that we convey
Is an act with consequences

...szczê¶liwa
Mystica23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-01, 10:16   #735
gingerbabe
Raczkowanie
 
Avatar gingerbabe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, ³adne macie te rudo¶ci. Zafarbowa³am siê dzisiaj feniksem. W³a¶ciwie to siostra mnie ufarbowa³a. Kolorek wyszed³ ³adny (choæ nie tak intensywny jak siê spodziewa³am). Jutro zrobiê jakie¶ zdjêcia i Wam wrzucê.
Jutro te¿ mam zamiar wybraæ siê do miasta i kupiæ jaki¶ naturalny szampon (wspomina³y¶cie o tym wcze¶niej). Przyda³aby siê te¿ od¿ywka.
ja zniszczy³am sobie w³osy naturalnym szamponem, strasznie mi sie wysuszy³y.
teraz u¿ywam Timotei do w³osów suchych a od¿ywkê-maskê zamówi³am przez allegro Kallos latte dopiero teraz w³osy powoli od¿y³y.
uwa¿aj szampony naturalne czy zio³owe wysuszaj± w³osy, jak chcesz spróbowaæ czego¶ ze sklepu to radical lub farmona
gingerbabe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-01, 17:28   #736
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez gingerbabe Poka¿ wiadomo¶æ
ja zniszczy³am sobie w³osy naturalnym szamponem, strasznie mi sie wysuszy³y.
teraz u¿ywam Timotei do w³osów suchych a od¿ywkê-maskê zamówi³am przez allegro Kallos latte dopiero teraz w³osy powoli od¿y³y.
uwa¿aj szampony naturalne czy zio³owe wysuszaj± w³osy, jak chcesz spróbowaæ czego¶ ze sklepu to radical lub farmona

oj z tym to ja sie nie zgodze , naturalny znaczy bez SLs i parabenow oraz konserwantow , a to ze na opakowaniu jest napisane naturalny to czesto nabijanie w butelke i tyle
Uzywanie naturalnych szamponow wiaze sie na przyklad z tym ze piany niebedzie za duzo co czesto prowadzi do blednego przekonania , ze jest on do bani . Jesli uzywasz takiego co bardzo sie pieni to wiedz ze to sprawia czysta toksycznie dzialajaca substancja SLS .
A jesli chcesz aby szampon dal ci zlude pieknych , nawilzonych , sliskich wlosow , pamietaj ze sprawiaja to silikony , ktore dzialaja tak jak parafina , oblepiaja wlosa , a pod spodem i tak zostaje slaby poniewaz nic nie wnika do jego wnetrza.
Ja sie pogodzilam z tym ze myjac wlosy szamponem , musze uzyc odzywki . Kupuje serie Naked i bardzo sobie ja chwale .
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-01, 17:36   #737
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez baby_luv_gold Poka¿ wiadomo¶æ
oj z tym to ja sie nie zgodze , naturalny znaczy bez SLs i parabenow oraz konserwantow , a to ze na opakowaniu jest napisane naturalny to czesto nabijanie w butelke i tyle
Uzywanie naturalnych szamponow wiaze sie na przyklad z tym ze piany niebedzie za duzo co czesto prowadzi do blednego przekonania , ze jest on do bani . Jesli uzywasz takiego co bardzo sie pieni to wiedz ze to sprawia czysta toksycznie dzialajaca substancja SLS .
A jesli chcesz aby szampon dal ci zlude pieknych , nawilzonych , sliskich wlosow , pamietaj ze sprawiaja to silikony , ktore dzialaja tak jak parafina , oblepiaja wlosa , a pod spodem i tak zostaje slaby poniewaz nic nie wnika do jego wnetrza.
Ja sie pogodzilam z tym ze myjac wlosy szamponem , musze uzyc odzywki . Kupuje serie Naked i bardzo sobie ja chwale .
Ja sobie nie wyobra¿am nie stosowaæ odzywki po myciu w³osów. Jakbym my³a samym szamponem, to mia³abym siano na g³owie.
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamiêci legnie rok
Serce mnie nie boli, rêce ci±gle zdolne do po¶wiêceñ s±
Oczy trochê senne, wszystkie moje drogi wiod± w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-01, 19:16   #738
gingerbabe
Raczkowanie
 
Avatar gingerbabe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez baby_luv_gold Poka¿ wiadomo¶æ
oj z tym to ja sie nie zgodze , naturalny znaczy bez SLs i parabenow oraz konserwantow , a to ze na opakowaniu jest napisane naturalny to czesto nabijanie w butelke i tyle
Uzywanie naturalnych szamponow wiaze sie na przyklad z tym ze piany niebedzie za duzo co czesto prowadzi do blednego przekonania , ze jest on do bani . Jesli uzywasz takiego co bardzo sie pieni to wiedz ze to sprawia czysta toksycznie dzialajaca substancja SLS .
A jesli chcesz aby szampon dal ci zlude pieknych , nawilzonych , sliskich wlosow , pamietaj ze sprawiaja to silikony , ktore dzialaja tak jak parafina , oblepiaja wlosa , a pod spodem i tak zostaje slaby poniewaz nic nie wnika do jego wnetrza.
Ja sie pogodzilam z tym ze myjac wlosy szamponem , musze uzyc odzywki . Kupuje serie Naked i bardzo sobie ja chwale .
Nie zrozumia³a¶ o co mi chodzi, nie o pianê czy uczucie ¶liskich w³osów.
Na pewno skojarzy³a¶ szampon z Evy o którym wcze¶niej pisa³am-jest do bani a niby taki naturalny i ma SLS.
Czyta³am ¿e z takich zwyk³ych drogeryjnych szamponów bez SLS jest kilka dzieciêcych- wysuszaj± mi w³osy, tak samo jak szampony zio³owe czy p³ukanki z zió³.
Nie u¿ywa³am nic aptecznego czy z salonu fryzjerskiego bo szkoda mi kasy, myjê w³osy codziennie wiêc nie bêdê nie wiadomo ile inwestowaæ w szampon.
Mam dobra odzywkê i maskê a szampony staram siê ci±gle zmieniaæ.
Ty mieszkasz za granic± wiêc masz dostêp do innych kosmetyków, czego zazdroszczê. Natomiast nasz rynek obsypany jest tymi chemicznymi kosmetykami. A farmaceutka w aptece poradzi³a robiæ mi wywary z pokrzywy itp ;-)
Chodzi³o mi o to, ¿e za pewne Red wybra³aby w³a¶nie jeden z takich drogeryjnych szamponów które maj± na etykiecie napisane ¿e s± naturalne i by wysuszy³a sobie w³osy.
Masz du¿± wiedzê na temat naturalnych kosmetyków wiêc mo¿e porad¼ nam jakich marek mo¿emy u¿ywaæ dostêpnych w Polsce ( wiem ¿e Nivea baby i dzieciêcy z Rossmanna nie maj± SLS ale one mi wysuszaj± w³osy)
Poza tym jednak liczy siê te¿ przystêpna cena
gingerbabe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-01, 19:18   #739
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez gingerbabe Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zrozumia³a¶ o co mi chodzi, nie o pianê czy uczucie ¶liskich w³osów.
Na pewno skojarzy³a¶ szampon z Evy o którym wcze¶niej pisa³am-jest do bani a niby taki naturalny i ma SLS.
Czyta³am ¿e z takich zwyk³ych drogeryjnych szamponów bez SLS jest kilka dzieciêcych- wysuszaj± mi w³osy, tak samo jak szampony zio³owe czy p³ukanki z zió³.
Nie u¿ywa³am nic aptecznego czy z salonu fryzjerskiego bo szkoda mi kasy, myjê w³osy codziennie wiêc nie bêdê nie wiadomo ile inwestowaæ w szampon.
Mam dobra odzywkê i maskê a szampony staram siê ci±gle zmieniaæ.
Ty mieszkasz za granic± wiêc masz dostêp do innych kosmetyków, czego zazdroszczê. Natomiast nasz rynek obsypany jest tymi chemicznymi kosmetykami. A farmaceutka w aptece poradzi³a robiæ mi wywary z pokrzywy itp ;-)
Chodzi³o mi o to, ¿e za pewne Red wybra³aby w³a¶nie jeden z takich drogeryjnych szamponów które maj± na etykiecie napisane ¿e s± naturalne i by wysuszy³a sobie w³osy.
Masz du¿± wiedzê na temat naturalnych kosmetyków wiêc mo¿e porad¼ nam jakich marek mo¿emy u¿ywaæ dostêpnych w Polsce ( wiem ¿e Nivea baby i dzieciêcy z Rossmanna nie maj± SLS ale one mi wysuszaj± w³osy)
Poza tym jednak liczy siê te¿ przystêpna cena
gingerbabe napisa³am, wszystko to, co mi przysz³o na my¶l po przeczytaniu posta baby_luv_gold
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamiêci legnie rok
Serce mnie nie boli, rêce ci±gle zdolne do po¶wiêceñ s±
Oczy trochê senne, wszystkie moje drogi wiod± w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 08:01   #740
gingerbabe
Raczkowanie
 
Avatar gingerbabe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Sorka baby je¶li ciê urazi³am, ale zauwa¿y³am ze jak sie z kims nie zgadzasz to walisz kazanie piszac w taki sposob ze albo sie przykro robi albo wkurzyc sie mozna. Nie pierwszy raz dziewczyny maja odmienne zdanie ale potrafia to tak napisac ze nikt sie tym nie przejmie.
Mi juz 3 razy cisnienie skoczylo.
W tym forum chodzi wlasnie o to zeby napiac wlasna opinie ale jakos po ludzku, a ty od razu naskakujesz na ludzi.
Wrzucilas fajny link o naturalnych kosmetykach-za co dziekuje wymienilysmy opinie na ten temat, dziewczyny ktore sie tematem zainteresowaly poczytaly sobie artykul i juz.
Fakt spieszylam sie odpisujac Red i nie do konca wyrazilam sie jasno o co mi chodzi ale to nie powod zeby na mnie najezdzac.
Tak wiec bez urazy z mojej strony, lubie mowic co mnie boli, stad lekki " najazd " na twoja osobe. Nie gniewaj sie ale nie zachowuj sie jakbys byla wszechwiedzaca.
Je¶li znasz jakies produkty naturalne dostepne w Polsce nawet apteczne w rozsadnej cenie to napisz chetnie cos sprobuje.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Pracowalam w drogerii i sprowadzane byly do niej tez niby tzw kosmetyki naturalne Omnia botanica, Aloe Vera, Natur Vital itd
Oczywiscie kosmetyki produkcja zagraniczna na etykiecie zaznaczone 100% naturalne kosmetyki, cena wysoka- ale bez przesady i w skladzie SLS.
takich produktow jest od groma, nam wciskaja taki kit, dlatego ciezko znalezc cos bez chemi w skladzie.
Dlatego ze niewiele z nas wie ze nalezy patrzec na sklad kupujemy to gdzie na etykietach produktow jest napisane kosmetyk naturalny.
Ja odkad zamiescilas link szukam kosmetykow naturalnych w skladzie i jak na razie d..a

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=140497 lista kosmetykow bez SLs jak ktoras z WAS chce poczytac

Edytowane przez gingerbabe
Czas edycji: 2010-05-02 o 08:11
gingerbabe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-02, 09:23   #741
zustin87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dziewczyny a co zrobiæ, kiedy rudy (prawie ¿adna fabra) siê nie trzyma? po 4-5 myciach (czyli po ok 1 tygodniu) kolor siê zmywa i pojawiaj± sie przeb³yski blond jeden fryzjer kiedy¶ powiedzia³, ¿e to dlatego, ¿e w³osy nie trzymaja pigmentu, jest w ogóle takie zjawisko? Piszê w wimieniu przyjació³ki bo ona ma taki problem, chce byæ ognist± marchewk± albo rudzielcem jak k. Zieliñska, a tutaj tydzieñ i po kolorze Dodam, ¿e farbuje nie szamponami, albo farbami do ilus myæ tlyko trwa³a koloryzacja
zustin87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-02, 13:00   #742
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez gingerbabe Poka¿ wiadomo¶æ
Sorka baby je¶li ciê urazi³am, ale zauwa¿y³am ze jak sie z kims nie zgadzasz to walisz kazanie piszac w taki sposob ze albo sie przykro robi albo wkurzyc sie mozna. Nie pierwszy raz dziewczyny maja odmienne zdanie ale potrafia to tak napisac ze nikt sie tym nie przejmie.
Mi juz 3 razy cisnienie skoczylo.
W tym forum chodzi wlasnie o to zeby napiac wlasna opinie ale jakos po ludzku, a ty od razu naskakujesz na ludzi.
Wrzucilas fajny link o naturalnych kosmetykach-za co dziekuje wymienilysmy opinie na ten temat, dziewczyny ktore sie tematem zainteresowaly poczytaly sobie artykul i juz.
Fakt spieszylam sie odpisujac Red i nie do konca wyrazilam sie jasno o co mi chodzi ale to nie powod zeby na mnie najezdzac.
Tak wiec bez urazy z mojej strony, lubie mowic co mnie boli, stad lekki " najazd " na twoja osobe. Nie gniewaj sie ale nie zachowuj sie jakbys byla wszechwiedzaca.
Je¶li znasz jakies produkty naturalne dostepne w Polsce nawet apteczne w rozsadnej cenie to napisz chetnie cos sprobuje.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Pracowalam w drogerii i sprowadzane byly do niej tez niby tzw kosmetyki naturalne Omnia botanica, Aloe Vera, Natur Vital itd
Oczywiscie kosmetyki produkcja zagraniczna na etykiecie zaznaczone 100% naturalne kosmetyki, cena wysoka- ale bez przesady i w skladzie SLS.
takich produktow jest od groma, nam wciskaja taki kit, dlatego ciezko znalezc cos bez chemi w skladzie.
Dlatego ze niewiele z nas wie ze nalezy patrzec na sklad kupujemy to gdzie na etykietach produktow jest napisane kosmetyk naturalny.
Ja odkad zamiescilas link szukam kosmetykow naturalnych w skladzie i jak na razie d..a

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=140497 lista kosmetykow bez SLs jak ktoras z WAS chce poczytac

gingerbabe ja nie chcialam cie urazic , a jesli wydaje ci sie ze zachowuje sie jak wszechwiedzaca to bardzo przepraszam niestey wiem wiele na temat kosmetykow , interesuje sie tym juz dobre kilka lat i mi skacze cisnienie jesli ktos mowi ze naturalne jest zle , trzeba dobrze zapoznac sie z tym co to oznacza najpierw.

Niestety rynek w Uk jest zalany totalna chemia , a to wlasnie w pl zaopatruje sie w takie kosmetyki i nie mowie tu tylko o szamponach . Taki na przyklad Body Shop , jak napisalas wcina kit totalny bazujac na niby naturze , zapelniony tania chemia , a ceny powalajace .

NIe denerwuj sie moja droga ze taki mam styl bycia , to wyrazenie mojej opinii w sposob mi wlasciwy , geny rudych lisiczek posiadam bardzo silne, moj dziadek to rudzielec pelna para

http://biolander.com/produkty/katego...pon-naturalne/

to na przyklad pierwszy sklep jak mi wyskoczyl , ja musze sie naprawde nizle nameczyc zeby cos kupic , jak pisalam albo przywoze z PL albo kupuje z Francji przez neta

pozdrawiam

p.s przeczytaj moj post i pomysl czy jest on obrazliwy bo ja czytalam go kilka razy i na serio nie widze czym moglam cie tak wkurzyc
__________________
baby_luv_gold

Edytowane przez baby_luv_gold
Czas edycji: 2010-05-02 o 13:03
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-02, 17:12   #743
murasaki neko
Przyczajenie
 
Avatar murasaki neko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 10
GG do murasaki neko
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

dziewczyny, boginie rudo¶ci, powiedzcie mi, jak uzyskaæ kolor jaki da³am w za³±czniku.. mam na my¶li taki ciemnorudy, ale nie wpadaj±cy w czerwieñ.
jakiej farby u¿yæ, ¿eby otrzymaæ taki kolor z bardzo bardzo jasnego blondu? pomó¿cie
murasaki neko jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-02, 17:30   #744
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez murasaki neko Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, boginie rudo¶ci, powiedzcie mi, jak uzyskaæ kolor jaki da³am w za³±czniku.. mam na my¶li taki ciemnorudy, ale nie wpadaj±cy w czerwieñ.
jakiej farby u¿yæ, ¿eby otrzymaæ taki kolor z bardzo bardzo jasnego blondu? pomó¿cie
hmm dla mnie to jest jednak czerwonawy , czerwona - miedz powiedzialabym

sprobuj majirel 7,44 albo 7,46
albo jak wolisz garniera 564 gleboka miedziana czerwien
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-02, 17:35   #745
smoli
Raczkowanie
 
Avatar smoli
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 274
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dzieqwczyny mam ciemny kolor w³osów ide niedlugo na baleja¿: blond, czekolada i rudy.. jednak¿e fryzjerka ka¿e mi kupiæ swoje farby do w³osów. nie moge znale¿æ nigdzie rudej farby do w³osów... ajkie odcienie polecanie jakiej firmy?? i gdsai emoge je dostaæ
smoli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-02, 18:01   #746
murasaki neko
Przyczajenie
 
Avatar murasaki neko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 10
GG do murasaki neko
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez baby_luv_gold Poka¿ wiadomo¶æ
albo jak wolisz garniera 564 gleboka miedziana czerwien
my¶lisz, ¿e da radê na bardzo bardzo jasnym blondzie? nie wyjd± ró¿owe albo co¶ a'la buraczek?
murasaki neko jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-02, 18:07   #747
Mystica23
Raczkowanie
 
Avatar Mystica23
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 318
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez murasaki neko Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, boginie rudo¶ci, powiedzcie mi, jak uzyskaæ kolor jaki da³am w za³±czniku.. mam na my¶li taki ciemnorudy, ale nie wpadaj±cy w czerwieñ.
jakiej farby u¿yæ, ¿eby otrzymaæ taki kolor z bardzo bardzo jasnego blondu? pomó¿cie
564 gleboka miedziana czerwien faktycznie wydaje siê byæ dobra

Cytat:
Dzieqwczyny mam ciemny kolor w³osów ide niedlugo na baleja¿: blond, czekolada i rudy.. jednak¿e fryzjerka ka¿e mi kupiæ swoje farby do w³osów. nie moge znale¿æ nigdzie rudej farby do w³osów... ajkie odcienie polecanie jakiej firmy?? i gdsai emoge je dostaæ
O kurczê... to zale¿y jaki odcieñ chcesz, rudo¶ci jest sporo... mo¿esz je dostaæ w zwyk³ych drogeriach, ja wszystko znajdujê w rossmanie albo w mniejszych drogeriach z profesjonalnymi farbami. Mi siê dobrze trzyma garnier Wiadomo, wyp³ukuje siê, ale jako¶ wolniej ni¿ inne farby i na ³adny kolorek

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez murasaki neko Poka¿ wiadomo¶æ
my¶lisz, ¿e da radê na bardzo bardzo jasnym blondzie? nie wyjd± ró¿owe albo co¶ a'la buraczek?
to, ¿e masz ja¶niutkie w³osy to nie znaczy ¿e ci wyjdzie ró¿owy kolorek ja bym siê cieszy³a jakbym by³a blondynk±, kolor wyjdzie ci przynajmniej taki jaki chcesz Lepiej z³api± Zreszt± jest ryzyko jest zabawa, choæ tu ryzyko i tak nik³e

Jakbym by³a blondynk± to bym sobie zrobi³a ja¶niutki rudyyy
__________________
We are linked in every way
And we're strong as our weakest fragment
Every word that we convey
Is an act with consequences

...szczê¶liwa
Mystica23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-02, 18:17   #748
murasaki neko
Przyczajenie
 
Avatar murasaki neko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 10
GG do murasaki neko
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Mystica23 Poka¿ wiadomo¶æ
564 gleboka miedziana czerwien faktycznie wydaje siê byæ dobra


to, ¿e masz ja¶niutkie w³osy to nie znaczy ¿e ci wyjdzie ró¿owy kolorek ja bym siê cieszy³a jakbym by³a blondynk±, kolor wyjdzie ci przynajmniej taki jaki chcesz Lepiej z³api± Zreszt± jest ryzyko jest zabawa, choæ tu ryzyko i tak nik³e

Jakbym by³a blondynk± to bym sobie zrobi³a ja¶niutki rudyyy

no ja w³a¶nie chcê do¶æ ciemny a w³osy naturalne mam ciemny blond ze z³otymi pasmami. ta jasno¶æ, któr± mam na g³owie jest wynikiem odbarwiania z ciemnego br±zu - s± prawie bia³e~!

czyli mówisz, ¿e nie mam siê obawiaæ buraczka? ju¿ raz mia³am ró¿owy na g³owie (w³osy fioletowe + maseczka z majonezu = buraczane w³osy) i nie chcê tego powtarzaæ :P
murasaki neko jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-02, 19:38   #749
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 12 669
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dziewczyny jak± farb± uzyskam taki kolor? I jaki ma byæ mój wyj¶ciowy odcieñ?
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-02, 19:54   #750
Mystica23
Raczkowanie
 
Avatar Mystica23
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 318
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

¶liczny typ urody kurcze, ja nie umiem oceniæ jakiej farby trzeba u¿yæ, moim zdaniem trzeba podej¶æ do tego po kolei:
1) zobaczyæ jaki siê ma wyj¶ciowy kolor, czyli dla rudego od jasnych br±zów w dó³, bo ciemniejszych nie z³apie
2) potem zobaczyæ jaki oksydant, w koñcu ka¿da potrzebuje ró¿nego
3) wybraæ farbê, jak siê wahamy to wybraæ ja¶niejsz±
4) no i farbowaæ nieumyte w³osy a po farbowaniu nie u¿ywaæ szamponu

nigdy mi nie wysz³y w³osy takie jak "na opakowaniu" ale trudno oczekiwaæ idealnego odcienia... zreszt± mi siê ka¿dy rudy podoba

idê od¶wie¿yæ kolorek
__________________
We are linked in every way
And we're strong as our weakest fragment
Every word that we convey
Is an act with consequences

...szczê¶liwa
Mystica23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.