Matowe cienie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-27, 14:11   #61
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Matowe cienie

Aguś MAP-y macałam i byłam zachwycona ich konsystencją: taka...hmmm...śliska? silikonowa? Nie wiem, jak to nazwać?
Ja z kolei teraz zastanawiam się nad paletą matowych cieni Glazel. Cena przystępna (15 cieni - 150zł już z paletą). Tylko ciekawa jestem, jak z ich jakością?
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 15:39   #62
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Matowe cienie

Co do matów MaPa,Mehrona, to niewiele pomogę, gdyż nie posiadami i nie miałam styczności. Ale na Youtubie jest sporo filmików np. O cieniach Ben Nye:

http://www.youtube.com/watch#!v=7426...eature=related

Mehron vs. Kryolan:

http://www.youtube.com/watch?v=jOdapUmFWRA

Ja mam 4 cienie matowe z Kryolana w tym czarny i jak dla mnie są ok, bez rewelacji ale się sprawdzają.

Więcej matów mam z Glazela. Kupowałam jakiś czas temu paletę cieni matowych i perłowch. Cienie są ładne, dość intensywne, trwałe. Najlepszy efekt jest gdy nałożły się je na bazę lub kamuflarz, wtedy efekt jest najlepszy.

Jak znajdę chwilkę to zrobię swache Glazela jak chcecie - zarówno maty i jak i perły.
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 15:46   #63
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Matowe cienie

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Aguś MAP-y macałam i byłam zachwycona ich konsystencją: taka...hmmm...śliska? silikonowa? Nie wiem, jak to nazwać?
Ja z kolei teraz zastanawiam się nad paletą matowych cieni Glazel. Cena przystępna (15 cieni - 150zł już z paletą). Tylko ciekawa jestem, jak z ich jakością?
Aniu kochana, czyli MAP-y są świetne? A jak z kolorami? Intensywne?

Z Glazel mam dwie własnoręcznie skomponowane mieszanki kulek, fajne są musze odkopac ich wątek, coś tam było wspominane o cieniach

Cytat:
Napisane przez Nenah Pokaż wiadomość
Co do matów MaPa,Mehrona, to niewiele pomogę, gdyż nie posiadami i nie miałam styczności. Ale na Youtubie jest sporo filmików np. O cieniach Ben Nye:

http://www.youtube.com/watch#!v=7426HrnRswk&feat ure=related

Mehron vs. Kryolan:

http://www.youtube.com/watch?v=jOdapUmFWRA

Ja mam 4 cienie matowe z Kryolana w tym czarny i jak dla mnie są ok, bez rewelacji ale się sprawdzają.

Więcej matów mam z Glazela. Kupowałam jakiś czas temu paletę cieni matowych i perłowch. Cienie są ładne, dość intensywne, trwałe. Najlepszy efekt jest gdy nałożły się je na bazę lub kamuflarz, wtedy efekt jest najlepszy.

Jak znajdę chwilkę to zrobię swache Glazela jak chcecie - zarówno maty i jak i perły.
Nenah spadasz nam z nieba. A jak Glazel vs. Inglot czy Kryolan?

Weszłam na stronę Glazel i mają fajną paletę kamuflaży, ciekawe czy ktoś ją stosował
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-05-27 o 15:52
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 16:09   #64
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Matowe cienie

Wieczorem wkleję swache.

Jeśli chodzi o Glazel to jest jeden mały minusik - nie wiem czy nadal tak jest - bo cienie w zależności od koloru mają różną hmmm... jakby to nazwać konsystencję. Chodzi o to że niektóre są bardziej kremowe w odczuciu, a niektóre bardziej suche, zależy to od koloru. Genrealnie są "zwarte" nie osypują się. Perły są świetnie napigmentowane, intensywne, takie bardziej kremowe. Maty Kryolanu są bardziej suchey, natomiast Inglot ma podoną konsystencję, jeśli chodzi o maty, ale wydaje mi się że się bardziej osypuje.

Generalnie jestem zadowolona z tych cieni, bardzo często nimi maluję na śluby. Makijaż z nimi długo wytrzymuje (ale dodam, że maluję na kamuflarzu).

Aga a co do tych kamuflarzy na stronie Glazela to Coverderm, jestem bardzo ich ciekawa i podkładów i kamuflarzy. No i jeszcze te cienie sypkie z Glazela

Z Glazela mam jeszcze kilka cieni wypiekanych i paletę bronzerów. Bronzerki bardzo lubię
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 16:26   #65
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Matowe cienie

Nenah, to czekam z niecierpliwością na swatche Nie bedę ukrywać, że narobiłaś mi apetytu na te cienie. Bo co by nie mówić MAP-y jednak są drogie, bo paletki po 5 cieni kosztują 99zł, choć intensywność kolorów i konsystencja - świetne!
Jakoś Inglota maty mi nie bardzo odpowiadają. Nie pokrywają ładnie, rozwarstwiają się i osypują.
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 16:31   #66
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Matowe cienie

Inglot nie zawsze chce współpracować, czasem nie trzyma się powieki, nie chce łączyć z innymi kolorami..nie jest zły ale..
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 16:33   #67
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Matowe cienie

No właśnie
Mam też maty CINEMA, czy jakoś tak, ale używam tylko jednego koloru (bazowego, cielistego). Też nie bardzo mi odpowiadają :/
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 16:42   #68
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Matowe cienie

w tym filmiku Kryolan vs Mehron i komentarzach pod nich wyczytałam że:
kolory w Kryolanie są odważniejsze, bardziej nasycone. Mehron jest dobry w dziennym i stonowanym looku.
Ktoś inny z kolei pisze że Kryolan jest długo na rynku i że jest znacznie lepszy niż Mehron (ale wypowiada się ogólnie o markach a nie o cieniach).
Ktoś opisuje Mehron jako waxy-woskowe.


Ben Nye mają niezłe opinie w necie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 18:37   #69
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Matowe cienie

No dobra, część pierwsza.

Najpierw maty - cała paleta i dalej swatche.

Jedna istotna uwaga - byłam na stronie Glazel i zmienili numerację cieni, więc nie wiem czy akurat moja numeracja wam się przyda. Jakyście miały pytania dot. poszczególnych cieni i ich konsystencji, alebo który to może być numer wg nowej numeracji to śmiało piszcie.
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 18:56   #70
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Matowe cienie

I część perłowa (niektre cienie sa opalizujące, a nie perłowe). Niestety nie zdążyłam już zrobić zdjeć cieni na kamuflażu, bo moje dziecię się obudziło i nie pozwala mi za bardzo przy kompie siedzieć. A teraz już jest szaro i bura (z resztą cały dzień taki)
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 19:02   #71
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Matowe cienie

Nenah, wspaniałe zdjęcia dziękujemy.

Powiedz mi, w Glazel samemu się wybiera kolory i komponuje paletę? Nie ma z góry narzuconych odcieni ?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 20:41   #72
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Matowe cienie

Tak, masz szeroki wybór i wybierasz co chcesz Teraz to już wogóle jest pełno tych cieni, zarówno matów jak i perłowych.
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35










Edytowane przez Nenah
Czas edycji: 2010-05-27 o 20:45
Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 20:44   #73
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Matowe cienie

Cytat:
Napisane przez Nenah Pokaż wiadomość
Jeśłi chodzi o cienie, to tak, masz szeroki wybór i wybierasz co chcesz Teraz to już wogóle jest pełno tych cieni, zarówno matów jak i perłowych.
Natomiast pudry, bronzery i róże to są w gotowych paletach.
róże i pudry do przeżycia ale fajnie że cienie można samemu komponować

Muszę nad nimi pomyślec poważnie MAP-y fajne ale drogie, INGLOT odpada, Kryolan też raczej...


Aniu, masz na myśli maty prasowane Cinema firmy Italian Beauty? Mam paletkę i kilak pojedyńczych. Tu mamy ruletkę, niektóre kolory świetne, inne twarde i blado wypadają na oku.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 22:13   #74
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Matowe cienie

Tak, chodziło mi o Italian Beauty To ja chyba trafiłam na te byle jakie, a mam chyba z 6-7
Nenah - dzięki Wyglądają zachęcająco. Napisz mi tylko proszę jeszcze jedną rzecz. Mam wrażenie (oglądając zdjęcia), że te cienie są bardzo twarde. Zupełnie inaczej wyglądają cienie miękkie (ich powierzchnia) w trakcie używania. Szczególnie to widać na cieniach perłowych. Jakby były skamieniałe??? A może to tylko takie moje wrażenie... Dobrze Ci się na nich pracuje? Polecasz, czy miałaś z nimi jakieś problemy w użytkowaniu?
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 22:17   #75
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Matowe cienie

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Tak, chodziło mi o Italian Beauty To ja chyba trafiłam na te byle jakie, a mam chyba z 6-7
Nenah - dzięki Wyglądają zachęcająco. Napisz mi tylko proszę jeszcze jedną rzecz. Mam wrażenie (oglądając zdjęcia), że te cienie są bardzo twarde. Zupełnie inaczej wyglądają cienie miękkie (ich powierzchnia) w trakcie używania. Szczególnie to widać na cieniach perłowych. Jakby były skamieniałe??? A może to tylko takie moje wrażenie... Dobrze Ci się na nich pracuje? Polecasz, czy miałaś z nimi jakieś problemy w użytkowaniu?
Aniu,
przez moje ręce przeszło kilkadziesiąt kolorów IB i tych dobrych było kilka

No właśnie-jak patrzę na zdjęcia Glazel to cienie wydają się dość twarde, kolory na swatchach tez nie sa bardzo nasycone. Miękkie cienie prasowane mają inną fakturę, taką jakby mniej zwartą, kremową.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 01:35   #76
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Matowe cienie

Z tańszych dobre maty mają cenie MySecret ( w Naturze bodajże),z tym ,ze lepiej używać na bazę, będą dużo trwalsze.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 11:39   #77
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Matowe cienie

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Tak, chodziło mi o Italian Beauty To ja chyba trafiłam na te byle jakie, a mam chyba z 6-7
Nenah - dzięki Wyglądają zachęcająco. Napisz mi tylko proszę jeszcze jedną rzecz. Mam wrażenie (oglądając zdjęcia), że te cienie są bardzo twarde. Zupełnie inaczej wyglądają cienie miękkie (ich powierzchnia) w trakcie używania. Szczególnie to widać na cieniach perłowych. Jakby były skamieniałe??? A może to tylko takie moje wrażenie... Dobrze Ci się na nich pracuje? Polecasz, czy miałaś z nimi jakieś problemy w użytkowaniu?
Właśnie wręcz przeciwnie, perły są bardzo miękkie, jakby trochę tłustawe nawet i przez to intensywne. Wśród matów jest więcej twardych cieni np. te szarości, z kolei ten bordowy czy granatowy są bardziej kremowe, co widać na fotce. Możliwe że to się pozmieniało teraz, bo mają nową kolorystykę i numerację, więc jakość też jest bardziej "wyrównana". Wiadomo najlepiej pomacać samemu, ale nie wiem gdzie Glazela można obejżeć. Kryolan jest twardszy.
Mi się bardzo dobrze nimi pracuje, w moim kuferku to ulubione cienie
Wczoraj na All znalazłam platekę 15 matów za 99 zł. Może się któraś z was zainteresuje.
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35










Edytowane przez Nenah
Czas edycji: 2010-05-28 o 11:41
Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 13:09   #78
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Matowe cienie

och Ty kusicielko
a na ich stronie ile kosztuje paletka? Bo nie widzę cen
edit- w aukcji jest napisane że 140zł w sklepie. Tylko tu kolory są z góry narzucone.

Podoba mi się też na stronie Glazel to że
Cytat:
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy mix kosmetyczny – spośród wszystkich dostępnych kolorów cieni Glazel (wypiekanych, prasowanych matowych i perłowych) wybierz swoje ulubione i skomponuj własną paletę zawierającą – 6,9,18 lub 36 kolorów cieni.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-05-28 o 13:12
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 13:39   #79
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Matowe cienie

No to jest to Biorąc od nich możesz sobie sama skompletować paletę. W sumie myślałam, że na stronie są ceny, ale widze, że tylko pojedynczych rzeczy. A Szyna chyba pisała, że coś koło 150 paleta kosztuje tych 15 cieni, więc wychodzi 10 zł za cień

Ja kuszę?? A wy, to co?? MAPami i Mehronami mię tu na pokuszenie wodzą

Ja niestety muszę się jeszcze wstrzymać z zakupami...
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 13:41   #80
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Matowe cienie

napisałam do Glazel i mam cennik-paleta 15 cieni to 140zł. Muszę jeszcze dopytać o te mixy 6,9,18 lub 36 kolorów cieni (wypiekanych, prasowanych matowych i perłowych).


Wychodzi na to że obie strony skutecznie kuszą ja na razie tez nie mam kasy na zakupy (odpadło mi duże zlecenie)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-05-28 o 13:46
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 14:37   #81
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Matowe cienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
napisałam do Glazel i mam cennik-paleta 15 cieni to 140zł. Muszę jeszcze dopytać o te mixy 6,9,18 lub 36 kolorów cieni (wypiekanych, prasowanych matowych i perłowych).


Wychodzi na to że obie strony skutecznie kuszą ja na razie tez nie mam kasy na zakupy (odpadło mi duże zlecenie)

Aguś tak się składa,że mam dostać paletke cieni matowych Glazel na urodzinki, które są niebawem Więc jeśli chcesz mogę napisać kilka słów co o nich myślę
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 14:41   #82
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Matowe cienie

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Aguś tak się składa,że mam dostać paletke cieni matowych Glazel na urodzinki, które są niebawem Więc jeśli chcesz mogę napisać kilka słów co o nich myślę
ooo, babo zazdroszczę a kiedy urodzinki?

Pisałam odn. mixów ale nie można na jednej aplecie miec kilku rodzajów cieni.
Cienie wypiekane dostępne są w paletach: 6, 9, 18szt. oraz ART-VISAGE (36):
http://glazel.pl/index.php/pol/Ofert...wiek-wypiekane
http://glazel.pl/index.php/pol/Ofert...eta-ART-Visage

Natomiast cienie prasowane na chwilę obecną występują w paletach 15szt. oraz ART-VISAGE:
http://glazel.pl/index.php/pol/Ofert...sowane-perlowe
http://glazel.pl/index.php/pol/Ofert...asowane-matowe
http://glazel.pl/index.php/pol/Ofert...AGE-MAT-Glazel
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 14:41   #83
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Matowe cienie

Aga ja z matów lubie tylko MAC i Kryolan, MAC ma niestety zaporową cenę, Kryolan'y są miękkie i dobrze napigmentowane, można sememu ułożyć paletki ósemka z lusterkiem mniej więcej 220PLN, dziesiątka metalowa chyba 190PLN.

Wszystkie pełnowymiarowe Krolany matowe jakie mam są miekkie, perły bywają twardawe, Glazela nie lubie - trochę ci na mąciłem
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 14:45   #84
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Matowe cienie

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Aga ja z matów lubie tylko MAC i Kryolan, MAC ma niestety zaporową cenę, Kryolan'y są miękkie i dobrze napigmentowane, można sememu ułożyć paletki ósemka z lusterkiem mniej więcej 220PLN, dziesiątka metalowa chyba 190PLN.

Wszystkie pełnowymiarowe Krolany matowe jakie mam są miekkie, perły bywają twardawe, Glazela nie lubie - trochę ci na mąciłem
trochę?
Powiadasz Kryolan? Hmm, muszę pomyslec choć cena nieco mnie zabija. Własnoręcznie skomponowana ósemka ponad 200zł?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-05-28 o 14:46
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 14:47   #85
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Matowe cienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ooo, babo zazdroszczę a kiedy urodzinki?

Pisałam odn. mixów ale nie można na jednej aplecie miec kilku rodzajów cieni.
Cienie wypiekane dostępne są w paletach: 6, 9, 18szt. oraz ART-VISAGE (36):
http://glazel.pl/index.php/pol/Ofert...wiek-wypiekane
http://glazel.pl/index.php/pol/Ofert...eta-ART-Visage

Natomiast cienie prasowane na chwilę obecną występują w paletach 15szt. oraz ART-VISAGE:
http://glazel.pl/index.php/pol/Ofert...sowane-perlowe
http://glazel.pl/index.php/pol/Ofert...asowane-matowe
http://glazel.pl/index.php/pol/Ofert...AGE-MAT-Glazel

hehe Urodzinki w poniedziałek, ale jutro impreza rodzinna więc i prezenty jutro
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 14:48   #86
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Matowe cienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
trochę?
Powiadasz Kryolan? Hmm, muszę pomyslec choć cena nieco mnie zabija. Własnoręcznie skomponowana ósemka ponad 200zł?
ale możesz zamiast ładniejszej paletki z lusterkiem, kupić cienie w metalowej i wtedy masz 10 cieni coś około 190PLN
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 14:51   #87
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Matowe cienie

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
hehe Urodzinki w poniedziałek, ale jutro impreza rodzinna więc i prezenty jutro
ooo, szybko poczekam

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ale możesz zamiast ładniejszej paletki z lusterkiem, kupić cienie w metalowej i wtedy masz 10 cieni coś około 190PLN
to już lepiej nie zalezy mi na palecie z lusterkiem, piękna też być nie musi.
Na all widzę jakieś 5 za 65zł.

A widziałeś cienie Make Up Atelier Paris?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-05-28 o 15:02 Powód: pomyłka w ilosci cieni :)
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 14:52   #88
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Matowe cienie

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ale możesz zamiast ładniejszej paletki z lusterkiem, kupić cienie w metalowej i wtedy masz 10 cieni coś około 190PLN
możesz kupić część tu część tu ale Kryolan ma sporo matów w takich kolorach że trudno znaleźć odpowiedniki w innych firmach, pisze teraz z głowy wiec nie pamiętam wszystkich ale ja uwielbiam: Sudan, Dusk, Aubergine, Smile, Lilac, i TV Brown (który jest tez niezły do konturowania)

ale lepiej ułozyć 10tke bo wtedy cienie są duże i takie jak potrzebujesz

są też gotowe 5 mniejsze gramaturowo, kosztują chyba 55PLN ale niektóre zestawienia są naprawdę ładne

6tki za 65PLN ??? cienie coś za tanio, daj link
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2010-05-28 o 14:57
KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 14:59   #89
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Matowe cienie

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
możesz kupić część tu część tu ale Kryolan ma sporo matów w takich kolorach że trudno znaleźć odpowiedniki w innych firmach

pisze teraz z głowy wiec nie pamiętam wszystkich ale ja uwielbiam: Sudan, Dusk, Aubergine, Smile, Lilac, i TV Brown (który jest tez niezły do konturowania)
http://www.kryolancitywarszawa.com.p...uct-flyer.html oglądam, niezłe te odcienie

przepraszam, chodziło mi o piątki (one chyba mają mniejszą wagę)a nie szóstki za 65zł ->http://www.allegro.pl/item1053053447...olan_9335.html
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-05-28 o 15:01
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 15:06   #90
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Matowe cienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
http://www.kryolancitywarszawa.com.p...uct-flyer.html oglądam, niezłe te odcienie

przepraszam, chodziło mi o piątki (one chyba mają mniejszą wagę)a nie szóstki za 65zł ->http://www.allegro.pl/item1053053447...olan_9335.html
te piatki co pokazałaś są ładne ale z tego co pamietam nie są czysto matowe tylko mieszane i monochromatyczne, a są jeszcze piątki w takich mały podłużnych paletkach, cienie są prawie kwadratowe kosztuje chyba 54PLN

szczególnie Dusk jest genialny szary fiolet, nie za ciemny, bez różowych tonów, bardzo podobny do wycofanego cienia MAC Poision Pen

spojrzałem na stronkę, z matów ładne też są: Titan, Harmony, Rosewood, Mauve, Eggplant
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2010-05-28 o 15:12
KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-18 18:08:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.