NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-24, 14:59   #4441
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było, a troszkę mi się nazbierało nowych kosmetyków, więc aktualizuje się czerwcowo
Wspaniałe nabytki

Cytat:
Napisane przez niezniszczalna Pokaż wiadomość
Na wiżazu od dawna, aktywnie: od niedawna przez subskrypcję kilku tematów ( diorowy, guerlainowy... itp :P ) zaczęłam eksperymentowac z makeupem 2 miesiące temu: sam tusz, dzisiaj już inne cacka ps fotki fatalne bo robione ajfonem
Śliczny zbiór
Jak oceniasz podkład Clarins?
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 15:00   #4442
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Moja mini aktualizacja Ostatnio postanowiłam sobie, że zacznę wypróbowywać kosmetyki z niższej półki cenowej a, że ostatnio krucho u mnie z kasą to taki "projekt" może być bardzo korzystny dla mojego portfela I powiem wam, że jak do tej pory jestem bardzo zadowolona z zakupów. Przede wszystkim z podkładu z Essence. Szarpnę się na powiedzenie, że jest to najlepszy podkład jakiego do tej pory używałam. Na prawdę rewelacyjne kryje. No i ta trwałość... W niezmienionej postaci wytrwa na mojej buzi do 8 godzin, autentyczne. POLECAM

-podkład Essence Stay all day, cena: 15,99zł
-puder Synergen, cena: 7,99zł
-lakier Miss Sporty nr415, cena: 4,99zł
-lakier Essence 22 what do u think, cena: 5,49zł
-lakierki Miss Selene, od lewej: 101, 160, 204, 103, cena: 3,00zł
-baza Joko, cena: 8,40zł
-trio My Secret nr 506, cena: 6,99zł
-paletka Lovely nr 03, cena: 9,49zł
-róż Sensique na wyprzedaży za 3,99zł, nr 103 Moja miłość nowa
-cienie Miss Sporty, od lewej: 112 amber, 111 tender, 106 wild
Super

Kusisz tym podkładem Ja obecnie poszukuje jakiegos trwałego podkładu wiec kto wie może sie skusze boje sie tylko ze mnie uczuli
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 15:04   #4443
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Buzi Mystice są ja mam zelone oczy i pięknie pieknie wyglądaja, aaa i dziękuje za swatch diora, piekny kolor
no nie to pewnie znając życie to je kupie tez mam zielone oczy
Ola a ten ciemny brazik to widoczny jest w miare czy raczej delikatny?



Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Wspaniałe nabytki
dziękować
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 15:05   #4444
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
kuleczek bardzo zazdroszcze... a powiedz mi jeszcze Kochana czy te nowe 01 są podobne choc trochę do starych? widzisz jakas znacząca różnice? Ja własnie mysle nad kupnem nowych meteorów 01 i 02..
Buzi, dużej różnicy między starymi a nowymi nie widzę, może nowe troszkę bardziej wybielają, ale to wszystko - oczywiście moim zdaniem
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Cori wiem że u Niezniszczalenej to nie nowe ale napisałaże zacznie polowanie na nowe - ja w tym kontekćsie to napisalam
Oluś, a to ok myślałam, że pomyłkowo tak Ci się napisało


A wiecie co, Nudki fluidy Diora nie są takie złe, jak kiedyś mi się wydawało, kiedy używałam ich na bazę lub krem. Jednak zdecydowanie bez podkładu lepiej im na buzi, przynajmniej na mojej mieszanej cerze.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 15:10   #4445
niezniszczalna
Raczkowanie
 
Avatar niezniszczalna
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Wspaniałe nabytki


Śliczny zbiór
Jak oceniasz podkład Clarins?
Mam go 2 miesiące i uważam że jest bardzo dobry. Zanim kupiłam testowałam 3 kolory / 103, 105, 107 / i cała magia w tym produkcie tkwi we właściwym kolorze naprawdę była spora różnica gdy miałam na twarzy 103 lub 107, wyglądał koszmarnie.

Długo się utrzymuje, od rana do wieczora na moim mieszańcu. Wydajny i gęsty, nie utlenia się w ciągu dnia ( a przynajmniej ja nie zauważyłam).
W upały miałam go tylko raz na twarzy: też się spisał idealnie, lekko cera się świeciła w połowie dnia, wystarczyło przypudrować.

Teraz lezy na półce i czeka na mój ślub ( w sierpniu, na taką okazję też czyniłam duże poszukiwania dobrego podkładu) lub inną okazję wymagającego idealnego makijażu ( w lato uzywam ew. tylko lekkiego clinique almost ).

Ja go mogę z całym sercem polecić z tym zastrzeżeniem, zeby go porządnie potestować, kilka dni, kilka kolorów. Ja testowałam 2 tygodnie.

A no i dodam że wcześniej wypróbowałam wszystko co wypuścił clinique, smashboxa hd, ysl, oraz mialam kilka sampli lancome, hr, ten wypadł najlepiej
__________________



Apple freak and big fan


niezniszczalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 15:12   #4446
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
no nie to pewnie znając życie to je kupie tez mam zielone oczy
Ola a ten ciemny brazik to widoczny jest w miare czy raczej delikatny?

Buzi ten najciemniejszy jest ciemny ale mozna go stopniować, jutro zrobie foty na ręce bo u mnie leje więc światło do ...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 15:17   #4447
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Buzi, dużej różnicy między starymi a nowymi nie widzę, może nowe troszkę bardziej wybielają, ale to wszystko - oczywiście moim zdaniem

Oluś, a to ok myślałam, że pomyłkowo tak Ci się napisało


A wiecie co, Nudki fluidy Diora nie są takie złe, jak kiedyś mi się wydawało, kiedy używałam ich na bazę lub krem. Jednak zdecydowanie bez podkładu lepiej im na buzi, przynajmniej na mojej mieszanej cerze.
to w takim razie 01 sobie odpuszcze... mam prawie całe i świeże mythic wiec po co mi drugie niemal identyczne kulki... jak cos to kupie 02 bo one ponoc zupełnie inne od starych


Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Buzi ten najciemniejszy jest ciemny ale mozna go stopniować, jutro zrobie foty na ręce bo u mnie leje więc światło do ...
Dzięki Kochana taka fotka poglądowa bardzo by mi sie przydała..
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 15:25   #4448
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez niezniszczalna Pokaż wiadomość
Mam go 2 miesiące i uważam że jest bardzo dobry. Zanim kupiłam testowałam 3 kolory / 103, 105, 107 / i cała magia w tym produkcie tkwi we właściwym kolorze naprawdę była spora różnica gdy miałam na twarzy 103 lub 107, wyglądał koszmarnie.

Długo się utrzymuje, od rana do wieczora na moim mieszańcu. Wydajny i gęsty, nie utlenia się w ciągu dnia ( a przynajmniej ja nie zauważyłam).
W upały miałam go tylko raz na twarzy: też się spisał idealnie, lekko cera się świeciła w połowie dnia, wystarczyło przypudrować.

Teraz lezy na półce i czeka na mój ślub ( w sierpniu, na taką okazję też czyniłam duże poszukiwania dobrego podkładu) lub inną okazję wymagającego idealnego makijażu ( w lato uzywam ew. tylko lekkiego clinique almost ).

Ja go mogę z całym sercem polecić z tym zastrzeżeniem, zeby go porządnie potestować, kilka dni, kilka kolorów. Ja testowałam 2 tygodnie.

A no i dodam że wcześniej wypróbowałam wszystko co wypuścił clinique, smashboxa hd, ysl, oraz mialam kilka sampli lancome, hr, ten wypadł najlepiej
Dziękuję bardzo. Muszę go przetestować koniecznie.
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 18:20   #4449
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Moja mini aktualizacja Ostatnio postanowiłam sobie, że zacznę wypróbowywać kosmetyki z niższej półki cenowej a, że ostatnio krucho u mnie z kasą to taki "projekt" może być bardzo korzystny dla mojego portfela I powiem wam, że jak do tej pory jestem bardzo zadowolona z zakupów. Przede wszystkim z podkładu z Essence. Szarpnę się na powiedzenie, że jest to najlepszy podkład jakiego do tej pory używałam. Na prawdę rewelacyjne kryje. No i ta trwałość... W niezmienionej postaci wytrwa na mojej buzi do 8 godzin, autentyczne. POLECAM

-podkład Essence Stay all day, cena: 15,99zł
-puder Synergen, cena: 7,99zł
-lakier Miss Sporty nr415, cena: 4,99zł
-lakier Essence 22 what do u think, cena: 5,49zł
-lakierki Miss Selene, od lewej: 101, 160, 204, 103, cena: 3,00zł
-baza Joko, cena: 8,40zł
-trio My Secret nr 506, cena: 6,99zł
-paletka Lovely nr 03, cena: 9,49zł
-róż Sensique na wyprzedaży za 3,99zł, nr 103 Moja miłość nowa
-cienie Miss Sporty, od lewej: 112 amber, 111 tender, 106 wild
Ładnie
Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było, a troszkę mi się nazbierało nowych kosmetyków, więc aktualizuje się czerwcowo
Buzi, ale mnie ta kaska kusi
Cytat:
Napisane przez niezniszczalna Pokaż wiadomość
Na wiżazu od dawna, aktywnie: od niedawna przez subskrypcję kilku tematów ( diorowy, guerlainowy... itp :P ) zaczęłam eksperymentowac z makeupem 2 miesiące temu: sam tusz, dzisiaj już inne cacka ps fotki fatalne bo robione ajfonem
Ładne fotki jak na iPhone Ładnie
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 18:43   #4450
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

A juz wiem jaka, tą co Buzi...e nie dla mnie, brązowa
Corii tez tak myślałam, ale teraz nie mogę się od niej odczepic. To jest taki chłodniejszy brąz wpadający w stare złoto, pieknie wydobywa kolor moich, naszych brązowych oczu. Bardzo lubie uzywac go z najnowszą Diorowska piątką CG pięknie pasuje do tego złotego, jak i do tego środkowego i nawet do tego brązowatego. Ja osobiście zastąpiłabym ten brąz z piątek właśnie tym z jedynek. I pomyślec, ze wstawiłam go do wymiany, ale na szczęscie nikt nie chciał i dałam mu drugą szansę i pokochałam bardzo.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 19:02   #4451
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Corii tez tak myślałam, ale teraz nie mogę się od niej odczepic. To jest taki chłodniejszy brąz wpadający w stare złoto, pieknie wydobywa kolor moich, naszych brązowych oczu. Bardzo lubie uzywac go z najnowszą Diorowska piątką CG pięknie pasuje do tego złotego, jak i do tego środkowego i nawet do tego brązowatego. Ja osobiście zastąpiłabym ten brąz z piątek właśnie tym z jedynek. I pomyślec, ze wstawiłam go do wymiany, ale na szczęscie nikt nie chciał i dałam mu drugą szansę i pokochałam bardzo.
Ale brąz do brazowych oczu, to za dużo, wystarczy mi to, że mam w niektórych peletkach zimny brąz. Sama dzisiaj dałam jedyny pojedyńczy zimny brązowy cien Sisleya na targowisko, bo go nie nie używam.
a CG już oddałam na targowisku, bo fatalnie mi oko "chore" robiło Tobie może pasuje, mi nie pasował
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 19:34   #4452
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale brąz do brazowych oczu, to za dużo, wystarczy mi to, że mam w niektórych peletkach zimny brąz. Sama dzisiaj dałam jedyny pojedyńczy zimny brązowy cien Sisleya na targowisko, bo go nie nie używam.
a CG już oddałam na targowisku, bo fatalnie mi oko "chore" robiło Tobie może pasuje, mi nie pasował
Ja te cienie rozgryzłam. z nich mozna tylko jeden cień na jedna powiekę używać, czyl na góną złoty, na dolną morelowy i inny ccien do dociemniej. Ten ich rożświetlający może byc pod brew i do kącików.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 19:50   #4453
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Ja te cienie rozgryzłam. z nich mozna tylko jeden cień na jedna powiekę używać, czyl na góną złoty, na dolną morelowy i inny ccien do dociemniej. Ten ich rożświetlający może byc pod brew i do kącików.
Ja je w różnorakich kombinacjach próbowałam, w tym, jak piszesz i w każdej było do d*** a już w złotym na górnej powiece to wyglądałam, jak nie powiem co. No i jak miałam trzymać cienie, które mi kompletnie nie pasują, to wolałam się zamienić z Wizażanką na takie, które mi pasują.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:35   #4454
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Buzi, ale mnie ta kaska kusi
mnie też kusiła dość długo i się nie oparłam Werka z tego co pamietam to chyba nie malujesz sie mocno wiec mysle że Kaska by Ci się napewno spodobała
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:45   #4455
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
mnie też kusiła dość długo i się nie oparłam Werka z tego co pamietam to chyba nie malujesz sie mocno wiec mysle że Kaska by Ci się napewno spodobała
Oczu mocno malować nie mogę bo mam głęboko osadzone
A usta.. czerwone i pazurasy też I krawat i kamizelka i spodnie w kant i marynara i koszula i masz mnie I męskie perfumy
Lekko oftopując: Kusi mnie Clinique Homme jeśli chodzi o pielęgnację (szczytem marzeń jest Armani Homme) ale nie wiem jak zostanę osądzona, bo fakt jest faktem, że wolę nieco męskie zapachy (z paroma wyjątkami - kokos i wiśnia ).
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 23:38   #4456
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Oczu mocno malować nie mogę bo mam głęboko osadzone
A usta.. czerwone i pazurasy też I krawat i kamizelka i spodnie w kant i marynara i koszula i masz mnie I męskie perfumy
Lekko oftopując: Kusi mnie Clinique Homme jeśli chodzi o pielęgnację (szczytem marzeń jest Armani Homme) ale nie wiem jak zostanę osądzona, bo fakt jest faktem, że wolę nieco męskie zapachy (z paroma wyjątkami - kokos i wiśnia ).
mnie czerwona szminka nie pasuje, ale czerwone pazurasy lubie meskie zapachy tez lubie, czasem podkradam TZtowi Gucia
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 06:05   #4457
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
mnie czerwona szminka nie pasuje, ale czerwone pazurasy lubie meskie zapachy tez lubie, czasem podkradam TZtowi Gucia
Gucio jest piękny
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 07:29   #4458
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

saks - myślę, że na lato, kolor będzie w sam raz

anonyme - pewnie, nie ma żadnego problemu. Ale zdjęcie wstawię po południu

dysk - dziękuję

ewwwa - zawsze możesz spróbować, nie tracisz wiele
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:44   #4459
nucia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 64
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Ogólnie nie mam wielkiej ilości kolorówki w swoich zbiorach, ale MUSZĘ Wam pokazać swój nowy nabytek. Jest to...
Elisabeth Arden paletka 4 cieni wraz z bronzerem i różem.
Jak otwierałam pudełeczko to czułam się jak mała dziewczynka, która pierwszy raz w życiu dostała bombonierkę z czekoladkami No jest taka śliczna , że aż nie mam śmiałości jej użyć
__________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.


P. Coelho


Odchudzanie z Dukanem:
Faza I (od 6.07.2010): -....

65,2 - 64,2 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55
nucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 10:00   #4460
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Moja mini aktualizacja
Cytat:
Napisane przez niezniszczalna Pokaż wiadomość
Na wiżazu od dawna, aktywnie: od niedawna przez subskrypcję kilku tematów ( diorowy, guerlainowy... itp :P ) zaczęłam eksperymentowac z makeupem 2 miesiące temu: sam tusz, dzisiaj już inne cacka ps fotki fatalne bo robione ajfonem
Dziewczyny
Cytat:
Napisane przez nucia Pokaż wiadomość
MUSZĘ Wam pokazać swój nowy nabytek. Jest to... Elisabeth Arden paletka 4 cieni wraz z bronzerem i różem.
Jak otwierałam pudełeczko to czułam się jak mała dziewczynka, która pierwszy raz w życiu dostała bombonierkę z czekoladkami No jest taka śliczna
Nie widziałam jeszcze takiej paletki..fajny pomysł i kolorki cieni bardzo ładne
Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było, a troszkę mi się nazbierało nowych kosmetyków, więc aktualizuje się czerwcowo
Buzi poprostu kolo Kaśki też się kręce ale jeszcze nie miałam cieni chanel i się trochę zastanawiam jak sie będą zachowywać na oku.
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 11:56   #4461
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Gucio jest piękny
dokładnie, tez go uwielbiam teraz kupiłam TZtowi na urodziny platinum egoiste i tez sliczny, ma z guciem jakas wspolna baze

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość
Dziewczyny

Buzi poprostu kolo Kaśki też się kręce ale jeszcze nie miałam cieni chanel i się trochę zastanawiam jak sie będą zachowywać na oku.
dziękuje
ja nie lubiłam do tej pory cieni chanel, miałam kiedys ta szara paletke do smokey i była fatalna... ale kaska jest moim zdaniem zupełnie inna -da się nią mocniej tez pomalować
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:07   #4462
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
dokładnie, tez go uwielbiam teraz kupiłam TZtowi na urodziny platinum egoiste i tez sliczny, ma z guciem jakas wspolna baze
Buzi, ja tez kupowałam kiedyś tż-owi Egoiste Platinum
I też lubiłam używać męskich, zwłaszcza do jednego mam i miałam słabosć - Kenzo pour Homme
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:17   #4463
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

O tak, Kenzo pour Homme dostałam w Sephorze dla TŻta, ale sama używam
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:21   #4464
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
O tak, Kenzo pour Homme dostałam w Sephorze dla TŻta, ale sama używam
ja ostatnio kupiłam cała setkę za 150 zeta Tacie na dzien ojca
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 13:01   #4465
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
ewwwa - zawsze możesz spróbować, nie tracisz wiele
Hehe wiem! Tu bardziej chodzi o to ze mam juz małe składowisko podkładów których nie używam bo mnie uczuliły i nie chcialabym go powiekszac Ale jak tylko bede miec mozliwośc to sie mu przyjrze blizej Niestety, moja skóra jest dosyć kapryśna i czasami produkt nie uczuli mnie od razu tylko np po 3-4 uzyciu
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 13:54   #4466
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Ile aktualizacji

Walcze ze sobá-zostac i wodzisz sie na pokuszenie czy uciekac
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 14:34   #4467
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Ile aktualizacji

Walcze ze sobá-zostac i wodzisz sie na pokuszenie czy uciekac
zostań Ferg i kuś
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 14:48   #4468
niezniszczalna
Raczkowanie
 
Avatar niezniszczalna
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Kuleczki 02 plus próbki do zakupów
__________________



Apple freak and big fan


niezniszczalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 14:51   #4469
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Saks ślicznie dziękuję za odpowiedź i za zdjęcie
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 15:07   #4470
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

niezniszczalna> cudowne są zazdroszczę
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.