Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-31, 21:00   #4291
lenka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

[QUOTE=Bahamadia_25;272218 09]lenka
fajny ten kolor tylko chyba nie dla mnie, bo widzê w nim rudo¶æ, a na to nie mogê sobie pozwoliæ

Owszem jest w nim taka delikatna rudosc ale tylko przy sztucznym oswietleniu.. i dodam ze kazdy zachwyca sie tym kolorkiem
lenka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-01, 06:21   #4292
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ciê¿ko powiedzieæ czy nie jest rudy, bo to zale¿y co ty masz na my¶li mówi±c "rudy". Obejrzyj u mnie post 310: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=11
A tu masz fotkê do jakiego po 4-5 tygodniach siê wymywa³ u mnie: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1305920032
A czy wyjdzie ciemniejszy to chyba nie bardzo. Jak trzyma³am czasem d³u¿ej t± farbê to nie widzia³am ró¿nicy.



rzadko siê to zdarza, ale kolor wyj¶ciowy jest podobny (przy spieraniu) do tego na opakowaniu...
Nie wiem co w moim wypadku mo¿e wyj¶æ, ale chyba zaryzykujê najpierw z orzechowym bo jest ja¶niejszy, jak mi siê nie spodoba przy spieraniu w tedy wezmê ciemniejszy - ten cynamonowy br±z ...
Bo lepiej aby wyszed³ za jasny ni¿ za ciemny i pó¼niej ¿a³owaæ ...

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

[QUOTE=lenka19;27235609]
Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
lenka
fajny ten kolor tylko chyba nie dla mnie, bo widzê w nim rudo¶æ, a na to nie mogê sobie pozwoliæ

Owszem jest w nim taka delikatna rudosc ale tylko przy sztucznym oswietleniu.. i dodam ze kazdy zachwyca sie tym kolorkiem

kusisz lenka, kusisz

Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-01, 10:23   #4293
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dodajê fotki jaki obecnie mam kolor

ufff w koñcu siê nauczy³am jeee
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00124.jpg (38,4 KB, 82 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00220.jpg (64,1 KB, 65 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00277.jpg (26,8 KB, 63 za³adowañ)

Edytowane przez Bahamadia_25
Czas edycji: 2011-06-01 o 10:30
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-01, 11:51   #4294
lenka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

No wiesz musze jakos zaprezentowac moj kolorek hyhyhy
A obecny kolor tez masz ladny
lenka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-01, 12:09   #4295
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lenka19 Poka¿ wiadomo¶æ
No wiesz musze jakos zaprezentowac moj kolorek hyhyhy
A obecny kolor tez masz ladny


oj dziêkujê, tylko ju¿ jest sprany i nie wygl±da dobrze
skorzystam z rad i kupiê orzechowy mo¿e wyjdzie to czego oczekujê

Przytrzymam mo¿e z 20min na odro¶cie (bo mam ja¶niejszy ze z³otym odcieniem po wcze¶niejszej farbie) nastêpnie sczeszê i potrzymam jakie¶ 5min.

Jak radzicie...
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-01, 12:53   #4296
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ

oj dziêkujê, tylko ju¿ jest sprany i nie wygl±da dobrze
skorzystam z rad i kupiê orzechowy mo¿e wyjdzie to czego oczekujê

Przytrzymam mo¿e z 20min na odro¶cie (bo mam ja¶niejszy ze z³otym odcieniem po wcze¶niejszej farbie) nastêpnie sczeszê i potrzymam jakie¶ 5min.

Jak radzicie...
Ja zawsze robiê odrosty ok 20-30min zale¿y od koloru farby a potem moczê wod± lekko ³epek i rozmasowujê farbê jak szampon na ca³ych w³osach i zostawiam na 5 min. Nie k³adê farby bezpo¶rednio na koñce tylko tak z wod± rozprowadzam. Kolor jest od¶wie¿ony i nie odróznia siê od odrostów. Szkoda, ¿e przy Naturii wy³ama³am siê i rozczesa³am farbê na koñce. Mo¿e to w³a¶nie teraz przez to mi siê tak bardzo sypi±.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

I orzech powinien ci ³adnie z³apaæ. Nie masz za ciemnych w³osów.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-01, 12:59   #4297
lenka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja na odrosty trzymam 20 min.. a pozniej klade na reszte i tez ok 20 minut... to moze dlatego mam takie poniszczone w³osy..
lenka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 13:08   #4298
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zawsze robiê odrosty ok 20-30min zale¿y od koloru farby a potem moczê wod± lekko ³epek i rozmasowujê farbê jak szampon na ca³ych w³osach i zostawiam na 5 min. Nie k³adê farby bezpo¶rednio na koñce tylko tak z wod± rozprowadzam. Kolor jest od¶wie¿ony i nie odróznia siê od odrostów. Szkoda, ¿e przy Naturii wy³ama³am siê i rozczesa³am farbê na koñce. Mo¿e to w³a¶nie teraz przez to mi siê tak bardzo sypi±.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

I orzech powinien ci ³adnie z³apaæ. Nie masz za ciemnych w³osów.

dok³adnie tak mia³am zrobiæ
20-25min odrost, nastêpnie zmoczyæ i reszta na 5min
Jednak siê ju¿ czego¶ nauczy³am
Jak wyjdzie zbyt jasny za 4 tyg powtórzê, bo kolor jest mega
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-01, 13:10   #4299
lenka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

jak juz ufarbujesz to zrob zdjecie i koniecznie wstaw tu
lenka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-01, 14:48   #4300
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

no w³a¶nie nie s± za ciemne i dlatego nie chce szaleæ z cynamonem bo mo¿e wyj¶æ za ciemno a nie po to tyle czeka³am, ¿eby znowu mieæ ten sam problem - zbyt ciemne.

Pragnê dodaæ, ¿e u mnie tak jak jest na zdjêciach wygl±da sprana palona kawa ...

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez lenka19 Poka¿ wiadomo¶æ
jak juz ufarbujesz to zrob zdjecie i koniecznie wstaw tu

nie omieszkam
do weekendu powinnam siê farbn±æ
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-01, 18:53   #4301
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lenka19 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja na odrosty trzymam 20 min.. a pozniej klade na reszte i tez ok 20 minut... to moze dlatego mam takie poniszczone w³osy..
20 min jeszcze na koñcach?
Nawet w ulotkach ka¿± skróciæ czas dzia³ania o po³owê! Jejku to ja bym chyba ju¿ w³osy do uszu mia³a... Koñce tylko siê "od¶wie¿a"bo jeszcze trochê i czarn± smo³ê a nie br±z bêdziesz na nich mia³a, nie mówi±c o ich stanie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 20:28   #4302
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
20 min jeszcze na koñcach?
Nawet w ulotkach ka¿± skróciæ czas dzia³ania o po³owê! Jejku to ja bym chyba ju¿ w³osy do uszu mia³a... Koñce tylko siê "od¶wie¿a"bo jeszcze trochê i czarn± smo³ê a nie br±z bêdziesz na nich mia³a, nie mówi±c o ich stanie.

dok³adnie, w³a¶nie tak siê powinno farbowaæ
ja zazwyczaj farbowa³am od razu odrost i ca³o¶æ i tak trzyma³am z 30min wiem wiem robi³am b³±d
Fryzjerka te¿ mi powiedzia³a, ¿e tak jak mówi Kachula82 powinno siê farbowaæ...

Poza tym nasz droga blogerka napisa³a mi odno¶nie farbowania ¿ebym zrobi³a tak:
25min odrost, pó¼niej zmoczyæ w³osy i po³o¿yæ na 5 min na koñce
czyli tak jak rozmawia³y¶my
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-02, 15:34   #4303
lenka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Mi tak robila znajoma fryzjerka.. i pozniej robilam sobie sama za jej rada.. Ale teraz juz widze efekty

NO coz nastepnym razem zrobie tak jak wy tu piszecie A teraz jedynym dobrym rozwiazaniem to udac sie do fryzjera i skrocic wloski
lenka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-02, 17:28   #4304
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lenka19 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi tak robila znajoma fryzjerka.. i pozniej robilam sobie sama za jej rada.. Ale teraz juz widze efekty

NO coz nastepnym razem zrobie tak jak wy tu piszecie A teraz jedynym dobrym rozwiazaniem to udac sie do fryzjera i skrocic wloski
Skoro o tym mówisz... By³am dzi¶ u fryzjera. Postanowi³am go odwiedziæ po ponad pó³tora roku! Mia³ to byæ mój jeden z prezentów na urodziny. Uda³am siê do swojej fryzjerki na podciêcie koñców i to co ona zobaczy³a skoñczy³o siê na skróceniu w³osów o prawie po³owê. Jestem z³a ale na siebie bo sama do tego dopu¶ci³am. Najwa¿niejsze, ¿e teraz mam ³adne koñce. Z w³osów lekko za ³opatki mam teraz lekko za ramiona Chcia³am zapuszczaæ i tylko zapuszczaæ. Nie obcina³am nic z tych sypi±cych siê koñców. W³osy za to rozdwaja³y mi siê ju¿ w po³owie i to na jednym nawet po 5 razy i ³ama³y!!! Dzi¶ siedzê z kufelkiem piwka i siê pocieszam... Ech... Znowu rok aby mieæ tak d³ugie jak mia³am.
Aha i fryzjerka powiedzia³a, ¿e w³oski mog± siê jeszcze ³amaæ i sypaæ ze wzglêdu na jeszcze te blond pod tym ciemnym kolorem. Tragedia. Chyba szybko do blondu nie wrócê.

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

I jeszcze jedno. Pyta³am fryzjerkê o pewn± od¿ywkê któr± zachwala blogerka z blogu o którym pisa³am niedawno (Henna Wax treatment tu opis http://nudelipstick.bloog.pl/kat,762...e,2,index.html ) potwierdzi³a jej bardzo dobre dzia³anie. Ostrzega³a przed podrób± bo s± takie. Ale oryginaln± na allegro mo¿na ju¿ za 18z³ kupiæ. Ja kupujê!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-06-02 o 17:24
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-02, 17:50   #4305
lenka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja tez juz ponad 1.5 roku nie scinam wlosow bo zapuszczam.. i chyba spotka mnie to samo co Ciebie ;( A skoro ta odzywka jest tak dobra to ja tez w nia zainwestuje

Czyzbys miala dzisiaj urodziny?? ;> Jezeli tak to wszystkiego najlepszeeeeeegooo .. a jezeli nie to rowniez najleeepszeeegoo
lenka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-02, 18:35   #4306
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lenka19 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tez juz ponad 1.5 roku nie scinam wlosow bo zapuszczam.. i chyba spotka mnie to samo co Ciebie ;( A skoro ta odzywka jest tak dobra to ja tez w nia zainwestuje

Czyzbys miala dzisiaj urodziny?? ;> Jezeli tak to wszystkiego najlepszeeeeeegooo .. a jezeli nie to rowniez najleeepszeeegoo
Dziêkujê bardzo!!!
Jutro mam
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-02, 19:05   #4307
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Wiêc ja te¿ skorzystam z okazji i ¿yczê SPE£NIENIA MARZEÑ
: roza::r oza::ro za::roz a::roza :


Co do ¶ciêcia to pierwsza chwila jest szokiem, pó¼niej dojdzie do Ciebie, ¿e zrobi³a¶ to dla w³osów, ¿eby by³y zadbane, bo co z Tego ¿e s± d³ugie jak poniszczone i tak nie ma takiego efektu jak by¶my chcia³y
JA mia³am najbardziej drastyczne ¶ciêcie 2 lata temu po dekoloryzacji, z po³owy pleców na ... boba i co ja mia³am biedna poradziæ ...
ale jak wiecie same czas szybko leci, a w³oski odrosn± teraz podcinam co pó³ roku
P.S. co do piwka dopijesz do koñca i zacznie Ci siê podobaæ
i jak pokoñcz± mi siê moje zapasy od¿ywkowe sama sobie zapodam tego Waxa bo ju¿ kiedy¶ o nim s³ysza³am
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-02, 19:34   #4308
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
dok³adnie, w³a¶nie tak siê powinno farbowaæ
ja zazwyczaj farbowa³am od razu odrost i ca³o¶æ i tak trzyma³am z 30min wiem wiem robi³am b³±d
Fryzjerka te¿ mi powiedzia³a, ¿e tak jak mówi Kachula82 powinno siê farbowaæ...

Poza tym nasz droga blogerka napisa³a mi odno¶nie farbowania ¿ebym zrobi³a tak:
25min odrost, pó¼niej zmoczyæ w³osy i po³o¿yæ na 5 min na koñce
czyli tak jak rozmawia³y¶my
rewelacyjny sposób, jak znajdê odpowiedni dla mnie odcieñ to bêdê tak w³a¶nie farbowaæ, nigdy na to nie wpad³am hehehe
i jak mówi³am im bli¿ej farbowania tym bardziej bojê siê efektu, tak my¶lê czy mi nie wyjd± za ciemne w³oski z tego orzechowego br±zu+ naturalny blond
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-02, 19:52   #4309
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
rewelacyjny sposób, jak znajdê odpowiedni dla mnie odcieñ to bêdê tak w³a¶nie farbowaæ, nigdy na to nie wpad³am hehehe
i jak mówi³am im bli¿ej farbowania tym bardziej bojê siê efektu, tak my¶lê czy mi nie wyjd± za ciemne w³oski z tego orzechowego br±zu+ naturalny blond

To zale¿y jaki odcieñ dla Ciebie jest ciemny
Je¶li Ci to co¶ pomo¿e wiem tylko tyle, ¿e z gamy br±zów Joanny ¿adne nie wychodz± zbyt czarno ....

U mnie farbki ju¿ czekaj± na zafarbowanie, a¿ nie mogê siê doczekaæ efektu
W sobotê dzieñ s±du ...
3maæ kciuki
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 20:15   #4310
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja niedawno zesz³am z praktycznie czarnych ;ppp a chcê jasny br±z ale cieplejszy dlatego zdecydowa³am siê na ten orzechowy z jakim¶ blondem... a moze z piaskowym go zmieszaæ???
chcia³abym troszeczkê jasniejszy ni¿ jest na opakowaniu orzechowego br±zu

ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-02, 20:22   #4311
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ja niedawno zesz³am z praktycznie czarnych ;ppp a chcê jasny br±z ale cieplejszy dlatego zdecydowa³am siê na ten orzechowy z jakim¶ blondem... a moze z piaskowym go zmieszaæ???
chcia³abym troszeczkê jasniejszy ni¿ jest na opakowaniu orzechowego br±zu


Oj kurcze na blondach siê kompletnie nie znam, ale jak chcesz pomieszaæ, ¿eby by³ ja¶niejszy to lepiej aby¶ wziê³a ja¶niejszy blond, bo jak wyjdzie za jasny to ³atwiej przyciemniæ ni¿ pó¼niej ¿a³owaæ, ¿e bêdziesz mia³a zbyt ciemne...
Gdybym kombinowa³a tak jak Ty, tak bym zrobi³a
Ale zrobisz jak uwa¿asz bo nie chcê byæ winna jak co¶ nie wyjdzie
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-02, 22:22   #4312
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ja niedawno zesz³am z praktycznie czarnych ;ppp a chcê jasny br±z ale cieplejszy dlatego zdecydowa³am siê na ten orzechowy z jakim¶ blondem... a moze z piaskowym go zmieszaæ???
chcia³abym troszeczkê jasniejszy ni¿ jest na opakowaniu orzechowego br±zu

Tylko nie mieszaj z niczym popielatym, raczej te¿ ciep³ym blondem bo ¿eby Ci jaka¶ zieleñ nie wysz³a. Pociesze Ciê tylko, ¿e u mnie Joanna zawsze wychodzi jak na pude³ku. No chyba ¿e ma siê swoje ciemniejsze ni¿ odcieñ jaki siê wziê³o. Orzecha ja na przyk³ad zmiesza³abym chyba z naturalnym blondem. Ju¿ kiedy¶ tak my¶la³am ale mam za ciemne koñce i odrosty by³y by jasne a reszta Bóg wie

Aha je¶li chodzi o farbê Naturii to nie widzê aby jako¶ specjalnie siê wymywa³a. Raczej nie bardzo szybko to idzie. Przyciemni³a mi w³osy i nie wiem jak teraz orzech mi wyjdzie na odrostach a jak na reszcie. Na pewno pod koniec czerwca bêdê farbowaæ. Tak przed urlopem. Kupiê chyba przeciw³upie¿owy i bêdê szorowaæ...

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Tak siê zastanawia³am aby mo¿e jak±¶ petycjê do Joanny wystosowaæ o wiêcej odcieni br±zu? Taka dobra farba a w gamie ma tylko 12 kolorów
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-03, 05:54   #4313
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko nie mieszaj z niczym popielatym, raczej te¿ ciep³ym blondem bo ¿eby Ci jaka¶ zieleñ nie wysz³a. Pociesze Ciê tylko, ¿e u mnie Joanna zawsze wychodzi jak na pude³ku. No chyba ¿e ma siê swoje ciemniejsze ni¿ odcieñ jaki siê wziê³o. Orzecha ja na przyk³ad zmiesza³abym chyba z naturalnym blondem. Ju¿ kiedy¶ tak my¶la³am ale mam za ciemne koñce i odrosty by³y by jasne a reszta Bóg wie

Aha je¶li chodzi o farbê Naturii to nie widzê aby jako¶ specjalnie siê wymywa³a. Raczej nie bardzo szybko to idzie. Przyciemni³a mi w³osy i nie wiem jak teraz orzech mi wyjdzie na odrostach a jak na reszcie. Na pewno pod koniec czerwca bêdê farbowaæ. Tak przed urlopem. Kupiê chyba przeciw³upie¿owy i bêdê szorowaæ...

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Tak siê zastanawia³am aby mo¿e jak±¶ petycjê do Joanny wystosowaæ o wiêcej odcieni br±zu? Taka dobra farba a w gamie ma tylko 12 kolorów

przeciw³upie¿owy dzia³a cuda
a co do petycji nie wiem czy co¶ pomo¿e, chocia¿ jak bêdziesz nadgorliwa i jeszcze parê osób by siê przy³±czy³o mo¿e by sobie wziêli do serca i co¶ z tym zrobili ....
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-03, 06:19   #4314
Little brown
Raczkowanie
 
Avatar Little brown
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 393
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cze¶æ

Bardzo du¿o wpisów w tym w±tku i niestety wszystkich nie zd±¿y³am jeszcze przeczytaæ, wiêc jak podobne pytanie pojawi³o siê na forum to przepraszam
Ale i tak mam nadzieje, ¿e mi pomo¿ecie

Mój naturalny kolor w³osów to ¶redni br±z. Od wielu lat farbuje w³osy na wszelakie odcienie br±zu. No i tu zaczyna siê problem. Od wielu lat (oprócz jednego przypadku) nie mogê 'pozbyæ siê' czarnych lub prawie czarnych w³osów. Przez ok 2 lata farbowa³am w³osy Wellatonem 'ciemny br±z' i zawsze wychodzi³y kruczoczarne. Wtedy mi to nie przeszkadza³o i dobrze czu³am siê w tym kolorze. Co wiêcej, wystrzega³am siê br±zów z wszelkimi refleksami rudo¶ci

Od jakiego¶ czasu to siê zmieni³o. Marzy mi siê z³oty/ kasztanowy br±z. Raz próbowa³am ¶redni br±z Wellaton- wysz³y czarne. Ostatnio w sklepie fryzjerskim kupi³am miedziany z³oty br±z i wyszed³ czarny w fioletowo- wi¶niow± po¶wiat± . Dodam, ¿e odstêpy miêdzy farbowaniem to minimum ok 3 miesiêcy a nawet i wiêcej, kiedy kolor ju¿ jest sprany.

W zwi±zku z tym mam kilka pytañ: Które farby wed³ug Was nigdy nie wychodz± czarne? Jakiej farbie mogê zaufaæ?
Gdy bêdê my³a w³osy codziennie, a nie tak jak teraz co drugi dzieñ to farba zmyje siê szybciej?
Zakupi³am szampon przeciw³upie¿owy . Czy rzeczywi¶cie tego typu szampon sprawia, ¿e farba szybciej siê 'spiera'?

Bêdê wdziêczna za pomoc!! pozdrawiam
__________________
poprowad¼ mnie po drogach wyobra¼ni
od 5.12.2oo9 razem
Little brown jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-03, 07:22   #4315
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Little brown Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ

Bardzo du¿o wpisów w tym w±tku i niestety wszystkich nie zd±¿y³am jeszcze przeczytaæ, wiêc jak podobne pytanie pojawi³o siê na forum to przepraszam
Ale i tak mam nadzieje, ¿e mi pomo¿ecie

Mój naturalny kolor w³osów to ¶redni br±z. Od wielu lat farbuje w³osy na wszelakie odcienie br±zu. No i tu zaczyna siê problem. Od wielu lat (oprócz jednego przypadku) nie mogê 'pozbyæ siê' czarnych lub prawie czarnych w³osów. Przez ok 2 lata farbowa³am w³osy Wellatonem 'ciemny br±z' i zawsze wychodzi³y kruczoczarne. Wtedy mi to nie przeszkadza³o i dobrze czu³am siê w tym kolorze. Co wiêcej, wystrzega³am siê br±zów z wszelkimi refleksami rudo¶ci

Od jakiego¶ czasu to siê zmieni³o. Marzy mi siê z³oty/ kasztanowy br±z. Raz próbowa³am ¶redni br±z Wellaton- wysz³y czarne. Ostatnio w sklepie fryzjerskim kupi³am miedziany z³oty br±z i wyszed³ czarny w fioletowo- wi¶niow± po¶wiat± . Dodam, ¿e odstêpy miêdzy farbowaniem to minimum ok 3 miesiêcy a nawet i wiêcej, kiedy kolor ju¿ jest sprany.

W zwi±zku z tym mam kilka pytañ: Które farby wed³ug Was nigdy nie wychodz± czarne? Jakiej farbie mogê zaufaæ?
Gdy bêdê my³a w³osy codziennie, a nie tak jak teraz co drugi dzieñ to farba zmyje siê szybciej?
Zakupi³am szampon przeciw³upie¿owy . Czy rzeczywi¶cie tego typu szampon sprawia, ¿e farba szybciej siê 'spiera'?

Bêdê wdziêczna za pomoc!! pozdrawiam
Dla mnie wellaton to jak palette. Czarno wychodzi i siê nie wymywa. Z koñcówek to czerni nie usuniesz. Chyba, ¿e dekoloryzacj± a to niszczy w³osy. Ewentualnie te najmocniej czarne koñce ¶ci±æ. Mi nie czarno i nie tylko mi wychodzi Joanna Multi Cream np orzech a jest i kasztan. Ale ona nie rozja¶ni koñców. Szampon przeciw³upie¿owy dzia³a cuda ale nie tak bardzo. Spierze kolor tylko do pewnego stopnia. Czerni nie usunie, mo¿e lekko rozja¶ni. A takie pytanie jak zawsze farbujesz? Bo mo¿e zawsze nak³adasz farbê na koñce a to tylko pog³êbia t± czerñ. Zobacz mój efekt po Joannie. Mia³am do¶æ ciemne bardzo ciemne w³osy a orzechowy br±z nada³ mi ja¶niejsz± po¶wiatê. Nie rozja¶ni³ ale wygl±da³o jakby to zrobi³. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=11 post 310

I je¶li chodzi o czêste mycie to tym szamponem przeciw³upie¿owym to powinno co¶ pomóc tak codziennie. Przede wszystkim nak³adaj go na koñce i trochê potrzymaj. Przy samej g³owie myj na koñcu bo tam s± "¶wie¿e" w³osy po farbowaniu a nie farb± prze¿arte jak koñce
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-06-03 o 07:23
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-03, 07:59   #4316
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
przeciw³upie¿owy dzia³a cuda
a co do petycji nie wiem czy co¶ pomo¿e, chocia¿ jak bêdziesz nadgorliwa i jeszcze parê osób by siê przy³±czy³o mo¿e by sobie wziêli do serca i co¶ z tym zrobili ....
wiecie co ja nie mogê uzywaæ szamponów przeciw³upie¿owych bo dostajê od razu mega ³upiezu :brzyda l: hehehe taki paradoks wiêc nie wiem czy on dzia³a czy nie ja kiedy¶ wyczyta³am, ¿e soda oczyszczona dzia³a i stosowa³am j± po palette jasny br±z a wysz³y czarne i by³am zmuszona zrobiæ dekoloryzacjê... (powiem tak przy okazji, ¿e mi nie zniszczy³a ona w³osów a¿ tak drastycznie - by³y troszeczkê wysuszone, ale ju¿ dosz³y do siebie) a t± sodê dodawa³am do szamponu ale wa¿ne ¿eby na³o¿yæ maskê

a co do ³±czenia to chyba bojê siê ja¶niejszego blondu u¿yæ, bo to w sumie nie wiadomo co mo¿e wyj¶æ ... dlatego naturalny blond rulez mam nadziejê, ¿e wyjdzie co¶, co mi wpadnie w oko i zostanê fank± Joanny Multi Cream Color

a dziewczyny powiedzcie mi jakich szamponów u¿ywacie???
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-03, 08:56   #4317
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Do tej pory u¿ywa³am ró¿nych rodzajów Head & Shoulders, od czasu do czasu przeciw³upie¿owy

W miêdzy czasie kupi³am Jonson & Jonson, bo wyczyta³am, ¿e sprawia cuda je¶li chodzi o miêkko¶æ w³osów, w moim przypadku siê nie sprawdzi³ (nie zu¿y³am nawet buteleczki )

Obecnie u¿ywam szamponu i od¿ywki Pantene pro v do w³osów cienkich i delikatnych (zielonkawa nakrêtka) CUDOWNY ZESTAW
w³osy delikatne i miêciutkie jak u dzieciaczka, szampon o delikatnym zapachu ... polecam
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:01   #4318
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
a dziewczyny powiedzcie mi jakich szamponów u¿ywacie???
Nowa seria Dove. Odnalaz³am chyba zestaw cudo! Stosowa³am szampon i od¿ywkê do w³osów farbowanych i muszê przyznaæ, ¿e nie da siê opisaæ jak fantastyczne w dotyku s± kude³ki po takim zestawie! Miêkkie, wydaj± siê grubsze, g³adkie i jak siê rozczesuj±!
Teraz za to kupi³am hair fall czy jako¶ tak na wypadanie. Zobaczymy.

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
Do tej pory u¿ywa³am ró¿nych rodzajów Head & Shoulders, od czasu do czasu przeciw³upie¿owy

W miêdzy czasie kupi³am Jonson & Jonson, bo wyczyta³am, ¿e sprawia cuda je¶li chodzi o miêkko¶æ w³osów, w moim przypadku siê nie sprawdzi³ (nie zu¿y³am nawet buteleczki )

Obecnie u¿ywam szamponu i od¿ywki Pantene pro v do w³osów cienkich i delikatnych (zielonkawa nakrêtka) CUDOWNY ZESTAW
w³osy delikatne i miêciutkie jak u dzieciaczka, szampon o delikatnym zapachu ... polecam
Mi Pantene Pro V nic nie dawa³ A stosowa³am ró¿ne.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-06-03 o 09:02
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:04   #4319
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Little brown Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ

Bardzo du¿o wpisów w tym w±tku i niestety wszystkich nie zd±¿y³am jeszcze przeczytaæ, wiêc jak podobne pytanie pojawi³o siê na forum to przepraszam
Ale i tak mam nadzieje, ¿e mi pomo¿ecie

Mój naturalny kolor w³osów to ¶redni br±z. Od wielu lat farbuje w³osy na wszelakie odcienie br±zu. No i tu zaczyna siê problem. Od wielu lat (oprócz jednego przypadku) nie mogê 'pozbyæ siê' czarnych lub prawie czarnych w³osów. Przez ok 2 lata farbowa³am w³osy Wellatonem 'ciemny br±z' i zawsze wychodzi³y kruczoczarne. Wtedy mi to nie przeszkadza³o i dobrze czu³am siê w tym kolorze. Co wiêcej, wystrzega³am siê br±zów z wszelkimi refleksami rudo¶ci

Od jakiego¶ czasu to siê zmieni³o. Marzy mi siê z³oty/ kasztanowy br±z. Raz próbowa³am ¶redni br±z Wellaton- wysz³y czarne. Ostatnio w sklepie fryzjerskim kupi³am miedziany z³oty br±z i wyszed³ czarny w fioletowo- wi¶niow± po¶wiat± . Dodam, ¿e odstêpy miêdzy farbowaniem to minimum ok 3 miesiêcy a nawet i wiêcej, kiedy kolor ju¿ jest sprany.
Oj sk±¶ to znam. Wellatony s± naprawdê trwa³e i wychodz± bardzo ciemno. Te¿ kiedy¶ siê nie¼le urz±dzi³am tym ¶rednim br±zem, który z br±zem niewiele mia³ wspólnego bo jest by³ po prostu smolist±, matow±, kruczoczarn± czerni±.

Cytat:
Napisane przez Little brown Poka¿ wiadomo¶æ
W zwi±zku z tym mam kilka pytañ: Które farby wed³ug Was nigdy nie wychodz± czarne? Jakiej farbie mogê zaufaæ?
Je¶li chodzi o Wellaton to gorzka czekolada nie wychodzi³a czarna, ale by³a ciemna, no i mleczna te¿ czarna nie powinna byæ. Ale na czarnych w³osach i tak wszystko bêdzie czarne, tylko odrosty zafarbuj± siê na br±zowo.
Co do farb, którym mo¿na zaufaæ, to ja ufam Joannie, ale ona niestety szybko siê spiera (przynajmniej Joanna Naturia tak ma)

Cytat:
Napisane przez Little brown Poka¿ wiadomo¶æ
Gdy bêdê my³a w³osy codziennie, a nie tak jak teraz co drugi dzieñ to farba zmyje siê szybciej?
Zakupi³am szampon przeciw³upie¿owy . Czy rzeczywi¶cie tego typu szampon sprawia, ¿e farba szybciej siê 'spiera'?

Bêdê wdziêczna za pomoc!! pozdrawiam
My¶lê, ¿e tak± wellatonow± czerñ farbowan± przez 2 lata szampon przeciw³upie¿owy niewiele ruszy. Ale ja w ogóle nie jestem za tym, ¿eby w³osy szorowaæ szaponem przeciw³upie¿owym, czy sod±. Tymbardziej, ¿e efekt mo¿e nie byæ zadowalaj±cy, a w³osy przesuszone. To ju¿ lepiej zrobiæ zrobiæ dekoloryzacjê raz, a dobrze.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-03, 13:52   #4320
lenka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a dziewczyny powiedzcie mi jakich szamponów u¿ywacie???[/QUOTE]


Ja uzywam szampoonu: garniej natural care - olejek arganowy i zurawina

a odzywka to loreal paris elsece color-vive. Po odzywce wlosy sa miekkie.. przyjemne w dotyku i zdecydowanie lepiej wygladaja niz przed uzyciem
lenka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.